София

Георги Иванов Вутков

клубове

роден на: 04.09.1985

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 19:00 не е избран Спортинг - Неудобните 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 09:00 Palmsbet stadium DEVILS - ФК Вадиас 4 - 5 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 21:00 Palmsbet stadium НОВИ ХАН - Спортинг 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 6 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - УЛТРА 11 - 4 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 09:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - Римляните 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
09-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Colo Colo 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Вадиас 2 - 12 CHAMPIONSHIP 4
16-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Хотел Панчарево - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Класик Груп 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 20:45 не е избран Plomari Антилопите - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 18:00 Palmsbet stadium ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 11 - 5 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-09-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - ФК Вадиас 0 - 8 CHAMPIONSHIP 6
08-10-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет *2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 14:00 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 20:00 не е избран Спортинг - БАЛКАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК Люлин - METHODIA - ФК Вадиас 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 10:00 не е избран ФК Вадиас - Реал София 12 - 1 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 11:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-10-2014 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 17:00 не е избран Спортинг - Аякс-Зебра 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 19:00 не е избран Besnite - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 17:00 не е избран ФК Вадиас - Витоша 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
07-11-2014 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 17:00 не е избран Спортинг - Белите Якички 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2014 20:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-11-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Хищниците - Спортинг 2 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-11-2014 21:45 не е избран ФК Вадиас - Intellect 9 - 1 CHAMPIONSHIP 16
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
16-11-2014 10:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2014 11:00 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2014 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2014 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
22-11-2014 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 10:00 не е избран Спортинг - Вълците 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - vitoshanews.com 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2014 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 9 - 10 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 13:00 не е избран Лозен - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 17:00 не е избран Лидер Надежда - ФК Вадиас 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 3 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА 4 - 9 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 15:00 не е избран Спортинг - Verso Travel 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 19:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 16:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 20:00 не е избран El Stars - ФК Вадиас 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
10-01-2015 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VILLA MARK 5 - 3 Група K 1
11-01-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Chelsea Bulgaria 6 - 4 Група I 1
17-01-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - ФК Вадиас 1 - 4 Група I 2
17-01-2015 19:00 не е избран БАСКИТЕ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Група K 2
23-01-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - Черно тото 15 - 2 Група I 3
24-01-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Бандата 5 - 0 Група K 3
31-01-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - София Франс Ауто 11 - 4 Група K 4
01-02-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - СЕЛ Равно поле 5 - 5* Група I 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FC EFBET - Бат' Динко и Приятели 5 - 7 Група K 5
07-02-2015 13:00 не е избран УЛТРА - ФК Вадиас 4 - 8 Група I 5
10-02-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 10:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 2 - 2* ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Вадиас 9 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
17-02-2015 21:45 Palmsbet stadium Бохемите - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC SAN MARCO 7 - 5 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Бат' Динко и Приятели 4 - 8 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - ФК Вадиас 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Елин Пелин 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 21:45 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
04-03-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Спортинг 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 22:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 22:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Профис 13 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 10:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 15:00 Дунавски юнак КОМОС - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2015 18:00 не е избран Актавис - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-03-2015 22:30 не е избран Спортинг - Verso Travel 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-04-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет 3 - 0 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 15:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМОС 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-04-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2015 21:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 6
14-04-2015 20:00 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 8 - 3 PREMIER LEAGUE 2
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
18-04-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 16:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 20:00 не е избран Спортинг - Неудобните 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-04-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Eclipse 7 - 9 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Спортинг 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Бат' Динко и Приятели 6 - 4 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 09:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - King Games 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Белите Якички 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-05-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 7 - 7 PREMIER LEAGUE 8
14-05-2015 22:45 не е избран Софийска вода - Спортинг 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-05-2015 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Plomari Антилопите 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 12:00 не е избран Sushi Shef - Спортинг 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-05-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
24-05-2015 16:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - РЕМИЗА 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 17:00 не е избран Спортинг - Белите Якички 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-05-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК Вадиас 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2015 20:00 не е избран Хищниците - Спортинг 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
02-06-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 7 - 4 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2015 17:00 Игрище зад централна поща РЕМИЗА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2015 22:00 не е избран Спортинг - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 09:00 не е избран Спортинг - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2015 18:30 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Barca 7 - 8 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 19:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Бат' Динко и Приятели 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Спортинг 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-06-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VENDETTA-OLISPED *2 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 22:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
