София

Георги Георгиев Тасев

клубове

роден на: 19.04.1989

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Valencia C.F. 2 - 14 LEAGUE ONE - LONDON 1
24-08-2014 21:00 не е избран Ilinden United - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 5 CHAMPIONSHIP 1
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Карамелите - MASLYONKA 6 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
31-08-2014 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CRAZY GANG - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ян Бибиян - Столиченъ 9 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-08-2014 13:00 Palmsbet stadium ФК ЕВРОПА - Карамелите 2 - 15 LEAGUE ONE - LONDON 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM БНС РЕД БУЛС - vitoshanews.com 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
07-09-2014 12:00 не е избран Лидер Надежда - БНС РЕД БУЛС 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
07-09-2014 13:00 не е избран Ilinden United - Easy TV Net 5 - 5* CHAMPIONSHIP 3
07-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM МФК Динамо София 2007 - Ян Бибиян 2 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 3
07-09-2014 15:00 Palmsbet stadium Карамелите - Главите-Карнобат 13 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
14-09-2014 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Intellect 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
14-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Супичка - Карамелите 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 4
14-09-2014 18:00 Palmsbet stadium Ян Бибиян - Искра Искрец 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 4
15-09-2014 22:30 не е избран Sushi Shef - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
28-09-2014 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM El Stars - БНС РЕД БУЛС 8 - 3 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2014 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - МФК Люлин - METHODIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Карамелите - Новаците 2 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 5
28-09-2014 22:00 Palmsbet stadium СЕЛ Равно поле - Ян Бибиян 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-10-2014 09:00 не е избран Ян Бибиян - Карамелите 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-10-2014 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
05-10-2014 20:00 не е избран Реал София - Ilinden United *1 - 1 CHAMPIONSHIP 6
09-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Карамелите - Столиченъ 11 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 7
09-10-2014 22:30 Palmsbet stadium ХОЛАНДЦИТЕ - Ян Бибиян 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
12-10-2014 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DEVILS 3 - 9 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 13:00 не е избран Ян Бибиян - Speedy-net 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
12-10-2014 14:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Карамелите 4 - 14 LEAGUE ONE - LONDON 8
14-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Витоша 2 - 4 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Римляните - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 15:00 не е избран Карамелите - Искра Искрец 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
19-10-2014 16:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Ян Бибиян 4 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 9
20-10-2014 22:30 не е избран Ilinden United - Полиграфия Инфо 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 17:00 не е избран FC CRAZY GANG - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 19:00 не е избран Ян Бибиян - ШОПИТЕ 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
26-10-2014 20:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Карамелите 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
02-11-2014 13:00 не е избран Muphy's - Ян Бибиян 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 11
02-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2014 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2014 20:00 не е избран Карамелите - Valencia C.F. 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
09-11-2014 10:00 не е избран Ян Бибиян - Фаворити 11 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2014 15:00 не е избран Карамелите - ХОЛАНДЦИТЕ 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2014 20:00 не е избран Ilinden United - Лидер Надежда 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - БНС РЕД БУЛС 8 - 1 CHAMPIONSHIP 12
16-11-2014 10:00 не е избран Intellect - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 0 - 7 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 12:00 не е избран MASLYONKA - Ян Бибиян 6 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 13
16-11-2014 14:00 не е избран Speedy-net - Карамелите 0 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 13
23-11-2014 13:00 не е избран Ilinden United - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 15:00 не е избран Карамелите - ФК Дринк Тийм 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 14
23-11-2014 16:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ЕВРОПА 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 14
23-11-2014 19:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
30-11-2014 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2014 18:00 не е избран Главите-Карнобат - Ян Бибиян 2 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 15
30-11-2014 19:00 не е избран ШОПИТЕ - Карамелите 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
07-12-2014 17:00 не е избран Карамелите - Muphy's 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 16
07-12-2014 18:00 не е избран Ilinden United - DEVILS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2014 18:00 не е избран Витоша - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2014 22:00 не е избран Ян Бибиян - Супичка 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 16
14-12-2014 00:00 не е избран Римляните - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
14-12-2014 11:00 не е избран Фаворити - Карамелите 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 17
14-12-2014 15:00 не е избран Новаците - Ян Бибиян 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
14-12-2014 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Софийска вода 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
16-12-2014 20:45 не е избран Карамелите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 Финални плейофи 1
11-01-2015 10:00 не е избран Comverse - Ян Бибиян 0 - 5 Група J 1
11-01-2015 13:00 не е избран Muphy's - БНС РЕД БУЛС *1 - 1 Група G 1
