София

христо Методиев Димитров

клубове

роден на: 15.05.1987

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 21:00 не е избран Ilinden United - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 5 CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CRAZY GANG - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
07-09-2014 13:00 не е избран Ilinden United - Easy TV Net 5 - 5* CHAMPIONSHIP 3
13-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2014 22:30 не е избран Sushi Shef - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
18-09-2014 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 4 - 6 PREMIER LEAGUE 1
22-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Тяло пречиш ми 3 - 11 PREMIER LEAGUE 2
25-09-2014 22:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - МФК Люлин - METHODIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2014 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 20:00 не е избран Реал София - Ilinden United *1 - 1 CHAMPIONSHIP 6
11-10-2014 19:00 не е избран Barca - Тяло пречиш ми 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Витоша 2 - 4 CHAMPIONSHIP 8
18-10-2014 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - УЛТРА 11 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2014 22:30 не е избран Ilinden United - Полиграфия Инфо 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
01-11-2014 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Colo Colo 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
09-11-2014 20:00 не е избран Ilinden United - Лидер Надежда 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2014 22:30 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
16-11-2014 10:00 не е избран Intellect - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
19-11-2014 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2014 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 6 - 4 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 13:00 не е избран Ilinden United - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
30-11-2014 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2014 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2014 17:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 18:00 не е избран Ilinden United - DEVILS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
13-12-2014 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 00:00 не е избран Римляните - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
10-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
14-02-2015 17:00 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
19-02-2015 19:45 не е избран Спортинг - Тяло пречиш ми 1 - 11 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 5 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ГОЛ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2015 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актавис 7 - 1 PREMIER LEAGUE 5
19-04-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Космополит 2000 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
27-04-2015 20:45 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
08-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 16:00 не е избран Космополит 2000 - Тяло пречиш ми 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
24-05-2015 17:00 Игрище Ловен парк ne - Тяло пречиш ми 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 0 - 8 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ne 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
08-06-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2015 22:45 не е избран Тяло пречиш ми - Спортинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2015 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 19:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Тяло пречиш ми 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-06-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2015 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest - PREMIER LEAGUE 16
08-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Върколаците (Лев Инс) 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-07-2015 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
24-07-2015 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Тяло пречиш ми - Great Wall - Ловеч 1 - 1* FINAL FOUR 1
25-07-2015 10:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Чико - Бунара - Тяло пречиш ми 5 - 1 FINAL FOUR 2
25-07-2015 18:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Тяло пречиш ми 4 - 3 FINAL FOUR 3
29-08-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Ilinden United 1 - 8 CHAMPIONSHIP 1
04-09-2015 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 2
08-09-2015 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Пени Маркет 12 - 4 CHAMPIONSHIP 2
12-09-2015 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2015 20:45 не е избран Skypharm - Ilinden United 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
26-09-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 2 - 2* PREMIER LEAGUE 4
29-09-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Виста 6 - 2 CHAMPIONSHIP 4
03-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 00:00 Спортен комплекс САМОКОВ Тяло пречиш ми - Колор 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
06-10-2015 18:45 не е избран Massive - Ilinden United 3 - 2 CHAMPIONSHIP 5
10-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Победител 4 - 1 CHAMPIONSHIP 6
17-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Спортинг 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Ilinden United 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
24-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
03-11-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
06-11-2015 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Галакси София 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ilinden United 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
21-11-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
23-11-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 9
28-11-2015 20:00 не е избран Barca - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Ilinden United 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 2 PREMIER LEAGUE 14
08-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Billa 8 - 2 CHAMPIONSHIP 14
12-12-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми *7 - 7 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
15-12-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Ilinden United 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 19:00 не е избран Неудобните - Тяло пречиш ми 2 - 3 Група B 1
17-01-2016 21:00 не е избран Академикъ - Тяло пречиш ми 3 - 4 Група B 2
24-01-2016 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - Магнус 10 - 1 Група B 3
31-01-2016 21:00 не е избран Вършец - Тяло пречиш ми 1 - 10 Група B 4
07-02-2016 14:00 не е избран Тяло пречиш ми - Торпедо-София 5 - 0 Група B 5
13-02-2016 17:00 Царско село Тяло пречиш ми - Долна Малина 7 - 4 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село ФК Пълна Мрежа - Тяло пречиш ми 0 - 4 ВТОРА ФАЗА
16-02-2016 20:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
20-02-2016 16:00 Царско село PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
22-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Ilinden United 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
24-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
29-02-2016 19:45 не е избран A1 - CODIX 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Ilinden United 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
02-03-2016 19:45 не е избран Сенатор - Тяло пречиш ми 2 - 3 ВТОРА ФАЗА
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2016 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Ilinden United 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 21:45 не е избран A1 - Stemo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - A1 7 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-03-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Ilinden United 5 - 3 PREMIER LEAGUE 4
