Пловдив

Митко Тодоров Шейредов

клубове

роден на: 16.10.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Траките 2017 Летен турнир група А 3
n/a не е избран FC FIGHTERS - ПИЕМСИ Летен турнир група Б
13-03-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ELMA-S 4 - 6 LA LIGA 1
18-03-2014 21:00 ВСИ 2 терен Бактрейд - ГЯВОЛИТЕ 0 - 0 LA LIGA 5
26-03-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - Баркод 7 - 1 LA LIGA 3
04-04-2014 21:00 СЦ Арена Светкавиците - Бактрейд 0 - 2 LA LIGA 4
09-04-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - АФК Гарата 1 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - Verso Travel 5 - 3 LA LIGA 11
30-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен FC Galacticos - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 10
07-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен Космос - Бактрейд 5 - 3 LA LIGA 6
14-05-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Харизма 2 - 4 LA LIGA 7
20-05-2014 21:00 ВСИ 2 терен Ф.К. Петър Берон - Бактрейд 1 - 10 КУПА АРЕНА
26-05-2014 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 8
04-06-2014 21:30 ВСИ 2 терен Бактрейд - АФК Марица 7 - 3 LA LIGA 9
16-06-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 4 - 4 LA LIGA 2
30-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Бактрейд *2 - 2 КУПА АРЕНА
02-07-2014 20:00 ВСИ 2 терен Бактрейд - BOHEMIANS 7 - 4 LA LIGA 13
25-08-2014 20:00 СЦ Арена ELMA-S - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 12
03-09-2014 20:00 ВСИ 2 терен Баркод - Бактрейд 1 - 8 LA LIGA 14
12-09-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Светкавиците 3 - 6 LA LIGA 15
17-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен ГЯВОЛИТЕ - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 16
29-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - Космос 0 - 5 LA LIGA 17
02-10-2014 21:00 ВСИ 2 терен Харизма - Бактрейд 3 - 6 LA LIGA 18
10-10-2014 19:00 СЦ Арена Бактрейд - Щ+Щ 7 - 4 LA LIGA 19
17-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - Бактрейд 5 - 7 LA LIGA 20
27-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен Verso Travel - Бактрейд 2 - 1 LA LIGA 22
29-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - FC Galacticos 1 - 5 LA LIGA 21
03-11-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 7 - 13 Финални плейофи 1
07-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 2
10-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Младежка 1 0 - 5 Финални плейофи 3
17-11-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 4
21-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - FC Galacticos 0 - 0 Финални плейофи 5
24-11-2014 00:00 не е избран Космос - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 6
28-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Verso Travel 0 - 5 Финални плейофи 7
01-12-2014 00:00 не е избран Светкавиците - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 8
13-03-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК Гарата 3 - 4 LA LIGA 1
16-03-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 6 - 7 LA LIGA 2
27-03-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 3
02-04-2015 21:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Бактрейд 3 - 1 LA LIGA 4
15-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - АФК Марица 1 - 0 LA LIGA 5
24-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Бактрейд 3 - 2 LA LIGA 6
15-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Житница - Бактрейд 4 - 5 LA LIGA 8
18-05-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - 90 6 - 5 LA LIGA 9
24-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Бактрейд 6 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
29-05-2015 21:00 Авангард Fresh Penis - Бактрейд 5 - 5 LA LIGA 10
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 2 - 0 LA LIGA 11
11-06-2015 20:00 СЦ Арена Old School - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 12
17-06-2015 21:00 Авангард Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 14 LA LIGA 7
23-06-2015 18:00 СЦ Арена Бактрейд - AFC Cvet Junior 1 - 6 LA LIGA 13
25-06-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 14
01-07-2015 21:00 Авангард Щ+Щ - Бактрейд 3 - 8 LA LIGA 15
05-07-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 2 - 16 LA LIGA 16
25-08-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - BOHEMIANS 3 - 9 LA LIGA 17
30-08-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бактрейд 7 - 5 LA LIGA 18
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - Kamenitza-Интернационал 7 - 7 LA LIGA 19
14-09-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - Бактрейд 4 - 2 LA LIGA 20
18-09-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК ХАОС 5 - 4 LA LIGA 21
25-09-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бактрейд 11 - 6 LA LIGA 22
02-10-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Житница 8 - 6 LA LIGA 23
09-10-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
16-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - Бактрейд 5 - 14 LA LIGA 24
28-10-2015 19:00 СЦ Арена Бактрейд - Fresh Penis 3 - 5 LA LIGA 25
30-10-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Бактрейд *3 - 3 КУПА АРЕНА
06-11-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бактрейд 2 - 5 LA LIGA 26
11-11-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Old School 3 - 2 LA LIGA 27
23-11-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Бактрейд 6 - 3 LA LIGA 28
01-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Щ+Щ 9 - 4 LA LIGA 30
15-12-2015 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Бактрейд 2 - 0 Финални плейофи
23-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
02-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
16-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фитони 9 - 6 ВИСША ЛИГА 3
20-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Единствените 4 - 1 LA LIGA 2
22-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 9 - 9 ВИСША ЛИГА 4
24-03-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC FIGHTERS 4 - 0 LA LIGA 3
29-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Лаос 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ХЪШОВЕ 4 - 2 LA LIGA 4
05-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 5
13-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Бактрейд 3 - 10 ВИСША ЛИГА 6
14-04-2016 20:00 СЦ Арена Сборная - FC FIGHTERS 3 - 4 LA LIGA 5
19-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
22-04-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Malki Koteta 3 - 1 LA LIGA 6
27-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
05-05-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - FC FIGHTERS 2 - 8 LA LIGA 7
08-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC FIGHTERS 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