17-01-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Играчорите 4 - 3 Група G 2
17-01-2015 17:00 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 3 Група J 2
23-01-2015 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - БНС РЕД БУЛС 2 - 6 Група G 3
25-01-2015 11:00 не е избран Магнус - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 3
01-02-2015 11:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 4
01-02-2015 19:30 ACCEDIA STADIUM MFC Galaxy Sofia - БНС РЕД БУЛС 5 - 7 Група G 4
07-02-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Безнадежните 13 - 2 Група G 5
08-02-2015 13:00 не е избран Ян Бибиян - Blizoo 3 - 1 Група J 5
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5* ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 09:00 не е избран МФК "Булгари" - Ян Бибиян 5 - 1 ВТОРА ФАЗА 1
22-02-2015 09:00 Palmsbet stadium БНС РЕД БУЛС - ЦВС 7 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-02-2015 11:00 Palmsbet stadium Карамелите - Drink Team 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-02-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Ян Бибиян 1 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 1
15-03-2015 09:00 не е избран Спокойните - Ян Бибиян 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
15-03-2015 09:00 не е избран Еконт 61 - Ян Бибиян 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2015 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Drink Team 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
15-03-2015 16:00 не е избран Карамелите - Athletic 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
22-03-2015 13:00 не е избран Ян Бибиян - Whiskey United 9 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2015 18:00 не е избран Novotel Sofia - БНС РЕД БУЛС 4 - 13 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
22-03-2015 20:00 не е избран ING - Карамелите 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
28-03-2015 21:45 не е избран Карамелите - Искра Искрец 4 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
29-03-2015 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Ян Бибиян 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2015 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Athletic 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
05-04-2015 11:00 не е избран ПСЖ София - Карамелите 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-04-2015 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-04-2015 18:00 не е избран Ян Бибиян - Mladost Group 20 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
19-04-2015 10:00 не е избран Карамелите - ФК Дринк Тийм 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-04-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Искра Искрец 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-04-2015 21:00 не е избран Fresh Market - Ян Бибиян 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
26-04-2015 09:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК "61" 4 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-04-2015 16:00 не е избран Супичка - Карамелите 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
26-04-2015 20:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
10-05-2015 13:00 не е избран Червена Звезда - Ян Бибиян 3 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 9
10-05-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Дринк Тийм 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
16-05-2015 21:45 не е избран Супичка - БНС РЕД БУЛС 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
16-05-2015 21:45 не е избран Botev City - Карамелите 6 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
17-05-2015 16:00 не е избран Ян Бибиян - MFC Galaxy Sofia 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 10
19-05-2015 22:45 не е избран Карамелите - KNOW HOW 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-05-2015 10:00 не е избран Карамелите - NIKE team 9 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
24-05-2015 11:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - KNOW HOW 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
24-05-2015 19:00 не е избран Монтевидео - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 11
27-05-2015 22:45 не е избран Ян Бибиян - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-05-2015 12:00 не е избран Botev City - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
31-05-2015 14:00 не е избран Карамелите - Магнус 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
31-05-2015 22:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2015 10:00 не е избран Черно тото - Ян Бибиян 6 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
07-06-2015 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Карамелите 9 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
08-06-2015 22:30 не е избран Novotel Sofia - Карамелите 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
09-06-2015 00:00 не е избран Speedy-net - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
14-06-2015 18:00 не е избран Карамелите - Спортист Долни Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
14-06-2015 18:00 не е избран Магнус - БНС РЕД БУЛС 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
14-06-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Тигрите 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
20-06-2015 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - NIKE team 9 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
20-06-2015 21:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Карамелите 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
28-06-2015 11:00 не е избран Карамелите - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
28-06-2015 11:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спортист Долни Лозен 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
28-06-2015 19:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Ян Бибиян 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 16
04-07-2015 21:45 не е избран Ян Бибиян - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2015 13:00 не е избран Speedy-net - Карамелите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
05-07-2015 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
07-07-2015 20:45 Palmsbet stadium Ян Бибиян - Неудобните 5 - 4 Група G 1
10-07-2015 20:45 не е избран СЕЛ Равно поле - БНС РЕД БУЛС 3 - 7 Финални плейофи
12-07-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 3* Финални плейофи
13-07-2015 18:45 не е избран ФК Баварците - Ян Бибиян 7 - 20 Група G 2
23-07-2015 20:45 не е избран Ян Бибиян - Вършец 6 - 4 Група G 3
27-07-2015 21:45 не е избран Ян Бибиян - Botev City 5 - 0 Група G 4
