София

Георги Красимиров Вътов

клубове

роден на: 12.01.1987

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
30-11--0001 00:00 не е избран Боми Борисов ООД - Sushi Shef - CHAMPIONSHIP 17
23-08-2014 18:30 не е избран Sushi Shef - Полиграфия Инфо 9 - 4 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2014 20:30 не е избран Реал София - FC CRAZY GANG 2 - 9 CHAMPIONSHIP 1
24-08-2014 21:00 не е избран Ilinden United - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 5 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2014 18:00 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Barca 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Реал София 11 - 2 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CRAZY GANG - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - МФК Люлин - METHODIA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 2
07-09-2014 13:00 не е избран Ilinden United - Easy TV Net 5 - 5* CHAMPIONSHIP 3
09-09-2014 20:45 Palmsbet stadium VENDETTA-OLISPED - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 22:30 Palmsbet stadium УЛТРА - МФК "Булгари" 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Спортинг *5 - 5 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 14:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2014 22:30 не е избран Sushi Shef - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Fibank 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
24-09-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 18:00 не е избран Colo Colo - МФК "Булгари" 1 - 8 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2014 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - МФК Люлин - METHODIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2014 19:00 Palmsbet stadium Витоша - Sushi Shef 3 - 4 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 20:00 не е избран Реал София - Ilinden United *1 - 1 CHAMPIONSHIP 6
05-10-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
07-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2014 22:30 не е избран Витоша - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
11-10-2014 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 14:00 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
13-10-2014 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
14-10-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Хотел Панчарево 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Реал София - Софийска вода 0 - 9 CHAMPIONSHIP 8
14-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Витоша 2 - 4 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - vitoshanews.com 4 - 5 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 10:00 не е избран ФК Вадиас - Реал София 12 - 1 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 13:00 не е избран Лидер Надежда - Sushi Shef 8 - 1 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2014 22:30 не е избран Ilinden United - Полиграфия Инфо 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
21-10-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 16:00 не е избран Sushi Shef - Intellect 3 - 2 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 16:00 не е избран Реал София - vitoshanews.com 4 - 9 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Mentor Resort 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 18:00 не е избран FC SAN MARCO - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2014 18:00 не е избран Лидер Надежда - Реал София 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2014 19:00 не е избран El Stars - Sushi Shef 4 - 8 CHAMPIONSHIP 11
07-11-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Пени Маркет 4 - 7 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 20:00 не е избран Ilinden United - Лидер Надежда 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - БНС РЕД БУЛС 8 - 1 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2014 21:00 не е избран Реал София - Intellect 1 - 8 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2014 22:30 не е избран Реал София - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
16-11-2014 09:00 не е избран DEVILS - Sushi Shef 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 10:00 не е избран Intellect - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 10:00 не е избран El Stars - Реал София *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 12 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 6 - 4 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 13:00 не е избран Ilinden United - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 14:00 не е избран Sushi Shef - Римляните 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 19:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
28-11-2014 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Валяците 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
29-11-2014 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 15:00 не е избран DEVILS - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Sushi Shef 5 - 8 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2014 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
06-12-2014 18:00 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 18:00 не е избран Ilinden United - DEVILS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2014 19:00 не е избран Sushi Shef - FC CRAZY GANG 3 - 8 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2014 19:00 не е избран Реал София - Римляните 4 - 6 CHAMPIONSHIP 16
14-12-2014 00:00 не е избран Римляните - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
14-12-2014 19:00 не е избран Easy TV Net - Sushi Shef 1 - 3 CHAMPIONSHIP 17
14-12-2014 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Реал София 6 - 2 CHAMPIONSHIP 17
10-01-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Фаворити 4 - 3 Група C 1
18-01-2015 11:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - МФК "Булгари" 0 - 5 Група C 2
24-01-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Неудобните 4 - 4* Група C 3
31-01-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Сердика 8 - 6 Група C 4
05-02-2015 20:00 не е избран Лагера ФК - МФК "Булгари" 1 - 17 Група C 5
15-02-2015 09:00 не е избран МФК "Булгари" - Ян Бибиян 5 - 1 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 16
19-02-2015 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 3 - 7 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2015 18:00 Palmsbet stadium Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 12:00 СК Симеоново Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" *2 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
22-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - ФК Вадиас 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CRAZY GANG - Реал София 4 - 6 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
27-02-2015 20:00 не е избран Магнус - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
04-03-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - VENDETTA-OLISPED 8 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Легион Инс - Интерхаус България 4 - 9 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:45 не е избран Sushi Shef - ФК Керамик 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 13:00 не е избран El Stars - Реал София 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интерхаус България - Спортинг 7 - 2 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 18:00 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Актавис *3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 10:00 не е избран Неудобните - Sushi Shef 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 15:00 не е избран vitoshanews.com - Реал София 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
