София

Александър Емилов Живков

клубове

роден на: 05.11.1983

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Витоша Бистрица* - DXC.technology* ВТОРА ФАЗА
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
26-08-2014 21:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 09:00 Palmsbet stadium DEVILS - ФК Вадиас 4 - 5 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Белите София - АФК Софиянци 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
04-09-2014 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - Римляните 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
07-09-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM АФК Софиянци - Гръм София 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-09-2014 00:00 не е избран Totally Erected - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
14-09-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Вадиас 2 - 12 CHAMPIONSHIP 4
23-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2014 18:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - АФК Софиянци 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2014 18:00 Palmsbet stadium ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 11 - 5 CHAMPIONSHIP 5
29-09-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Musala 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2014 21:45 не е избран АФК Софиянци - Актавис 0 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - ФК Вадиас 0 - 8 CHAMPIONSHIP 6
09-10-2014 19:45 не е избран DXC.technology - IPSOS 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2014 21:00 не е избран FC ALA GROUP - АФК Софиянци 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
12-10-2014 14:00 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
14-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК Люлин - METHODIA - ФК Вадиас 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2014 20:45 не е избран M - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2014 21:00 не е избран АФК Софиянци - Витоша Бистрица 0 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-10-2014 10:00 не е избран ФК Вадиас - Реал София 12 - 1 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-10-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2014 19:00 не е избран АФК Софиянци - Chelsea Bulgaria 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
02-11-2014 17:00 не е избран ФК Вадиас - Витоша 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2014 00:00 не е избран DXC.technology - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2014 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-11-2014 17:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - АФК Софиянци 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-11-2014 20:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2014 19:45 не е избран Stemo - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2014 21:45 не е избран ФК Вадиас - Intellect 9 - 1 CHAMPIONSHIP 16
15-11-2014 16:00 не е избран АФК Софиянци - Media United 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
16-11-2014 11:00 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2014 19:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-11-2014 20:45 не е избран DXC.technology - Software AG 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2014 19:00 не е избран OLYMPIC HOPES - АФК Софиянци 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
23-11-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - vitoshanews.com 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
27-11-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2014 19:00 не е избран АФК Софиянци - ФК Западно Ехо 2 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-11-2014 17:00 не е избран Лидер Надежда - ФК Вадиас 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2014 20:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 8 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 18:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - АФК Софиянци 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
08-12-2014 18:45 не е избран Experian - DXC.technology 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2014 21:45 не е избран АФК Софиянци - АЯКС СОФИЯ 3 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-12-2014 20:00 не е избран El Stars - ФК Вадиас 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
11-01-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Chelsea Bulgaria 6 - 4 Група I 1
17-01-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - ФК Вадиас 1 - 4 Група I 2
23-01-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - Черно тото 15 - 2 Група I 3
01-02-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - СЕЛ Равно поле 5 - 5* Група I 4
07-02-2015 13:00 не е избран УЛТРА - ФК Вадиас 4 - 8 Група I 5
10-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 20:00 не е избран DXC.technology - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
15-02-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 21:00 не е избран Арсенал Петров - АФК Софиянци 2 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
17-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Вадиас 9 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 11 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 16:00 Palmsbet stadium АФК Софиянци - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 14 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
22-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - ФК Вадиас 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - DXC.technology 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2015 15:00 Palmsbet stadium АФК Софиянци - половраг 0 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
15-03-2015 22:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ORBIT *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2015 20:00 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - АФК Софиянци 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 10:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 13:00 Училище Никола Парапунов Отборът - DXC.technology 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2015 20:00 не е избран АФК Софиянци - Shporite 15 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
29-03-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - VIVACOM 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2015 19:45 не е избран Гръм София - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
06-04-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2015 21:45 не е избран M - DXC.technology 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2015 11:00 не е избран КОС България - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
19-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Отборът 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 18:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2015 15:00 не е избран АФК Софиянци - АФК ЦСКА 2012 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 21:45 не е избран DXC.technology - CODIX 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Колор 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-05-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - АФК Софиянци 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
11-05-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Белите Якички 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-05-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Adecco GSD 12 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