03-08-2015 18:45 не е избран Еврофутбол - Ян Бибиян 3 - 7 Група G 5
11-08-2015 19:45 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 8 Елиминации
18-08-2015 20:30 не е избран Majestic - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Финални плейофи
22-08-2015 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели - Финални плейофи
23-08-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2015 17:00 не е избран Ян Бибиян - ЦВС 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
30-08-2015 20:00 не е избран Черно тото - Ян Бибиян 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
30-08-2015 22:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 10 - 3 CHAMPIONSHIP 2
04-09-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ойрошпед 10 - 4 CHAMPIONSHIP 1
04-09-2015 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Ilinden United 1 - 8 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2015 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - VILLA MARK 1 - 3 CHAMPIONSHIP 3
08-09-2015 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Пени Маркет 12 - 4 CHAMPIONSHIP 2
08-09-2015 21:45 Palmsbet stadium Галакси София - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 11:00 не е избран Ян Бибиян - Whiskey United 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
13-09-2015 19:00 не е избран Белите Якички - БНС РЕД БУЛС 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2015 20:45 не е избран Skypharm - Ilinden United 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
15-09-2015 22:30 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 3 CHAMPIONSHIP 5
22-09-2015 20:45 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
27-09-2015 12:00 не е избран Interpol - Ян Бибиян 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 5
27-09-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Majestic 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
29-09-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Виста 6 - 2 CHAMPIONSHIP 4
30-09-2015 18:45 не е избран Billa - ORBICO BULGARIA 5 - 6 CHAMPIONSHIP 4
01-10-2015 22:30 не е избран Ян Бибиян - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-10-2015 15:00 не е избран Играчорите - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
04-10-2015 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 4 - 0 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2015 18:45 не е избран Massive - Ilinden United 3 - 2 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2015 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДСК Банка 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
11-10-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Супичка 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
11-10-2015 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Победител 4 - 1 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2015 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - ORBICO BULGARIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 6
18-10-2015 09:00 не е избран Витоша - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2015 20:00 не е избран ORANGE COUNTY - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 9
20-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Ilinden United 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
25-10-2015 10:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
25-10-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DELTA 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
27-10-2015 21:45 не е избран Massive - ORBICO BULGARIA 6 - 0 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2015 00:00 не е избран Милан - Ян Бибиян 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
01-11-2015 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
03-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2015 16:00 не е избран Ян Бибиян - Амфетико 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
08-11-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Галакси София 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2015 22:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 10
15-11-2015 17:00 не е избран BulTeam - Ян Бибиян 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 13
15-11-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ilinden United 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
21-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
22-11-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 00:00 не е избран Ян Бибиян - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
25-11-2015 21:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 6 - 3 CHAMPIONSHIP 12
27-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
29-11-2015 00:00 не е избран Mladost Crew - Ян Бибиян 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
29-11-2015 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* CHAMPIONSHIP 15
04-12-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Ilinden United 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
04-12-2015 18:45 не е избран E-motion Club - ORBICO BULGARIA *3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
06-12-2015 12:00 не е избран Ян Бибиян - Монтевидео 22 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 16
06-12-2015 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ИХТИМАН 1 - 6 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Billa 8 - 2 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ИНТРАМА 13 - 1 CHAMPIONSHIP 14
13-12-2015 13:00 не е избран Хищниците - БНС РЕД БУЛС 0 - 4 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 17:00 не е избран Mladost Team - Ян Бибиян 2 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 17
14-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
15-12-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Ilinden United 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
15-12-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Most Wanted 4 - 3 Група D 1
17-01-2016 14:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* Група D 2
24-01-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Blizoo 4 - 4* Група D 3
05-02-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Група D 4
07-02-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Еконт 61 10 - 4 Група D 5
13-02-2016 20:00 Царско село Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
16-02-2016 20:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
18-02-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Виста 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 3 - 5 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Ilinden United 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
