София

Мартин Иванов Марков

клубове

роден на: 28.07.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - Белите кончета 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
31-08-2014 15:00 Palmsbet stadium Drink Team - Fresh Market 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - ЦВС 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
14-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Fresh Market - Червена Звезда *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Приятели - Fresh Market 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-09-2014 11:00 Palmsbet stadium Fresh Market - Черно тото 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-10-2014 12:00 не е избран Mladost Team - Fresh Market 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
12-10-2014 16:00 не е избран Fresh Market - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-10-2014 00:00 не е избран Баджанаците - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
26-10-2014 22:00 не е избран Fresh Market - PNG 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
02-11-2014 10:00 не е избран DELTA - Fresh Market 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
09-11-2014 13:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
16-11-2014 15:00 не е избран Кралете - Fresh Market 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
23-11-2014 19:00 не е избран Fresh Market - ФК Редута 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
30-11-2014 21:00 не е избран Еконт 61 - Fresh Market 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
07-12-2014 10:00 не е избран Fresh Market - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
14-12-2014 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Fresh Market 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
22-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - MFC Galaxy Sofia 0 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
15-03-2015 09:00 не е избран Fresh Market - Приятели *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
17-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фронтекс - ИНТРАМА 10 - 2 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2015 14:00 не е избран Черно тото - Fresh Market 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
24-03-2015 19:45 не е избран Фронтекс - Виста 7 - 3 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-04-2015 19:00 не е избран Спокойните - Fresh Market 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
09-04-2015 19:45 не е избран DSV България - Фронтекс 6 - 7 CHAMPIONSHIP 6
19-04-2015 21:00 не е избран Fresh Market - Ян Бибиян 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-04-2015 22:00 не е избран Фронтекс - ТЕМИДА 4 - 1 CHAMPIONSHIP 7
26-04-2015 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Fresh Market 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
27-04-2015 18:45 не е избран Фронтекс - Ойрошпед 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
10-05-2015 13:00 не е избран Fresh Market - Loko Vakarel 6 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-05-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Фронтекс 4 - 8 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2015 15:00 не е избран Interpol - Fresh Market *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
19-05-2015 20:45 не е избран Фронтекс - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 8 CHAMPIONSHIP 9
24-05-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Еконт 61 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
26-05-2015 22:45 не е избран Монтевидео - Fresh Market 3 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
27-05-2015 19:45 не е избран Винпром Пещера - Фронтекс 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
30-05-2015 21:45 не е избран Whiskey United - Fresh Market 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
02-06-2015 21:45 не е избран Фронтекс - Most Wanted 4 - 6 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2015 10:00 не е избран Fresh Market - ФК ЕВРОПА 2 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-06-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Фронтекс 8 - 0 CHAMPIONSHIP 12
14-06-2015 17:00 не е избран Mladost Group - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
16-06-2015 20:45 не е избран Фронтекс - FC EFBET 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
21-06-2015 15:00 не е избран Fresh Market - СЕЛ Равно поле 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 15
22-06-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Fusion - Фронтекс 6 - 3 CHAMPIONSHIP 2
26-06-2015 18:45 не е избран Фронтекс - Шенкер 1 - 9 CHAMPIONSHIP 14
28-06-2015 20:00 не е избран Fresh Market - ПФК "61" 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
30-06-2015 21:45 не е избран Skypharm - Фронтекс 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2015 19:45 не е избран Massive - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
05-07-2015 22:00 не е избран Червена Звезда - Fresh Market 1 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 17
09-07-2015 19:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Fresh Market 8 - 2 Група А 1
13-07-2015 21:45 не е избран Fresh Market - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 1 Група А 2
21-07-2015 19:45 не е избран Тигрите - Fresh Market 1 - 4 Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Fresh Market - VILLA MARK 0 - 7 Група А 4
06-08-2015 19:45 не е избран Ойрошпед - Fresh Market 0 - 5 Група А 5
10-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Fresh Market 6 - 3 Елиминации
23-08-2015 12:00 не е избран Fresh Market - Червена Звезда 5 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2015 12:00 не е избран Напълно непознати - Левски Г 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-08-2015 14:00 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-09-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - Фронтекс 2 - 8 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2015 15:00 не е избран Fresh Market - ФК Сердика 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
06-09-2015 17:00 не е избран Левски Г - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
09-09-2015 21:00 не е избран Фронтекс - Easy TV Net 6 - 3 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 19:00 не е избран Drink Team - Левски Г *2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
13-09-2015 20:00 не е избран Тигрите - Fresh Market 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2015 22:00 не е избран Рапидо Куриери - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
