София

Станислав Василев Василев

клубове

роден на: 24.04.1988

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 11
n/a не е избран Лазур Свети Влас - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 12
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 13
n/a не е избран Лазур Свети Влас - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 14
n/a не е избран FC WORDS - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 16
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран FC Canarios - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 22
n/a не е избран REAL UNITED - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 23
n/a не е избран Лазур Свети Влас - FC WORDS PREMIER LEAGUE 25
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 26
n/a не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 27
n/a не е избран Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 3
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 4
n/a не е избран REAL UNITED - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 5
n/a не е избран FC WORDS - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 6
n/a не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 7
n/a не е избран УНИОН Б-С - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран Лазур Свети Влас - карамел PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 22
24-08-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - Белите кончета 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
31-08-2014 15:00 Palmsbet stadium Drink Team - Fresh Market 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - ЦВС 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
14-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Fresh Market - Червена Звезда *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Приятели - Fresh Market 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-09-2014 11:00 Palmsbet stadium Fresh Market - Черно тото 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-10-2014 12:00 не е избран Mladost Team - Fresh Market 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
12-10-2014 16:00 не е избран Fresh Market - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-10-2014 00:00 не е избран Баджанаците - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
26-10-2014 22:00 не е избран Fresh Market - PNG 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
02-11-2014 10:00 не е избран DELTA - Fresh Market 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
09-11-2014 13:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
16-11-2014 15:00 не е избран Кралете - Fresh Market 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
23-11-2014 19:00 не е избран Fresh Market - ФК Редута 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
30-11-2014 21:00 не е избран Еконт 61 - Fresh Market 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
07-12-2014 10:00 не е избран Fresh Market - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
14-12-2014 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Fresh Market 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
22-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - MFC Galaxy Sofia 0 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
15-03-2015 09:00 не е избран Fresh Market - Приятели *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
22-03-2015 14:00 не е избран Черно тото - Fresh Market 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
29-03-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-04-2015 19:00 не е избран Спокойните - Fresh Market 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
19-04-2015 21:00 не е избран Fresh Market - Ян Бибиян 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-04-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Лазур Свети Влас 2 - 2 PREMIER LEAGUE 1
26-04-2015 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Fresh Market 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
28-04-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC Canarios 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
05-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас 1 - 5 PREMIER LEAGUE 3
10-05-2015 13:00 не е избран Fresh Market - Loko Vakarel 6 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
12-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 Квант 2011 - Лазур Свети Влас 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
17-05-2015 15:00 не е избран Interpol - Fresh Market *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
19-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
24-05-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Еконт 61 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
26-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - Лазур Свети Влас 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2015 22:45 не е избран Монтевидео - Fresh Market 3 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
30-05-2015 21:45 не е избран Whiskey United - Fresh Market 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
02-06-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ЗИГ-ЗАГ 6 - 7 PREMIER LEAGUE 7
07-06-2015 10:00 не е избран Fresh Market - ФК ЕВРОПА 2 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 13
09-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - Лазур Свети Влас 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
14-06-2015 17:00 не е избран Mladost Group - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
16-06-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - УНИОН Б-С 10 - 3 PREMIER LEAGUE 9
21-06-2015 15:00 не е избран Fresh Market - СЕЛ Равно поле 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 15
23-06-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - Лазур Свети Влас 3 - 6 PREMIER LEAGUE 10
28-06-2015 20:00 не е избран Fresh Market - ПФК "61" 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