24-03-2015 19:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 13:00 не е избран Sushi Shef - НОВИ ХАН 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 19:00 не е избран Реал София - DEVILS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Профис 8 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket *3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 16:00 не е избран НДП Стрелци - Sushi Shef 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Реал София *3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
07-04-2015 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 09:00 не е избран Реал София - Римляните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2015 19:00 не е избран Sushi Shef - БАЛКАН 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Пени Маркет 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 12:00 не е избран Витоша - Реал София 4 - 5 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 14:00 СЦ Арена ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - Интерхаус България 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - Белите Якички 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 09:00 не е избран Хищниците - Sushi Shef 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 17:00 не е избран Реал София - Лидер Надежда 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
11-05-2015 22:30 не е избран Verso Travel - Sushi Shef 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-05-2015 21:00 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Интерхаус България - ХЪШОВЕ 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 12:00 не е избран Sushi Shef - Спортинг 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 19:00 не е избран Лозен - Реал София 2 - 11 CHAMPIONSHIP 10
18-05-2015 22:30 не е избран Реал София - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 1 CHAMPIONSHIP 2
19-05-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-05-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2015 20:00 не е избран Чико - Бунара - МФК "Булгари" 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-05-2015 21:45 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
26-05-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - Интерхаус България 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2015 18:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Реал София 3 - 1 CHAMPIONSHIP 12
29-05-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Големите 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Чико - Бунара 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Eclipse 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 13:00 не е избран Реал София - МФК Люлин - METHODIA 6 - 3 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2015 19:00 СЦ Арена МФК "Булгари" - King Games 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - Рапидо Куриери *1 - 1 PREMIER LEAGUE 12
11-06-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - Sushi Shef 7 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2015 22:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
16-06-2015 22:45 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 5 - 4 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Племакс 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 20:00 не е избран Реал София - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
24-06-2015 22:30 не е избран Вълците - Реал София 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2015 19:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-06-2015 15:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2015 22:00 не е избран Intellect - Реал София 8 - 2 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Интерхаус България 3 - 7 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 6 - 4 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 11:00 не е избран Реал София - ЖИВЕЛИ 9 - 6 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2015 19:00 Авангард Интерхаус България - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-07-2015 19:45 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 6 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Sushi Shef 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2015 21:45 Palmsbet stadium Реал София - PMP Build Invest 4 - 10 Група E 1
10-07-2015 18:45 не е избран Intellect - Реал София 5 - 0 Финални плейофи
11-07-2015 21:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" *5 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 19:45 не е избран Реал София - Loko Vakarel *2 - 2 Група E 2
14-07-2015 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-07-2015 18:45 не е избран Супичка - Реал София 6 - 3 Група E 3
27-07-2015 19:45 не е избран Реал София - Whiskey United 6 - 5 Група E 4
03-08-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Реал София 3 - 5 Група E 5
11-08-2015 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Реал София 5 - 0 Елиминации
23-08-2015 19:00 не е избран Реал София - ФК ИХТИМАН 2 - 1 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Sushi Shef 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2015 21:00 не е избран Хищниците - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
01-09-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Fusion 13 - 2 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Ilinden United 1 - 8 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 19:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 10:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 11 CHAMPIONSHIP 3
08-09-2015 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Пени Маркет 12 - 4 CHAMPIONSHIP 2
08-09-2015 22:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2015 19:45 не е избран Шенкер - Интерхаус България 1 - 4 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 14:00 не е избран ING - Реал София 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Sushi Shef 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 20:45 не е избран Skypharm - Ilinden United 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
24-09-2015 18:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Sushi Shef 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-09-2015 19:45 не е избран Реал София - VILLA MARK 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
26-09-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 17:00 не е избран Белите Якички - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 18:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Виста 6 - 2 CHAMPIONSHIP 4
30-09-2015 19:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2015 21:00 Игрище Арена Интерхаус България - ФК Запрянови 4 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2015 22:00 не е избран НДП Стрелци - Sushi Shef 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2015 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 4 - 0 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2015 18:45 не е избран Massive - Ilinden United 3 - 2 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 18:00 не е избран FreshMarket - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 16:00 не е избран Intellect - Sushi Shef 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2015 22:00 не е избран Majestic - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2015 00:00 не е избран Интерхаус България - Milky Group Bio 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Победител 4 - 1 CHAMPIONSHIP 6
