София

Станислав Георгиев Пеев

клубове

роден на: 24.02.1984

години: 36

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
25-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Overon 13 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
29-08-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Colo Colo - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - ГОЛ 1 - 6 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Shporite - АКАДЕМИК 84 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
01-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - SSV 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
05-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Шенкер - Fusion 6 - 2 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM АКАДЕМИК 84 - Бандата 3 - 20 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
06-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Валяците - Сантяго Бернабеу 7 - 2 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Fusion - ИНТРАМА 1 - 12 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2014 21:45 Palmsbet stadium SSV - DREAMIX 7 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
13-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - АКАДЕМИК 84 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - ГОЛ 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Plomari Антилопите - Валяците 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Comptel - SSV 0 - 11 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
17-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM ALPHA BANK - Fusion 9 - 3 CHAMPIONSHIP 3
22-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Тяло пречиш ми 3 - 11 PREMIER LEAGUE 2
24-09-2014 20:45 не е избран Fusion - Royal Investments LTD 2 - 9 CHAMPIONSHIP 4
26-09-2014 19:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - McDonald's 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
29-09-2014 18:45 не е избран SSV - MMS 0 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
04-10-2014 00:00 не е избран British Council - АКАДЕМИК 84 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-10-2014 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 18:00 не е избран ГОЛ - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2014 21:45 не е избран Валяците - ГОЛ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2014 19:45 не е избран Algomatika - Kammarton - SSV 3 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
11-10-2014 18:00 не е избран PMP Build Invest - ГОЛ 12 - 1 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
13-10-2014 22:30 не е избран Валяците - МАРАДОНА 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2014 21:45 не е избран Профис - Fusion 10 - 3 CHAMPIONSHIP 7
16-10-2014 18:45 не е избран SSV - CODIX 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
18-10-2014 00:00 не е избран Безнадежните - АКАДЕМИК 84 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-10-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2014 18:45 не е избран Axway - SSV 0 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
24-10-2014 18:45 не е избран Fusion - Manchester United Bulgaria 10 - 21 CHAMPIONSHIP 8
24-10-2014 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2014 00:00 не е избран Резервите - АКАДЕМИК 84 отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
29-10-2014 21:45 не е избран Винпром Пещера - Fusion 6 - 1 CHAMPIONSHIP 9
30-10-2014 20:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
30-10-2014 22:30 не е избран Barca - ГОЛ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2014 18:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - AFC Ajax 2 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2014 17:00 не е избран FreshMarket - Валяците 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 21:45 не е избран ГОЛ - УЛТРА 9 - 4 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2014 18:45 не е избран Fusion - DSV България 10 - 4 CHAMPIONSHIP 10
05-11-2014 20:45 не е избран Paysafe - SSV 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
05-11-2014 21:45 не е избран FC EFBET - Fusion 10 - 6 CHAMPIONSHIP 5
08-11-2014 16:00 не е избран JJ&K Accountancy - АКАДЕМИК 84 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
08-11-2014 20:00 не е избран Спортинг - ГОЛ 6 - 1 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2014 18:45 не е избран Виста - Fusion 2 - 8 CHAMPIONSHIP 11
13-11-2014 21:45 не е избран SSV - Телелинк Бизнес Парк 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
15-11-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 3 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2014 21:00 не е избран ГОЛ - Colo Colo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2014 19:45 не е избран Вършец - Fusion 8 - 0 CHAMPIONSHIP 12
20-11-2014 18:45 не е избран SSV - EGT *4 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
21-11-2014 21:45 не е избран Валяците - Barca 2 - 7 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 18:00 не е избран Аполо СК - АКАДЕМИК 84 12 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2014 21:00 не е избран Plomari Антилопите - ГОЛ 8 - 4 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2014 21:45 не е избран Fusion - Skypharm 6 - 6 CHAMPIONSHIP 13
28-11-2014 19:45 не е избран BULPROS - SSV 1 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
28-11-2014 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Валяците 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
28-11-2014 21:45 не е избран Besnite - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 00:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Лабилните 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
29-11-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2014 18:45 не е избран SSV - MaxTelecom 8 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
05-12-2014 20:45 не е избран Most Wanted - Fusion 4 - 6 CHAMPIONSHIP 14
05-12-2014 21:45 не е избран Валяците - УЛТРА 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 18:00 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 15:00 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 8 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
