София

Цветан Цветанов Шишков

клубове

роден на: 21.07.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Valencia C.F. - DELTA CHAMPIONSHIP 100
24-08-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Valencia C.F. 2 - 14 LEAGUE ONE - LONDON 1
29-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Media United - ОРЛОВЕЦ 4 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
31-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Valencia C.F. - ШОПИТЕ 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
06-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Media United - OLYMPIC HOPES 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
07-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Столиченъ - Valencia C.F. 4 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 3
13-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM ФК Западно Ехо - Media United 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
14-09-2014 00:00 не е избран Valencia C.F. - Muphy's 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
26-09-2014 20:45 не е избран Media United - АФК ЦСКА 2012 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МФК Динамо София 2007 - Valencia C.F. 3 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 5
04-10-2014 16:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Media United 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2014 10:00 не е избран Valencia C.F. - Фаворити 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
09-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Искра Искрец - Valencia C.F. 5 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 7
12-10-2014 12:00 не е избран Valencia C.F. - MASLYONKA 12 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
17-10-2014 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Media United 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-10-2014 15:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Valencia C.F. 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-10-2014 17:00 не е избран Valencia C.F. - ФК ЕВРОПА 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 10
01-11-2014 16:00 не е избран Гръм София - Media United 7 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
02-11-2014 20:00 не е избран Карамелите - Valencia C.F. 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
08-11-2014 16:00 не е избран Media United - Totally Erected 5 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-11-2014 11:00 не е избран Valencia C.F. - Главите-Карнобат 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
15-11-2014 16:00 не е избран АФК Софиянци - Media United 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
16-11-2014 14:00 не е избран ХОЛАНДЦИТЕ - Valencia C.F. 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
22-11-2014 21:00 не е избран Media United - Актавис 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
23-11-2014 17:00 не е избран Valencia C.F. - Супичка 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 14
29-11-2014 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Media United 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-11-2014 18:00 не е избран Media United - Арсенал Петров 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
30-11-2014 20:00 не е избран Speedy-net - Valencia C.F. 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 15
06-12-2014 16:00 не е избран Media United - Витоша Бистрица 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-12-2014 22:00 не е избран Valencia C.F. - Новаците 9 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 16
13-12-2014 18:00 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-12-2014 10:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Valencia C.F. 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
16-12-2014 18:45 не е избран Valencia C.F. - DELTA 2 - 2 Финални плейофи 1
14-02-2015 12:00 не е избран Media United - Chelsea Bulgaria 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
16-02-2015 19:00 не е избран Media United - Белите София - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 12:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
22-02-2015 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Valencia C.F. - Seniorite 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-03-2015 20:00 не е избран Valencia C.F. - Мега Денс 9 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
22-03-2015 22:00 не е избран Новаците - Valencia C.F. 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
29-03-2015 09:00 не е избран Valencia C.F. - Седмица спатия 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
17-04-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Valencia C.F. 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
19-04-2015 15:00 не е избран Valencia C.F. - Лидер 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
26-04-2015 17:00 СЦ Арена Кулата - Media United 5 - 5* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 19:00 не е избран Persy - Valencia C.F. 1 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
09-05-2015 21:45 не е избран Valencia C.F. - Главите-Карнобат 15 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-05-2015 13:00 не е избран Кралете - Valencia C.F. 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2015 13:00 не е избран Valencia C.F. - Delta Guard 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
30-05-2015 00:00 Спортен комплекс Шампиони Media United - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-06-2015 22:45 не е избран White Widow - Valencia C.F. 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-06-2015 19:00 не е избран Играчорите - Valencia C.F. 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-06-2015 16:00 не е избран Valencia C.F. - Majestic 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
21-06-2015 09:00 не е избран Белите кончета - Valencia C.F. 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
28-06-2015 14:00 не е избран Valencia C.F. - Милан 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-07-2015 22:30 не е избран Valencia C.F. - Бохемите *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
05-07-2015 16:00 не е избран Mladost Team - Valencia C.F. 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-07-2015 21:45 не е избран Магнус - Valencia C.F. 3 - 3* Финални плейофи
17-08-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - Магнус 5 - 4 Финални плейофи
20-08-2015 20:45 не е избран Приятели - Valencia C.F. 4 - 6 Финални плейофи
23-08-2015 18:00 не е избран DELTA - Valencia C.F. 1 - 7 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2015 19:45 не е избран Valencia C.F. - Полиграфия Инфо 2 - 5 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2015 00:00 не е избран McDonald's - Media United - LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
