София

Димитър Юриев Данчев

клубове

роден на: 27.05.1990

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
15-10-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 4 - 3 Висша лига 1
23-10-2016 11:00 не е избран Evrotur - Лозенец Юн 4 - 7 Висша лига 2
30-10-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 4 - 14 Висша лига 3
13-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 4 - 2 Висша лига 5
27-11-2016 11:00 не е избран Академик - ветерани - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 7
04-12-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Хотел Европа 5 - 0 Висша лига 8
11-12-2016 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 12 - 6 Висша лига 9
12-12-2016 10:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - БФК Мики Маус 7 - 8 Висша лига 4
19-03-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Хищниците 3 - 2 Висша лига 10
26-03-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Дартанян - Лозенец Юн 9 - 3 Висша лига 11
02-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Чичовци - ветерани 1 - 7 Висша лига 12
09-04-2017 11:00 не е избран Академик - ветерани - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 13
14-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 15
23-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Червена звезда Горни Богров 5 - 1 Висша лига 14
14-05-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 11 - 5 Висша лига 19
15-05-2017 00:00 не е избран Evrotur - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 18
21-05-2017 11:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 3 - 5 Висша лига 16
28-05-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 5 - 8 Висша лига 17
11-06-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Чичовци - ветерани 5 - 6 Висша лига 6
18-06-2017 11:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 6 - 5 Висша лига 20
02-07-2017 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 10 - 3 Висша лига 22
17-09-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Червена звезда Горни Богров 4 - 3 Висша лига 1
30-09-2017 00:00 не е избран Лозенец Юн - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 3
08-10-2017 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 4
15-10-2017 00:00 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 5
22-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 6
29-10-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Floor Decor 7 - 3 Висша лига 7
05-11-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 6 - 5 Висша лига 8
11-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 9
19-11-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Левски Г - ветерани 8 - 4 Висша лига 10
03-12-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - No Name - ветерани 0 - 9 Висша лига 12
18-02-2018 12:00 не е избран Тиняците - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 11
25-02-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Лозенец Юн 2 - 4 Висша лига 13
11-03-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 10 - 3 Висша лига 2
01-04-2018 12:00 не е избран ТЕМИДА - Лозенец Юн 6 - 6 Висша лига 2
15-04-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 3 - 2 Висша лига 3
29-04-2018 11:00 не е избран Лозенец Юн - БФК Мики Маус 6 - 8 Висша лига 5
13-05-2018 12:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 3 Висша лига 6
20-05-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Левски Г - ветерани 2 - 1 Висша лига 7
03-06-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 8
17-06-2018 12:15 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 1
30-06-2018 11:00 не е избран No Name - ветерани - Лозенец Юн 8 - 3 Висша лига 4
08-07-2018 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 5 - 5 Висша лига 9
02-09-2018 15:00 не е избран Лозенец Юн - Жар Голяновци 8 - 15 LEAGUE ONE - LONDON 1
09-09-2018 19:00 не е избран Тигрите - Лозенец Юн 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
16-09-2018 16:00 не е избран Лозенец Юн - Winbet 7 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
30-09-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Whiskey United 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
06-10-2018 19:00 не е избран Гетото - Лозенец Юн 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
07-10-2018 12:00 не е избран Шопски отряд - Лозенец Юн 7 - 1 Висша лига 2
07-10-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Чики Рики 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
28-10-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 4 - 5 Висша лига 5
28-10-2018 14:00 не е избран SPM -ltd - Лозенец Юн 5 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
30-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Кралете - Лозенец Юн 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 7
01-11-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 6
04-11-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК ЗЕНИТ - LEAGUE ONE - LONDON 8
11-11-2018 13:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн 13 - 5 League One 1
18-11-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - PalmsBet ветерани 5 - 2 Висша лига 8
18-11-2018 13:00 не е избран Осма хирургия - Лозенец Юн 2 - 4 League One 3
25-11-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Жар Голяновци 8 - 5 League One 4
25-11-2018 13:00 не е избран ТЕМИДА - Лозенец Юн 5 - 7 Висша лига 9
01-12-2018 14:00 не е избран Stomana Industry - Лозенец Юн 0 - 5 League One 6
01-12-2018 19:45 не е избран Лозенец Юн - SPM -ltd 5 - 0 League One 2
04-12-2018 20:45 не е избран FC Aifos - Лозенец Юн 3 - 8 League One 5
09-12-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 3 - 5 Висша лига 4
09-12-2018 14:00 не е избран Лозенец Юн - Квартала 9 - 2 League One 7
19-12-2018 18:45 не е избран Чики Рики - Лозенец Юн 1 - 6 League One 8
23-12-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Тигрите 3 - 6 League One 9
10-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - Неможещите 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 13:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 7
24-03-2019 12:00 не е избран Лозенец Юн - ФК ИХТИМАН 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
24-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 1
31-03-2019 12:00 не е избран Кралете - Лозенец Юн 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
31-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 11
01-04-2019 00:00 не е избран Лозенец Юн - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
14-04-2019 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 5 - 3 Висша лига 13
05-05-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 15
12-05-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - Софийска вода 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-05-2019 12:00 не е избран ЦВС - Лозенец Юн 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-05-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 6 Висша лига 16
01-06-2019 18:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
02-06-2019 15:00 не е избран PalmsBet ветерани - Лозенец Юн 3 - 5 Висша лига 17
02-06-2019 16:00 не е избран Лозенец Юн - Loko Vakarel 10 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 5 - 0 Висша лига 10
14-06-2019 20:45 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
16-06-2019 16:00 не е избран Лозенец Юн - БФК Мики Маус 2 - 11 Висша лига 14
16-06-2019 17:00 не е избран Лозенец Юн - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
23-06-2019 20:00 не е избран Чики Рики - Лозенец Юн 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозенец Юн 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
07-07-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
25-07-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Лозенец Юн 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-08-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - FC Aifos 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
22-08-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Лозенец Юн 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
01-09-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
01-09-2019 19:00 не е избран Лозен Сити - Лозенец Юн - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
08-09-2019 19:00 не е избран Лозенец Юн - Жар Голяновци 3 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
16-09-2019 19:45 не е избран El Stars - Лозенец Юн - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
22-09-2019 19:00 не е избран Лозенец Юн - СИНИТЕ BD LIQUOR - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
29-09-2019 19:00 не е избран Пеликан - Лозенец Юн - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11