София

Георги Любчев Катанов

клубове

роден на: 01.06.1974

години: 46

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
28-08-2014 21:45 не е избран Blizoo - SUTHERLAND 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2014 21:30 ACCEDIA STADIUM Drink Team - ЦВС 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
31-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - DELTA 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
06-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Валяците - Сантяго Бернабеу 7 - 2 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - ЦВС 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
08-09-2014 18:45 не е избран ORBIT - Blizoo 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-09-2014 18:45 не е избран Blizoo - Experian 0 - 0* MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - ГОЛ 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Играчорите 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
18-09-2014 18:45 не е избран i:FAO - Blizoo 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2014 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 4 - 6 PREMIER LEAGUE 1
23-09-2014 18:45 Palmsbet stadium Blizoo - ГФК България 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Blizoo 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Червена Звезда - ЦВС 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-09-2014 16:00 не е избран МАРАДОНА - Сантяго Бернабеу 4 - 1 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 09:00 не е избран ЦВС - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
29-09-2014 20:45 не е избран Blizoo - ДАНТЕК 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2014 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - PMP Build Invest 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 11:00 не е избран Приятели - ЦВС 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
06-10-2014 18:45 не е избран Progress - Blizoo 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 11:00 не е избран ЦВС - ФК Редута 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
13-10-2014 19:45 не е избран Blizoo - VIVACOM 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2014 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Barca 7 - 9 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 17:00 не е избран Черно тото - ЦВС 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
23-10-2014 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2014 22:30 не е избран УЛТРА - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 20:00 не е избран ЦВС - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
31-10-2014 20:45 не е избран Blizoo - IPSOS 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2014 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Спортинг *3 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 09:00 не е избран Mladost Team - ЦВС 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
03-11-2014 20:45 не е избран M - Blizoo 11 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2014 22:00 не е избран Colo Colo - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 11:00 не е избран ЦВС - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
10-11-2014 18:45 не е избран Blizoo - Musala 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ЦВС 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
20-11-2014 21:45 не е избран Blizoo - INFOSYSTEMS-SYSCOM 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2014 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 20:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
24-11-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Blizoo 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2014 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 00:00 не е избран Баджанаците - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-12-2014 20:45 не е избран Blizoo - Stemo 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2014 18:00 не е избран FreshMarket - Сантяго Бернабеу 10 - 1 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 11:00 не е избран ЦВС - Белите кончета 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
08-12-2014 20:45 не е избран Software AG - Blizoo 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2014 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 3 - 12 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 13:00 не е избран PNG - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-01-2015 13:00 не е избран Blizoo - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2 Група J 1
17-01-2015 00:00 не е избран Милан - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
17-01-2015 17:00 не е избран Blizoo - Comverse 6 - 3 Група J 2
25-01-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Blizoo 1 - 2 Група J 3
01-02-2015 10:00 не е избран Blizoo - Магнус 4 - 4* Група J 4
08-02-2015 13:00 не е избран Ян Бибиян - Blizoo 3 - 1 Група J 5
14-02-2015 00:00 не е избран Besnite - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
16-02-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Plomari Антилопите 2 - 11 PREMIER LEAGUE 11
21-02-2015 15:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 4 - 6 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 09:00 Palmsbet stadium БНС РЕД БУЛС - ЦВС 7 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-02-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Interpol - Спокойните 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 1
23-02-2015 21:45 не е избран IPSOS - Blizoo *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Stemo - Blizoo *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2015 21:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 10:00 не е избран Interpol - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2015 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
16-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Blizoo - VIVACOM 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 12:00 не е избран Loko Vakarel - Interpol 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2015 18:00 не е избран NIKE team - ЦВС 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
25-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM M - Blizoo 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2015 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 17:00 не е избран Interpol - СЕЛ Равно поле 2 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2015 21:00 не е избран ЦВС - Speedy-net 4 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