10-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 10
11-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - АФК ХАОС 7 - 3 LA LIGA 8
15-05-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 11
16-05-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 8 - 1 LA LIGA 9
18-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 2 - 9 LA LIGA 10
18-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
20-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
25-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 3 - 1 LA LIGA 11
27-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 11 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Бактрейд 6 - 2 ВИСША ЛИГА 14
05-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 4 - 1 Група А 1
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 2 - 3 Група А 2
08-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Младежка 1 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
10-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - FC FIGHTERS 4 - 6 Група А 3
05-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
30-08-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Тарос Трейд 2 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - FC FIGHTERS 5 - 5 CALCIO 1
14-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Бактрейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 4
25-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 2 - 2 CALCIO 2
27-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
28-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - FC FIGHTERS 3 - 8 CALCIO 3
05-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Десант-68 5 - 0 CALCIO 4
16-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 13 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
18-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 7
24-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 12 ВИСША ЛИГА 8
25-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - FC FIGHTERS 4 - 5 CALCIO 5
31-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Космос - FC FIGHTERS 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 6 - 0 ВИСША ЛИГА 9
09-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - MS 5 - 0 CALCIO 6
15-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 4 - 9 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Криско - FC FIGHTERS 1 - 3 CALCIO 7
22-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
24-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 8
25-11-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 15
10-03-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 9
15-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 10
16-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Армада Пловдив 3 - 3 CALCIO 11
28-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
28-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Криско 7 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 18
09-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - БРЕСТНИК 7 - 1 Bundesliga 1
12-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 0 - 7 Bundesliga 2
17-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 5 - 1 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 9 - 4 Bundesliga 3
19-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 7 - 10 ВИСША ЛИГА 20
26-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Фитони 4 - 3 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC FIGHTERS 1 - 2 Bundesliga 4
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 22
05-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Последен Шанс 0 - 5 Bundesliga 5
09-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Бактрейд 0 - 5 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS 6 - 4 Bundesliga 6
16-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 1 - 6 ВИСША ЛИГА 24
19-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC FIGHTERS 2 - 9 Bundesliga 7
01-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
02-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS *4 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 2 Bundesliga 8
06-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фитони 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
07-06-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC FIGHTERS 0 - 4 Bundesliga 9
11-06-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - FC FIGHTERS 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 29
18-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 7 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
22-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - FC FIGHTERS 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 1 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
06-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - Бактрейд 7 - 5 CALCIO 1
11-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
12-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 5 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
13-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - БРЕСТНИК 5 - 0 CALCIO 2
19-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - FC FIGHTERS 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
19-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Бактрейд 4 - 4 CALCIO 3
28-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - FC FIGHTERS 3 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Сабрина 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 3 ГРУПА E5 1
30-09-2017 20:15 ACCEDIA STADIUM FC FIGHTERS - ФК Пирдоп 5 - 3 ГРУПА E5 1
04-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 2 - 2 CALCIO 4
04-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
12-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 7 - 5 CALCIO 5
15-10-2017 15:30 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Пирдоп 6 - 2 ГРУПА E5 2
15-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - МФК "Булгари" 8 - 2 ГРУПА E5 2
17-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 2 - 1 CALCIO 6
27-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-10-2017 14:00 Пирдоп ФК Пирдоп - FC FIGHTERS 7 - 3 ГРУПА E5 3
29-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - AFC Cvet Junior 0 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Смирненски - Бактрейд 4 - 6 CALCIO 7
01-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - Бактрейд 2 - 5 CALCIO 8
08-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - FC FIGHTERS 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
10-11-2017 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 0 ГРУПА E5 3
14-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BOHEMIANS 1 - 6 CALCIO 9
22-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Бактрейд 4 - 1 CALCIO 10
28-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
29-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Победа (Царацово) 11 - 3 CALCIO 11
