Пловдив

Александър Иванов Стойчев

клубове

роден на: 06.10.1980

години: 39

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
16-03-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Недооценените 13 - 3 CALCIO 1
18-03-2014 19:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 6 CALCIO 2
26-03-2014 21:30 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - Торнадо 11 - 4 CALCIO 3
07-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 9 CALCIO 4
09-04-2014 19:30 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 21:30 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - FC Siza Sport 4 - 2 CALCIO 5
29-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - Mishocite 4 - 2 CALCIO 7
07-05-2014 19:30 ВСИ 2 терен АФК ХАОС - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 3 CALCIO 8
20-05-2014 19:00 ВСИ 1 терен Космос - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 17 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-05-2014 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Щ+Щ 6 - 1 КУПА АРЕНА
28-05-2014 19:30 ВСИ 1 терен Интер такси - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 11 CALCIO 10
10-06-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - АФК Стройтим 5 - 0 CALCIO 12
11-06-2014 19:30 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 11 CALCIO 6
16-06-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5 КУПА АРЕНА
18-06-2014 19:00 ВСИ 2 терен PlayBoy - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 CALCIO 13
29-06-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - КЦМ 2000 ГРУП 8 - 9 CALCIO 14
01-07-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 7 - 2 CALCIO 9
02-07-2014 19:00 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 9 - 2 CALCIO 15
07-07-2014 19:00 СЦ Арена Торнадо - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 7 CALCIO 16
31-08-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Kamenitza-Интернационал 9 - 5 CALCIO 17
01-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 6 CALCIO 18
08-09-2014 21:00 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. Петър Берон 5 - 0 CALCIO 19
15-09-2014 00:00 не е избран Mishocite - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 CALCIO 20
15-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - BOHEMIANS 6 - 2 КУПА АРЕНА
18-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - АФК ХАОС 5 - 2 CALCIO 21
29-09-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Торнадо 9 - 1 КУПА АРЕНА
06-10-2014 00:00 не е избран КЦМ 2000 ГРУП - Интер такси 5 - 0 CALCIO 23
09-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 10 CALCIO 22
20-10-2014 00:00 не е избран АФК Стройтим - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 CALCIO 25
27-10-2014 00:00 не е избран КЦМ 2000 ГРУП - PlayBoy 5 - 0 CALCIO 26
27-10-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 4 - 1 КУПА АРЕНА
03-11-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 7 - 13 Финални плейофи 1
10-11-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-11-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - АФК ХАОС 8 - 7 Финални плейофи 3
17-11-2014 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 9 Финални плейофи 4
21-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 8 - 2 Финални плейофи 5
24-11-2014 00:00 не е избран FC Galacticos - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 Финални плейофи 6
28-11-2014 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Космос 4 - 4 Финални плейофи 7
01-12-2014 19:00 СЦ Арена Verso Travel - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 9 Финални плейофи 8
05-12-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Светкавиците 11 - 2 Финални плейофи 9
04-03-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 3 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
18-03-2015 19:00 СЦ Арена Криско - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
30-03-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Космос 7 - 3 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 5
26-04-2015 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Валяците 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-04-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
04-05-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-05-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ФК Спартак 13 - 4 ВИСША ЛИГА 6
17-05-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 8
18-05-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 6 ВИСША ЛИГА 9
02-06-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5 ВИСША ЛИГА 11
09-06-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 11 - 2 ВИСША ЛИГА 10
16-06-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
26-06-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 12
28-06-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 4 ВИСША ЛИГА 15
06-07-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 17
13-07-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 1 - 4 ВИСША ЛИГА 14
26-08-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ВИСША ЛИГА 18
09-09-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 5 - 1 ВИСША ЛИГА 20
28-09-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 1 ВИСША ЛИГА 22
06-10-2015 20:00 СЦ Арена Космос - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 19
08-10-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 6 ВИСША ЛИГА 16
12-10-2015 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 7 ВИСША ЛИГА 21
15-10-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 7 - 2 ВИСША ЛИГА 24
26-10-2015 19:00 СЦ Арена Гражданите - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11 ВИСША ЛИГА 23
29-10-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ВИСША ЛИГА 25
01-11-2015 11:00 Игрище Ловен парк КЦМ 2000 ГРУП - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 2 Група E 1
01-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Бат' Динко и Приятели - КЦМ 2000 ГРУП *3 - 3 Група E 2
04-11-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Десант-68 7 - 2 ВИСША ЛИГА 26
11-11-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 27
26-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Фитони 6 - 0 ВИСША ЛИГА 28
02-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 3 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 2 - 3 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - La Masia 2 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 14:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АПФК Пловдив 0 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център СОКОЛ 2015 - БРЕСТНИК 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Сабрина 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 18:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 16:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - БРЕСТНИК 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
23-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Десант-68 10 - 1 ВИСША ЛИГА 1
27-02-2016 17:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
01-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 3 ВИСША ЛИГА 2
06-03-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 6 Група G 1
06-03-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM КЦМ 2000 ГРУП - Manastirishte 2000 4 - 0 Група G 1
10-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 4 CALCIO 1
13-03-2016 12:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Manastirishte 2000 4 - 4 Група G 2
13-03-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Зебра 5 - 0 Група G 2
15-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ВИС-2 4 - 8 CALCIO 2
16-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 6 - 0 ВИСША ЛИГА 3
20-03-2016 13:00 ПАРК ДЪБНИКА Manastirishte 2000 - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 3 Група G 3
23-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 5 - 4 CALCIO 3
30-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - AFC Cvet Junior 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 7 - 0 ВИСША ЛИГА 4
05-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
10-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 0 CALCIO 4
12-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
13-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - БРЕСТНИК 2 - 1 CALCIO 5
15-04-2016 21:00 Зала "Декотекс" ФК ИТО-ГАРД - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Danika 8 - 1 CALCIO 6
03-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
05-05-2016 21:00 СЦ Арена Криско - БРЕСТНИК 2 - 7 CALCIO 7