31-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Blizoo - i:FAO 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 8 - 5 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 19:00 не е избран Interpol - Еконт 61 11 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
06-04-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Blizoo 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2015 21:45 не е избран Drink Team - ЦВС 8 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
18-04-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 4 - 5 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 12:00 не е избран ЦВС - Novotel Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-04-2015 22:00 не е избран Whiskey United - Interpol 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 7
24-04-2015 20:45 не е избран Blizoo - Adecco GSD 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 10:00 не е избран Interpol - ФК ЕВРОПА 7 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-04-2015 20:00 не е избран Athletic - ЦВС 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
28-04-2015 20:00 не е избран Blizoo - ORBIT 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-05-2015 20:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Валяците 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 12:00 не е избран Mladost Group - Interpol 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
10-05-2015 20:00 не е избран ЦВС - ING 2 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
13-05-2015 18:30 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Blizoo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2015 20:45 не е избран Blizoo - Experian 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
16-05-2015 16:00 не е избран Спортинг - Сантяго Бернабеу 6 - 4 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 15:00 не е избран Interpol - Fresh Market *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
17-05-2015 21:00 не е избран Искра Искрец - ЦВС 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
21-05-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Blizoo 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-05-2015 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Barca 6 - 5 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 18:00 не е избран ПФК "61" - Interpol 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 11
24-05-2015 19:00 не е избран ЦВС - ПСЖ София 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
27-05-2015 22:45 не е избран Ян Бибиян - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-05-2015 18:45 не е избран Progress - Blizoo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2015 22:00 не е избран Interpol - Червена Звезда 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
01-06-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Blizoo - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2015 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сантяго Бернабеу 8 - 6 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 10:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Interpol 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 13
07-06-2015 16:00 не е избран ЦВС - Супичка 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
08-06-2015 22:30 не е избран ЦВС - Спортист Долни Лозен 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
13-06-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актавис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 14:00 не е избран Interpol - Монтевидео 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 14
14-06-2015 20:00 не е избран KNOW HOW - ЦВС 0 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
15-06-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
19-06-2015 18:45 не е избран Blizoo - OPENCODE 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2015 00:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 17:00 не е избран Приятели - Interpol 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
21-06-2015 22:00 не е избран ЦВС - Botev City *5 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
23-06-2015 20:45 не е избран ГФК България - Blizoo 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2015 22:30 не е избран ГОЛ - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
27-06-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - FreshMarket 1 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 11:00 не е избран Карамелите - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
28-06-2015 18:00 не е избран Interpol - Черно тото 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 16
29-06-2015 21:45 не е избран Blizoo - CODIX 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2015 14:00 не е избран ФК Дринк Тийм - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
04-07-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 10:00 не е избран Тигрите - Interpol 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2015 14:00 не е избран ЦВС - Магнус 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
06-07-2015 21:45 не е избран DXC.technology - Blizoo 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
08-07-2015 21:45 не е избран Interpol - Мега Денс 5 - 0 Група D 1
11-07-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 3 - 10 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 20:45 не е избран FC CRAZY GANG - Interpol 8 - 3 Група D 2
23-07-2015 20:45 не е избран Interpol - Рапидо Куриери 2 - 3 Група D 3
30-07-2015 20:45 не е избран Interpol - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група D 4
03-08-2015 19:45 не е избран Бандата - Interpol 3 - 3 Група D 5
10-08-2015 19:45 не е избран Неудобните - Interpol 6 - 0 Елиминации
23-08-2015 16:00 не е избран Interpol - Монтевидео 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
23-08-2015 17:00 не е избран Ян Бибиян - ЦВС 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-08-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Blizoo 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 20:00 не е избран Mladost Team - Interpol 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
30-08-2015 20:00 не е избран ЦВС - Whiskey United 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
04-09-2015 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM - Blizoo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2015 22:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 11:00 не е избран ЦВС - Еконт 61 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