23-02-2016 20:45 не е избран Победител - ORBICO BULGARIA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 17
26-02-2016 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm *7 - 7 CHAMPIONSHIP 7
28-02-2016 10:00 не е избран Бохемите - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2016 20:00 не е избран Drink Team - Ян Бибиян 6 - 9 CHAMPIONSHIP 2
01-03-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ORBICO BULGARIA 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Ilinden United 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ORBICO BULGARIA 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
15-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Ilinden United 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 21:00 не е избран Бохемите - Ян Бибиян 9 - 8 CHAMPIONSHIP 4
20-03-2016 22:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Ilinden United 5 - 3 PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Вършец 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2016 10:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-04-2016 19:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
03-04-2016 12:00 не е избран DELTA - Ян Бибиян 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Полиграфия Инфо 2 - 4 CHAMPIONSHIP 7
10-04-2016 15:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Fibank 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 13 - 2 CHAMPIONSHIP 8
17-04-2016 19:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
19-04-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Джовани 4 - 10 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2016 19:45 не е избран Шенкер - Ilinden United 0 - 10 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 19:00 не е избран Ян Бибиян - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 21:45 не е избран Ilinden United - ORBICO BULGARIA 2 - 7 PREMIER LEAGUE 9
04-05-2016 19:45 не е избран Вълците - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 6
08-05-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 11 - 2 CHAMPIONSHIP 3
08-05-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ИХТИМАН 2 - 2 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2016 11:00 не е избран Лозен - Ян Бибиян *2 - 2 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2016 18:30 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 8 - 5 PREMIER LEAGUE 11
25-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Рапидо Куриери 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
29-05-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - Полиграфия Инфо 2 - 5 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2016 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 6 - 1 CHAMPIONSHIP 11
03-06-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Fibank 1 - 14 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ИХТИМАН 4 - 5 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2016 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 0 - 1 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2016 20:45 не е избран Шенкер - ORBICO BULGARIA 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
12-06-2016 19:00 не е избран ING - Ян Бибиян 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - ORBICO BULGARIA 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
14-06-2016 20:45 не е избран Вършец - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 21:00 не е избран Интерхаус България - Ilinden United 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
19-06-2016 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Пълна Мрежа 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2016 17:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БНС РЕД БУЛС 4 - 6 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2016 22:30 не е избран Класа - Ян Бибиян 10 - 4 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2016 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 18:45 не е избран Класа - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-07-2016 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Seniorite 7 - 1 CHAMPIONSHIP 14
10-07-2016 00:00 не е избран Drink Team - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
10-07-2016 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Ян Бибиян 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2016 19:45 не е избран Ян Бибиян - Seniorite 7 - 7 CHAMPIONSHIP 16
14-07-2016 19:45 не е избран Busmanci - Ilinden United 4 - 4* Група G 1
21-07-2016 21:45 не е избран Ilinden United - VITOSHA NEWS 5 - 0 Група G 2
28-07-2016 20:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Ilinden United 10 - 0 Група G 3
04-08-2016 19:45 не е избран Неудобните - Ilinden United 5 - 0 Група G 4
11-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Еврофутбол 6 - 3 Група G 5
15-08-2016 20:45 не е избран Strypes - Ilinden United 0 - 5 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
21-08-2016 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Ян Бибиян 8 - 7 CHAMPIONSHIP 1
21-08-2016 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 2 - 7 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 0 - 7 CHAMPIONSHIP 2
28-08-2016 22:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 7 - 0 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2016 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
11-09-2016 11:00 не е избран Seniorite - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
14-09-2016 22:00 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
16-09-2016 20:45 не е избран LH7 - Ян Бибиян 2 - 2 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
20-09-2016 18:45 не е избран Ян Бибиян - Seniorite 7 - 4 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 5
25-09-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Ян Бибиян 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Вършец 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Ilinden United 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
02-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 19:45 не е избран Ilinden United - Tom Taylor 6 - 3 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2016 20:45 не е избран formpoint - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
06-10-2016 22:30 не е избран Спокойните - Ян Бибиян 4 - 9 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2016 22:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
09-10-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
12-10-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
13-10-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
16-10-2016 20:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
