Пазарджик

Спас Димитров Милушев

клубове

роден на: 25.05.1990

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
06-09-2014 19:45 не е избран X-CLUB - Чико - Бунара 1 - 7 FINAL FOUR 1
07-09-2014 19:45 не е избран Чико - Бунара - VIP Dent 3 - 7 FINAL FOUR 2
08-09-2014 11:00 не е избран Чико - Бунара - ТРИТЕ МЕЧКИ 6 - 3 FINAL FOUR 3
07-03-2015 16:00 Градски стадион Чико - Бунара - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 4 СУПЕР КУПА БАМФ 1
29-03-2015 15:00 СЦ Берое - закрито ФК.ТРЕПНИ - Уефалона 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 14:00 СЦ Берое - закрито Уефалона - Блясък *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 17:00 Игрище Арена ESPRIT BRIGADA - Уефалона 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-05-2015 20:00 не е избран Чико - Бунара - МФК "Булгари" 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Чико - Бунара 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-06-2015 20:00 не е избран Колор - Чико - Бунара 0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Чико - Бунара - Колор 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 18:00 Каменица Арена МФК Нефтохимик - Чико - Бунара 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-07-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Чико - Бунара - МФК Нефтохимик 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-07-2015 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Чико - Бунара 1 - 5 FINAL FOUR 1
25-07-2015 10:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Чико - Бунара - Тяло пречиш ми 5 - 1 FINAL FOUR 2
25-07-2015 19:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Great Wall - Ловеч - Чико - Бунара 2 - 1 FINAL FOUR 3
05-09-2015 18:00 Арена Смолян Чико - Бунара - ЕЛ ГАЛАКТИКОС *4 - 4 СУПЕР КУПА БАМФ
01-11-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Чико - Бунара - FULLMAX 3 - 2 Група E 1
01-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Чико - Бунара 12 - 2 Група E 1
15-11-2015 11:00 Спортен коплекс СПАРТАК FULLMAX - Чико - Бунара 5 - 0 Група E 2
15-11-2015 17:00 Спортен коплекс СПАРТАК GOLD INS - Чико - Бунара 5 - 0 Група E 2
14-03-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 13 LA LIGA 1
16-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 8 - 1 LA LIGA 2
21-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 3 - 8 LA LIGA 3
30-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Malki Koteta 10 - 3 LA LIGA 4
11-04-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - Чико-Бунара 3 - 11 LA LIGA 5
18-04-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 7 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-04-2016 20:00 СЦ Арена Чико-Бунара - АФК ХАОС 11 - 5 LA LIGA 6
04-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 4 - 12 LA LIGA 7
14-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Бунарджика 11 - 4 LA LIGA 9
18-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 2 - 9 LA LIGA 10
20-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Единствените 5 - 0 LA LIGA 11
27-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 11 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 9 - 7 Bundesliga 1
10-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-06-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 10 Bundesliga 2
15-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - MS 5 - 1 Bundesliga 3
17-06-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Danika 11 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Чико-Бунара 0 - 4 Bundesliga 4
28-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Криско 6 - 3 Bundesliga 5
11-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 7 - 2 Bundesliga 6
12-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 5 - 0 Bundesliga 7
13-07-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 0 - 10 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-07-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Чико-Бунара 2 - 6 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
23-08-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 3 - 7 Финални плейофи
30-08-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 3 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 9 - 2 ВИСША ЛИГА 2
15-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 3 - 3 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 2 - 2 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 1 - 2 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
07-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2016 18:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 0 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 4 - 3 ВИСША ЛИГА 7
22-10-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 1 Група A 1
27-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Балканска Гозба 0 - 9 ВИСША ЛИГА 8
29-10-2016 11:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Чико-Бунара 0 - 4 Група A 2
09-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 5 - 8 ВИСША ЛИГА 9
16-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 0 - 4 ВИСША ЛИГА 10
27-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Лаос 6 - 1 ВИСША ЛИГА 11
10-12-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
05-03-2017 15:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Чико-Бунара 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Фитони 4 - 1 ВИСША ЛИГА 15
19-03-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Околчица /Враца/ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 1 - 3 ВИСША ЛИГА 16
26-03-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Чико-Бунара 0 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 17
07-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1 ВИСША ЛИГА 18
