Пловдив

Цветан Димитров Гинов

клубове

роден на: 23.01.1987

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК Спартак - АФК ХАОС Лига Krauterhof 10
16-03-2014 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 CALCIO 1
17-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
19-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ФК Даяна 3 - 9 ВИСША ЛИГА 2
23-03-2014 19:00 СЦ Арена Mishocite - АФК ХАОС 3 - 2 CALCIO 4
26-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 3
26-03-2014 21:30 ВСИ 2 терен FC Siza Sport - АФК ХАОС 3 - 6 CALCIO 2
02-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен АФК ХАОС - Младежка 1 3 - 2 CALCIO 6
03-04-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 4 - 6 ВИСША ЛИГА 4
09-04-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - АФК ХАОС 4 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен АФК ХАОС - Ф.К. Петър Берон 10 - 4 CALCIO 3
17-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ФК Даяна 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
28-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Интер такси - АФК ХАОС 12 - 1 CALCIO 7
07-05-2014 19:30 ВСИ 2 терен АФК ХАОС - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 3 CALCIO 8
08-05-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 7
14-05-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - АФК ХАОС 2 - 6 CALCIO 9
20-05-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 0 - 8 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - АФК ХАОС 10 - 2 КУПА АРЕНА
23-05-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-05-2014 20:00 СЦ Арена АФК ХАОС - PlayBoy 6 - 1 CALCIO 10
29-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 5 - 8 ВИСША ЛИГА 10
08-06-2014 21:00 СЦ Арена Недооценените - АФК ХАОС 7 - 5 CALCIO 11
11-06-2014 20:30 ВСИ 1 терен АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 4 - 3 CALCIO 12
12-06-2014 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 1 ВИСША ЛИГА 11
17-06-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 12
18-06-2014 19:00 ВСИ 1 терен Торнадо - АФК ХАОС 2 - 7 CALCIO 13
25-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 13
30-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 7 CALCIO 14
02-07-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 14
03-07-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - FC Siza Sport 13 - 2 CALCIO 15
09-07-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
26-08-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 0 - 9 ВИСША ЛИГА 16
31-08-2014 20:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Mishocite 6 - 3 CALCIO 17
02-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ФК Спартак 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
14-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Даяна 3 - 17 ВИСША ЛИГА 18
15-09-2014 19:00 СЦ Арена Ф.К. Петър Берон - АФК ХАОС 0 - 12 CALCIO 16
18-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 6 - 7 ВИСША ЛИГА 19
19-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Интер такси 5 - 0 CALCIO 20
19-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - АФК ХАОС 4 - 4* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-09-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
24-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - АФК ХАОС 5 - 2 CALCIO 21
29-09-2014 00:00 не е избран АФК ХАОС - АФК Стройтим 5 - 0 CALCIO 22
29-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - АФК ХАОС 3 - 2 CALCIO 19
30-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - BONELLI 3 - 1 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2014 00:00 не е избран PlayBoy - АФК ХАОС 0 - 5 CALCIO 23
09-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-10-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 4 - 10 ВИСША ЛИГА 22
15-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 3 - 2 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 0 - 3 ВИСША ЛИГА 24
22-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Торнадо 10 - 6 CALCIO 26
24-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 3 - 6 CALCIO 25
30-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Балканска Гозба 6 - 2 ВИСША ЛИГА 25
02-11-2014 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Недооценените 5 - 0 CALCIO 24
03-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен Светкавиците - АФК ХАОС 8 - 6 Финални плейофи 1
06-11-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 26
07-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 2
10-11-2014 00:00 не е избран ФК Даяна - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
14-11-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - АФК ХАОС 8 - 7 Финални плейофи 3
18-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 28
21-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Младежка 1 10 - 2 Финални плейофи 5
24-11-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 4 - 4 Финални плейофи 6
25-11-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Мас Гранде 7 - 5 ВИСША ЛИГА 29
28-11-2014 00:00 не е избран АФК ХАОС - FC Galacticos 5 - 0 Финални плейофи 7
01-12-2014 20:00 СЦ Арена Космос - АФК ХАОС 9 - 5 Финални плейофи 8
05-12-2014 00:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Verso Travel 5 - 0 Финални плейофи 9
11-12-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 5 ВИСША ЛИГА 30
10-03-2015 20:00 Авангард ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 7 ВИСША ЛИГА 1
13-03-2015 20:00 Авангард ФК Житница - АФК ХАОС 3 - 4 LA LIGA 1
18-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
27-03-2015 20:00 Авангард Светкавиците - АФК ХАОС 1 - 7 LA LIGA 3
28-03-2015 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - 90 3 - 1 LA LIGA 2
30-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Лаос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 4
02-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 4
08-04-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 6 - 1 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2015 21:00 Авангард АФК ХАОС - Щ+Щ 6 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - ФК Даяна 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
24-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Бактрейд 3 - 2 LA LIGA 6
28-04-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 2 - 1 ВИСША ЛИГА 7
29-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК ХАОС 3 - 5 LA LIGA 7
05-05-2015 20:00 СЦ Арена Old School - АФК ХАОС 3 - 6 LA LIGA 5
07-05-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-05-2015 16:00 СЦ Арена ФК Даяна - Върколаците (Лев Инс) 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 10 - 0 ВИСША ЛИГА 8
15-05-2015 20:00 Авангард АФК ХАОС - Щ+Щ 5 - 3 LA LIGA 8
20-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