13-09-2015 11:00 не е избран Черно тото - Interpol 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
15-09-2015 20:45 не е избран Blizoo - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-09-2015 20:45 не е избран Interpol - ЦВС 0 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
23-09-2015 21:45 не е избран Adecco GSD - Blizoo 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2015 20:45 не е избран Blizoo - i:FAO 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 12:00 не е избран Interpol - Ян Бибиян 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 5
27-09-2015 13:00 не е избран Играчорите - ЦВС 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
30-09-2015 22:30 не е избран ЦВС - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
01-10-2015 18:45 не е избран Progress - Blizoo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2015 22:30 не е избран Whiskey United - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-10-2015 15:00 не е избран Interpol - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
04-10-2015 16:00 не е избран ORANGE COUNTY - ЦВС 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
08-10-2015 22:30 не е избран GTT - Blizoo 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 19:00 не е избран ЦВС - БЕСНИТЕ 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 8
11-10-2015 20:00 не е избран Interpol - Еконт 61 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
12-10-2015 19:45 не е избран Blizoo - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-10-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2015 20:45 не е избран Мост Компютърс - Blizoo 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-10-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
24-10-2015 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Barca 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 10:00 не е избран ЦВС - Амфетико 0 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 10
25-10-2015 11:00 не е избран Interpol - Супичка 3 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-10-2015 19:45 не е избран Blizoo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2015 18:45 не е избран Blizoo - ГФК България 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-10-2015 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сантяго Бернабеу 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 12:00 не е избран ORANGE COUNTY - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
01-11-2015 14:00 не е избран BulTeam - ЦВС 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
06-11-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Blizoo 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2015 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - АЯКС СОФИЯ 1 - 3 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 15:00 не е избран ЦВС - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
08-11-2015 17:00 не е избран Interpol - БЕСНИТЕ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
12-11-2015 21:45 не е избран Blizoo - DXC.technology 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2015 22:30 не е избран Играчорите - Interpol 11 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 9
14-11-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Сантяго Бернабеу 0 - 8 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 19:00 не е избран Милан - Interpol 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
15-11-2015 20:00 не е избран Mladost Crew - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
16-11-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - Blizoo 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2015 16:00 не е избран Спортинг - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 21:00 не е избран ЦВС - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
22-11-2015 22:00 не е избран Interpol - Амфетико 1 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 14
28-11-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 5 - 5* PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 10:00 не е избран BulTeam - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
29-11-2015 11:00 не е избран Mladost Team - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
03-12-2015 18:45 не е избран ORBIT - Blizoo 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2015 18:00 не е избран FreshMarket - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 00:00 не е избран Interpol - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 16
06-12-2015 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 16
10-12-2015 21:45 не е избран Blizoo - CODIX 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2015 20:45 не е избран Blizoo - M - MTEL PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 00:00 не е избран Mladost Crew - Interpol 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
13-12-2015 14:00 не е избран ЦВС - Черно тото 0 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 17
17-12-2015 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 2 - 5 PREMIER LEAGUE 15
17-01-2016 11:00 не е избран Blizoo - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 11 Група D 2
24-01-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Blizoo 4 - 4* Група D 3
29-01-2016 22:00 не е избран Blizoo - Еконт 61 5 - 0 Група D 1
30-01-2016 22:00 не е избран Blizoo - Most Wanted 5 - 6 Група D 4
07-02-2016 13:00 не е избран Лозен - Blizoo 2 - 1 Група D 5
21-02-2016 22:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - ФК Пекарни ванилия 10 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 22:00 не е избран BulTeam - ЦВС 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
29-02-2016 19:45 не е избран A1 - CODIX 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Сантяго Бернабеу 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
17-03-2016 21:45 не е избран A1 - Stemo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2016 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Ugoman 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 19:00 не е избран ЦВС - Whiskey United 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - A1 7 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2016 17:00 не е избран Бандата - Сантяго Бернабеу 4 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 20:00 не е избран Athletic - ЦВС 0 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
28-03-2016 21:45 не е избран A1 - GTT 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2016 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-04-2016 09:00 не е избран ЦВС - Loko Vakarel 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