10-12-2014 18:45 не е избран Fusion - Mondelez 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
11-12-2014 21:45 не е избран GRAFIXOFT - SSV 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 19:00 не е избран ГОЛ - FreshMarket 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 21:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Сердика 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
11-01-2015 10:00 не е избран ГОЛ - Loko Vakarel 7 - 5 Група E 1
21-01-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Белите Якички - ГОЛ 14 - 1 Група E 2
24-01-2015 19:00 не е избран ГОЛ - VIVACOM 4 - 2 Група E 3
31-01-2015 18:00 не е избран ГОЛ - Мутрагеница София 8 - 6 Група E 4
07-02-2015 20:00 не е избран Most Wanted - ГОЛ 5 - 7 Група E 5
14-02-2015 15:00 не е избран Валяците - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 16:00 не е избран FC SAN MARCO - ГОЛ 8 - 5 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 16:00 не е избран Busmanci - АКАДЕМИК 84 9 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
15-02-2015 10:00 не е избран ГОЛ - БАСКИТЕ 3 - 8 ВТОРА ФАЗА 1
18-02-2015 19:45 не е избран Fusion - Eclipse 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
18-02-2015 20:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - vitoshanews.com 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
21-02-2015 00:00 не е избран ГОЛ - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM АКАДЕМИК 84 - JAGUARES 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
21-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 5 PREMIER LEAGUE 17
24-02-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Comverse - SSV 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
25-02-2015 18:45 не е избран Валяците - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 10
13-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Валяците - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Арсенал Петров - АКАДЕМИК 84 0 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Шенкер - Fusion 4 - 0 CHAMPIONSHIP 3
18-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
20-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ГОЛ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 19:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
25-03-2015 20:45 не е избран Fusion - Skypharm 4 - 12 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2015 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 19:45 Palmsbet stadium SSV - MaxTelecom 7 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
27-03-2015 20:45 не е избран ГОЛ - Аякс-Зебра 2 - 4 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Валяците - не 8 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2015 16:00 не е избран Белите София - АКАДЕМИК 84 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-04-2015 20:45 не е избран Ойрошпед - Fusion 0 - 7 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2015 20:45 Palmsbet stadium Accedia - SSV 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-04-2015 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Септември София 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-04-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - ГОЛ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:45 не е избран Валяците - Спортинг 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2015 18:45 не е избран SSV - Overon 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
08-04-2015 19:45 не е избран FC EFBET - Fusion 4 - 7 CHAMPIONSHIP 6
15-04-2015 18:30 не е избран SSV - GTT 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
17-04-2015 19:45 не е избран Barca - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 17:00 не е избран ГОЛ - PMP Build Invest 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - АКАДЕМИК 84 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
22-04-2015 21:00 не е избран Fusion - ИНТРАМА 12 - 2 CHAMPIONSHIP 7
23-04-2015 20:30 не е избран Paysafe - SSV 4 - 9 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
25-04-2015 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Сердика 4 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
25-04-2015 19:00 не е избран Валяците - ГОЛ 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Валяците 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Fusion 1 - 8 CHAMPIONSHIP 1
08-05-2015 18:45 Palmsbet stadium SSV - DATECS 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
08-05-2015 20:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Валяците 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 19:00 не е избран ГОЛ - Спортинг 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 21:00 не е избран Vamos - АКАДЕМИК 84 9 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
11-05-2015 20:45 не е избран EGT 2 - SSV 3 - 3* ACCEDIA LEAGUE ONE 9
13-05-2015 19:45 не е избран Massive - Fusion 1 - 3 CHAMPIONSHIP 8
15-05-2015 21:45 не е избран Валяците - Актавис 1 - 1* PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 00:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
16-05-2015 18:00 не е избран Barca - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Изток 2014 - Валяците 2 - 2* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2015 18:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
20-05-2015 21:00 не е избран Fusion - Виста 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
22-05-2015 00:00 не е избран Cotton club - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2015 16:00 не е избран ФК Западно Ехо - АКАДЕМИК 84 0 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
23-05-2015 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ГОЛ 10 - 1 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2015 19:45 не е избран DSV България - Fusion 2 - 6 CHAMPIONSHIP 10
30-05-2015 16:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - JAGUARES 10 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
03-06-2015 21:00 не е избран Fusion - ТЕМИДА 2 - 0 CHAMPIONSHIP 11
05-06-2015 19:45 не е избран SSV - GRAFIXOFT 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
