София

Антон Иванов Динев

клубове

роден на: 09.12.1978

години: 41

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
05-05-2014 00:00 не е избран Класик Груп - VENDETTA-OLISPED 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 14:00 Palmsbet stadium Баджанаците - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
31-08-2014 00:00 не е избран Играчорите - PNG 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
07-09-2014 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM DELTA - Играчорите 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
09-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Класик Груп 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Играчорите 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
19-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 2 - 6 PREMIER LEAGUE 3
23-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Играчорите - Кралете 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Класик Груп 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 10:00 Palmsbet stadium ФК Редута - Играчорите 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
30-09-2014 19:45 не е избран Класик Груп - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 13:00 не е избран Играчорите - Еконт 61 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
07-10-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - Класик Груп 9 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 15:00 не е избран Три Сигми ФК - Играчорите 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-10-2014 19:45 не е избран Класик Груп - Mentor Resort 5 - 9 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 19:00 не е избран Играчорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-10-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 21:00 не е избран Белите кончета - Играчорите 1 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
28-10-2014 18:45 не е избран Пени Маркет - Класик Груп 7 - 6 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 18:00 не е избран Играчорите - Drink Team 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
07-11-2014 18:45 не е избран Класик Груп - GOLD INS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 13:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
16-11-2014 16:00 не е избран Играчорите - Червена Звезда *4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
18-11-2014 20:45 не е избран Класик Груп - Магнус 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 18:00 не е избран Приятели - Играчорите 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
25-11-2014 18:45 не е избран CAM R - Класик Груп *3 - 3 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 22:00 не е избран Играчорите - Черно тото 7 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-12-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 09:00 не е избран Mladost Team - Играчорите 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
14-12-2014 12:00 не е избран Играчорите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
16-12-2014 21:45 не е избран Играчорите - Магнус 0 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 20:00 не е избран Играчорите - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 6 Група G 1
17-01-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Играчорите 4 - 3 Група G 2
23-01-2015 20:00 не е избран Играчорите - Безнадежните 7 - 6 Група G 3
31-01-2015 18:00 не е избран Muphy's - Играчорите 3 - 4 Група G 4
07-02-2015 12:00 не е избран Играчорите - MFC Galaxy Sofia 0 - 0 Група G 5
18-02-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Класик Груп 3 - 4 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2015 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Играчорите - Милан 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-03-2015 18:00 не е избран Играчорите - Seniorite 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
17-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - FC EFBET 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2015 12:00 не е избран White Widow - Играчорите 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
25-03-2015 19:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2* CHAMPIONSHIP 4
29-03-2015 10:00 не е избран Играчорите - Мега Денс 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-04-2015 19:45 не е избран Винпром Пещера - Класик Груп 0 - 7 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2015 20:00 не е избран Новаците - Играчорите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
19-04-2015 14:00 не е избран Играчорите - Седмица спатия 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
21-04-2015 20:00 не е избран E-motion Club - Класик Груп 1 - 8 CHAMPIONSHIP 7
26-04-2015 18:00 не е избран Лозен Сити - Играчорите 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
28-04-2015 19:00 не е избран Класик Груп - DSV България 7 - 1 CHAMPIONSHIP 1
05-05-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 1 - 0 CHAMPIONSHIP 2
10-05-2015 21:00 не е избран Играчорите - Лидер 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
15-05-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Фронтекс 4 - 8 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2015 09:00 не е избран Persy - Играчорите 0 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
19-05-2015 21:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 2 - 4 CHAMPIONSHIP 9
24-05-2015 14:00 не е избран Играчорите - Главите-Карнобат 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
27-05-2015 21:00 не е избран Класик Груп - Skypharm 4 - 4* CHAMPIONSHIP 10
31-05-2015 20:00 не е избран Кралете - Играчорите 0 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
02-06-2015 21:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-06-2015 22:45 не е избран Mladost Team - Играчорите 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-06-2015 19:00 не е избран Играчорите - Valencia C.F. 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
10-06-2015 18:30 не е избран Класик Груп - Fusion 2 - 9 CHAMPIONSHIP 12
14-06-2015 10:00 не е избран Бохемите - Играчорите 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
16-06-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - Класик Груп 3 - 11 CHAMPIONSHIP 13
21-06-2015 09:00 не е избран Играчорите - Delta Guard 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
24-06-2015 18:30 не е избран Класик Груп - Most Wanted 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
26-06-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Massive 2 - 5 CHAMPIONSHIP 14