09-04-2017 14:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Ветераните Благоевград 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 2 - 9 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 9 - 2 ВИСША ЛИГА 20
24-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 0 - 7 ВИСША ЛИГА 21
29-04-2017 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - Чико-Бунара 3 - 1 FINAL FOUR
30-04-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Чико-Бунара - GOLD INS 0 - 5 FINAL FOUR
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 12 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 5 - 3 ВИСША ЛИГА 24
30-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 9 - 2 ВИСША ЛИГА 25
07-06-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Чико-Бунара 5 - 9 ВИСША ЛИГА 26
16-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 15 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 4 - 2 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 3 - 10 ВИСША ЛИГА 29
22-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
12-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 5 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Чико-Бунара 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
11-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 3 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
02-11-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 7 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - VIP Dent 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 8 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
05-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
07-01-2018 11:00 Царско село Левски Паталеница* - Актив комерс* 7 - 3 Група I 1
13-01-2018 20:00 Царско село Маншафта* - Левски Паталеница* 0 - 11 Група I 2
16-01-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 4 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
20-01-2018 20:00 не е избран Левски Паталеница* - Бристол Роувърс* 11 - 2 Група I 3
27-01-2018 20:00 не е избран Фреш бар* - Левски Паталеница* 1 - 18 Група I 4
03-02-2018 19:00 не е избран Левски Паталеница* - Бундестим* 7 - 7 Група I 5
09-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Левски Паталеница* - PMP Build Invest* 2 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 19:45 не е избран Левски Паталеница* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 0 - 1 ВТОРА ФАЗА
07-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - FC FIGHTERS 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
29-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Чико-Бунара 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 6 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
24-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
10-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
15-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
31-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
04-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Чико-Бунара 11 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
22-09-2018 12:00 Grand hotel Varna Хулигани Пловдив - MFC Las Bellas 6 - 1 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 2
22-09-2018 16:00 Grand hotel Varna ФК "ПАРТИЗАН" - Хулигани Пловдив 0 - 5 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 3
22-09-2018 20:00 Grand hotel Varna Хулигани Пловдив - ФК Пирдоп 4 - 0 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 4
23-09-2018 11:00 Grand hotel Varna ФК СОД-DSC - Хулигани Пловдив 3 - 0 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 5
25-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - UEFALONA 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
29-09-2018 13:10 Спортна София КФК Ф.К.”Сокол” - КФК ВИП Дент 0 - 1 Група B 1
29-09-2018 14:30 Спортна София КФК ВИП Дент - КФК FC WORDS 1 - 1 Група B 2
29-09-2018 15:50 Спортна София КФК Каталунците Кирчево - КФК ВИП Дент 2 - 0 Група B 3
29-09-2018 18:30 Спортна София КФК ВИП Дент - КФК бат Динко и приятели 2 - 1 Група B 5
30-09-2018 09:30 Спортна София КФК ВИП Дент - КФК eDYNAMIX 1 - 3 Елиминации
09-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - UEFALONA 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - Любекс 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 20:00 не е избран Българе - Уефалона 0 - 7 Висша лига - Хасково 3
20-10-2018 16:30 Спортен комплекс Езерец Фен Клуб Ливърпул България - Левски Паталеница* 5 - 0 Югозапад - група D 1
20-10-2018 19:30 Спортен комплекс Езерец Левски Паталеница* - DXC.technology 0 - 5 Югозапад - група D 3
22-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - ПИМ - Хасково 1 - 2 Висша лига - Хасково 2
24-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - К'во да ви кажа 5 - 2 Висша лига - Хасково 4
24-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - UEFALONA 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - AFC Cvet Junior 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 20:00 не е избран Куцмaника - Уефалона 0 - 5 Висша лига - Хасково 5
31-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - Българе - Висша лига - Хасково 12
04-11-2018 00:00 Игрище зад централна поща Лаос - UEFALONA 1 - 7 Югоизток - група А 1
04-11-2018 00:00 ГПЧЕ "Ромен Ролан" UEFALONA - Еко Асорти - Мечкарево 5 - 2 Югоизток - група А 2
04-11-2018 00:00 Игрище зад централна поща ПИМ - Хасково - UEFALONA 3 - 5 Югоизток - група А 3
07-11-2018 20:00 не е избран К'во да ви кажа - Уефалона - Висша лига - Хасково 13
07-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Куцмaника - Висша лига - Хасково 14
07-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - UEFALONA 1 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Балканска Гозба 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
14-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Феникс - Висша лига - Хасково 16
