София

Николай Господинов Зашев

клубове

роден на: 16.05.1969

години: 50

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
23-08-2014 20:30 не е избран Реал София - FC CRAZY GANG 2 - 9 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Media United - ОРЛОВЕЦ 4 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
31-08-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Реал София 11 - 2 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2014 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ТЕМИДА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2014 00:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
09-09-2014 18:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - Хотел Панчарево 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM OLYMPIC HOPES - ОРЛОВЕЦ 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
14-09-2014 14:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 2 - 6 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 18:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - АФК Софиянци 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 18:45 не е избран Пени Маркет - ТЕМИДА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2014 21:45 не е избран ФК Западно Ехо - ОРЛОВЕЦ 2 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2014 20:00 не е избран Реал София - Ilinden United *1 - 1 CHAMPIONSHIP 6
08-10-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2014 22:30 не е избран Витоша - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
11-10-2014 16:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Актавис 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
14-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Реал София - Софийска вода 0 - 9 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2014 18:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - ОРЛОВЕЦ 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-10-2014 10:00 не е избран ФК Вадиас - Реал София 12 - 1 CHAMPIONSHIP 9
26-10-2014 16:00 не е избран Реал София - vitoshanews.com 4 - 9 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2014 19:45 не е избран CAM R - ТЕМИДА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2014 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - ОРЛОВЕЦ 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
02-11-2014 18:00 не е избран Лидер Надежда - Реал София 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
07-11-2014 20:45 не е избран ТЕМИДА - Рапидо Куриери 4 - 9 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2014 21:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - Витоша Бистрица 3 - 3* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-11-2014 21:00 не е избран Реал София - Intellect 1 - 8 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - ТЕМИДА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2014 22:30 не е избран Реал София - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
15-11-2014 20:00 не е избран Арсенал Петров - ОРЛОВЕЦ 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
16-11-2014 10:00 не е избран El Stars - Реал София *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - VENDETTA-OLISPED 2 - 11 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2014 21:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - Торпедо-София 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
23-11-2014 19:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
26-11-2014 19:45 не е избран Fibank - ТЕМИДА 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ОРЛОВЕЦ 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-11-2014 15:00 не е избран DEVILS - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2014 18:45 не е избран Mentor Resort - ТЕМИДА 6 - 2 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 12:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Chelsea Bulgaria 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-12-2014 19:00 не е избран Реал София - Римляните 4 - 6 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2014 18:48 не е избран ТЕМИДА - Магнус 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
14-12-2014 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Реал София 6 - 2 CHAMPIONSHIP 17
10-01-2015 16:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Totally Erected 2 - 8 Група B 1
18-01-2015 12:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - ПФК 61 0 - 5 Група B 2
25-01-2015 13:00 не е избран Искра Искрец - ОРЛОВЕЦ 3 - 8 Група B 3
31-01-2015 15:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Лозен 6 - 2 Група B 4
05-02-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - ОРЛОВЕЦ 5 - 0 Група B 5
14-02-2015 00:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
14-02-2015 13:00 не е избран Белите София - ОРЛОВЕЦ 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-02-2015 18:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - FC ALA GROUP 9 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Гръм София - ОРЛОВЕЦ 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
22-02-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CRAZY GANG - Реал София 4 - 6 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2015 13:00 не е избран El Stars - Реал София 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2015 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 2 - 7 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2015 15:00 не е избран vitoshanews.com - Реал София 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
24-03-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - Винпром Пещера 2 - 1 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2015 19:00 не е избран Реал София - DEVILS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2015 19:45 не е избран Most Wanted - ТЕМИДА 5 - 8 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - Реал София *3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
09-04-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - E-motion Club 6 - 0 CHAMPIONSHIP 6
19-04-2015 09:00 не е избран Реал София - Римляните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
21-04-2015 22:00 не е избран Фронтекс - ТЕМИДА 4 - 1 CHAMPIONSHIP 7