17-10-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 09:00 не е избран Реал София - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - Неудобните 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Ilinden United 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
20-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 4 - 7 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 14:00 не е избран Реал София - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 15:00 не е избран Вълците - Sushi Shef 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
30-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 15:00 не е избран Витоша - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 20:00 не е избран Sushi Shef - ЖИВЕЛИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
03-11-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2015 21:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 20:00 не е избран Реал София - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 12
08-11-2015 21:00 не е избран FC CRAZY GANG - Sushi Shef 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Галакси София 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2015 16:00 не е избран Sushi Shef - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
14-11-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 19:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 4 - 4* PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Ilinden United 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 20:45 не е избран Ilinden United - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
22-11-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 17:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 9
28-11-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 13:00 не е избран Valencia C.F. - Реал София 12 - 2 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - Интерхаус България 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Ilinden United 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
06-12-2015 00:00 не е избран Реал София - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Sushi Shef 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 2 - 8 PREMIER LEAGUE 14
08-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Billa 8 - 2 CHAMPIONSHIP 14
11-12-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - VENDETTA-OLISPED 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2015 00:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 16:00 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 3
13-12-2015 17:00 не е избран Лозен - Реал София 2 - 7 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 22:00 не е избран Sushi Shef - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
14-12-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Ilinden United 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
15-02-2016 21:00 не е избран Реал София - Хищниците 1 - 7 Финални плейофи
16-02-2016 20:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 21:00 не е избран Реал София - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Ilinden United 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
27-02-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - АЯКС СОФИЯ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 16:00 не е избран DELTA - Реал София 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
29-02-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
01-03-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Ilinden United 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Sushi Shef 6 - 3 CHAMPIONSHIP 1
12-03-2016 21:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Sushi Shef 7 - 0 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2016 21:45 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
15-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Ilinden United 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 2 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 22:00 не е избран Реал София - Вълците 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Ilinden United 5 - 3 PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 20:45 не е избран Sushi Shef - ДМ БЪЛГАРИЯ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 1 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Интерхаус България 6 - 2 PREMIER LEAGUE 4
30-03-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Mentor Resort 2 - 4 PREMIER LEAGUE 5
30-03-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - Sushi Shef 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2016 19:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
02-04-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 0 - 6 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 12:00 не е избран Реал София - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2016 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - Massive 3 - 12 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
08-04-2016 20:45 не е избран Интерхаус България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 9 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 15:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2016 21:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-04-2016 20:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 2 - 7 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Fibank 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 21:45 не е избран Оптиксорс - Sushi Shef 8 - 1 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2016 19:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 13 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 18:00 не е избран Реал София - ФК ИХТИМАН 2 - 5 CHAMPIONSHIP 8
19-04-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Лев Инс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2016 18:30 не е избран Sushi Shef - FC ING 7 - 5 CHAMPIONSHIP 8
20-04-2016 19:45 не е избран Шенкер - Ilinden United 0 - 10 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 21:00 не е избран ING - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 21:45 не е избран Ilinden United - ORBICO BULGARIA 2 - 7 PREMIER LEAGUE 9
08-05-2016 20:00 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 8 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 20:45 не е избран Sushi Shef - Most Wanted 6 - 5 CHAMPIONSHIP 10
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
13-05-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC ALA GROUP 5 - 4 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2016 21:45 не е избран Джовани - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Sushi Shef 8 - 6 CHAMPIONSHIP 11
25-05-2016 18:30 не е избран Sushi Shef - Ойрошпед 9 - 5 CHAMPIONSHIP 2
26-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
29-05-2016 13:00 не е избран Класа - Реал София 5 - 9 CHAMPIONSHIP 11
30-05-2016 20:45 не е избран Интерхаус България - Шенкер 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
