София

Неделиан Костадинов Костадинов

клубове

роден на: 19.11.1992

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 20:00 не е избран Аякс-Зебра - Лозен 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
26-08-2014 21:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Актив комерс *7 - 7 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - ГОЛ 1 - 6 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 09:00 Palmsbet stadium DEVILS - ФК Вадиас 4 - 5 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 22:00 Palmsbet stadium Verso Travel - Аякс-Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
04-09-2014 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Аякс-Зебра 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - FC SAN MARCO 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - Римляните 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
09-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM CAM R - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 18:00 Palmsbet stadium Besnite - Актив комерс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 12:00 не е избран Неудобните - Аякс-Зебра 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Вадиас 2 - 12 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
23-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 4
23-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 18:00 Palmsbet stadium ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 11 - 5 CHAMPIONSHIP 5
29-09-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Musala 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
30-09-2014 18:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VENDETTA-OLISPED 2 - 5 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 1 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 19:00 не е избран НДП Стрелци - Аякс-Зебра 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - ФК Вадиас 0 - 8 CHAMPIONSHIP 6
07-10-2014 20:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
09-10-2014 19:45 не е избран DXC.technology - IPSOS 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Аякс-Зебра 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 14:00 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 21:00 не е избран Аякс-Зебра - ESPRIT BRIGADA 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК Люлин - METHODIA - ФК Вадиас 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2014 20:45 не е избран M - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 10:00 не е избран ФК Вадиас - Реал София 12 - 1 CHAMPIONSHIP 9
22-10-2014 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2014 21:45 не е избран Colo Colo - Аякс-Зебра 1 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 17:00 не е избран Спортинг - Аякс-Зебра 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 16:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2014 17:00 не е избран ФК Вадиас - Витоша 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2014 00:00 не е избран DXC.technology - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2014 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
06-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - НОВИ ХАН 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-11-2014 17:00 не е избран Хищниците - Аякс-Зебра 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2014 20:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2014 19:45 не е избран Stemo - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2014 21:45 не е избран ФК Вадиас - Intellect 9 - 1 CHAMPIONSHIP 16
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
15-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 11:00 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 22:00 не е избран Аякс-Зебра - БАЛКАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2014 19:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-11-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 12 - 3 PREMIER LEAGUE 12
20-11-2014 20:45 не е избран DXC.technology - Software AG 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 19:00 не е избран FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 09:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - vitoshanews.com 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
26-11-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Пени Маркет 2 - 17 PREMIER LEAGUE 13
27-11-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-11-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 14:00 не е избран Белите Якички - Аякс-Зебра 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 17:00 не е избран Лидер Надежда - ФК Вадиас 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2014 20:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 8 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-12-2014 18:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
05-12-2014 21:45 не е избран Besnite - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 17:00 не е избран Colo Colo - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК ИХТИМАН 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2014 18:45 не е избран Experian - DXC.technology 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-12-2014 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 6 - 9 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2014 20:45 не е избран Хотел Панчарево - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 4 PREMIER LEAGUE 10
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 17:00 не е избран Вълците - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 20:00 не е избран El Stars - ФК Вадиас 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2014 19:45 не е избран Актив комерс - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2015 13:00 не е избран Blizoo - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2 Група J 1
11-01-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Chelsea Bulgaria 6 - 4 Група I 1
11-01-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Бохемите 6 - 3 Група A 1
17-01-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - ФК Вадиас 1 - 4 Група I 2
18-01-2015 14:00 не е избран Тигрите - Актив комерс 3 - 7 Група A 2
18-01-2015 15:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 4 - 6 Група J 2
23-01-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Фалшивите деветки 3 - 6 Група A 3
23-01-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - Черно тото 15 - 2 Група I 3
29-01-2015 20:45 не е избран Comverse - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 4 Група J 3
01-02-2015 11:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 4
01-02-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - СЕЛ Равно поле 5 - 5* Група I 4
01-02-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Ajax 6 - 4 Група A 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 11 Група J 5
07-02-2015 13:00 не е избран УЛТРА - ФК Вадиас 4 - 8 Група I 5
07-02-2015 15:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 3 - 6 Група A 5
10-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 20:00 не е избран DXC.technology - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 17:00 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Вадиас 9 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 9 - 0 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 15:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 4 - 6 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 18:00 Palmsbet stadium Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 10:00 СК Симеоново Актив комерс - Хотел Панчарево 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
22-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - ФК Вадиас 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Зебра 4 - 4* MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - DXC.technology 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 18:45 не е избран Валяците - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 10
27-02-2015 20:00 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 ВТОРА ФАЗА 4
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 5
12-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортинг - Аякс-Зебра 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FreshMarket - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 22:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ORBIT *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-03-2015 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 2 - 7 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Barca 3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 10:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 13:00 Училище Никола Парапунов Отборът - DXC.technology 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-03-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СТЕНИМАХОС 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-03-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ФК Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-03-2015 19:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2* CHAMPIONSHIP 4
27-03-2015 20:45 не е избран ГОЛ - Аякс-Зебра 2 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 21:45 не е избран Актив комерс - FC SAN MARCO 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 13:00 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 14:00 СЦ Арена Актив комерс - Блясък 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - VIVACOM 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-04-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - FC EFBET 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 8 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Plomari Антилопите - Актив комерс 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 13:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - FC Sport Sity 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-04-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2015 21:45 не е избран M - DXC.technology 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Винпром Пещера 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
14-04-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
17-04-2015 20:45 не е избран Актавис - Аякс-Зебра 2 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Отборът 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - FC Sport Sity 10 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 21:00 не е избран Most Wanted - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 8 CHAMPIONSHIP 7
24-04-2015 18:45 не е избран DXC.technology - i:FAO 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 21:45 не е избран DXC.technology - CODIX 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Колор 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2015 22:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Виста 6 - 1 CHAMPIONSHIP 1
08-05-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 1 PREMIER LEAGUE 8