06-06-2015 17:00 не е избран Актавис - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 18:30 не е избран Класик Груп - Fusion 2 - 9 CHAMPIONSHIP 12
12-06-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 13 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
12-06-2015 20:45 не е избран Proxiad - SSV 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
12-06-2015 21:45 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 00:00 не е избран ГОЛ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 17:00 Комплекс Трендафила VR Group - Валяците 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-06-2015 21:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - Пиянките 14 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
16-06-2015 22:45 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
17-06-2015 20:45 не е избран Fusion - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 20:45 не е избран Adastra - SSV - ACCEDIA LEAGUE ONE 14
18-06-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 0 - 4 PREMIER LEAGUE 11
20-06-2015 17:00 не е избран УЛТРА - АКАДЕМИК 84 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
20-06-2015 21:00 не е избран FreshMarket - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
22-06-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Fusion - Фронтекс 6 - 3 CHAMPIONSHIP 2
23-06-2015 22:30 не е избран ГОЛ - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
23-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Валяците 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
26-06-2015 18:45 не е избран Винпром Пещера - Fusion 3 - 4 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2015 19:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 19:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Безнадежните 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
01-07-2015 21:45 не е избран Fusion - Most Wanted 5 - 3 CHAMPIONSHIP 15
02-07-2015 19:45 не е избран Upnetix - SSV 5 - 5* ACCEDIA LEAGUE ONE 11
03-07-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 00:00 не е избран FC SAN MARCO - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 18:00 не е избран Аполо СК - АКАДЕМИК 84 4 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
06-07-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2015 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 20:00 не е избран ГОЛ - Plomari Антилопите 0 - 1 PREMIER LEAGUE 17
27-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - SBTECH 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
29-08-2015 18:00 Palmsbet stadium Валяците - АЯКС СОФИЯ 6 - 1 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 21:00 Palmsbet stadium АКАДЕМИК 84 - Santos 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
31-08-2015 20:45 не е избран Sirma - SSV 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
01-09-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Fusion 13 - 2 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 21:00 не е избран Бандата - АКАДЕМИК 84 13 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2015 20:45 не е избран SSV - FootballScout 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
11-09-2015 20:45 не е избран Fusion - Milky Group Bio 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2015 17:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Гробарите 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
12-09-2015 22:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2015 18:45 не е избран Comverse - SSV 2 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
18-09-2015 21:45 не е избран Fusion - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2015 16:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - АКАДЕМИК 84 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
30-09-2015 18:45 не е избран Fusion - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 2 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
03-10-2015 20:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - vampires 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fusion 4 - 1 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2015 19:45 не е избран CSC - SSV 2 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
10-10-2015 18:00 не е избран Сердика - АКАДЕМИК 84 20 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
10-10-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2015 21:45 не е избран SSV - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
14-10-2015 19:45 не е избран Fusion - Джовани 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 19:00 не е избран Валяците - Актив комерс 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2015 19:45 не е избран Вършец - Fusion 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2015 21:00 не е избран FC ALA GROUP - АКАДЕМИК 84 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
26-10-2015 21:45 не е избран SSV - Melon 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
26-10-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
30-10-2015 18:45 не е избран Fusion - CAM R 2 - 3 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2015 17:00 не е избран Валяците - Спортинг 8 - 4 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Валяците - Zona C ООД 4 - 6 Група B 1
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лаос - Валяците 5 - 3 Група B 2
04-11-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - Fusion 5 - 1 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SSV 2 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
07-11-2015 00:00 не е избран УЛТРА - АКАДЕМИК 84 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
07-11-2015 17:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Локомотив 2012 Вакарел 10 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
07-11-2015 21:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2015 18:45 не е избран SSV - MMS 3 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
10-11-2015 22:30 не е избран АКАДЕМИК 84 - Белите София 2 - 17 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
11-11-2015 19:45 не е избран Fusion - VENDETTA-OLISPED 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 20:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Mat Star P 4 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
