-

МАРИН Илианов Илиев

клубове

роден на: 23.05.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Ред Хартс - Мургаш Врачеш - Аматьорска футболна лига 19
18-10-2014 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Бате Борисов (Трудовец) 7 - 2 Аматьорска футболна лига 1
19-10-2014 15:30 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Сенсата 8 - 3 Аматьорска футболна лига 1
25-10-2014 12:00 не е избран Черното Лале - Мургаш Врачеш 0 - 3 Аматьорска футболна лига 2
26-10-2014 15:30 не е избран Изток 2014 - Върколаците (Лев Инс) 3 - 4 Аматьорска футболна лига 2
02-11-2014 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Микроак 3 - 1 Аматьорска футболна лига 3
02-11-2014 16:40 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Бичкиите 6 - 2 Аматьорска футболна лига 3
09-11-2014 12:00 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Върколаците (Лев Инс) 1 - 4 Аматьорска футболна лига 4
09-11-2014 16:40 не е избран Племакс - Мургаш Врачеш 1 - 3 Аматьорска футболна лига 4
16-11-2014 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Черното Лале 7 - 2 Аматьорска футболна лига 5
23-11-2014 14:20 не е избран Микроак - Върколаците (Лев Инс) 2 - 7 Аматьорска футболна лига 6
23-11-2014 16:40 не е избран Север - Мургаш Врачеш 2 - 1 Аматьорска футболна лига 6
03-12-2014 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Племакс 2 - 2 Аматьорска футболна лига 7
07-12-2014 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Ред Хартс 2 - 2 Аматьорска футболна лига 8
13-12-2014 13:10 не е избран Даката Юнайтед - Мургаш Врачеш 0 - 15 Аматьорска футболна лига 9
14-12-2014 15:30 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Север 2 - 1 Аматьорска футболна лига 9
20-12-2014 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Върколаците (Лев Инс) 3 - 5 Аматьорска футболна лига 10
27-12-2014 13:10 не е избран Сенсата - Мургаш Врачеш 1 - 8 Аматьорска футболна лига 11
28-12-2014 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Ред Хартс 3 - 0 Аматьорска футболна лига 11
03-01-2015 13:10 не е избран Даката Юнайтед - Върколаците (Лев Инс) 2 - 10 Аматьорска футболна лига 12
03-01-2015 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Изток 2014 7 - 4 Аматьорска футболна лига 12
11-01-2015 13:10 не е избран Бичкиите - Мургаш Врачеш 1 - 8 Аматьорска футболна лига 13
25-01-2015 12:00 не е избран Мургаш Врачеш - Бате Борисов (Трудовец) 10 - 0 Аматьорска футболна лига 14
25-01-2015 14:20 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Племакс 10 - 3 Аматьорска футболна лига 14
31-01-2015 14:20 не е избран Племакс - Мургаш Врачеш - Аматьорска футболна лига 15
01-02-2015 12:00 не е избран Бичкиите - Върколаците (Лев Инс) - Аматьорска футболна лига 15
08-02-2015 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Бичкиите - Аматьорска футболна лига 16
15-02-2015 14:20 не е избран Север - Върколаците (Лев Инс) - Аматьорска футболна лига 17
22-02-2015 13:10 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Ред Хартс - Аматьорска футболна лига 18
22-02-2015 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Север - Аматьорска футболна лига 18
01-03-2015 14:20 не е избран Микроак - Върколаците (Лев Инс) - Аматьорска футболна лига 19
07-03-2015 13:10 не е избран Мургаш Врачеш - Микроак - Аматьорска футболна лига 20
08-03-2015 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Изток 2014 - Аматьорска футболна лига 20
15-03-2015 14:20 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Мургаш Врачеш - Аматьорска футболна лига 21
21-03-2015 12:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Даката Юнайтед - Аматьорска футболна лига 22
22-03-2015 12:00 не е избран Мургаш Врачеш - Изток 2014 - Аматьорска футболна лига 22
22-03-2015 13:00 Арена Русе ФК Бъзън - Върколаците (Лев Инс) 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2015 13:10 не е избран Върколаците (Лев Инс) - Сенсата - Аматьорска футболна лига 23
29-03-2015 14:20 не е избран Мургаш Врачеш - Даката Юнайтед - Аматьорска футболна лига 23
