София

Виктор Пламенов Иванов

клубове

роден на: 19.04.1993

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2015 15:00 не е избран БЕСНИТЕ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 15 LEAGUE ONE - LONDON 17
30-08-2015 17:00 не е избран Амфетико - БЕСНИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
01-09-2015 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - Милан 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
13-09-2015 09:00 не е избран Delta Guard - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
27-09-2015 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Mladost Crew 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
30-09-2015 22:30 не е избран Монтевидео - БЕСНИТЕ 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-10-2015 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Mladost Team 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
11-10-2015 19:00 не е избран ЦВС - БЕСНИТЕ 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 8
18-10-2015 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Черно тото 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
25-10-2015 10:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
01-11-2015 13:00 не е избран БЕСНИТЕ - Whiskey United 3 - 3* LEAGUE ONE - LONDON 11
08-11-2015 17:00 не е избран Interpol - БЕСНИТЕ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
15-11-2015 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - Еконт 61 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
21-11-2015 21:00 не е избран Играчорите - БЕСНИТЕ 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
29-11-2015 09:00 не е избран БЕСНИТЕ - Супичка 8 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
05-12-2015 15:00 не е избран ORANGE COUNTY - БЕСНИТЕ 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 16
12-12-2015 17:00 не е избран БЕСНИТЕ - BulTeam 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
10-01-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Massive 0 - 5 Група G 1
17-01-2016 12:00 не е избран Седмица спатия - БЕСНИТЕ 4 - 5 Група G 2
23-01-2016 17:00 не е избран БЕСНИТЕ - Media United 3 - 3* Група G 3
31-01-2016 16:00 не е избран Долна Малина - БЕСНИТЕ 2 - 4 Група G 4
07-02-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Медведи 3 - 4 Група G 5
13-02-2016 16:00 Царско село Актив комерс - БЕСНИТЕ 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тигрите 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
22-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
29-02-2016 19:45 не е избран A1 - CODIX 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 21:45 не е избран A1 - Stemo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Враждебна 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - A1 7 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 18:00 не е избран Викторио Ленд - БЕСНИТЕ 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
28-03-2016 21:45 не е избран A1 - GTT 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Фалкон 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-04-2016 19:45 не е избран VIVACOM - A1 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 10:00 не е избран Ескус Милк - БЕСНИТЕ 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 7
11-04-2016 21:45 не е избран A1 - i:FAO 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
22-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - A1 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-04-2016 00:00 не е избран Искра Искрец - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
28-04-2016 20:45 не е избран A1 - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
09-05-2016 21:00 не е избран Белите Якички - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
12-05-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-05-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Джиа Мото 13 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
19-05-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2016 21:00 не е избран Junior Barcelona - БЕСНИТЕ 0 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
31-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Опаковка БГ 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
06-06-2016 21:45 не е избран A1 - EGT 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-06-2016 19:00 не е избран Черно тото - БЕСНИТЕ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
17-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - A1 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Кралете 2 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
20-06-2016 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
26-06-2016 20:00 не е избран Супичка - БЕСНИТЕ 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 15
01-07-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2016 22:30 не е избран Супичка - A1 4 - 5 Група E 1
21-07-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - A1 1 - 8 Група E 2
25-07-2016 19:45 не е избран A1 - Polycomp 10 - 1 Група E 3
01-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - A1 6 - 2 Група E 4
08-08-2016 20:45 Palmsbet stadium A1 - Mentor Resort 4 - 5 Група E 5
15-08-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - A1 7 - 3 Елиминации
21-08-2016 14:00 не е избран SPM -ltd - Наполи *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
21-08-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Спокойните *1 - 1 CHAMPIONSHIP 1
25-08-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 18:00 не е избран Наполи - Media United 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-08-2016 16:00 не е избран Наполи - Спортист Долни Лозен 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-08-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - БЕСНИТЕ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - i:FAO 4 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 21:45 не е избран Strypes - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2016 20:30 не е избран ШПОРИТЕ - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Наполи 10 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
11-09-2016 19:00 не е избран Монтевидео - Наполи 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
14-09-2016 19:45 не е избран A1 - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
17-09-2016 19:30 не е избран Наполи - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
18-09-2016 13:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 4
18-09-2016 22:00 не е избран Супичка - Наполи 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
19-09-2016 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 5
01-10-2016 18:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Наполи 7 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-10-2016 10:00 не е избран Наполи - Whiskey United 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-10-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 6
03-10-2016 19:45 не е избран Paysafe - A1 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2016 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2016 21:45 не е избран Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-10-2016 13:00 не е избран Athletic - Наполи 1 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-10-2016 19:00 не е избран ING - БЕСНИТЕ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2016 21:45 не е избран A1 - Upnetix 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 18:00 не е избран Наполи - Кралете 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
