София

Илиян Стефанов Брадваров

клубове

роден на: 02.07.1988

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - НОВИ ХАН 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
02-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Хотел Панчарево - Fibank 0 - 15 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2014 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Ел Класико 3 - 1 FINAL FOUR 1
06-09-2014 16:45 не е избран Титаните - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 FINAL FOUR 2
07-09-2014 12:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - АФК ВЕРЕЯ 1995 1 - 3 FINAL FOUR 3
09-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Класик Груп 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2014 22:30 Palmsbet stadium НДП Стрелци - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Fibank 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2014 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 4 - 6 PREMIER LEAGUE 1
22-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Тяло пречиш ми 3 - 11 PREMIER LEAGUE 2
24-09-2014 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2014 22:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - Fibank 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
02-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - БАЛКАН 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
07-10-2014 20:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 19:00 не е избран Barca - Тяло пречиш ми 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Fibank 7 - 5 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - УЛТРА 11 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-10-2014 20:45 не е избран Fibank - CAM R 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Fibank 3 - 7 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Colo Colo 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 15:00 не е избран Белите Якички - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2014 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ИХТИМАН 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2014 22:30 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2014 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 2 - 7 PREMIER LEAGUE 11
13-11-2014 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ESPRIT BRIGADA 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-11-2014 21:00 не е избран Вълците - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2014 19:45 не е избран Mentor Resort - Fibank 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2014 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 6 - 4 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2014 19:45 не е избран Fibank - ТЕМИДА 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 12:00 не е избран Verso Travel - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2014 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 3 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 17:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-12-2014 19:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 8 - 0 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 16:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
14-02-2015 17:00 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
18-02-2015 19:45 не е избран Fibank - Пени Маркет 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
19-02-2015 19:45 не е избран Спортинг - Тяло пречиш ми 1 - 11 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 5 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Зебра 4 - 4* MTEL PREMIER LEAGUE 1
04-03-2015 19:45 не е избран Fibank - Вършец 7 - 2 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ГОЛ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-03-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - Fibank *2 - 2 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-04-2015 19:45 не е избран Fibank - Eclipse 15 - 0 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актавис 7 - 1 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 16:00 не е избран Verso Travel - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2015 21:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2015 22:00 не е избран Профис - Fibank 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
19-04-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Космополит 2000 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 6 - 6* MTEL PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 20:45 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
08-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - НОВИ ХАН 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 16:00 не е избран Космополит 2000 - Тяло пречиш ми 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2015 22:45 не е избран ФК Елин Пелин - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-05-2015 21:00 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
16-05-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 12:00 не е избран НДП Стрелци - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2015 20:00 Спортен комплекс Езерец СИНИТЕ BD LIQUOR - SPS 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 18:45 не е избран Рапидо Куриери - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
24-05-2015 17:00 Игрище Ловен парк ne - Тяло пречиш ми 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-05-2015 21:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 0 - 8 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ne 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 18:00 не е избран Белите Якички - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Fibank 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2015 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2015 21:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
14-06-2015 09:00 не е избран Спортинг - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2015 20:30 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-06-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 22:45 не е избран Тяло пречиш ми - Спортинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2015 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - БАЛКАН 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 19:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Тяло пречиш ми 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-06-2015 20:45 не е избран Fibank - Легион Инс 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Plomari Антилопите - СИНИТЕ BD LIQUOR *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-07-2015 22:30 не е избран Спортинг - Fibank 6 - 5 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2015 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest - PREMIER LEAGUE 16
06-07-2015 21:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM СЕЛ Равно поле - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 8 Група F 1
08-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Върколаците (Лев Инс) 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-07-2015 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
21-07-2015 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Играчорите 9 - 3 Група F 2
23-07-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 6 Група F 3
24-07-2015 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Тяло пречиш ми - Great Wall - Ловеч 1 - 1* FINAL FOUR 1
25-07-2015 10:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Чико - Бунара - Тяло пречиш ми 5 - 1 FINAL FOUR 2
