Русе

Александър Стефанов Маринов

клубове

роден на: 13.07.1989

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АСЛ РУСЕ 2016 17
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БЕЛГИЙЦИТЕ АСЛ РУСЕ 2016 11
n/a не е избран КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АСЛ РУСЕ 2016 12
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - СТЕФАНИ СТИЛ АСЛ РУСЕ 2016 13
n/a не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АСЛ РУСЕ 2016 14
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ АСЛ РУСЕ 2016 16
n/a не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АСЛ РУСЕ 2016 1
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018 АСЛ РУСЕ 2016 2
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - А ОТБОРЪТ АСЛ РУСЕ 2016 18
n/a не е избран А ОТБОРЪТ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АСЛ РУСЕ 2016 3
n/a не е избран ДИЗАСТЪР - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АСЛ РУСЕ 2016 20
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДИЗАСТЪР АСЛ РУСЕ 2016 5
n/a не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АСЛ РУСЕ 2016 6
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕДИКА АСЛ РУСЕ 2016 7
n/a не е избран РАДЕЦКИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АСЛ РУСЕ 2016 8
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук АСЛ РУСЕ 2016 9
n/a не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АСЛ РУСЕ 2016 10
10-03-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕДИКА 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 1
18-03-2015 19:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 2
22-03-2015 10:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2015 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ХОЛЛЕМАН 1 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 3
01-04-2015 20:30 Арена Русе КАРТЕЛ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 4
04-04-2015 11:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Great Wall - Ловеч 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-04-2015 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БАБА ДЕША 5 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 5
15-04-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАТЕНАЧО 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 6
21-04-2015 19:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 7
28-04-2015 21:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК Лии 6 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 8
02-05-2015 14:00 СЦ Берое - закрито ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - фзк 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-05-2015 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 9
13-05-2015 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 6 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 10
20-05-2015 18:30 Арена Русе ФК Бъзън - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 11
26-05-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 12
30-05-2015 00:00 Спортен комплекс Шампиони Media United - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2015 19:00 Градски стадион ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - СБОРНАЯ *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 18:00 Комплекс Трендафила ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-09-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 13
08-09-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 14
16-09-2015 18:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 10 АСЛ РУСЕ 2016 15
25-09-2015 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018 7 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 16
30-09-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАРТЕЛ 8 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 17
04-10-2015 10:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - FULLMAX 1 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
06-10-2015 19:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 18
11-10-2015 10:00 Hadzhiev Arena 1 FULLMAX - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
14-10-2015 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 19
20-10-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 20
28-10-2015 20:13 Арена Русе ФК Лии - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 21
03-11-2015 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК РУСЕ 8 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 22
11-11-2015 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 23
15-11-2015 11:00 Мини футболно игрище Ботевград MILANIST - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 8 Група J 1
15-11-2015 14:00 Мини футболно игрище Ботевград ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - не 1 - 2 Група J 2
16-03-2016 20:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 1
30-03-2016 18:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 8 АСЛ РУСЕ 2016 3
12-04-2016 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДИЗАСТЪР 2 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 5
17-04-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Zona C ООД - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2016 19:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 6
27-04-2016 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕДИКА 2 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 7
03-05-2016 18:30 Арена Русе РАДЕЦКИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 8
11-05-2016 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 4 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 9
13-05-2016 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 2
17-05-2016 20:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 10
27-05-2016 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 11
01-06-2016 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 12
07-06-2016 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 13
17-06-2016 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 14
28-06-2016 21:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 6 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 16
30-06-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 9 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 4
05-07-2016 21:00 не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 10 АСЛ РУСЕ 2016 17
12-07-2016 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - А ОТБОРЪТ 2 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 18
19-07-2016 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 19
27-07-2016 21:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 20
06-09-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 8 АСЛ РУСЕ 2016 22
14-09-2016 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - РАДЕЦКИ 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 23
23-09-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 24
27-09-2016 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АТЛЕТИК РУСЕ 13 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 25
29-09-2016 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 2 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 21
05-10-2016 20:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 26
11-10-2016 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАТЕНАЧО 16 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 27
18-10-2016 20:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 28
20-10-2016 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК РУСЕ 5 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 15
26-10-2016 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 4 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 29
30-10-2016 11:00 Комплекс Трендафила ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - PIRATES ЧИРПАН 2 - 3 Група C 1
30-10-2016 14:00 Комплекс Трендафила ПОБЕДА БУРГАС - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 4 Група C 2
14-11-2016 19:00 не е избран ФК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 30
19-11-2016 15:00 Спортинг арена PMP Build Invest - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК Римските Вълци 3 - 8 FUTSAL 1
24-11-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 1 FUTSAL 2
30-11-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 5 FUTSAL 3
05-12-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 15 FUTSAL 4
10-12-2016 18:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК РУСЕ 3 - 4 FUTSAL 5
15-12-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 5 FUTSAL 6
