София

Филип Филипов Филипов

клубове

роден на: 22.09.1985

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Актив комерс *7 - 7 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - FC SAN MARCO 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
08-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Barca - FreshMarket 2 - 12 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Рапидо Куриери - GOLD INS *2 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - УЛТРА 8 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FC SAN MARCO - Barca 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 18:00 Palmsbet stadium Besnite - Актив комерс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 3
19-09-2014 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - CAM R 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
26-09-2014 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 17:00 не е избран УЛТРА - FC SAN MARCO 3 - 9 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 20:00 не е избран Спортинг - FreshMarket 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - Fibank 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2014 22:30 не е избран FreshMarket - Colo Colo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 19:00 не е избран Plomari Антилопите - FreshMarket 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 20:00 не е избран Colo Colo - FC SAN MARCO 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 20:00 не е избран FC SAN MARCO - Plomari Антилопите 5 - 1 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Хотел Панчарево 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 16:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 17:00 не е избран FreshMarket - Валяците 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 18:00 не е избран FC SAN MARCO - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2014 18:45 не е избран Класик Груп - GOLD INS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 20:00 не е избран FreshMarket - FC SAN MARCO 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2014 16:00 не е избран Besnite - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 3 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - GOLD INS 3 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 18:00 не е избран FC SAN MARCO - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 19:00 не е избран FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 0 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2014 18:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
02-12-2014 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2014 17:00 не е избран Colo Colo - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 17:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 18:00 не е избран FreshMarket - Сантяго Бернабеу 10 - 1 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2014 18:45 не е избран Магнус - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 19:00 не е избран ГОЛ - FreshMarket 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 3 - 12 PREMIER LEAGUE 15
15-12-2014 19:45 не е избран Актив комерс - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2015 15:00 не е избран GOLD INS - FK LP SUPER SPORT 9 - 5 Група D 1
11-01-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Бохемите 6 - 3 Група A 1
17-01-2015 21:00 не е избран GOLD INS - White Widow 6 - 0 Група D 2
18-01-2015 14:00 не е избран Тигрите - Актив комерс 3 - 7 Група A 2
23-01-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Фалшивите деветки 3 - 6 Група A 3
24-01-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - GOLD INS 6 - 4 Група D 3
31-01-2015 20:00 не е избран GOLD INS - Приятели 4 - 3 Група D 4
01-02-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Ajax 6 - 4 Група A 4
07-02-2015 14:00 не е избран Standard Boys - GOLD INS 4 - 16 Група D 5
07-02-2015 15:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 3 - 6 Група A 5
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 15:00 не е избран FreshMarket - МАРАДОНА 11 - 2 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 16:00 не е избран FC SAN MARCO - ГОЛ 8 - 5 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5* ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 9 - 0 PREMIER LEAGUE 8
19-02-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC SAN MARCO 7 - 5 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - FC SAN MARCO 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - FreshMarket 1 - 4 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 18:00 Palmsbet stadium Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 10:00 СК Симеоново Актив комерс - Хотел Панчарево 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
24-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 18:45 не е избран Валяците - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 10
25-02-2015 21:45 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-02-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
27-02-2015 20:00 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 ВТОРА ФАЗА 4
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 5
04-03-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Eclipse 7 - 4 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - FC SAN MARCO 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FreshMarket - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:00 Palmsbet stadium FC SAN MARCO - FreshMarket *1 - 1 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2015 21:45 не е избран Актив комерс - FC SAN MARCO 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 14:00 СЦ Арена Актив комерс - Блясък 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 2 - 10 PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Plomari Антилопите - Актив комерс 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket *3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2015 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
18-04-2015 16:00 не е избран FC SAN MARCO - Plomari Антилопите 2 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
29-04-2015 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Пени Маркет 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
08-05-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 1 PREMIER LEAGUE 8
