София

цветелин иванов цаковски

клубове

роден на: 08.09.1994

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран БАЛКАН - Левски София Б ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 28
n/a не е избран БАЛКАН - Олимпия ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 31
n/a не е избран Национал 2010 Б - БАЛКАН ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 32
n/a не е избран БАЛКАН - Национал 2010 А ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 33
n/a не е избран БАЛКАН - Славия ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 26
n/a не е избран ЦАРСКО СЕЛО - БАЛКАН ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 34
n/a не е избран Локомотив София - БАЛКАН ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 29
n/a не е избран БАЛКАН - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 30
n/a не е избран Витоша Б - БАЛКАН ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 27
30-11--0001 00:00 не е избран Боми Борисов ООД - Sushi Shef - CHAMPIONSHIP 17
30-11--0001 00:00 не е избран Ред Хартс - Мургаш Врачеш - Аматьорска футболна лига 19
23-08-2014 18:30 не е избран Sushi Shef - Полиграфия Инфо 9 - 4 CHAMPIONSHIP 1
24-08-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - МФК Люлин - METHODIA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БАЛКАН - ФК ИХТИМАН 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Plomari Антилопите - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БАЛКАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2014 22:30 не е избран Colo Colo - Plomari Антилопите 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Plomari Антилопите - Валяците 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 13:00 не е избран БАЛКАН - Вълците 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-09-2014 22:30 не е избран Sushi Shef - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
26-09-2014 20:45 не е избран Plomari Антилопите - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 19:00 Palmsbet stadium Витоша - Sushi Shef 3 - 4 CHAMPIONSHIP 5
02-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - БАЛКАН 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 17:00 не е избран БАЛКАН - Лозен 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
11-10-2014 19:00 не е избран Plomari Антилопите - FreshMarket 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 14:00 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 20:00 не е избран Спортинг - БАЛКАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-10-2014 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - vitoshanews.com 4 - 5 CHAMPIONSHIP 8
18-10-2014 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Бате Борисов (Трудовец) 7 - 2 Аматьорска футболна лига 1
18-10-2014 20:00 не е избран FC SAN MARCO - Plomari Антилопите 5 - 1 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 09:00 не е избран БАЛКАН - Verso Travel 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 13:00 не е избран Лидер Надежда - Sushi Shef 8 - 1 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - БАЛКАН 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
25-10-2014 12:00 не е избран Черното Лале - Мургаш Врачеш 0 - 3 Аматьорска футболна лига 2
25-10-2014 16:00 не е избран Plomari Антилопите - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - ФК Керамик 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 16:00 не е избран Sushi Shef - Intellect 3 - 2 CHAMPIONSHIP 10
31-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 14:00 не е избран Хищниците - БАЛКАН 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2014 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Микроак 3 - 1 Аматьорска футболна лига 3
02-11-2014 19:00 не е избран El Stars - Sushi Shef 4 - 8 CHAMPIONSHIP 11
09-11-2014 16:40 не е избран Племакс - Мургаш Врачеш 1 - 3 Аматьорска футболна лига 4
09-11-2014 19:00 не е избран БАЛКАН - Неудобните 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - БНС РЕД БУЛС 8 - 1 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2014 22:30 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2014 22:30 не е избран Реал София - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
16-11-2014 09:00 не е избран DEVILS - Sushi Shef 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 22:00 не е избран Аякс-Зебра - БАЛКАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 13
22-11-2014 21:00 не е избран Plomari Антилопите - ГОЛ 8 - 4 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - НОВИ ХАН 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 14:00 не е избран Sushi Shef - Римляните 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 16:40 не е избран Север - Мургаш Врачеш 2 - 1 Аматьорска футболна лига 6
30-11-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - БАЛКАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Sushi Shef 5 - 8 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2014 22:30 не е избран МАРАДОНА - Plomari Антилопите 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
07-12-2014 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Ред Хартс 2 - 2 Аматьорска футболна лига 8