08-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Зебра - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Белите Якички 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-05-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Adecco GSD 12 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-05-2015 22:45 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-05-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - E-motion Club 1 - 7 CHAMPIONSHIP 8
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2015 20:00 не е избран Колор - DXC.technology 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 20:45 не е избран Фронтекс - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 8 CHAMPIONSHIP 9
22-05-2015 20:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 15:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2015 16:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Experian 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
26-05-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 1 - 1* CHAMPIONSHIP 10
31-05-2015 12:30 СЦ Арена DXC.technology - Бодигард 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК Вадиас 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2015 20:45 не е избран Skypharm - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 1 CHAMPIONSHIP 11
04-06-2015 19:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Фитони - FC Sport Sity 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-06-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2015 21:00 не е избран ФК Зебра - НДП Стрелци 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ойрошпед 9 - 3 CHAMPIONSHIP 12
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
11-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-06-2015 21:45 не е избран Спортинг - Актив комерс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
17-06-2015 20:45 не е избран Fusion - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2015 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Зебра 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 12
20-06-2015 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 2 - 3 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 14:00 не е избран ФК Зебра - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 19:00 СЦ Берое - открито FC Sport Sity - VR Group 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-06-2015 19:45 не е избран Progress - DXC.technology 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - DXC.technology 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Валяците 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ИНТРАМА 11 - 3 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 17:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2015 19:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
29-06-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM DSV България - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
30-06-2015 20:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4 CHAMPIONSHIP 15
30-06-2015 22:30 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-07-2015 19:45 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-07-2015 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
03-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-07-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - НДП Стрелци 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
09-07-2015 19:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Fresh Market 8 - 2 Група А 1
09-07-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Ойрошпед - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 10 Група А 1
11-07-2015 19:00 не е избран Актавис - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 21:45 не е избран Fresh Market - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 1 Група А 2
14-07-2015 20:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5 ПЛЕЙОФИ
14-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тигрите 3 - 2 Група А 2
16-07-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 1 - 1 ПЛЕЙОФИ
20-07-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VILLA MARK 7 - 7* Група А 3
23-07-2015 19:45 не е избран Ойрошпед - Аякс-Зебра 2 - 8 Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 Група А 4
06-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - Аякс-Зебра 4 - 9 Група А 5
06-08-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Тигрите 4 - 2 Група А 5
11-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОС България 4 - 4* Елиминации
11-08-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 0 Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Аякс-Зебра - FC CRAZY GANG 3 - 6 Елиминации
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-08-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - GTT 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 21:00 не е избран НДП Стрелци - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 8 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2015 22:30 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Вършец 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 9 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 15:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
13-09-2015 16:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2015 21:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2015 22:00 не е избран Рапидо Куриери - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-09-2015 11:00 не е избран България - Сърбия 2 - 2 GROUP B 1
23-09-2015 11:00 не е избран България - Шотландия 2 - 5 GROUP B 2
24-09-2015 16:00 не е избран Румъния - България 3 - 0 GROUP B 3
24-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 18:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - CAM R 6 - 9 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2015 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2015 14:00 Спортен комплекс ЮЗУ ФК Вадиас - Гаднярите Самоков 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Zona C 9 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2015 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
06-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2015 21:45 не е избран Джовани - Лев Инс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2015 21:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 19:00 Спортен комплекс Езерец Zona C - DXC.technology 3 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
12-10-2015 22:30 не е избран Актив комерс - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-10-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 3 - 5 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 19:45 не е избран Лев Инс - Вършец 9 - 4 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 0 - 2 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2015 19:00 не е избран Валяците - Актив комерс 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 13:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 19:45 не е избран CAM R - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
21-10-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
23-10-2015 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 6 - 1 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Зебра - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2015 17:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2015 20:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 3 - 3* PREMIER LEAGUE 8
27-10-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
29-10-2015 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VENDETTA-OLISPED 5 - 7 PREMIER LEAGUE 8
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 14:00 СЦ Арена DXC.technology - Ел Класико 1 - 1 Група B 1
01-11-2015 17:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 5 - 1 Група B 1
03-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2015 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2015 21:45 не е избран CODIX - DXC.technology 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-11-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - Progress 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2015 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 22:00 не е избран ФК Зебра - НДП Стрелци 10 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 22:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-11-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
12-11-2015 21:45 не е избран Blizoo - DXC.technology 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - DXC.technology 5 - 2 Група B 2
15-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Актив комерс - AFC Cvet Junior 0 - 2 Група H 2
15-11-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 4 - 5 Група B 2
15-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк ФК Запрянови - Актив комерс 2 - 9 Група H 3
15-11-2015 20:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-11-2015 18:45 не е избран Лев Инс - Fusion 11 - 4 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 17:00 не е избран Актив комерс - Barca 14 - 2 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 12:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-11-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Fusion 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
26-11-2015 20:45 не е избран DXC.technology - Adecco GSD 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2015 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 Група B 3
29-11-2015 15:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ел Класико 3 - 1 Група B 3
29-11-2015 21:00 не е избран Вълците - ФК Зебра 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-12-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2015 20:00 не е избран M - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-12-2015 17:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2015 18:00 не е избран ФК Зебра - ЖИВЕЛИ 13 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2015 18:45 не е избран Enetpulse - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра *1 - 1 PREMIER LEAGUE 15
11-12-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 21:00 не е избран FC CRAZY GANG - ФК Зебра - MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 20:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 19:45 не е избран Джовани - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 15:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 8 - 3 Група H 1
17-01-2016 12:00 не е избран Не казвай на никой - Актив комерс 0 - 5 Група H 2
24-01-2016 13:00 не е избран Актив комерс - Seniorite 5 - 0 Група H 3
31-01-2016 15:00 не е избран ПФК "61" - Актив комерс 2 - 7 Група H 4
07-02-2016 11:00 не е избран Актив комерс - NIKE team 7 - 2 Група H 5
13-02-2016 16:00 Царско село Актив комерс - БЕСНИТЕ 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 14:00 Царско село Актив комерс - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
17-02-2016 19:45 не е избран Fibank - Лев Инс 0 - 1 PREMIER LEAGUE 14
21-02-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 20:00 не е избран Актив комерс - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2016 21:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
02-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 3 PREMIER LEAGUE 1