29-08-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Mat Star P 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
04-09-2015 21:45 не е избран Media United - ШПОРИТЕ 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
05-09-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Еврофутбол 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
11-09-2015 19:45 не е избран Белите София - Mat Star P 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
11-09-2015 21:45 не е избран Iztok Sofiq - Media United 0 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2015 12:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Valencia C.F. 2 - 5 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2015 22:30 не е избран Valencia C.F. - МФК Люлин - METHODIA 7 - 1 CHAMPIONSHIP 5
25-09-2015 20:45 не е избран Media United - McDonald's 2 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
26-09-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Пиянките 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-09-2015 15:00 не е избран Лозен - Valencia C.F. 2 - 1 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2015 21:45 не е избран Атлетик Редута - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
03-10-2015 21:00 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star P 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2015 20:00 не е избран Valencia C.F. - ФК ИХТИМАН 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2015 18:45 не е избран Carpe Diem FC - Media United 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
10-10-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Santos 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2015 19:00 не е избран Хищниците - Valencia C.F. 0 - 7 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2015 19:45 не е избран Media United - АС-14 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
17-10-2015 20:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - Mat Star P 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
18-10-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - Приятели 7 - 2 CHAMPIONSHIP 9
21-10-2015 22:30 не е избран El Stars - Valencia C.F. 1 - 9 CHAMPIONSHIP 3
24-10-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Бандата 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-10-2015 13:00 не е избран ING - Valencia C.F. 3 - 9 CHAMPIONSHIP 10
30-10-2015 19:45 не е избран Media United - ФК Баварците 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
31-10-2015 20:00 не е избран УЛТРА - Mat Star P 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
01-11-2015 16:00 не е избран Valencia C.F. - VILLA MARK 7 - 3 CHAMPIONSHIP 11
06-11-2015 19:45 не е избран ФК Зенит - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
07-11-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Гробарите 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2015 19:00 не е избран Белите Якички - Valencia C.F. 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2015 21:45 не е избран Media United - Аполо СК 4 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
14-11-2015 20:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Mat Star P 4 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-11-2015 20:00 не е избран JAGUARES - Media United 0 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
15-11-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
20-11-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
21-11-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
22-11-2015 10:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
28-11-2015 00:00 не е избран КОС България - Mat Star P 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2015 13:00 не е избран Valencia C.F. - Реал София 12 - 2 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2015 21:45 не е избран Ugoman - Media United 2 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
05-12-2015 18:00 не е избран Media United - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
05-12-2015 20:00 не е избран Mat Star P - vampires - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
06-12-2015 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Valencia C.F. 2 - 5 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2015 19:45 не е избран Media United - Busmanci 2 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
12-12-2015 20:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Mat Star P 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-12-2015 00:00 не е избран Valencia C.F. - Витоша 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
10-01-2016 13:00 не е избран Media United - Медведи 9 - 2 Група G 1
16-01-2016 17:00 не е избран Media United - Долна Малина 8 - 3 Група G 2
23-01-2016 17:00 не е избран БЕСНИТЕ - Media United 3 - 3* Група G 3
30-01-2016 19:00 не е избран Media United - Massive 2 - 3 Група G 4
07-02-2016 00:00 не е избран Седмица спатия - Media United 0 - 5 Група G 5
13-02-2016 18:00 Царско село Media United - Неудобните 4 - 8 ВТОРА ФАЗА
15-02-2016 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Valencia C.F. 2 - 2* Финални плейофи
21-02-2016 18:00 не е избран Valencia C.F. - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2016 20:45 не е избран McDonald's - Media United 7 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-02-2016 19:00 не е избран Имитациите 35 - Mat Star P 0 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 18:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 19:45 не е избран A1 - CODIX 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2016 20:45 не е избран Media United - ФК Пекарни ванилия 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
12-03-2016 19:00 не е избран Mat Star P - Белите София 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-03-2016 10:00 не е избран Valencia C.F. - Софийска вода 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 21:45 не е избран A1 - Stemo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-03-2016 21:45 не е избран Имитациите 35 - Media United 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
19-03-2016 21:00 не е избран Santos - Mat Star P 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 13:00 не е избран Спортинг - Valencia C.F. 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - A1 7 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2016 20:00 не е избран Mat Star P - АФК Софиянци 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
26-03-2016 21:00 не е избран Media United - ШПОРИТЕ 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 15:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Зебра 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2016 21:45 не е избран A1 - GTT 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-04-2016 20:45 не е избран Белите София - Media United 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