16-05-2015 20:00 не е избран АФК Софиянци - АЯКС СОФИЯ 4 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
17-05-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2015 20:00 не е избран Колор - DXC.technology 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-05-2015 18:00 не е избран Еврофутбол - АФК Софиянци 2 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
24-05-2015 16:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Experian 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2015 21:45 не е избран АФК Софиянци - McDonald's 1 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
31-05-2015 12:30 СЦ Арена DXC.technology - Бодигард 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК Вадиас 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2015 19:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2015 19:00 не е избран Бандата - АФК Софиянци 4 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
06-06-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 19:00 не е избран АФК Софиянци - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
14-06-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2015 21:45 не е избран Ugoman - АФК Софиянци 3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
21-06-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2015 19:45 не е избран Progress - DXC.technology 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - DXC.technology 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-06-2015 20:00 не е избран АФК Софиянци - Шантавите 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
29-06-2015 19:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
30-06-2015 22:30 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-07-2015 19:45 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-07-2015 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
04-07-2015 19:00 не е избран Busmanci - АФК Софиянци 2 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
05-07-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - НДП Стрелци 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-08-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - GTT 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 21:00 не е избран НДП Стрелци - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 16:00 не е избран ФК Зенит - АФК Софиянци 2 - 13 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
09-09-2015 22:30 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
12-09-2015 19:00 не е избран АФК Софиянци - Аполо СК 0 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2015 16:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 4 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
27-09-2015 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2015 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2015 14:00 Спортен комплекс ЮЗУ ФК Вадиас - Гаднярите Самоков 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 15:00 не е избран АФК Софиянци - Carpe Diem FC 4 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Zona C 9 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2015 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2015 21:00 не е избран АФК Софиянци - Ugoman 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2015 19:00 Спортен комплекс Езерец Zona C - DXC.technology 3 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
17-10-2015 17:00 не е избран Busmanci - АФК Софиянци 3 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 19:00 не е избран АФК Софиянци - ФК Баварците 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
21-10-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
23-10-2015 21:45 не е избран АФК Софиянци - McDonald's 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
25-10-2015 17:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
29-10-2015 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2015 20:00 не е избран ШПОРИТЕ - АФК Софиянци 1 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2015 14:00 СЦ Арена DXC.technology - Ел Класико 1 - 1 Група B 1
01-11-2015 17:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 5 - 1 Група B 1
04-11-2015 21:45 не е избран CODIX - DXC.technology 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-11-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - Progress 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2015 18:00 не е избран АФК Софиянци - Iztok Sofiq 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
08-11-2015 22:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-11-2015 21:45 не е избран Blizoo - DXC.technology 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2015 19:00 не е избран Сборная 2015 - АФК Софиянци 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - DXC.technology 5 - 2 Група B 2
15-11-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 4 - 5 Група B 2
15-11-2015 20:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-11-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2015 19:00 не е избран АФК Софиянци - Атлетик Редута 9 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2015 20:45 не е избран DXC.technology - Adecco GSD 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-11-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 Група B 3
29-11-2015 15:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ел Класико 3 - 1 Група B 3
30-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2015 20:00 не е избран M - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-12-2015 00:00 не е избран АФК Софиянци - АС-14 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
05-12-2015 18:00 не е избран Media United - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
06-12-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2015 18:45 не е избран Enetpulse - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2015 20:00 не е избран JAGUARES - АФК Софиянци 0 - 13 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
15-02-2016 21:00 не е избран АФК Софиянци - Santos 2 - 4 Финални плейофи
21-02-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 16:00 не е избран АФК Софиянци - Busmanci 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 21:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-03-2016 11:00 Терен 1 - Младежки център FC WORDS BURGAS - ФК Вадиас 5 - 3 Група L 1
13-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - Ел Класико 5 - 0 Група L 2
14-03-2016 20:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 20:00 не е избран АФК Софиянци - Еврофутбол 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 12:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2016 20:00 не е избран Mat Star P - АФК Софиянци 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК "Палаузово" - ФК Вадиас 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2016 21:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-04-2016 21:45 не е избран АФК Софиянци - McDonald's 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-04-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2016 18:45 не е избран Adecco GSD - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 15
07-04-2016 22:30 не е избран Имитациите 35 - АФК Софиянци 2 - 2* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