31-05-2016 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 7 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2016 21:00 не е избран Класик Груп - Sushi Shef 5 - 10 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
08-06-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
09-06-2016 18:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - Billa 13 - 4 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 18:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 14
14-06-2016 20:45 не е избран SSV - Sushi Shef 6 - 11 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2016 20:45 не е избран Вършец - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 21:00 не е избран Интерхаус България - Ilinden United 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Sushi Shef 10 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-06-2016 20:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
22-06-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - ТЕМИДА 14 - 4 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2016 21:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2016 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2016 00:00 не е избран Drink Team - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2016 19:45 не е избран Skypharm - Sushi Shef 5 - 9 CHAMPIONSHIP 16
29-06-2016 18:45 не е избран Реал София - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
02-07-2016 18:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 13:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Реал София 3 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-07-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - Quehenberger Logistics 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2016 18:45 не е избран Реал София - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
09-07-2016 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
10-07-2016 11:00 не е избран Бохемите - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2016 21:45 не е избран Whiskey United - Изворна вода Бачково 3 - 7 Група D 1
14-07-2016 19:45 не е избран Busmanci - Ilinden United 4 - 4* Група G 1
20-07-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Изворна вода Бачково 3 - 7 Група D 2
21-07-2016 21:45 не е избран Ilinden United - VITOSHA NEWS 5 - 0 Група G 2
25-07-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Unicredit Bulbank IT 12 - 1 Група D 3
28-07-2016 20:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Ilinden United 10 - 0 Група G 3
01-08-2016 19:45 не е избран Accedia - Изворна вода Бачково 3 - 6 Група D 4
04-08-2016 19:45 не е избран Неудобните - Ilinden United 5 - 0 Група G 4
08-08-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - ФК Пълна Мрежа 4 - 7 Група D 5
11-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Еврофутбол 6 - 3 Група G 5
15-08-2016 20:45 не е избран Strypes - Ilinden United 0 - 5 Елиминации
15-08-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - A1 7 - 3 Елиминации
18-08-2016 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Вършец 7 - 10 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
21-08-2016 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 2 - 7 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Sushi Shef - ПЛЕЙОФИ
27-08-2016 20:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 2 - 2* PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 22:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 7 - 0 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Mentor Resort 7 - 2 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 09:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
13-09-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Sushi Shef 4 - 8 CHAMPIONSHIP 2
14-09-2016 20:45 не е избран Спортинг - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 22:00 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 14:00 не е избран ING - Реал София 5 - 2 CHAMPIONSHIP 4
20-09-2016 21:45 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 14 - 1 CHAMPIONSHIP 1
25-09-2016 17:00 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - Bristol Rovers Bulgaria 12 - 5 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Ilinden United 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Реал София 6 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 19:45 не е избран Ilinden United - Tom Taylor 6 - 3 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2016 20:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Sushi Shef 5 - 10 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2016 22:30 не е избран Реал София - Вълците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2016 20:45 не е избран Easy TV Net - Изворна вода Бачково 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Реал София 2 - 5 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - vitoshanews.com 11 - 4 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 21:00 не е избран Реал София - ЦВС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2016 19:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Изворна вода Бачково 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
19-10-2016 19:45 не е избран Вършец - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
22-10-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 6 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 16:00 не е избран Реал София - LH7 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 9 - 3 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Ilinden United 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
28-10-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - formpoint 14 - 3 CHAMPIONSHIP 7
29-10-2016 11:00 терен "Кюстендил" SUTHERLAND - Изворна вода Бачково 5 - 8 Група J 1
29-10-2016 14:00 терен "Кюстендил" Изворна вода Бачково - Пирински орли 3 - 3 Група J 2
30-10-2016 22:00 не е избран Seniorite - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2016 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Изворна вода Бачково 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 6 - 2 PREMIER LEAGUE 8
04-11-2016 00:00 не е избран Sushi Shef - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
05-11-2016 18:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 4 - 9 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 17:00 не е избран Реал София - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 2 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2016 22:30 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Сердика 2 - 6 PREMIER LEAGUE 6
09-11-2016 18:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - FC ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Ilinden United 4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 20:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - Реал София 2 - 4 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Рапидо Куриери - Sushi Shef 2 - 8 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Massive - Ilinden United 2 - 13 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 15:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) Изворна вода Бачково - Криско 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 00:00 не е избран Реал София - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
21-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Еврофутбол 10 - 7 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