07-12-2014 17:00 не е избран БАЛКАН - НДП Стрелци 6 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 19:00 не е избран Sushi Shef - FC CRAZY GANG 3 - 8 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2014 19:45 не е избран Plomari Антилопите - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2014 13:10 не е избран Даката Юнайтед - Мургаш Врачеш 0 - 15 Аматьорска футболна лига 9
14-12-2014 18:00 не е избран Белите Якички - БАЛКАН 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 19:00 не е избран Easy TV Net - Sushi Shef 1 - 3 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2014 19:45 не е избран Актив комерс - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 15
20-12-2014 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Върколаците (Лев Инс) 3 - 5 Аматьорска футболна лига 10
27-12-2014 13:10 не е избран Сенсата - Мургаш Врачеш 1 - 8 Аматьорска футболна лига 11
03-01-2015 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Изток 2014 7 - 4 Аматьорска футболна лига 12
11-01-2015 13:10 не е избран Бичкиите - Мургаш Врачеш 1 - 8 Аматьорска футболна лига 13
25-01-2015 12:00 не е избран Мургаш Врачеш - Бате Борисов (Трудовец) 10 - 0 Аматьорска футболна лига 14
31-01-2015 14:20 не е избран Племакс - Мургаш Врачеш - Аматьорска футболна лига 15
08-02-2015 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Бичкиите - Аматьорска футболна лига 16
14-02-2015 17:00 не е избран Plomari Антилопите - Barca 6 - 2 PREMIER LEAGUE 16
16-02-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Plomari Антилопите 2 - 11 PREMIER LEAGUE 11
21-02-2015 17:00 Palmsbet stadium УЛТРА - Plomari Антилопите 2 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 14:00 Palmsbet stadium Неудобните - БАЛКАН 5 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Север - Аматьорска футболна лига 18
22-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - ФК Вадиас 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-03-2015 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Микроак - Аматьорска футболна лига 20
14-03-2015 19:00 Palmsbet stadium Актавис - Plomari Антилопите 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:45 не е избран НОВИ ХАН - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2015 21:45 не е избран Sushi Shef - ФК Керамик 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 14:20 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Мургаш Врачеш - Аматьорска футболна лига 21
21-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Plomari Антилопите - Cotton club 6 - 2 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 10:00 не е избран Неудобните - Sushi Shef 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 12:00 не е избран Мургаш Врачеш - Изток 2014 - Аматьорска футболна лига 22
23-03-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ФК Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 13:00 не е избран Sushi Shef - НОВИ ХАН 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 14:00 не е избран НДП Стрелци - БАЛКАН 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Даката Юнайтед - Аматьорска футболна лига 23
29-03-2015 15:00 СЦ Арена Plomari Антилопите - Хамелеон 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2015 20:00 не е избран Plomari Антилопите - Актив комерс 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 13:10 не е избран Сенсата - Мургаш Врачеш - Аматьорска футболна лига 24
05-04-2015 15:00 не е избран БАЛКАН - ФК Елин Пелин *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 16:00 не е избран НДП Стрелци - Sushi Shef 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 16:00 не е избран FC SAN MARCO - Plomari Антилопите 2 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 19:00 не е избран Sushi Shef - БАЛКАН 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - Софийска вода *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2015 18:00 СЦ Арена Титаните - Мургаш Врачеш 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - Белите Якички 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-04-2015 19:45 не е избран Plomari Антилопите - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
10-05-2015 09:00 не е избран Хищниците - Sushi Shef 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 11:00 не е избран Белите Якички - БАЛКАН 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
11-05-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-05-2015 22:30 не е избран Verso Travel - Sushi Shef 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-05-2015 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Plomari Антилопите 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 12:00 не е избран Sushi Shef - Спортинг 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 14:00 не е избран БАЛКАН - Малки Страсти 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Мургаш Врачеш - Амфетико 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 18:00 Мини футболно игрище Ботевград Identifier - Plomari Антилопите 0 - 10 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