18-11-2015 18:45 не е избран Лев Инс - Fusion 11 - 4 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2015 21:45 не е избран Axway - SSV 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
21-11-2015 00:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - КОС България 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
21-11-2015 17:00 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2015 19:45 не е избран SSV - eCommera 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
25-11-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Fusion 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
28-11-2015 15:00 не е избран ФК Живите Мъртви - АКАДЕМИК 84 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
02-12-2015 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 21:00 не е избран Komfo - SSV 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
02-12-2015 21:45 не е избран Fusion - Шенкер 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 00:00 не е избран Валяците - Barca 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2015 20:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
10-12-2015 21:45 не е избран SSV - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
11-12-2015 18:45 не е избран GOLD INS - Fusion 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2015 17:00 не е избран Пиянките - АКАДЕМИК 84 - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
15-12-2015 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
16-12-2015 18:45 не е избран Fusion - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
27-02-2016 18:00 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 20:45 не е избран Skypharm - SSV 3 - 2 CHAMPIONSHIP 1
09-03-2016 19:45 не е избран SSV - Quehenberger Logistics 7 - 3 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Валяците 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - SSV 1 - 8 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2016 17:00 не е избран Валяците - FC ALA GROUP 12 - 3 PREMIER LEAGUE 3
23-03-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 10 - 1 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 21:00 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - SSV 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 4 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2016 22:00 не е избран SSV - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
11-04-2016 21:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - SSV 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2016 21:45 не е избран SSV - Massive 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
21-04-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 3 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2016 21:45 не е избран SSV - FC ING 5 - 9 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2016 21:45 не е избран Актив комерс - Валяците 0 - 11 PREMIER LEAGUE 7
12-05-2016 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 4* PREMIER LEAGUE 9
18-05-2016 22:00 не е избран ADIDAS - SSV 10 - 4 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2016 19:45 не е избран SSV - Most Wanted 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 6 PREMIER LEAGUE 11
09-06-2016 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - SSV *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
13-06-2016 22:30 не е избран Валяците - Сердика 10 - 0 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2016 20:45 не е избран SSV - Sushi Shef 6 - 11 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
22-06-2016 18:45 не е избран Billa - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2016 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 6 PREMIER LEAGUE 14
29-06-2016 22:00 не е избран Класик Груп - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
05-07-2016 21:45 не е избран SSV - ТЕМИДА 8 - 3 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2016 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
27-08-2016 20:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 2 - 2* PREMIER LEAGUE 1
02-09-2016 19:45 не е избран SSV - Bristol Rovers Bulgaria 15 - 2 CHAMPIONSHIP 1
10-09-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2016 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
17-09-2016 18:30 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
27-09-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 8 - 1 CHAMPIONSHIP 3
30-09-2016 20:45 не е избран Cotton club - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
12-10-2016 19:45 не е избран SSV - formpoint 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
14-10-2016 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 10 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - SSV 3 - 14 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 10:00 Парк Вършец Манастирище 2000 - Валяците 14 - 4 Група M 1
23-10-2016 12:00 Парк Вършец Валяците - Север 5 - 0 Група M 2
25-10-2016 22:30 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 1 - 6 PREMIER LEAGUE 7
02-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Рапидо Куриери - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 8
04-11-2016 21:45 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 6 - 6 PREMIER LEAGUE 5
08-11-2016 19:45 не е избран SSV - Шенкер 5 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 00:00 не е избран Вършец - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
15-11-2016 19:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - SSV 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 2 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Most Wanted 9 - 1 CHAMPIONSHIP 11
23-11-2016 21:00 Palmsbet stadium PMP Build Invest - Валяците 8 - 0 PREMIER LEAGUE 9
25-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Валяците - Сердика 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - Валяците 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
09-12-2016 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2016 19:45 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 16
13-12-2016 20:45 не е избран SSV - Skypharm 6 - 4 CHAMPIONSHIP 14