10-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 4 ВИСША ЛИГА 10
11-05-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Old School 5 - 3 CALCIO 8
14-05-2016 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) КЦМ 2000 ГРУП - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Фитони 10 - 2 ВИСША ЛИГА 12
17-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Avengers - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 10
18-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 11 ВИСША ЛИГА 11
23-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - БРЕСТНИК 1 - 2 CALCIO 9
24-05-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FreshMarket 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2016 00:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 5 CALCIO 11
31-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 6 - 1 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11 ВИСША ЛИГА 13
01-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 Група D 1
07-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Dream Team - БРЕСТНИК 4 - 10 Група D 2
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ВИСША ЛИГА 15
15-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 4 - 1 Първа шестица 1
21-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
25-06-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM Zona C ООД - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
27-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 7 Първа шестица 2
29-06-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 5 - 0 Първа шестица 3
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 2 - 1 FINAL FOUR 1
01-07-2016 21:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - .............. 3 - 4 FINAL FOUR - Група B 1
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - GOLD INS 6 - 1 FINAL FOUR - Група B 2
02-07-2016 09:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ ДЕЛТУМ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2* FINAL FOUR 2
02-07-2016 18:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СБОРНАЯ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 6 FINAL FOUR - Група B 3
02-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - Лазур Свети Влас 0 - 0 FINAL FOUR 3
03-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - FULLMAX 2 - 2* FINAL FOUR
06-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 2 Първа шестица 4
06-07-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 0 OPEN CUP ГФЛ
12-07-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 9 - 3 Първа шестица 5
30-08-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 8 - 0 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 10 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 15 - 1 ВИСША ЛИГА 3
14-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - БРЕСТНИК 0 - 3 LA LIGA 1
20-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 8 - 5 LA LIGA 2
27-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 12 ВИСША ЛИГА 4
02-10-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Old School - БРЕСТНИК 1 - 4 LA LIGA 3
04-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 1 - 2 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
07-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 16 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ВИСША ЛИГА 6
16-10-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Сборная 4 - 3 LA LIGA 4
18-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
19-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 5 - 5* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
23-10-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM "В и К" ООД ВРАЦА - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5 Група C 1
23-10-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 Група C 1
24-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 12 ВИСША ЛИГА 8
25-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - БРЕСТНИК 2 - 0 LA LIGA 5
30-10-2016 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 0 - 1 Група C 2
30-10-2016 15:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 1 Група C 2
01-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 1 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 8 - 6 LA LIGA 6
15-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - БРЕСТНИК 3 - 5 LA LIGA 7
15-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ВИСША ЛИГА 10
20-11-2016 15:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 9 - 2 Група C 3
20-11-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - "В и К" ООД ВРАЦА 5 - 0 Група C 3
22-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 4 - 3 LA LIGA 8
25-11-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 11
02-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 9 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 4 - 4 ВИСША ЛИГА 13
26-02-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
02-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Космос - БРЕСТНИК 1 - 15 LA LIGA 10
05-03-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Комиците 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-03-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 5 - 3 LA LIGA 9
12-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 6 - 13 LA LIGA 11
13-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 15
14-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 10 LA LIGA 12
15-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 8 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 2 LA LIGA 13
21-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 1 - 3 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 2 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ВИСША ЛИГА 17
03-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 6 - 2 ВИСША ЛИГА 18
09-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - БРЕСТНИК 7 - 1 Bundesliga 1
11-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 5 - 5 Bundesliga 2
11-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 6 ВИСША ЛИГА 19
21-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 6 - 4 Bundesliga 3
21-04-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 7 - 0 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 13 - 2 ВИСША ЛИГА 21
26-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 2 Bundesliga 4
03-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 8 - 4 Bundesliga 5
08-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2 ВИСША ЛИГА 22
10-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 7 - 3 Bundesliga 6
12-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 11 - 4 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 Bundesliga 7
23-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - БРЕСТНИК 6 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 3 - 2 Bundesliga 8
31-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 9 ВИСША ЛИГА 25
07-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 9
09-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 26
16-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 15 ВИСША ЛИГА 27
16-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 5 - 0 Финални плейофи
19-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
21-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2017 19:30 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-07-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 0 - 1 ВИСША ЛИГА 29
18-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
22-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
29-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
01-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 11 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
05-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Смирненски 3 - 1 CALCIO 1
12-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
13-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - БРЕСТНИК 5 - 0 CALCIO 2
15-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
19-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 CALCIO 3
20-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - БРЕСТНИК 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-09-2017 09:30 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - El Stars 3 - 1 ГРУПА E1 1
30-09-2017 13:30 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Мосад 5 - 1 ГРУПА E1 1
03-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - БРЕСТНИК 3 - 3 CALCIO 4
04-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 12 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