09-04-2016 18:00 не е избран АФК Софиянци - Белите София 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-04-2016 21:00 не е избран Santos - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 09:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-04-2016 20:45 не е избран АФК Софиянци - Media United 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-04-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ЕСЕТРА КОМЕРС - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 21:45 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-05-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
08-05-2016 18:00 АВАЛ АРЕНА (Панагюрище) Detoni EOOD - DXC.technology 6 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-05-2016 18:45 не е избран CODIX - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
12-05-2016 22:30 не е избран АФК Софиянци - Аполо СК 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Detoni EOOD 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2016 21:45 не е избран DXC.technology - Stemo 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
22-05-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Вадиас - Околчица /Враца/ 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2016 18:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-05-2016 18:00 не е избран АФК Софиянци - Сборная 2015 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 17:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2016 18:45 не е избран GTT - DXC.technology 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 13
01-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СБОРНАЯ 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2016 21:45 не е избран JAGUARES - АФК Софиянци 3 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
09-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - i:FAO 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-06-2016 18:00 не е избран АФК Софиянци - Сантяго Бернабеу 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
13-06-2016 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - DXC.technology 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - PMP Build Invest *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-06-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
20-06-2016 18:45 не е избран DXC.technology - SBTECH 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
22-06-2016 00:00 не е избран АФК Софиянци - ШПОРИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
25-06-2016 00:00 не е избран Ugoman - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
27-06-2016 19:45 не е избран EGT - DXC.technology 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
27-06-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-06-2016 20:45 не е избран АФК Софиянци - Бандата 2 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
30-06-2016 20:45 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
01-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - DXC.technology 2 - 0 FINAL FOUR - Група А 1
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 2 - 1 FINAL FOUR 1
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ FULLMAX - DXC.technology 7 - 2 FINAL FOUR - Група А 2
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Лазур Свети Влас - ФК Вадиас 1 - 3 FINAL FOUR 2
02-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 6 - 3 FINAL FOUR - Група А 3
02-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ФК Вадиас - ДЕЛТУМ 2 - 4 FINAL FOUR 3
06-07-2016 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-07-2016 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-07-2016 19:45 не е избран Intellect - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
09-07-2016 00:00 не е избран Атлетик Редута - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Вадиас - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-07-2016 20:45 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
22-08-2016 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 20:00 не е избран Ultras Team - АФК Софиянци 3 - 15 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2016 22:30 не е избран Intellect - ФК Вадиас 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2016 18:30 не е избран АФК Софиянци - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Наполи 10 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
11-09-2016 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-09-2016 15:00 не е избран ФК Вадиас - ЖИВЕЛИ 15 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
15-09-2016 19:45 не е избран DXC.technology - Strypes 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 19:00 не е избран Класа - ФК Вадиас 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - EGT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2016 18:30 не е избран АФК Софиянци - Орлите 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-10-2016 20:00 не е избран Белите София - АФК Софиянци 4 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-10-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2016 21:45 не е избран DXC.technology - Paysafe 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-10-2016 21:45 не е избран McDonald's - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2016 20:45 не е избран Upnetix - DXC.technology 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - DXC.technology 1 - 6 Група F 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс Езерец Young Stars - DXC.technology 3 - 8 Група F 1
22-10-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Media United 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 1
23-10-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 Група C 1
27-10-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2016 00:00 не е избран АФК Софиянци - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
29-10-2016 11:00 Спортинг арена Young Stars - DXC.technology 2 - 7 Група F 2
29-10-2016 14:00 Спортинг арена DXC.technology - Комиците 4 - 2 Група F 2
29-10-2016 19:30 не е избран ШПОРИТЕ - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 11:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Вадиас 2 - 2 Група C 2
30-10-2016 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 0 - 1 Група C 2
31-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 2 - 13 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2016 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2016 19:30 не е избран The "Mannschaft" - АФК Софиянци 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2016 18:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-11-2016 10:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-11-2016 21:45 Palmsbet stadium АФК Софиянци - FC ALA GROUP 3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Комиците 2 - 1 Група F 3
20-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 3
20-11-2016 15:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 9 - 2 Група C 3
20-11-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Young Stars 5 - 0 Група F 3
21-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-11-2016 21:30 не е избран Santos - АФК Софиянци *5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 15:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Неудобните 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
03-12-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Пълна Мрежа 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2016 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - Stemo 10 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2016 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 19:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