08-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Бат' Динко и Приятели 6 - 4 PREMIER LEAGUE 8
12-05-2015 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 9
19-05-2015 18:45 не е избран CAM R - GOLD INS 7 - 10 PREMIER LEAGUE 9
22-05-2015 20:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 10
26-05-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2015 18:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2015 17:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Легион Инс 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
11-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
12-06-2015 21:45 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 21:00 не е избран Barca - FreshMarket 3 - 8 PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 21:45 не е избран Спортинг - Актив комерс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 13
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
15-06-2015 22:30 не е избран FC SAN MARCO - Актавис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
16-06-2015 18:45 не е избран Спортинг - GOLD INS 7 - 6 PREMIER LEAGUE 13
16-06-2015 22:45 не е избран FreshMarket - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 1 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 0 - 4 PREMIER LEAGUE 11
20-06-2015 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 2 - 3 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 21:00 не е избран FreshMarket - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Вършец 12 - 3 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Спортинг 6 - 1 PREMIER LEAGUE 12
23-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Валяците 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 18:00 не е избран Barca - FC SAN MARCO 3 - 4 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - FreshMarket 1 - 5 PREMIER LEAGUE 15
30-06-2015 19:45 не е избран Профис - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2015 22:30 не е избран FreshMarket - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
04-07-2015 00:00 не е избран FC SAN MARCO - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Актавис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
11-07-2015 19:00 не е избран Актавис - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 3 - 10 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 21:00 не е избран Cotton club - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - ИНТРАМА 12 - 0 Група C 1
16-07-2015 20:45 не е избран Черно тото - FreshMarket 2 - 7 Група C 2
28-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 4 - 2 Група C 3
30-07-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - FreshMarket 0 - 5 Група C 4
06-08-2015 19:45 не е избран FreshMarket - Santos - Група C 5
11-08-2015 20:45 не е избран FreshMarket - Бандата 10 - 3 Елиминации
13-08-2015 20:45 не е избран FreshMarket - Delta Guard 10 - 3 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - FreshMarket *2 - 2 Елиминации
29-08-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2015 20:00 не е избран FreshMarket - FC SAN MARCO 4 - 2 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2015 22:30 не е избран FC SAN MARCO - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Fibank 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 6 - 4 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 2 - 2* PREMIER LEAGUE 4
26-09-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
29-09-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Milky Group Bio 10 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2015 21:30 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - FreshMarket 3 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 00:00 Релакс Арена (Пазарджик) FC SAN MARCO - ЕСЕТРА КОМЕРС 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
06-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 0 - 13 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2015 22:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - GOLD INS 3 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
10-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 18:00 не е избран FreshMarket - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2015 22:30 не е избран Актив комерс - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 3
14-10-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Неудобните 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
16-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 0 - 2 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2015 19:00 не е избран Валяците - Актив комерс 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-10-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2015 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 6 - 1 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
30-10-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Върколаците (Лев Инс) 8 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
30-10-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Джовани 14 - 4 PREMIER LEAGUE 8
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 13:00 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC SAN MARCO *3 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - FULLMAX 4 - 3 Група E 1
01-11-2015 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ FreshMarket - КУБАНЪ Ст.Загора 5 - 3 Група D 1
01-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Чико - Бунара 12 - 2 Група E 1
01-11-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - FreshMarket 2 - 2 Група D 1
03-11-2015 19:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 10 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2015 15:00 не е избран FreshMarket - Barca 9 - 3 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 0 - 4 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 18:45 не е избран GOLD INS - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
14-11-2015 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FreshMarket 1 - 4 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 19:00 не е избран Barca - FC SAN MARCO 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 11:00 Игрище зад централна поща КУБАНЪ Ст.Загора - FreshMarket 1 - 4 Група D 2
15-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Актив комерс - AFC Cvet Junior 0 - 2 Група H 2