30-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - MFC Lazur Burgas 5 - 1 PREMIER LEAGUE 11
05-07-2015 22:00 не е избран Червена Звезда - Fresh Market 1 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 17
09-07-2015 19:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Fresh Market 8 - 2 Група А 1
13-07-2015 21:45 не е избран Fresh Market - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 1 Група А 2
21-07-2015 19:45 не е избран Тигрите - Fresh Market 1 - 4 Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Fresh Market - VILLA MARK 0 - 7 Група А 4
06-08-2015 19:45 не е избран Ойрошпед - Fresh Market 0 - 5 Група А 5
10-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Fresh Market 6 - 3 Елиминации
23-08-2015 12:00 не е избран Fresh Market - Червена Звезда 5 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
25-08-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC WORDS 11 - 2 PREMIER LEAGUE 12
30-08-2015 12:00 не е избран Напълно непознати - Левски Г 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-08-2015 14:00 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 0 - 8 PREMIER LEAGUE 13
06-09-2015 15:00 не е избран Fresh Market - ФК Сердика 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
06-09-2015 17:00 не е избран Левски Г - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
08-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ отложен PREMIER LEAGUE 14
13-09-2015 19:00 не е избран Drink Team - Левски Г *2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
13-09-2015 20:00 не е избран Тигрите - Fresh Market 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
15-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - Квант 2011 3 - 2 PREMIER LEAGUE 15
22-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Лазур Свети Влас 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
26-09-2015 22:00 не е избран Fresh Market - FC Citadel 13 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-09-2015 21:00 не е избран Левски Г - Седмица спатия 2 - 2* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
04-10-2015 00:00 не е избран Fresh Market - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
04-10-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
06-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - Лазур Свети Влас 2 - 13 PREMIER LEAGUE 18
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
14-10-2015 22:30 не е избран ФК Сердика - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
15-10-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - Белите кончета 9 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
18-10-2015 15:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
20-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 20
25-10-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
27-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас 0 - 2 PREMIER LEAGUE 21
31-10-2015 22:00 не е избран Изтокът - Fresh Market 3 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-11-2015 22:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
03-11-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - Liverpool 7 - 3 PREMIER LEAGUE 17
03-11-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ДЕЛТУМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 19
08-11-2015 10:00 не е избран Fresh Market - Викторио Ленд 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
08-11-2015 11:00 не е избран Лидер - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
11-11-2015 22:30 не е избран Левски Г - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
15-11-2015 12:00 не е избран Левски Г - Белите кончета 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Fresh Market 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
19-11-2015 22:30 не е избран Лидер - Fresh Market 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
22-11-2015 16:00 не е избран Fresh Market - Напълно непознати 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
29-11-2015 00:00 не е избран Левски Г - FC Citadel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-11-2015 19:00 не е избран Athletic - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-12-2015 22:00 не е избран Fresh Market - Drink Team 7 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
13-12-2015 00:00 не е избран Викторио Ленд - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-12-2015 11:00 не е избран Седмица спатия - Fresh Market 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
21-02-2016 16:00 не е избран Левски Г - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
21-02-2016 20:00 не е избран FC SIVEN - Fresh Market 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
28-02-2016 00:00 не е избран Бърдо лозен - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
20-03-2016 09:00 не е избран БГ Белот - Fresh Market 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
20-03-2016 17:00 не е избран Левски Г - Белите Якички 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
27-03-2016 14:00 не е избран Fresh Market - ESTUPIDEZ 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-03-2016 18:00 не е избран ФК Враждебна - Левски Г 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-04-2016 16:00 не е избран Белите кончета - Fresh Market 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
08-04-2016 19:45 не е избран Фалкон - Левски Г 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2016 19:00 не е избран Fresh Market - Лозен Сити 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-04-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - Лазур Свети Влас 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
17-04-2016 13:00 не е избран Левски Г - Ескус Милк *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
17-04-2016 21:00 не е избран Лидер - Fresh Market 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-04-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - REAL UNITED 0 - 4 PREMIER LEAGUE 2
