Пловдив

Иван Атанасов Зайчев

клубове

роден на: 10.10.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Прайм Холдинг - Риуорд Гейтуей IT лига 11
n/a не е избран Синерджи - Прайм Холдинг IT лига 13
n/a не е избран Прайм Холдинг - 60K IT лига 14
n/a не е избран СайтГраунд - Прайм Холдинг IT лига 15
n/a не е избран Прайм Холдинг - ВиЕсДжи IT лига 16
n/a не е избран Ес Би Тек - Прайм Холдинг IT лига 17
n/a не е избран Прайм Холдинг - ФМИ-Пловдив IT лига 18
n/a не е избран Прайм Холдинг - Ейсик Депо IT лига 1
n/a не е избран Риуорд Гейтуей - Прайм Холдинг IT лига 2
n/a не е избран Прайм Холдинг - Синерджи IT лига 4
n/a не е избран 60K - Прайм Холдинг IT лига 5
n/a не е избран Прайм Холдинг - СайтГраунд IT лига 6
n/a не е избран ВиЕсДжи - Прайм Холдинг IT лига 7
n/a не е избран Прайм Холдинг - Ес Би Тек IT лига 8
n/a не е избран ФМИ-Пловдив - Прайм Холдинг IT лига 9
n/a не е избран Ейсик Депо - Прайм Холдинг IT лига 10
n/a не е избран Прайм Холдинг - Риуорд Гейтуей IT лига 11
n/a не е избран Синерджи - Прайм Холдинг IT лига 13
n/a не е избран Прайм Холдинг - 60K IT лига 14
n/a не е избран СайтГраунд - Прайм Холдинг IT лига 15
n/a не е избран Прайм Холдинг - ВиЕсДжи IT лига 16
n/a не е избран Ес Би Тек - Прайм Холдинг IT лига 17
n/a не е избран Прайм Холдинг - ФМИ-Пловдив IT лига 18
n/a не е избран Риуорд Гейтуей - Прайм Холдинг IT лига 4
n/a не е избран Прайм Холдинг - Синерджи IT лига 6
n/a не е избран 60K - Прайм Холдинг IT лига 7
n/a не е избран Прайм Холдинг - СайтГраунд IT лига 8
n/a не е избран ВиЕсДжи - Прайм Холдинг IT лига 9
n/a не е избран Ес Би Тек - Прайм Холдинг IT лига 10
n/a не е избран Прайм Холдинг - ФМИ-Пловдив IT лига 11
n/a не е избран Ейсик Депо - Прайм Холдинг IT лига 12
n/a не е избран Прайм Холдинг - Риуорд Гейтуей IT лига 13
n/a не е избран Синерджи - Прайм Холдинг IT лига 15
n/a не е избран Прайм Холдинг - 60K IT лига 16
n/a не е избран СайтГраунд - Прайм Холдинг IT лига 17
n/a не е избран Прайм Холдинг - ВиЕсДжи IT лига 18
n/a не е избран Прайм Холдинг - Ейсик Депо IT лига 1
n/a не е избран Риуорд Гейтуей - Прайм Холдинг IT лига 2
n/a не е избран Прайм Холдинг - Синерджи IT лига 4
n/a не е избран 60K - Прайм Холдинг IT лига 5
n/a не е избран Прайм Холдинг - СайтГраунд IT лига 6
n/a не е избран ВиЕсДжи - Прайм Холдинг IT лига 7
n/a не е избран Прайм Холдинг - Ес Би Тек IT лига 8
n/a не е избран ФМИ-Пловдив - Прайм Холдинг IT лига 9
n/a не е избран Ейсик Депо - Прайм Холдинг IT лига 10
11-03-2014 21:00 ВСИ 2 терен Интер такси - ХЪШОВЕ 6 - 4 CALCIO 1
18-03-2014 19:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 6 CALCIO 2
26-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - ХЪШОВЕ 2 - 3 CALCIO 3
02-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен ХЪШОВЕ - PlayBoy 8 - 6 CALCIO 4
07-04-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Младежка 1 5 - 5* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - ХЪШОВЕ 11 - 6 CALCIO 5
01-05-2014 16:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Торнадо 11 - 3 CALCIO 7
14-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 1 CALCIO 9
16-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 6 - 10 CALCIO 8
20-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен Светкавиците - ХЪШОВЕ 3 - 5 КУПА АРЕНА
29-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - ХЪШОВЕ 5 - 9 CALCIO 10
08-06-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Mishocite 4 - 3 CALCIO 11
11-06-2014 20:30 ВСИ 1 терен АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 4 - 3 CALCIO 12
17-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Младежка 1 4 - 5 CALCIO 13
24-06-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Интер такси 1 - 1 CALCIO 14
30-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Бактрейд *2 - 2 КУПА АРЕНА
02-07-2014 19:00 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 9 - 2 CALCIO 15
13-07-2014 00:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Стройтим 5 - 0 CALCIO 16
25-08-2014 21:00 СЦ Арена PlayBoy - ХЪШОВЕ 1 - 4 CALCIO 17
07-09-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Недооценените 4 - 5 CALCIO 18
11-09-2014 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ГЯВОЛИТЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
18-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Торнадо - ХЪШОВЕ 7 - 4 CALCIO 20
30-09-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 1 КУПА АРЕНА
05-10-2014 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 0 - 5 CALCIO 22
07-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 7 - 0 CALCIO 21
09-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Ф.К. Петър Берон 5 - 0 CALCIO 23
13-10-2014 00:00 не е избран Mishocite - ХЪШОВЕ 0 - 5 CALCIO 24
24-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 3 - 6 CALCIO 25
27-10-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 4 - 1 КУПА АРЕНА
31-10-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 6 - 6 CALCIO 26
03-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен Космос - ХЪШОВЕ 2 - 2 Финални плейофи 1
07-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Verso Travel 2 - 7 Финални плейофи 2
10-11-2014 21:00 СЦ Арена Светкавиците - ХЪШОВЕ 7 - 3 Финални плейофи 3
17-11-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 4
21-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 8 - 2 Финални плейофи 5
24-11-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 4 - 4 Финални плейофи 6
28-11-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 2 Финални плейофи 7
05-12-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - FC Galacticos 5 - 0 Финални плейофи 9
12-03-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 2 LA LIGA 1
20-03-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 0 - 6 LA LIGA 2
23-03-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Марица 3 - 2 LA LIGA 3
02-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 4
09-04-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 2 - 5 LA LIGA 5
