Пловдив

Иван Стойков Маринов

клубове

роден на: 06.11.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Марково - Fresh Penis Летен турнир група А 3
n/a не е избран Изгустаци - Марково Летен турнир група А 4
n/a не е избран Марково - Markovo2018 Летен турнир група А 5
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Марково - Fresh Penis Летен турнир група А 3
n/a не е избран Изгустаци - Марково Летен турнир група А 4
n/a не е избран Марково - Markovo2018 Летен турнир група А 5
12-03-2014 19:00 ВСИ 1 терен Космос - Verso Travel 1 - 5 LA LIGA 1
18-03-2014 20:00 ВСИ 2 терен Verso Travel - ELMA-S 7 - 12 LA LIGA 2
28-03-2014 21:00 СЦ Арена Харизма - Verso Travel 2 - 6 LA LIGA 3
02-04-2014 19:30 ВСИ 1 терен Verso Travel - ГЯВОЛИТЕ 1 - 0 LA LIGA 10
09-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен Десант-68 - Verso Travel 2 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2014 21:00 ВСИ 1 терен Щ+Щ - Verso Travel 8 - 4 LA LIGA 5
25-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - Verso Travel 5 - 3 LA LIGA 11
30-04-2014 20:30 ВСИ 1 терен АФК Марица - Verso Travel 2 - 5 LA LIGA 7
07-05-2014 19:30 ВСИ 1 терен VIP Dent - Verso Travel 9 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-05-2014 19:30 ВСИ 2 терен Verso Travel - Баркод 4 - 2 LA LIGA 6
20-05-2014 20:20 ВСИ 2 терен Verso Travel - FC Siza Sport 1 - 4 КУПА АРЕНА
28-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен Verso Travel - Светкавиците 6 - 3 LA LIGA 8
09-06-2014 21:00 СЦ Арена Verso Travel - BOHEMIANS 9 - 2 LA LIGA 4
19-06-2014 19:00 СЦ Арена FC Galacticos - Verso Travel 5 - 3 LA LIGA 9
27-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен Verso Travel - Космос 1 - 2 LA LIGA 12
02-07-2014 21:00 ВСИ 1 терен ELMA-S - Verso Travel 7 - 3 LA LIGA 13
03-09-2014 21:00 СЦ Арена Verso Travel - Харизма 7 - 3 LA LIGA 14
08-09-2014 20:00 ВСИ 2 терен BOHEMIANS - Verso Travel 7 - 11 LA LIGA 15
24-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен Баркод - Verso Travel 3 - 8 LA LIGA 17
25-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Verso Travel - Щ+Щ 5 - 1 LA LIGA 16
02-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен Verso Travel - АФК Марица 2 - 0 LA LIGA 18
08-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен Светкавиците - Verso Travel 1 - 9 LA LIGA 19
20-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен ГЯВОЛИТЕ - Verso Travel 8 - 4 LA LIGA 21
27-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен Verso Travel - Бактрейд 2 - 1 LA LIGA 22
02-11-2014 17:00 СЦ Арена Verso Travel - FC Galacticos 4 - 3 LA LIGA 20
04-11-2014 20:00 СЦ Арена Verso Travel - Младежка 1 0 - 0 Финални плейофи 1
07-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Verso Travel 2 - 7 Финални плейофи 2
10-11-2014 20:00 СЦ Арена Verso Travel - FC Galacticos 4 - 2 Финални плейофи 3
17-11-2014 20:00 СЦ Арена Космос - Verso Travel 4 - 4 Финални плейофи 4
24-11-2014 19:00 СЦ Арена Verso Travel - Светкавиците 3 - 7 Финални плейофи 6
28-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Verso Travel 0 - 5 Финални плейофи 7
01-12-2014 19:00 СЦ Арена Verso Travel - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 9 Финални плейофи 8
05-12-2014 00:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Verso Travel 5 - 0 Финални плейофи 9
10-12-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Verso Travel 8 - 2 Финални плейофи 11
10-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - Danika 5 - 0 CALCIO 1
17-03-2016 20:00 СЦ Арена Криско - MS 3 - 6 CALCIO 2
22-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център MS - Old School 10 - 0 CALCIO 3
31-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - MS *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - MS 0 - 6 CALCIO 4
13-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - БРЕСТНИК 2 - 1 CALCIO 5
19-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център MS - Единствените 12 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-04-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - MS 2 - 4 CALCIO 6
03-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център MS - Kamenitza-Интернационал 8 - 0 CALCIO 7
09-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - MS 0 - 5 CALCIO 8