25-07-2015 18:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Тяло пречиш ми 4 - 3 FINAL FOUR 3
30-07-2015 20:45 не е избран БАСКИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 Група F 4
06-08-2015 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - КОС България 0 - 5 Група F 5
10-08-2015 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Вършец 3 - 2 Елиминации
13-08-2015 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Черно тото 5 - 0 Елиминации
17-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR - Елиминации
23-08-2015 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Вълците 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 1 Елиминации
29-08-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2015 18:45 не е избран Fibank - Шенкер 3 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 15:00 не е избран ЖИВЕЛИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Fibank 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2015 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
16-09-2015 21:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2015 18:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Sushi Shef 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-09-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 2 - 2* PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2015 19:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 5 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Intellect 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 00:00 Спортен комплекс САМОКОВ Тяло пречиш ми - Колор 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
07-10-2015 00:00 не е избран Milky Group Bio - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2015 21:00 не е избран Fibank - Рапидо Куриери 6 - 0 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Спортинг 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 12:00 не е избран ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
24-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - Мургаш Врачеш 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
30-10-2015 20:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ СИНИТЕ BD LIQUOR - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 Група F 2
01-11-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 Група F 3
04-11-2015 19:45 не е избран Джовани - Fibank 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2015 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-11-2015 19:45 не е избран Fibank - Вършец 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
14-11-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 19:45 не е избран CAM R - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2015 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ESPRIT BRIGADA 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-11-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 9
25-11-2015 18:45 не е избран Fibank - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
28-11-2015 20:00 не е избран Barca - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 16:00 не е избран НДП Стрелци - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 2 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Sushi Shef 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2015 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - FC CRAZY GANG - MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-12-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми *7 - 7 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 22:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR - MTEL PREMIER LEAGUE 17
16-12-2015 18:45 не е избран Fusion - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 19:00 не е избран Неудобните - Тяло пречиш ми 2 - 3 Група B 1
17-01-2016 21:00 не е избран Академикъ - Тяло пречиш ми 3 - 4 Група B 2
24-01-2016 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - Магнус 10 - 1 Група B 3
31-01-2016 21:00 не е избран Вършец - Тяло пречиш ми 1 - 10 Група B 4
07-02-2016 14:00 не е избран Тяло пречиш ми - Торпедо-София 5 - 0 Група B 5
13-02-2016 17:00 Царско село Тяло пречиш ми - Долна Малина 7 - 4 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село ФК Пълна Мрежа - Тяло пречиш ми 0 - 4 ВТОРА ФАЗА
17-02-2016 19:45 не е избран Fibank - Лев Инс 0 - 1 PREMIER LEAGUE 14
20-02-2016 16:00 Царско село PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
28-02-2016 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2016 19:45 не е избран Сенатор - Тяло пречиш ми 2 - 3 ВТОРА ФАЗА
02-03-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 2 - 2 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2016 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 11:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 12:00 не е избран FC CRAZY GANG - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2016 21:45 не е избран Fibank - Рапидо Куриери 4 - 0 PREMIER LEAGUE 4
23-03-2016 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
27-03-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ЖИВЕЛИ 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
30-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Fibank 0 - 3 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 19:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Джовани 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 17:00 не е избран Витоша Бистрица - Тяло пречиш ми 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
13-04-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Fibank 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 16:00 Спортен комплекс Шампиони ДЕЛТУМ - СИНИТЕ BD LIQUOR *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 09:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Milky Group Bio 5 - 4 PREMIER LEAGUE 8
04-05-2016 18:45 не е избран Fibank - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
04-05-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 2 - 6 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Majestic 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-05-2016 18:30 не е избран Mentor Resort - Fibank 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2016 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 4* PREMIER LEAGUE 9
18-05-2016 19:45 не е избран Fibank - Шенкер 6 - 0 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
03-06-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Fibank 1 - 14 PREMIER LEAGUE 12
05-06-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 20:45 не е избран Fibank - GOLD INS 4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2016 18:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-06-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
22-06-2016 21:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 22:30 не е избран Valencia C.F. - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-06-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2016 20:00 не е избран VILLA MARK - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 00:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-07-2016 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-07-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-07-2016 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2016 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
09-07-2016 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
10-07-2016 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-07-2016 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Intellect 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-08-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 20:45 не е избран Tom Taylor - Fibank 1 - 2 PREMIER LEAGUE 1