04-04-2016 19:45 не е избран VIVACOM - A1 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-04-2016 22:30 не е избран Busmanci - Сантяго Бернабеу 2 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
09-04-2016 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Торпедо-София 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 12:00 не е избран Напълно непознати - ЦВС 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
11-04-2016 21:45 не е избран A1 - i:FAO 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-04-2016 20:00 не е избран Еврофутбол - Сантяго Бернабеу 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 15:00 не е избран ЦВС - ORANGE COUNTY 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
22-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - A1 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-04-2016 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Mat Star P 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 18:00 не е избран Mladost Crew - ЦВС 0 - 18 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
28-04-2016 20:45 не е избран A1 - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 22:30 не е избран McDonald's - Сантяго Бернабеу 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-05-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
14-05-2016 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Имитациите 35 5 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 21:00 не е избран ЦВС - ПФК "61" 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
19-05-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2016 18:00 не е избран Белите София - Сантяго Бернабеу 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 15:00 не е избран По-добрите - ЦВС 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
31-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2016 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 14:00 не е избран ЦВС - FC Parizheti 6 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
06-06-2016 21:45 не е избран A1 - EGT 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-06-2016 18:00 не е избран АФК Софиянци - Сантяго Бернабеу 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-06-2016 15:00 не е избран Изтокът - ЦВС 7 - 7* LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
17-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - A1 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
18-06-2016 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Аполо СК 12 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
20-06-2016 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
22-06-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - Сантяго Бернабеу 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
24-06-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Сборная 2015 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
26-06-2016 22:00 не е избран Червена Звезда - ЦВС 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-07-2016 21:45 не е избран JAGUARES - Сантяго Бернабеу 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
01-07-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2016 11:00 не е избран ЦВС - ФК ЕВРОПА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-07-2016 18:45 не е избран ЦВС - White Widow 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
08-07-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Media United 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 16:00 не е избран Еконт 61 - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-07-2016 22:30 не е избран Супичка - A1 4 - 5 Група E 1
21-07-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - A1 1 - 8 Група E 2
25-07-2016 19:45 не е избран A1 - Polycomp 10 - 1 Група E 3
01-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - A1 6 - 2 Група E 4
08-08-2016 20:45 Palmsbet stadium A1 - Mentor Resort 4 - 5 Група E 5
14-08-2016 19:00 Palmsbet stadium ЦВС - Черно тото 7 - 2 Финални плейофи
15-08-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - A1 7 - 3 Елиминации
16-08-2016 21:45 не е избран ЦВС - Кралете / ФЕНИКС 3 - 1 Финални плейофи
21-08-2016 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЦВС 2 - 0 CHAMPIONSHIP 1
25-08-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 17:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - i:FAO 4 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 21:45 не е избран Strypes - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-09-2016 22:30 Palmsbet stadium ЦВС - Спокойните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
10-09-2016 21:30 не е избран Сантяго Бернабеу - Сердика 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
14-09-2016 19:45 не е избран A1 - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-09-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 12:00 не е избран ЦВС - Пирин Гоце Делчев 0 - 2 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2016 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2016 17:00 не е избран Вълците - ЦВС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
01-10-2016 19:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 14:00 не е избран ЦВС - Приятели 0 - 4 CHAMPIONSHIP 6
03-10-2016 19:45 не е избран Paysafe - A1 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2016 22:30 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 6 - 5 CHAMPIONSHIP 7
05-10-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-10-2016 18:30 не е избран Carpe Diem FC - Сантяго Бернабеу 7 - 5 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 17:00 не е избран ЦВС - DELTA 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2016 21:45 не е избран A1 - Upnetix 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-10-2016 20:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2016 21:00 не е избран Реал София - ЦВС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 9
21-10-2016 19:45 не е избран Enetpulse - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2016 12:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2016 20:45 не е избран A1 - VIVACOM 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2016 22:30 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 1 - 6 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2016 13:00 не е избран LH7 - ЦВС 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2016 19:45 не е избран Progress - A1 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 10 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 14:00 не е избран ЦВС - Ян Бибиян 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 22:30 не е избран Сантяго Бернабеу - АЯКС СОФИЯ 4 - 2 PREMIER LEAGUE 8