26-09-2015 22:00 не е избран Fresh Market - FC Citadel 13 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-09-2015 21:00 не е избран Левски Г - Седмица спатия 2 - 2* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
29-09-2015 18:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2015 22:00 не е избран Фронтекс - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2015 00:00 не е избран Fresh Market - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
04-10-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
06-10-2015 21:45 не е избран Джовани - Лев Инс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
07-10-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Фронтекс 12 - 0 CHAMPIONSHIP 5
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-10-2015 19:45 не е избран Лев Инс - Вършец 9 - 4 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 21:45 не е избран Фронтекс - ИНТРАМА 10 - 2 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2015 22:30 не е избран ФК Сердика - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
15-10-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - Белите кончета 9 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
18-10-2015 15:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
20-10-2015 19:45 не е избран CAM R - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - Фронтекс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
25-10-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
27-10-2015 19:45 не е избран Фронтекс - Виста 13 - 3 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2015 20:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 3 - 3* PREMIER LEAGUE 8
31-10-2015 22:00 не е избран Изтокът - Fresh Market 3 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-11-2015 22:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
03-11-2015 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2015 19:45 не е избран Победител - Фронтекс 9 - 6 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2015 10:00 не е избран Fresh Market - Викторио Ленд 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
08-11-2015 11:00 не е избран Лидер - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
10-11-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 20:45 не е избран Фронтекс - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2015 22:30 не е избран Левски Г - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
15-11-2015 12:00 не е избран Левски Г - Белите кончета 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Fresh Market 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
18-11-2015 18:45 не е избран Лев Инс - Fusion 11 - 4 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2015 21:00 не е избран Галакси София - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
19-11-2015 22:30 не е избран Лидер - Fresh Market 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
22-11-2015 16:00 не е избран Fresh Market - Напълно непознати 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
27-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
29-11-2015 00:00 не е избран Левски Г - FC Citadel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-11-2015 19:00 не е избран Athletic - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-12-2015 00:00 не е избран Фронтекс - Billa 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-12-2015 22:00 не е избран Fresh Market - Drink Team 7 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
08-12-2015 18:45 не е избран ДСК Банка - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
13-12-2015 00:00 не е избран Викторио Ленд - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-12-2015 11:00 не е избран Седмица спатия - Fresh Market 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
14-12-2015 18:45 не е избран Ilinden United - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
14-12-2015 20:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
16-12-2015 21:45 не е избран Фронтекс - Quehenberger Logistics 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
16-02-2016 00:00 не е избран Skypharm - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
17-02-2016 19:45 не е избран Fibank - Лев Инс 0 - 1 PREMIER LEAGUE 14
21-02-2016 16:00 не е избран Левски Г - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
21-02-2016 20:00 не е избран FC SIVEN - Fresh Market 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-02-2016 00:00 не е избран Фронтекс - Massive 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
28-02-2016 00:00 не е избран Бърдо лозен - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
29-02-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
02-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 3 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
16-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 09:00 не е избран БГ Белот - Fresh Market 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
20-03-2016 17:00 не е избран Левски Г - Белите Якички 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
23-03-2016 19:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 14:00 не е избран Fresh Market - ESTUPIDEZ 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-03-2016 18:00 не е избран ФК Враждебна - Левски Г 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 16:00 не е избран Белите кончета - Fresh Market 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
08-04-2016 19:45 не е избран Фалкон - Левски Г 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2016 19:00 не е избран Fresh Market - Лозен Сити 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 13:00 не е избран Левски Г - Ескус Милк *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
17-04-2016 21:00 не е избран Лидер - Fresh Market 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-04-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Лев Инс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 10:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-04-2016 15:00 не е избран Монтевидео - Левски Г 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-04-2016 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-05-2016 00:00 не е избран Вършец - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 00:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
15-05-2016 13:00 не е избран NIKE team - Fresh Market 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
17-05-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 15:00 не е избран Fresh Market - Спортист Долни Лозен 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
29-05-2016 22:00 не е избран Джиа Мото - Левски Г 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
31-05-2016 21:45 не е избран Лев Инс - Рапидо Куриери 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