19-02-2017 18:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2017 19:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - DXC.technology 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - ФК Вадиас 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Valencia C.F. - ФК Вадиас 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 18:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2017 13:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ФК Вадиас 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-04-2017 22:00 Palmsbet stadium EGT - DXC.technology 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-04-2017 14:30 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2017 22:30 не е избран DXC.technology - SBTECH 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-04-2017 21:45 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Intellect 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-04-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - ФК Вадиас *1 - 1 FINAL FOUR
11-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-05-2017 13:00 не е избран ФК Вадиас - ФК ИХТИМАН 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Вадиас 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM DELTA - ФК Вадиас 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2017 20:45 Palmsbet stadium CODIX - DXC.technology 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-06-2017 00:00 не е избран DXC.technology - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2017 14:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2017 21:15 не е избран DXC.technology - ГФК България 10 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2017 18:45 не е избран DANTEK DEVS - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2017 20:45 не е избран DXC.technology* - Викторио Ленд* 14 - 6 Група D 1
19-07-2017 18:45 не е избран DXC.technology* - Вазов* 7 - 4 Група D 2
24-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед* - DXC.technology* 3 - 3* Група D 3
01-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - Accedia* 8 - 2 Група D 4
08-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България* - DXC.technology* 3 - 14 Група D 5
15-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - Тики-Така 4 - 4* ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - DELTA 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
03-09-2017 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-09-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2017 00:00 не е избран Intellect - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ГРУПА E4 1
03-10-2017 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - DXC.technology 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Вадиас - Неудобните 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-10-2017 00:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-10-2017 11:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - ФК Вадиас 5 - 3 ГРУПА E2 1
15-10-2017 12:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - DXC.technology 3 - 2 ГРУПА E4 2
16-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-10-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2017 20:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-10-2017 22:30 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - VIP Dent 2 - 5 ГРУПА E2 2
30-10-2017 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 20:00 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2017 16:00 не е избран Forever Young - DXC.technology 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-11-2017 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - DXC.technology 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 3 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2017 00:00 не е избран DXC.technology - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-11-2017 13:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
03-12-2017 16:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
08-12-2017 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - IPSOS 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2017 00:00 не е избран Strypes - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-12-2017 10:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-01-2018 20:00 Царско село DXC.technology* - IBM* 4 - 1 Група E 1
13-01-2018 22:00 Царско село Галактико* - DXC.technology* 3 - 4 Група E 2
20-01-2018 16:00 не е избран DXC.technology* - Левски Г* *1 - 1 Група E 3
25-01-2018 12:00 не е избран DXC.technology - Forever Young 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-01-2018 11:00 не е избран DXC.technology* - Витоша Бистрица* 5 - 0 Група E 4
03-02-2018 00:00 не е избран F.E.Lacio* - DXC.technology* 0 - 5 Група E 5
04-02-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 17
09-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - ВМРО* 6 - 4 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 19:00 не е избран DXC.technology* - Софийска вода* *1 - 1 ВТОРА ФАЗА
16-02-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица* - DXC.technology* 7 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
20-02-2018 18:45 не е избран ФК Вадиас - Тяло пречиш ми 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-02-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-03-2018 18:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 10 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
15-03-2018 20:45 не е избран CODIX - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Вадиас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Experian 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
05-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - DXC.technology 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
16-04-2018 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - DXC.technology 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Малки Страсти 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2018 18:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Бучино 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2018 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - Stemo 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2018 09:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
30-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - DXC.technology 8 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
10-05-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-05-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2018 18:45 не е избран IBM - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-05-2018 21:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
27-05-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2018 20:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
03-06-2018 12:00 не е избран Chuchuline - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2018 00:00 не е избран FC ING - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2018 18:45 не е избран Accedia - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - EGT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-07-2018 22:30 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Вълците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-07-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ФК Вадиас 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-07-2018 19:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
17-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Пълна Мрежа - DXC.technology 3 - 9 Група B 1
24-07-2018 18:45 не е избран DXC.technology - Accedia 5 - 0 Група B 2