01-07-2015 19:45 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Great Wall - Ловеч 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-07-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-07-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - НДП Стрелци 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Бандата 7 - 5 Група D 1
11-07-2015 20:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели - PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 21:45 не е избран Мега Денс - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група D 2
23-07-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC CRAZY GANG 2 - 2 Група D 3
30-07-2015 20:45 не е избран Interpol - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група D 4
06-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 8 - 3 Група D 5
10-08-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Супичка 11 - 2 Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
17-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR - Елиминации
23-08-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-08-2015 22:00 не е избран Спортинг - НОВИ ХАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 1 Елиминации
30-08-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2015 21:00 не е избран НДП Стрелци - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 10 - 4 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 19:45 не е избран Джовани - Вършец 5 - 6 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2015 22:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-09-2015 22:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
09-09-2015 22:30 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2015 18:45 не е избран CAM R - Джовани 4 - 9 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 16:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
13-09-2015 17:00 не е избран Спортинг - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2015 21:45 не е избран Джовани - Mentor Resort 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
27-09-2015 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Джовани 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2015 18:45 не е избран Fusion - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 14:00 Спортен комплекс ЮЗУ ФК Вадиас - Гаднярите Самоков 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2015 22:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Шенкер 8 - 2 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2015 21:45 не е избран Джовани - Лев Инс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Изток 2014 7 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
14-10-2015 19:45 не е избран Fusion - Джовани 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2015 13:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 18:45 не е избран Джовани - Шенкер 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2015 17:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Джовани 14 - 4 PREMIER LEAGUE 8
30-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Бат' Динко и Приятели - КЦМ 2000 ГРУП *3 - 3 Група E 2
01-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк АФК ВЕРЕЯ 1995 - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 Група E 3
03-11-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2015 19:45 не е избран Джовани - Fibank 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
08-11-2015 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 22:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2015 22:30 не е избран Спортинг - Малки Страсти 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 09:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 20:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 18:45 не е избран Джовани - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 22:30 не е избран FC CRAZY GANG - Спортинг 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-11-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2015 22:30 не е избран Вълците - Спортинг 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
29-11-2015 15:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2015 18:45 не е избран Джовани - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2015 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2015 22:30 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
12-12-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2015 16:00 не е избран Спортинг - Intellect 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Джовани - PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 18:45 не е избран CAM R - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
15-12-2015 19:45 не е избран Джовани - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
16-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
21-02-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2016 21:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Спортинг 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PREMIER LEAGUE 12
28-02-2016 21:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2016 22:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ORBICO BULGARIA 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Джовани 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
06-03-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Нюкасъл 1 - 4 Група I 1
06-03-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - .............. 3 - 5 Група I 1
09-03-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Джовани 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 11:00 Терен 1 - Младежки център FC WORDS BURGAS - ФК Вадиас 5 - 3 Група L 1
13-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - Ел Класико 5 - 0 Група L 2
13-03-2016 15:00 Спортен комплекс Шампиони .............. - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
13-03-2016 18:00 Спортен комплекс Шампиони Нюкасъл - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
15-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Ilinden United 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 3 - 2 PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 12:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 13:00 не е избран Спортинг - Valencia C.F. 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Джовани 3 - 1 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК "Палаузово" - ФК Вадиас 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2016 15:00 не е избран Intellect - Спортинг 9 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Интерхаус България 6 - 2 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
06-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Джовани 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 21:00 не е избран Хищниците - Спортинг 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 19:45 не е избран Джовани - Шенкер 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 09:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Джовани 4 - 10 PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бат' Динко и Приятели - Kamenitza-Интернационал 16 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 21:45 не е избран Джовани - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 9
30-04-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ЕСЕТРА КОМЕРС - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 21:45 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-05-2016 18:45 не е избран Спортинг - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
10-05-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
14-05-2016 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) КЦМ 2000 ГРУП - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Керамик 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2016 21:45 не е избран Джовани - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-05-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Вадиас - Околчица /Враца/ 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2016 18:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
29-05-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 17:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 5 - 8 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
03-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Джовани 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