16-10-2016 22:00 не е избран Приятели - Ян Бибиян 4 - 17 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2016 20:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 12:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
23-10-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Ilinden United 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
28-10-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Рапидо Куриери 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
30-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ян Бибиян 3 - 12 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 6 - 2 PREMIER LEAGUE 8
02-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Шенкер - ORBICO BULGARIA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 14:00 не е избран ЦВС - Ян Бибиян 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 16:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Ilinden United 4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
13-11-2016 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING 3 - 3* CHAMPIONSHIP 13
13-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Most Wanted - ORBICO BULGARIA 4 - 8 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Massive - Ilinden United 2 - 13 PREMIER LEAGUE 10
20-11-2016 20:00 не е избран ING - Ян Бибиян 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-11-2016 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 8 - 0 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Оптиксорс 8 - 3 CHAMPIONSHIP 11
23-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 11
27-11-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
27-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Ян Бибиян 1 - 7 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 13:00 не е избран Вълците - БНС РЕД БУЛС 3 - 0 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - ORBICO BULGARIA 2 - 3 CHAMPIONSHIP 13
11-12-2016 15:00 не е избран Ян Бибиян - Вълците 6 - 3 CHAMPIONSHIP 17
11-12-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 3 CHAMPIONSHIP 17
12-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - ADIDAS 6 - 6 PREMIER LEAGUE 6
13-12-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
07-01-2017 20:00 Царско село Левски Г - Ян Бибиян 5 - 3 EFBET Кулата 1
15-01-2017 11:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 5 - 4 EFBET Кулата 2
22-01-2017 10:00 не е избран Ян Бибиян - NIKE team 8 - 2 EFBET Кулата 3
29-01-2017 09:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Ян Бибиян 1 - 11 EFBET Кулата 4
05-02-2017 10:00 не е избран Ян Бибиян - Гетото 8 - 5 EFBET Кулата 5
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
11-02-2017 17:00 Царско село Неудобните - Ян Бибиян 7 - 2 ВТОРА ФАЗА
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 4 - 6 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - Quehenberger Logistics 1 - 2 CHAMPIONSHIP 16
24-02-2017 18:45 не е избран Ойрошпед - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
26-02-2017 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
26-02-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Valencia C.F. 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 00:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
05-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ORBICO BULGARIA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
07-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Ян Бибиян 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 2 - 1 CHAMPIONSHIP 2
15-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 1 - 10 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 18:00 Palmsbet stadium БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 5 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Intellect 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - ORBICO BULGARIA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - БНС РЕД БУЛС 2 - 1 CHAMPIONSHIP 5
26-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Неудобните - Ян Бибиян 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - MAHARANI 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2017 18:30 Palmsbet stadium Ойрошпед - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
09-04-2017 13:00 не е избран Majestic - Ян Бибиян 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2017 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран SSV - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 20:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Ян Бибиян 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-04-2017 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sunderland Bulgaria 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
28-04-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 21:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
03-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
09-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
09-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - TRIZA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
14-05-2017 14:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
14-05-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Ян Бибиян 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
21-05-2017 00:00 не е избран Шенкер - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
21-05-2017 13:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ИХТИМАН 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
24-05-2017 16:00 не е избран Хищниците - Ян Бибиян *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2017 19:00 не е избран Гетото - БНС РЕД БУЛС 5 - 9 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Пирин Гоце Делчев 11 - 1 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Ян Бибиян 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2017 19:45 не е избран Вършец - ORBICO BULGARIA 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 14 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-06-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
13-06-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 9 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - ORBICO BULGARIA 10 - 3 CHAMPIONSHIP 11
18-06-2017 14:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
18-06-2017 15:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 19:45 не е избран Виста - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
24-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
25-06-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 *3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2017 18:30 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - MFM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