12-11-2016 20:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 00:00 не е избран Seniorite - ЦВС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2016 19:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
20-11-2016 21:00 не е избран ЦВС - El Stars 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
24-11-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 21:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ЦВС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Stemo - A1 5 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 19:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 14:00 не е избран ЦВС - ING 2 - 5 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2016 21:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-12-2016 16:30 не е избран Сантяго Бернабеу - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 3 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
12-12-2016 19:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2017 19:45 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
18-02-2017 18:30 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 21:00 не е избран Тигрите - ЦВС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
28-02-2017 19:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
07-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-03-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
11-03-2017 20:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Сантяго Бернабеу - Кракра Перник 1 - 3 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM ING - ЦВС 2 - 1 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-03-2017 21:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Без напрежение - Сантяго Бернабеу 3 - 7 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ЦВС - Гетото 2 - 7 CHAMPIONSHIP 4
20-03-2017 20:45 Palmsbet stadium A1 - ГФК България 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-03-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 2 - 2* PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 21:00 Palmsbet stadium Черно Тото - ЦВС 2 - 8 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2017 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2017 22:30 Palmsbet stadium ЦВС - Наполи 4 - 7 CHAMPIONSHIP 6
09-04-2017 10:00 не е избран Лозен - ЦВС 6 - 2 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2017 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 20:00 не е избран ЦВС - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
28-04-2017 00:00 не е избран ЦВС - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
04-05-2017 12:00 Palmsbet stadium Пирин Гоце Делчев - ЦВС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
10-05-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
11-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 12 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-05-2017 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2017 21:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - A1 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-05-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
21-05-2017 14:00 не е избран ЦВС - Приятели 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2017 19:30 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 1 PREMIER LEAGUE 9
31-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM LH7 - ЦВС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-06-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
03-06-2017 19:30 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
08-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2017 20:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 2 CHAMPIONSHIP 15
20-06-2017 20:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 16
26-06-2017 22:15 не е избран A1 - OPENCODE 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2017 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 15:00 не е избран ЦВС - ПСЖ София 3 - 1 CHAMPIONSHIP 17
02-07-2017 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу - PREMIER LEAGUE 13
09-07-2017 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2017 21:45 не е избран Enetpulse - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
26-07-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Strypes - A1 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
20-08-2017 17:00 не е избран ЦВС - ПСЖ София 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
26-08-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
27-08-2017 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2017 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 12:00 не е избран ЦВС - Гетото 5 - 4 CHAMPIONSHIP 3
04-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2017 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
10-09-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - ЦВС 0 - 3 CHAMPIONSHIP 4
11-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - A1 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2017 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Сантяго Бернабеу 5 - 3 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 12:00 не е избран ЦВС - Лозен 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
18-09-2017 19:45 Palmsbet stadium A1 - Stemo 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2017 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тренто 2 - 4 PREMIER LEAGUE 5
01-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
02-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - IPSOS 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2017 00:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2017 22:00 не е избран Наполи - ЦВС 8 - 2 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SAP Labs Bulgaria 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-10-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Тигрите 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 2 - 6 PREMIER LEAGUE 8
27-10-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - A1 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 3 - 9 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - ING 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 20:00 не е избран Приятели - ЦВС *3 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
11-11-2017 18:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 6 - 1 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2017 00:00 не е избран ЦВС - Кралете 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
