София

Qsen Ivanov Takev

клубове

роден на: 16.06.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран БНС РЕД БУЛС - Бучките LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM БНС РЕД БУЛС - vitoshanews.com 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
07-09-2014 12:00 не е избран Лидер Надежда - БНС РЕД БУЛС 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
14-09-2014 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Intellect 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
28-09-2014 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM El Stars - БНС РЕД БУЛС 8 - 3 CHAMPIONSHIP 5
05-10-2014 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
12-10-2014 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DEVILS 3 - 9 CHAMPIONSHIP 7
15-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Римляните - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
26-10-2014 17:00 не е избран FC CRAZY GANG - БНС РЕД БУЛС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
02-11-2014 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 11
09-11-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - БНС РЕД БУЛС 8 - 1 CHAMPIONSHIP 12
16-11-2014 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 0 - 7 CHAMPIONSHIP 13
23-11-2014 19:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
30-11-2014 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
07-12-2014 18:00 не е избран Витоша - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 16
14-12-2014 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Софийска вода 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
11-01-2015 13:00 не е избран Muphy's - БНС РЕД БУЛС *1 - 1 Група G 1
17-01-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Играчорите 4 - 3 Група G 2
23-01-2015 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - БНС РЕД БУЛС 2 - 6 Група G 3
01-02-2015 19:30 ACCEDIA STADIUM MFC Galaxy Sofia - БНС РЕД БУЛС 5 - 7 Група G 4
07-02-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Безнадежните 13 - 2 Група G 5
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5* ВТОРА ФАЗА 1
22-02-2015 09:00 Palmsbet stadium БНС РЕД БУЛС - ЦВС 7 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
13-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM АЯКС СОФИЯ - Ugoman 2 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
15-03-2015 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Drink Team 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
20-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ugoman - Еврофутбол 0 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 18:00 не е избран Novotel Sofia - БНС РЕД БУЛС 4 - 13 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
27-03-2015 20:45 не е избран McDonald's - Ugoman 11 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
29-03-2015 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Athletic 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
03-04-2015 21:45 не е избран Ugoman - Бандата 2 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-04-2015 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
17-04-2015 19:45 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - Ugoman 6 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
19-04-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Искра Искрец 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
26-04-2015 20:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
30-04-2015 21:45 не е избран Ugoman - КОС България 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
04-05-2015 21:00 не е избран Ugoman - Шантавите 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
10-05-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Дринк Тийм 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
15-05-2015 00:00 не е избран Busmanci - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
16-05-2015 21:45 не е избран Супичка - БНС РЕД БУЛС 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
22-05-2015 00:00 не е избран Ugoman - половраг 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
24-05-2015 11:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - KNOW HOW 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
30-05-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Ugoman *2 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
31-05-2015 12:00 не е избран Botev City - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
05-06-2015 21:45 не е избран Ugoman - Shporite 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
07-06-2015 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Карамелите 9 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
09-06-2015 00:00 не е избран Speedy-net - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
13-06-2015 18:00 не е избран Гръм София - Ugoman 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
14-06-2015 18:00 не е избран Магнус - БНС РЕД БУЛС 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
19-06-2015 21:45 не е избран Ugoman - АФК Софиянци 3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
20-06-2015 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - NIKE team 9 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
27-06-2015 19:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Ugoman 5 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
28-06-2015 11:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спортист Долни Лозен 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
04-07-2015 18:00 не е избран Ugoman - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
05-07-2015 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-07-2015 20:45 не е избран СЕЛ Равно поле - БНС РЕД БУЛС 3 - 7 Финални плейофи
12-07-2015 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 3* Финални плейофи
18-08-2015 20:30 не е избран Majestic - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Финални плейофи
22-08-2015 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели - Финални плейофи
23-08-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ugoman - JAGUARES 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
30-08-2015 22:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 10 - 3 CHAMPIONSHIP 2
05-09-2015 18:00 не е избран ФК Баварците - Ugoman 3 - 17 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
06-09-2015 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - VILLA MARK 1 - 3 CHAMPIONSHIP 3
12-09-2015 20:00 не е избран Ugoman - ФК Зенит 10 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2015 19:00 не е избран Белите Якички - БНС РЕД БУЛС 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2015 22:30 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 3 CHAMPIONSHIP 5