05-06-2016 18:00 не е избран Mladost Team - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
05-06-2016 22:00 не е избран Левски Г - Junior Barcelona 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
11-06-2016 20:00 не е избран Fresh Market - ПИРИН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2016 19:45 не е избран Лев Инс - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
18-06-2016 22:00 не е избран Fresh Market - ПСЖ София 4 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
19-06-2016 16:00 не е избран Левски Г - Черно тото 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-06-2016 16:00 не е избран Спокойните - Fresh Market 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2016 12:00 не е избран Fresh Market - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
27-06-2016 18:45 не е избран Левски Г - Викторио Ленд 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
28-06-2016 22:30 не е избран Кралете - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 15
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
03-07-2016 18:00 не е избран ФЕНИКС - Fresh Market 9 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
05-07-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 5 - 8 PREMIER LEAGUE 13
10-07-2016 00:00 не е избран Fresh Market - Кривина 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-07-2016 18:45 не е избран Левски Г - DATECS 0 - 5 Група B 1
18-07-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Левски Г 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Левски Г 5 - 0 Група B 4
11-08-2016 00:00 не е избран Левски Г - 3 0 - 5 Група B 5
21-08-2016 13:00 не е избран Ескус Милк - Левски Г 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
28-08-2016 19:00 не е избран Fresh Market - Черно Тото 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
09-09-2016 19:45 не е избран Лев Инс - DHL ФРЕЙТ 15 - 1 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2016 19:00 не е избран NIKE team - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
11-09-2016 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
12-09-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
14-09-2016 21:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 10 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 11:00 не е избран Fresh Market - Mladost Team 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
18-09-2016 21:00 не е избран Левски Г - Лозен Сити 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
28-09-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
02-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-10-2016 00:00 не е избран Щрак Team - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
07-10-2016 19:45 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 13 - 4 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 16:00 не е избран Fresh Market - FC SIVEN 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
09-10-2016 22:00 не е избран Левски Г - SPM -ltd 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
16-10-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
18-10-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 7 - 2 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лев Инс - ФК Зебра 7 - 2 Група L 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Pirin2003-Blagoevgrad - Лев Инс 4 - 7 Група L 3
23-10-2016 00:00 не е избран Fresh Market - ФЕНИКС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
23-10-2016 18:00 не е избран Левски Г - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
26-10-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2016 14:00 не е избран F.C.G. - Fresh Market 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
30-10-2016 21:00 не е избран Наполи - Левски Г 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Изворна вода Бачково 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
06-11-2016 12:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Fresh Market *3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
06-11-2016 18:00 не е избран Левски Г - Whiskey United 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
08-11-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 9
13-11-2016 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
20-11-2016 15:00 не е избран Левски Г - Кралете 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
20-11-2016 19:00 не е избран Mladost Crew - Fresh Market 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
27-11-2016 00:00 не е избран White Widow - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
27-11-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Левски Г 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
27-11-2016 22:00 не е избран Fresh Market - Викторио Ленд 4 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-12-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
04-12-2016 10:00 не е избран Гетото - Fresh Market 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
04-12-2016 15:00 не е избран Супичка - Левски Г 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
06-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 18:30 не е избран Athletic - Левски Г 0 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
11-12-2016 10:00 не е избран Левски Г - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
11-12-2016 13:00 не е избран Fresh Market - Loko Vakarel 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
07-01-2017 20:00 Царско село Левски Г - Ян Бибиян 5 - 3 EFBET Кулата 1
14-01-2017 13:00 не е избран NIKE team - Левски Г 1 - 2 EFBET Кулата 2
20-01-2017 19:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 2 - 2* EFBET Кулата 3
27-01-2017 19:00 не е избран Гетото - Левски Г 4 - 6 EFBET Кулата 4
04-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Вълците 2 - 3 EFBET Кулата 5
10-02-2017 21:00 Царско село Intellect - Левски Г 7 - 3 ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 20:45 не е избран ADIDAS - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Супичка 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
19-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 7 - 2 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Easy TV Net 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
26-02-2017 14:00 не е избран Кралете - Fresh Market 6 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
26-02-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Detoni EOOD 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
28-02-2017 20:45 не е избран Лев Инс - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 1 - 0 PREMIER LEAGUE 12
05-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