14-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - #givemeLOVE - Висша лига - Хасково 17
19-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Мамата 7 - 5 Висша лига - Хасково 6
21-11-2018 20:00 не е избран Redics - Уефалона 0 - 5 Висша лига - Хасково 18
23-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - UEFALONA 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
27-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
28-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Redics 5 - 0 Висша лига - Хасково 9
29-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Невидимите 5 - 0 Висша лига - Хасково 10
04-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
09-01-2019 00:00 Царско село Стабилните - Левски Паталеница* 2 - 9 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран FK Kafana Stefanovic - Левски Паталеница* 1 - 9 Пицария Джовани 2
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Паталеница* - Сицилианците* 7 - 2 Пицария Джовани 3
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
09-02-2019 17:00 не е избран Левски Паталеница* - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 5
17-02-2019 11:00 не е избран Левски Паталеница* - ASI TEAM 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 20:00 не е избран Левски Паталеница* - МАРАДОНА 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
24-02-2019 21:30 Царско село Левски Паталеница* - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
05-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - UEFALONA 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 22:00 не е избран Кракра Перник - Левски Паталеница* 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
14-03-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Партизан Злокучене 10 - 4 ВИСША ЛИГА 1
16-03-2019 14:45 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Ел Класико 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ФК Даяна 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
20-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - UEFALONA 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
21-03-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК ПАЗАРДЖИК - Левски Паталеница* 3 - 7 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
02-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
04-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Тракия Звъничево 5 - 1 ВИСША ЛИГА 4
04-04-2019 21:00 КОС Авеню Феникс - Уефалона 4 - 10 Висша лига - Хасково 7
06-04-2019 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - UEFALONA 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - ФК Балкан (Варвара) 5 - 0 ВИСША ЛИГА 3
10-04-2019 20:00 КОС Авеню Уефалона - Феникс 6 - 0 Висша лига 2018/2019 1
11-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол - Левски Паталеница* 2 - 6 ВИСША ЛИГА 5
16-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - TNN Gold 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
18-04-2019 20:00 КОС Авеню ПИМ - Хасково - Уефалона отложен Висша лига 2018/2019 2
23-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - UEFALONA 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
01-05-2019 21:00 КОС Авеню Уефалона - К'во да ви кажа 6 - 5 Висша лига 2018/2019 4
02-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Партизан Злокучене - Левски Паталеница* 4 - 10 ВИСША ЛИГА 8
07-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - UEFALONA 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - АПФК ПАЗАРДЖИК 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
09-05-2019 21:00 КОС Авеню #givemeLOVE - Уефалона 0 - 5 Висша лига 2018/2019 5
11-05-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 UEFALONA - ФК МЕЧКИТЕ 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 8 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
16-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол 13 - 6 ВИСША ЛИГА 10
18-05-2019 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - UEFALONA 3 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Барбароните - Левски Паталеница* 7 - 11 ВИСША ЛИГА 7
22-05-2019 20:00 КОС Авеню Българе - Уефалона 3 - 12 Висша лига 2018/2019 7
22-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Марица Огняново - Левски Паталеница* 7 - 10 ВИСША ЛИГА 11
27-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Марица Огняново 3 - 3 ВИСША ЛИГА 6
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
30-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Барбароните 9 - 4 ВИСША ЛИГА 12
31-05-2019 20:00 КОС Авеню Уефалона - Куцмaника 4 - 2 Висша лига 2018/2019 6
04-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
10-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Партизан Злокучене 13 - 4 ВИСША ЛИГА 13
11-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
13-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК ПАЗАРДЖИК - Левски Паталеница* 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
14-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
17-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол - Левски Паталеница* 6 - 8 ВИСША ЛИГА 15
20-06-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Марица Огняново 8 - 5 ВИСША ЛИГА 16
22-06-2019 10:30 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Лаос 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
26-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Барбароните - Левски Паталеница* 4 - 11 ВИСША ЛИГА 17
27-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 1 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
02-07-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Хулигани - UEFALONA 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
06-07-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 09:30 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - UEFALONA 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