24-04-2016 10:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-04-2016 15:00 не е избран Монтевидео - Левски Г 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
29-04-2016 00:00 Спортен комплекс Шампиони Лазур Свети Влас - ШАШ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - Лазур Свети Влас 4 - 6 PREMIER LEAGUE 3
10-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС 3 - 7 PREMIER LEAGUE 4
15-05-2016 00:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
15-05-2016 13:00 не е избран NIKE team - Fresh Market 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
17-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас 2 - 1 PREMIER LEAGUE 5
29-05-2016 15:00 не е избран Fresh Market - Спортист Долни Лозен 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
29-05-2016 22:00 не е избран Джиа Мото - Левски Г 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
31-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - Лазур Свети Влас 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
04-06-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - КУРШУМИТЕ 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2016 18:00 не е избран Mladost Team - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
05-06-2016 22:00 не е избран Левски Г - Junior Barcelona 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
11-06-2016 20:00 не е избран Fresh Market - ПИРИН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Актив комерс - Лазур Свети Влас 3 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Лазур Свети Влас 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
18-06-2016 22:00 не е избран Fresh Market - ПСЖ София 4 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
19-06-2016 16:00 не е избран Левски Г - Черно тото 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-06-2016 16:00 не е избран Спокойните - Fresh Market 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
21-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ДЕЛТУМ 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
26-06-2016 12:00 не е избран Fresh Market - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
27-06-2016 18:45 не е избран Левски Г - Викторио Ленд 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
28-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас 6 - 6 PREMIER LEAGUE 10
28-06-2016 22:30 не е избран Кралете - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 15
01-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ДЕЛТУМ - Лазур Свети Влас 6 - 2 FINAL FOUR 1
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Лазур Свети Влас - ФК Вадиас 1 - 3 FINAL FOUR 2
02-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - Лазур Свети Влас 0 - 0 FINAL FOUR 3
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
03-07-2016 18:00 не е избран ФЕНИКС - Fresh Market 9 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
05-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC WORDS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
10-07-2016 00:00 не е избран Fresh Market - Кривина 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-07-2016 18:45 не е избран Левски Г - DATECS 0 - 5 Група B 1
18-07-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Левски Г 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Левски Г 5 - 0 Група B 4
07-08-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC Canarios 7 - 13 PREMIER LEAGUE 7
11-08-2016 00:00 не е избран Левски Г - 3 0 - 5 Група B 5
21-08-2016 13:00 не е избран Ескус Милк - Левски Г 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
28-08-2016 19:00 не е избран Fresh Market - Черно Тото 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
30-08-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - Liverpool 9 - 7 PREMIER LEAGUE 12
06-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 REAL UNITED - Лазур Свети Влас 8 - 6 PREMIER LEAGUE 13
11-09-2016 19:00 не е избран NIKE team - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
11-09-2016 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
12-09-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
18-09-2016 11:00 не е избран Fresh Market - Mladost Team 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
18-09-2016 21:00 не е избран Левски Г - Лозен Сити 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
20-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС - Лазур Свети Влас 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
27-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 16
02-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-10-2016 00:00 не е избран Щрак Team - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
04-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - DE ROSSI 6 - 1 PREMIER LEAGUE 17
09-10-2016 16:00 не е избран Fresh Market - FC SIVEN 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
09-10-2016 22:00 не е избран Левски Г - SPM -ltd 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
11-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 6 - 4 PREMIER LEAGUE 18
16-10-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
18-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 0 - 5 PREMIER LEAGUE 19
23-10-2016 00:00 не е избран Fresh Market - ФЕНИКС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
23-10-2016 18:00 не е избран Левски Г - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
25-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 20
30-10-2016 11:00 Игрище зад централна поща Лазур Свети Влас - ГРЪНЧАРИТЕ 5 - 0 Група D 1
30-10-2016 14:00 Игрище зад централна поща СИНИ ОРЛИ - Лазур Свети Влас 4 - 6 Група D 2
30-10-2016 14:00 не е избран F.C.G. - Fresh Market 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
30-10-2016 21:00 не е избран Наполи - Левски Г 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-11-2016 21:00 не е избран Лазур Свети Влас - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 21