23-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - Шенкер 3 - 3 CHAMPIONSHIP 11
23-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 3 - 8 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
30-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 12:00 не е избран Реал София - Приятели 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - Most Wanted 6 - 1 CHAMPIONSHIP 13
07-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Изворна вода Бачково - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 15:00 не е избран DELTA - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 17
12-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - ADIDAS 6 - 6 PREMIER LEAGUE 6
13-12-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
07-01-2017 00:00 Царско село Изворна вода Бачково - FK LP SUPER SPORT 5 - 0 EFBET Хемус 1
14-01-2017 10:00 не е избран McDonald's - Изворна вода Бачково 2 - 5 EFBET Хемус 2
21-01-2017 16:00 не е избран Изворна вода Бачково - PMP Build Invest 2 - 3 EFBET Хемус 3
28-01-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изворна вода Бачково 2 - 5 EFBET Хемус 5
31-01-2017 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - MTEL 3 - 1 EFBET Хемус 4
01-02-2017 19:45 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
05-02-2017 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
08-02-2017 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 1 - 6 PREMIER LEAGUE 11
09-02-2017 18:45 не е избран ТЕМИДА - Sushi Shef 4 - 9 CHAMPIONSHIP 12
10-02-2017 22:00 Царско село МФК "Булгари" - Еконт 61 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
15-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - SSV 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - The "Mannschaft" 13 - 2 PREMIER LEAGUE 1
21-02-2017 19:45 Palmsbet stadium Skypharm - Sushi Shef 3 - 10 CHAMPIONSHIP 16
22-02-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 4 - 6 PREMIER LEAGUE 16
24-02-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-02-2017 21:00 не е избран Реал София - Гетото 1 - 10 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2017 20:45 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково - PREMIER LEAGUE 17
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
05-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ING - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
07-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 16:00 Palmsbet stadium Черно Тото - Реал София 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - Skypharm 9 - 3 CHAMPIONSHIP 2
15-03-2017 00:00 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Изворна вода Бачково 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 1 - 10 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Реал София - Наполи 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Изворна вода Бачково - Tom Taylor 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2017 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 4 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 13:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
26-03-2017 22:00 Palmsbet stadium Лозен - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
28-03-2017 19:45 не е избран Sushi Shef - Sunderland Bulgaria 8 - 3 CHAMPIONSHIP 4
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
31-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - Sushi Shef 5 - 7 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - MAHARANI 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - ВЕТ Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - Изворна вода Бачково 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2017 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
12-04-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
22-04-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 5 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 19:00 не е избран Реал София - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2017 00:00 не е избран Реал София - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
25-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - ТЕМИДА 13 - 1 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
28-04-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
28-04-2017 00:00 не е избран ЦВС - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
28-04-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
28-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Изворна вода Бачково 6 - 3 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 00:00 не е избран Реал София - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-05-2017 19:45 не е избран Вършец - Sushi Shef 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
02-05-2017 21:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
03-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-05-2017 00:00 не е избран Реал София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-05-2017 00:00 не е избран Massive - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
07-05-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
09-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 6 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
12-05-2017 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - GOLD INS 5 - 6 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Виста 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
13-05-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 1 - 4 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 00:00 не е избран LH7 - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2017 22:30 Palmsbet stadium Most Wanted - Sushi Shef 5 - 8 CHAMPIONSHIP 7
17-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Изворна вода Бачково - MAHARANI 5 - 8 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2017 00:00 не е избран Реал София - ПСЖ София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
18-05-2017 00:00 не е избран Тигрите - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
20-05-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
21-05-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
23-05-2017 00:00 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
24-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
30-05-2017 18:45 не е избран MFM - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
30-05-2017 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 12
31-05-2017 22:00 Palmsbet stadium Класик Груп - Sushi Shef 3 - 10 CHAMPIONSHIP 12
06-06-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 14 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 21:00 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
12-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - МФК "Булгари" 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
13-06-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 9 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2017 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 7 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - UNILEVER ICE CREAM 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
23-06-2017 19:45 не е избран Виста - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2017 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
04-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 8 - 5 CHAMPIONSHIP 17
