София

Калин Иванов Мечкарски

клубове

роден на: 12.02.1972

години: 48

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 20:00 не е избран Аякс-Зебра - Лозен 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 19:00 Palmsbet stadium Besnite - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ФК Елин Пелин 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Аякс-Зебра 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 11:00 не е избран Белите Якички - Лозен 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 12:00 не е избран Лозен - ФК ИХТИМАН 0 - 0* MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 16:00 не е избран МАРАДОНА - Сантяго Бернабеу 4 - 1 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - Лозен 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 18:00 не е избран ГОЛ - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 17:00 не е избран БАЛКАН - Лозен 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 22:00 не е избран Лозен - Verso Travel 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-10-2014 22:30 не е избран Валяците - МАРАДОНА 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2014 17:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 09:00 не е избран ФК Керамик - Лозен 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Лозен - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 13:00 не е избран НОВИ ХАН - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
01-11-2014 18:00 не е избран МАРАДОНА - Barca 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 16:00 не е избран Лозен - НДП Стрелци 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
08-11-2014 19:00 не е избран УЛТРА - МАРАДОНА 2 - 5 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
15-11-2014 18:00 не е избран МАРАДОНА - Спортинг 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 21:00 не е избран Лозен - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
22-11-2014 20:00 не е избран Colo Colo - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
30-11-2014 13:00 не е избран Лозен - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2014 22:30 не е избран МАРАДОНА - Plomari Антилопите 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2014 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА 4 - 9 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 15:00 не е избран Малки Страсти - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2014 00:00 не е избран Лозен - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-01-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - Черно тото 5 - 0 Група I 1
11-01-2015 12:00 не е избран Искра Искрец - Лозен 5 - 4 Група B 1
17-01-2015 17:00 не е избран Totally Erected - Лозен 7 - 2 Група B 2
17-01-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - ФК Вадиас 1 - 4 Група I 2
24-01-2015 17:00 не е избран Лозен - Витоша Бистрица 1 - 4 Група B 3
24-01-2015 19:00 не е избран СЕЛ Равно поле - МАРАДОНА 6 - 2 Група I 3
31-01-2015 15:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Лозен 6 - 2 Група B 4
31-01-2015 17:00 не е избран МАРАДОНА - УЛТРА 6 - 3 Група I 4
07-02-2015 13:00 не е избран Chelsea Bulgaria - МАРАДОНА 0 - 5 Група I 5
08-02-2015 11:00 не е избран Лозен - ПФК 61 3 - 5 Група B 5
14-02-2015 15:00 не е избран FreshMarket - МАРАДОНА 11 - 2 PREMIER LEAGUE 16
19-02-2015 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 9 - 0 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - FC SAN MARCO 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 20:00 Palmsbet stadium ФК ИХТИМАН - Лозен 1 - 0 CHAMPIONSHIP 1
13-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Валяците - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 12:00 не е избран Вълците - Лозен 5 - 2 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2015 16:00 не е избран Лозен - DELTA *4 - 4 CHAMPIONSHIP 4
28-03-2015 21:00 не е избран Barca - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 18:00 не е избран Intellect - Лозен 3 - 2 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - ГОЛ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 13:00 не е избран Лозен - ЖИВЕЛИ 1 - 13 CHAMPIONSHIP 6
15-04-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
18-04-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 4 - 5 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 09:00 не е избран FC CRAZY GANG - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
23-04-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Спортинг 3 - 5 PREMIER LEAGUE 3
25-04-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - Актавис 3 - 7 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 12:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 CHAMPIONSHIP 8
09-05-2015 19:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 16:00 не е избран El Stars - Лозен 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
16-05-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 19:00 не е избран Лозен - Реал София 2 - 11 CHAMPIONSHIP 10
23-05-2015 15:00 не е избран Лозен - МФК Люлин - METHODIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
23-05-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 00:00 не е избран DEVILS - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
30-05-2015 18:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 11:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 11 - 6 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2015 13:00 не е избран Римляните - Лозен 3 - 0 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2015 22:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 19:00 не е избран Лидер Надежда - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 21:00 не е избран vitoshanews.com - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2015 22:30 не е избран Лозен - Витоша 3 - 0 CHAMPIONSHIP 14
03-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 09:00 не е избран Лозен - Полиграфия Инфо 1 - 6 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2015 19:45 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 6 - 5 PREMIER LEAGUE 13