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
06-03-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 6 Група G 1
06-03-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Manastirishte 2000 2 - 2 Група G 1
08-03-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
08-03-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - DHL ФРЕЙТ 1 - 2 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 11:00 Терен 1 - Младежки център FC WORDS BURGAS - ФК Вадиас 5 - 3 Група L 1
13-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - Ел Класико 5 - 0 Група L 2
13-03-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Manastirishte 2000 - ФК Зебра 5 - 0 Група G 2
13-03-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Зебра 5 - 0 Група G 2
14-03-2016 20:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 20:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 9 CHAMPIONSHIP 3
16-03-2016 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 18:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 12:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-03-2016 19:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 4
23-03-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 4 - 7 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
25-03-2016 20:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Актив комерс 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК "Палаузово" - ФК Вадиас 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2016 15:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Зебра 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 18:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
31-03-2016 21:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2016 22:30 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 5 - 10 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 17:00 не е избран Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 5 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 18:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2016 18:45 не е избран Adecco GSD - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 15
08-04-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-04-2016 20:45 не е избран FreshMarket - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2016 19:45 не е избран FC ING - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 7 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 10:00 Спортен комплекс Шампиони ОПТИМИСТ - Актив комерс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2016 09:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 09:00 не е избран ФК Зебра - Хищниците 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Лев Инс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ADIDAS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2016 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
27-04-2016 19:45 не е избран Most Wanted - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 7 CHAMPIONSHIP 9
27-04-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 7 - 2 PREMIER LEAGUE 8
28-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-04-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ЕСЕТРА КОМЕРС - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 21:45 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-05-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
07-05-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Оптиксорс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
08-05-2016 18:00 АВАЛ АРЕНА (Панагюрище) Detoni EOOD - DXC.technology 6 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-05-2016 18:45 не е избран CODIX - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
10-05-2016 00:00 не е избран Вършец - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 20:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2016 21:45 не е избран Актив комерс - Валяците 0 - 11 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2016 19:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Detoni EOOD 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2016 21:45 не е избран DXC.technology - Stemo 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
17-05-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Sushi Shef 8 - 6 CHAMPIONSHIP 11
22-05-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Вадиас - Околчица /Враца/ 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2016 18:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Актив комерс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2016 17:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2016 18:45 не е избран GTT - DXC.technology 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 13
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-05-2016 20:45 не е избран Ойрошпед - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 2 CHAMPIONSHIP 1
31-05-2016 21:45 не е избран Лев Инс - Рапидо Куриери 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СБОРНАЯ 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 8 - 2 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2016 17:00 не е избран Актив комерс - FC ALA GROUP 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 00:00 не е избран ФК Зебра - FC CRAZY GANG 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-06-2016 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - SSV *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
09-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - i:FAO 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Актив комерс - Лазур Свети Влас 3 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-06-2016 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Зебра 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-06-2016 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - DXC.technology 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2016 19:45 не е избран Лев Инс - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - PMP Build Invest *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 19:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2016 18:45 не е избран DXC.technology - SBTECH 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
20-06-2016 19:45 не е избран Billa - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5 CHAMPIONSHIP 12
21-06-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Skypharm 5 - 7 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2016 17:00 не е избран Majestic - ФК Зебра 0 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2016 18:45 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2016 19:45 не е избран EGT - DXC.technology 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
27-06-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-06-2016 20:45 не е избран Quehenberger Logistics - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 6 CHAMPIONSHIP 16
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
30-06-2016 20:45 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
01-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - DXC.technology 2 - 0 FINAL FOUR - Група А 1
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 2 - 1 FINAL FOUR 1
01-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ FULLMAX - DXC.technology 7 - 2 FINAL FOUR - Група А 2
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Лазур Свети Влас - ФК Вадиас 1 - 3 FINAL FOUR 2
02-07-2016 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 6 - 3 FINAL FOUR - Група А 3
02-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ФК Вадиас - ДЕЛТУМ 2 - 4 FINAL FOUR 3
03-07-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-07-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 5 - 8 PREMIER LEAGUE 13
05-07-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Bristol Rovers Bulgaria 3 - 2 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2016 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-07-2016 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-07-2016 19:45 не е избран Intellect - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Вадиас - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 18:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-07-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Most Wanted 1 - 7 Група B 1
13-07-2016 20:45 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - 3 5 - 0 Група B 1
18-07-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
28-07-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - 3 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран Аякс-Зебра - DATECS 9 - 0 Група B 4
04-08-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Левски Г 5 - 0 Група B 4
11-08-2016 20:45 Palmsbet stadium DATECS - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 5 Група B 5
11-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Аякс-Зебра 4 - 8 Група B 5
15-08-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Спортист Долни Лозен 1 - 3 Елиминации
15-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 4 - 2 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 1 Елиминации
22-08-2016 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
27-08-2016 18:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 11 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - Класа 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-09-2016 22:30 не е избран Intellect - ФК Вадиас 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-09-2016 19:45 не е избран Лев Инс - DHL ФРЕЙТ 15 - 1 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 6 - 4 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 14:00 не е избран ФК Зебра - Majestic 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 15:00 не е избран ФК Вадиас - ЖИВЕЛИ 15 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-09-2016 21:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 10 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 21:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-09-2016 19:45 не е избран DXC.technology - Strypes 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Еврофутбол 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 19:00 не е избран Класа - ФК Вадиас 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-09-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
26-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - EGT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 3
28-09-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
29-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 21:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 13 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 21:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 7 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 19:45 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 13 - 4 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2016 20:30 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 10:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Massive 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