26-04-2015 12:00 не е избран Витоша - Реал София 4 - 5 CHAMPIONSHIP 8
28-04-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - FC EFBET 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
05-05-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 1 - 0 CHAMPIONSHIP 2
10-05-2015 17:00 не е избран Реал София - Лидер Надежда 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
13-05-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - Шенкер 3 - 1 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2015 19:00 не е избран Лозен - Реал София 2 - 11 CHAMPIONSHIP 10
18-05-2015 22:30 не е избран Реал София - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 1 CHAMPIONSHIP 2
19-05-2015 20:45 не е избран Skypharm - ТЕМИДА 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2015 21:45 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
25-05-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - Ойрошпед 7 - 2 CHAMPIONSHIP 10
29-05-2015 18:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Реал София 3 - 1 CHAMPIONSHIP 12
03-06-2015 21:00 не е избран Fusion - ТЕМИДА 2 - 0 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2015 13:00 не е избран Реал София - МФК Люлин - METHODIA 6 - 3 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - ИНТРАМА 9 - 2 CHAMPIONSHIP 12
16-06-2015 20:45 не е избран Massive - ТЕМИДА 6 - 2 CHAMPIONSHIP 13
21-06-2015 20:00 не е избран Реал София - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - Виста 7 - 1 CHAMPIONSHIP 14
24-06-2015 22:30 не е избран Вълците - Реал София 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
28-06-2015 22:00 не е избран Intellect - Реал София 8 - 2 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2015 21:45 не е избран DSV България - ТЕМИДА 4 - 7 CHAMPIONSHIP 15
05-07-2015 11:00 не е избран Реал София - ЖИВЕЛИ 9 - 6 CHAMPIONSHIP 17
07-07-2015 21:45 Palmsbet stadium Реал София - PMP Build Invest 4 - 10 Група E 1
10-07-2015 18:45 не е избран Intellect - Реал София 5 - 0 Финални плейофи
13-07-2015 19:45 не е избран Реал София - Loko Vakarel *2 - 2 Група E 2
23-07-2015 18:45 не е избран Супичка - Реал София 6 - 3 Група E 3
27-07-2015 19:45 не е избран Реал София - Whiskey United 6 - 5 Група E 4
03-08-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Реал София 3 - 5 Група E 5
11-08-2015 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Реал София 5 - 0 Елиминации
23-08-2015 19:00 не е избран Реал София - ФК ИХТИМАН 2 - 1 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2015 21:00 не е избран Хищниците - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
04-09-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - Фронтекс 2 - 8 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2015 10:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 11 CHAMPIONSHIP 3
08-09-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Billa - ТЕМИДА 4 - 9 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 14:00 не е избран ING - Реал София 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - ДСК Банка 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
24-09-2015 19:45 не е избран Реал София - VILLA MARK 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 17:00 не е избран Белите Якички - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
30-09-2015 21:00 не е избран Quehenberger Logistics - ТЕМИДА 1 - 7 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2015 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 4 - 0 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - Skypharm 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
11-10-2015 22:00 не е избран Majestic - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2015 20:45 не е избран Massive - ТЕМИДА 9 - 0 CHAMPIONSHIP 6
18-10-2015 09:00 не е избран Реал София - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Ilinden United 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
25-10-2015 14:00 не е избран Реал София - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 10
27-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2015 15:00 не е избран Витоша - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2015 20:00 не е избран Реал София - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 12
11-11-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - Класик Груп 2 - 0 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2015 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 20:45 не е избран E-motion Club - ТЕМИДА 8 - 2 CHAMPIONSHIP 11
22-11-2015 17:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2015 18:30 не е избран ТЕМИДА - ИНТРАМА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2015 13:00 не е избран Valencia C.F. - Реал София 12 - 2 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2015 00:00 не е избран Пени Маркет - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
06-12-2015 00:00 не е избран Реал София - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - Виста 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
13-12-2015 17:00 не е избран Лозен - Реал София 2 - 7 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2015 21:45 не е избран Победител - ТЕМИДА 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
15-02-2016 21:00 не е избран Реал София - Хищниците 1 - 7 Финални плейофи
16-02-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Ойрошпед 3 - 7 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 21:00 не е избран Реал София - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2016 18:45 не е избран Галакси София - ТЕМИДА 6 - 3 CHAMPIONSHIP 17
28-02-2016 16:00 не е избран DELTA - Реал София 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
01-03-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Класик Груп 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
09-03-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Skypharm 5 - 1 CHAMPIONSHIP 2