05-04-2015 13:10 не е избран Сенсата - Мургаш Врачеш - Аматьорска футболна лига 24
05-04-2015 15:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - ФК Бъзън 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2015 15:30 не е избран Бате Борисов (Трудовец) - Върколаците (Лев Инс) - Аматьорска футболна лига 24
19-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - ФК Даяна 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 18:00 СЦ Арена Титаните - Мургаш Врачеш 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2015 16:00 СЦ Арена ФК Даяна - Върколаците (Лев Инс) 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Мургаш Врачеш - Амфетико 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-06-2015 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Нюкасъл 5 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-06-2015 18:00 Арена Запад Нюкасъл - Върколаците (Лев Инс) 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 19:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Тяло пречиш ми 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Върколаците (Лев Инс) 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-10-2015 21:30 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - FreshMarket 3 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
26-10-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - Мургаш Врачеш 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
30-10-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Върколаците (Лев Инс) 8 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
15-11-2015 14:00 СЦ Арена Върколаците (Лев Инс) - Бодигард 0 - 5 Група K 2
15-11-2015 17:00 СЦ Арена Неудобните - Върколаците (Лев Инс) 5 - 0 Група K 3
22-09-2016 17:00 Общинско игрище Козлодуй Червена чета "Радецки" - Върколаците (Лев Инс) 5 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
07-10-2016 21:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Червена чета "Радецки" 8 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
22-10-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Zona C ООД 4 - 1 Група E 1
22-10-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - FC WORDS BURGAS 1 - 4 Група E 1
29-10-2016 11:00 Игрище Елин Пелин Актив комерс - Мургаш Врачеш 1 - 1 Група I 1
29-10-2016 11:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - Върколаците (Лев Инс) 7 - 3 Група E 2
29-10-2016 14:00 Игрище Елин Пелин Мургаш Врачеш - Самоков 4 - 2 Група I 2
29-10-2016 14:00 Спортен комплекс Езерец Върколаците (Лев Инс) - FC WORDS BURGAS 2 - 9 Група E 2
19-11-2016 12:00 Каменица Арена FC WORDS BURGAS - Върколаците (Лев Инс) 5 - 0 Група E 3
19-11-2016 15:00 Каменица Арена Zona C ООД - Върколаците (Лев Инс) 5 - 0 Група E 3
19-11-2016 15:00 Спортен коплекс Замъка Pasta Gabrovo - Мургаш Врачеш 4 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2017 13:00 Спортинг арена Тера Трак - Мургаш Врачеш 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2017 18:00 Игрище Елин Пелин Fibank - Мургаш Врачеш 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-09-2017 19:00 Мини футболно игрище Ботевград Мургаш Врачеш - Червена чета "Радецки" 6 - 4 ГРУПА B1 1
28-09-2017 22:00 Мини футболно игрище Ботевград Мургаш Врачеш - ФК"КРИСТА" ЛОМ 7 - 2 ГРУПА B1 1
18-10-2017 19:30 Дунавски юнак Червена чета "Радецки" - Мургаш Врачеш 2 - 1 ГРУПА B1 2
18-10-2017 21:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Мургаш Врачеш 1 - 2 ГРУПА B1 2
26-10-2017 19:30 Общинско игрище Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - Мургаш Врачеш 5 - 0 ГРУПА B1 3
26-10-2017 21:00 Общинско игрище Козлодуй Мургаш Врачеш - Червена чета "Радецки" 3 - 3 ГРУПА B1 3
16-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Мургаш Врачеш 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2017 19:30 не е избран Мургаш Врачеш - Нашенци-Пчелна Майка 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Мургаш Врачеш - Орлин Пирдоп 1 - 1* Югозапад - група А 1
17-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Мургаш Врачеш 6 - 1 Югозапад - група А 2