28-06-2015 14:00 не е избран Играчорите - Majestic 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
30-06-2015 21:45 не е избран Виста - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
05-07-2015 17:00 не е избран Белите кончета - Играчорите 4 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
10-07-2015 21:45 не е избран Играчорите - Приятели 2 - 1 Финални плейофи
13-07-2015 21:45 не е избран Играчорите - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 9 Група F 1
14-07-2015 19:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 3 - 2 ПЛЕЙОФИ
21-07-2015 20:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Играчорите 9 - 3 Група F 2
23-07-2015 21:45 не е избран Играчорите - КОС България 0 - 5 Група F 3
02-08-2015 21:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Играчорите 7 - 5 Група F 4
06-08-2015 20:45 не е избран Играчорите - БАСКИТЕ 0 - 5 Група F 5
23-08-2015 16:00 не е избран Играчорите - Delta Guard 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 1
30-08-2015 19:00 не е избран Mladost Crew - Играчорите 0 - 14 LEAGUE ONE - LONDON 2
04-09-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Победител 6 - 2 CHAMPIONSHIP 1
06-09-2015 21:00 не е избран Играчорите - Монтевидео 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
08-09-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Ойрошпед - Класик Груп 1 - 10 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 10:00 не е избран Mladost Team - Играчорите 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
16-09-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Галакси София 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2015 13:00 не е избран Играчорите - ЦВС 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
30-09-2015 22:00 не е избран Фронтекс - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
01-10-2015 22:30 не е избран Черно тото - Играчорите 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-10-2015 15:00 не е избран Играчорите - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
06-10-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Billa 8 - 4 CHAMPIONSHIP 5
11-10-2015 20:00 не е избран Whiskey United - Играчорите 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 8
13-10-2015 21:45 не е избран ДСК Банка - Класик Груп 11 - 3 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Quehenberger Logistics 11 - 2 CHAMPIONSHIP 7
25-10-2015 20:00 не е избран Еконт 61 - Играчорите 2 - 17 LEAGUE ONE - LONDON 10
27-10-2015 20:45 не е избран Skypharm - Класик Груп 4 - 7 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2015 12:00 не е избран Играчорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
03-11-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Massive 4 - 3 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2015 14:00 не е избран Играчорите - Супичка 8 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
11-11-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - Класик Груп 2 - 0 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2015 22:30 не е избран Играчорите - Interpol 11 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-11-2015 13:00 не е избран ORANGE COUNTY - Играчорите 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
17-11-2015 20:45 не е избран Класик Груп - Easy TV Net 5 - 4 CHAMPIONSHIP 11
21-11-2015 21:00 не е избран Играчорите - БЕСНИТЕ 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
25-11-2015 21:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 6 - 3 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2015 00:00 не е избран Милан - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
04-12-2015 18:45 не е избран Класик Груп - Ilinden United 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
06-12-2015 14:00 не е избран Играчорите - Амфетико 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
09-12-2015 21:45 не е избран Класик Груп - E-motion Club - CHAMPIONSHIP 14
13-12-2015 16:00 не е избран BulTeam - Играчорите 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 17
15-12-2015 20:45 не е избран ИНТРАМА - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 11:00 не е избран Играчорите - ФК ИХТИМАН 2 - 5 Група E 1
17-01-2016 10:00 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Играчорите 5 - 0 Група E 2
24-01-2016 19:00 не е избран Играчорите - Амфетико 3 - 6 Група E 3
31-01-2016 21:00 не е избран Играчорите - Бохемите 2 - 4 Група E 4
07-02-2016 15:00 не е избран Loko Vakarel - Играчорите 2 - 7 Група E 5
16-02-2016 00:00 не е избран Класик Груп - Пени Маркет 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 22:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Играчорите 0 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-02-2016 19:45 не е избран Виста - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
28-02-2016 13:00 не е избран Играчорите - Mladost Team 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-03-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Класик Груп 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
08-03-2016 21:45 не е избран Класик Груп - Оптиксорс 8 - 2 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2016 10:00 не е избран Играчорите - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
22-03-2016 21:45 не е избран Класик Груп - FC ING 6 - 9 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
29-03-2016 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - Класик Груп 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 22:00 не е избран Играчорите - ФЕНИКС 0 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-04-2016 21:45 не е избран Класик Груп - ADIDAS 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
10-04-2016 18:00 не е избран Кривина - Играчорите 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
12-04-2016 19:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 20:00 не е избран Играчорите - FC SIVEN 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
22-04-2016 19:45 не е избран Класик Груп - Most Wanted 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 10:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
27-04-2016 18:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 3 - 9 CHAMPIONSHIP 9
04-05-2016 20:45 не е избран Skypharm - Класик Груп 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 20:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2016 13:00 не е избран Играчорите - ПСЖ София 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