23-03-2016 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
28-03-2016 21:45 не е избран A1 - GTT 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
01-04-2016 19:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
02-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2016 19:45 не е избран VIVACOM - A1 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-04-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 17:00 не е избран Витоша Бистрица - Тяло пречиш ми 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
11-04-2016 21:45 не е избран A1 - i:FAO 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-04-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Fibank 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2016 19:45 не е избран Шенкер - Ilinden United 0 - 10 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - A1 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 21:45 не е избран Ilinden United - ORBICO BULGARIA 2 - 7 PREMIER LEAGUE 9
28-04-2016 20:45 не е избран A1 - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
12-05-2016 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 4* PREMIER LEAGUE 9
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2016 21:45 не е избран A1 - EGT 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
07-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2016 20:45 не е избран Вършец - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 21:00 не е избран Интерхаус България - Ilinden United 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - A1 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2016 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
29-06-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
01-07-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 00:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
06-07-2016 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2016 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
09-07-2016 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
14-07-2016 19:45 не е избран Busmanci - Ilinden United 4 - 4* Група G 1
14-07-2016 22:30 не е избран Супичка - A1 4 - 5 Група E 1
21-07-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - A1 1 - 8 Група E 2
21-07-2016 21:45 не е избран Ilinden United - VITOSHA NEWS 5 - 0 Група G 2
25-07-2016 19:45 не е избран A1 - Polycomp 10 - 1 Група E 3
28-07-2016 20:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Ilinden United 10 - 0 Група G 3
01-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - A1 6 - 2 Група E 4
04-08-2016 19:45 не е избран Неудобните - Ilinden United 5 - 0 Група G 4
08-08-2016 20:45 Palmsbet stadium A1 - Mentor Resort 4 - 5 Група E 5
11-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Еврофутбол 6 - 3 Група G 5
15-08-2016 20:45 не е избран Strypes - Ilinden United 0 - 5 Елиминации
15-08-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - A1 7 - 3 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
25-08-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - i:FAO 4 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 7 - 0 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 21:45 не е избран Strypes - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 19:45 не е избран A1 - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2016 22:00 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
16-09-2016 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
19-09-2016 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-09-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - ДЕЛТУМ - СУПЕР КУПА БАМФ
27-09-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Ilinden United 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
03-10-2016 19:45 не е избран Paysafe - A1 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2016 19:45 не е избран Ilinden United - Tom Taylor 6 - 3 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 4
05-10-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
10-10-2016 21:45 не е избран A1 - Upnetix 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
19-10-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
21-10-2016 19:45 не е избран Enetpulse - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 11:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - Тяло пречиш ми 4 - 2 Група B 1
22-10-2016 14:00 Спорт парк Метал (Перник) DE ROSSI - Тяло пречиш ми 3 - 7 Група B 1
24-10-2016 20:45 не е избран A1 - VIVACOM 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Ilinden United 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 12:00 Каменица Арена DE ROSSI - Тяло пречиш ми 2 - 6 Група B 2
29-10-2016 15:00 Каменица Арена Тяло пречиш ми - Неудобните 0 - 0 Група B 2
31-10-2016 19:45 не е избран Progress - A1 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 6 - 2 PREMIER LEAGUE 8
04-11-2016 22:30 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 20:30 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Ilinden United 4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 21:30 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
17-11-2016 19:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Massive - Ilinden United 2 - 13 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 2 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Неудобните 4 - 2 Група B 3
20-11-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - DE ROSSI 7 - 1 Група B 3
23-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 11
24-11-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2016 20:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми *4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
30-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Stemo - A1 5 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2016 21:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2016 19:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - ADIDAS 6 - 6 PREMIER LEAGUE 6
13-12-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-01-2017 17:00 Царско село Тяло пречиш ми - Лозен Сити 9 - 0 EFBET Пловдив 1
17-01-2017 21:45 не е избран SPM -ltd - Тяло пречиш ми 4 - 16 EFBET Пловдив 2
21-01-2017 13:00 не е избран Тяло пречиш ми - Bristol Rovers Bulgaria 4 - 6 EFBET Пловдив 3
28-01-2017 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тяло пречиш ми 0 - 5 EFBET Пловдив 4
04-02-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 EFBET Пловдив 5
07-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-02-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Наполи 2 - 2* ВТОРА ФАЗА
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 18:30 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 4 - 6 PREMIER LEAGUE 16
24-02-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-02-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Тяло пречиш ми 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2017 19:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
05-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ветераните Благоевград 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 1 - 10 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
20-03-2017 20:45 Palmsbet stadium A1 - ГФК България 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2017 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 4 - 0 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2017 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
03-04-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - MAHARANI 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
11-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2017 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
28-04-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