06-11-2016 12:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Fresh Market *3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
06-11-2016 18:00 не е избран Левски Г - Whiskey United 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
08-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ЗИГ-ЗАГ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
13-11-2016 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
15-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
20-11-2016 15:00 не е избран Левски Г - Кралете 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
20-11-2016 19:00 не е избран Mladost Crew - Fresh Market 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
27-11-2016 00:00 не е избран White Widow - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
27-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - Валяците 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-11-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Левски Г 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
27-11-2016 22:00 не е избран Fresh Market - Викторио Ленд 4 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
04-12-2016 10:00 не е избран Гетото - Fresh Market 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
04-12-2016 15:00 не е избран Супичка - Левски Г 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
10-12-2016 18:30 не е избран Athletic - Левски Г 0 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
11-12-2016 10:00 не е избран Левски Г - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
11-12-2016 13:00 не е избран Fresh Market - Loko Vakarel 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
07-01-2017 20:00 Царско село Левски Г - Ян Бибиян 5 - 3 EFBET Кулата 1
14-01-2017 13:00 не е избран NIKE team - Левски Г 1 - 2 EFBET Кулата 2
20-01-2017 19:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 2 - 2* EFBET Кулата 3
27-01-2017 19:00 не е избран Гетото - Левски Г 4 - 6 EFBET Кулата 4
04-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Вълците 2 - 3 EFBET Кулата 5
10-02-2017 21:00 Царско село Intellect - Левски Г 7 - 3 ВТОРА ФАЗА
19-02-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Супичка 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
19-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 7 - 2 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 14:00 не е избран Кралете - Fresh Market 6 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
05-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
06-03-2017 21:00 не е избран Челси България - Фен клуб Реал Мадрид България 13 - 1 Premier League 1
12-03-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-03-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Чики Рики 5 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-03-2017 13:00 Зала "Декотекс" АФК Гробарите - Лазур Свети Влас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 15:00 Palmsbet stadium Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 00:00 не е избран ПСЖ София - Челси България 0 - 5 Premier League 2
19-03-2017 14:00 Palmsbet stadium Еконт 61 - Fresh Market *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
19-03-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Левски Г 3 - 8 CHAMPIONSHIP 4
20-03-2017 20:00 не е избран Ювентус България - Челси България 2 - 7 Premier League 3
26-03-2017 16:00 Каменица Арена ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-03-2017 20:00 не е избран Челси България - Манчестър Юнайтед България 4 - 4 Premier League 4
02-04-2017 20:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Fresh Market 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 21:00 не е избран Челси България - Фен клуб Арсенал България 7 - 1 Premier League 5
09-04-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Stomana Industry 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2017 00:00 Palmsbet stadium Интер Клуб България - Челси България отложен Premier League 6
23-04-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-04-2017 19:00 не е избран Левски Г - ING 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2017 20:00 не е избран Челси България - Галатасарай България 14 - 1 Premier League 7
02-05-2017 00:00 не е избран Реал София - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-05-2017 21:00 не е избран Фен клуб Бърнли България - Челси България 3 - 17 Premier League 8
09-05-2017 20:00 не е избран Фен клуб Милан България - Челси България 4 - 11 Premier League 9
14-05-2017 17:00 не е избран Fresh Market - Вечно жъдни 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
14-05-2017 22:00 не е избран Гетото - Левски Г 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2017 16:00 не е избран Левски Г - Черно Тото 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
21-05-2017 21:00 не е избран Mladost Crew - Fresh Market 2 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
23-05-2017 00:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Челси България 0 - 5 Premier League 11
23-05-2017 21:00 не е избран Челси България - Фен клуб Борусия Дортмунд България 3 - 9 Premier League 10
28-05-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM F.C.G. - Fresh Market 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
28-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Левски Г - Лозен 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 22:00 не е избран Fresh Market - Опаковка БГ 0 - 0* LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
17-06-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
18-06-2017 13:00 не е избран Ескус Милк - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Наполи - Левски Г 0 - 2 CHAMPIONSHIP 11
25-06-2017 22:00 не е избран Левски Г - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
29-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - BulTeam 6 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-07-2017 00:00 не е избран Fresh Market - СТЪРШЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