02-04-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Mat Star P 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-04-2016 19:45 не е избран VIVACOM - A1 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-04-2016 22:30 не е избран Media United - Ugoman 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
07-04-2016 22:30 не е избран Mat Star P - SWISSPORT 8 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
09-04-2016 19:00 не е избран Сборная 2015 - Mat Star P 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 20:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 21:45 не е избран A1 - i:FAO 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-04-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Mat Star P 2 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-04-2016 19:45 не е избран Mat Star P - JAGUARES 10 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-04-2016 22:30 Palmsbet stadium ФК Елин Пелин - Valencia C.F. 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - A1 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2016 20:45 не е избран АФК Софиянци - Media United 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
23-04-2016 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Mat Star P 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 11:00 не е избран Valencia C.F. - ESPRIT BRIGADA 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-04-2016 20:45 не е избран A1 - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
04-05-2016 21:45 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
10-05-2016 22:30 не е избран Mat Star P - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-05-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
13-05-2016 20:45 не е избран Аполо СК - Media United 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
13-05-2016 21:45 не е избран Valencia C.F. - Intellect 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
19-05-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
26-05-2016 19:45 не е избран Santos - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
27-05-2016 19:45 не е избран Media United - Busmanci 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
28-05-2016 00:00 не е избран Mat Star P - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
31-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
03-06-2016 20:45 не е избран Media United - Бандата 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
04-06-2016 21:00 не е избран Бандата - Mat Star P 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 22:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-06-2016 21:45 не е избран A1 - EGT 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2016 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-06-2016 00:00 не е избран Mat Star P - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
17-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - A1 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
17-06-2016 21:45 не е избран Сборная 2015 - Media United 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
18-06-2016 20:00 не е избран Busmanci - Mat Star P 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
20-06-2016 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
21-06-2016 22:30 не е избран Media United - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
23-06-2016 22:30 не е избран Valencia C.F. - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-06-2016 19:45 не е избран JAGUARES - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
28-06-2016 00:00 не е избран Media United - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
29-06-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-06-2016 22:30 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-06-2016 20:45 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
01-07-2016 20:45 не е избран Media United - Mat Star P 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
01-07-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2016 21:00 не е избран Valencia C.F. - FC CRAZY GANG 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 21:45 не е избран Еврофутбол - Mat Star P 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
08-07-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Media United 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
08-07-2016 21:45 не е избран Mat Star P - McDonald's 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 19:00 не е избран Mat Star P - Торпедо-София 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
10-07-2016 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2016 22:30 не е избран Супичка - A1 4 - 5 Група E 1
21-07-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - A1 1 - 8 Група E 2
25-07-2016 19:45 не е избран A1 - Polycomp 10 - 1 Група E 3
01-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - A1 6 - 2 Група E 4
08-08-2016 20:45 Palmsbet stadium A1 - Mentor Resort 4 - 5 Група E 5
15-08-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - A1 7 - 3 Елиминации
25-08-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2016 21:45 не е избран Media United - Mat Star P - Финални плейофи
27-08-2016 18:00 не е избран Наполи - Media United 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-08-2016 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ШПОРИТЕ 5 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-08-2016 13:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-08-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - i:FAO 4 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 21:45 не е избран Strypes - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2016 18:30 не е избран Media United - Белите София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 19:30 не е избран Бандата - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
11-09-2016 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-09-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-09-2016 19:45 не е избран A1 - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-09-2016 20:30 не е избран Mat Star - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
18-09-2016 19:00 не е избран Valencia C.F. - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-09-2016 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
19-09-2016 22:30 не е избран Софийска вода - Valencia C.F. 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
27-09-2016 22:30 не е избран Valencia C.F. - Неудобните 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - FC BAUHAUS ARENA 7 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-10-2016 19:30 не е избран Media United - The "Mannschaft" 4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2016 19:45 не е избран Paysafe - A1 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-10-2016 20:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Santos 8 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-10-2016 20:30 не е избран Орлите - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-10-2016 10:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Пълна Мрежа 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2016 21:45 не е избран A1 - Upnetix 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2016 20:45 не е избран Спортинг - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