22-05-2015 20:00 Авангард АФК Гарата - АФК ХАОС 0 - 6 LA LIGA 9
24-05-2015 12:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 4 - 3 Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Марица *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-05-2015 21:00 СЦ Арена АФК ХАОС - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 10
30-05-2015 11:15 СЦ Арена ХАОС - Хълк 3 - 4 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
03-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
05-06-2015 20:00 Авангард FC Siza Sport - АФК ХАОС 5 - 3 LA LIGA 11
11-06-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Kamenitza-Интернационал 11 - 3 LA LIGA 12
15-06-2015 20:30 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-06-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - АФК ХАОС 2 - 4 LA LIGA 13
23-06-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 14
25-06-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК ХАОС 6 - 3 LA LIGA 14
26-06-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 12
02-07-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - АПФК Пловдив 1 - 2 LA LIGA 15
02-07-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 0 ВИСША ЛИГА 16
05-07-2015 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - ФК Житница 4 - 6 LA LIGA 16
06-07-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 3 - 8 ВИСША ЛИГА 17
08-07-2015 21:00 Авангард ФК Даяна - Космос 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
10-07-2015 21:00 СЦ Арена 90 - АФК ХАОС 2 - 7 LA LIGA 17
25-08-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Даяна 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-09-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 6 - 4 LA LIGA 19
07-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 19
10-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 0 - 3 ВИСША ЛИГА 20
11-09-2015 21:00 Авангард АФК ХАОС - Fresh Penis 3 - 9 LA LIGA 18
12-09-2015 18:00 Авангард АФК ХАОС - Old School 3 - 0 LA LIGA 20
16-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 ВИСША ЛИГА 21
18-09-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК ХАОС 5 - 4 LA LIGA 21
20-09-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
24-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 1 - 2 ВИСША ЛИГА 22
25-09-2015 20:00 Авангард АФК ХАОС - ФК Бунарджика 9 - 0 LA LIGA 22
30-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 3 - 6 ВИСША ЛИГА 23
05-10-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Младежка 1 4 - 4 ВИСША ЛИГА 18
09-10-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - АФК ХАОС 3 - 3* КУПА АРЕНА
13-10-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - АФК ХАОС 3 - 4 LA LIGA 23
15-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 8 - 4 ВИСША ЛИГА 24
21-10-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Пълдин Атлетик 4 - 4 LA LIGA 24
26-10-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК ХАОС 4 - 4 LA LIGA 25
29-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 2 - 8 ВИСША ЛИГА 25
30-10-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК ХАОС 3 - 8 КУПА АРЕНА
02-11-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 26
11-11-2015 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - FC Siza Sport 6 - 4 LA LIGA 26
11-11-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 27
13-11-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 2 LA LIGA 27
16-11-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - FC Siza Sport 3 - 3* КУПА АРЕНА
24-11-2015 20:00 не е избран АФК ХАОС - АФК Марица 5 - 0 LA LIGA 28
25-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Космос - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 28
01-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - AFC Cvet Junior 2 - 1 LA LIGA 29
02-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 8 ВИСША ЛИГА 29
07-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - АФК ХАОС 7 - 4 LA LIGA 30
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
16-12-2015 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК ХАОС 4 - 1 Финални плейофи
23-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Спартак 10 - 0 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 2
07-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - АФК ХАОС 3 - 6 LA LIGA 1
15-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 2 - 4 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Malki Koteta 5 - 1 LA LIGA 2
24-03-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - АФК ХАОС 5 - 9 LA LIGA 3
30-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 2 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Даяна 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 7 - 0 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Младежка 1 4 - 0 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 6
13-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд 5 - 10 LA LIGA 5
19-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 20:00 СЦ Арена Чико-Бунара - АФК ХАОС 11 - 5 LA LIGA 6
02-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
03-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 7
10-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 10
11-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - АФК ХАОС 7 - 3 LA LIGA 8
13-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 11
14-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Единствените 3 - 1 LA LIGA 9
17-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 12
19-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК ХАОС 7 - 4 LA LIGA 10
23-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 3 - 10 LA LIGA 11
25-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Malki Koteta 5 - 0 Група B 1
07-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
08-06-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 7 Група B 2
14-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Единствените 5 - 0 Група B 3
14-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Даяна 2 - 4 Втора шестица 1
21-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - АФК ХАОС 5 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 4
22-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Сборная 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
28-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Десант-68 6 - 3 Втора шестица 2
06-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 0 Втора шестица 3
08-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - АФК ХАОС 5 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-07-2016 00:00 не е избран ФК Спартак - ФК Даяна 0 - 5 Втора шестица 5
30-08-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 5 - 6 ВИСША ЛИГА 2
