София

Мартин Милчев Мартинов

клубове

роден на: 17.11.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 20:00 не е избран Аякс-Зебра - Лозен 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - ГОЛ 1 - 6 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 22:00 Palmsbet stadium Verso Travel - Аякс-Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Аякс-Зебра 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 12:00 не е избран Неудобните - Аякс-Зебра 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 1 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 19:00 не е избран НДП Стрелци - Аякс-Зебра 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Аякс-Зебра 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 21:00 не е избран Аякс-Зебра - ESPRIT BRIGADA 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2014 21:45 не е избран Colo Colo - Аякс-Зебра 1 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 17:00 не е избран Спортинг - Аякс-Зебра 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - НОВИ ХАН 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-11-2014 17:00 не е избран Хищниците - Аякс-Зебра 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
16-11-2014 22:00 не е избран Аякс-Зебра - БАЛКАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 13
22-11-2014 19:00 не е избран FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 09:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
28-11-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 14:00 не е избран Белите Якички - Аякс-Зебра 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
05-12-2014 21:45 не е избран Besnite - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК ИХТИМАН 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 17:00 не е избран Вълците - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-02-2015 17:00 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
21-02-2015 15:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 4 - 6 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Зебра 4 - 4* MTEL PREMIER LEAGUE 1
13-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортинг - Аякс-Зебра 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Barca 3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СТЕНИМАХОС 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-03-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ФК Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 20:45 не е избран ГОЛ - Аякс-Зебра 2 - 4 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 13:00 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
03-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 8 - 5 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 13:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - FC Sport Sity 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
17-04-2015 20:45 не е избран Актавис - Аякс-Зебра 2 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - FC Sport Sity 10 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-05-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Зебра - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-05-2015 22:45 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2015 20:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 15:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Фитони - FC Sport Sity 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2015 21:00 не е избран ФК Зебра - НДП Стрелци 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
14-06-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6 PREMIER LEAGUE 1
19-06-2015 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Зебра 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 12
21-06-2015 14:00 не е избран ФК Зебра - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 19:00 СЦ Берое - открито FC Sport Sity - VR Group 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-06-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 17:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2015 19:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Fresh Market 8 - 2 Група А 1
11-07-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тигрите 3 - 2 Група А 2
23-07-2015 19:45 не е избран Ойрошпед - Аякс-Зебра 2 - 8 Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 Група А 4
06-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - Аякс-Зебра 4 - 9 Група А 5
11-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОС България 4 - 4* Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Аякс-Зебра - FC CRAZY GANG 3 - 6 Елиминации
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 8 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 9 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 15:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-10-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-10-2015 21:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 0 - 2 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 13:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
23-10-2015 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 6 - 1 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Зебра - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2015 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 22:00 не е избран ФК Зебра - НДП Стрелци 10 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 12:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
27-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 21:00 не е избран Вълците - ФК Зебра 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-12-2015 18:00 не е избран ФК Зебра - ЖИВЕЛИ 13 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра *1 - 1 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 21:00 не е избран FC CRAZY GANG - ФК Зебра - MTEL PREMIER LEAGUE 17
25-02-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
06-03-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 6 Група G 1
06-03-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Manastirishte 2000 2 - 2 Група G 1
11-03-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Manastirishte 2000 - ФК Зебра 5 - 0 Група G 2
13-03-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Зебра 5 - 0 Група G 2
16-03-2016 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
23-03-2016 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
25-03-2016 20:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 15:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Зебра 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-04-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 18:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-04-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 09:00 не е избран ФК Зебра - Хищниците 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-04-2016 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
13-05-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
03-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 8 - 2 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 00:00 не е избран ФК Зебра - FC CRAZY GANG 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Зебра 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 19:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-06-2016 17:00 не е избран Majestic - ФК Зебра 0 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 18:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - 3 5 - 0 Група B 1
18-07-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран Аякс-Зебра - DATECS 9 - 0 Група B 4
11-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Аякс-Зебра 4 - 8 Група B 5
15-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 4 - 2 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 1 Елиминации
22-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
01-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - Класа 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-09-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 6 - 4 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 14:00 не е избран ФК Зебра - Majestic 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-09-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-09-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
29-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 21:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 7 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2016 20:30 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 10:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-10-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2016 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Зебра 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лев Инс - ФК Зебра 7 - 2 Група L 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Зебра - Pirin2003-Blagoevgrad 5 - 2 Група L 2
30-10-2016 19:00 не е избран Неудобните - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Зебра 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - ФК Зебра 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
19-11-2016 11:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) VIP Dent - ФК Зебра 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-11-2016 16:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Зебра 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 19:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
09-12-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 17:30 не е избран ФК Зебра - ФК ИХТИМАН 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
07-02-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра - PREMIER LEAGUE 12
18-02-2017 20:30 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 6 - 2 PREMIER LEAGUE 15
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10 PREMIER LEAGUE 11
18-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - Сердика 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
20-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Без напрежение 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-05-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
13-05-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
17-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - The "Mannschaft" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
17-07-2018 21:45 Palmsbet stadium Профи Спорт - A.C.A.B. 2 - 2 Група G 1
25-07-2018 21:45 не е избран ВМРО - Профи Спорт 4 - 4 Група G 2
06-08-2018 21:00 не е избран Профи Спорт - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 8 Група G 3
08-08-2018 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Профи Спорт 2 - 2 Група G 4
12-08-2018 00:00 не е избран Профи Спорт - Дружба 5 - 0 Група G 5
20-08-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Профи Спорт 8 - 4 Елиминации