13-10-2016 21:45 не е избран DXC.technology - Paysafe 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-10-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-10-2016 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Зебра 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 7 - 2 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
21-10-2016 20:45 не е избран Upnetix - DXC.technology 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лев Инс - ФК Зебра 7 - 2 Група L 1
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - DXC.technology 1 - 6 Група F 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Зебра - Pirin2003-Blagoevgrad 5 - 2 Група L 2
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс Езерец Young Stars - DXC.technology 3 - 8 Група F 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Pirin2003-Blagoevgrad - Лев Инс 4 - 7 Група L 3
22-10-2016 21:30 не е избран Актив комерс - Carpe Diem FC 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 1
23-10-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 Група C 1
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
26-10-2016 21:00 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
27-10-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2016 11:00 Игрище Елин Пелин Актив комерс - Мургаш Врачеш 1 - 1 Група I 1
29-10-2016 11:00 Спортинг арена Young Stars - DXC.technology 2 - 7 Група F 2
29-10-2016 14:00 Спортинг арена DXC.technology - Комиците 4 - 2 Група F 2
29-10-2016 17:00 Игрище Елин Пелин Самоков - Актив комерс 0 - 8 Група I 3
30-10-2016 11:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Вадиас 2 - 2 Група C 2
30-10-2016 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 0 - 1 Група C 2
30-10-2016 19:00 не е избран Неудобните - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 2 - 13 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Изворна вода Бачково 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-11-2016 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
03-11-2016 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 10 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 9
10-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2016 21:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 1 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 10:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Зебра 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - ФК Зебра 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
17-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Tom Taylor 3 - 4 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 11:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) VIP Dent - ФК Зебра 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2016 13:00 Спортинг арена Актив комерс - ФК МЕДИКА 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Комиците 2 - 1 Група F 3
20-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 3
20-11-2016 15:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 9 - 2 Група C 3
20-11-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Young Stars 5 - 0 Група F 3
21-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 20:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми *4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 15:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-11-2016 16:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Зебра 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - ADIDAS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
02-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Неудобните 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
03-12-2016 19:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2016 20:30 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Пълна Мрежа 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
08-12-2016 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - Stemo 10 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 17:30 не е избран ФК Зебра - ФК ИХТИМАН 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 20:30 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Зебра 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2016 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 19:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
16-12-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-01-2017 18:00 Царско село Актив комерс - Софийска вода 1 - 3 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 09:00 не е избран Актив комерс - Enetpulse 9 - 4 EFBET Света Троица 2
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 11:00 не е избран Актив комерс - Пирин Гоце Делчев 3 - 1 EFBET Света Троица 4
03-02-2017 21:30 не е избран The Mannschaft - Актив комерс 2 - 6 EFBET Света Троица 5
07-02-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра - PREMIER LEAGUE 12
07-02-2017 20:45 не е избран Валяците - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
11-02-2017 16:00 Царско село Кракра Перник - Актив комерс 5 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 19:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2 PREMIER LEAGUE 13
13-02-2017 20:45 не е избран ADIDAS - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
15-02-2017 00:00 не е избран Спортинг - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 20:30 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 6 - 2 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 18:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Easy TV Net 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 4 - 6 PREMIER LEAGUE 16
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10 PREMIER LEAGUE 11
26-02-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Detoni EOOD 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-02-2017 19:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
28-02-2017 20:45 не е избран Лев Инс - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-03-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 1 - 0 PREMIER LEAGUE 12
05-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - DXC.technology 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
06-03-2017 20:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Ювентус България 3 - 5 Premier League 1
08-03-2017 00:00 не е избран Актив комерс - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
11-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - ФК Вадиас 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лев Инс - АПФК Пловдив *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-03-2017 20:00 не е избран Галатасарай България - Манчестър Юнайтед България 3 - 2 Premier League 2
14-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM MFM - TRIZA 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
15-03-2017 00:00 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Изворна вода Бачково 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - Сердика 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2017 00:00 Palmsbet stadium Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2017 20:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Фен клуб Реал Мадрид България 5 - 2 Premier League 3
21-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRIZA - Most Wanted 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
23-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-03-2017 20:45 не е избран Актив комерс - Без напрежение *3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Valencia C.F. - ФК Вадиас 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2017 20:00 не е избран Челси България - Манчестър Юнайтед България 4 - 4 Premier League 4
28-03-2017 18:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2017 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
29-03-2017 21:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - TRIZA 8 - 3 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 13:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ФК Вадиас 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRIZA - Вършец 12 - 4 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2017 20:00 не е избран Фен клуб Борусия Дортмунд България - Манчестър Юнайтед България 3 - 6 Premier League 5
04-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DHL ФРЕЙТ - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 14 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2017 22:00 Palmsbet stadium EGT - DXC.technology 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
09-04-2017 14:30 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2017 22:30 не е избран DXC.technology - SBTECH 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-04-2017 21:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Фен клуб Бърнли България 5 - 9 Premier League 6
12-04-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
12-04-2017 21:45 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-04-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
20-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Без напрежение 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 00:00 не е избран Лев Инс - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-04-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Intellect 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - Лев Инс 2 - 2* FINAL FOUR
23-04-2017 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Лев Инс - VIP Dent 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 21:00 не е избран Фен клуб Милан България - Манчестър Юнайтед България 3 - 7 Premier League 7
25-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - TRIZA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
27-04-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
28-04-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Fibank 6 - 7 PREMIER LEAGUE 6
28-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Изворна вода Бачково 6 - 3 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - ФК Вадиас *1 - 1 FINAL FOUR
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-05-2017 00:00 не е избран ПСЖ София - Манчестър Юнайтед България 0 - 5 Premier League 8
02-05-2017 18:45 не е избран TRIZA - Оптиксорс 7 - 2 CHAMPIONSHIP 9
02-05-2017 19:45 не е избран Виста - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 11 PREMIER LEAGUE 9
03-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
03-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-05-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
09-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - TRIZA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
10-05-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
10-05-2017 19:45 не е избран MAHARANI - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-05-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - TRIZA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
14-05-2017 13:00 не е избран ФК Вадиас - ФК ИХТИМАН 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-05-2017 00:00 не е избран TRIZA - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
16-05-2017 20:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 2 Premier League 10