16-10-2016 20:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 4 - 7 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2016 22:30 не е избран Santos - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
21-10-2016 19:45 не е избран Enetpulse - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 19:30 не е избран Наполи - Торпедо-София 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 00:00 не е избран White Widow - Наполи 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-10-2016 20:45 не е избран A1 - VIVACOM 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2016 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Наполи 5 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Вълците 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2016 21:00 не е избран Наполи - Левски Г 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
31-10-2016 19:45 не е избран Progress - A1 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БЕСНИТЕ 3 - 6 CHAMPIONSHIP 10
06-11-2016 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БЕСНИТЕ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 17:00 не е избран BulTeam - Наполи 0 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
07-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2016 21:45 не е избран Наполи - McDonald's 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
12-11-2016 19:30 не е избран Наполи - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-11-2016 13:00 не е избран Наполи - Ескус Милк 16 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
13-11-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - Реал София 2 - 4 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2016 19:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2016 19:30 не е избран Mat Star - Наполи 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
20-11-2016 14:00 не е избран LH7 - БЕСНИТЕ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - Наполи 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
24-11-2016 21:45 Palmsbet stadium A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2016 21:30 не е избран Наполи - The "Mannschaft" 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
27-11-2016 18:00 не е избран Наполи - NIKE team 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
02-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Stemo - A1 5 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 00:00 не е избран Орлите - Наполи 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2016 14:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БЕСНИТЕ *4 - 4 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 15:00 не е избран Лозен Сити - Наполи 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
05-12-2016 21:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2016 00:00 не е избран Наполи - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
11-12-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
12-12-2016 19:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-01-2017 22:00 Царско село Most Wanted - Наполи 3 - 3* EFBET Младост 1
08-01-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - SPM -ltd 0 - 5 EFBET Пловдив 1
13-01-2017 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Наполи 3 - 1 EFBET Младост 2
14-01-2017 10:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - БЕСНИТЕ 3 - 7 EFBET Пловдив 2
21-01-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Сердика 3 - 7 EFBET Пловдив 3
22-01-2017 10:00 не е избран Наполи - Кракра Перник 1 - 2 EFBET Младост 3
28-01-2017 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тяло пречиш ми 0 - 5 EFBET Пловдив 4
28-01-2017 19:00 не е избран F.C.G. - Наполи 2 - 9 EFBET Младост 4
04-02-2017 18:00 не е избран Лозен Сити - БЕСНИТЕ 1 - 5 EFBET Пловдив 5
05-02-2017 22:00 не е избран Наполи - Шопски отряд 3 - 2 EFBET Младост 5
07-02-2017 19:45 не е избран Наполи - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
09-02-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Наполи 2 - 2* ВТОРА ФАЗА
17-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Наполи - Витоша Бистрица 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-02-2017 15:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
19-02-2017 20:00 не е избран Наполи - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-02-2017 19:00 не е избран Приятели - Наполи 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2017 19:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2017 00:00 Palmsbet stadium Ultras Team - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
12-03-2017 14:00 Palmsbet stadium Хищниците - БЕСНИТЕ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Наполи - LH7 1 - 0 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM MFM - TRIZA 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Реал София - Наполи 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
20-03-2017 20:45 Palmsbet stadium A1 - ГФК България 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRIZA - Most Wanted 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
25-03-2017 00:00 не е избран JAGUARES - Наполи 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2017 18:00 Palmsbet stadium Вълците - БЕСНИТЕ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Наполи - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2017 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2017 21:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - TRIZA 8 - 3 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2017 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Наполи 6 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRIZA - Вършец 12 - 4 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2017 21:30 Palmsbet stadium БЕСНИТЕ - Софийска вода 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
07-04-2017 21:30 Palmsbet stadium Наполи - McDonald's 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
07-04-2017 22:30 Palmsbet stadium ЦВС - Наполи 4 - 7 CHAMPIONSHIP 6
09-04-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - БЕСНИТЕ 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-04-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2017 19:30 не е избран ФК Отборчето - Наполи *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 20:00 не е избран БЕСНИТЕ - Intellect 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Наполи 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
25-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - TRIZA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 8
02-05-2017 18:45 не е избран TRIZA - Оптиксорс 7 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - TRIZA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 12 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
13-05-2017 21:30 не е избран Наполи - The Mannschaft 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - TRIZA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
14-05-2017 18:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 22:00 не е избран Наполи - ПСЖ София 13 - 2 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2017 00:00 не е избран TRIZA - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
15-05-2017 21:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - A1 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