14-10-2016 21:45 не е избран Media United - Ultras Team 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
15-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
16-10-2016 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Valencia C.F. 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2016 19:45 не е избран Enetpulse - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2016 21:45 не е избран FC BAUHAUS ARENA - McDonald's 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
22-10-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Media United 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 17:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2016 20:45 не е избран A1 - VIVACOM 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2016 20:45 не е избран McDonald's - Media United 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
29-10-2016 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Наполи 5 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
31-10-2016 19:45 не е избран Progress - A1 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2016 22:30 не е избран Valencia C.F. - Intellect 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 00:00 не е избран Media United - ШПОРИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
05-11-2016 21:30 не е избран Белите София - FC BAUHAUS ARENA 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
06-11-2016 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Valencia C.F. 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2016 00:00 не е избран Бандата - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-11-2016 19:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Mat Star 11 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-11-2016 19:00 не е избран Valencia C.F. - Класа 6 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 19:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Media United - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
19-11-2016 20:30 не е избран The "Mannschaft" - FC BAUHAUS ARENA 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
19-11-2016 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-11-2016 10:00 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
26-11-2016 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Орлите 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 16:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Зебра 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Stemo - A1 5 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 20:30 не е избран Ultras Team - FC BAUHAUS ARENA 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2016 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Valencia C.F. 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2016 21:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-12-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-12-2016 17:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Елин Пелин 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 19:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2017 21:00 Царско село Media United - Fibank 1 - 7 EFBET Люлин 1
15-01-2017 09:00 не е избран Изтокът - Media United 5 - 8 EFBET Люлин 2
22-01-2017 12:00 не е избран Media United - Mat Star 2 - 6 EFBET Люлин 3
29-01-2017 16:00 не е избран Media United - ТЕМИДА 4 - 5 EFBET Люлин 4
04-02-2017 10:00 не е избран Majestic - Media United 5 - 0 EFBET Люлин 5
07-02-2017 19:45 не е избран Media United - Santos 5 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
18-02-2017 18:30 не е избран Media United - FC BAUHAUS ARENA 9 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-02-2017 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Valencia C.F. 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Valencia C.F. 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 19:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2017 21:30 не е избран Ultras Team - FC BAUHAUS ARENA 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
12-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Valencia C.F. - Intellect 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2017 21:30 Palmsbet stadium Mat Star - FC BAUHAUS ARENA 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
17-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2017 20:45 Palmsbet stadium A1 - ГФК България 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-03-2017 21:45 не е избран Media United - Santos 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
25-03-2017 19:30 Palmsbet stadium Пирин Гоце Делчев - FC BAUHAUS ARENA 7 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Valencia C.F. - ФК Вадиас 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2017 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-04-2017 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Наполи 6 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Valencia C.F. 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Media United - Mat Star 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-04-2017 20:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - БЕСНИТЕ 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2017 18:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - McDonald's 3 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 12 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - Valencia C.F. 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-05-2017 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
13-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 21:00 не е избран Valencia C.F. - DELTA 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-05-2017 21:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - A1 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-05-2017 20:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ФК Отборчето 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
20-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - Media United 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-05-2017 16:00 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Media United - FC BAUHAUS ARENA 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
02-06-2017 20:45 Palmsbet stadium The Mannschaft - Media United 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
03-06-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM FC BAUHAUS ARENA - The Mannschaft 3 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