11-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Победа (Царацово) 5 - 2 CALCIO 5
15-10-2017 12:00 Игрище Арена El Stars - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ГРУПА E1 2
15-10-2017 14:00 Игрище Арена Мосад - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 1 ГРУПА E1 2
17-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
20-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - БРЕСТНИК 2 - 4 CALCIO 6
24-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
24-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - АПФК Пловдив 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2017 09:30 Игрище Елин Пелин El Stars - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ГРУПА E1 3
31-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 2 - 6 CALCIO 7
01-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
04-11-2017 11:00 Игрище Арена КЦМ 2000 ГРУП - Мосад 4 - 1 ГРУПА E1 3
07-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
10-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 4 - 3 CALCIO 8
14-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 6 - 4 CALCIO 9
15-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ТРАДА ДИЗАЙН 13 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 8 - 3 CALCIO 10
22-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
29-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BTL UNITED 6 - 2 CALCIO 11
29-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - AFC Cvet Junior 12 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
04-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
05-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - DEMBA TEAM 8 - 5 CALCIO 12
11-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 13
06-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 9 - 6 CALCIO 14
07-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 2 - 8 CALCIO 15
13-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 10 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - БРЕСТНИК 3 - 6 Bundesliga 1
04-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - БРЕСТНИК 2 - 7 Bundesliga 2
10-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
13-04-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 10 - 4 Bundesliga 3
16-04-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 0 - 5 Bundesliga 4
22-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 4 - 4 Bundesliga 5
24-04-2018 21:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FC FIGHTERS 8 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
01-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 7 Bundesliga 6
04-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
09-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 Bundesliga 7
10-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
13-05-2018 18:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Комиците 9 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
22-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 4 - 3 Bundesliga 8
27-05-2018 17:00 НСБ "Цар Самуил" Комиците - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 8 - 7 Bundesliga 9
02-06-2018 18:30 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Лев Инс 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 3 - 4 Финални плейофи
09-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
22-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
13-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
19-09-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Ф.К. Елит 1 - 4 LA LIGA 1
19-09-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
27-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
29-09-2018 11:30 Спортна София КЦМ 2000 ГРУП - Milky Group Bio 3 - 0 СУПЕР КУПА БАМФ
30-09-2018 21:30 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 2
03-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 4 LA LIGA 3
05-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 8 - 3 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
07-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
10-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - БРЕСТНИК 3 - 8 LA LIGA 4
12-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
16-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 5 - 0 LA LIGA 5
21-10-2018 20:30 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
24-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 00:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 9 - 2 LA LIGA 6
04-11-2018 09:15 ГПЧЕ "Ромен Ролан" FC Lauta Hools - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 Югоизток - група C 1
04-11-2018 15:15 Игрище зад централна поща КЦМ 2000 ГРУП - АФК Гробарите 7 - 2 Югоизток - група C 3
04-11-2018 19:00 ГПЧЕ "Ромен Ролан" КЦМ 2000 ГРУП - ФК Арда 1924 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
06-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Quantico 3 - 5 LA LIGA 7
07-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 15 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
14-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - БРЕСТНИК 6 - 3 LA LIGA 8
20-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 9
23-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - БРЕСТНИК 1 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
05-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Секс богове 8 - 6 LA LIGA 10
11-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - БРЕСТНИК 2 - 7 LA LIGA 11
11-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - AFC Cvet Junior 12 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
20-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 12
26-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
04-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - БРЕСТНИК 5 - 5 LA LIGA 13
05-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Хулигани 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 1 LA LIGA 14
12-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 12 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - БРЕСТНИК 4 - 5 LA LIGA 15
19-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
20-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Rossoneri Plovdiv 6 - 4 LA LIGA 16
24-03-2019 16:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 14 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
02-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център БОРА - БРЕСТНИК 0 - 5 LA LIGA 17
05-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - КУРШУМИТЕ 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - БРЕСТНИК 0 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BROTHERS-SECURITY 11 - 5 LA LIGA 18
16-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FC FIGHTERS 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Бунарджика 14 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 7 - 6 LA LIGA 19
23-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
01-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Маламир - БРЕСТНИК 1 - 8 LA LIGA 21
07-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - NO to Racism 8 - 2 LA LIGA 22
10-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 23
17-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 5 - 0 LA LIGA 24
22-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
29-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 25
04-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
05-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Крепост 3 - 7 OPEN CUP ГФЛ
07-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 8 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 14:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
18-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - МФК Евмолпия *0 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-06-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
21-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Последен Шанс *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
29-06-2019 14:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Хулигани 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
02-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 19 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
06-07-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 12:15 Терен 2 - Младежки център Лев Инс - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 3 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-07-2019 20:30 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