19-12-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 7 FUTSAL 8
26-12-2016 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Green Men 12 - 4 FUTSAL 7
03-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 6 FUTSAL 9
09-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 9 - 3 FUTSAL 10
14-01-2017 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - INCOGNITO 5 - 0 FUTSAL 11
21-01-2017 13:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - УЛТРАПАК 1 - 3 FUTSAL 12
23-01-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 6 - 10 FUTSAL 13
26-01-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК Римските Вълци - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 5 FUTSAL 14
02-02-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 9 - 4 FUTSAL 15
06-02-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 8 - 3 FUTSAL 16
11-02-2017 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018 9 - 3 FUTSAL 17
16-02-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 2 FUTSAL 18
20-02-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - M-POWER 8 - 4 FUTSAL 19
02-03-2017 18:15 не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАТЕНАЧО 14 - 5 FUTSAL 21
09-03-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 14 FUTSAL 20
09-03-2017 20:15 не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДИЗАСТЪР 5 - 0 FUTSAL 23
13-03-2017 19:15 не е избран УЛТРАПАК - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 12 - 5 FUTSAL 25
15-03-2017 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - А ОТБОРЪТ 0 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 1
18-03-2017 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 8 - 4 FUTSAL 26
21-03-2017 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 2
23-03-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5 FUTSAL 22
28-03-2017 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Разград® 3 - 10 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 3
04-04-2017 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 4
11-04-2017 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 8 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 5
21-04-2017 18:30 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 6
27-04-2017 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - M-POWER 9 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 7
04-05-2017 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 8 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 8
11-05-2017 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК Римските Вълци 10 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 9
17-05-2017 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕДИКА 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 10
26-05-2017 19:30 Арена Русе Green Men - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 13 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 11
30-05-2017 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - СТИЛ 6 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 12
08-06-2017 18:30 Арена Русе ФК АНАРХИЯ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 8 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 13
14-06-2017 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Teresa NEW 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 14
29-06-2017 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 5 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 16
07-07-2017 18:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 8 - 9 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 17
14-07-2017 18:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЛАДОСТ 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 18
14-07-2017 19:00 Арена Русе FC Grizzli - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 15
18-07-2017 19:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 7 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 19
01-08-2017 20:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 8 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 21
16-08-2017 20:30 не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Разград® 4 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 22
23-08-2017 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 23
29-08-2017 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 9 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 24
01-09-2017 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - А ОТБОРЪТ 2 - 9 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 20
07-09-2017 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 25
13-09-2017 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - M-POWER 5 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 26
21-09-2017 20:00 Арена Русе ФК АНАРХИЯ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 27
04-10-2017 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Green Men 3 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 29
11-10-2017 18:30 Арена Русе СТИЛ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 30
15-10-2017 13:00 Спортинг арена ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АРТЕ 0 - 5 ГРУПА C2 2
15-10-2017 15:00 Спортинг арена ФК "Палаузово" - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 0 ГРУПА C2 3
19-10-2017 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - FC Grizzli 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 31
25-10-2017 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 32
08-11-2017 20:30 Арена Русе ФК Римските Вълци - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 34
14-11-2017 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018 7 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 35
17-11-2017 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 33
23-11-2017 20:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 36
29-03-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - СТИЛ 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 1
03-04-2018 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 2
12-04-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - НОВАЦИТЕ - РУСЕ 9 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 3
18-04-2018 20:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 4
27-04-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Green Men 13 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 5
03-05-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 8 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 6
10-05-2018 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 3 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 7
06-06-2018 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 7 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 11
15-06-2018 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018 5 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 12
20-06-2018 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 12 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 13
26-06-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Разград® 8 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 9
27-06-2018 19:00 Арена Русе СТИЛ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 14
04-07-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 2 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 15
11-07-2018 20:00 Арена Русе НОВАЦИТЕ - РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 11 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 16
26-07-2018 20:30 Арена Русе Green Men - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 18
31-07-2018 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 8
02-08-2018 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАТЕНАЧО 8 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 19
07-08-2018 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 20
15-08-2018 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 21
21-08-2018 19:30 Арена Русе Разград® - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 22
24-08-2018 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАРТЕЛ-85 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 17
06-09-2018 19:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 15 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 24
11-09-2018 20:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 25
17-09-2018 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК РУСЕ 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 26