17-04-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - ХЪШОВЕ 7 - 4 LA LIGA 6
08-05-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - 90 2 - 3 LA LIGA 7
15-05-2015 20:00 СЦ Арена Светкавиците - ХЪШОВЕ 1 - 11 LA LIGA 8
16-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Интерхаус България - ХЪШОВЕ 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - AFC Cvet Junior 4 - 8 LA LIGA 9
24-05-2015 11:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ХЪШОВЕ 5 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
28-05-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Old School 11 - 2 LA LIGA 10
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 2 - 0 LA LIGA 11
11-06-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 3 - 3 LA LIGA 12
19-06-2015 19:00 Авангард Щ+Щ - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 13
26-06-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Гарата 13 - 4 LA LIGA 14
30-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 6 - 1 LA LIGA 15
09-07-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 2 - 5 LA LIGA 17
12-07-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 16
31-08-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - ХЪШОВЕ 6 - 7 LA LIGA 18
02-09-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 6 - 4 LA LIGA 19
10-09-2015 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 6 - 3 LA LIGA 20
21-09-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Житница 9 - 4 LA LIGA 21
02-10-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Fresh Penis 2 - 10 LA LIGA 23
09-10-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
12-10-2015 20:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - ХЪШОВЕ 2 - 13 LA LIGA 22
15-10-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 24
30-10-2015 19:00 Авангард Old School - ХЪШОВЕ 0 - 1 LA LIGA 25
06-11-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бактрейд 2 - 5 LA LIGA 26
13-11-2015 20:00 Авангард ФК Бунарджика - ХЪШОВЕ 0 - 7 LA LIGA 27
24-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 28
03-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 9 LA LIGA 30
10-03-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Тарос Трейд 6 - 5 LA LIGA 1
16-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 8 - 1 LA LIGA 2
24-03-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 8 - 2 LA LIGA 3
31-03-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Даяна 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ХЪШОВЕ 4 - 2 LA LIGA 4
14-04-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Единствените 4 - 2 LA LIGA 5
20-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ *3 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-04-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 4 - 3 LA LIGA 6
09-05-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Сборная 5 - 2 LA LIGA 8
13-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 7 - 12 LA LIGA 9
17-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - ШАШ 8 - 2 LA LIGA 10
24-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 3 - 10 LA LIGA 11
01-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 9 - 7 Bundesliga 1
06-06-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - TNN Gold 2 - 8 Bundesliga 2
14-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ХЪШОВЕ 9 - 4 Bundesliga 3
21-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ХЪШОВЕ 6 - 10 Bundesliga 4
30-06-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
05-07-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център MS - ХЪШОВЕ 5 - 6 Bundesliga 6
12-07-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 7
14-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - БРЕСТНИК 0 - 3 LA LIGA 1
21-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 2
30-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 3 - 10 LA LIGA 3
05-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 1 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 4
21-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 5 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-10-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Космос 4 - 10 LA LIGA 5
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 4 - 3 LA LIGA 6
15-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 8 - 2 LA LIGA 7
21-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сборная 2 - 2 LA LIGA 8
09-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 9
01-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 2 LA LIGA 10
09-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - ХЪШОВЕ 0 - 5 LA LIGA 11
14-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Последен Шанс 2 - 2 LA LIGA 12
24-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ХЪШОВЕ 0 - 5 LA LIGA 13
04-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 3 - 2 Група А 1
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Malki Koteta 5 - 0 Група А 2
21-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 7 - 3 Група А 3
27-04-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 3 - 1 Група B 1
02-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - ХЪШОВЕ 6 - 3 Група B 2
12-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ХЪШОВЕ 3 - 7 Група B 3
16-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 5 - 0 Група B 1
31-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 2 - 5 Група B 2
08-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Криско 1 - 4 Група B 3
20-06-2017 21:05 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сабрина 8 - 0 OPEN CUP ГФЛ
28-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 4 - 6 OPEN CUP ГФЛ
04-07-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Победа (Царацово) 1 - 2 OPEN CUP ГФЛ
18-09-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Прайм Холдинг 5 - 1 IT лига 1
05-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СайтГраунд - Прайм Холдинг 2 - 2 IT лига 3
