София

Славомир Сашов Димкин

клубове

роден на: 14.08.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
26-08-2015 18:45 не е избран Опаковка БГ - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2015 12:00 не е избран Athletic - Опаковка БГ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
06-09-2015 16:00 не е избран Опаковка БГ - Drink Team 2 - 20 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
13-09-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Опаковка БГ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
27-09-2015 21:00 не е избран Опаковка БГ - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
11-10-2015 13:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-10-2015 22:30 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 15:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
25-10-2015 20:00 не е избран Искра Искрец - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
01-11-2015 22:00 не е избран Опаковка БГ - Лидер 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
08-11-2015 11:00 не е избран Белите кончета - Опаковка БГ *2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
15-11-2015 12:00 не е избран Опаковка БГ - FC Citadel 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
19-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
29-11-2015 20:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
06-12-2015 14:00 не е избран Опаковка БГ - Викторио Ленд 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
13-12-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Опаковка БГ 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-01-2016 17:00 не е избран Сердика - Опаковка БГ 3 - 4 Група A 1
17-01-2016 09:00 не е избран Белите София - Опаковка БГ 6 - 4 Група A 2
24-01-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Intellect 0 - 6 Група A 3
05-02-2016 22:00 не е избран PMP Build Invest - Опаковка БГ 5 - 2 Група A 4
07-02-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - ЖИВЕЛИ 2 - 5 Група A 5
21-02-2016 20:00 не е избран Викторио Ленд - Опаковка БГ 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-02-2016 14:00 не е избран Опаковка БГ - Фалкон 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
20-03-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Монтевидео 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
27-03-2016 19:00 не е избран Искра Искрец - Опаковка БГ 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-04-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Джиа Мото 6 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
10-04-2016 11:00 не е избран Junior Barcelona - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
17-04-2016 14:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
15-05-2016 19:00 не е избран Кралете - Опаковка БГ 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-05-2016 22:00 не е избран Опаковка БГ - Супичка 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 11
05-06-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Опаковка БГ 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
19-06-2016 21:00 не е избран Белите Якички - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
24-06-2016 21:45 не е избран Опаковка БГ - Черно тото 0 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-06-2016 00:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Враждебна 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
03-07-2016 14:00 не е избран Ескус Милк - Опаковка БГ 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
21-08-2016 16:00 не е избран Mladost Team - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
28-08-2016 00:00 не е избран Опаковка БГ - Щрак Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
11-09-2016 22:00 не е избран FC SIVEN - Опаковка БГ 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
18-09-2016 10:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
02-10-2016 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФЕНИКС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
09-10-2016 15:00 не е избран F.C.G. - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
16-10-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
23-10-2016 20:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
30-10-2016 17:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Crew 8 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
06-11-2016 13:00 не е избран Викторио Ленд - Опаковка БГ 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
13-11-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Гетото 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
20-11-2016 16:00 не е избран Loko Vakarel - Опаковка БГ 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
27-11-2016 21:00 не е избран Опаковка БГ - ПФК "61" 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
04-12-2016 20:00 не е избран Черно Тото - Опаковка БГ 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
11-12-2016 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
19-02-2017 10:00 не е избран Опаковка БГ - Athletic 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
26-02-2017 19:00 не е избран Супичка - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2017 10:00 Palmsbet stadium 3 - Опаковка БГ 1 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
12-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - Кралете 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
26-03-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - Еконт 61 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-04-2017 19:00 не е избран Играчорите - Опаковка БГ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-04-2017 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФК ЕВРОПА 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
23-04-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Опаковка БГ 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-05-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
23-05-2017 00:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Crew 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
28-05-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
04-06-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - F.C.G. 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
11-06-2017 22:00 не е избран Fresh Market - Опаковка БГ 0 - 0* LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
18-06-2017 10:00 не е избран Опаковка БГ - Чики Рики 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
21-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вечно жъдни - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
25-06-2017 17:00 не е избран Опаковка БГ - Ескус Милк 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
02-07-2017 19:00 не е избран BulTeam - Опаковка БГ 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