04-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2017 22:00 не е избран Tom Taylor - Ilinden United 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
09-07-2017 20:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
29-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - Tom Taylor 6 - 3 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2017 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Столичен Авто Транспорт - Ilinden United 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
13-09-2017 21:00 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 7 - 2 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Ilinden United 4 - 8 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
30-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 3 ГРУПА E5 1
30-09-2017 22:15 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ФК Пирдоп 4 - 2 ГРУПА E5 1
04-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Sushi Shef 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
08-10-2017 11:00 Спортен коплекс Замъка Sushi Shef - Разград® 0 - 5 ГРУПА C1 1
08-10-2017 13:00 Спортен коплекс Замъка ФК СТАРО СЕЛО 777 - Sushi Shef 5 - 0 ГРУПА C1 2
11-10-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - UNILEVER ICE CREAM 4 - 6 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ФК Пирдоп - МФК "Булгари" 4 - 6 ГРУПА E5 2
15-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - МФК "Булгари" 8 - 2 ГРУПА E5 2
17-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 6 CHAMPIONSHIP 7
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
25-10-2017 20:45 не е избран Sushi Shef - Sunderland Bulgaria 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
25-10-2017 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Ilinden United 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 10:00 Пирдоп ФК Пирдоп - МФК "Булгари" 2 - 4 ГРУПА E5 3
31-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Sushi Shef 3 - 6 CHAMPIONSHIP 9
01-11-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - Ант студио 11 - 3 CHAMPIONSHIP 10
10-11-2017 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 0 ГРУПА E5 3
11-11-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 9 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2017 18:45 Palmsbet stadium Оптиксорс - Sushi Shef 4 - 9 CHAMPIONSHIP 11
17-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ilinden United 9 - 2 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тренто 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - МФК "Булгари" 3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Sushi Shef 6 - 6 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
05-12-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Rehau 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
13-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Ilinden United 4 - 10 PREMIER LEAGUE 15
04-02-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 Западна конференция 17
06-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 2
06-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Петролтех Трейдинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
06-02-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Serdika-Sofia 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
08-02-2018 18:45 не е избран SSV - Sushi Shef 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
08-02-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Вършец 0 - 4 PREMIER LEAGUE 5
15-02-2018 20:45 не е избран Sushi Shef - Skypharm 5 - 4 CHAMPIONSHIP 12
15-02-2018 20:45 не е избран Mat Star - МФК "Булгари" 5 - 10 PREMIER LEAGUE 5
24-02-2018 18:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
06-03-2018 20:45 не е избран Ilinden United - MAHARANI 16 - 1 PREMIER LEAGUE 16
07-03-2018 21:45 не е избран Sushi Shef - Евромар - CHAMPIONSHIP 16
13-03-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2018 19:45 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
17-03-2018 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
05-04-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 6 - 6 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2018 18:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
24-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - Ilinden United 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Без напрежение - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2018 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 8
11-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" отложен PREMIER LEAGUE 14
13-05-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Валяците 1 - 7 PREMIER LEAGUE 14
15-05-2018 21:45 не е избран ФК Керамик - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 18:45 не е избран Ilinden United - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 19:45 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
04-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
09-06-2018 14:30 не е избран Лестър - МФК "Булгари" 1 - 4 F5WC - Group D 1
09-06-2018 16:30 не е избран МФК "Булгари" - Модерният ляв 3 - 1 F5WC - Group D 3
09-06-2018 17:30 не е избран ДАНТЕК - МФК "Булгари" 4 - 5 F5WC - Eliminations
11-06-2018 22:30 не е избран Ilinden United - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Ilinden United 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
22-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
23-06-2018 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
30-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
01-07-2018 19:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2018 18:45 не е избран MAHARANI - Ilinden United 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
29-08-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Ilinden United 2 - 1 Западна конференция 1
19-09-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 7 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 21:45 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 2 - 13 Западна конференция 4
01-10-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Glaz Trading Troyan 0 - 0 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 6
01-10-2018 20:00 не е избран Сердика - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 5
01-10-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 7
01-10-2018 22:30 не е избран Ilinden United - FK Kafana Stefanovic 0 - 5 Западна конференция 2
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 13
01-11-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 11
03-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 10
01-12-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Ilinden United 0 - 5 Западна конференция 16
06-01-2019 22:00 Царско село АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МФК "Булгари" 3 - 6 Palmsbet 1
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран Ilinden United - Ескус Милк 0 - 0 Западна конференция 19
23-01-2019 22:00 Царско село Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 3 - 3 Palmsbet 2
27-01-2019 10:00 не е избран Софийска вода - МФК "Булгари" 3 - 5 Palmsbet 4
03-02-2019 14:30 не е избран МФК "Булгари" - Бучките 5 - 4 Palmsbet 3
10-02-2019 22:00 не е избран МФК "Булгари" - Кракра Перник 2 - 2 Palmsbet 5
21-02-2019 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортист Драгичево 8 - 0 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 13:00 не е избран МФК "Булгари" - Магьосниците 1 - 1* ВТОРА ФАЗА