16-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - АФК ХАОС 7 - 9 LA LIGA 1
18-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 4
21-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 2
28-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 3
28-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - АПФК Пловдив 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ФК Даяна 0 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Old School 10 - 1 LA LIGA 4
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
21-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - АФК ХАОС 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 6 - 5 ВИСША ЛИГА 8
26-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Сборная - АФК ХАОС 2 - 12 LA LIGA 5
02-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Danika 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Младежка 1 2 - 6 LA LIGA 6
09-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 7
22-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - ШАШ 7 - 4 LA LIGA 8
22-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 4 ВИСША ЛИГА 11
10-12-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 8 - 6 ВИСША ЛИГА 13
15-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 1 - 3 LA LIGA 9
28-01-2017 21:00 СЦ Оптимум Juventus - Сабрина 1 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
04-02-2017 19:00 СЦ Оптимум АФК ДИОМЕТРАН - Juventus 14 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
11-02-2017 20:00 СЦ Оптимум Juventus - АПФК Пловдив 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
19-02-2017 13:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Juventus 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
26-02-2017 14:00 Терен 2 - Младежки център Juventus - Наказателите 15 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
28-02-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Kilnockie 8 - 6 LA LIGA 10
01-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 3 - 5 ВИСША ЛИГА 14
05-03-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Juventus 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 6
07-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 15
12-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 6 - 13 LA LIGA 11
13-03-2017 00:00 не е избран Космос - АФК ХАОС 0 - 5 LA LIGA 12
15-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 8 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 16
22-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 7 LA LIGA 13
28-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 11 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 8 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ХАОС 7 - 3 Bundesliga 1
11-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Десант-68 0 - 5 Bundesliga 2
12-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 8 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - АФК ХАОС 9 - 2 Bundesliga 3
19-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 10 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 9 - 3 Bundesliga 4
25-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 7 - 2 ВИСША ЛИГА 21
28-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АФК ХАОС 3 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 22
03-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 8 - 4 Bundesliga 5
09-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 12 ВИСША ЛИГА 23
12-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - АФК ХАОС 5 - 0 Bundesliga 6
16-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 11 - 4 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 5 - 0 Bundesliga 7
25-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - АФК ХАОС 3 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 10 ВИСША ЛИГА 25
31-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - АФК ХАОС 8 - 6 Bundesliga 8
06-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 4 ВИСША ЛИГА 26
07-06-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC FIGHTERS 0 - 4 Bundesliga 9
11-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - АФК ДИОМЕТРАН *1 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 7 - 2 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 1 - 10 OPEN CUP ГФЛ
21-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 29
18-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
23-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 10 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 1 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
11-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - ХАОС 8 - 3 СУПЕР Лига 7 1
13-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
15-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
18-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - ФК Приятели 11 - 1 СУПЕР Лига 7 2
19-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - FC FIGHTERS 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ХАОС 1 - 5 LA LIGA 3
25-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - ХАОС 5 - 5 СУПЕР Лига 7 3
29-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 11 СУПЕР Лига 7 4
03-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-10-2017 10:00 Релакс Арена (Пазарджик) Смяна А - ФК Даяна 5 - 0 ГРУПА E5 1
07-10-2017 14:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - Fibank 0 - 5 ГРУПА E5 3
09-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 8 - 5 СУПЕР Лига 7 5
15-10-2017 18:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 2 - 6 LA LIGA 5
16-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - Беломорски 3 - 8 СУПЕР Лига 7 6
18-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Даяна 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
19-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Quantico 5 - 2 LA LIGA 6
24-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - БОРА 5 - 4 СУПЕР Лига 7 8
01-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
02-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 7
06-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ХАОС 5 - 3 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
07-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - АФК ХАОС 0 - 5 LA LIGA 8
13-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - Четирите Пейки 10 - 5 СУПЕР Лига 7 10
15-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Последен Шанс 4 - 5 LA LIGA 9
15-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Сабрина - АФК ХАОС 0 - 9 LA LIGA 10
29-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - La Furia 4 - 4 LA LIGA 11
30-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
04-12-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" АФК Фрактура - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 11
05-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