28-06-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 12:00 не е избран Полиграфия Инфо - Ян Бибиян 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
02-07-2017 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
04-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 4 - 6 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 22:00 не е избран Tom Taylor - Ilinden United 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
20-08-2017 17:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
20-08-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - Skypharm 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
03-09-2017 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС *2 - 2 CHAMPIONSHIP 3
03-09-2017 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Столичен Авто Транспорт - Ilinden United 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM greshka - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 2
06-09-2017 17:45 не е избран Хищниците - Ян Бибиян 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-09-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - SPM -ltd 6 - 4 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2017 21:00 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 7 - 2 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
17-09-2017 13:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Изтокът *2 - 2 CHAMPIONSHIP 6
25-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Неудобните 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Ilinden United 4 - 8 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM D&D EXPRESS - ORBICO BULGARIA 2 - 7 CHAMPIONSHIP 4
01-10-2017 17:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
01-10-2017 20:00 не е избран ФК Керамик - Ян Бибиян *8 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Ян Бибиян 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
04-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Евромар 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
08-10-2017 11:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 19:00 не е избран Кралете - БНС РЕД БУЛС 0 - 8 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Гетото 5 - 4 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 21:00 не е избран Intellect - Ян Бибиян 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 6 CHAMPIONSHIP 7
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2017 00:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-10-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 18:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 2 - 2 CHAMPIONSHIP 8
25-10-2017 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Ilinden United 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
29-10-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Ян Бибиян 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 5 - 7 CHAMPIONSHIP 9
01-11-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
05-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Ян Бибиян 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Valencia C.F. 7 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 22:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ilinden United 9 - 2 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - ORBICO BULGARIA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Тигрите 3 - 5 CHAMPIONSHIP 15
26-11-2017 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Ян Бибиян 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
28-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2017 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 16
03-12-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - Вълците 13 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Rehau 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sunderland Bulgaria 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
13-12-2017 19:45 Palmsbet stadium Most Wanted - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 15
13-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Ilinden United 4 - 10 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING - CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Ян Бибиян - MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-01-2018 22:00 Царско село БНС Ред Булс* - ФК АЛТЕРНАТИВА* 5 - 0 Група A 1
12-01-2018 19:00 Царско село Африка Юнайтед* - БНС Ред Булс* 0 - 1 Група A 2
20-01-2018 13:00 не е избран БНС Ред Булс* - Most Wanted* 5 - 0 Група A 3
28-01-2018 00:00 не е избран Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
28-01-2018 10:00 не е избран БНС Ред Булс* - Петролтех Трейдинг* 3 - 0 Група A 4
03-02-2018 20:00 не е избран Приятели* - БНС Ред Булс* 8 - 3 Група A 5
04-02-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 Западна конференция 17
06-02-2018 18:45 Palmsbet stadium Боми Борисов ООД - ORBICO BULGARIA 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
06-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Петролтех Трейдинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
08-02-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Вършец 0 - 4 PREMIER LEAGUE 5
10-02-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - БНС Ред Булс* 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
25-02-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
06-03-2018 20:45 не е избран Ilinden United - MAHARANI 16 - 1 PREMIER LEAGUE 16
07-03-2018 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ант студио 3 - 3* CHAMPIONSHIP 16
11-03-2018 16:00 не е избран Изтокът - БНС РЕД БУЛС 5 - 18 CHAMPIONSHIP 3
13-03-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
16-03-2018 19:45 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 2 - 6 CHAMPIONSHIP 1
18-03-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПСЖ София 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ORBICO BULGARIA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 2
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
01-04-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-04-2018 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Опаковка БГ 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2018 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
05-04-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 6 - 6 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
10-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 18:00 не е избран ФК Искър - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Ант студио - ORBICO BULGARIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
22-04-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 5 - 4 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - Ilinden United 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2018 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Glaz Trading Troyan 3 - 9 CHAMPIONSHIP 6