17-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - The "Mannschaft" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
17-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Лев Инс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Вадиас 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-05-2017 19:45 не е избран TRIZA - UNILEVER ICE CREAM 8 - 2 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2017 21:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Фен клуб Арсенал България 6 - 6 Premier League 11
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Актив комерс 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
28-05-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM DELTA - ФК Вадиас 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 18:45 не е избран D&D EXPRESS - TRIZA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 20:45 не е избран Mentor Resort - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 12 PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 21:00 не е избран Интер Клуб България - Манчестър Юнайтед България 5 - 6 Premier League 9
01-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
03-06-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 5 - 13 PREMIER LEAGUE 10
04-06-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2017 20:45 Palmsbet stadium CODIX - DXC.technology 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ВЕТ Юнайтед 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 22:30 не е избран TRIZA - V-TAC EUROPE 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2017 22:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
15-06-2017 00:00 не е избран DXC.technology - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2017 14:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2017 22:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 7
21-06-2017 21:00 Palmsbet stadium TRIZA - Skypharm 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
23-06-2017 18:45 не е избран FC ING - TRIZA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
23-06-2017 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2017 21:15 не е избран DXC.technology - ГФК България 10 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Mentor Resort 11 - 0 PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-06-2017 00:00 не е избран Виста - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2017 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 11 - 6 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Tom Taylor 4 - 0 PREMIER LEAGUE 11
04-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 3 - 11 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 19:45 не е избран TRIZA - Sunderland Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
06-07-2017 22:30 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-07-2017 22:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
07-07-2017 18:45 не е избран DANTEK DEVS - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2017 21:45 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
08-07-2017 00:00 не е избран SSV - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
08-07-2017 21:00 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2017 18:45 не е избран Milky Group* - Локо БДЖ* 3 - 2 Група I 1
12-07-2017 22:00 не е избран Актив комерс* - Drink Team Обеля* 10 - 1 Група I 1
18-07-2017 20:45 не е избран Актив комерс* - Пирин Гоце Делчев* 4 - 0 Група I 2
19-07-2017 18:45 не е избран Drink Team Обеля* - Локо БДЖ* 0 - 5 Група I 2
24-07-2017 18:45 Palmsbet stadium Локо БДЖ* - Whiskey United* 8 - 1 Група I 3
25-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Актив комерс* 1 - 4 Група I 3
02-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 5 Група I 4
07-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Whiskey United* - Актив комерс* 1 - 14 Група I 5
07-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Локо БДЖ* - Пирин Гоце Делчев* 5 - 0 Група I 5
14-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Темида* 9 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
15-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Зенит* - Актив комерс* 1 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Mat Star Pernik* - Локо БДЖ* 0 - 0* ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Пълна мрежа* - Актив комерс* 2 - 7 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - DELTA 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Sushi Shef* 6 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
21-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Галактико* - Актив комерс* 1 - 5 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Orbit Ати Консулт* 2 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Актив комерс* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
28-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 2* ЕЛИМИНАЦИИ
29-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Rehau - КОМЕРЦ СОФИЯ *5 - 5 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GO PETROLEUM 10 - 1 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2017 18:00 Спортен коплекс Замъка СБОРНАЯ - Лев Инс 4 - 4* СУПЕР КУПА БАМФ
03-09-2017 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 17:30 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Easy TV Net 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2017 00:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
13-09-2017 00:00 не е избран MAHARANI - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2017 21:45 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
17-09-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-09-2017 19:00 Palmsbet stadium Лев Инс - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 10 - 0 ГРУПА B2 1
21-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 ГРУПА B2 1
24-09-2017 19:00 не е избран Играчорите - Осма хирургия 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 6
25-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
27-09-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2017 19:15 не е избран Осма хирургия - Whiskey United 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
01-10-2017 00:00 не е избран Intellect - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 10:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
01-10-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ГРУПА E4 1
01-10-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - Актив комерс *3 - 3 ГРУПА A1 1
03-10-2017 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - DXC.technology 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Вадиас - Неудобните 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
04-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Петролтех Трейдинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 9 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 00:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 17:00 не е избран BulTeam - Осма хирургия 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 8
09-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 2
10-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Столичен Авто Транспорт - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 5 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2017 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - Викторио Ленд 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-10-2017 11:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - ФК Вадиас 5 - 3 ГРУПА E2 1
15-10-2017 12:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 2 - 3 ГРУПА B2 2
15-10-2017 12:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - DXC.technology 3 - 2 ГРУПА E4 2
15-10-2017 14:00 ПАРК ДЪБНИКА "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 0 - 5 ГРУПА B2 2
16-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2017 22:00 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - ВЕТ Юнайтед 7 - 6 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2017 15:00 не е избран NIKE team - Осма хирургия 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-10-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
24-10-2017 00:00 не е избран Ескус Милк - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2017 20:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-10-2017 22:30 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-10-2017 19:45 не е избран Лев Инс - Rehau 18 - 3 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2017 22:30 не е избран Бирал Мадрид - Осма хирургия 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
27-10-2017 21:45 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 12:00 Общинско игрище Козлодуй Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 7 - 3 ГРУПА B2 3
28-10-2017 14:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 1 - 4 ГРУПА B2 3
29-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - VIP Dent 2 - 5 ГРУПА E2 2
29-10-2017 22:00 не е избран Осма хирургия - Лидер 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
30-10-2017 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 16:00 не е избран Winbet - Осма хирургия 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-11-2017 20:00 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - FC ALA GROUP 10 - 0 PREMIER LEAGUE 2
06-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - MAHARANI 10 - 4 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 13:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Лев Инс 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-11-2017 11:00 не е избран Осма хирургия - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-11-2017 16:00 не е избран Forever Young - DXC.technology 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-11-2017 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - DXC.technology 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 19:00 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК"КРИСТА" ЛОМ 8 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 18:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЕВРОПА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-11-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 3 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2017 00:00 не е избран DXC.technology - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Петролтех Трейдинг 13 - 1 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 00:00 не е избран Вечно жъдни - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-11-2017 13:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-12-2017 20:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 16:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-12-2017 16:00 не е избран Осма хирургия - Chuchuline 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 16
04-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
05-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2017 20:45 не е избран Тренто - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
07-12-2017 18:45 не е избран Столичен Авто Транспорт - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