26-09-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Ugoman 8 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
27-09-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Majestic 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
03-10-2015 15:00 не е избран Ugoman - Торпедо-София 2 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-10-2015 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 4 - 0 CHAMPIONSHIP 7
10-10-2015 21:00 не е избран АФК Софиянци - Ugoman 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2015 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
17-10-2015 17:00 не е избран Ugoman - Carpe Diem FC 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-10-2015 09:00 не е избран Витоша - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 9
24-10-2015 16:00 не е избран Ugoman - Busmanci 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
25-10-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DELTA 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
30-10-2015 21:45 не е избран McDonald's - Ugoman 6 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2015 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
07-11-2015 19:00 не е избран Ugoman - ШПОРИТЕ 14 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
08-11-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
14-11-2015 15:00 не е избран Iztok Sofiq - Ugoman 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
21-11-2015 20:00 не е избран Ugoman - Сборная 2015 1 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
28-11-2015 18:00 не е избран Атлетик Редута - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
29-11-2015 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* CHAMPIONSHIP 15
04-12-2015 21:45 не е избран Ugoman - Media United 2 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
06-12-2015 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ИХТИМАН 1 - 6 CHAMPIONSHIP 16
12-12-2015 00:00 не е избран АС-14 - Ugoman 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
13-12-2015 13:00 не е избран Хищниците - БНС РЕД БУЛС 0 - 4 CHAMPIONSHIP 17
10-01-2016 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Most Wanted 4 - 3 Група D 1
17-01-2016 14:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* Група D 2
24-01-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Blizoo 4 - 4* Група D 3
05-02-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Група D 4
07-02-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Еконт 61 10 - 4 Група D 5
13-02-2016 20:00 Царско село Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
27-02-2016 17:00 не е избран Сборная 2015 - Ugoman 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 10:00 не е избран Бохемите - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2016 20:45 не е избран Ugoman - JAGUARES 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2016 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Ugoman 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 22:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 18:00 не е избран Ugoman - ФК Пекарни ванилия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2016 22:30 не е избран Media United - Ugoman 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
09-04-2016 18:00 не е избран Ugoman - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Полиграфия Инфо 2 - 4 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2016 19:00 не е избран Атлетик Редута - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 13:00 не е избран ШПОРИТЕ - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
17-04-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 13 - 2 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2016 00:00 не е избран Ugoman - Busmanci 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 19:00 не е избран Ян Бибиян - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
04-05-2016 19:45 не е избран Вълците - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 6
08-05-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
11-05-2016 00:00 не е избран Торпедо-София - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 00:00 не е избран Ugoman - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ИХТИМАН 2 - 2 CHAMPIONSHIP 10
28-05-2016 00:00 не е избран Mat Star P - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 6 - 1 CHAMPIONSHIP 11
03-06-2016 00:00 не е избран Ugoman - McDonald's 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 0 - 1 CHAMPIONSHIP 12
11-06-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
18-06-2016 00:00 не е избран Ugoman - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
21-06-2016 00:00 не е избран Santos - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
25-06-2016 00:00 не е избран Ugoman - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
26-06-2016 17:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БНС РЕД БУЛС 4 - 6 CHAMPIONSHIP 15
02-07-2016 00:00 не е избран Аполо СК - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
03-07-2016 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 18:45 не е избран Класа - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-07-2016 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Seniorite 7 - 1 CHAMPIONSHIP 14
09-07-2016 00:00 не е избран Ugoman - SWISSPORT 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 00:00 не е избран Drink Team - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
21-08-2016 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 2 - 7 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 0 - 7 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2016 11:00 не е избран Seniorite - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 5
02-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
06-10-2016 22:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2016 20:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2016 12:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
30-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ян Бибиян 3 - 12 CHAMPIONSHIP 11
06-11-2016 16:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2016 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING 3 - 3* CHAMPIONSHIP 13
20-11-2016 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 8 - 0 CHAMPIONSHIP 14
27-11-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2016 13:00 не е избран Вълците - БНС РЕД БУЛС 3 - 0 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 3 CHAMPIONSHIP 17
19-02-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2017 18:00 Palmsbet stadium БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 5 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - БНС РЕД БУЛС 2 - 1 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