08-09-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ИХТИМАН 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2016 20:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
16-09-2016 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 19:00 не е избран Valencia C.F. - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-09-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - ДЕЛТУМ - СУПЕР КУПА БАМФ
25-09-2016 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Intellect 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Fibank 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
02-10-2016 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Класа 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 18:45 не е избран Massive - Fibank 1 - 6 PREMIER LEAGUE 4
10-10-2016 19:45 не е избран Спортинг - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Mentor Resort 7 - 2 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Зебра 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-10-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 11:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - Тяло пречиш ми 4 - 2 Група B 1
22-10-2016 14:00 Спорт парк Метал (Перник) DE ROSSI - Тяло пречиш ми 3 - 7 Група B 1
23-10-2016 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Ilinden United 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 0 - 5 Група K 1
29-10-2016 12:00 Каменица Арена DE ROSSI - Тяло пречиш ми 2 - 6 Група B 2
29-10-2016 14:00 Мини футболно игрище Ботевград Fibank - "Атлетик" Враца 8 - 5 Група K 2
29-10-2016 15:00 Каменица Арена Тяло пречиш ми - Неудобните 0 - 0 Група B 2
02-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
04-11-2016 22:30 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 20:30 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 00:00 не е избран Fibank - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 21:30 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM DHL ФРЕЙТ - Fibank 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 2 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Неудобните 4 - 2 Група B 3
20-11-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - DE ROSSI 7 - 1 Група B 3
22-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 4 PREMIER LEAGUE 11
23-11-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 20:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми *4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Majestic 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 16:30 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 18:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2017 17:00 Царско село Тяло пречиш ми - Лозен Сити 9 - 0 EFBET Пловдив 1
07-01-2017 21:00 Царско село Media United - Fibank 1 - 7 EFBET Люлин 1
17-01-2017 21:45 не е избран SPM -ltd - Тяло пречиш ми 4 - 16 EFBET Пловдив 2
21-01-2017 10:00 не е избран Majestic - Fibank 0 - 4 EFBET Люлин 3
21-01-2017 13:00 не е избран Тяло пречиш ми - Bristol Rovers Bulgaria 4 - 6 EFBET Пловдив 3
25-01-2017 21:45 не е избран Fibank - ТЕМИДА 8 - 3 EFBET Люлин 2
28-01-2017 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тяло пречиш ми 0 - 5 EFBET Пловдив 4
29-01-2017 13:00 не е избран Mat Star - Fibank 3 - 5 EFBET Люлин 4
04-02-2017 17:00 не е избран Fibank - Изтокът 5 - 0 EFBET Люлин 5
04-02-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 EFBET Пловдив 5
07-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
08-02-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
09-02-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Наполи 2 - 2* ВТОРА ФАЗА
11-02-2017 17:00 Царско село Fibank - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 19:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2 PREMIER LEAGUE 13
15-02-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Fibank - Milky Group Bio 5 - 5 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 18:30 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ИХТИМАН 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2017 00:00 не е избран ДСК Банка - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Fibank 3 - 4 PREMIER LEAGUE 14
24-02-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-02-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Тяло пречиш ми 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-02-2017 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 20:45 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково - PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 1 - 0 PREMIER LEAGUE 12
05-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ветераните Благоевград 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 14:00 Palmsbet stadium DELTA - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2017 00:00 не е избран Massive - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
22-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Easy TV Net 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2017 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 4 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2017 21:45 Palmsbet stadium СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Керамик 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
02-04-2017 18:00 Игрище Елин Пелин Fibank - Мургаш Врачеш 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Виста 8 - 8 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-04-2017 00:00 не е избран Fibank - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 17:00 не е избран Majestic - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2017 20:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
28-04-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Fibank 6 - 7 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-05-2017 00:00 не е избран Fibank - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
08-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
11-05-2017 22:30 Palmsbet stadium ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
14-05-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Ян Бибиян 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-05-2017 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-05-2017 00:00 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
23-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - Тяло пречиш ми 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
30-05-2017 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2017 20:45 не е избран Fibank - ВЕТ Юнайтед 9 - 1 PREMIER LEAGUE 9
14-06-2017 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 6 - 4 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Неудобните 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-06-2017 22:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 7
20-06-2017 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Вълците 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
25-06-2017 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2017 22:30 не е избран Полиграфия Инфо - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
28-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
02-07-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
02-07-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Carpe Diem FC 8 - 6 PREMIER LEAGUE 10
06-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Fibank - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
07-07-2017 18:45 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