14-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - Mat Star 2 - 2 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 19:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2017 00:00 не е избран Без напрежение - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 21:00 не е избран SPM -ltd - ЦВС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DANTEK DEVS 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2017 10:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 10
02-12-2017 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 13:00 не е избран ЦВС - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 00:00 не е избран Strypes - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-12-2017 00:00 не е избран Serdika-Sofia - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2017 19:45 не е избран Progress - A1 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 19:00 не е избран Изтокът - ЦВС - CHAMPIONSHIP 17
18-02-2018 14:00 не е избран ПСЖ София - ЦВС 2 - 2 CHAMPIONSHIP 1
08-03-2018 19:45 не е избран SBTECH - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-03-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ЦВС 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
12-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-03-2018 19:00 не е избран Сердика - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
17-03-2018 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 21:00 не е избран ЦВС - ФК Искър 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2018 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - A1 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
24-03-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 20:45 Palmsbet stadium A1 - Ingram Micro Top Fortune 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
31-03-2018 19:00 не е избран ЦВС - DELTA 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
01-04-2018 21:00 не е избран ЦВС - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - A1 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 19:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
14-04-2018 18:00 не е избран ФК Западно Ехо - Сантяго Бернабеу 0 - 8 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 18:00 не е избран Галактико - ЦВС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 4 - 9 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 19:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 9 - 2 CHAMPIONSHIP 8
28-04-2018 18:00 Palmsbet stadium Carpe Diem FC - Сантяго Бернабеу 2 - 10 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 22:00 не е избран El Stars - ЦВС 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
07-05-2018 19:45 не е избран EGT - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
12-05-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2018 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 2 - 3 CHAMPIONSHIP 10
20-05-2018 21:00 не е избран ЦВС - Бирал Мадрид 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2018 18:00 не е избран Приятели - ЦВС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 12
28-05-2018 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 00:00 не е избран ЦВС - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
02-06-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 21:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
04-06-2018 21:45 не е избран A1 - CODIX 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
09-06-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 00:00 не е избран Амфетико - ЦВС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
16-06-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
17-06-2018 19:00 не е избран ЦВС - Пеликан 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
18-06-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2018 19:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2018 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 16
25-06-2018 19:45 Palmsbet stadium Progress - A1 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Accedia 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM A1 - SBTECH 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
22-08-2018 20:45 не е избран Лозен - ЦВС 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
28-08-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 2 - 4 Източна конференция 1
02-09-2018 22:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - ЦВС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
04-09-2018 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
09-09-2018 21:00 не е избран EGT - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2018 21:45 Palmsbet stadium SSV - Сантяго Бернабеу 3 - 5 Източна конференция 2
13-09-2018 21:45 не е избран A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 13 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2018 20:00 не е избран Лозен - ЦВС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
17-09-2018 20:45 не е избран Progress - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
21-09-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - ОК Супер Транс 6 - 2 Източна конференция 3
26-09-2018 21:45 не е избран Вършец - Сантяго Бернабеу 1 - 2 Източна конференция 4
27-09-2018 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - A1 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
02-10-2018 22:30 не е избран ЦВС - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 3
03-10-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - PalmsBet 2 - 4 Източна конференция 5
08-10-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
09-10-2018 21:45 не е избран iSTYLE - Сантяго Бернабеу 2 - 3 Източна конференция 6
14-10-2018 21:00 не е избран ЦВС - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 CHAMPIONSHIP 5
16-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Лев Инс 2 - 5 Източна конференция 7
17-10-2018 21:45 не е избран Пеликан - ЦВС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
21-10-2018 21:00 не е избран ПСЖ София - ЦВС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 6
24-10-2018 21:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Сантяго Бернабеу 3 - 2 Източна конференция 8
25-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
27-10-2018 18:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
29-10-2018 21:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
01-11-2018 00:00 не е избран ЦВС - Кобра 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2018 18:00 не е избран ЦВС - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