13-07-2015 20:45 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 1 PREMIER LEAGUE 17
26-08-2015 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Лозен 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2015 10:00 не е избран Лозен - Витоша 9 - 5 CHAMPIONSHIP 2
05-09-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2015 22:30 не е избран FC SAN MARCO - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
12-09-2015 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 12:00 не е избран Лозен - Полиграфия Инфо 2 - 3 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2015 22:30 не е избран El Stars - Лозен 6 - 1 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 15:00 не е избран Лозен - Valencia C.F. 2 - 1 CHAMPIONSHIP 6
03-10-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 20:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Лозен 3 - 3 CHAMPIONSHIP 7
05-10-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2015 21:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 17:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Лозен 2 - 3 CHAMPIONSHIP 8
18-10-2015 11:00 не е избран Лозен - ФК ИХТИМАН 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
25-10-2015 12:00 не е избран Хищниците - Лозен 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2015 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2015 21:45 не е избран Barca - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 17:00 не е избран Лозен - Приятели 2 - 4 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
07-11-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ *3 - 3 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 18:00 не е избран ING - Лозен 10 - 0 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2015 22:30 не е избран DELTA - Лозен - CHAMPIONSHIP 3
14-11-2015 18:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 21:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
21-11-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 1 - 6 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 00:00 не е избран Белите Якички - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
28-11-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 5 - 5* PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* CHAMPIONSHIP 15
05-12-2015 16:00 не е избран Спортинг - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 16:00 не е избран Majestic - Лозен 8 - 5 CHAMPIONSHIP 16
12-12-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 17:00 не е избран Лозен - Реал София 2 - 7 CHAMPIONSHIP 17
10-01-2016 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 6 - 2 Група D 1
17-01-2016 14:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* Група D 2
24-01-2016 10:00 не е избран Most Wanted - Лозен 3 - 1 Група D 3
31-01-2016 20:00 не е избран Еконт 61 - Лозен 2 - 6 Група D 4
07-02-2016 13:00 не е избран Лозен - Blizoo 2 - 1 Група D 5
13-02-2016 17:00 Царско село FreshMarket - Лозен 3 - 0 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 18:00 не е избран Лозен - Drink Team 4 - 9 CHAMPIONSHIP 1
27-02-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 12:00 не е избран Приятели - Лозен 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2016 21:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2016 18:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 22:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Лозен 3 - 5 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 19:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 4 - 4* PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 09:00 не е избран Лозен - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 12:00 не е избран Реал София - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 20:00 не е избран Лозен - Вълците 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 13 - 2 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 20:00 не е избран Лозен - Полиграфия Инфо 3 - 4 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2016 11:00 не е избран Лозен - Ян Бибиян *2 - 2 CHAMPIONSHIP 10
16-05-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 3 - 3* PREMIER LEAGUE 9
27-05-2016 18:45 не е избран FC ALA GROUP - МАРАДОНА 1 - 8 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 11:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Лозен 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2016 22:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 7 - 5 PREMIER LEAGUE 7
03-06-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
12-06-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозен 3 - 0 CHAMPIONSHIP 13
18-06-2016 17:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 22:00 не е избран Лозен - Класа 2 - 3 CHAMPIONSHIP 14
24-06-2016 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 6 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2016 18:00 не е избран Seniorite - Лозен 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
29-06-2016 18:30 не е избран Лозен - Бохемите 2 - 7 CHAMPIONSHIP 3
30-06-2016 20:45 не е избран Лозен - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
02-07-2016 00:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 12:00 не е избран Лозен - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
10-07-2016 10:00 не е избран El Stars - Лозен 7 - 5 CHAMPIONSHIP 17
27-07-2016 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
21-08-2016 17:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Лозен 0 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 11:00 не е избран Лозен - 3 16 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
10-09-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 12:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Лозен 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
17-09-2016 20:30 не е избран Сердика - МАРАДОНА 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 15:00 не е избран Лозен - Белите кончета 11 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
20-09-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-10-2016 19:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 17:00 не е избран Еконт 61 - Лозен 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 5