02-07-2017 10:00 не е избран Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 5 CHAMPIONSHIP 14
02-07-2017 19:00 не е избран Athletic - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
12-07-2017 18:45 не е избран Milky Group* - Локо БДЖ* 3 - 2 Група I 1
19-07-2017 18:45 не е избран Drink Team Обеля* - Локо БДЖ* 0 - 5 Група I 2
24-07-2017 18:45 Palmsbet stadium Локо БДЖ* - Whiskey United* 8 - 1 Група I 3
02-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 5 Група I 4
07-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Локо БДЖ* - Пирин Гоце Делчев* 5 - 0 Група I 5
14-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Темида* 9 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Mat Star Pernik* - Локо БДЖ* 0 - 0* ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 17:00 не е избран Левски Г - Кралете 8 - 1 CHAMPIONSHIP 1
21-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Sushi Shef* 6 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala-Soft - Minerva 7 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
24-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Orbit Ати Консулт* 2 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 16:00 не е избран Fresh Market - Chuchuline 0 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 2
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - Наполи 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
28-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 2* ЕЛИМИНАЦИИ
31-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Musala-Soft 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
04-09-2017 18:45 Palmsbet stadium Musala-Soft - Sirma 3 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
05-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
10-09-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Галактико 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
12-09-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ФК МАШИНИТЕ 1 - 6 PREMIER LEAGUE 13
15-09-2017 19:45 не е избран Paysafe - Musala-Soft 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
17-09-2017 19:00 не е избран ING - Левски Г 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
19-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 FC WORDS - Лазур Свети Влас 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
19-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala-Soft - AXPO 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
24-09-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Whiskey United 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
26-09-2017 00:00 не е избран BulTeam - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
26-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 8 PREMIER LEAGUE 15
28-09-2017 00:00 не е избран TEK EXPERTS - Musala-Soft 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Serdika-Sofia 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
01-10-2017 00:00 не е избран NIKE team - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
01-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
02-10-2017 00:00 не е избран Чики Рики - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
03-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - Лазур Свети Влас 10 - 6 PREMIER LEAGUE 16
04-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Musala-Soft - Visteon 1 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
07-10-2017 12:00 Зала "Декотекс" МФК ЦСКА - Лазур Свети Влас 1 - 9 ГРУПА D2 1
07-10-2017 14:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Лазур Свети Влас 2 - 4 ГРУПА D2 1
08-10-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
08-10-2017 21:00 не е избран Fresh Market - Бирал Мадрид 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
09-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Musala-Soft - BHTC 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
10-10-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
10-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 1 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2017 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Лазур Свети Влас 2 - 1 ГРУПА D2 2
14-10-2017 13:00 Hadzhiev Arena 1 Лазур Свети Влас - КАМИТЕ 3 - 0 ГРУПА D2 2
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 00:00 не е избран SPM -ltd - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 20:00 не е избран Лидер - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
16-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Bright marketing research - Musala-Soft 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
17-10-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Лазур Свети Влас 6 - 4 PREMIER LEAGUE 18
18-10-2017 00:00 не е избран Викторио Ленд - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 5
22-10-2017 11:00 не е избран Fresh Market - FC Providers 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
23-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Musala-Soft - EPAM Systems 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
23-10-2017 22:30 Palmsbet stadium Без напрежение - Северозапад 1 - 4 PREMIER LEAGUE 3
24-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 19
28-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - Витоша Бистрица 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 00:00 не е избран Winbet - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
29-10-2017 10:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - КАМИТЕ 3 - 0 ГРУПА D2 3
29-10-2017 14:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - МФК ЦСКА 2 - 2 ГРУПА D2 3
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 20
04-11-2017 00:00 не е избран Тренто - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 00:00 не е избран Fresh Market - МФК Динамо София 2007 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 7 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala-Soft - Adastra 6 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