18-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 3 - 16 CALCIO 10
21-05-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център MS - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 9
24-05-2016 00:00 не е избран MS - Avengers 5 - 0 CALCIO 11
27-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център MS - Old School 6 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център MS - Криско 13 - 2 Bundesliga 1
07-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център MS - FC Siza Sport 1 - 5 Bundesliga 2
10-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - MS 5 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - MS 5 - 1 Bundesliga 3
22-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център MS - TNN Gold 6 - 6 Bundesliga 4
28-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - MS 8 - 5 Bundesliga 5
05-07-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център MS - ХЪШОВЕ 5 - 6 Bundesliga 6
11-07-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - MS 5 - 0 Bundesliga 7
13-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - MS 7 - 1 CALCIO 1
21-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 4 - 7 CALCIO 2
28-09-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център MS - Криско 6 - 1 CALCIO 3
05-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - MS 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - MS 3 - 1 CALCIO 4
19-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - MS 3 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център MS - ФК Бунарджика 0 - 5 CALCIO 5
09-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - MS 5 - 0 CALCIO 6
16-11-2016 00:00 не е избран MS - Армада Пловдив 0 - 5 CALCIO 7
21-09-2018 20:00 СК Активлайф Марково - KOFTI FC 7 - 2 ВИСША ЛИГА 1
30-09-2018 18:00 СК Активлайф Марково - Полярните мечки 22 - 5 ВИСША ЛИГА 3
05-10-2018 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 4 - 10 ВИСША ЛИГА 2
07-10-2018 16:00 не е избран AFC Amigos - Марково 1 - 5 ВИСША ЛИГА 4
15-10-2018 21:00 СК Активлайф Марково - Завръщане в миналото 15 - 4 ВИСША ЛИГА 5
22-10-2018 20:00 не е избран Reddevils - Марково 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
29-10-2018 21:00 СК Активлайф Марково - Рекордьорите 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
05-11-2018 20:00 СК Активлайф Зънгър - Марково 0 - 4 ВИСША ЛИГА 8
12-11-2018 20:00 не е избран Марково - AFC Athletic 3 - 1 ВИСША ЛИГА 9
19-11-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - Марково 2 - 7 ВИСША ЛИГА 10
26-11-2018 21:00 СК Активлайф Марково - BTL UNITED 10 - 0 ВИСША ЛИГА 11
01-12-2018 17:00 СК Активлайф Марково - КАМИОНИТЕ 5 - 5 Летен турнир група А 1
05-12-2018 21:00 СК Активлайф Изгустаци - Марково 6 - 9 Летен турнир група А 2
11-12-2018 21:00 СК Активлайф Марково - Markovo2018 4 - 6 Летен турнир група А 3
14-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 2 - 7 Летен турнир група А 5
04-02-2019 20:00 не е избран Марково - AFC TechnoWelt 4 - 1 ВИСША ЛИГА 12
13-02-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Марково 5 - 4 ВИСША ЛИГА 13
22-02-2019 19:00 СК Активлайф Марково - KOFTI FC 8 - 1 Лига А 1
04-03-2019 21:00 СК Активлайф Марково - AFC Athletic 3 - 5 Лига А 3
15-03-2019 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 1 - 4 Лига А 5
29-03-2019 20:00 СК Активлайф Марково - ФК Активлайф 1 - 8 Лига А 4
11-04-2019 21:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Марково 2 - 6 Лига А 2
17-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - Reddevils 0 - 5 Купа Активлайф
18-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - AFC TechnoWelt 5 - 0 Лига А 6
20-04-2019 15:00 СК Активлайф Марково - Reddevils 0 - 5 Купа Активлайф
22-04-2019 20:00 СК Активлайф AFC Athletic - Марково 3 - 9 Лига А 10
25-04-2019 18:00 СК Активлайф KOFTI FC - Марково 4 - 2 Лига А 8
01-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - Марково 2 - 5 Лига А 7
08-05-2019 19:00 СК Активлайф Марково - KLUB VAFLA 8 - 4 Лига А 9
12-06-2019 21:00 СК Активлайф Марково - Fresh Penis 5 - 3 Лига А 12
21-06-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Марково 4 - 8 Лига А 13
03-07-2019 19:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Марково 4 - 2 Лига А 11
50'
СК Активлайф Марково - Reddevils 5 - 4 Лига А 14