18-05-2016 20:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Класик Груп *1 - 1 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2016 15:00 не е избран БГ Белот - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-06-2016 21:00 не е избран Класик Груп - Sushi Shef 5 - 10 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2016 17:00 не е избран Играчорите - ESTUPIDEZ 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
12-06-2016 20:00 не е избран Белите кончета - Играчорите 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
14-06-2016 20:45 не е избран Класик Груп - Billa 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2016 00:00 не е избран ПИРИН - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
20-06-2016 22:30 не е избран Играчорите - Лозен Сити 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
21-06-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - Класик Груп 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
26-06-2016 14:00 не е избран Лидер - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-06-2016 22:00 не е избран Класик Груп - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
03-07-2016 16:00 не е избран Бърдо лозен - Играчорите 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-07-2016 21:45 не е избран Massive - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 17
10-07-2016 14:00 не е избран Играчорите - NIKE team 9 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-07-2016 22:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
21-08-2016 21:00 не е избран Играчорите - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Играчорите 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
12-09-2016 18:45 не е избран Играчорите - Белите Якички 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
13-09-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 5 - 6 CHAMPIONSHIP 2
18-09-2016 00:00 не е избран По-добрите - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
20-09-2016 21:45 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 14 - 1 CHAMPIONSHIP 1
28-09-2016 22:00 не е избран Класик Груп - Quehenberger Logistics 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
02-10-2016 17:00 не е избран Играчорите - МФК Динамо София 2007 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-10-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Класик Груп 5 - 2 CHAMPIONSHIP 4
09-10-2016 21:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Играчорите 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
16-10-2016 15:00 не е избран Играчорите - Еконт 61 7 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 7
19-10-2016 19:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 13:00 не е избран Лидер - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-10-2016 19:45 не е избран Класик Груп - Вършец 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
30-10-2016 16:00 не е избран Играчорите - Лозен 4 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 9
02-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM formpoint - Класик Груп 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 00:00 не е избран Играчорите - Джиа Мото 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
08-11-2016 00:00 не е избран Класик Груп - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
09-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
13-11-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
15-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - Класик Груп 21 - 8 CHAMPIONSHIP 10
20-11-2016 20:00 не е избран Играчорите - ПСЖ София 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 12
27-11-2016 12:00 не е избран 3 - Играчорите 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
04-12-2016 00:00 не е избран Играчорите - Белите кончета 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
09-12-2016 19:45 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 1 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2016 19:00 не е избран ESTUPIDEZ - Играчорите 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
14-12-2016 21:45 не е избран Most Wanted - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
08-01-2017 16:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Играчорите 15 - 3 EFBET Красно село 1
15-01-2017 16:00 не е избран Играчорите - Малки Страсти 2 - 9 EFBET Красно село 2
22-01-2017 15:00 не е избран Whiskey United - Играчорите 3 - 1 EFBET Красно село 3
29-01-2017 14:00 не е избран Скара бира - Играчорите 3 - 6 EFBET Красно село 4
05-02-2017 16:00 не е избран Играчорите - Неудобните 1 - 11 EFBET Красно село 5
09-02-2017 20:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
13-02-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Рапидо Куриери 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
19-02-2017 12:00 не е избран Вечно жъдни - Играчорите 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
26-02-2017 20:00 не е избран Играчорите - Mladost Crew 13 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
02-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Класик Груп - Skypharm 2 - 6 CHAMPIONSHIP 17
05-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ORBICO BULGARIA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 15
12-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM СТЪРШЕЛ - Играчорите 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
15-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Класик Груп - V-TAC EUROPE 2 - 6 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM Играчорите - F.C.G. 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
21-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Ойрошпед - Класик Груп 2 - 9 CHAMPIONSHIP 3
26-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
29-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - Skypharm 6 - 2 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 19:00 не е избран Играчорите - Опаковка БГ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
04-04-2017 20:00 Palmsbet stadium SSV - Класик Груп 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
12-04-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Sunderland Bulgaria 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
23-04-2017 14:00 не е избран Играчорите - BulTeam 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
25-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - TRIZA 1 - 12 CHAMPIONSHIP 8
02-05-2017 20:45 не е избран Most Wanted - Класик Груп 3 - 2 CHAMPIONSHIP 9
07-05-2017 00:00 не е избран Шенкер - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