07-11-2017 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - БУНДЕСТИМ 0 - 0 PREMIER LEAGUE 21
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
11-11-2017 15:00 Атлетик Арена ФК Ракета - Лазур Свети Влас 6 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-11-2017 11:00 не е избран Осма хирургия - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
13-11-2017 00:00 не е избран ФокусВижън - Musala-Soft 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
18-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 00:00 не е избран Fresh Market - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-11-2017 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - ФК Ракета 12 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - Гетото 4 - 0 CHAMPIONSHIP 14
21-11-2017 00:00 не е избран ФК ФОРТУНА - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
23-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala-Soft - Polycomp 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
26-11-2017 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Левски Г 2 - 6 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2017 00:00 не е избран THT - Musala-Soft 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
30-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT-II - Musala-Soft 1 - 9 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
02-12-2017 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
03-12-2017 17:00 не е избран Левски Г - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala-Soft - Persy 6 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
07-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM E&G Finances - Musala-Soft 1 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
10-12-2017 00:00 не е избран Вечно жъдни - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
15-12-2017 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
17-12-2017 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Левски Г - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 14:00 Царско село Галактико* - Левски Г* 7 - 2 Група E 1
06-01-2018 20:00 Царско село Fresh Market* - Ел старс* 14 - 3 Група B 1
13-01-2018 16:00 Царско село Левски Г* - F.E.Lacio* 5 - 0 Група E 2
13-01-2018 20:00 Царско село Гърдова глава* - Fresh Market* 1 - 7 Група B 2
20-01-2018 16:00 не е избран DXC.technology* - Левски Г* *1 - 1 Група E 3
21-01-2018 18:00 не е избран Fresh Market* - Тяло пречиш ми* 1 - 1* Група B 3
27-01-2018 13:00 не е избран Whiskey United* - Fresh Market* 0 - 5 Група B 4
27-01-2018 14:00 не е избран Левски Г* - IBM* 3 - 6 Група E 4
31-01-2018 20:30 Palmsbet stadium Fresh Market* - Полиграфия Инфо* 8 - 2 Група B 5
03-02-2018 20:00 не е избран Витоша Бистрица* - Левски Г* 5 - 0 Група E 5
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
09-02-2018 20:45 Palmsbet stadium Fresh Market* - ПФК Чичовци* 9 - 2 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 22:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Fresh Market* 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 21:00 не е избран Chuchuline - Каталунците Кирчево 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
20-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - Musala-Soft 2 - 6 Финални плейофи
06-03-2018 21:45 не е избран Musala Soft - GTT 7 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
14-03-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
15-03-2018 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Musala Soft 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
18-03-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
20-03-2018 20:45 не е избран Musala Soft - DANTEK DEVS 3 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
24-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2018 21:45 Palmsbet stadium Endava - Musala Soft 4 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 15:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Лазур Свети Влас 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
12-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - Musala Soft 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
15-04-2018 11:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - МФК ЦСКА *2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
16-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Musala Soft - Axway 4 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
21-04-2018 19:00 не е избран Северозапад - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Каталунците Кирчево 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Musala Soft 0 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
24-04-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас 1 - 8 PREMIER LEAGUE 3
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - Малки Страсти 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 9 PREMIER LEAGUE 4
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
11-05-2018 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Musala Soft 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
13-05-2018 19:00 не е избран Неудобните - Каталунците Кирчево 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
14-05-2018 19:45 не е избран Musala Soft - FootballScout 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
15-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Лазур Свети Влас 6 - 8 PREMIER LEAGUE 5
22-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Лазур Свети Влас 10 - 2 PREMIER LEAGUE 6
22-05-2018 20:45 не е избран Musala Soft - KOSTAL 13 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
27-05-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Лазур Свети Влас 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2018 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Каталунците Кирчево 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2018 21:45 не е избран Musala Soft - e-Novator 3 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