08-12-2017 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - IPSOS 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - FC Providers 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
11-12-2017 00:00 не е избран Strypes - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 00:00 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 10:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-12-2017 12:00 не е избран Галактико - Осма хирургия - LEAGUE ONE - LONDON 17
18-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - DXC.technology 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-01-2018 11:00 Царско село Изтокът* - Осма хирургия* 4 - 2 Група F 1
07-01-2018 11:00 Царско село Левски Паталеница* - Актив комерс* 7 - 3 Група I 1
12-01-2018 22:00 Царско село Бундестим* - Актив комерс* 3 - 4 Група I 2
14-01-2018 12:00 Царско село Осма хирургия* - Еконт* 8 - 0 Група F 2
20-01-2018 11:00 не е избран Актив комерс* - Маншафта* 5 - 0 Група I 3
20-01-2018 12:00 не е избран ФК Ихтиман* - Осма хирургия* 0 - 3 Група F 3
25-01-2018 12:00 не е избран DXC.technology - Forever Young 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-01-2018 12:00 не е избран Бристол Роувърс* - Актив комерс* 2 - 8 Група I 4
27-01-2018 16:00 не е избран Осма хирургия* - Гетото* 5 - 0 Група F 4
01-02-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-02-2018 13:00 не е избран Актив комерс* - Фреш бар* 12 - 3 Група I 5
04-02-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 17
04-02-2018 12:00 не е избран Сицилианците* - Осма хирургия* 2 - 2 Група F 5
07-02-2018 19:30 не е избран Лев Инс - Вършец 5 - 3 PREMIER LEAGUE 16
10-02-2018 18:00 Palmsbet stadium Осма хирургия* - Актив комерс* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 20:00 не е избран Sushi Shef* - Осма хирургия* 5 - 1 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-02-2018 21:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 1 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
20-02-2018 18:45 не е избран ФК Вадиас - Тяло пречиш ми 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-02-2018 21:45 не е избран Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-02-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
25-02-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Осма хирургия 3 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
05-03-2018 18:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 10 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
09-03-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
11-03-2018 14:00 не е избран Осма хирургия - Играчорите 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-03-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
15-03-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - Лев Инс 4 - 9 PREMIER LEAGUE 15
15-03-2018 20:45 не е избран CODIX - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-03-2018 19:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
20-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Вадиас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Experian 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
30-03-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Холандците 4 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Осма хирургия 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-04-2018 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
05-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - DXC.technology 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
13-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-04-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Актив комерс 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2018 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - DXC.technology 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2018 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ГЕОДЕТ 2 - 2 CHAMPIONSHIP 5
19-04-2018 18:45 Palmsbet stadium Rehau - Лев Инс 3 - 13 PREMIER LEAGUE 1
19-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Малки Страсти 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2018 18:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Бучино 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2018 19:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 18:00 не е избран Real Delivery - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-04-2018 00:00 не е избран Лев Инс - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2018 20:45 Palmsbet stadium DXC.technology - Stemo 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 3
27-04-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 6
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 09:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
29-04-2018 09:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
29-04-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Ел Класико 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - DXC.technology 8 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2018 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - UNILEVER ICE CREAM 5 - 4 CHAMPIONSHIP 7
02-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 7
03-05-2018 21:45 не е избран Евромар - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 6 CHAMPIONSHIP 14
07-05-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ескус Милк 12 - 5 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Актив комерс 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
12-05-2018 19:00 не е избран Mladost Team - Осма хирургия 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
13-05-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2018 18:45 не е избран ING - Лев Инс 5 - 12 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
17-05-2018 22:30 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mr.Pizza 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
18-05-2018 18:45 не е избран IBM - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
20-05-2018 18:00 не е избран Осма хирургия - F.C.G. 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
20-05-2018 20:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Лев Инс 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2018 21:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-05-2018 19:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - VIP Dent 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2018 19:00 не е избран Лозен Сити - Осма хирургия 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-05-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Лев Инс - MAHARANI 12 - 1 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2018 21:45 не е избран SSV - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2018 20:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 18:00 не е избран Пълна Лудница - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
01-06-2018 18:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 12:00 не е избран Chuchuline - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - Актив комерс 6 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Лев Инс 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Вършец - Лев Инс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
08-06-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
09-06-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
10-06-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2018 21:45 не е избран Glaz Trading Troyan - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 5 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
17-06-2018 00:00 не е избран FC ING - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
17-06-2018 22:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
18-06-2018 18:45 не е избран Accedia - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2018 21:45 не е избран Лев Инс - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2018 22:30 не е избран Валяците - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - iSTYLE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2018 21:00 не е избран Осма хирургия - Гетото 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
25-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - EGT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2018 22:30 не е избран A.C.A.B. - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 8
30-06-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2018 20:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-07-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 5 - 6 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
05-07-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Сердика 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
05-07-2018 22:30 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
07-07-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Вълците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
07-07-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
08-07-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ФК Вадиас 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
08-07-2018 20:00 не е избран Осма хирургия - Жар Голяновци 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
09-07-2018 19:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
11-07-2018 20:45 не е избран ДСК Банка - КОМЕРЦ СОФИЯ 9 - 3 CHAMPIONSHIP 2
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Пълна Мрежа - DXC.technology 3 - 9 Група B 1
17-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Актив комерс 3 - 6 Група F 1
24-07-2018 18:45 не е избран DXC.technology - Accedia 5 - 0 Група B 2
25-07-2018 21:45 не е избран Va Pu Cu Sofia - Актив комерс 2 - 3 Група F 2
26-07-2018 20:00 не е избран Наполи - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
30-07-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 13 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
31-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - DXC.technology 3 - 9 Група B 3
01-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - IBM 15 - 2 Група F 3
04-08-2018 20:00 База на националния отбор БОЯНА България - Румъния 2 - 2 Контроли на националния отбор 1
05-08-2018 00:00 не е избран Без напрежение - DXC.technology 0 - 5 Група B 4
05-08-2018 11:00 База на националния отбор БОЯНА България - Румъния 4 - 6 Контроли на националния отбор 2
07-08-2018 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Актив комерс 2 - 6 Група F 4
09-08-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-08-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Лозен Сити 8 - 3 Група B 5
15-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Кобра 5 - 2 Група F 5
20-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - IPSOS 5 - 0 Елиминации
20-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - A.C.A.B. 6 - 2 Елиминации
23-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
24-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - БНС РЕД БУЛС 7 - 2 Елиминации
27-08-2018 20:45 не е избран DXC.technology - Glaz Trading Troyan 7 - 3 Елиминации
28-08-2018 19:45 не е избран Лев Инс - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 1
28-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 1 - 3 Елиминации