15-11-2015 14:00 Игрище зад централна поща Холандците - FreshMarket 0 - 2 Група D 2
15-11-2015 14:00 Спортен коплекс СПАРТАК FULLMAX - GOLD INS 1 - 6 Група E 2
15-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк ФК Запрянови - Актив комерс 2 - 9 Група H 3
15-11-2015 17:00 Спортен коплекс СПАРТАК GOLD INS - Чико - Бунара 5 - 0 Група E 2
17-11-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 3 - 15 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2015 17:00 не е избран Актив комерс - Barca 14 - 2 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 22:00 не е избран FreshMarket - АЯКС СОФИЯ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
28-11-2015 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2015 21:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - FC SAN MARCO 1 - 9 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2015 21:00 не е избран Витоша Бистрица - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Холандците 6 - 0 Група D 3
29-11-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - КУБАНЪ Ст.Загора 5 - 0 Група D 3
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-12-2015 17:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2015 18:00 не е избран FreshMarket - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Витоша Бистрица 7 - 5 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2015 18:45 не е избран GOLD INS - Fusion 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 16:00 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 3
14-12-2015 21:45 не е избран GOLD INS - VENDETTA-OLISPED 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
16-12-2015 18:45 не е избран Шенкер - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2015 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 2 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 15:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 8 - 3 Група H 1
15-01-2016 21:00 не е избран FreshMarket - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 Група F 1
17-01-2016 12:00 не е избран Не казвай на никой - Актив комерс 0 - 5 Група H 2
17-01-2016 16:00 не е избран FreshMarket - Whiskey United 10 - 1 Група F 2
24-01-2016 13:00 не е избран Актив комерс - Seniorite 5 - 0 Група H 3
24-01-2016 17:00 не е избран Софийска вода - FreshMarket 2 - 3 Група F 3
30-01-2016 20:00 не е избран FreshMarket - ФК Пълна Мрежа 5 - 2 Група F 4
31-01-2016 15:00 не е избран ПФК "61" - Актив комерс 2 - 7 Група H 4
07-02-2016 11:00 не е избран Актив комерс - NIKE team 7 - 2 Група H 5
07-02-2016 21:00 не е избран SBTECH - FreshMarket 3 - 10 Група F 5
13-02-2016 16:00 Царско село Актив комерс - БЕСНИТЕ 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
13-02-2016 17:00 Царско село FreshMarket - Лозен 3 - 0 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 14:00 Царско село Актив комерс - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село Сердика - FreshMarket 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
20-02-2016 17:00 Царско село Сенатор - FreshMarket 2 - 1 ВТОРА ФАЗА
27-02-2016 16:00 не е избран FreshMarket - FC ALA GROUP 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 20:00 не е избран Актив комерс - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 9 - 0 PREMIER LEAGUE 1
02-03-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
12-03-2016 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FC SAN MARCO 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Валяците 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 21:45 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 18:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 21:00 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Актив комерс 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2016 20:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
31-03-2016 22:30 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 5 - 10 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FC ALA GROUP 9 - 6 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 17:00 не е избран Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 5 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 0 - 6 PREMIER LEAGUE 5
12-04-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 4 - 6 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 20:45 не е избран FreshMarket - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2016 10:00 Спортен комплекс Шампиони ОПТИМИСТ - Актив комерс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2016 19:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 13 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 19:45 не е избран GOLD INS - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2016 21:45 не е избран Джовани - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 9
27-04-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 7 - 2 PREMIER LEAGUE 8
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 18:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - GOLD INS 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2016 21:45 не е избран Актив комерс - Валяците 0 - 11 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2016 19:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 20:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
24-05-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FreshMarket 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
29-05-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Актив комерс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 8 - 2 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2016 17:00 не е избран Актив комерс - FC ALA GROUP 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2016 20:45 не е избран Fibank - GOLD INS 4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
07-06-2016 20:45 не е избран Сердика - FreshMarket 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
11-06-2016 20:00 не е избран FC SAN MARCO - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Актив комерс - Лазур Свети Влас 3 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM БНТ - GOLD INS 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-06-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2016 00:00 не е избран Сердика - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 17:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 21:45 Palmsbet stadium GOLD INS - БНТ - ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-06-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2016 19:00 не е избран FreshMarket - Витоша Бистрица 7 - 4 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2016 00:00 не е избран PMP Build Invest - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