29-05-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 0 - 8 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2015 19:00 СЦ Арена Plomari Антилопите - Космополит 2000 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК Вадиас 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 22:00 не е избран Спортинг - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
11-06-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - Sushi Shef 7 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 10:00 не е избран БАЛКАН - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
21-06-2015 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - БАЛКАН 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-06-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 14:00 не е избран Хищниците - БАЛКАН 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-06-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - Plomari Антилопите - PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 15:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Plomari Антилопите 3 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Plomari Антилопите - СИНИТЕ BD LIQUOR *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-06-2015 19:45 не е избран БАЛКАН - ФК Керамик 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 21:00 не е избран Plomari Антилопите - Barca 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БАЛКАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 14
07-07-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Sushi Shef 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 19:00 Спортен комплекс Езерец АВАНГАРД - Plomari Антилопите 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-07-2015 20:00 не е избран ГОЛ - Plomari Антилопите 0 - 1 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2015 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
31-07-2015 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Plomari Антилопите - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 4 FINAL FOUR 1
01-08-2015 10:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ESPRIT BRIGADA - Plomari Антилопите 3 - 5 FINAL FOUR 2
01-08-2015 18:15 Спортен комплекс КАМЧИЯ King Games - Plomari Антилопите 4 - 1 FINAL FOUR 3
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Sushi Shef 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-09-2015 22:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Sushi Shef 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2015 18:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Sushi Shef 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-09-2015 18:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-10-2015 22:00 не е избран НДП Стрелци - Sushi Shef 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-10-2015 16:00 не е избран Intellect - Sushi Shef 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-10-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - Неудобните 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-10-2015 15:00 не е избран Вълците - Sushi Shef 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - Мургаш Врачеш 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
01-11-2015 20:00 не е избран Sushi Shef - ЖИВЕЛИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 11
08-11-2015 21:00 не е избран FC CRAZY GANG - Sushi Shef 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2015 16:00 не е избран Sushi Shef - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
15-11-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
22-11-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Sushi Shef 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
13-12-2015 22:00 не е избран Sushi Shef - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-03-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Sushi Shef 6 - 3 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Sushi Shef 7 - 0 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2016 20:45 не е избран Sushi Shef - ДМ БЪЛГАРИЯ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 4
30-03-2016 20:45 не е избран vitoshanews.com - Sushi Shef 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2016 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - Massive 3 - 12 CHAMPIONSHIP 6
13-04-2016 21:45 не е избран Оптиксорс - Sushi Shef 8 - 1 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2016 18:30 не е избран Sushi Shef - FC ING 7 - 5 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2016 20:45 не е избран Sushi Shef - Most Wanted 6 - 5 CHAMPIONSHIP 10
18-05-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Sushi Shef 8 - 6 CHAMPIONSHIP 11
25-05-2016 18:30 не е избран Sushi Shef - Ойрошпед 9 - 5 CHAMPIONSHIP 2
01-06-2016 21:00 не е избран Класик Груп - Sushi Shef 5 - 10 CHAMPIONSHIP 12
09-06-2016 18:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - Billa 13 - 4 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 20:45 не е избран SSV - Sushi Shef 6 - 11 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Sushi Shef 10 - 5 CHAMPIONSHIP 9
22-06-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - ТЕМИДА 14 - 4 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2016 19:45 не е избран Skypharm - Sushi Shef 5 - 9 CHAMPIONSHIP 16