05-06-2016 20:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 20:45 не е избран Джовани - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
12-06-2016 13:00 не е избран Неудобните - Спортинг 9 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-06-2016 19:45 не е избран Лев Инс - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - PMP Build Invest *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-06-2016 18:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-06-2016 12:00 не е избран Спортинг - Majestic 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-06-2016 20:45 не е избран Джовани - Рапидо Куриери 6 - 4 PREMIER LEAGUE 15
21-06-2016 21:45 не е избран Шенкер - Бат' Динко и Приятели 0 - 4 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-06-2016 20:45 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 2 - 1 FINAL FOUR 1
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Лазур Свети Влас - ФК Вадиас 1 - 3 FINAL FOUR 2
02-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ФК Вадиас - ДЕЛТУМ 2 - 4 FINAL FOUR 3
03-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
06-07-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-07-2016 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-07-2016 19:45 не е избран Intellect - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Вадиас - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 18:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-07-2016 20:45 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 Група C 1
18-07-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PMP Build Invest 4 - 2 Група C 2
28-07-2016 18:45 не е избран FootballScout - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 Група C 3
01-08-2016 20:45 не е избран Mladost Crew - Бат' Динко и Приятели 1 - 18 Група C 4
08-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Спортист Долни Лозен 8 - 3 Група C 5
16-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Paysafe 10 - 0 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
21-08-2016 12:00 не е избран Спортинг - Неудобните 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-08-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Неудобните 4 - 2 Елиминации
28-08-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Спортинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2016 22:30 не е избран Intellect - ФК Вадиас 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 15:00 не е избран ФК Вадиас - ЖИВЕЛИ 15 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Пълна Мрежа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
13-09-2016 20:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 20:45 не е избран Спортинг - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 19:00 не е избран Класа - ФК Вадиас 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-09-2016 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-09-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
28-09-2016 21:00 не е избран Intellect - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 21:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 18:45 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2016 19:45 не е избран Спортинг - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2016 20:45 не е избран Спортинг - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Спортинг 9 - 4 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-10-2016 13:00 не е избран Класа - Спортинг 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-10-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
23-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 1
23-10-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 Група C 1
26-10-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 22:00 не е избран Mentor Resort - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
27-10-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2016 20:45 не е избран Tom Taylor - Спортинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
30-10-2016 11:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Вадиас 2 - 2 Група C 2
30-10-2016 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 0 - 1 Група C 2
30-10-2016 17:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2016 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM DHL ФРЕЙТ - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
03-11-2016 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Ilinden United 4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
10-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
13-11-2016 10:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
20-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 3
20-11-2016 14:00 не е избран Хищниците - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2016 15:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 9 - 2 Група C 3
22-11-2016 00:00 не е избран Спортинг - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Massive - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
23-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
27-11-2016 15:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
02-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Неудобните 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
03-12-2016 18:30 не е избран Спортинг - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Пълна Мрежа 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
07-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
11-12-2016 20:00 не е избран Спортинг - Majestic 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2016 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
05-02-2017 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
15-02-2017 00:00 не е избран Спортинг - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 18:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
19-02-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
26-02-2017 19:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-02-2017 22:00 не е избран Спортинг - Вълците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 16
01-03-2017 00:00 не е избран Спортинг - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
05-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - DXC.technology 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - ФК Вадиас 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - Спортинг 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Intellect - Спортинг 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Valencia C.F. - ФК Вадиас 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2017 13:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ФК Вадиас 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 14:30 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2017 21:45 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Intellect 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - ФК Вадиас *1 - 1 FINAL FOUR
06-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 6 PREMIER LEAGUE 10
14-05-2017 13:00 не е избран ФК Вадиас - ФК ИХТИМАН 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 18:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
16-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Вадиас 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-05-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-05-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 9 - 5 PREMIER LEAGUE 3
27-05-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
28-05-2017 17:00 Palmsbet stadium Малки Страсти - Спортинг 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM DELTA - ФК Вадиас 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 3 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 22:00 Palmsbet stadium Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 4 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-06-2017 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 6 - 4 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-06-2017 14:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2017 16:00 не е избран Спортинг - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-06-2017 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2017 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
02-07-2017 22:00 не е избран Спортинг - Хищниците 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 00:00 не е избран Виста - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
09-07-2017 18:00 не е избран Неудобните - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - DELTA 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 00:00 не е избран Valencia C.F. - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 16:00 не е избран Спортинг - ФК ИХТИМАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