07-02-2017 20:45 не е избран Валяците - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
13-02-2017 19:45 не е избран SSV - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
15-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - SSV 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
18-02-2017 00:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-02-2017 18:45 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - SSV 6 - 10 CHAMPIONSHIP 17
01-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Оптиксорс 7 - 0 CHAMPIONSHIP 13
10-03-2017 00:00 не е избран Валяците - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Вършец - SSV 4 - 7 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
22-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2017 20:45 не е избран Шенкер - SSV 4 - 9 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2017 20:00 Palmsbet stadium SSV - Класик Груп 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
08-04-2017 19:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 8 PREMIER LEAGUE 5
12-04-2017 19:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран SSV - ORBICO BULGARIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2017 00:00 не е избран SSV - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
20-04-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM SSV - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
21-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
04-05-2017 18:15 Palmsbet stadium SSV - D&D EXPRESS 8 - 2 CHAMPIONSHIP 9
08-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - SSV 0 - 2 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2017 00:00 не е избран Валяците - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
25-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Актив комерс 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
01-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Сердика 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
03-06-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
06-06-2017 18:45 не е избран SSV - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2017 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - SSV 6 - 4 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 21:45 не е избран Без напрежение - Валяците 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
27-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - SSV 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
29-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Carpe Diem FC - Валяците 4 - 7 PREMIER LEAGUE 11
04-07-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 5 CHAMPIONSHIP 12
05-07-2017 21:45 не е избран Most Wanted - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2017 00:00 не е избран SSV - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
30-08-2017 21:45 Palmsbet stadium SSV - Евромар 8 - 4 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2017 20:00 не е избран Тренто - Валяците 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 18:30 не е избран Боми Борисов ООД - SSV 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2017 19:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
25-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - Витоша Бистрица 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
26-09-2017 00:00 Palmsbet stadium FC ING - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
29-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2017 00:00 не е избран SSV - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2017 00:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
13-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - SSV 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
20-10-2017 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2017 21:45 не е избран SSV - UNILEVER ICE CREAM 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2017 20:45 не е избран Mat Star - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 10:00 Игрище ж.к. Бистрица Самораново - Валяците 5 - 0 ГРУПА A3 1
28-10-2017 14:00 Игрище ж.к. Бистрица Валяците - Пирин 2003 0 - 5 ГРУПА A3 3
31-10-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 5 - 7 CHAMPIONSHIP 9
03-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Без напрежение 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Sunderland Bulgaria 3 - 1 CHAMPIONSHIP 10
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Most Wanted - SSV 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
18-11-2017 20:00 не е избран Валяците - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2017 00:00 не е избран Валяците - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
24-11-2017 00:00 не е избран SSV - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2017 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Skypharm 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2017 18:00 не е избран МАРАДОНА - Валяците 1 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-01-2018 00:00 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран D&D EXPRESS - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
04-02-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 0 Западна конференция 17
08-02-2018 18:45 не е избран SSV - Sushi Shef 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
07-03-2018 19:45 не е избран greshka - SSV 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
24-03-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
05-04-2018 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
14-04-2018 19:30 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 11 PREMIER LEAGUE 4
17-04-2018 19:45 Palmsbet stadium SSV - ОК Супер Транс 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
27-04-2018 19:45 не е избран SSV - Ант студио 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
28-04-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 9 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
03-05-2018 19:45 не е избран SSV - Easy TV Net 9 - 1 CHAMPIONSHIP 14
03-05-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - SSV 1 - 2 CHAMPIONSHIP 7
08-05-2018 18:45 Palmsbet stadium SSV - iSTYLE 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
