Враца

НИКОЛАЙ ЦВЕТАНОВ ЦВЕТАНОВ

клубове

роден на: 20.11.1998

години: 21

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 5 Б група 1
06-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3 Б група 2
08-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 3 Б група 2
13-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 6 Б група 3
15-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК Ботевъ Брусен 4 - 4 Б група 3
20-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 3 - 5 Б група 4
22-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 Б група 4
29-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 3 Б група 5
04-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 1 Б група 6
05-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - КФК "МЛАДОСТ " 5 - 1 Б група 5
06-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1 Б група 6
12-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 4 Б група 7
13-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 2 Б група 7
20-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 5 - 5 Б група 8
20-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"КРИСТА" ЛОМ 2 - 3 Б група 8
25-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - ФК"ТИМАК АГРО" 5 - 11 Б група 9
25-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 Б група 9
01-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 4 - 0 Б група 10
01-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 4 Б група 10
08-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 12 Б група 11
08-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 Б група 11
01-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Фантастико" Враца 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 22:10 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-04-2018 17:00 ЗАЛА ПМГ ФК"КРИСТА" ЛОМ - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
22-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 22:15 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Кранамакс"-Враца 4 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-04-2018 15:20 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - КФК "МЛАДОСТ " 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 17:00 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - "Игрис Махала" 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 20:00 ЗАЛА ПМГ "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
05-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 6 - 3 Б група 12
05-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Звезда 6 - 3 Б група 12
12-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 3 - 5 Б група 13
12-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 7 Б група 13
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 3 - 5 Б група 14
26-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3 Б група 15
26-06-2018 20:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 4 Б група 15
03-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 5 Б група 16
05-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 3 Б група 17
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 3 Б група 17
10-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 6 Б група 18
12-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - АФК Звезда 7 - 3 Б група 19
12-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 9 - 8 Б група 19
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"ТИМАК АГРО" 10 - 9 Б група 20
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ " 0 - 4 Б група 20
28-10-2018 11:15 СК Балона - Терен 3 ФК"ТИМАК АГРО" - СПОРТИНГ 3 - 6 Северозапад - група D 1
28-10-2018 13:45 СК Балона - Терен 3 КОПАКАБАНА - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 1* Северозапад - група D 2
09-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
09-01-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК "Фантастико" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" *3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
16-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 2
16-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
23-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
23-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 8 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
30-01-2019 20:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК"ТИМАК АГРО" 6 - 11 ЗИМНА ЛИГА 4
30-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Фантастико" Враца 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
06-02-2019 19:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - КФК "МЛАДОСТ " 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
06-02-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 12 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
13-02-2019 20:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО "Атлетик" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" 4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 10 ЗИМНА ЛИГА 6
20-02-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ТИМАК АГРО" - КФК "МЛАДОСТ " 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
04-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 4 ВИСША ЛИГА 1
05-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА - КФК "МЛАДОСТ " 3 - 8 "Б" ГРУПА 1
11-04-2019 18:00 не е избран АФК Звезда - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 4 "Б" ГРУПА 2
16-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 7 ВИСША ЛИГА 3
18-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - Скрита Сила 4 - 1 ВИСША ЛИГА 2
23-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Фантастико" Враца 1 - 4 ВИСША ЛИГА 4
30-04-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 3 ВИСША ЛИГА 5
02-05-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 "Б" ГРУПА 4
10-05-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 4 - 3 "Б" ГРУПА 5
14-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - Околчица /Враца/ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 7
21-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 5 ВИСША ЛИГА 8
23-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 1 "Б" ГРУПА 6
26-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 2 - 0 "Б" ГРУПА 3
28-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - "Игрис Махала" 6 - 2 ВИСША ЛИГА 9
04-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК"ТИМАК АГРО" 5 - 2 ВИСША ЛИГА -БАРАЖИ 1-4 1
05-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 9 - 4 "Б" ГРУПА 7
11-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - "Игрис Махала" 11 - 0 ВИСША ЛИГА -БАРАЖИ 1-4 2
12-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 1
18-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 7 ВИСША ЛИГА -БАРАЖИ 1-4 3
26-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
28-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК Инекс Трейд 3 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 1
30-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
04-07-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 2
11-07-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК"МЕДКОВЕЦ" 3 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 3
17-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 4
22-07-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"СЪРЦА ЧЕРВЕНИ"ВРАЦА - ФК"МЕДКОВЕЦ" 2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 5
04-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 9 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
05-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 2 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 1
10-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - Околчица /Враца/ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 2019-2020 2
11-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 2 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 2
18-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" 5 - 3 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
19-09-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 1 - 9 "NET INS" Б ГРУПА 3
22-09-2019 16:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК "КОРЕКТ ООД" 1 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 2
22-09-2019 17:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - FC Speedy 2 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 3
24-09-2019 18:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 3
24-09-2019 20:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 1 ВИСША ЛИГА 2019-2020 3
26-09-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК"МЕДКОВЕЦ" 0 - 10 "NET INS" Б ГРУПА 4
29-09-2019 16:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - ФК "КОРЕКТ ООД" 0 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 4