02-11-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Витоша Бистрица 3 - 3 Източна конференция 9
04-11-2018 19:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 1 - 7 CHAMPIONSHIP 9
06-11-2018 21:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
07-11-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 10
08-11-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
11-11-2018 21:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ЦВС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2018 21:45 не е избран Musala Soft - A1 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
14-11-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Сантяго Бернабеу 3 - 6 Източна конференция 11
22-11-2018 19:45 не е избран A1 - eCommera 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
24-11-2018 19:00 не е избран El Stars - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
27-11-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Сантяго Бернабеу 3 - 5 Източна конференция 13
30-11-2018 19:45 не е избран OPENCODE - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
01-12-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-12-2018 21:45 не е избран FootballScout - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
05-12-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - ФК Керамик 5 - 6 Източна конференция 14
13-12-2018 20:45 не е избран A1 - Stemo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
31-12-2018 00:00 не е избран ЦВС - Бирал Мадрид 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
31-12-2018 13:00 не е избран Приятели - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
05-01-2019 20:45 не е избран ГЕОДЕТ - Сантяго Бернабеу 0 - 5 Източна конференция 17
13-01-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 Източна конференция 15
01-02-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 16
11-02-2019 20:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Rehau 6 - 5 Източна конференция 18
18-02-2019 21:00 не е избран A.C.A.B. - Сантяго Бернабеу 3 - 9 Източна конференция 19
21-02-2019 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 4 - 4 Източна конференция 12
26-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - A1 3 - 2 Mussala Premier League 1
04-03-2019 21:45 не е избран ДАНТЕК - A1 2 - 3 Mussala Premier League 2
10-03-2019 10:00 не е избран ЦВС - Чики Рики 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
12-03-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2019 19:45 Palmsbet stadium A1 - FootballScout 2 - 4 Mussala Premier League 3
17-03-2019 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ЦВС 5 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
20-03-2019 21:45 не е избран Вършец - Сантяго Бернабеу 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2019 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 7 - 3 Mussala Premier League 4
24-03-2019 20:00 не е избран ЦВС - Кралете 7 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
26-03-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - ВЕТ Юнайтед 7 - 4 PREMIER LEAGUE 3
30-03-2019 20:00 не е избран ЦВС - ФК ЗЕНИТ 7 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
31-03-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
01-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-04-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-04-2019 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 3 - 3 Mussala Premier League 6
01-04-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
14-04-2019 20:00 не е избран Софийска вода - ЦВС 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
18-04-2019 19:45 не е избран Software AG - A1 4 - 1 Mussala Premier League 8
22-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - CODIX 0 - 5 Mussala Premier League 9
01-05-2019 00:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2019 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Малки Страсти 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-05-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Intellect 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
01-05-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
03-05-2019 20:45 не е избран A1 - Algomatika - Kammarton 1 - 6 Mussala Premier League 5
10-05-2019 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 2 Mussala Premier League 10
12-05-2019 17:00 не е избран ЦВС - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-05-2019 21:45 не е избран A1 - DXC.technology 1 - 9 Mussala Premier League 11
16-05-2019 18:45 не е избран A1 - eCommera 4 - 3 Mussala Premier League 7
19-05-2019 12:00 не е избран ЦВС - Лозенец Юн 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
27-05-2019 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 Mussala Premier League 12
01-06-2019 19:00 не е избран A1 - Stemo 0 - 5 Mussala Premier League 13
02-06-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ЦВС 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
09-06-2019 19:00 не е избран ЦВС - Пеликан 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
10-06-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 13 - 6 Mussala Premier League 14
17-06-2019 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 Mussala Premier League 15
23-06-2019 19:00 не е избран ЦВС - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
01-07-2019 18:00 не е избран ЦВС - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-07-2019 18:45 не е избран A1 - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 Mussala Premier League 17
10-07-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - A1 8 - 6 Mussala Premier League 16
14-07-2019 19:15 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 4 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
15-08-2019 19:00 не е избран ЦВС - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
18-08-2019 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-09-2019 21:00 не е избран ЦВС - Лозен Сити 5 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
15-09-2019 20:00 не е избран FC Aifos - ЦВС 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
20-09-2019 20:45 не е избран Жар Голяновци - ЦВС 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-09-2019 20:00 не е избран Неможещите - ЦВС 9 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
05-10-2019 19:00 не е избран Whiskey United - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
06-10-2019 21:00 не е избран ЦВС - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20