05-07-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - Quehenberger Logistics 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
23-08-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Sushi Shef - ПЛЕЙОФИ
03-09-2016 11:00 не е избран Академик - БАЛКАН 7 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 1
10-09-2016 11:00 не е избран БАЛКАН - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 2
13-09-2016 00:00 не е избран Лъвчета - БАЛКАН - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 3
13-09-2016 12:00 не е избран Левски София А - БАЛКАН - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 5
13-09-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Sushi Shef 4 - 8 CHAMPIONSHIP 2
17-09-2016 12:00 не е избран БАЛКАН - Септември София - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 4
20-09-2016 21:45 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 14 - 1 CHAMPIONSHIP 1
24-09-2016 15:00 не е избран БАЛКАН - Левски София - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 6
27-09-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - Bristol Rovers Bulgaria 12 - 5 CHAMPIONSHIP 3
01-10-2016 15:00 не е избран ДИТ 1 - БАЛКАН - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 7
04-10-2016 20:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Sushi Shef 5 - 10 CHAMPIONSHIP 4
08-10-2016 17:00 не е избран БАЛКАН - ДИТ 2 8 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 8
15-10-2016 17:00 не е избран Славия - БАЛКАН 2 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 9
19-10-2016 19:45 не е избран Вършец - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
22-10-2016 14:00 не е избран БАЛКАН - Витоша Б 2 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 10
28-10-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - formpoint 14 - 3 CHAMPIONSHIP 7
29-10-2016 11:00 Игрище Елин Пелин Актив комерс - Мургаш Врачеш 1 - 1 Група I 1
29-10-2016 14:00 Игрище Елин Пелин Мургаш Врачеш - Самоков 4 - 2 Група I 2
29-10-2016 16:00 не е избран Левски София Б - БАЛКАН 0 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 11
01-11-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2016 10:00 не е избран БАЛКАН - Локомотив София 0 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 12
04-11-2016 00:00 не е избран Sushi Shef - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
05-11-2016 11:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - БАЛКАН 1 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 13
09-11-2016 18:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - FC ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 9
12-11-2016 16:00 не е избран Олимпия - БАЛКАН 2 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 14
15-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Рапидо Куриери - Sushi Shef 2 - 8 CHAMPIONSHIP 10
19-11-2016 15:00 Спортен коплекс Замъка Pasta Gabrovo - Мургаш Врачеш 4 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2016 17:00 не е избран БАЛКАН - Национал 2010 Б 1 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 15
23-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - Шенкер 3 - 3 CHAMPIONSHIP 11
26-11-2016 13:00 не е избран Национал 2010 А - БАЛКАН 0 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 16
03-12-2016 13:00 не е избран БАЛКАН - ЦАРСКО СЕЛО 0 - 6 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 17
07-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - Most Wanted 6 - 1 CHAMPIONSHIP 13
15-12-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
01-02-2017 19:45 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
09-02-2017 18:45 не е избран ТЕМИДА - Sushi Shef 4 - 9 CHAMPIONSHIP 12
15-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - SSV 9 - 1 CHAMPIONSHIP 15
21-02-2017 19:45 Palmsbet stadium Skypharm - Sushi Shef 3 - 10 CHAMPIONSHIP 16
04-03-2017 11:00 не е избран БАЛКАН - Академик 3 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 18
11-03-2017 09:00 не е избран Сердика - БАЛКАН 0 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 19
14-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - Skypharm 9 - 3 CHAMPIONSHIP 2
18-03-2017 12:00 не е избран БАЛКАН - Лъвчета - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 20
19-03-2017 13:00 Спортинг арена Тера Трак - Мургаш Врачеш 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
25-03-2017 09:00 не е избран Септември София - БАЛКАН 2 - 4 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 21
28-03-2017 19:45 не е избран Sushi Shef - Sunderland Bulgaria 8 - 3 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2017 09:00 не е избран БАЛКАН - Левски София А 4 - 4 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 22
02-04-2017 18:00 Игрище Елин Пелин Fibank - Мургаш Врачеш 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - Sushi Shef 5 - 7 CHAMPIONSHIP 5
08-04-2017 09:00 не е избран Левски София - БАЛКАН - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 23
12-04-2017 00:00 не е избран БАЛКАН - ДИТ 1 - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 24
12-04-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
19-04-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
22-04-2017 10:00 не е избран ДИТ 2 - БАЛКАН 0 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 25