29-09-2019 17:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - ФК Инекс Трейд 1 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 5
30-09-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 3 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
30-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ПАНТЕРА" 4 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 5
01-10-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 3 ВИСША ЛИГА 2019-2020 4
03-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 1 ВИЕНСКО 1
04-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - БАМФ-Враца 2 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 1
06-10-2019 17:50 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК "КОРЕКТ ООД" 6 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 6
06-10-2019 19:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 1 - 7 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 7
07-10-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - Околчица /Враца/ 5 - 7 ВИСША ЛИГА 2019-2020 2
08-10-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - КФК "МЛАДОСТ " 6 - 6 ВИСША ЛИГА 2019-2020 5
08-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - "Атлетик" Враца 3 - 0 ВИСША ЛИГА 2019-2020 5
10-10-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 4 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 6
11-10-2019 18:20 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 0 - 0 ВИЕНСКО 2
11-10-2019 20:00 ВИЕНСКО ФК "Фантастико" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 1 ВИЕНСКО 3
13-10-2019 15:40 ПАРК ДЪБНИКА FC Speedy - ФК "КОРЕКТ ООД" 1 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 8
13-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" 9 - 0 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 9
14-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - АФК Чех Пласт 2 - 10 "NET INS" Б ГРУПА 7
17-10-2019 21:00 ВИЕНСКО АФК Скара Бира - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 1 ВИЕНСКО 5
18-10-2019 19:00 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 0 ВИЕНСКО 4
20-10-2019 15:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК "КОРЕКТ ООД" 2 - 5 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 10
21-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - "Атлетик" Враца 7 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 7
22-10-2019 19:30 ВИЕНСКО ПАНТЕРА - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 2 ВИЕНСКО 6
24-10-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"МЕДКОВЕЦ" 3 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 8
25-10-2019 19:20 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК Инекс Трейд 2 - 0 ВИЕНСКО 7
01-11-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 9
04-11-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 6 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 1
19-11-2019 18:10 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"EKOFRUT" 4 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 3
21-11-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 2
01-12-2019 13:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 6 - 4 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 4
08-12-2019 15:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 4 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 5
15-12-2019 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА 1 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 6
22-12-2019 15:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 7
12-01-2020 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 9
19-01-2020 14:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 10
19-01-2020 19:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - КФК "МЛАДОСТ " 11 - 3 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 8
26-01-2020 19:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"SEBN-МЕЗДРА" - КФК "МЛАДОСТ " 5 - 0 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 11
02-02-2020 13:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"КУЛАТА" 7 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 12
03-03-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 9 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 10
05-03-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА - КФК "МЛАДОСТ " 5 - 0 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 13
08-03-2020 12:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 5 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 14
08-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 3 - 0 ВИЕНСКО 9
08-05-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Скара Бира 2 - 1 ВИЕНСКО 14
10-05-2020 15:30 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"EKOFRUT" 4 - 1 ВИЕНСКО 10
11-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 2 ВИЕНСКО 11
12-05-2020 18:50 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 2 ВИЕНСКО 8
17-05-2020 12:00 не е избран ФК"ТИМАК АГРО" - "Атлетик" Враца 2 - 0 ВИЕНСКО 17
17-05-2020 20:20 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 2 ВИЕНСКО 13
18-05-2020 20:00 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ПАНТЕРА 2 - 0 ВИЕНСКО 15
18-05-2020 20:40 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 2 ВИЕНСКО 16
27-05-2020 20:30 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 2 ВИЕНСКО 12
01-06-2020 20:20 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 4 ВИЕНСКО 18
07-06-2020 16:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - БАМФ-Враца 2 - 4 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 11
07-06-2020 18:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК "КОРЕКТ ООД" 8 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 12
18-06-2020 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"КУЛАТА" 0 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 12
21-06-2020 17:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - FC Speedy 3 - 1 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 13
21-06-2020 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - ФК "КОРЕКТ ООД" 1 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 14
23-06-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 0 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 11
23-06-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 7 ВИСША ЛИГА 2019-2020 8
23-06-2020 21:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Скара Бира 5 - 0 ВИСША ЛИГА 2019-2020 8
25-06-2020 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК "Ботев" Лиляче 8 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 13
30-06-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - КФК "МЛАДОСТ " 2 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 9
02-07-2020 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 4 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 14
05-07-2020 17:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - ФК Инекс Трейд 1 - 2 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 15
05-07-2020 18:40 ПАРК ДЪБНИКА БАМФ-Враца - ФК "КОРЕКТ ООД" 4 - 3 БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 16
07-07-2020 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Фантастико" Враца 0 - 7 ВИСША ЛИГА 2019-2020 10
КР ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ТИМАК АГРО" 7 - 2 ВИСША ЛИГА 2019-2020 10
09-07-2020 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"EKOFRUT" 2 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 15
12-07-2020 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - ФК"SEBN-МЕЗДРА" - БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 17
12-07-2020 19:00 ПАРК ДЪБНИКА FC Speedy - ФК "КОРЕКТ ООД" - БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 18
14-07-2020 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - КФК "МЛАДОСТ " - ВИСША ЛИГА 2019-2020 11
16-07-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"МЕДКОВЕЦ" - "NET INS" Б ГРУПА 16
19-07-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "КОРЕКТ ООД" - ФК “ИВ ЕНД КО-ТРАНС" - БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 19
19-07-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК "КОРЕКТ ООД" - БИЗНЕС ЛИГА 2019-2020 20
21-07-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" - ВИСША ЛИГА 2019-2020 12
21-07-2020 20:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ВИСША ЛИГА 2019-2020 12
23-07-2020 21:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК Инекс Трейд - "NET INS" Б ГРУПА 17
28-07-2020 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Скара Бира 5 - 0 ВИСША ЛИГА 2019-2020 13
29-07-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ " - ВИСША ЛИГА 2019-2020 14
29-07-2020 20:30 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК"ТИМАК АГРО" - ВИСША ЛИГА 2019-2020 14
30-07-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"МЕДКОВЕЦ" - "NET INS" Б ГРУПА 18