01-05-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
02-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ORBICO BULGARIA 2 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-05-2018 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
09-05-2018 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 8
11-05-2018 21:45 Palmsbet stadium DELTA - БНС РЕД БУЛС 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
15-05-2018 21:45 не е избран ФК Керамик - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 3 - 7 CHAMPIONSHIP 11
23-05-2018 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-05-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Mr.Pizza 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
01-06-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
01-06-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - ГЕОДЕТ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-06-2018 18:45 не е избран Ilinden United - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 19:45 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-06-2018 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-06-2018 21:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
10-06-2018 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бирал Мадрид 4 - 1 CHAMPIONSHIP 14
11-06-2018 22:30 не е избран Ilinden United - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
17-06-2018 19:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
20-06-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Ilinden United 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
24-06-2018 16:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 16
03-07-2018 18:45 не е избран MAHARANI - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-07-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
23-07-2018 18:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Va Pu Cu Sofia 1 - 1 Група F 1
25-07-2018 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Кобра 7 - 5 Група F 2
01-08-2018 20:45 не е избран ГОЛ - БНС РЕД БУЛС 3 - 4 Група F 3
07-08-2018 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Актив комерс 2 - 6 Група F 4
12-08-2018 21:45 не е избран IBM - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 Група F 5
20-08-2018 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - FootballScout 4 - 0 Елиминации
24-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - БНС РЕД БУЛС 7 - 2 Елиминации
29-08-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Ilinden United 2 - 1 Западна конференция 1
02-09-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
16-09-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СТЪРШЕЛ 6 - 4 CHAMPIONSHIP 2
19-09-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 7 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 21:45 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 2 - 13 Западна конференция 4
01-10-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
01-10-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Glaz Trading Troyan 0 - 0 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 6
01-10-2018 20:00 не е избран Сердика - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 5
01-10-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 7
01-10-2018 22:30 не е избран Ilinden United - FK Kafana Stefanovic 0 - 5 Западна конференция 2
07-10-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 5
19-10-2018 19:45 не е избран Кобра - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
21-10-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 5 CHAMPIONSHIP 6
27-10-2018 19:00 не е избран Бирал Мадрид - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 13
01-11-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 11
03-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 10
04-11-2018 19:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 1 - 7 CHAMPIONSHIP 9
11-11-2018 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Стабилните 5 - 5 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2018 18:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 11
24-11-2018 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 13
01-12-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 15
02-12-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2018 13:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 4 - 6 CHAMPIONSHIP 15
31-12-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Ilinden United 0 - 5 Западна конференция 16
01-01-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 Newton 2
06-01-2019 12:00 Царско село БНС РЕД БУЛС - България Тим 5 - 3 Newton 1
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран Ilinden United - Ескус Милк 0 - 0 Западна конференция 19
25-01-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 Newton 3
26-01-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ДСК Банка 3 - 4 Newton 4
09-02-2019 13:00 не е избран Халифакс - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 Newton 5
17-02-2019 11:00 не е избран PalmsBet - БНС РЕД БУЛС 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ВЕТ Юнайтед 2 - 2 ВТОРА ФАЗА
10-03-2019 14:00 не е избран Whiskey United - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-03-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
24-03-2019 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
30-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - БНС РЕД БУЛС 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
07-04-2019 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Чики Рики 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
14-04-2019 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БНС РЕД БУЛС 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
12-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Loko Vakarel 12 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
02-06-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 9 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
09-06-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
23-06-2019 16:00 не е избран Жар Голяновци - БНС РЕД БУЛС 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
30-06-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
07-07-2019 19:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
15-08-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
18-08-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
18-08-2019 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-09-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
01-09-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
25-09-2019 19:00 не е избран FC Aifos - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21