07-10-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 20:00 не е избран Лозен - ESTUPIDEZ 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
15-10-2016 20:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 6 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 14:00 не е избран Лозен - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
30-10-2016 16:00 не е избран Играчорите - Лозен 4 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 9
06-11-2016 18:00 не е избран Лозен - Африка Юнайтед 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
12-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
17-11-2016 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
20-11-2016 15:00 не е избран Лозен - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
20-11-2016 18:30 не е избран Лидер - Лозен 1 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
26-11-2016 20:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 2 - 9 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
02-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 00:00 не е избран Лозен - По-добрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
10-12-2016 20:30 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 17:00 не е избран ПСЖ София - Лозен 2 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 15
15-12-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
07-01-2017 13:00 Царско село ФК ИХТИМАН - Лозен 1 - 5 EFBET Мадрид 1
14-01-2017 11:00 не е избран Лозен - Loko Vakarel 14 - 2 EFBET Мадрид 2
21-01-2017 20:00 не е избран Sushi chef - Лозен 9 - 5 EFBET Мадрид 3
27-01-2017 20:00 не е избран Лозен - Викторио Ленд 6 - 3 EFBET Мадрид 4
04-02-2017 19:00 не е избран Що е европско, оно е от шопско - Лозен 3 - 2 EFBET Мадрид 5
11-02-2017 16:00 Царско село Вълците - Лозен 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 4 - 0 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
26-02-2017 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Лозен 6 - 3 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - МАРАДОНА 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 17:00 Palmsbet stadium Лозен - Приятели 7 - 0 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2017 17:00 Palmsbet stadium LH7 - Лозен 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2017 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 2 - 2* PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 22:00 Palmsbet stadium Лозен - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 13:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Лозен 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 10:00 не е избран Лозен - ЦВС 6 - 2 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2017 00:00 не е избран МАРАДОНА - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Сердика 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 16:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Лозен 2 - 9 CHAMPIONSHIP 8
03-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2017 00:00 не е избран МАРАДОНА - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
13-05-2017 19:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 3 - 8 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 13:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 6 CHAMPIONSHIP 9
17-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
21-05-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - Лозен 4 - 3 CHAMPIONSHIP 10
24-05-2017 17:00 не е избран Лозен - Тигрите 7 - 1 CHAMPIONSHIP 11
26-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Без напрежение - МАРАДОНА 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
28-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Левски Г - Лозен 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ING 4 - 2 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2017 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-06-2017 19:00 не е избран Гетото - Лозен 3 - 9 CHAMPIONSHIP 14
25-06-2017 21:00 не е избран Наполи - Лозен 8 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
07-07-2017 18:45 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
08-07-2017 00:00 не е избран Лозен - Черно Тото 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
09-07-2017 20:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
11-07-2017 21:45 не е избран Марадона* - Фитнес 23* 2 - 8 Група G 1
25-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted* - Марадона* 6 - 14 Група G 3
31-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Марадона* - Зенит* 3 - 3* Група G 2
02-08-2017 00:00 не е избран Марадона* - Играчорите* 5 - 0 Група G 4
07-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Хуните* - Марадона* 0 - 5 Група G 5
15-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Гърдова глава* - Марадона* 2 - 2* ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Тики-Така - Марадона* *2 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 18:00 не е избран Тигрите - Лозен 3 - 7 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 18:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 10 CHAMPIONSHIP 2
01-09-2017 20:45 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 19:00 не е избран ING - Лозен 7 - 5 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2017 15:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 4 - 5 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2017 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
10-09-2017 00:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
10-09-2017 21:00 не е избран Лозен - Приятели 8 - 2 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2017 21:45 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
17-09-2017 12:00 не е избран ЦВС - Лозен 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 13:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 CHAMPIONSHIP 6
24-09-2017 19:00 не е избран Играчорите - Осма хирургия 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 6
29-09-2017 21:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