29-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC WORDS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
31-05-2018 22:30 не е избран Musala Soft - IPSOS 8 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-06-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - FC ING 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-06-2018 21:45 не е избран Software AG - Musala Soft 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
05-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
11-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Musala Soft - eCommera 5 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
12-06-2018 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
17-06-2018 21:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2018 22:30 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
19-06-2018 22:30 Palmsbet stadium Наполи - Каталунците Кирчево 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
21-06-2018 21:45 Palmsbet stadium DATECS - Musala Soft 1 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
23-06-2018 19:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2018 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Каталунците Кирчево 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11 PREMIER LEAGUE 15
10-07-2018 00:00 не е избран Unicredit Bulbank IT - Musala Soft 0 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 PREMIER LEAGUE 4
12-07-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Северозапад - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
16-07-2018 00:00 не е избран Musala Soft - PLAYTECH 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
16-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Intellect - Каталунците Кирчево 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-08-2018 20:45 не е избран Вълците - Каталунците Кирчево 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
16-08-2018 20:45 не е избран Каталунците Кирчево - Хищниците 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-08-2018 20:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - Musala Soft 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2018 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - FC Canarios 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
28-08-2018 21:45 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 Западна конференция 1
31-08-2018 18:45 не е избран Musala Soft - SAP Labs Bulgaria 6 - 4 PREMIER LEAGUE 2
01-09-2018 21:45 не е избран Северозапад - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 4
02-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 7 Premier League First 8 1
05-09-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Musala Soft 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
16-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-09-2018 18:45 не е избран Experian - Musala Soft 0 - 4 PREMIER LEAGUE 5
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6 Западна конференция 3
18-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
20-09-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Musala Soft - CODIX 4 - 1 PREMIER LEAGUE 4
25-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Имхотеп - Балканска Гозба 9 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
25-09-2018 21:45 не е избран Enetpulse - Musala Soft 0 - 3 PREMIER LEAGUE 6
29-09-2018 13:10 Спортна София КФК FC WORDS - КФК Каталунците Кирчево 1 - 1 Група B 1
29-09-2018 15:50 Спортна София КФК Каталунците Кирчево - КФК ВИП Дент 2 - 0 Група B 3
29-09-2018 17:10 Спортна София КФК бат Динко и приятели - КФК Каталунците Кирчево 1 - 2 Група B 4
29-09-2018 18:30 Спортна София КФК Каталунците Кирчево - КФК Ф.К.”Сокол” 1 - 0 Група B 5
29-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
30-09-2018 10:10 Спортна София КФК Каталунците Кирчево - КФК SBORNAYA 4 - 1 Елиминации
30-09-2018 11:00 Спортна София КФК Лев Инс - КФК Каталунците Кирчево 1 - 4 Елиминации
30-09-2018 12:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК Каталунците Кирчево 1 - 2 Елиминации
01-10-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Северозапад - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 6
01-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Musala Soft - eCommera 1 - 1 PREMIER LEAGUE 7
02-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Имхотеп 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 22:30 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 2
07-10-2018 21:00 не е избран Каталунците Кирчево - Хищниците 6 - 4 Premier League First 8 4
11-10-2018 18:45 не е избран OPENCODE - Musala Soft 0 - 3 PREMIER LEAGUE 8
13-10-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Каталунците Кирчево 0 - 5 Premier League First 8 5
14-10-2018 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 5
16-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Северозапад 3 - 6 Западна конференция 7
18-10-2018 22:30 Palmsbet stadium Софийска вода - Каталунците Кирчево 4 - 3 Premier League First 8 3
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 Югозапад - група А 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 1 Северозапад - МФК Средногорец (Златица) 13 - 1 Югозапад - група А 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 2 Холандците - Северозапад 2 - 6 Югозапад - група А 3
21-10-2018 20:30 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
23-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-10-2018 21:45 не е избран Неудобните - Каталунците Кирчево 0 - 6 Premier League First 8 6
23-10-2018 22:30 не е избран Musala Soft - Stemo 5 - 4 PREMIER LEAGUE 9
25-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Musala Soft 6 - 3 PREMIER LEAGUE 10
28-10-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Вадиас 6 - 3 Premier League First 8 8
29-10-2018 20:45 Palmsbet stadium Musala Soft - SBTECH 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
30-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - ДСК Банка 9 - 1 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Premier League First 8 12