19-05-2017 19:45 не е избран TRIZA - UNILEVER ICE CREAM 8 - 2 CHAMPIONSHIP 11
20-05-2017 20:30 не е избран Santos - Наполи 7 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-05-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 22:45 не е избран Тигрите - Наполи 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-05-2017 20:45 Palmsbet stadium Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ING - Наполи 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 18:45 не е избран D&D EXPRESS - TRIZA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 14:00 Palmsbet stadium Наполи - Гетото 10 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM БЕСНИТЕ - ФК Керамик 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 22:30 не е избран TRIZA - V-TAC EUROPE 1 - 2 CHAMPIONSHIP 13
08-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 12:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2017 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 14:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БЕСНИТЕ 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
17-06-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Наполи 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 14:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
18-06-2017 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2017 18:45 не е избран Наполи - Пирин Гоце Делчев 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
20-06-2017 20:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2017 21:00 Palmsbet stadium TRIZA - Skypharm 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 18:45 не е избран FC ING - TRIZA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Наполи - Левски Г 0 - 2 CHAMPIONSHIP 11
24-06-2017 20:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2017 21:00 не е избран Наполи - Лозен 8 - 0 CHAMPIONSHIP 16
26-06-2017 22:15 не е избран A1 - OPENCODE 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2017 00:00 не е избран Media United - Наполи 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 00:00 не е избран Черно Тото - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
02-07-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 19:45 не е избран TRIZA - Sunderland Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 21:00 не е избран Mat Star - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
07-07-2017 00:00 не е избран Наполи - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
08-07-2017 00:00 не е избран SSV - TRIZA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
09-07-2017 21:00 не е избран Наполи - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 9 - 2 CHAMPIONSHIP 7
10-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Mtel* 1 - 5 Група C 1
12-07-2017 21:45 не е избран Enetpulse - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
13-07-2017 21:45 не е избран El Stars - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
17-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Jaguares* 9 - 1 Група C 2
26-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Драгалевци* - АБВ* 3 - 9 Група C 3
26-07-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Strypes - A1 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
31-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - SANTOS* 9 - 5 Група C 4
07-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Тики-Така - АБВ* 3 - 5 Група C 5
15-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Сердика* 6 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Стоук Сити* - АБВ* 1 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
21-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Фитнес 23* - АБВ* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Актив комерс* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - Наполи 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 00:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
04-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
06-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-09-2017 00:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - A1 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2017 00:00 не е избран Наполи - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
17-09-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
17-09-2017 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Наполи 2 - 9 CHAMPIONSHIP 5
18-09-2017 19:45 Palmsbet stadium A1 - Stemo 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2017 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Наполи - Кралете 13 - 5 CHAMPIONSHIP 3
28-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2017 00:00 не е избран Приятели - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
01-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Вълците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 13:00 Мини футболно игрище Ботевград Наполи - "Атлетик" Враца 5 - 4 ГРУПА B1 2
01-10-2017 15:00 Мини футболно игрище Ботевград Околчица /Враца/ - Наполи 2 - 7 ГРУПА B1 3
02-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - IPSOS 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2017 00:00 не е избран Софийска вода - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 22:00 не е избран Наполи - ЦВС 8 - 2 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SAP Labs Bulgaria 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
15-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Наполи 2 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2017 00:00 не е избран Хищниците - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-10-2017 21:00 не е избран Наполи - SPM -ltd 17 - 1 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2017 22:45 не е избран Наполи - Тигрите 7 - 2 CHAMPIONSHIP 4
27-10-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - A1 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 18:00 не е избран El Stars - Наполи 1 - 2 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2017 00:00 не е избран Наполи - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2017 21:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Наполи - ING 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
12-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Ян Бибиян 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 16:00 не е избран ПСЖ София - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
14-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2017 14:00 не е избран Наполи - Микроак 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 00:00 не е избран Неудобните - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 22:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
20-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 17:00 не е избран Гетото - Наполи 5 - 13 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DANTEK DEVS 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-12-2017 12:00 не е избран Наполи - Stomana Industry 7 - 3 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 00:00 не е избран Strypes - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-12-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Intellect 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2017 19:45 не е избран Progress - A1 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 14:00 не е избран Лозен - Наполи - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 22:00 Царско село ВМРО* - Нищо общо с футбола* 7 - 5 Група K 1