30-09-2017 19:15 не е избран Осма хирургия - Whiskey United 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
01-10-2017 10:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
01-10-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - Лозен 7 - 1 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2017 20:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Mat Star 7 - 13 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2017 17:00 не е избран BulTeam - Осма хирургия 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 8
08-10-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - Викторио Ленд 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-10-2017 19:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 9 CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 15:00 не е избран NIKE team - Осма хирургия 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-10-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ПСЖ София 9 - 1 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2017 22:30 не е избран Бирал Мадрид - Осма хирургия 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-10-2017 20:00 не е избран Serdika-Sofia - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
29-10-2017 22:00 не е избран Осма хирургия - Лидер 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
04-11-2017 19:00 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 16:00 не е избран Winbet - Осма хирургия 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-11-2017 17:00 не е избран Лозен - Гетото 3 - 2 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 9 - 3 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2017 11:00 не е избран Осма хирургия - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Лозен 1 - 5 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 00:00 не е избран Кралете - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
19-11-2017 18:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЕВРОПА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
25-11-2017 19:00 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 6 - 4 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 00:00 не е избран Вечно жъдни - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-11-2017 00:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 16:00 не е избран Осма хирургия - Chuchuline 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 16
03-12-2017 17:00 не е избран Левски Г - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2017 18:45 не е избран Тренто - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2017 00:00 не е избран Осма хирургия - FC Providers 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
09-12-2017 18:00 не е избран МАРАДОНА - Валяците 1 - 5 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2017 12:00 не е избран Галактико - Осма хирургия - LEAGUE ONE - LONDON 17
17-12-2017 14:00 не е избран Лозен - Наполи - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 11:00 Царско село Изтокът* - Осма хирургия* 4 - 2 Група F 1
07-01-2018 15:00 Palmsbet stadium Лозен* - Nike Team* 6 - 3 Група H 1
13-01-2018 10:00 Царско село Локо Вакарел* - Лозен* 2 - 2 Група H 2
14-01-2018 12:00 Царско село Осма хирургия* - Еконт* 8 - 0 Група F 2
20-01-2018 12:00 не е избран ФК Ихтиман* - Осма хирургия* 0 - 3 Група F 3
20-01-2018 14:00 не е избран Лозен* - Фен клуб Нюкасъл България* 1 - 5 Група H 3
27-01-2018 16:00 не е избран Осма хирургия* - Гетото* 5 - 0 Група F 4
28-01-2018 10:00 не е избран Лозен* - Стабилните* 0 - 11 Група H 4
03-02-2018 11:00 не е избран Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лозен* 13 - 3 Група H 5
04-02-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 17
04-02-2018 12:00 не е избран Сицилианците* - Осма хирургия* 2 - 2 Група F 5
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
10-02-2018 18:00 Palmsbet stadium Осма хирургия* - Актив комерс* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 20:00 не е избран Sushi Shef* - Осма хирургия* 5 - 1 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 21:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 1 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-02-2018 20:45 не е избран Лозен - Valencia C.F. 9 - 4 CHAMPIONSHIP 1
24-02-2018 17:00 не е избран Без напрежение - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
25-02-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Осма хирургия 3 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
25-02-2018 12:00 не е избран Галактико - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 14:00 не е избран Осма хирургия - Играчорите 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
11-03-2018 17:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 3 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2018 19:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 19:00 не е избран El Stars - Лозен 5 - 3 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
27-03-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ORBICO BULGARIA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 2
30-03-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 20:00 не е избран Бирал Мадрид - Лозен 3 - 5 CHAMPIONSHIP 6
01-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Осма хирургия 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-04-2018 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 20:45 Palmsbet stadium A.C.A.B. - Ант студио 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
14-04-2018 18:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 18:00 не е избран Лозен - Приятели 7 - 9 CHAMPIONSHIP 7
18-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Glaz Trading Troyan - A.C.A.B. 2 - 1 CHAMPIONSHIP 5
22-04-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 5 - 4 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2018 18:00 не е избран Real Delivery - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
27-04-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ОК Супер Транс 1 - 4 CHAMPIONSHIP 1