02-05-2017 21:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
08-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
09-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
11-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 12 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2017 21:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - A1 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - Тяло пречиш ми 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
30-05-2017 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 14 PREMIER LEAGUE 13
08-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-06-2017 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2017 20:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2017 22:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 7
23-06-2017 19:45 не е избран Виста - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2017 22:15 не е избран A1 - OPENCODE 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
02-07-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
05-07-2017 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Carpe Diem FC 8 - 6 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2017 22:00 не е избран Tom Taylor - Ilinden United 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
07-07-2017 18:45 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
09-07-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
12-07-2017 21:45 не е избран Enetpulse - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
26-07-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Strypes - A1 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
29-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Тренто - Тяло пречиш ми 1 - 4 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Столичен Авто Транспорт - Ilinden United 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - A1 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2017 19:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2017 21:00 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 7 - 2 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2017 19:45 Palmsbet stadium A1 - Stemo 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Ilinden United 4 - 8 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - IPSOS 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2017 10:00 АВАЛ АРЕНА (Панагюрище) Forever Young - Тяло пречиш ми 4 - 7 ГРУПА E3 1
11-10-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SAP Labs Bulgaria 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2017 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Ilinden United 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
27-10-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - A1 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 3 - 9 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Forever Young 4 - 1 ГРУПА E3 2
04-11-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
06-11-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 19:15 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 7
14-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
20-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ilinden United 9 - 2 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 2 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DANTEK DEVS 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2017 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2017 00:00 не е избран Strypes - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
05-12-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Rehau 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2017 19:45 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-12-2017 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
08-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Тяло пречиш ми 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Ilinden United 4 - 10 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2017 19:45 не е избран Progress - A1 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-01-2018 20:00 Царско село Тяло пречиш ми* - Полиграфия Инфо* 6 - 2 Група B 1
12-01-2018 21:00 Царско село Тяло пречиш ми* - Whiskey United* 11 - 1 Група B 2
21-01-2018 18:00 не е избран Fresh Market* - Тяло пречиш ми* 1 - 1* Група B 3
27-01-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми* - Ел старс* 5 - 0 Група B 4
03-02-2018 21:00 не е избран Гърдова глава* - Тяло пречиш ми* 0 - 5 Група B 5
04-02-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 0 Западна конференция 17
04-02-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 Западна конференция 17
06-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Петролтех Трейдинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
08-02-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Вършец 0 - 4 PREMIER LEAGUE 5
10-02-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми* - Winbet* 10 - 1 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 17:00 не е избран Тяло пречиш ми* - Кракра Перник* 1 - 3 ВТОРА ФАЗА
20-02-2018 18:45 не е избран ФК Вадиас - Тяло пречиш ми 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-03-2018 20:45 не е избран Ilinden United - MAHARANI 16 - 1 PREMIER LEAGUE 16
08-03-2018 19:45 не е избран SBTECH - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
12-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-03-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Serdika-Sofia 3 - 2 PREMIER LEAGUE 6
16-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Африка Юнайтед 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - A1 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Вадиас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 20:45 Palmsbet stadium A1 - Ingram Micro Top Fortune 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
30-03-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ел Класико 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - A1 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-04-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 6 - 6 PREMIER LEAGUE 3
09-04-2018 19:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
10-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 10 PREMIER LEAGUE 4
24-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - Ilinden United 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
30-04-2018 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
07-05-2018 19:45 не е избран EGT - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
09-05-2018 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 8
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2018 21:45 не е избран ФК Керамик - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
18-05-2018 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
28-05-2018 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 18:45 не е избран Ilinden United - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 19:45 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
04-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2018 21:45 не е избран A1 - CODIX 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
08-06-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
09-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-06-2018 22:30 не е избран Ilinden United - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Ilinden United 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
23-06-2018 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2018 19:45 Palmsbet stadium Progress - A1 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2018 18:45 не е избран MAHARANI - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2018 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 13
06-07-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Accedia 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 11
