София

Димитър стефанов димитров

клубове

роден на: 29.04.1981

години: 38

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 10:00 Palmsbet stadium Столиченъ - Новаците 9 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
24-08-2014 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Дринк Тийм - ШОПИТЕ 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
31-08-2014 12:00 Palmsbet stadium Новаците - МФК Динамо София 2007 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Valencia C.F. - ШОПИТЕ 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
07-09-2014 00:00 не е избран ШОПИТЕ - Muphy's 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
07-09-2014 16:00 Palmsbet stadium Искра Искрец - Новаците 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 3
14-09-2014 17:00 Palmsbet stadium Фаворити - ШОПИТЕ 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
14-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Новаците - СЕЛ Равно поле 3 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 4
28-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Карамелите - Новаците 2 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 5
28-09-2014 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ШОПИТЕ - MASLYONKA 5 - 5* LEAGUE ONE - LONDON 5
05-10-2014 09:00 не е избран Новаците - ХОЛАНДЦИТЕ 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-10-2014 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ШОПИТЕ 2 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 6
07-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM ШОПИТЕ - Главите-Карнобат 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
08-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Speedy-net - Новаците 2 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
12-10-2014 12:00 не е избран Супичка - ШОПИТЕ 10 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 8
12-10-2014 13:00 не е избран Новаците - ФК Дринк Тийм 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
19-10-2014 16:00 не е избран ШОПИТЕ - Новаците 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-10-2014 18:00 не е избран Новаците - Muphy's 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 10
26-10-2014 19:00 не е избран Ян Бибиян - ШОПИТЕ 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
02-11-2014 21:00 не е избран ШОПИТЕ - Столиченъ 6 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 11
02-11-2014 22:00 не е избран Фаворити - Новаците 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
09-11-2014 10:00 не е избран Новаците - MASLYONKA 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2014 10:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - ШОПИТЕ 4 - 16 LEAGUE ONE - LONDON 12
16-11-2014 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Новаците 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 13
16-11-2014 13:00 не е избран ШОПИТЕ - Искра Искрец 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 13
23-11-2014 15:00 не е избран СЕЛ Равно поле - ШОПИТЕ 7 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 14
23-11-2014 17:00 не е избран Новаците - Главите-Карнобат 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
30-11-2014 17:00 не е избран Супичка - Новаците 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
30-11-2014 19:00 не е избран ШОПИТЕ - Карамелите 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
07-12-2014 20:00 не е избран ХОЛАНДЦИТЕ - ШОПИТЕ 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 16
07-12-2014 22:00 не е избран Valencia C.F. - Новаците 9 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 16
14-12-2014 10:00 не е избран ШОПИТЕ - Speedy-net 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 17
14-12-2014 15:00 не е избран Новаците - Ян Бибиян 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
13-02-2015 20:00 не е избран Приятели - ШОПИТЕ 7 - 1 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 1
16-02-2015 19:00 не е избран ШОПИТЕ - Бохемите 5 - 0 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 2
20-02-2015 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ШОПИТЕ 7 - 3 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 3
22-02-2015 15:00 Palmsbet stadium Persy - Новаците 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-03-2015 18:00 не е избран Кралете - Новаците 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
22-03-2015 22:00 не е избран Новаците - Valencia C.F. 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
29-03-2015 09:00 не е избран Бохемите - Новаците 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
05-04-2015 20:00 не е избран Новаците - Играчорите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
19-04-2015 19:00 не е избран Majestic - Новаците 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
26-04-2015 20:00 не е избран Новаците - Белите кончета 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
10-05-2015 22:00 не е избран Милан - Новаците 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-05-2015 11:00 не е избран Новаците - Mladost Team 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2015 21:00 не е избран Seniorite - Новаците 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-06-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM Новаците - Главите-Карнобат 2 - 2* LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-06-2015 18:00 не е избран Мега Денс - Новаците 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-06-2015 21:00 не е избран Delta Guard - Новаците 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
28-06-2015 13:00 не е избран Лозен Сити - Новаците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
29-06-2015 22:30 не е избран Новаците - White Widow 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
05-07-2015 15:00 не е избран Новаците - Лидер 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-07-2015 18:45 не е избран Новаците - Седмица спатия - LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
15-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Класик Груп - V-TAC EUROPE 2 - 6 CHAMPIONSHIP 2
21-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - Оптиксорс 3 - 1 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
05-04-2017 20:45 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - UNILEVER ICE CREAM 8 - 5 CHAMPIONSHIP 5
12-04-2017 18:30 не е избран D&D EXPRESS - V-TAC EUROPE 1 - 6 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - Шенкер 7 - 4 CHAMPIONSHIP 1
26-04-2017 18:30 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - Ойрошпед 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
09-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - SSV 0 - 2 CHAMPIONSHIP 10
10-05-2017 21:45 не е избран Skypharm - V-TAC EUROPE 1 - 9 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2017 19:45 не е избран Sunderland Bulgaria - V-TAC EUROPE 3 - 1 CHAMPIONSHIP 11