15-03-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - ТЕМИДА 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2016 22:00 не е избран Реал София - Вълците 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - Bristol Rovers Bulgaria 4 - 4* CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 19:45 не е избран Ойрошпед - ТЕМИДА 4 - 9 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 12:00 не е избран Реал София - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
06-04-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - DHL ФРЕЙТ 2 - 2* CHAMPIONSHIP 6
10-04-2016 15:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
13-04-2016 22:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - ТЕМИДА 2 - 6 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 18:00 не е избран Реал София - ФК ИХТИМАН 2 - 5 CHAMPIONSHIP 8
19-04-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - vitoshanews.com 0 - 6 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 21:00 не е избран ING - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 19:45 не е избран Massive - ТЕМИДА 6 - 1 CHAMPIONSHIP 9
08-05-2016 20:00 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 8 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 6 - 3 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2016 19:45 не е избран FC ING - ТЕМИДА 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2016 13:00 не е избран Класа - Реал София 5 - 9 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - ADIDAS 2 - 4 CHAMPIONSHIP 12
10-06-2016 19:45 не е избран Most Wanted - ТЕМИДА 6 - 3 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
19-06-2016 20:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
22-06-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - ТЕМИДА 14 - 4 CHAMPIONSHIP 15
26-06-2016 00:00 не е избран Drink Team - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - Billa 12 - 5 CHAMPIONSHIP 16
29-06-2016 18:45 не е избран Реал София - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
03-07-2016 13:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Реал София 3 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-07-2016 21:45 не е избран SSV - ТЕМИДА 8 - 3 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2016 18:45 не е избран Реал София - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
10-07-2016 11:00 не е избран Бохемите - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
14-07-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - ПФК "61" 3 - 4 Група E 1
18-07-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Mentor Resort 2 - 3 Група E 2
25-07-2016 19:45 не е избран Супичка - ТЕМИДА 3 - 9 Група E 3
01-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - A1 6 - 2 Група E 4
08-08-2016 18:45 Palmsbet stadium Polycomp - ТЕМИДА 5 - 8 Група E 5
16-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - Milky Group Bio 1 - 3 Елиминации
21-08-2016 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 2 - 7 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 22:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2016 09:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
13-09-2016 19:45 не е избран formpoint - ТЕМИДА 1 - 8 CHAMPIONSHIP 2
18-09-2016 14:00 не е избран ING - Реал София 5 - 2 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 17:00 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 3
02-10-2016 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Реал София 6 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 21:45 не е избран FC ING - ТЕМИДА 6 - 3 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2016 22:30 не е избран Реал София - Вълците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Реал София 2 - 5 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Рапидо Куриери 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
13-10-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
16-10-2016 21:00 не е избран Реал София - ЦВС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2016 20:45 не е избран Шенкер - ТЕМИДА 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
21-10-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Вършец 6 - 2 CHAMPIONSHIP 1
23-10-2016 16:00 не е избран Реал София - LH7 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 9 - 3 CHAMPIONSHIP 7
30-10-2016 22:00 не е избран Seniorite - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
04-11-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Most Wanted 9 - 5 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 17:00 не е избран Реал София - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 2 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - Реал София 2 - 4 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2016 19:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - SSV 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
20-11-2016 00:00 не е избран Реал София - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Skypharm - ТЕМИДА 1 - 3 CHAMPIONSHIP 11
27-11-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2016 12:00 не е избран Реал София - Приятели 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2016 15:00 не е избран DELTA - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 17
14-12-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - Quehenberger Logistics 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
07-01-2017 11:00 Царско село ТЕМИДА - Majestic 3 - 9 EFBET Люлин 1
21-01-2017 18:00 не е избран ТЕМИДА - Изтокът 8 - 3 EFBET Люлин 3
25-01-2017 21:45 не е избран Fibank - ТЕМИДА 8 - 3 EFBET Люлин 2
29-01-2017 16:00 не е избран Media United - ТЕМИДА 4 - 5 EFBET Люлин 4
05-02-2017 15:00 не е избран ТЕМИДА - Mat Star 3 - 4 EFBET Люлин 5
09-02-2017 18:45 не е избран ТЕМИДА - Sushi Shef 4 - 9 CHAMPIONSHIP 12
16-02-2017 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
22-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - UNILEVER ICE CREAM 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
26-02-2017 21:00 не е избран Реал София - Гетото 1 - 10 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
02-03-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
05-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ING - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