29-04-2018 09:00 не е избран Лозен - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
29-04-2018 09:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
29-04-2018 10:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 3 - 1 CHAMPIONSHIP 15
02-05-2018 20:45 не е избран Mr.Pizza - A.C.A.B. 4 - 1 CHAMPIONSHIP 9
12-05-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
12-05-2018 19:00 не е избран Mladost Team - Осма хирургия 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
13-05-2018 17:00 не е избран Пеликан - Лозен 4 - 7 CHAMPIONSHIP 10
19-05-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
20-05-2018 18:00 не е избран Осма хирургия - F.C.G. 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
20-05-2018 21:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
27-05-2018 19:00 не е избран Лозен Сити - Осма хирургия 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
30-05-2018 20:45 не е избран A.C.A.B. - ДСК Банка 0 - 7 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Искър - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2018 18:00 не е избран Пълна Лудница - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
01-06-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 17:00 не е избран Лозен - ПСЖ София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
05-06-2018 22:30 Palmsbet stadium Skypharm - A.C.A.B. 3 - 0 CHAMPIONSHIP 11
09-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
10-06-2018 16:00 не е избран DELTA - Лозен 3 - 6 CHAMPIONSHIP 14
13-06-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Easy TV Net 4 - 1 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 20:45 не е избран A.C.A.B. - iSTYLE 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
17-06-2018 22:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
18-06-2018 22:30 не е избран Евромар - A.C.A.B. 2 - 11 CHAMPIONSHIP 7
22-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-06-2018 18:45 Palmsbet stadium ГЕОДЕТ - A.C.A.B. 2 - 9 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2018 21:00 не е избран Осма хирургия - Гетото 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
25-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МАРАДОНА 7 - 1 PREMIER LEAGUE 5
26-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM A.C.A.B. - V-TAC EUROPE 1 - 3 CHAMPIONSHIP 14
27-06-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
28-06-2018 22:30 не е избран A.C.A.B. - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 8
30-06-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2018 20:00 не е избран Осма хирургия - ФК ЗЕНИТ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-07-2018 19:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 1 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2018 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - A.C.A.B. 5 - 7 CHAMPIONSHIP 15
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11 PREMIER LEAGUE 15
08-07-2018 20:00 не е избран Осма хирургия - Жар Голяновци 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
17-07-2018 21:45 Palmsbet stadium Профи Спорт - A.C.A.B. 2 - 2 Група G 1
26-07-2018 00:00 не е избран Дружба - A.C.A.B. 0 - 5 Група G 2
01-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - ВМРО 3 - 11 Група G 3
07-08-2018 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - A.C.A.B. 8 - 5 Група G 4
14-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 8 Група G 5
20-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - A.C.A.B. 6 - 2 Елиминации
22-08-2018 20:45 не е избран Лозен - ЦВС 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
28-08-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - A.C.A.B. 2 - 6 Източна конференция 1
28-08-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Skypharm 4 - 2 Западна конференция 1
01-09-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
02-09-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2018 22:00 не е избран Осма хирургия - FC Aifos 11 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
09-09-2018 20:00 не е избран F.C.G. - Осма хирургия 5 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-09-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A.C.A.B. - FC ALA GROUP 4 - 2 Източна конференция 2
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МАРАДОНА 8 - 1 Западна конференция 2
16-09-2018 11:00 не е избран Осма хирургия - Stomana Industry 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
16-09-2018 20:00 не е избран Лозен - ЦВС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
18-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - A.C.A.B. 13 - 2 Източна конференция 3
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6 Западна конференция 3
25-09-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - МАРАДОНА 4 - 6 Западна конференция 4
26-09-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 4 Източна конференция 4
30-09-2018 13:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Лозен 5 - 9 CHAMPIONSHIP 3
30-09-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-10-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 7
02-10-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Milky Group Bio 2 - 3 Западна конференция 5
02-10-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - A.C.A.B. 4 - 3 Източна конференция 5
06-10-2018 18:00 не е избран Осма хирургия - Umami United 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2018 13:00 не е избран Лозен - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
11-10-2018 18:15 не е избран A.C.A.B. - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 6
12-10-2018 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 4 Западна конференция 6
14-10-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Квартала 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-10-2018 20:00 не е избран Кобра - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
16-10-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Bamboo Beach - A.C.A.B. 6 - 3 Източна конференция 7
20-10-2018 20:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-10-2018 18:00 не е избран Лозен - Пеликан 1 - 6 CHAMPIONSHIP 6