17-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Изтокът - Опаковка БГ 1 - 0 Финални плейофи
20-08-2017 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен Сити 6 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2017 20:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
03-09-2017 13:00 не е избран Опаковка БГ - Athletic 1 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
17-09-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - F.C.G. 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Team 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
08-10-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Loko Vakarel 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
11-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Амфетико - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
15-10-2017 00:00 не е избран Кралете - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
22-10-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-10-2017 16:00 не е избран Нищо общо с футбола - Опаковка БГ 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
05-11-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Земляне 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
12-11-2017 14:00 не е избран Жар Голяновци - Опаковка БГ 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-11-2017 16:00 не е избран Опаковка БГ - Еконт 61 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
26-11-2017 16:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-12-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
17-12-2017 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Опаковка БГ 2 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
18-02-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 0 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ЦВС 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
18-03-2018 17:00 не е избран Бирал Мадрид - Опаковка БГ 0 - 2 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2018 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Опаковка БГ 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
15-04-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 3 CHAMPIONSHIP 13
15-04-2018 17:00 не е избран Опаковка БГ - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
22-04-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ПСЖ София 5 - 4 CHAMPIONSHIP 11
29-04-2018 10:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 3 - 1 CHAMPIONSHIP 15
13-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
13-05-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2018 19:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
27-05-2018 20:00 не е избран DELTA - Опаковка БГ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
10-06-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Искър 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
24-06-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 3 CHAMPIONSHIP 5
01-07-2018 16:00 не е избран Галактико - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
16-07-2018 19:45 Palmsbet stadium Опаковка БГ - V-TAC EUROPE 5 - 3 Група E 1
26-07-2018 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Опаковка БГ 7 - 5 Група E 2
01-08-2018 18:45 не е избран Опаковка БГ - ФК ИХТИМАН 3 - 9 Група E 3
08-08-2018 18:45 не е избран ФК Враждебна - Опаковка БГ 0 - 5 Група E 4
12-08-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Група E 5
20-08-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Опаковка БГ 2 - 3 Елиминации
24-08-2018 20:45 не е избран Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7 Елиминации
02-09-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 6 - 5 CHAMPIONSHIP 1
16-09-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - Опаковка БГ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 2
30-09-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
14-10-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 5
21-10-2018 15:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 2 - 9 CHAMPIONSHIP 6
27-10-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Кобра 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
01-11-2018 18:00 не е избран ЦВС - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-11-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен 2 - 1 CHAMPIONSHIP 9
18-11-2018 13:00 не е избран Бирал Мадрид - Опаковка БГ 2 - 4 CHAMPIONSHIP 11
02-12-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 7 - 6 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2018 16:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
23-12-2018 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Опаковка БГ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
31-12-2018 19:45 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
10-03-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
17-03-2019 18:00 не е избран ФК Устрем - Опаковка БГ 0 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
24-03-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - SSI 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
31-03-2019 19:00 не е избран Вълците - Опаковка БГ 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
07-04-2019 18:00 ACCEDIA STADIUM Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
14-04-2019 14:00 Palmsbet stadium ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Опаковка БГ 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-05-2019 19:00 не е избран SPM -ltd - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
12-05-2019 15:00 не е избран Опаковка БГ - Хищниците 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-06-2019 19:00 не е избран Неудобните - Опаковка БГ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-06-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
16-06-2019 15:00 не е избран Опаковка БГ - Happy Boys 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
30-06-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-08-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - СТЪРШЕЛ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
01-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-08-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
01-09-2019 18:00 не е избран Опаковка БГ - Квартала - LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
08-09-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - Опаковка БГ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
15-09-2019 19:00 не е избран Опаковка БГ - Осма хирургия - LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
22-09-2019 19:00 не е избран ФК Професорите - Опаковка БГ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
29-09-2019 18:00 не е избран Опаковка БГ - Winbet - LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
06-10-2019 17:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 10