04-06-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Valencia C.F. - Majestic 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2017 20:30 не е избран Белите София - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-06-2017 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 17:00 не е избран Media United - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
17-06-2017 19:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2017 22:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - JAGUARES 4 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
20-06-2017 20:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Media United - ФК Отборчето 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
24-06-2017 19:00 не е избран JAGUARES - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
24-06-2017 20:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-06-2017 14:00 не е избран Ultras Team - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
25-06-2017 20:00 не е избран Софийска вода - Valencia C.F. 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2017 22:15 не е избран A1 - OPENCODE 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2017 22:30 Palmsbet stadium Неудобните - Valencia C.F. 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-06-2017 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
30-06-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 00:00 не е избран Media United - Наполи 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
02-07-2017 22:00 не е избран Valencia C.F. - Вълците 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 00:00 не е избран Media United - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
07-07-2017 00:00 не е избран McDonald's - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
07-07-2017 21:45 не е избран Витоша Бистрица - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Mtel* 1 - 5 Група C 1
12-07-2017 21:45 не е избран Enetpulse - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
17-07-2017 20:45 не е избран Mtel* - SANTOS* 6 - 3 Група C 2
26-07-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Strypes - A1 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
02-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Jaguares* - Mtel* 4 - 11 Група C 3
03-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Mtel* - Тики-Така 4 - 3 Група C 4
08-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Драгалевци* - Mtel* 5 - 2 Група C 5
15-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Mtel* - Галактико* 1 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 20:00 не е избран Intellect - Valencia C.F. 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-08-2017 00:00 не е избран McDonald's - FC BAUHAUS ARENA - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-08-2017 00:00 не е избран Valencia C.F. - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-08-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 16 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-09-2017 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - Valencia C.F. 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
04-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-09-2017 22:00 не е избран Valencia C.F. - Majestic *6 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - A1 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2017 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2017 18:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Джиа Мото 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
17-09-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-09-2017 19:45 Palmsbet stadium A1 - Stemo 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-09-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
24-09-2017 18:00 не е избран DELTA - Valencia C.F. 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC BAUHAUS ARENA - Milky Group Bio 1 - 9 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2017 00:00 не е избран Ант студио - FC BAUHAUS ARENA 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-10-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - ФК ИХТИМАН 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - IPSOS 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2017 20:00 не е избран Вълците - Valencia C.F. 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2017 17:45 ACCEDIA STADIUM FC BAUHAUS ARENA - JAGUARES 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
12-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SAP Labs Bulgaria 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-10-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Bianchi Coffee 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
15-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Valencia C.F. 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - FC BAUHAUS ARENA 3 - 10 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2017 21:00 не е избран Белите София - FC BAUHAUS ARENA 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
22-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Valencia C.F. 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2017 18:45 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Easy TV Net 3 - 1 PREMIER LEAGUE 8
27-10-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - A1 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2017 00:00 не е избран Santos - FC BAUHAUS ARENA 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
28-10-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ФК Отборчето 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
31-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Valencia C.F. - Софийска вода 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 00:00 не е избран MAHARANI - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2017 20:00 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - NEXT GEN 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
12-11-2017 19:00 не е избран Valencia C.F. - Малки Страсти 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - FC BAUHAUS ARENA 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 18:00 не е избран ФК Западно Ехо - FC BAUHAUS ARENA 4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
19-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Valencia C.F. 7 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2017 00:00 не е избран Fibank - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
20-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC BAUHAUS ARENA - Столичен Авто Транспорт 6 - 2 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-11-2017 18:00 не е избран Мойто слабо място - FC BAUHAUS ARENA 8 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
26-11-2017 20:00 не е избран Valencia C.F. - Неудобните 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2017 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DANTEK DEVS 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 20:00 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 00:00 не е избран Strypes - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