10-12-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - АФК ХАОС 6 - 4 LA LIGA 12
13-12-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
14-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Любекс 0 - 8 LA LIGA 13
03-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 15 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Паветата 13 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
16-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - Криско 4 - 14 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
23-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - Паветата 13 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
29-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - FC Lauta Hools 7 - 14 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
01-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - Паветата 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
05-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
12-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Паветата 14 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
16-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - Паветата 5 - 10 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 10
18-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Паветата 31 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
07-03-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - АФК ХАОС 2 - 2 LA LIGA 14
07-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
09-03-2018 20:00 СЦ Арена Old School - ПЪЛЕН ХАОС 1 - 2 Лига Арена 1
12-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - ХАОС 10 - 2 СУПЕР Лига 7 12
13-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
14-03-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Мосад 5 - 0 LA LIGA 15
19-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Fitoni 3 - 4 СУПЕР Лига 7 15
20-03-2018 21:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - 1K 1 - 4 Лига Арена 3
21-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 11 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 10 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-03-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 1 Лига Арена 4
28-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 6 - 6 СУПЕР Лига 7 13
29-03-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
02-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ХАОС 3 - 1 СУПЕР Лига 7 14
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC "Old Dogs" 5 - 0 СУПЕР Лига 7 16
05-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АФК ХАОС 7 - 1 OPEN CUP Група А 2
11-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ХАОС 6 - 12 СУПЕР Лига 7 17
12-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
12-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 3 Лига Арена 6
13-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - La Furia 4 - 4 OPEN CUP Група А 3
16-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - COCA COLA 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
17-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ХАОС 5 - 0 Football 7 CUP 3
19-04-2018 21:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - ФК Спартак 4 - 9 Лига Арена 7
20-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Илюминати 5 - 0 OPEN CUP Група А 1
21-04-2018 10:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
22-04-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 5 - 3 OPEN CUP Група А 4
23-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2018 00:00 не е избран АФК ХАОС - Победа (Царацово) 5 - 0 OPEN CUP Група А 5
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 0 - 5 Football 7 CUP 4
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
25-04-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ПЪЛЕН ХАОС 10 - 5 Лига Арена 8
29-04-2018 17:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - Raiders 0 - 5 Лига Арена 5
30-04-2018 20:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - papiauto03 0 - 5 Лига Арена 9
01-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - АФК ХАОС 9 - 6 OPEN CUP Група А 6
02-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - ФК Самурай 5 - 8 СУПЕР Лига 7 20
08-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - ХАОС 2 - 13 СУПЕР Лига 7 21
10-05-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ПЪЛЕН ХАОС 5 - 0 Лига Арена 10
14-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - АФК ХАОС 2 - 7 OPEN CUP Група А 8
16-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - Афк Крепост 7 - 5 СУПЕР Лига 7 22
16-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
21-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BTL UNITED 9 - 4 OPEN CUP Група А 7
23-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FA Plovdiv 0 - 5 Football 7 CUP 1
23-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 23
28-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FA Plovdiv 6 - 9 СУПЕР Лига 7 24
29-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Old School 5 - 0 OPEN CUP Група А 9
06-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 25
09-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
11-06-2018 00:00 не е избран ХАОС - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
12-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
12-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 5 - 0 Football 7 CUP 11
20-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
25-06-2018 21:15 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 29
27-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
02-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ХАОС 7 - 4 СУПЕР Лига 7 30
КР Футболна академия "Пловдив" ХАОС - Футболна Академия 10 - 13 СУПЕР Лига 7 27
08-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ХАОС 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
01-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 5 - 8 PLOVDIV OPEN 1
08-08-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - АФК ХАОС 4 - 4 PLOVDIV OPEN 3
14-08-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 6 - 9 PLOVDIV OPEN 2
22-08-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - DEMBA TEAM 10 - 3 PLOVDIV OPEN 5
28-08-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Novacite 12 - 0 PLOVDIV OPEN 4
10-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - Футболна Академия 4 - 6 СУПЕР Лига 7 1
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
19-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - ХАОС 5 - 6 СУПЕР Лига 7 2
21-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - АФК ХАОС 1 - 14 LA LIGA 1
24-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 4 - 5 СУПЕР Лига 7 3
26-09-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Торнадо 5 - 1 LA LIGA 2