03-09-2017 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-09-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2017 00:00 не е избран Вълците - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2017 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
17-09-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2017 00:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2017 00:00 не е избран Intellect - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Вадиас - Неудобните 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
04-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 00:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 11:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - ФК Вадиас 5 - 3 ГРУПА E2 1
17-10-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2017 00:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-10-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2017 22:30 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 10:00 не е избран Спортинг - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - VIP Dent 2 - 5 ГРУПА E2 2
31-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2017 20:00 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Rehau - Бат' Динко и Приятели 6 - 14 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 00:00 не е избран Intellect - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 3 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 13:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 00:00 не е избран Спортинг - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-12-2017 16:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2017 00:00 не е избран Majestic - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
13-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2017 10:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-01-2018 22:00 Царско село Лазур Свети Влас* - Вечно жъдни* 2 - 1 Група G 1
12-01-2018 20:00 Царско село Кракра Перник* - Лазур Свети Влас* 3 - 3 Група G 2
21-01-2018 13:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Гогов тим* 12 - 2 Група G 3
27-01-2018 15:00 не е избран PMP Build Invest* - Лазур Свети Влас* 1 - 3 Група G 4
31-01-2018 19:30 Palmsbet stadium Лазур Свети Влас* - Жар Голяновци* 11 - 3 Група G 5
10-02-2018 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лазур Свети Влас* - Изтокът* 10 - 2 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 22:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Fresh Market* 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 20:45 не е избран MAHARANI - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-02-2018 18:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Sushi Shef* 4 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
18-02-2018 18:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Intellect* 7 - 1 ВТОРА ФАЗА
20-02-2018 18:45 не е избран ФК Вадиас - Тяло пречиш ми 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-02-2018 20:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лазур Свети Влас* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
25-02-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 17
20-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Вадиас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
28-03-2018 19:45 не е избран ING - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2018 18:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Бучино 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 09:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
13-05-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 13 - 6 PREMIER LEAGUE 9
27-05-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
03-06-2018 12:00 не е избран Chuchuline - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2018 00:00 не е избран FC ING - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ВЕТ Юнайтед 9 - 1 PREMIER LEAGUE 7
03-07-2018 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
07-07-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Вълците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-07-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ФК Вадиас 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
17-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Враждебна - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 Група E 1
26-07-2018 20:00 не е избран Наполи - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
26-07-2018 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Опаковка БГ 7 - 5 Група E 2
30-07-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 13 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 10 - 10 Група E 3
05-08-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група E 4
09-08-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК ИХТИМАН 5 - 3 Група E 5
20-08-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Профи Спорт 8 - 4 Елиминации
24-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сердика 10 - 0 Елиминации
27-08-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 Елиминации
28-08-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 Източна конференция 1
30-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 Елиминации
02-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 7 Premier League First 8 1
03-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 Елиминации
11-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 2 - 8 Източна конференция 2
18-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Bamboo Beach 5 - 2 Източна конференция 3
26-09-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 4
30-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 1 - 2 Premier League First 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
01-10-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 0 - 5 Premier League First 8 5
03-10-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 9 - 1 Източна конференция 5
07-10-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 4
11-10-2018 18:15 не е избран A.C.A.B. - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 6
14-10-2018 13:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 6 - 2 Premier League First 8 6
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
18-10-2018 22:20 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 2
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 1 Гадните Джиджовци - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Югозапад - група B 2
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
21-10-2018 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 4 Premier League First 8 7
28-10-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Вадиас 6 - 3 Premier League First 8 8
30-10-2018 12:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 9
01-11-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 12
02-11-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 9
07-11-2018 20:45 не е избран Вършец - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 10
11-11-2018 19:00 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 10
13-11-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PalmsBet 9 - 6 Източна конференция 11
17-11-2018 14:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Старс 5 - 0 Югозапад - група E 2
17-11-2018 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Делииванови - Бат' Динко и Приятели 2 - 1 Югозапад - група E 3
17-11-2018 19:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Приятели 5 - 5* КВАЛИФИКАЦИИ
21-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 12
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
05-12-2018 20:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 Източна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 Premier League First 8 14
13-01-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 Източна конференция 15
01-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 16
04-02-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 17
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
07-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 8 - 3 Източна конференция 19
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК Керамик 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
19-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
29-05-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Бат' Динко и Приятели 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2019 18:45 не е избран Intellect - Бат' Динко и Приятели 6 - 7 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
01-07-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-07-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 2 - 1 PREMIER LEAGUE 16