14-05-2017 19:00 не е избран Athletic - Играчорите 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
16-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - Класик Груп 3 - 6 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2017 21:00 не е избран Играчорите - Супичка 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2017 21:00 не е избран Кралете - Играчорите 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
28-05-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Играчорите - 3 11 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
31-05-2017 22:00 Palmsbet stadium Класик Груп - Sushi Shef 3 - 10 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 20:00 Palmsbet stadium Еконт 61 - Играчорите 11 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
07-06-2017 19:45 не е избран Класик Груп - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
11-06-2017 11:00 не е избран Чики Рики - Играчорите 7 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
12-06-2017 00:00 не е избран MFM - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 00:00 не е избран FC ING - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
18-06-2017 14:00 не е избран Играчорите - ФК ЕВРОПА 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
19-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Играчорите 5 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
20-06-2017 21:45 не е избран Класик Груп - Оптиксорс 2 - 7 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Играчорите 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
28-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - Класик Груп 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
30-06-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 20:00 не е избран Играчорите - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
04-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 4 - 6 CHAMPIONSHIP 17
27-08-2017 14:00 не е избран Играчорите - Викторио Ленд 0 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
29-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
10-09-2017 17:00 не е избран Играчорите - Лидер 4 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 4
18-09-2017 22:30 Palmsbet stadium NIKE team - Играчорите 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 3
24-09-2017 19:00 не е избран Играчорите - Осма хирургия 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 6
27-09-2017 21:00 Palmsbet stadium Класик Груп - Sunderland Bulgaria 3 - 7 CHAMPIONSHIP 4
01-10-2017 21:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Играчорите 4 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
03-10-2017 00:00 не е избран Most Wanted - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2017 00:00 не е избран BulTeam - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
13-10-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
15-10-2017 17:00 не е избран Chuchuline - Играчорите 10 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
22-10-2017 19:00 не е избран Играчорите - Галактико 0 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 10
25-10-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
29-10-2017 00:00 не е избран Whiskey United - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
31-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM greshka - Класик Груп 6 - 0 CHAMPIONSHIP 9
02-11-2017 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
05-11-2017 21:00 не е избран Играчорите - Бирал Мадрид 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 12
08-11-2017 00:00 не е избран Tom Taylor - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 20:00 не е избран Winbet - Играчорите 10 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
12-11-2017 13:00 не е избран FC Providers - Играчорите 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
15-11-2017 00:00 не е избран Класик Груп - D&D EXPRESS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
19-11-2017 00:00 не е избран Играчорите - МФК Динамо София 2007 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
21-11-2017 00:00 не е избран Играчорите - Вечно жъдни 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
22-11-2017 00:00 не е избран Евромар - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2017 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Играчорите 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
28-11-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Боми Борисов ООД 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-12-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
05-12-2017 00:00 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2017 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
13-12-2017 00:00 не е избран Класик Груп - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
17-12-2017 10:00 не е избран Играчорите - Чики Рики - LEAGUE ONE - LONDON 17
28-01-2018 00:00 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран Класик Груп - V-TAC EUROPE 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
18-02-2018 20:00 не е избран Гетото - Играчорите 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2018 18:00 не е избран Играчорите - Loko Vakarel 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2018 14:00 не е избран Осма хирургия - Играчорите 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2018 11:00 ACCEDIA STADIUM Stomana Industry - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
25-03-2018 14:00 не е избран Играчорите - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-04-2018 00:00 не е избран Играчорите - Real Delivery 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-04-2018 13:00 не е избран Жар Голяновци - Играчорите 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
15-04-2018 21:00 не е избран Играчорите - Стабилните 2 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
22-04-2018 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
13-05-2018 00:00 не е избран Чики Рики - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
20-05-2018 00:00 не е избран Играчорите - Mladost Team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-06-2018 00:00 не е избран Whiskey United - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
01-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Тигрите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-06-2018 00:00 не е избран F.C.G. - Играчорите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
10-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Пълна Лудница 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13