30-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 8 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
10-12-2017 17:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Бактрейд 6 - 2 CALCIO 12
13-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 1 - 8 CALCIO 13
13-12-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
03-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 15 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Криско 16 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
12-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Lauta Hools 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
23-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
30-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
02-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 10 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
13-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 10 - 20 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
26-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
03-03-2018 15:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 13
07-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 3 - 7 CALCIO 14
07-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - FC FIGHTERS 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 8 - 2 CALCIO 15
21-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - Бактрейд 2 - 10 OPEN CUP Група Б 1
29-03-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Криско 5 - 4 OPEN CUP Група Б 2
09-04-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
11-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 1 - 9 OPEN CUP Група Б 3
20-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
24-04-2018 21:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FC FIGHTERS 8 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Светците 7 - 2 OPEN CUP Група Б 5
25-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
01-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Беси МФК - Бактрейд 3 - 4 OPEN CUP Група Б 6
06-05-2018 00:00 не е избран Бактрейд - Смирненски 5 - 0 OPEN CUP Група Б 7
08-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - Бактрейд 2 - 5 OPEN CUP Група Б 8
16-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
27-05-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 1 - 3 OPEN CUP Група Б 9
06-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Илюминати 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
14-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Old School 6 - 5 OPEN CUP ГФЛ
25-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. Елит 6 - 2 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
30-06-2018 19:30 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Бактрейд 10 - 3 OPEN CUP ГФЛ
13-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
17-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 2 - 13 LA LIGA 1
18-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
21-09-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KLUB VAFLA 5 - 5 ВИСША ЛИГА 1
24-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BROTHERS-SECURITY 12 - 1 LA LIGA 2
25-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC FIGHTERS 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
25-09-2018 21:00 СК Активлайф BTL UNITED - KLUB VAFLA 1 - 20 ВИСША ЛИГА 2
25-09-2018 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Вълчи рай 8 - 3 Лига Арена 1
01-10-2018 20:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - KOFTI FC 9 - 0 ВИСША ЛИГА 3
02-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 7 - 0 LA LIGA 3
04-10-2018 21:00 СЦ Арена Maina City - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Лига Арена 2
08-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 2 - 2 Лига Арена 3
09-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АФК ХАОС 3 - 4 LA LIGA 4
17-10-2018 21:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Полярните мечки 29 - 1 ВИСША ЛИГА 5
18-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Бактрейд 5 - 5 LA LIGA 5
22-10-2018 21:00 не е избран AFC Amigos - KLUB VAFLA 3 - 11 ВИСША ЛИГА 6
23-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 4 Лига Арена 4
26-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Старата Школа 4 - 4 Лига Арена 5
30-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - FC FIGHTERS 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
30-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 3 Лига Арена 6
31-10-2018 21:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Завръщане в миналото 18 - 6 ВИСША ЛИГА 7
04-11-2018 19:00 СК Активлайф Reddevils - KLUB VAFLA 4 - 6 ВИСША ЛИГА 8
06-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Бактрейд 4 - 2 LA LIGA 7
06-11-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Бохемианс 6 - 7 Лига Арена 7
07-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - UEFALONA 1 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
13-11-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 5 Лига Арена 8
13-11-2018 21:00 не е избран KLUB VAFLA - Рекордьорите 10 - 1 ВИСША ЛИГА 9
14-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - ФК Маламир 11 - 0 LA LIGA 8
18-11-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Любекс 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
18-11-2018 19:00 не е избран Зънгър - KLUB VAFLA 1 - 8 ВИСША ЛИГА 10
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 9
21-11-2018 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 9
26-11-2018 20:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - AFC Athletic 6 - 1 ВИСША ЛИГА 11
27-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
30-11-2018 20:00 не е избран Fresh Penis - KLUB VAFLA 2 - 3 ВИСША ЛИГА 4
КР не е избран Мария-Хуана - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 5 Летен турнир група Б 1
03-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - NO to Racism 6 - 7 LA LIGA 10
03-12-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - АПФК Пловдив 4 - 1 Лига Арена 10
04-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - FC FIGHTERS 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
09-12-2018 17:00 не е избран AFC Amigos - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Летен турнир група Б 3
12-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - Бактрейд 5 - 8 LA LIGA 11
13-12-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група Б 4
КР не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - AFC Athletic 3 - 2 Летен турнир група Б 5
22-12-2018 17:00 не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 5 - 3 Турнир Елиминации
22-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 2 Турнир Елиминации
29-12-2018 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - Maina City 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