27-06-2016 18:45 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2016 21:45 не е избран FreshMarket - Carpe Diem FC 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
29-06-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - СБОРНАЯ 1 - 1* FINAL FOUR - Група B 1
02-07-2016 00:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - GOLD INS 6 - 1 FINAL FOUR - Група B 2
02-07-2016 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 18:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - .............. 4 - 0 FINAL FOUR - Група B 3
04-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Витоша Бистрица 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
05-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
05-07-2016 00:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
06-07-2016 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FreshMarket 5 - 9 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Шенкер 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
07-07-2016 21:45 не е избран FreshMarket - АЯКС СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12 PREMIER LEAGUE 14
09-07-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-08-2016 18:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 11 - 1 PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 20:00 не е избран Mat Star - Ultras Team 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 18 - 2 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 18:30 не е избран АФК Софиянци - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - GOLD INS 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Еврофутбол 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2016 20:30 не е избран Mat Star - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
18-09-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Ветераните Благоевград 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
27-09-2016 19:45 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-10-2016 21:30 не е избран ШПОРИТЕ - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-10-2016 21:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 13 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 00:00 не е избран Ветераните Благоевград - FreshMarket 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
07-10-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
15-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - GOLD INS 3 - 10 Група H 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Околчица /Враца/ - GOLD INS 1 - 2 Група H 1
22-10-2016 21:30 не е избран Актив комерс - Carpe Diem FC 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Massive 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
29-10-2016 00:00 не е избран Santos - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
29-10-2016 11:00 Игрище Елин Пелин Актив комерс - Мургаш Врачеш 1 - 1 Група I 1
29-10-2016 11:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - GOLD INS 5 - 2 Група H 2
29-10-2016 14:00 Стадион "Локомотив" - Мездра GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 2
29-10-2016 17:00 Игрище Елин Пелин Самоков - Актив комерс 0 - 8 Група I 3
29-10-2016 21:30 не е избран Mat Star - The "Mannschaft" 3 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
05-11-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 10 - 4 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2016 20:30 не е избран Mat Star - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
08-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 19:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Mat Star 11 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-11-2016 21:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 1 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 8
19-11-2016 13:00 Спортинг арена Актив комерс - ФК МЕДИКА 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2016 19:30 не е избран Mat Star - Наполи 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Околчица /Враца/ 3 - 3 Група H 3
20-11-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 3
22-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
26-11-2016 19:30 не е избран Белите София - Mat Star *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
26-11-2016 20:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми *4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
02-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mat Star - McDonald's 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
03-12-2016 20:30 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 20:30 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
16-12-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-01-2017 18:00 Царско село Актив комерс - Софийска вода 1 - 3 EFBET Света Троица 1
07-01-2017 19:00 Царско село Mat Star - Изтокът 1 - 7 EFBET Люлин 1
14-01-2017 09:00 не е избран Актив комерс - Enetpulse 9 - 4 EFBET Света Троица 2
15-01-2017 10:00 не е избран Mat Star - Majestic 5 - 8 EFBET Люлин 2
22-01-2017 12:00 не е избран Media United - Mat Star 2 - 6 EFBET Люлин 3
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 11:00 не е избран Актив комерс - Пирин Гоце Делчев 3 - 1 EFBET Света Троица 4
29-01-2017 13:00 не е избран Mat Star - Fibank 3 - 5 EFBET Люлин 4
03-02-2017 21:30 не е избран The Mannschaft - Актив комерс 2 - 6 EFBET Света Троица 5
05-02-2017 15:00 не е избран ТЕМИДА - Mat Star 3 - 4 EFBET Люлин 5
07-02-2017 20:45 не е избран Валяците - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
08-02-2017 19:45 не е избран Tom Taylor - GOLD INS 1 - 7 PREMIER LEAGUE 11
10-02-2017 22:00 Царско село The Mannschaft - Mat Star 6 - 2 ВТОРА ФАЗА
11-02-2017 16:00 Царско село Кракра Перник - Актив комерс 5 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 00:00 не е избран Орлите - Mat Star 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
21-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Fibank 3 - 4 PREMIER LEAGUE 14
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10 PREMIER LEAGUE 11