13-01-2018 13:00 не е избран Без напрежение* - ВМРО* 4 - 4 Група K 2
21-01-2018 22:00 не е избран ВМРО* - Orbit Ати Консулт* 0 - 6 Група K 3
27-01-2018 11:00 не е избран Зенит* - ВМРО* 1 - 7 Група K 4
02-02-2018 22:00 не е избран ВМРО* - Пълна мрежа* 1 - 2 Група K 5
09-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - ВМРО* 6 - 4 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 00:00 не е избран Наполи - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
08-03-2018 19:45 не е избран SBTECH - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-03-2018 21:45 не е избран Вълците - Наполи 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - A1 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
29-03-2018 20:45 Palmsbet stadium A1 - Ingram Micro Top Fortune 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
31-03-2018 10:00 Спортинг арена АФК Русчук - Наполи 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2018 20:00 не е избран ФК Бучино - Наполи 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
01-04-2018 16:00 не е избран Софийска вода - Наполи 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - A1 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 19:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
15-04-2018 12:00 не е избран Наполи - Неудобните 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
16-04-2018 20:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2018 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Наполи 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2018 19:00 не е избран Хищниците - Наполи 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2018 10:00 не е избран Наполи - ФК ИХТИМАН 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
07-05-2018 19:45 не е избран EGT - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
08-05-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM El Stars - Наполи 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-05-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Наполи 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2018 21:45 не е избран Наполи - Intellect 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-05-2018 16:00 не е избран Наполи - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2018 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Наполи 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2018 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-06-2018 00:00 не е избран Наполи - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-06-2018 13:00 не е избран Наполи - Полиграфия Инфо 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2018 21:45 не е избран A1 - CODIX 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2018 22:30 Palmsbet stadium Наполи - Каталунците Кирчево 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
24-06-2018 19:00 не е избран FC ING - Наполи 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2018 19:45 Palmsbet stadium Progress - A1 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-07-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Accedia 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-07-2018 20:00 не е избран Наполи - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM A1 - SBTECH 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2018 00:00 не е избран Наполи - ВМРО 0 - 5 Premier League Last 8 3
01-09-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 4
01-09-2018 20:00 не е избран Малки Страсти - Наполи 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
02-09-2018 21:00 не е избран Intellect - Наполи 9 - 5 Premier League Last 8 1
04-09-2018 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
09-09-2018 21:00 не е избран EGT - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2018 21:45 не е избран A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 13 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2018 21:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 2
17-09-2018 20:45 не е избран Progress - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
27-09-2018 21:45 Palmsbet stadium A1 - DXC.technology 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 00:00 не е избран Наполи - Полиграфия Инфо 0 - 5 Premier League Last 8 5
01-10-2018 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 6
01-10-2018 00:00 не е избран Наполи - Вълците 0 - 5 Premier League Last 8 7
01-10-2018 00:00 не е избран Наполи - Intellect 0 - 5 Premier League Last 8 8
01-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - A1 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
08-10-2018 19:45 Palmsbet stadium A1 - ДАНТЕК 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-10-2018 21:45 Palmsbet stadium CODIX - A1 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
30-10-2018 00:00 не е избран Наполи - Столичен Авто Транспорт 0 - 0 Premier League Last 8 9
01-11-2018 00:00 не е избран ВМРО - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 10
01-11-2018 00:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 12
08-11-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 21:45 не е избран Musala Soft - A1 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
22-11-2018 19:45 не е избран A1 - eCommera 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
30-11-2018 19:45 не е избран OPENCODE - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
01-12-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-12-2018 21:45 не е избран FootballScout - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
13-12-2018 20:45 не е избран A1 - Stemo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
31-12-2018 00:00 не е избран Наполи - ФК ИХТИМАН 0 - 5 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран Вълците - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 14
26-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - A1 3 - 2 Mussala Premier League 1
04-03-2019 21:45 не е избран ДАНТЕК - A1 2 - 3 Mussala Premier League 2
14-03-2019 19:45 Palmsbet stadium A1 - FootballScout 2 - 4 Mussala Premier League 3
21-03-2019 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 7 - 3 Mussala Premier League 4
01-04-2019 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 3 - 3 Mussala Premier League 6
18-04-2019 19:45 не е избран Software AG - A1 4 - 1 Mussala Premier League 8
22-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - CODIX 0 - 5 Mussala Premier League 9
03-05-2019 20:45 не е избран A1 - Algomatika - Kammarton 1 - 6 Mussala Premier League 5
10-05-2019 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 2 Mussala Premier League 10
13-05-2019 21:45 не е избран A1 - DXC.technology 1 - 9 Mussala Premier League 11
16-05-2019 18:45 не е избран A1 - eCommera 4 - 3 Mussala Premier League 7
27-05-2019 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 Mussala Premier League 12
01-06-2019 19:00 не е избран A1 - Stemo 0 - 5 Mussala Premier League 13
10-06-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 13 - 6 Mussala Premier League 14
17-06-2019 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 Mussala Premier League 15
02-07-2019 18:45 не е избран A1 - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 Mussala Premier League 17
10-07-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - A1 8 - 6 Mussala Premier League 16