06-03-2017 21:00 не е избран Челси България - Фен клуб Реал Мадрид България 13 - 1 Premier League 1
12-03-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-03-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Чики Рики 5 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-03-2017 15:00 Palmsbet stadium Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
12-03-2017 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лев Инс - АПФК Пловдив *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-03-2017 00:00 не е избран ПСЖ София - Челси България 0 - 5 Premier League 2
19-03-2017 14:00 Palmsbet stadium Еконт 61 - Fresh Market *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
19-03-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Левски Г 3 - 8 CHAMPIONSHIP 4
20-03-2017 20:00 не е избран Ювентус България - Челси България 2 - 7 Premier League 3
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-03-2017 20:00 не е избран Челси България - Манчестър Юнайтед България 4 - 4 Premier League 4
02-04-2017 20:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Fresh Market 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 21:00 не е избран Челси България - Фен клуб Арсенал България 7 - 1 Premier League 5
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Stomana Industry 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-04-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2017 00:00 Palmsbet stadium Интер Клуб България - Челси България отложен Premier League 6
20-04-2017 00:00 не е избран Лев Инс - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - Лев Инс 2 - 2* FINAL FOUR
23-04-2017 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Лев Инс - VIP Dent 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-04-2017 19:00 не е избран Левски Г - ING 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2017 20:00 не е избран Челси България - Галатасарай България 14 - 1 Premier League 7
28-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Изворна вода Бачково 6 - 3 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 00:00 не е избран Реал София - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-05-2017 21:00 не е избран Фен клуб Бърнли България - Челси България 3 - 17 Premier League 8
03-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
09-05-2017 20:00 не е избран Фен клуб Милан България - Челси България 4 - 11 Premier League 9
14-05-2017 17:00 не е избран Fresh Market - Вечно жъдни 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
14-05-2017 22:00 не е избран Гетото - Левски Г 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
17-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Лев Инс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
21-05-2017 16:00 не е избран Левски Г - Черно Тото 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
21-05-2017 21:00 не е избран Mladost Crew - Fresh Market 2 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
23-05-2017 00:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Челси България 0 - 5 Premier League 11
23-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2017 21:00 не е избран Челси България - Фен клуб Борусия Дортмунд България 3 - 9 Premier League 10
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
28-05-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM F.C.G. - Fresh Market 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
28-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Левски Г - Лозен 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 22:00 не е избран Fresh Market - Опаковка БГ 0 - 0* LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
17-06-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
18-06-2017 13:00 не е избран Ескус Милк - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Наполи - Левски Г 0 - 2 CHAMPIONSHIP 11
25-06-2017 22:00 не е избран Левски Г - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Mentor Resort 11 - 0 PREMIER LEAGUE 16
29-06-2017 00:00 не е избран Виста - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - BulTeam 6 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-07-2017 00:00 не е избран Fresh Market - СТЪРШЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
02-07-2017 10:00 не е избран Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 5 CHAMPIONSHIP 14
02-07-2017 19:00 не е избран Athletic - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
04-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 3 - 11 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
06-07-2017 22:30 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
08-07-2017 21:00 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2017 18:45 не е избран Milky Group* - Локо БДЖ* 3 - 2 Група I 1
19-07-2017 18:45 не е избран Drink Team Обеля* - Локо БДЖ* 0 - 5 Група I 2
24-07-2017 18:45 Palmsbet stadium Локо БДЖ* - Whiskey United* 8 - 1 Група I 3
02-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 5 Група I 4
07-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Локо БДЖ* - Пирин Гоце Делчев* 5 - 0 Група I 5
14-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Темида* 9 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Mat Star Pernik* - Локо БДЖ* 0 - 0* ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 17:00 не е избран Левски Г - Кралете 8 - 1 CHAMPIONSHIP 1
21-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Sushi Shef* 6 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Orbit Ати Консулт* 2 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 16:00 не е избран Fresh Market - Chuchuline 0 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 2
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - Наполи 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
28-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 2* ЕЛИМИНАЦИИ
30-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GO PETROLEUM 10 - 1 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2017 18:00 Спортен коплекс Замъка СБОРНАЯ - Лев Инс 4 - 4* СУПЕР КУПА БАМФ
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
10-09-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Галактико 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
17-09-2017 19:00 не е избран ING - Левски Г 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
21-09-2017 19:00 Palmsbet stadium Лев Инс - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 10 - 0 ГРУПА B2 1
21-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 ГРУПА B2 1
24-09-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Whiskey United 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
26-09-2017 00:00 не е избран BulTeam - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2017 00:00 не е избран NIKE team - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
