Годеч

Васил Пламенов Николов

клубове

роден на: 26.01.1996

години: 24

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-10-2017 15:30 не е избран Туристите - Миньор Томпсън 2 - 8 Premier League 1
21-10-2017 11:00 не е избран Спартак Церово - Туристите 5 - 1 Premier League 2
28-10-2017 14:30 не е избран Туристите - Сините 3 - 2 Premier League 3
04-11-2017 15:00 не е избран Своге Boys - Туристите 5 - 0 Premier League 4
11-11-2017 11:00 не е избран Туристите - Гадните Джиджовци 0 - 9 Premier League 5
25-11-2017 11:00 не е избран Туристите - Аталанта 0 - 12 Premier League 7
02-12-2017 10:00 не е избран Туристите - Своге Warrior's 4 - 3 Premier League 8
09-12-2017 11:00 не е избран Лакатник - Туристите 13 - 2 Premier League 9
17-03-2018 12:00 не е избран Скала Бов - Туристите 5 - 1 Premier League 6
31-03-2018 14:00 не е избран Миньор Томпсън - Туристите 0 - 3 Premier League 10
06-04-2018 16:00 не е избран Туристите - Спартак Церово 0 - 5 Premier League 11
14-04-2018 11:00 не е избран Сините - Туристите 1 - 3 Premier League 12
21-04-2018 17:00 не е избран Туристите - Своге Boys 3 - 10 Premier League 13
28-04-2018 15:00 не е избран Гадните Джиджовци - Туристите 8 - 1 Premier League 14
05-05-2018 14:00 не е избран Туристите - Скала Бов 1 - 6 Premier League 15
06-05-2018 16:00 не е избран Аталанта - Туристите 5 - 0 Premier League 16
12-05-2018 10:00 не е избран Своге Warrior's - Туристите 7 - 2 Premier League 17
19-05-2018 11:00 не е избран Туристите - Лакатник 2 - 9 Premier League 18
08-09-2018 14:00 не е избран Стабилните - Торпедата 4 - 4 Championship 1
09-09-2018 11:00 не е избран Туристите - Спартак Церово 4 - 3 Premier League 1
15-09-2018 17:00 не е избран Лакатник - Туристите 9 - 1 Premier League 2
30-09-2018 11:00 не е избран Туристите - Хитрите мечоци 1 - 6 Premier League 3
30-09-2018 16:00 не е избран Торпедата - МФК 'Атлетик' 4 - 8 Championship 2
06-10-2018 19:00 не е избран Торпедата - АФК 'Юношите' 5 - 6 Championship 4
07-10-2018 13:00 не е избран Скала Бов - Туристите 6 - 2 Premier League 4
07-10-2018 16:00 не е избран Сините - Торпедата 11 - 3 Championship 3
14-10-2018 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - Торпедата 4 - 5 Championship 5
14-10-2018 15:00 не е избран Туристите - Аталанта 3 - 10 Premier League 5
21-10-2018 10:00 не е избран Туристите - ФК 'Зенит' 1 - 13 Premier League 6
21-10-2018 16:00 не е избран Торпедата - Б.И.Р.А. 3 - 7 Championship 6
27-10-2018 18:00 не е избран Атлетико - Торпедата 5 - 7 Championship 7
28-10-2018 16:00 не е избран Своге Warrior's - Туристите 13 - 1 Premier League 7
04-11-2018 10:00 не е избран Торпедата - Своге - бойс 0 - 7 Championship 8
04-11-2018 16:00 не е избран Туристите - Гадните Джиджовци 0 - 9 Premier League 8
11-11-2018 10:00 не е избран Изворо - Торпедата 5 - 1 Championship 9
11-11-2018 19:00 не е избран Своге Boys - Туристите 5 - 1 Premier League 9
01-12-2018 16:00 не е избран ФК Искра Искрец - Скала Бов *3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
08-12-2018 18:00 не е избран ФК Пентаграм - ФК Искра Искрец 10 - 0 ЗИМНА ЛИГА 2
15-12-2018 16:00 не е избран ФК Искра Искрец - Житен 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА 3
22-12-2018 11:30 не е избран ФК Ком 98 старша - ФК Искра Искрец 15 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
05-01-2019 14:00 не е избран ФК Искра Искрец - Стабилните 1 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
12-01-2019 16:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Искра Искрец 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 6
19-01-2019 13:00 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Божурище 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
26-01-2019 16:00 не е избран ФК Церово - ФК Искра Искрец 10 - 1 ЗИМНА ЛИГА 8
02-02-2019 15:30 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Цикура 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 17:00 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Лакатник 2 - 9 ЗИМНА ЛИГА 11
23-02-2019 13:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Искра Искрец 10 - 2 ЗИМНА ЛИГА 12
23-02-2019 14:00 не е избран ФК Драгоман - ФК Искра Искрец 11 - 4 ЗИМНА ЛИГА 15
02-03-2019 19:00 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Гробарите 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
09-03-2019 12:00 не е избран ФК Спортисимо Годеч - ФК Искра Искрец 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 10
16-03-2019 17:00 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Ком 98 мъже 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 14
30-03-2019 17:00 не е избран Спартак Церово - Туристите 5 - 2 Premier League 10
31-03-2019 12:00 не е избран Торпедата - Стабилните 2 - 5 Championship 10
06-04-2019 12:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Торпедата 3 - 2 Championship 11
07-04-2019 13:00 не е избран Туристите - Лакатник 0 - 8 Premier League 11
14-04-2019 16:00 не е избран Торпедата - Сините 0 - 15 Championship 12
21-04-2019 10:00 не е избран Хитрите мечоци - Туристите 2 - 3 Premier League 12
21-04-2019 12:00 не е избран Туристите - Скала Бов 4 - 0 Premier League 13
21-04-2019 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - Торпедата 9 - 0 Championship 13
05-05-2019 13:00 не е избран Торпедата - По - гадните джиджовци 3 - 4 Championship 14
05-05-2019 15:00 не е избран Аталанта - Туристите 8 - 4 Premier League 14
05-05-2019 19:00 не е избран Своге - бойс - Торпедата 12 - 8 Championship 17
12-05-2019 12:30 не е избран ФК 'Зенит' - Туристите 9 - 0 Premier League 15
12-05-2019 13:30 не е избран Б.И.Р.А. - Торпедата 5 - 8 Championship 15
18-05-2019 18:00 не е избран Торпедата - Атлетико 7 - 5 Championship 16
19-05-2019 10:30 не е избран Туристите - Своге Warrior's 3 - 7 Premier League 16
01-06-2019 15:30 не е избран Гадните Джиджовци - Туристите 5 - 1 Premier League 17
02-06-2019 12:00 не е избран Торпедата - Изворо 4 - 6 Championship 18
02-06-2019 19:00 не е избран Туристите - Своге Boys 5 - 2 Premier League 18