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 00:00 не е избран ADIDAS - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
05-03-2017 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - GOLD INS 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2017 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - ВЕТ Юнайтед 19 - 0 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2017 00:00 не е избран Актив комерс - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
11-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2017 21:30 Palmsbet stadium Mat Star - FC BAUHAUS ARENA 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
15-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Изворна вода Бачково 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Пирин Гоце Делчев 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
18-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - .............. 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - MAHARANI 11 - 1 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2017 20:00 не е избран Торпедо-София - Mat Star 4 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
24-03-2017 20:45 не е избран Актив комерс - Без напрежение *3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 17:30 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - GOLD INS 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
31-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Африка Юнайтед 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2017 19:00 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Media United - Mat Star 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
18-04-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 21:30 не е избран Mat Star - Белите София *5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
26-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Чико-Бунара - GOLD INS 0 - 5 FINAL FOUR
02-05-2017 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
06-05-2017 00:00 не е избран Massive - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-05-2017 00:00 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2017 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - GOLD INS 5 - 6 PREMIER LEAGUE 7
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 18:00 не е избран Mat Star - Витоша Бистрица 6 - 17 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Актив комерс 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
26-05-2017 21:45 Palmsbet stadium JAGUARES - Mat Star 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
03-06-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 5 - 13 PREMIER LEAGUE 10
13-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Easy TV Net 20 - 1 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2017 19:45 не е избран GOLD INS - Виста 22 - 6 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
20-06-2017 22:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 7
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
23-06-2017 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 20:45 не е избран The Mannschaft - Mat Star 4 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
24-06-2017 18:00 не е избран Ultras Team - Mat Star 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
28-06-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 00:00 не е избран Mat Star - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 11 - 6 PREMIER LEAGUE 14
03-07-2017 22:30 Palmsbet stadium McDonald's - Mat Star 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
04-07-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 21:00 не е избран Mat Star - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
06-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Fibank - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
06-07-2017 22:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
07-07-2017 21:45 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
08-07-2017 19:00 не е избран Mat Star - ФК Отборчето 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-09-2017 21:45 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2017 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Mat Star 2 - 2* PREMIER LEAGUE 4
26-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
01-10-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - Актив комерс *3 - 3 ГРУПА A1 1
04-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 20:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Mat Star 7 - 13 PREMIER LEAGUE 6
09-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 2
13-10-2017 18:45 Palmsbet stadium Mat Star - Витоша Бистрица 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
13-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2017 22:00 Palmsbet stadium Mat Star - Serdika-Sofia 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
20-10-2017 21:30 не е избран Тренто - Mat Star 5 - 12 PREMIER LEAGUE 8
21-10-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
27-10-2017 20:45 не е избран Mat Star - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 9
27-10-2017 21:45 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
04-11-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
17-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - Mat Star 2 - 2 PREMIER LEAGUE 12
18-11-2017 19:00 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-12-2017 20:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2017 20:45 не е избран Тренто - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
08-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Тяло пречиш ми 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
06-01-2018 20:00 Царско село Fresh Market* - Ел старс* 14 - 3 Група B 1
13-01-2018 20:00 Царско село Гърдова глава* - Fresh Market* 1 - 7 Група B 2
21-01-2018 18:00 не е избран Fresh Market* - Тяло пречиш ми* 1 - 1* Група B 3
27-01-2018 13:00 не е избран Whiskey United* - Fresh Market* 0 - 5 Група B 4
31-01-2018 20:30 Palmsbet stadium Fresh Market* - Полиграфия Инфо* 8 - 2 Група B 5
06-02-2018 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Без напрежение 13 - 8 PREMIER LEAGUE 1
09-02-2018 20:45 Palmsbet stadium Fresh Market* - ПФК Чичовци* 9 - 2 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 22:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Fresh Market* 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