01-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
02-10-2017 00:00 не е избран Чики Рики - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
06-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 9 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
08-10-2017 21:00 не е избран Fresh Market - Бирал Мадрид 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
10-10-2017 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 1 CHAMPIONSHIP 4
15-10-2017 00:00 не е избран SPM -ltd - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 12:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 2 - 3 ГРУПА B2 2
15-10-2017 14:00 ПАРК ДЪБНИКА "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 0 - 5 ГРУПА B2 2
15-10-2017 20:00 не е избран Лидер - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
18-10-2017 00:00 не е избран Викторио Ленд - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 5
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2017 11:00 не е избран Fresh Market - FC Providers 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2017 19:45 не е избран Лев Инс - Rehau 18 - 3 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 12:00 Общинско игрище Козлодуй Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 7 - 3 ГРУПА B2 3
28-10-2017 14:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 1 - 4 ГРУПА B2 3
29-10-2017 00:00 не е избран Winbet - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 00:00 не е избран Fresh Market - МФК Динамо София 2007 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 7 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - FC ALA GROUP 10 - 0 PREMIER LEAGUE 2
07-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - MAHARANI 10 - 4 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 13:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Лев Инс 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-11-2017 11:00 не е избран Осма хирургия - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 00:00 не е избран Fresh Market - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-11-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК"КРИСТА" ЛОМ 8 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - Гетото 4 - 0 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Петролтех Трейдинг 13 - 1 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
26-11-2017 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Левски Г 2 - 6 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
03-12-2017 17:00 не е избран Левски Г - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2017 18:45 не е избран Столичен Авто Транспорт - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2017 00:00 не е избран Вечно жъдни - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
17-12-2017 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Левски Г - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 14:00 Царско село Галактико* - Левски Г* 7 - 2 Група E 1
06-01-2018 20:00 Царско село Fresh Market* - Ел старс* 14 - 3 Група B 1
13-01-2018 16:00 Царско село Левски Г* - F.E.Lacio* 5 - 0 Група E 2
13-01-2018 20:00 Царско село Гърдова глава* - Fresh Market* 1 - 7 Група B 2
20-01-2018 16:00 не е избран DXC.technology* - Левски Г* *1 - 1 Група E 3
21-01-2018 18:00 не е избран Fresh Market* - Тяло пречиш ми* 1 - 1* Група B 3
27-01-2018 13:00 не е избран Whiskey United* - Fresh Market* 0 - 5 Група B 4
27-01-2018 14:00 не е избран Левски Г* - IBM* 3 - 6 Група E 4
31-01-2018 20:30 Palmsbet stadium Fresh Market* - Полиграфия Инфо* 8 - 2 Група B 5
01-02-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-02-2018 20:00 не е избран Витоша Бистрица* - Левски Г* 5 - 0 Група E 5
07-02-2018 19:30 не е избран Лев Инс - Вършец 5 - 3 PREMIER LEAGUE 16
09-02-2018 20:45 Palmsbet stadium Fresh Market* - ПФК Чичовци* 9 - 2 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 22:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Fresh Market* 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 21:00 не е избран Chuchuline - Каталунците Кирчево 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2018 21:45 не е избран Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
09-03-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
15-03-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - Лев Инс 4 - 9 PREMIER LEAGUE 15
18-03-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2018 18:45 Palmsbet stadium Rehau - Лев Инс 3 - 13 PREMIER LEAGUE 1
22-04-2018 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Каталунците Кирчево 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-04-2018 00:00 не е избран Лев Инс - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 3
29-04-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Ел Класико 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
02-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ескус Милк 12 - 5 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2018 19:00 не е избран Неудобните - Каталунците Кирчево 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2018 18:45 не е избран ING - Лев Инс 5 - 12 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2018 20:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Лев Инс 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2018 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Каталунците Кирчево 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Лев Инс - MAHARANI 12 - 1 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 18:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Лев Инс 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - FC ING 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Вършец - Лев Инс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 11
17-06-2018 21:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2018 22:30 Palmsbet stadium Наполи - Каталунците Кирчево 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-06-2018 21:45 не е избран Лев Инс - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-06-2018 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Каталунците Кирчево 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 5 - 6 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
16-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Intellect - Каталунците Кирчево 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-08-2018 20:45 не е избран Вълците - Каталунците Кирчево 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
16-08-2018 20:45 не е избран Каталунците Кирчево - Хищниците 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-08-2018 19:45 не е избран Лев Инс - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 1