22-10-2018 22:30 не е избран Осма хирургия - Лозен Сити 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-10-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ГЕОДЕТ 8 - 4 Източна конференция 8
27-10-2018 20:00 не е избран El Stars - Лозен 15 - 1 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 00:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
30-10-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Bianchi Coffee - Осма хирургия 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
30-10-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - МАРАДОНА 0 - 5 Западна конференция 10
31-10-2018 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Валяците 2 - 0 Западна конференция 9
31-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - A.C.A.B. 3 - 5 Източна конференция 9
01-11-2018 18:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - МАРАДОНА 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 21:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Осма хирургия 5 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
04-11-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен 2 - 1 CHAMPIONSHIP 9
06-11-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - A.C.A.B. 0 - 5 Източна конференция 10
06-11-2018 19:45 не е избран ING - МАРАДОНА 11 - 4 Западна конференция 8
11-11-2018 15:00 не е избран Лозен - ПСЖ София 4 - 3 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Жар Голяновци 2 - 15 League One 1
13-11-2018 19:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 2 Източна конференция 11
13-11-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 Западна конференция 11
18-11-2018 13:00 не е избран Осма хирургия - Лозенец Юн 2 - 4 League One 3
24-11-2018 18:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 14:00 не е избран Бирал Мадрид - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
27-11-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Квартала - Осма хирургия 3 - 1 League One 4
27-11-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A.C.A.B. - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 13
01-12-2018 12:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 2 - 2 League One 5
01-12-2018 19:45 не е избран FC Aifos - Осма хирургия 5 - 0 League One 2
02-12-2018 17:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 14
02-12-2018 20:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 5 - 0 League One 6
04-12-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - МАРАДОНА 5 - 3 Западна конференция 14
05-12-2018 20:45 не е избран Вършец - A.C.A.B. 3 - 3 Източна конференция 14
08-12-2018 18:00 не е избран Приятели - Лозен *5 - 5 CHAMPIONSHIP 11
09-12-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 0 - 5 League One 7
11-12-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 5 - 0 Западна конференция 15
15-12-2018 17:00 не е избран SPM -ltd - Осма хирургия 0 - 0 League One 8
16-12-2018 15:00 не е избран Осма хирургия - Stomana Industry 0 - 5 League One 9
17-12-2018 18:45 не е избран iSTYLE - A.C.A.B. 0 - 5 Източна конференция 16
31-12-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
05-01-2019 17:00 Царско село Лозен - Genius Sports 6 - 2 Accedia 1
06-01-2019 14:00 Царско село Осма хирургия - Whiskey United 5 - 4 Bianchi Coffee 1
09-01-2019 00:00 Царско село МАРАДОНА - AFC Trento 8 - 1 Каменица 1
09-01-2019 00:00 не е избран Спортист Драгичево - МАРАДОНА 2 - 8 Каменица 2
09-01-2019 00:00 не е избран МАРАДОНА - Algomatika - Kammarton 7 - 1 Каменица 3
11-01-2019 00:00 не е избран МАРАДОНА - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 18
13-01-2019 10:00 не е избран Лозен - SSI 4 - 4 Accedia 2
13-01-2019 13:00 не е избран ФК Бучино - Осма хирургия 3 - 3 Bianchi Coffee 2
18-01-2019 00:00 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 0 - 5 Западна конференция 19
19-01-2019 14:00 не е избран Осма хирургия - Приятели 0 - 7 Bianchi Coffee 3
20-01-2019 13:00 не е избран PalmsBet - Лозен 2 - 9 Accedia 3
26-01-2019 12:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 3 - 2 Каменица 4
27-01-2019 11:00 не е избран Лозен - Цървена Звезда 5 - 0 Accedia 4
27-01-2019 14:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 4 - 6 Bianchi Coffee 4
04-02-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - Лев Инс 3 - 11 Източна конференция 17
07-02-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - ФК ИХТИМАН 7 - 2 Каменица 5
09-02-2019 11:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 0 - 5 Bianchi Coffee 5
10-02-2019 11:00 не е избран ASI TEAM - Лозен 1 - 13 Accedia 5
11-02-2019 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - A.C.A.B. 4 - 2 Източна конференция 18
13-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - МАРАДОНА 10 - 3 Западна конференция 16
15-02-2019 20:00 не е избран МАРАДОНА - Осма хирургия 11 - 6 ВТОРА ФАЗА
18-02-2019 21:00 не е избран A.C.A.B. - Сантяго Бернабеу 3 - 9 Източна конференция 19
20-02-2019 20:45 Palmsbet stadium A.C.A.B. - PalmsBet 2 - 4 Източна конференция 15
21-02-2019 19:45 не е избран Лозен - ФК ИХТИМАН 5 - 1 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 20:00 не е избран Левски Паталеница* - МАРАДОНА 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 14:00 не е избран Лозен - Кракра Перник 0 - 3 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 3 Източна конференция 12
27-02-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Easy TV Net 2 - 3 Западна конференция 13
01-03-2019 19:00 не е избран Happy Boys - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
06-03-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - PalmsBet 1 - 4 CHAMPIONSHIP 1
10-03-2019 13:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
10-03-2019 16:00 не е избран Лозен - ФК Устрем 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
12-03-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2019 18:45 не е избран ING - A.C.A.B. 4 - 5 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 16:00 не е избран SSI - Лозен 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