12-03-2017 16:00 Palmsbet stadium Черно Тото - Реал София 7 - 3 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ТЕМИДА - Sunderland Bulgaria *1 - 1 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 13:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 3 - 8 Висша лига 10
19-03-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Реал София - Наполи 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - ТЕМИДА 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
26-03-2017 12:00 Palmsbet stadium Хищниците - ТЕМИДА 2 - 6 Висша лига 11
26-03-2017 13:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
26-03-2017 22:00 Palmsbet stadium Лозен - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2017 21:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - TRIZA 8 - 3 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 13:00 не е избран ТЕМИДА - Дартанян 4 - 11 Висша лига 12
05-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - ТЕМИДА 6 - 5 CHAMPIONSHIP 5
06-04-2017 18:15 Palmsbet stadium Чичовци - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 13
09-04-2017 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MFM - ТЕМИДА 3 - 7 CHAMPIONSHIP 6
14-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 15
18-04-2017 19:45 не е избран ТЕМИДА - Вършец 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM SSV - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
23-04-2017 19:00 не е избран Реал София - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2017 00:00 не е избран Реал София - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
25-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - ТЕМИДА 13 - 1 CHAMPIONSHIP 8
27-04-2017 18:15 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Академик - ветерани 3 - 6 Висша лига 14
28-04-2017 00:00 не е избран ЦВС - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
02-05-2017 00:00 не е избран Реал София - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
03-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ТЕМИДА - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
04-05-2017 00:00 не е избран Реал София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
11-05-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Evrotur 5 - 0 Висша лига 19
11-05-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
14-05-2017 00:00 не е избран LH7 - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
18-05-2017 00:00 не е избран Реал София - ПСЖ София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
18-05-2017 00:00 не е избран Тигрите - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
19-05-2017 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2017 10:00 не е избран ТЕМИДА - Червена звезда Горни Богров 8 - 2 Висша лига 16
21-05-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
27-05-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - ПФК "61" 8 - 2 Висша лига 17
30-05-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
30-05-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
06-06-2017 19:45 не е избран ТЕМИДА - UNILEVER ICE CREAM 2 - 5 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2017 19:45 не е избран Класик Груп - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
13-06-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2017 18:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 9 - 4 Висша лига 20
21-06-2017 22:00 Palmsbet stadium ТЕМИДА - V-TAC EUROPE 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2017 11:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 2 - 1 Висша лига 21
05-07-2017 21:45 не е избран ТЕМИДА - Skypharm 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
11-07-2017 18:45 не е избран Sushi Shef* - Темида* 9 - 5 Група F 1
18-07-2017 18:45 не е избран Темида* - Датекс* 6 - 3 Група F 2
24-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бомбетата* - Темида* 2 - 5 Група F 3
01-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Темида* - Лозен Сити* 3 - 2 Група F 4
09-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest* - Темида* 4 - 0 Група F 5
14-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Локо БДЖ* - Темида* 9 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
29-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
13-09-2017 22:00 не е избран ТЕМИДА - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
17-09-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Академик - ветерани 0 - 0 Висша лига 1
21-09-2017 00:00 Palmsbet stadium D&D EXPRESS - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
24-09-2017 00:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 2
26-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Боми Борисов ООД - ТЕМИДА 3 - 1 CHAMPIONSHIP 4
30-09-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 0 - 5 Висша лига 3
04-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Sushi Shef 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
15-10-2017 00:00 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 5
18-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - SSV 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
21-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 6
24-10-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 7
31-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Tom Taylor 0 - 6 CHAMPIONSHIP 9
05-11-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Левски Г - ветерани 0 - 5 Висша лига 8
07-11-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 00:00 не е избран Тиняците - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 9
18-11-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - No Name - ветерани 0 - 5 Висша лига 10
24-11-2017 20:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - Sunderland Bulgaria 6 - 1 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 11
03-12-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Червена звезда Горни Богров 0 - 5 Висша лига 12
08-12-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
10-12-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 13
12-12-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
06-01-2018 12:00 Царско село Бристол Роувърс* - Бундестим* 2 - 8 Група I 1