09-07-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
09-07-2017 21:00 не е избран Intellect - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
11-07-2017 21:45 не е избран Марадона* - Фитнес 23* 2 - 8 Група G 1
12-07-2017 20:45 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted* - Марадона* 6 - 14 Група G 3
31-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Марадона* - Зенит* 3 - 3* Група G 2
02-08-2017 00:00 не е избран Марадона* - Играчорите* 5 - 0 Група G 4
07-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Хуните* - Марадона* 0 - 5 Група G 5
15-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Гърдова глава* - Марадона* 2 - 2* ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Тики-Така - Марадона* *2 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Столичен Авто Транспорт 11 - 5 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Тренто - Тяло пречиш ми 1 - 4 PREMIER LEAGUE 1
12-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ескус Милк 7 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2017 19:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2017 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Неудобните 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-09-2017 19:00 не е избран Intellect - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2017 00:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Fibank 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2017 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 22:45 Palmsbet stadium СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
07-10-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) Fibank - Смяна А 7 - 0 ГРУПА E5 2
07-10-2017 14:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - Fibank 0 - 5 ГРУПА E5 3
08-10-2017 10:00 АВАЛ АРЕНА (Панагюрище) Forever Young - Тяло пречиш ми 4 - 7 ГРУПА E3 1
08-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Majestic 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2017 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Valencia C.F. 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - FC ALA GROUP 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
21-10-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Valencia C.F. 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 3 - 9 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Forever Young 4 - 1 ГРУПА E3 2
04-11-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Вълците 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2017 18:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Fibank 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 19:15 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-11-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
18-11-2017 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Fibank - Пълдин Атлетик 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 00:00 не е избран DELTA - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2017 00:00 не е избран Fibank - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
22-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ilinden United 9 - 2 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 2 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - Fibank 1 - 11 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2017 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 16:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2017 19:45 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-12-2017 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
08-12-2017 19:45 не е избран Fibank - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
08-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Тяло пречиш ми 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2017 16:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-12-2017 00:00 не е избран MAHARANI - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 00:00 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2018 11:00 Царско село Сините* - Ятион* 8 - 1 Група C 1
13-01-2018 20:00 Царско село Лозен Сити* - Сините* 1 - 11 Група C 2
21-01-2018 12:00 не е избран Сините* - Софийска вода* 1 - 3 Група C 3
28-01-2018 11:00 не е избран Сините* - ПФК Чичовци* 2 - 3 Група C 4
04-02-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 0 Западна конференция 17
04-02-2018 10:00 не е избран Чики рики* - Сините* 0 - 5 Група C 5
06-02-2018 20:45 Palmsbet stadium ВЕТ Юнайтед - Fibank 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
13-02-2018 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
18-02-2018 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
20-02-2018 18:45 не е избран ФК Вадиас - Тяло пречиш ми 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-02-2018 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Serdika-Sofia 3 - 2 PREMIER LEAGUE 6
14-03-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 8
16-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Африка Юнайтед 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Fibank 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
20-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Вадиас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2018 19:45 не е избран Fibank - Rehau 9 - 2 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 20:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Fibank 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-03-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ел Класико 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 16:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Полиграфия Инфо 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2018 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 6 - 6 PREMIER LEAGUE 3
15-04-2018 11:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-04-2018 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 10 PREMIER LEAGUE 4
22-04-2018 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 22:00 не е избран FC ING - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
30-04-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
30-04-2018 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Наполи 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2018 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
20-05-2018 00:00 не е избран No name - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Вълците 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Fibank - ING 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Fibank - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 00:45 не е избран ФК Керамик - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 18:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-06-2018 19:45 не е избран Fibank - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 21:45 не е избран Ескус Милк - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2018 00:00 не е избран Fibank - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
05-06-2018 18:45 Palmsbet stadium MAHARANI - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
08-06-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
09-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2018 21:45 не е избран Лев Инс - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
23-06-2018 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2018 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2018 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 13
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 PREMIER LEAGUE 4