30-08-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 3 Елиминации
31-08-2018 00:00 не е избран Stemo - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
01-09-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
02-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 7 Premier League First 8 1
02-09-2018 22:00 не е избран Осма хирургия - FC Aifos 11 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
03-09-2018 19:45 не е избран DXC.technology - FootballScout 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
09-09-2018 20:00 не е избран F.C.G. - Осма хирургия 5 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
09-09-2018 20:00 не е избран Актив комерс - ГЕОДЕТ 2 - 1 Източна конференция 1
11-09-2018 19:45 Palmsbet stadium Rehau - Актив комерс 2 - 7 Източна конференция 2
11-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Лев Инс 0 - 8 Източна конференция 2
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
13-09-2018 21:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2018 11:00 не е избран Осма хирургия - Stomana Industry 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
17-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 3 PREMIER LEAGUE 5
18-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - A.C.A.B. 13 - 2 Източна конференция 3
19-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - ДСК Банка 12 - 3 Западна конференция 3
21-09-2018 20:45 не е избран Лев Инс - PalmsBet 5 - 1 Източна конференция 3
25-09-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 3 - 8 Западна конференция 4
26-09-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 4
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
27-09-2018 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
29-09-2018 12:30 Спортна София КФК Лев Инс - КФК SBORNAYA 2 - 1 Група А 1
29-09-2018 13:50 Спортна София КФК eDYNAMIX - КФК Лев Инс 2 - 3 Група А 2
29-09-2018 15:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК СЕВЕРОЗАПАД 1 - 4 Група А 3
29-09-2018 16:30 Спортна София КФК Уефалона - КФК Лев Инс 0 - 1 Група А 4
30-09-2018 10:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК FC WORDS 4 - 3 Елиминации
30-09-2018 11:00 Спортна София КФК Лев Инс - КФК Каталунците Кирчево 1 - 4 Елиминации
30-09-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
30-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 1 - 2 Premier League First 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-10-2018 18:45 не е избран DXC.technology - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 9
01-10-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 0 - 5 Premier League First 8 5
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 6
02-10-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 0 - 0 Западна конференция 5
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4 Източна конференция 5
06-10-2018 18:00 не е избран Осма хирургия - Umami United 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 4
09-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 1 Източна конференция 6
11-10-2018 18:45 не е избран Progress - DXC.technology 2 - 9 PREMIER LEAGUE 8
12-10-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Актив комерс 2 - 14 Източна конференция 6
14-10-2018 13:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 6 - 2 Premier League First 8 6
14-10-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Квартала 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
15-10-2018 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ING 6 - 6 Западна конференция 7
16-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Вършец 10 - 3 Източна конференция 7
16-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Лев Инс 2 - 5 Източна конференция 7
18-10-2018 22:20 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 2
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 2 Лев Инс - Гадните Джиджовци 6 - 4 Югозапад - група B 1
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 2 Актив комерс - Maska Lens 6 - 1 Югозапад - група C 2
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 1 El Stars - Актив комерс 0 - 5 Югозапад - група C 3
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 DXC.technology - Фен Клуб Ливърпул България 5 - 0 Югозапад - група D 2
20-10-2018 19:30 Спортен комплекс Езерец Левски Паталеница* - DXC.technology 0 - 5 Югозапад - група D 3
20-10-2018 20:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-10-2018 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 4 Premier League First 8 7
22-10-2018 22:30 не е избран Осма хирургия - Лозен Сити 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
23-10-2018 19:45 не е избран Валяците - DXC.technology 2 - 6 Западна конференция 8
24-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 8
24-10-2018 20:45 не е избран PalmsBet - Актив комерс 0 - 5 Източна конференция 8
24-10-2018 21:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 Западна конференция 1
28-10-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Вадиас 6 - 3 Premier League First 8 8
29-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 11
30-10-2018 12:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 9
30-10-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Bianchi Coffee - Осма хирургия 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
31-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - iSTYLE 9 - 5 Източна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 12
01-11-2018 19:45 не е избран Experian - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
01-11-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 21:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Осма хирургия 5 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
02-11-2018 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Лев Инс 1 - 12 Източна конференция 9
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1 Източна конференция 10
08-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
09-11-2018 20:45 не е избран Лев Инс - Витоша Бистрица 12 - 2 Източна конференция 5
11-11-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Жар Голяновци 2 - 15 League One 1
11-11-2018 19:00 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 10
13-11-2018 18:45 не е избран Актив комерс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4 Източна конференция 11
13-11-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 3 Източна конференция 11
14-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - FK Kafana Stefanovic 4 - 2 Западна конференция 11
15-11-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
18-11-2018 13:00 не е избран Осма хирургия - Лозенец Юн 2 - 4 League One 3
22-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 11 - 1 PREMIER LEAGUE 14
27-11-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 13
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
27-11-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Квартала - Осма хирургия 3 - 1 League One 4
29-11-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-12-2018 00:00 не е избран DXC.technology - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 15
01-12-2018 12:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 2 - 2 League One 5
01-12-2018 18:45 не е избран eCommera - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
01-12-2018 18:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 15
01-12-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 15
01-12-2018 19:45 не е избран FC Aifos - Осма хирургия 5 - 0 League One 2
02-12-2018 20:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 5 - 0 League One 6
04-12-2018 21:45 не е избран DXC.technology - SUTHERLAND 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
05-12-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Актив комерс 1 - 10 Източна конференция 14
05-12-2018 21:45 не е избран Сердика - DXC.technology 0 - 5 Западна конференция 14
09-12-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 0 - 5 League One 7
15-12-2018 17:00 не е избран SPM -ltd - Осма хирургия 0 - 0 League One 8
16-12-2018 15:00 не е избран Осма хирургия - Stomana Industry 0 - 5 League One 9
31-12-2018 00:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 Premier League First 8 14
31-12-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Musala Soft 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
06-01-2019 14:00 Царско село Осма хирургия - Whiskey United 5 - 4 Bianchi Coffee 1
09-01-2019 00:00 Царско село Спортист Драгичево 2 - FC A.C.A.B - 2018 5 - 5 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - FC A.C.A.B - 2018 3 - 0 Happy 2
09-01-2019 00:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - SUTHERLAND 7 - 2 Happy 3
11-01-2019 00:00 не е избран DXC.technology - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 18
13-01-2019 13:00 не е избран ФК Бучино - Осма хирургия 3 - 3 Bianchi Coffee 2
19-01-2019 14:00 не е избран Осма хирургия - Приятели 0 - 7 Bianchi Coffee 3
26-01-2019 14:00 не е избран Левски Г - FC A.C.A.B - 2018 2 - 4 Happy 4
27-01-2019 14:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 4 - 6 Bianchi Coffee 4
01-02-2019 18:45 не е избран Лев Инс - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 14
01-02-2019 18:45 Palmsbet stadium Актив комерс - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 Източна конференция 16
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
01-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Rehau 5 - 0 Източна конференция 16
01-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - Актив комерс 0 - 5 Източна конференция 19
04-02-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - Лев Инс 3 - 11 Източна конференция 17
09-02-2019 11:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 0 - 5 Bianchi Coffee 5
09-02-2019 15:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Winbet 13 - 2 Happy 5
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2 Източна конференция 18
13-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - МАРАДОНА 10 - 3 Западна конференция 16
13-02-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Актив комерс 1 - 2 Източна конференция 17
15-02-2019 20:00 не е избран МАРАДОНА - Осма хирургия 11 - 6 ВТОРА ФАЗА
16-02-2019 13:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Bristol Rovers Bulgaria 10 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2019 18:45 не е избран ASI TEAM - DXC.technology 1 - 14 Западна конференция 19
20-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК Керамик 4 - 5 Източна конференция 12
21-02-2019 20:45 не е избран DXC.technology - ВЕТ Юнайтед 8 - 2 Западна конференция 13
21-02-2019 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 4 - 4 Източна конференция 12
23-02-2019 13:00 не е избран Приятели - FC A.C.A.B - 2018 8 - 4 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 5 - 1 Mussala Premier League 1
27-02-2019 19:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - DXC.technology 2 - 9 Западна конференция 10
01-03-2019 19:00 не е избран Happy Boys - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