15-02-2018 20:45 не е избран Mat Star - МФК "Булгари" 5 - 10 PREMIER LEAGUE 5
17-02-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
10-03-2018 20:45 не е избран Mat Star - Цар Иван Асен II - PREMIER LEAGUE 11
12-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
17-03-2018 00:00 не е избран Mat Star - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
17-03-2018 19:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
23-03-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Холандците 4 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Mat Star 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
13-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Актив комерс 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2018 19:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2018 20:00 не е избран Mat Star - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
09-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Актив комерс 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-05-2018 19:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - VIP Dent 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2018 19:00 не е избран Mat Star - ФК Западно Ехо 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - Актив комерс 6 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-06-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-06-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
09-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
15-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
20-06-2018 22:30 не е избран Валяците - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
30-06-2018 00:00 не е избран Сердика - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 13
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
05-07-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Сердика 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
07-07-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Актив комерс 3 - 6 Група F 1
25-07-2018 21:45 не е избран Va Pu Cu Sofia - Актив комерс 2 - 3 Група F 2
01-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - IBM 15 - 2 Група F 3
07-08-2018 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Актив комерс 2 - 6 Група F 4
15-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Кобра 5 - 2 Група F 5
20-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - IPSOS 5 - 0 Елиминации
24-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - БНС РЕД БУЛС 7 - 2 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 1 - 3 Елиминации
30-08-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 3 Елиминации
09-09-2018 20:00 не е избран Актив комерс - ГЕОДЕТ 2 - 1 Източна конференция 1
11-09-2018 19:45 Palmsbet stadium Rehau - Актив комерс 2 - 7 Източна конференция 2
18-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - A.C.A.B. 13 - 2 Източна конференция 3
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
29-09-2018 13:50 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК Уефалона 1 - 1 Група А 2
29-09-2018 15:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК СЕВЕРОЗАПАД 1 - 4 Група А 3
29-09-2018 16:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК SBORNAYA 2 - 0 Група А 4
29-09-2018 17:50 Спортна София КФК eDYNAMIX - КФК СЕВЕРОЗАПАД 2 - 3 Група А 5
30-09-2018 09:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК бат Динко и приятели 3 - 0 Елиминации
30-09-2018 11:00 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК eDYNAMIX 2 - 0 Елиминации
30-09-2018 12:30 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК Каталунците Кирчево 1 - 2 Елиминации
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4 Източна конференция 5
12-10-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Актив комерс 2 - 14 Източна конференция 6
16-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Вършец 10 - 3 Източна конференция 7
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 2 Актив комерс - Maska Lens 6 - 1 Югозапад - група C 2
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 1 El Stars - Актив комерс 0 - 5 Югозапад - група C 3
24-10-2018 20:45 не е избран PalmsBet - Актив комерс 0 - 5 Източна конференция 8
31-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - iSTYLE 9 - 5 Източна конференция 9
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1 Източна конференция 10
13-11-2018 18:45 не е избран Актив комерс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4 Източна конференция 11
27-11-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 13
01-12-2018 18:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 15
05-12-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Актив комерс 1 - 10 Източна конференция 14
01-02-2019 18:45 Palmsbet stadium Актив комерс - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 Източна конференция 16
01-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - Актив комерс 0 - 5 Източна конференция 19
13-02-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Актив комерс 1 - 2 Източна конференция 17
21-02-2019 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 4 - 4 Източна конференция 12
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
16-03-2019 11:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - Актив комерс 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
02-04-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2019 00:00 не е избран Актив комерс - Имхотеп 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Африка Юнайтед 6 - 6 PREMIER LEAGUE 4
19-04-2019 20:45 не е избран Актив комерс - Малки Страсти 2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Актив комерс 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-05-2019 21:45 не е избран Вършец - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
14-05-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2019 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 10
13-06-2019 18:45 не е избран Актив комерс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
24-06-2019 19:00 Царско село Milky Group Bio - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 18:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ВЕТ Юнайтед 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12