01-11-2018 18:45 не е избран Musala Soft - Progress 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
04-11-2018 11:30 Игрище зад централна поща Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 0 Югоизток - група B 2
04-11-2018 16:30 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Имхотеп 1 - 1* Югоизток - група B 3
04-11-2018 18:45 Игрище зад централна поща Имхотеп - АФК Гробарите 3 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
05-11-2018 22:30 не е избран Малки Страсти - Каталунците Кирчево 4 - 1 Premier League First 8 9
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1 Западна конференция 10
07-11-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Имхотеп 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
08-11-2018 18:45 не е избран EGT - Musala Soft 5 - 9 PREMIER LEAGUE 12
11-11-2018 17:00 не е избран Каталунците Кирчево - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 10
12-11-2018 21:45 не е избран Musala Soft - A1 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
13-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-11-2018 16:00 не е избран Хищниците - Каталунците Кирчево 6 - 12 Premier League First 8 11
20-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - Имхотеп 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
27-11-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Musala Soft 10 - 4 PREMIER LEAGUE 14
01-12-2018 18:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 Premier League First 8 7
02-12-2018 19:00 не е избран Каталунците Кирчево - Неудобните 1 - 3 Premier League First 8 13
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
04-12-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Лаос 4 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
09-12-2018 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Каталунците Кирчево 3 - 4 Premier League First 8 14
10-12-2018 20:45 не е избран Musala Soft - SUTHERLAND 1 - 3 PREMIER LEAGUE 17
31-12-2018 19:45 не е избран Северозапад - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 15
31-12-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - Musala Soft 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
05-01-2019 20:45 не е избран Северозапад - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Западна конференция 17
09-01-2019 00:00 Царско село Северозапад - FK Kafana Stefanovic 10 - 5 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 Царско село Левски Г - ВЕТ Юнайтед 4 - 4 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Г - Winbet 4 - 7 Happy 2
19-01-2019 14:00 не е избран Спортист Драгичево 2 - Левски Г 5 - 0 Happy 3
26-01-2019 14:00 не е избран Левски Г - FC A.C.A.B - 2018 2 - 4 Happy 4
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
01-02-2019 18:45 не е избран Северозапад - ING 5 - 0 Западна конференция 13
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
01-02-2019 20:45 не е избран Северозапад - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 Западна конференция 19
03-02-2019 13:30 не е избран Северозапад - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 2
09-02-2019 14:00 не е избран SUTHERLAND - Левски Г 5 - 0 Happy 5
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8 Западна конференция 18
12-02-2019 20:00 не е избран Сицилианците* - Северозапад 7 - 1 Пицария Джовани 5
16-02-2019 17:30 не е избран ФК Бучино - Северозапад 3 - 5 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3 Западна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 Западна конференция 11
05-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - TNN Gold 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
16-03-2019 11:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - Актив комерс 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - AFC Cvet Junior 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - Имхотеп 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2019 19:00 не е избран Северозапад - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
02-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
06-04-2019 00:00 не е избран Актив комерс - Имхотеп 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-04-2019 15:00 ACCEDIA STADIUM Северозапад - МФК ЦСКА 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Имхотеп 1 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-04-2019 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Северозапад 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5 PREMIER LEAGUE 7
23-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
01-05-2019 00:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
07-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Имхотеп 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Околчица /Враца/ 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - Северозапад 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Имхотеп 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Северозапад 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 10
22-05-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
27-05-2019 19:45 не е избран Intellect - Северозапад 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - FC FIGHTERS 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
06-06-2019 22:30 не е избран Северозапад - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Имхотеп 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
17-06-2019 21:45 не е избран Северозапад - Вършец 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
19-06-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
20-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-06-2019 20:45 не е избран Северозапад - ФК Керамик 8 - 1 PREMIER LEAGUE 1
25-06-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Имхотеп 3 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
02-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17
12-07-2019 20:30 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