13-01-2018 22:00 Царско село Бристол Роувърс* - Фреш бар* 5 - 0 Група I 2
20-01-2018 20:00 не е избран Левски Паталеница* - Бристол Роувърс* 11 - 2 Група I 3
27-01-2018 12:00 не е избран Бристол Роувърс* - Актив комерс* 2 - 8 Група I 4
28-01-2018 00:00 не е избран ТЕМИДА - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
03-02-2018 13:00 не е избран Маншафта* - Бристол Роувърс* 0 - 5 Група I 5
07-02-2018 21:30 не е избран ТЕМИДА - Ант студио 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
09-02-2018 19:45 не е избран greshka - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
13-02-2018 19:45 не е избран FC ING - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
15-02-2018 19:45 не е избран Most Wanted - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
27-03-2018 21:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Арсенал България 5 - 9 Premier League 2
01-04-2018 12:00 не е избран ТЕМИДА - Лозенец Юн 6 - 6 Висша лига 2
04-04-2018 20:45 не е избран Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен клуб Бристол Роувърс 6 - 3 Premier League 3
09-04-2018 21:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Съндърланд България 4 - 9 Premier League 4
15-04-2018 20:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 4 - 4 Висша лига 3
20-04-2018 18:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Бристол Роувърс 4 - 5 Premier League 5
22-04-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 8 - 5 Висша лига 4
27-04-2018 20:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен Клуб Ливърпул България 4 - 7 Premier League 6
29-04-2018 20:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 4 - 0 Висша лига 5
03-05-2018 19:45 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Бристол Роувърс 8 - 5 Premier League 1
08-05-2018 20:45 Palmsbet stadium Фен клуб Милан България - Фен клуб Бристол Роувърс 3 - 6 Premier League 7
13-05-2018 20:00 не е избран Левски Г - ветерани - ТЕМИДА 4 - 1 Висша лига 6
15-05-2018 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Реал Мадрид България 2 - 16 Premier League 8
20-05-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 3 Висша лига 7
22-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Бристол Роувърс 1 - 8 Premier League 9
29-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Борусия Дортмунд България 7 - 11 Premier League 10
01-06-2018 00:00 не е избран No Name - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 8
05-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Бристол Роувърс 5 - 3 Premier League 11
09-06-2018 14:00 не е избран Джеки Чан - Бристол Роувърс* 3 - 2 F5WC - Group A 1
09-06-2018 16:00 не е избран Бристол Роувърс* - Paysafe Team 2 - 0 F5WC - Group A 3
09-06-2018 17:00 не е избран Бристол Роувърс* - Малки Страсти 1 - 7 F5WC - Eliminations
10-06-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 0 - 5 Висша лига 9
12-06-2018 20:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България 4 - 3 Premier League 12
17-06-2018 20:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 8 - 3 Висша лига 1
19-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Бристол Роувърс 11 - 2 Premier League 13
26-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Милан България 5 - 5 Premier League 14
30-09-2018 18:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 6 - 2 Висша лига 1
01-10-2018 19:00 не е избран No Name - ветерани - ТЕМИДА 0 - 5 Висша лига 3
07-10-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 2
09-10-2018 19:45 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Бристол Роувърс 5 - 10 Premier League 3
16-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Бристол Роувърс - Фен Клуб Ливърпул България 3 - 9 Premier League 4
26-10-2018 18:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Бристол Роувърс 6 - 3 Premier League 5
28-10-2018 18:00 не е избран PalmsBet ветерани - ТЕМИДА 1 - 3 Висша лига 5
30-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 3 Купата на феновете
06-11-2018 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Съндърланд България 0 - 5 Premier League 6
11-11-2018 16:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 4 - 8 Висша лига 7
13-11-2018 20:45 не е избран Фен клуб Милан България - Фен клуб Бристол Роувърс 3 - 4 Premier League 7
18-11-2018 20:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 0 - 5 Висша лига 8
25-11-2018 13:00 не е избран ТЕМИДА - Лозенец Юн 5 - 7 Висша лига 9
02-12-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - Дартанян 4 - 7 Висша лига 10
09-12-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 1 - 4 Висша лига 4
01-04-2019 00:00 не е избран ТЕМИДА - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 12
02-04-2019 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Арсенал България 6 - 2 Premier League 2
09-04-2019 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Тотнъм България 5 - 0 Premier League 8
12-04-2019 21:30 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ТЕМИДА 6 - 1 Висша лига 13
16-04-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Тотнъм България - Фен клуб Бристол Роувърс 2 - 12 Premier League 1
19-04-2019 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Реал Мадрид България 1 - 6 Premier League 10
01-05-2019 19:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Милан България 5 - 0 Premier League 14
05-05-2019 18:45 не е избран ТЕМИДА - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 17
14-05-2019 19:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Бристол Роувърс 5 - 0 Premier League 11
29-05-2019 21:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Бристол Роувърс 8 - 4 Premier League 13
31-05-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 16
01-06-2019 19:45 не е избран БФК Мики Маус - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 11
01-06-2019 20:45 не е избран ТЕМИДА - PalmsBet ветерани 0 - 5 Висша лига 14
04-06-2019 19:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Бристол Роувърс 0 - 5 Premier League 9
14-06-2019 20:45 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
02-07-2019 21:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България 4 - 1 Premier League 12