06-01-2019 14:00 СЦ Оптимум ФК Илюминати - Бактрейд 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 1
12-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - ФК Самурай 7 - 4 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ХАОС - Бактрейд 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - FC Fitoni 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - Бактрейд 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бактрейд 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
04-02-2019 21:00 не е избран ФК Активлайф - KLUB VAFLA 7 - 3 ВИСША ЛИГА 12
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум Бактрейд - Бохемианс 4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 9
13-02-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Марково 5 - 4 ВИСША ЛИГА 13
16-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Бактрейд 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 10
19-02-2019 21:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - AFC Athletic 9 - 0 Лига А 1
20-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 2 - 7 LA LIGA 12
23-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - Футболна Академия 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 13:00 не е избран ФК Маламир - Бактрейд 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 12
26-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
26-02-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - Бактрейд 3 - 8 LA LIGA 13
04-03-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - KLUB VAFLA 2 - 4 Лига А 3
05-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
07-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 2 - 4 LA LIGA 14
10-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7 ЗИМНА ЛИГА 13
12-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-03-2019 21:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Fresh Penis 4 - 4 Лига А 4
18-03-2019 20:00 СЦ Оптимум Бактрейд - ФК Илюминати 3 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KLUB VAFLA 3 - 3 Лига А 5
20-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
22-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - АФК Белица 20 5 - 9 LA LIGA 16
24-03-2019 16:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Бактрейд 3 - 4 LA LIGA 15
25-03-2019 20:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Reddevils 4 - 3 Лига А 6
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Футболна Академия - Бактрейд 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - FC Plovdiv 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
03-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 17
03-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 8 Лига Арена 11
05-04-2019 20:00 СК Активлайф KOFTI FC - KLUB VAFLA 6 - 4 Лига А 7
08-04-2019 20:00 СК Активлайф AFC Athletic - KLUB VAFLA 2 - 9 Лига А 8
11-04-2019 21:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Марково 2 - 6 Лига А 2
12-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Крепост 2 - 7 LA LIGA 18
16-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FC FIGHTERS 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
18-04-2019 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Maina City 7 - 3 Лига Арена 13
18-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 19
23-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
24-04-2019 19:00 СК Активлайф Полярните мечки - KLUB VAFLA 0 - 5 Купа Активлайф
25-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 3 Лига Арена 14
25-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 5 - 10 LA LIGA 20
28-04-2019 00:00 не е избран Беси МФК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 21
30-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
04-05-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - ФК Активлайф 1 - 5 Лига А 10
07-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 LA LIGA 22
08-05-2019 19:00 СК Активлайф Марково - KLUB VAFLA 8 - 4 Лига А 9
09-05-2019 20:00 СЦ Арена Старата Школа - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 16
12-05-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 23
13-05-2019 20:00 СК Активлайф ФК Траките 2017 - KLUB VAFLA 4 - 2 Купа Активлайф
14-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
16-05-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - KLUB VAFLA 13 - 2 Лига А 11
17-05-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Siza Sport 3 - 1 Лига Арена 17
21-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 5 - 8 LA LIGA 24
23-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 7 Лига Арена 18
24-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 4 Лига Арена 12
26-05-2019 00:00 не е избран БОРА - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 25
26-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Лаос 4 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
27-05-2019 20:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Рекордьорите 1 - 8 Купа Активлайф
28-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
06-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 4 Лига Арена 20
06-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи
11-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
12-06-2019 19:00 СК Активлайф Рекордьорите - KLUB VAFLA 5 - 5 Купа Активлайф
12-06-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 4 - 6 Лига Арена 15
13-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Лига Арена 19
17-06-2019 20:00 СК Активлайф Reddevils - KLUB VAFLA 1 - 1 Лига А 13
17-06-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 21
18-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Хулигани 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - AFC TechnoWelt 7 - 3 Лига А 12
19-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
24-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 22
25-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 1 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
01-07-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Лаос 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
01-07-2019 20:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - KOFTI FC 5 - 0 Лига А 14
25-07-2019 21:00 СК Активлайф FC FIGHTERS - Завръщане в миналото 15 - 6 Летен турнир група Б 1
29-07-2019 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 8 Летен турнир група А 1
КР СК Активлайф ФК Активлайф - FC FIGHTERS 7 - 6 Летен турнир група Б 2
КР СК Активлайф FC FIGHTERS - ПИЕМСИ 6 - 5 Летен турнир група Б 3
09-08-2019 20:00 СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Траките 2017 7 - 6 Летен турнир група А
19-08-2019 21:00 СК Активлайф Харизма - FC FIGHTERS 4 - 23 Летен турнир група Б 4
29-08-2019 21:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група А 4
КР СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Летен турнир група А 5
05-09-2019 21:00 СК Активлайф FC FIGHTERS - Fresh Penis 5 - 8 Елиминации