30-05-2017 21:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2017 22:30 не е избран TRIZA - V-TAC EUROPE 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2017 22:00 Palmsbet stadium ТЕМИДА - V-TAC EUROPE 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
30-06-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Вършец 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 8 - 5 CHAMPIONSHIP 17
30-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - D&D EXPRESS 14 - 0 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Евромар - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2017 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Боми Борисов ООД 4 - 2 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
13-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
16-10-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - Tom Taylor 4 - 6 CHAMPIONSHIP 7
24-10-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
31-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - V-TAC EUROPE 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
15-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - V-TAC EUROPE 2 - 6 CHAMPIONSHIP 11
22-11-2017 22:30 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - FC ING 2 - 8 CHAMPIONSHIP 5
28-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - V-TAC EUROPE 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
07-12-2017 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Most Wanted 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
13-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Skypharm - V-TAC EUROPE 7 - 2 CHAMPIONSHIP 15
28-01-2018 00:00 не е избран Класик Груп - V-TAC EUROPE 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
06-03-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - greshka 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
27-03-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Ант студио 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
10-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 3 - 0 CHAMPIONSHIP 4
17-04-2018 20:45 не е избран Евромар - V-TAC EUROPE 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-04-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 6
08-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - ДСК Банка 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
16-05-2018 21:45 не е избран Skypharm - V-TAC EUROPE 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2018 21:30 не е избран Mr.Pizza - V-TAC EUROPE 1 - 4 CHAMPIONSHIP 7
30-05-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 10
02-06-2018 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
06-06-2018 21:00 не е избран ГЕОДЕТ - V-TAC EUROPE 5 - 8 CHAMPIONSHIP 11
12-06-2018 19:00 не е избран ОК Супер Транс - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 12
22-06-2018 20:45 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - UNILEVER ICE CREAM 5 - 1 CHAMPIONSHIP 13
26-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM A.C.A.B. - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 14
06-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 1
12-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Glaz Trading Troyan - V-TAC EUROPE 0 - 3 CHAMPIONSHIP 3
16-07-2018 19:45 Palmsbet stadium Опаковка БГ - V-TAC EUROPE 5 - 3 Група E 1
24-07-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - V-TAC EUROPE 0 - 5 Група E 2
01-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 10 - 10 Група E 3
08-08-2018 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - V-TAC EUROPE 2 - 3 Група E 4
15-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК Враждебна 5 - 0 Група E 5
19-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - ВМРО 0 - 5 Елиминации
28-08-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - A.C.A.B. 2 - 6 Източна конференция 1
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - V-TAC EUROPE 4 - 1 Източна конференция 2
26-09-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 4
02-10-2018 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Вършец 5 - 7 Източна конференция 5
09-10-2018 21:45 не е избран PalmsBet - V-TAC EUROPE 1 - 2 Източна конференция 6
16-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 4 - 4 Източна конференция 7
24-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 8
02-11-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 5 Източна конференция 9
06-11-2018 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - SSV 2 - 6 Източна конференция 3
07-11-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 10
13-11-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Витоша Бистрица 8 - 9 Източна конференция 11
27-11-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 13
01-12-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 15
05-12-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 5 Източна конференция 14
11-01-2019 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ГЕОДЕТ 5 - 0 Източна конференция 18
01-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 16
01-02-2019 19:45 не е избран Rehau - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 19
05-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - V-TAC EUROPE 0 - 5 Източна конференция 17
21-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ALA GROUP 0 - 5 Източна конференция 12
20-03-2019 19:00 не е избран VENDETTA-OLISPED - V-TAC EUROPE 2 - 5 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2019 18:45 Palmsbet stadium SSV - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ОК Супер Транс 6 - 5 CHAMPIONSHIP 5
10-04-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Rehau - V-TAC EUROPE 6 - 3 CHAMPIONSHIP 6
17-04-2019 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - PalmsBet 6 - 8 CHAMPIONSHIP 7
01-05-2019 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
07-05-2019 19:45 не е избран ING - V-TAC EUROPE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
23-05-2019 18:45 не е избран ДСК Банка - V-TAC EUROPE 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
28-05-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
01-06-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
11-06-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - Easy TV Net 13 - 1 CHAMPIONSHIP 13
18-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - V-TAC EUROPE 7 - 2 CHAMPIONSHIP 14
25-06-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - A.C.A.B. 5 - 2 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - V-TAC EUROPE 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
01-07-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - DSV 11 - 0 CHAMPIONSHIP 9
03-07-2019 18:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - V-TAC EUROPE 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
04-07-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - V-TAC EUROPE 6 - 5 CHAMPIONSHIP 16