06-12-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ескус Милк 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2017 18:45 не е избран FC ALA GROUP - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
09-12-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
12-12-2017 00:00 не е избран Вършец - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 00:00 не е избран GO PETROLEUM - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
14-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2017 18:45 не е избран Бандата - FC BAUHAUS ARENA - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-12-2017 19:45 не е избран Progress - A1 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 21:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-01-2018 20:00 Царско село Тяло пречиш ми* - Полиграфия Инфо* 6 - 2 Група B 1
13-01-2018 14:00 Царско село Полиграфия Инфо* - Ел старс* 5 - 0 Група B 2
21-01-2018 11:00 не е избран Whiskey United* - Полиграфия Инфо* 2 - 6 Група B 3
26-01-2018 22:00 не е избран Полиграфия Инфо* - Гърдова глава* 8 - 4 Група B 4
31-01-2018 20:30 Palmsbet stadium Fresh Market* - Полиграфия Инфо* 8 - 2 Група B 5
01-02-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
09-02-2018 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef* - Полиграфия Инфо* 4 - 3 ВТОРА ФАЗА
22-02-2018 20:45 не е избран Лозен - Valencia C.F. 9 - 4 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
08-03-2018 19:45 не е избран SBTECH - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-03-2018 18:00 не е избран Valencia C.F. - Галактико 5 - 8 CHAMPIONSHIP 3
12-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - A1 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-03-2018 21:00 не е избран Valencia C.F. - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
28-03-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 20:45 Palmsbet stadium A1 - Ingram Micro Top Fortune 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
31-03-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Valencia C.F. 3 - 1 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-04-2018 21:00 не е избран ЦВС - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
02-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - A1 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 00:00 не е избран MAHARANI - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
09-04-2018 19:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
15-04-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - Бирал Мадрид 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 00:00 не е избран Приятели - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2018 00:00 не е избран Лев Инс - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
30-04-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
07-05-2018 19:45 не е избран EGT - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-05-2018 00:00 не е избран Амфетико - Valencia C.F. 0 - 0 CHAMPIONSHIP 10
14-05-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - Пеликан 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
28-05-2018 00:00 не е избран Rehau - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2018 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ФК Керамик 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
01-06-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Искър 0 - 0 CHAMPIONSHIP 17
02-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Петролтех Трейдинг 0 - 0 PREMIER LEAGUE 15
03-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - Изтокът 0 - 0 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2018 21:45 не е избран A1 - CODIX 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2018 00:00 не е избран ПСЖ София - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2018 19:45 Palmsbet stadium Progress - A1 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-07-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Accedia 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM A1 - SBTECH 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2018 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
09-09-2018 21:00 не е избран EGT - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2018 21:45 не е избран A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 13 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 20:45 не е избран Progress - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
27-09-2018 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - A1 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
08-10-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-10-2018 21:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
08-11-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 21:45 не е избран Musala Soft - A1 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
22-11-2018 19:45 не е избран A1 - eCommera 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
30-11-2018 19:45 не е избран OPENCODE - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
01-12-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-12-2018 21:45 не е избран FootballScout - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
13-12-2018 20:45 не е избран A1 - Stemo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
26-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - A1 3 - 2 Mussala Premier League 1
04-03-2019 21:45 не е избран ДАНТЕК - A1 2 - 3 Mussala Premier League 2
14-03-2019 19:45 Palmsbet stadium A1 - FootballScout 2 - 4 Mussala Premier League 3
21-03-2019 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 7 - 3 Mussala Premier League 4
01-04-2019 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 3 - 3 Mussala Premier League 6
18-04-2019 19:45 не е избран Software AG - A1 4 - 1 Mussala Premier League 8
22-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - CODIX 0 - 5 Mussala Premier League 9
03-05-2019 20:45 не е избран A1 - Algomatika - Kammarton 1 - 6 Mussala Premier League 5
10-05-2019 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 2 Mussala Premier League 10
13-05-2019 21:45 не е избран A1 - DXC.technology 1 - 9 Mussala Premier League 11
16-05-2019 18:45 не е избран A1 - eCommera 4 - 3 Mussala Premier League 7
27-05-2019 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 Mussala Premier League 12
01-06-2019 19:00 не е избран A1 - Stemo 0 - 5 Mussala Premier League 13
10-06-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 13 - 6 Mussala Premier League 14
17-06-2019 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 Mussala Premier League 15
02-07-2019 18:45 не е избран A1 - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 Mussala Premier League 17
10-07-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - A1 8 - 6 Mussala Premier League 16