23-04-2017 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
14-05-2017 14:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
24-05-2017 19:00 не е избран Гетото - БНС РЕД БУЛС 5 - 9 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Пирин Гоце Делчев 11 - 1 CHAMPIONSHIP 12
11-06-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2017 14:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
25-06-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 *3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
20-08-2017 17:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС *2 - 2 CHAMPIONSHIP 3
10-09-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - SPM -ltd 6 - 4 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 13:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Изтокът *2 - 2 CHAMPIONSHIP 6
01-10-2017 17:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 19:00 не е избран Кралете - БНС РЕД БУЛС 0 - 8 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Гетото 5 - 4 CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
29-10-2017 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 22:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
26-11-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Тигрите 3 - 5 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 16
17-12-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING - CHAMPIONSHIP 17
25-02-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 16:00 не е избран Изтокът - БНС РЕД БУЛС 5 - 18 CHAMPIONSHIP 3
16-03-2018 19:45 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 2 - 6 CHAMPIONSHIP 1
18-03-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПСЖ София 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-04-2018 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Опаковка БГ 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
15-04-2018 18:00 не е избран ФК Искър - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
22-04-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 5 - 4 CHAMPIONSHIP 8
11-05-2018 21:45 Palmsbet stadium DELTA - БНС РЕД БУЛС 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
20-05-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БНС РЕД БУЛС 3 - 7 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
03-06-2018 21:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2018 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бирал Мадрид 4 - 1 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2018 19:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2018 16:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 16
08-07-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
23-07-2018 18:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Va Pu Cu Sofia 1 - 1 Група F 1
25-07-2018 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Кобра 7 - 5 Група F 2
01-08-2018 20:45 не е избран ГОЛ - БНС РЕД БУЛС 3 - 4 Група F 3
07-08-2018 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Актив комерс 2 - 6 Група F 4
12-08-2018 21:45 не е избран IBM - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 Група F 5
20-08-2018 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - FootballScout 4 - 0 Елиминации
24-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - БНС РЕД БУЛС 7 - 2 Елиминации
02-09-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
16-09-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СТЪРШЕЛ 6 - 4 CHAMPIONSHIP 2
01-10-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
07-10-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 5
19-10-2018 19:45 не е избран Кобра - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
21-10-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 5 CHAMPIONSHIP 6
27-10-2018 19:00 не е избран Бирал Мадрид - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
04-11-2018 19:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 1 - 7 CHAMPIONSHIP 9
11-11-2018 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Стабилните 5 - 5 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2018 18:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 11
24-11-2018 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2018 13:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 4 - 6 CHAMPIONSHIP 15
01-01-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 Newton 2
06-01-2019 12:00 Царско село БНС РЕД БУЛС - България Тим 5 - 3 Newton 1
25-01-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 Newton 3
26-01-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ДСК Банка 3 - 4 Newton 4
09-02-2019 13:00 не е избран Халифакс - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 Newton 5
17-02-2019 11:00 не е избран PalmsBet - БНС РЕД БУЛС 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ВЕТ Юнайтед 2 - 2 ВТОРА ФАЗА
10-03-2019 14:00 не е избран Whiskey United - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-03-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
24-03-2019 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
30-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - БНС РЕД БУЛС 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
07-04-2019 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Чики Рики 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
14-04-2019 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БНС РЕД БУЛС 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
12-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Loko Vakarel 12 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-06-2019 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС отложен LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
02-06-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 9 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
09-06-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
23-06-2019 16:00 не е избран Жар Голяновци - БНС РЕД БУЛС 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
30-06-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
07-07-2019 19:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
15-09-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЗЕНИТ - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
22-09-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - БНС РЕД БУЛС - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
29-09-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен Сити - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
06-10-2019 19:00 не е избран FC Aifos - БНС РЕД БУЛС - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21