02-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 7 Premier League First 8 1
11-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Лев Инс 0 - 8 Източна конференция 2
16-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-09-2018 20:45 не е избран Лев Инс - PalmsBet 5 - 1 Източна конференция 3
26-09-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 4
29-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-10-2018 22:30 не е избран Каталунците Кирчево - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 2
07-10-2018 21:00 не е избран Каталунците Кирчево - Хищниците 6 - 4 Premier League First 8 4
09-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 1 Източна конференция 6
13-10-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Каталунците Кирчево 0 - 5 Premier League First 8 5
16-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Лев Инс 2 - 5 Източна конференция 7
18-10-2018 22:30 Palmsbet stadium Софийска вода - Каталунците Кирчево 4 - 3 Premier League First 8 3
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 2 Лев Инс - Гадните Джиджовци 6 - 4 Югозапад - група B 1
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
23-10-2018 21:45 не е избран Неудобните - Каталунците Кирчево 0 - 6 Premier League First 8 6
24-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 8
28-10-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Вадиас 6 - 3 Premier League First 8 8
01-11-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Premier League First 8 12
02-11-2018 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Лев Инс 1 - 12 Източна конференция 9
05-11-2018 22:30 не е избран Малки Страсти - Каталунците Кирчево 4 - 1 Premier League First 8 9
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1 Източна конференция 10
09-11-2018 20:45 не е избран Лев Инс - Витоша Бистрица 12 - 2 Източна конференция 5
11-11-2018 17:00 не е избран Каталунците Кирчево - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 10
13-11-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 3 Източна конференция 11
18-11-2018 16:00 не е избран Хищниците - Каталунците Кирчево 6 - 12 Premier League First 8 11
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
01-12-2018 18:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 Premier League First 8 7
01-12-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 15
02-12-2018 19:00 не е избран Каталунците Кирчево - Неудобните 1 - 3 Premier League First 8 13
09-12-2018 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Каталунците Кирчево 3 - 4 Premier League First 8 14
09-01-2019 00:00 Царско село Левски Г - ВЕТ Юнайтед 4 - 4 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Г - Winbet 4 - 7 Happy 2
19-01-2019 14:00 не е избран Спортист Драгичево 2 - Левски Г 5 - 0 Happy 3
26-01-2019 14:00 не е избран Левски Г - FC A.C.A.B - 2018 2 - 4 Happy 4
01-02-2019 18:45 не е избран Лев Инс - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 14
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
01-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Rehau 5 - 0 Източна конференция 16
04-02-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - Лев Инс 3 - 11 Източна конференция 17
09-02-2019 14:00 не е избран SUTHERLAND - Левски Г 5 - 0 Happy 5
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2 Източна конференция 18
20-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК Керамик 4 - 5 Източна конференция 12
26-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Бирен Спортист 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Хулигани 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
23-03-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Хулигани 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
26-03-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Лев Инс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
02-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
11-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Хулигани 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
13-04-2019 15:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Лев Инс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Хулигани 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ФК Даяна 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
14-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Хулигани 5 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Хулигани 4 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Хулигани 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
29-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2019 18:45 не е избран Лев Инс - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Хулигани 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
06-06-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
10-06-2019 20:45 не е избран Вършец - Лев Инс 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Имхотеп 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
18-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Хулигани 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
18-06-2019 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 19 - 2 PREMIER LEAGUE 14
19-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Хулигани 0 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Лев Инс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
28-06-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Лев Инс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
29-06-2019 14:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Хулигани 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
01-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хулигани - FC Fitoni 9 - 3 Football 7 CUP 1
02-07-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 0 PREMIER LEAGUE 1
02-07-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Хулигани - UEFALONA 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
06-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - Лев Инс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 12:15 Терен 2 - Младежки център Лев Инс - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Хулигани 1 - 4 Football 7 CUP 2
09-07-2019 20:00 не е избран ФК Керамик - Лев Инс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 17
16-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хулигани - Футболна Академия 7 - 2 Football 7 CUP 3
30-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Хулигани 5 - 7 Football 7 CUP 6
01-08-2019 20:00 не е избран Хулигани - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 5
07-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Хулигани 4 - 5 Football 7 CUP 4