27-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
01-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - АФК ХАОС 3 - 8 LA LIGA 3
02-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 4
08-10-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FA Plovdiv 4 - 8 СУПЕР Лига 7 5
09-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Даяна 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АФК ХАОС 3 - 4 LA LIGA 4
16-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
18-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 6
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - АФК ХАОС 4 - 10 LA LIGA 6
30-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - ХАОС 0 - 5 СУПЕР Лига 7 8
05-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - АПФК Пловдив 4 - 4 СУПЕР Лига 7 9
06-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - NO to Racism 4 - 0 LA LIGA 7
07-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
12-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ХАОС 13 - 7 СУПЕР Лига 7 10
13-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
15-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ХАОС 4 - 3 LA LIGA 8
20-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 3 - 3 LA LIGA 9
22-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - БОРА 6 - 5 СУПЕР Лига 7 11
24-11-2018 00:00 не е избран ФК Даяна - ПИМ - Хасково 5 - 0 Югоизток - група D 3
24-11-2018 11:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 1
24-11-2018 12:30 Каменица Арена - терен 1 АФК Гробарите - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 2
29-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 10 - 6 СУПЕР Лига 7 12
30-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - NO to Racism 11 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-12-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - АФК ХАОС 8 - 4 LA LIGA 10
09-12-2018 00:00 не е избран АФК ХАОС - ФК Ураган 5 - 0 LA LIGA 11
22-12-2018 18:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - ХАОС 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
05-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 ХАОС - FC Fitoni 11 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
06-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - ХАОС 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
12-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - ХАОС 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ХАОС - Бактрейд 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ХАОС 3 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
01-02-2019 21:00 СЦ Оптимум - терен 2 ХАОС - ФК Бунарджика 8 - 3 ЗИМНА ЛИГА 7
03-02-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - ХАОС 0 - 10 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ХАОС - ФК Маламир 15 - 1 ЗИМНА ЛИГА 9
18-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
20-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 12
23-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 ХАОС - ФК Илюминати 3 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
25-02-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 2 Maina City - ХАОС 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 12
27-02-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 LA LIGA 13
28-02-2019 19:00 не е избран ХАОС - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 13
04-03-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ХАОС 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
05-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ХАОС 1 - 2 LA LIGA 14
09-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ХАОС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
12-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Internazionale 12 - 1 LA LIGA 15
17-03-2019 00:00 СЦ Оптимум ХАОС - ФК Маламир 5 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ФК Даяна 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
21-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 3 - 1 LA LIGA 16
24-03-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Хулигани 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
26-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 14 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-03-2019 21:00 СЦ Оптимум ХАОС - FC Fitoni 1 - 5 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
03-04-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Quantico 2 - 4 LA LIGA 17
10-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - АФК ХАОС 11 - 0 LA LIGA 18
16-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Бирен Спортист 8 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 7 - 6 LA LIGA 19
23-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - АФК ХАОС 4 - 11 LA LIGA 20
23-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ФК Даяна 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
02-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 21
08-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ХАОС 3 - 5 LA LIGA 22
14-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Криско 5 - 3 LA LIGA 23
14-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК ХАОС 2 - 6 LA LIGA 24
26-05-2019 00:00 не е избран АФК ХАОС - Беси МФК 5 - 0 LA LIGA 25
27-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 12 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
04-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
07-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 8 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
10-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 5 - 6 Финални плейофи
11-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
18-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
26-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
04-07-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
05-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - ФК Крепост 2 - 4 Лига Krauterhof 1
07-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Илюминати 4 - 3 Финални плейофи
КР Футболна академия "Пловдив" Гробари - АФК ХАОС 10 - 5 Лига Krauterhof 2
29-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - Футболна Академия отложен Лига Krauterhof 3
07-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - АФК ХАОС 7 - 3 Лига Krauterhof 4
КР Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - ФК Спартак 8 - 6 Лига Krauterhof 5
14-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Крепост - АФК ХАОС 2 - 5 Лига Krauterhof 6
21-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - Гробари 3 - 8 Лига Krauterhof 7
28-08-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - АФК ХАОС 1 - 1 Лига Krauterhof 8
05-09-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 9