17-03-2019 20:00 не е избран Осма хирургия - Квартала 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
19-03-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - DSV 6 - 1 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Малки Страсти 3 - 4 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 19:00 не е избран Лозен - Вълците 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
24-03-2019 20:00 не е избран Stomana Industry - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
28-03-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДСК Банка - A.C.A.B. 5 - 1 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2019 12:00 не е избран Winbet - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-04-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МАРАДОНА 1 - 7 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2019 19:00 не е избран Лозен - Неудобните 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
14-04-2019 20:00 не е избран Хищниците - Лозен 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
17-04-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - Easy TV Net *4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2019 20:00 ACCEDIA STADIUM Осма хирургия - ФК Професорите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
23-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Вършец 4 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 19:00 не е избран Лозен - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - A.C.A.B. 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
01-05-2019 20:30 не е избран A.C.A.B. - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 CHAMPIONSHIP 5
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2019 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
05-05-2019 19:00 не е избран Лозен - SPM -ltd 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
07-05-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - МАРАДОНА 4 - 5 PREMIER LEAGUE 8
08-05-2019 21:45 не е избран Сердика - A.C.A.B. 2 - 1 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2019 16:00 не е избран Winbet - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
14-05-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - DXC.technology 4 - 10 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - SSV 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2019 18:00 не е избран Бандата - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-05-2019 18:00 не е избран Приятели - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
20-05-2019 20:45 Palmsbet stadium A.C.A.B. - FC A.C.A.B - 2018 1 - 6 CHAMPIONSHIP 10
23-05-2019 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - ФК Керамик 6 - 4 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2019 15:00 не е избран Осма хирургия - ФК Устрем 6 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
02-06-2019 17:00 не е избран Лозен - Happy Boys 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
04-06-2019 18:45 не е избран Лев Инс - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2019 19:45 не е избран A.C.A.B. - FC ALA GROUP 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
09-06-2019 20:00 не е избран SSI - Осма хирургия 7 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2019 19:45 Palmsbet stadium ГЕОДЕТ - A.C.A.B. 2 - 3 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - A.C.A.B. 5 - 3 CHAMPIONSHIP 6
16-06-2019 18:00 не е избран Бандата - Лозен 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
16-06-2019 20:00 не е избран Осма хирургия - Вълците 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
19-06-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - VENDETTA-OLISPED 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
23-06-2019 17:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
23-06-2019 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Осма хирургия 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
25-06-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - A.C.A.B. 5 - 2 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
30-06-2019 16:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
30-06-2019 21:00 не е избран Осма хирургия - Неудобните 3 - 19 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-07-2019 19:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
01-07-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - ОК Супер Транс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2019 21:00 не е избран Осма хирургия - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
02-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Intellect 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
07-07-2019 21:00 не е избран Хищниците - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
08-07-2019 18:45 не е избран Rehau - A.C.A.B. 5 - 2 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 3 - 2 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2019 19:15 не е избран Осма хирургия - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
01-08-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - SPM -ltd 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-08-2019 20:00 не е избран Стабилните - Лозен 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
25-08-2019 18:00 не е избран Квартала - Лозен 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 17:00 не е избран Приятели - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-09-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
01-09-2019 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
01-09-2019 19:00 не е избран Лозен - Stomana Industry 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-09-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
15-09-2019 20:00 не е избран Лозен - ФК Професорите 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
29-09-2019 20:00 не е избран Лозен - Гробарите Технополис Надежда 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
01-10-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - СТЪРШЕЛ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
05-10-2019 19:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10