25-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - ТЕМИДА 13 - 1 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
02-05-2017 19:45 не е избран Вършец - Sushi Shef 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2017 22:30 Palmsbet stadium Most Wanted - Sushi Shef 5 - 8 CHAMPIONSHIP 7
30-05-2017 18:45 не е избран MFM - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2017 22:00 Palmsbet stadium Класик Груп - Sushi Shef 3 - 10 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2017 21:00 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
13-06-2017 18:45 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 9 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - UNILEVER ICE CREAM 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
30-06-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 8 - 5 CHAMPIONSHIP 17
29-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - Tom Taylor 6 - 3 CHAMPIONSHIP 1
27-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - V-TAC EUROPE 2 - 2 CHAMPIONSHIP 4
28-09-2017 19:00 Мини футболно игрище Ботевград Мургаш Врачеш - Червена чета "Радецки" 6 - 4 ГРУПА B1 1
28-09-2017 22:00 Мини футболно игрище Ботевград Мургаш Врачеш - ФК"КРИСТА" ЛОМ 7 - 2 ГРУПА B1 1
04-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Sushi Shef 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
08-10-2017 11:00 Спортен коплекс Замъка Sushi Shef - Разград® 0 - 5 ГРУПА C1 1
08-10-2017 13:00 Спортен коплекс Замъка ФК СТАРО СЕЛО 777 - Sushi Shef 5 - 0 ГРУПА C1 2
13-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - UNILEVER ICE CREAM 4 - 6 CHAMPIONSHIP 6
17-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 5 - 6 CHAMPIONSHIP 7
18-10-2017 19:30 Дунавски юнак Червена чета "Радецки" - Мургаш Врачеш 2 - 1 ГРУПА B1 2
18-10-2017 21:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Мургаш Врачеш 1 - 2 ГРУПА B1 2
25-10-2017 20:45 не е избран Sushi Shef - Sunderland Bulgaria 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
26-10-2017 19:30 Общинско игрище Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - Мургаш Врачеш 5 - 0 ГРУПА B1 3
26-10-2017 21:00 Общинско игрище Козлодуй Мургаш Врачеш - Червена чета "Радецки" 3 - 3 ГРУПА B1 3
31-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Sushi Shef 3 - 6 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - Ант студио 11 - 3 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2017 18:45 Palmsbet stadium Оптиксорс - Sushi Shef 4 - 9 CHAMPIONSHIP 11
16-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Мургаш Врачеш 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2017 19:30 не е избран Мургаш Врачеш - Нашенци-Пчелна Майка 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Sushi Shef 6 - 6 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
13-12-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
06-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 2
08-02-2018 18:45 не е избран SSV - Sushi Shef 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
15-02-2018 20:45 не е избран Sushi Shef - Skypharm 5 - 4 CHAMPIONSHIP 12
07-03-2018 21:45 не е избран Sushi Shef - Евромар - CHAMPIONSHIP 16
17-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Мургаш Врачеш - Орлин Пирдоп 1 - 1* Югозапад - група А 1
17-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Мургаш Врачеш 6 - 1 Югозапад - група А 2
10-03-2019 14:00 не е избран БАЛКАН - Loko Vakarel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 18:00 не е избран БАЛКАН - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
24-03-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
31-03-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - ЦВС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
01-04-2019 00:00 не е избран Лозенец Юн - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
01-04-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Жар Голяновци 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
01-05-2019 19:00 не е избран Лозен Сити - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - FC Aifos 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
01-05-2019 19:00 не е избран Бучките - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Whiskey United 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
01-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
05-05-2019 19:00 не е избран Пеликан - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
01-06-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - БАЛКАН 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-07-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
29-07-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК ИХТИМАН 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
06-08-2019 19:00 не е избран Кралете - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
08-08-2019 19:00 не е избран El Stars - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-08-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Неможещите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
01-09-2019 19:00 не е избран Чики Рики - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19