11-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" отложен PREMIER LEAGUE 14
13-05-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Валяците 1 - 7 PREMIER LEAGUE 14
18-05-2018 19:45 не е избран Евромар - SSV 3 - 9 CHAMPIONSHIP 9
30-05-2018 21:45 не е избран SSV - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
02-06-2018 19:00 не е избран Валяците - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
06-06-2018 21:45 не е избран Mr.Pizza - SSV 1 - 9 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2018 00:00 не е избран Валяците - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
13-06-2018 20:00 не е избран SSV - ДСК Банка 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 4 - 11 CHAMPIONSHIP 2
20-06-2018 22:30 не е избран Валяците - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - SSV 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
25-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МАРАДОНА 7 - 1 PREMIER LEAGUE 5
03-07-2018 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
06-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 1
09-07-2018 00:00 не е избран Валяците - Сердика - PREMIER LEAGUE 1
11-07-2018 00:00 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
17-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Актив комерс 3 - 6 Група F 1
25-07-2018 21:45 не е избран IBM - ГОЛ 4 - 1 Група F 2
01-08-2018 20:45 не е избран ГОЛ - БНС РЕД БУЛС 3 - 4 Група F 3
07-08-2018 19:45 не е избран Кобра - ГОЛ 5 - 2 Група F 4
15-08-2018 21:45 не е избран ГОЛ - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 Група F 5
21-08-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Витоша Бистрица - ГОЛ 9 - 4 Елиминации
04-09-2018 21:45 не е избран Валяците - ДЖИ 10 11 - 2 Западна конференция 1
09-09-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 2 - 5 Източна конференция 1
12-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Ескус Милк 4 - 2 Западна конференция 2
12-09-2018 21:45 Palmsbet stadium SSV - Сантяго Бернабеу 3 - 5 Източна конференция 2
18-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 6 - 2 Западна конференция 3
26-09-2018 20:45 не е избран SSV - FC ALA GROUP 6 - 3 Източна конференция 4
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
02-10-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - Валяците 2 - 13 Западна конференция 5
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4 Източна конференция 5
09-10-2018 18:45 не е избран SSV - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 5 Източна конференция 6
16-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - SSV 5 - 0 Източна конференция 7
17-10-2018 20:45 не е избран Сердика - Валяците 4 - 5 Западна конференция 7
23-10-2018 19:45 не е избран Валяците - DXC.technology 2 - 6 Западна конференция 8
31-10-2018 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Валяците 2 - 0 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 0 - 5 Западна конференция 11
03-11-2018 00:00 не е избран Валяците - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 10
05-11-2018 22:30 не е избран Валяците - FK Kafana Stefanovic 0 - 5 Западна конференция 4
06-11-2018 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - SSV 2 - 6 Източна конференция 3
07-11-2018 20:45 не е избран SSV - ГЕОДЕТ 7 - 2 Източна конференция 10
14-11-2018 19:45 не е избран Валяците - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 Западна конференция 6
14-11-2018 20:45 не е избран Rehau - SSV 2 - 11 Източна конференция 11
21-11-2018 19:45 не е избран Валяците - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 12
27-11-2018 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - SSV 5 - 4 Източна конференция 13
01-12-2018 18:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 15
01-12-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Валяците 5 - 0 Западна конференция 15
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
05-12-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 Източна конференция 14
18-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 16
01-01-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Валяците 5 - 0 Западна конференция 13
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 18
11-01-2019 00:00 не е избран iSTYLE - SSV 0 - 5 Източна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран ING - Валяците 5 - 0 Западна конференция 19
01-02-2019 18:45 не е избран Bamboo Beach - SSV 0 - 5 Източна конференция 9
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
25-02-2019 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 3 Източна конференция 12
27-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - SSV 4 - 4 Източна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран SSV - PalmsBet - Източна конференция 17
07-03-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 3 - 8 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2019 20:45 не е избран SSV - VENDETTA-OLISPED 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - SSV 3 - 1 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2019 18:45 Palmsbet stadium SSV - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
03-05-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - SSV 1 - 6 CHAMPIONSHIP 5
08-05-2019 21:45 не е избран SSV - Rehau 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - SSV 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
01-06-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2019 20:45 не е избран Сердика - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
18-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM SSV - DSV 11 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM FC A.C.A.B - 2018 - SSV 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
26-06-2019 21:45 не е избран FC ALA GROUP - SSV 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран SSV - ING 5 - 8 CHAMPIONSHIP 12
01-07-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-07-2019 21:45 не е избран SSV - PalmsBet 5 - 1 CHAMPIONSHIP 10
03-07-2019 21:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
05-07-2019 20:45 не е избран SSV - ДСК Банка 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16