04-03-2019 18:45 не е избран EGT - DXC.technology 0 - 9 Mussala Premier League 2
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
10-03-2019 13:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
10-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - Неможещите 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
11-03-2019 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2* Mussala Premier League 3
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2019 20:45 не е избран PalmsBet - FC A.C.A.B - 2018 0 - 8 CHAMPIONSHIP 2
16-03-2019 11:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - Актив комерс 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
17-03-2019 20:00 не е избран Осма хирургия - Квартала 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
19-03-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - ING 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2019 20:45 не е избран DXC.technology - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
23-03-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2019 19:00 не е избран Пеликан - Неможещите 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
24-03-2019 20:00 не е избран Stomana Industry - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
25-03-2019 21:45 не е избран Stemo - DXC.technology 1 - 10 Mussala Premier League 5
26-03-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Лев Инс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Околчица /Враца/ 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2019 21:45 не е избран DSV - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
30-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - БНС РЕД БУЛС 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
01-04-2019 12:00 не е избран Winbet - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-04-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-04-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2019 20:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - ДСК Банка 6 - 3 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - DXC.technology 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2019 00:00 не е избран Актив комерс - Имхотеп 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-04-2019 20:00 не е избран Бучките - Неможещите 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
08-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Enetpulse - DXC.technology 3 - 6 Mussala Premier League 7
10-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3 Mussala Premier League 4
10-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Африка Юнайтед 6 - 6 PREMIER LEAGUE 4
12-04-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - DXC.technology 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-04-2019 15:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Лев Инс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 12:00 не е избран Неможещите - Whiskey United 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
15-04-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2019 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 10 - 3 Mussala Premier League 8
19-04-2019 20:45 не е избран Актив комерс - Малки Страсти 2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
20-04-2019 20:00 ACCEDIA STADIUM Осма хирургия - ФК Професорите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
22-04-2019 19:45 Palmsbet stadium FC A.C.A.B - 2018 - FK Kafana Stefanovic 9 - 5 CHAMPIONSHIP 7
24-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Актив комерс 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Intellect - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2019 19:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 5 - 13 Mussala Premier League 9
30-04-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Rehau 7 - 1 CHAMPIONSHIP 1
01-05-2019 19:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
01-05-2019 19:00 не е избран DXC.technology - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
01-05-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Неможещите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-05-2019 21:45 не е избран Вършец - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
07-05-2019 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 6 PREMIER LEAGUE 8
07-05-2019 21:45 не е избран Easy TV Net - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Visteon 6 - 3 Mussala Premier League 10
11-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Неможещите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-05-2019 21:45 не е избран A1 - DXC.technology 1 - 9 Mussala Premier League 11
14-05-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - DXC.technology 4 - 10 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2019 21:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Сердика 3 - 1 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2019 15:00 не е избран Неможещите - Жар Голяновци 7 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-05-2019 18:00 не е избран Бандата - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
20-05-2019 20:45 Palmsbet stadium A.C.A.B. - FC A.C.A.B - 2018 1 - 6 CHAMPIONSHIP 10
21-05-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Вършец 6 - 0 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2019 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2019 22:30 не е избран DXC.technology - FootballScout 5 - 2 Mussala Premier League 12
29-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - DXC.technology 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2019 18:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC A.C.A.B - 2018 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
01-06-2019 18:00 не е избран Loko Vakarel - Неможещите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
02-06-2019 15:00 не е избран Осма хирургия - ФК Устрем 6 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
03-06-2019 21:45 не е избран Лозен Сити - Неможещите 5 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
04-06-2019 18:45 не е избран Лев Инс - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 4 Mussala Premier League 13
06-06-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
07-06-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2019 19:00 не е избран Неможещите - FC Aifos 11 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
09-06-2019 20:00 не е избран SSI - Осма хирургия 7 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
10-06-2019 20:45 не е избран Вършец - Лев Инс 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
12-06-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - FC A.C.A.B - 2018 6 - 11 CHAMPIONSHIP 13
13-06-2019 18:45 не е избран Актив комерс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
16-06-2019 20:00 не е избран Осма хирургия - Вълците 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
18-06-2019 19:45 Palmsbet stadium FC A.C.A.B - 2018 - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2019 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 19 - 2 PREMIER LEAGUE 14
19-06-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Algomatika - Kammarton 6 - 3 Mussala Premier League 14
20-06-2019 19:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 0 - 5 Mussala Premier League 15
20-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM FC A.C.A.B - 2018 - SSV 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
23-06-2019 18:00 не е избран Неможещите - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
23-06-2019 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Осма хирургия 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
24-06-2019 19:00 Царско село Milky Group Bio - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
24-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - DXC.technology 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Лев Инс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2019 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - FC A.C.A.B - 2018 0 - 10 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
28-06-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Лев Инс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
30-06-2019 20:00 не е избран El Stars - Неможещите 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
30-06-2019 21:00 не е избран Осма хирургия - Неудобните 3 - 19 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-07-2019 18:45 не е избран ОК Супер Транс - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-07-2019 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6 Mussala Premier League 6
01-07-2019 21:00 не е избран Осма хирургия - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-07-2019 21:45 не е избран DXC.technology - eCommera 5 - 0 Mussala Premier League 16
02-07-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 0 PREMIER LEAGUE 1
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - V-TAC EUROPE 6 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
06-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - Лев Инс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 12:15 Терен 2 - Младежки център Лев Инс - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Неможещите 4 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
07-07-2019 21:00 не е избран Хищниците - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17
09-07-2019 20:00 не е избран ФК Керамик - Лев Инс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ВЕТ Юнайтед 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
11-07-2019 20:45 не е избран Software AG - DXC.technology 2 - 6 Mussala Premier League 17
14-07-2019 19:15 не е избран Осма хирургия - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
01-08-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - SPM -ltd 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
25-08-2019 21:00 не е избран Неможещите - Чики Рики - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-09-2019 19:00 не е избран Приятели - Осма хирургия - LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-09-2019 21:00 не е избран Неможещите - ФК Пълна Мрежа - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
08-09-2019 21:00 не е избран Неможещите - Кралете - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-09-2019 19:00 не е избран Опаковка БГ - Осма хирургия - LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
15-09-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Неможещите - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
22-09-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - Стабилните - LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
29-09-2019 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Осма хирургия - LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
29-09-2019 19:00 не е избран Софийска вода - Неможещите - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
06-10-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - СТЪРШЕЛ - LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
06-10-2019 19:00 не е избран Неможещите - ЦВС - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21