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 PREMIER LEAGUE 4
12-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 14
21-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM A1 - SBTECH 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Ilinden United 2 - 1 Западна конференция 1
04-09-2018 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
09-09-2018 21:00 не е избран EGT - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Easy TV Net 11 - 4 Западна конференция 2
13-09-2018 21:45 не е избран A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 13 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 20:45 не е избран Progress - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
18-09-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Тяло пречиш ми 2 - 5 Западна конференция 3
19-09-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 7 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 0 Западна конференция 4
25-09-2018 21:45 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 2 - 13 Западна конференция 4
27-09-2018 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Glaz Trading Troyan 0 - 0 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 00:00 не е избран Skypharm - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 9
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 6
01-10-2018 20:00 не е избран Сердика - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 5
01-10-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 7
01-10-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 7
01-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - A1 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
01-10-2018 22:30 не е избран Ilinden United - FK Kafana Stefanovic 0 - 5 Западна конференция 2
02-10-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 0 - 0 Западна конференция 5
08-10-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
12-10-2018 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 4 Западна конференция 6
17-10-2018 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Тяло пречиш ми 3 - 5 Западна конференция 1
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 Югозапад - група А 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 2 Холандците - Тяло пречиш ми 2 - 5 Югозапад - група А 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - МФК Средногорец (Златица) 9 - 6 Югозапад - група А 3
21-10-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 8
25-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-10-2018 21:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 13
01-11-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 11
03-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 10
08-11-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 21:45 не е избран Musala Soft - A1 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
22-11-2018 19:45 не е избран A1 - eCommera 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
23-11-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ДСК Банка 3 - 2 Западна конференция 12
30-11-2018 19:45 не е избран OPENCODE - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
01-12-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 15
01-12-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-12-2018 21:45 не е избран FootballScout - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
13-12-2018 20:45 не е избран A1 - Stemo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Ilinden United 0 - 5 Западна конференция 16
05-01-2019 16:00 Царско село Софийска вода - Тяло пречиш ми 1 - 3 Palmsbet 1
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 18
11-01-2019 00:00 не е избран Ескус Милк - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран Ilinden United - Ескус Милк 0 - 0 Западна конференция 19
19-01-2019 13:00 не е избран Кракра Перник - Тяло пречиш ми 6 - 0 Palmsbet 3
23-01-2019 22:00 Царско село Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 3 - 3 Palmsbet 2
27-01-2019 10:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бучките 5 - 3 Palmsbet 4
01-02-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 0 Западна конференция 10
11-02-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тяло пречиш ми 3 - 3 Palmsbet 5
13-02-2019 18:45 не е избран ING - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 16
17-02-2019 12:00 не е избран Витоша Бистрица - Тяло пречиш ми 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
20-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 4 Западна конференция 19
21-02-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - Тяло пречиш ми 2 - 3 Западна конференция 13
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
26-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - A1 3 - 2 Mussala Premier League 1
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 Западна конференция 11
01-03-2019 19:00 Царско село Приятели - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
04-03-2019 21:45 не е избран ДАНТЕК - A1 2 - 3 Mussala Premier League 2
13-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Intellect 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2019 19:45 Palmsbet stadium A1 - FootballScout 2 - 4 Mussala Premier League 3
19-03-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Магьосниците 2 - 4 ВТОРА ФАЗА
21-03-2019 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 7 - 3 Mussala Premier League 4
29-03-2019 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - Тяло пречиш ми 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2019 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 3 - 3 Mussala Premier League 6
05-04-2019 21:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ФК"Мизия" 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Вършец - Тяло пречиш ми 0 - 3 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2019 19:45 не е избран Software AG - A1 4 - 1 Mussala Premier League 8
22-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - CODIX 0 - 5 Mussala Premier League 9
24-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Актив комерс 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-05-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
03-05-2019 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
03-05-2019 20:45 не е избран A1 - Algomatika - Kammarton 1 - 6 Mussala Premier League 5
07-05-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Тяло пречиш ми 6 - 6 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2019 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 2 Mussala Premier League 10
13-05-2019 21:45 не е избран A1 - DXC.technology 1 - 9 Mussala Premier League 11
16-05-2019 18:45 не е избран A1 - eCommera 4 - 3 Mussala Premier League 7
17-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2019 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 Mussala Premier League 12
28-05-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2019 19:00 не е избран A1 - Stemo 0 - 5 Mussala Premier League 13
01-06-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-06-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 13 - 6 Mussala Premier League 14
17-06-2019 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 Mussala Premier League 15
18-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Тяло пречиш ми 1 - 4 PREMIER LEAGUE 14
24-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тяло пречиш ми 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
28-06-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Лев Инс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-07-2019 18:45 не е избран A1 - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 Mussala Premier League 17
03-07-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 16
09-07-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Milky Group Bio 2 - 1 PREMIER LEAGUE 17
10-07-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - A1 8 - 6 Mussala Premier League 16