12-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 14
18-07-2018 20:45 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
22-07-2018 21:45 не е избран Intellect - СИНИТЕ BD LIQUOR - MTEL PREMIER LEAGUE 15
09-08-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
02-09-2018 21:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 Premier League First 8 1
12-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Easy TV Net 11 - 4 Западна конференция 2
15-09-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
16-09-2018 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 1 - 3 Premier League First 8 2
18-09-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Тяло пречиш ми 2 - 5 Западна конференция 3
25-09-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 0 Западна конференция 4
29-09-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
30-09-2018 16:00 не е избран Хищниците - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 7 Premier League First 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Skypharm - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 9
01-10-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 7
02-10-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 0 - 0 Западна конференция 5
12-10-2018 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 4 Западна конференция 6
13-10-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Каталунците Кирчево 0 - 5 Premier League First 8 5
14-10-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 Premier League First 8 6
17-10-2018 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Тяло пречиш ми 3 - 5 Западна конференция 1
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 Югозапад - група А 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 2 Холандците - Тяло пречиш ми 2 - 5 Югозапад - група А 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - МФК Средногорец (Златица) 9 - 6 Югозапад - група А 3
21-10-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 8
21-10-2018 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 4 Premier League First 8 7
01-11-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Premier League First 8 12
01-11-2018 19:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Premier League First 8 4
04-11-2018 18:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 Premier League First 8 9
11-11-2018 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Хищниците 2 - 6 Premier League First 8 10
18-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 СИНИТЕ BD LIQUOR - Maska Lens 0 - 5 Югозапад - група F 2
18-11-2018 14:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 ФК Керамик - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 Югозапад - група F 3
18-11-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Неудобните 0 - 5 Premier League First 8 11
23-11-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ДСК Банка 3 - 2 Западна конференция 12
01-12-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 00:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 Premier League First 8 14
31-12-2018 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 8
05-01-2019 16:00 Царско село Софийска вода - Тяло пречиш ми 1 - 3 Palmsbet 1
11-01-2019 00:00 не е избран Ескус Милк - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 18
19-01-2019 13:00 не е избран Кракра Перник - Тяло пречиш ми 6 - 0 Palmsbet 3
23-01-2019 22:00 Царско село Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 3 - 3 Palmsbet 2
27-01-2019 10:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бучките 5 - 3 Palmsbet 4
01-02-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 0 Западна конференция 10
11-02-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тяло пречиш ми 3 - 3 Palmsbet 5
13-02-2019 18:45 не е избран ING - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 16
17-02-2019 12:00 не е избран Витоша Бистрица - Тяло пречиш ми 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
20-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 4 Западна конференция 19
21-02-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - Тяло пречиш ми 2 - 3 Западна конференция 13
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 Западна конференция 11
01-03-2019 19:00 Царско село Приятели - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Intellect 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
17-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
19-03-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Магьосниците 2 - 4 ВТОРА ФАЗА
24-03-2019 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Чики Рики 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
29-03-2019 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - Тяло пречиш ми 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2019 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
01-04-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-04-2019 21:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ФК"Мизия" 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Вършец - Тяло пречиш ми 0 - 3 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Актив комерс 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-05-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
03-05-2019 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
07-05-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Тяло пречиш ми 6 - 6 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
17-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2019 20:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
02-06-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ЦВС 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
16-06-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
18-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Тяло пречиш ми 1 - 4 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2019 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Пеликан 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
24-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тяло пречиш ми 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
28-06-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Лев Инс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
30-06-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
03-07-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 16
09-07-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Milky Group Bio 2 - 1 PREMIER LEAGUE 17
29-07-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
01-08-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ЗЕНИТ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
18-08-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
25-08-2019 18:00 не е избран FC Aifos - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
28-08-2019 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Бучките 5 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
01-09-2019 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - El Stars 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-09-2019 17:45 не е избран Лозенец Юн - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
28-09-2019 20:00 не е избран Whiskey United - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-09-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
02-10-2019 19:45 не е избран Жар Голяновци - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
06-10-2019 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Лозен Сити 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18