26-07-2018 20:00 не е избран Наполи - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
30-07-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 13 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
31-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - DXC.technology 3 - 9 Група B 3
05-08-2018 00:00 не е избран Без напрежение - DXC.technology 0 - 5 Група B 4
09-08-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-08-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Лозен Сити 8 - 3 Група B 5
20-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - A.C.A.B. 6 - 2 Елиминации
23-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
27-08-2018 20:45 не е избран DXC.technology - Glaz Trading Troyan 7 - 3 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 1 - 3 Елиминации
31-08-2018 00:00 не е избран Stemo - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
02-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 7 Premier League First 8 1
03-09-2018 19:45 не е избран DXC.technology - FootballScout 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
13-09-2018 21:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 3 PREMIER LEAGUE 5
19-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - ДСК Банка 12 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 3 - 8 Западна конференция 4
27-09-2018 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
30-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 1 - 2 Premier League First 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-10-2018 18:45 не е избран DXC.technology - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 0 - 5 Premier League First 8 5
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 6
02-10-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 0 - 0 Западна конференция 5
07-10-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 4
11-10-2018 18:45 не е избран Progress - DXC.technology 2 - 9 PREMIER LEAGUE 8
14-10-2018 13:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 6 - 2 Premier League First 8 6
15-10-2018 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ING 6 - 6 Западна конференция 7
18-10-2018 22:20 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 2
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 DXC.technology - Фен Клуб Ливърпул България 5 - 0 Югозапад - група D 2
20-10-2018 19:30 Спортен комплекс Езерец Левски Паталеница* - DXC.technology 0 - 5 Югозапад - група D 3
21-10-2018 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 4 Premier League First 8 7
23-10-2018 19:45 не е избран Валяците - DXC.technology 2 - 6 Западна конференция 8
24-10-2018 21:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 Западна конференция 1
28-10-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Вадиас 6 - 3 Premier League First 8 8
29-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 11
30-10-2018 12:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 9
01-11-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 12
01-11-2018 19:45 не е избран Experian - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
01-11-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 12
08-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
11-11-2018 19:00 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 10
14-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - FK Kafana Stefanovic 4 - 2 Западна конференция 11
15-11-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
22-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 11 - 1 PREMIER LEAGUE 14
29-11-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-12-2018 00:00 не е избран DXC.technology - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 15
01-12-2018 18:45 не е избран eCommera - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-12-2018 21:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
05-12-2018 21:45 не е избран Сердика - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 Premier League First 8 14
31-12-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Musala Soft 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
11-01-2019 00:00 не е избран DXC.technology - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 18
13-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - МАРАДОНА 10 - 3 Западна конференция 16
18-02-2019 18:45 не е избран ASI TEAM - DXC.technology 1 - 14 Западна конференция 19
21-02-2019 20:45 не е избран DXC.technology - ВЕТ Юнайтед 8 - 2 Западна конференция 13
25-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 5 - 1 Mussala Premier League 1
27-02-2019 19:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - DXC.technology 2 - 9 Западна конференция 10
04-03-2019 18:45 не е избран EGT - DXC.technology 0 - 9 Mussala Premier League 2
11-03-2019 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2* Mussala Premier League 3
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
20-03-2019 20:45 не е избран DXC.technology - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2019 21:45 не е избран Stemo - DXC.technology 1 - 10 Mussala Premier League 5
27-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Околчица /Враца/ 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
03-04-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - DXC.technology 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Enetpulse - DXC.technology 3 - 6 Mussala Premier League 7
10-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3 Mussala Premier League 4
12-04-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - DXC.technology 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2019 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 10 - 3 Mussala Premier League 8
24-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Intellect - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2019 19:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 5 - 13 Mussala Premier League 9
01-05-2019 19:00 не е избран DXC.technology - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
07-05-2019 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 6 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Visteon 6 - 3 Mussala Premier League 10
13-05-2019 21:45 не е избран A1 - DXC.technology 1 - 9 Mussala Premier League 11
14-05-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - DXC.technology 4 - 10 PREMIER LEAGUE 9
21-05-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Вършец 6 - 0 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2019 22:30 не е избран DXC.technology - FootballScout 5 - 2 Mussala Premier League 12
29-05-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - DXC.technology 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 4 Mussala Premier League 13
07-06-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 12
19-06-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Algomatika - Kammarton 6 - 3 Mussala Premier League 14
20-06-2019 19:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 0 - 5 Mussala Premier League 15
24-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Лев Инс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 18:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2019 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 Mussala Premier League 6
01-07-2019 21:45 не е избран DXC.technology - eCommera 5 - 0 Mussala Premier League 16
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
11-07-2019 20:45 не е избран Software AG - DXC.technology 2 - 6 Mussala Premier League 17