09-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - ФМИ-Пловдив 4 - 1 IT лига 4
19-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център МенторМейт - Прайм Холдинг 1 - 3 IT лига 5
23-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ди Ен Ейч Софт 2 - 6 IT лига 6
02-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - Прайм Холдинг 3 - 4 IT лига 7
16-11-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Прайм Холдинг - Скейлфокус 4 - 0 IT лига 9
30-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ес Би Тек 1 - 2 IT лига 11
04-12-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Прайм Холдинг 1 - 3 IT лига 12
14-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Прайм Холдинг - ВиЕсДжи 4 - 4 IT лига 13
19-02-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Кодар 5 - 0 IT лига 2
22-02-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център 60K - Прайм Холдинг 5 - 4 IT лига 10
06-03-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - ХЪШОВЕ 14 - 1 Лига Арена 1
07-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Прайм Холдинг 5 - 3 IT лига 15
15-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - СайтГраунд 3 - 6 IT лига 16
19-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Прайм Холдинг 8 - 3 IT лига 17
26-03-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 1 Лига Арена 4
29-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - МенторМейт 14 - 0 IT лига 18
01-04-2018 16:00 СЦ Арена Old School - ХЪШОВЕ 2 - 2 Лига Арена 3
02-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Прайм Холдинг 0 - 5 IT лига 19
03-04-2018 20:00 СЦ Арена 1K - ХЪШОВЕ 2 - 1 Лига Арена 5
17-04-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Raiders 3 - 4 Лига Арена 7
19-04-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - АйТи Старс 4 - 3 IT лига 20
23-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 8
01-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Спартак 2 - 4 Лига Арена 9
03-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 2
08-05-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 10
16-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - papiauto03 4 - 3 Лига Арена 11
17-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Прайм Холдинг 4 - 1 IT лига 22
29-05-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ХЪШОВЕ 6 - 2 Лига Арена 12
31-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Прайм Холдинг 12 - 3 IT лига 24
04-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Риуорд Гейтуей 3 - 8 IT лига 25
06-06-2018 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Fresh Penis 2 - 6 Лига Арена 13
12-06-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Вълчи рай 2 - 5 Лига Арена 14
14-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Прайм Холдинг 18 - 1 IT лига 26
18-06-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 10 - 3 Лига Арена 24
18-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ейсик Депо 1 - 9 IT лига 14
25-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - 60K 1 - 7 IT лига 23
27-06-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Old School 0 - 5 Лига Арена 23
04-07-2018 19:00 СЦ Арена Fresh Penis - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 15
10-07-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - КАМИОНИТЕ 3 - 10 Лига Арена 16
18-07-2018 20:00 СЦ Арена papiauto03 - ХЪШОВЕ 0 - 5 Лига Арена 17
21-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бохемианс 5 - 9 Лига Арена 18
28-08-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - ХЪШОВЕ 0 - 5 Лига Арена 19
30-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 20
05-09-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Полярните мечки 9 - 5 Лига Арена 21
12-09-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - ХЪШОВЕ 11 - 5 Лига Арена 22
27-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - СайтГраунд 0 - 13 IT лига 1
04-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - Прайм Холдинг 5 - 2 IT лига 2
08-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Синерджи 1 - 6 IT лига 3
18-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ес Би Тек 0 - 7 IT лига 4
22-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център 60K - Прайм Холдинг 8 - 0 IT лига 5
29-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ейсик Депо 2 - 6 IT лига 6
05-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Прайм Холдинг 2 - 2 IT лига 7
15-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - ВиЕсДжи 1 - 5 IT лига 8
26-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Риуорд Гейтуей 0 - 2 IT лига 10
06-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Прайм Холдинг 5 - 0 IT лига 11
04-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Прайм Холдинг 0 - 6 IT лига 9
11-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Прайм Холдинг 9 - 1 IT лига 12
21-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Футбол Радар 2 - 15 IT лига 13
25-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - Прайм Холдинг 2 - 2 IT лига 14
01-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Прайм Холдинг 4 - 3 IT лига 15
08-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - 60K 7 - 5 IT лига 16
18-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - Прайм Холдинг 1 - 4 IT лига 17
22-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 18
16-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Прайм Холдинг 7 - 3 IT лига 19
23-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Скейлфокус 5 - 0 IT лига 20
30-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Прайм Холдинг 0 - 5 IT лига 21
03-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - ФМИ-Пловдив 6 - 7 IT лига 22
30-09-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ес Би Тек - IT лига 1
10-10-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Прайм Холдинг - IT лига 2
14-10-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Ейсик Депо - IT лига 3