Пловдив

Стоян Венев Велев

клубове

роден на: 26.03.1991

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
15-03-2014 19:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - BONELLI 4 - 4 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - Фитони 4 - 5 ВИСША ЛИГА 2
27-03-2014 19:00 СЦ Арена Мас Гранде - BONELLI 0 - 5 ВИСША ЛИГА 3
31-03-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
11-04-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - Космос 3 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-04-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - BONELLI 12 - 3 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ФК Даяна 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
07-05-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - BONELLI 4 - 2 ВИСША ЛИГА 7
21-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен BONELLI - Гражданите 3 - 5 ВИСША ЛИГА 8
30-05-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - BONELLI 8 - 4 ВИСША ЛИГА 9
06-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - BONELLI 7 - 6 ВИСША ЛИГА 10
10-06-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 11
20-06-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - BONELLI 5 - 2 ВИСША ЛИГА 12
23-06-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - Криско 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
01-07-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - BONELLI 3 - 9 ВИСША ЛИГА 14
10-07-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 2 ВИСША ЛИГА 15
28-08-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - Lauta Army Fight Club 5 - 2 ВИСША ЛИГА 16
03-09-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - BONELLI 1 - 1 ВИСША ЛИГА 17
08-09-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - Мас Гранде 8 - 4 ВИСША ЛИГА 18
15-09-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - BONELLI 1 - 2 ВИСША ЛИГА 19
23-09-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - VIP Dent 4 - 12 ВИСША ЛИГА 20
30-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - BONELLI 3 - 1 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - АФК Гарата 3 - 6 ВИСША ЛИГА 22
14-10-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - BONELLI 2 - 6 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 24
27-10-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ФК Спартак 2 - 0 ВИСША ЛИГА 25
06-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - BONELLI 6 - 6 ВИСША ЛИГА 26
11-11-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - Десант-68 2 - 2 ВИСША ЛИГА 27
24-11-2014 21:00 СЦ Арена Криско - BONELLI 3 - 2 ВИСША ЛИГА 28
27-11-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - Балканска Гозба 9 - 5 ВИСША ЛИГА 29
01-12-2014 00:00 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - BONELLI 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
06-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - La Furia 11 - 4 LA LIGA 1
12-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Любекс 4 - 5 LA LIGA 2
22-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Илюминати 6 - 4 LA LIGA 3
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Чико-Бунара 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Фитони 4 - 4 LA LIGA 4
11-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Мосад - Любекс 8 - 3 LA LIGA 5
25-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - МФК Евмолпия 7 - 3 LA LIGA 8
17-11-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Любекс 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Ф.К. Елит 9 - 1 LA LIGA 10
29-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Quantico - Любекс 0 - 5 LA LIGA 11
05-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Криско 13 - 3 LA LIGA 12
14-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Любекс 0 - 8 LA LIGA 13
06-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 5 - 1 LA LIGA 14
14-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Сабрина - Любекс 0 - 5 LA LIGA 15
23-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Old School 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - БРЕСТНИК 3 - 6 Bundesliga 1
02-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Любекс 3 - 6 Bundesliga 2
04-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 4 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Любекс - No Mercy 5 - 2 Bundesliga 3
18-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Любекс 1 - 3 Bundesliga 4
04-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс *4 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
11-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Десант-68 7 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 1 - 4 Bundesliga 7
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Любекс 0 - 5 Bundesliga 8
21-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Любекс 2 - 3 Bundesliga 6
30-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7 Bundesliga 9
05-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Любекс 3 - 3* MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Любекс 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3 Финални плейофи
17-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 2 - 1 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Любекс 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
05-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 8 - 3 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
09-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Даяна 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - Любекс 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
24-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - Любекс 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-11-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Любекс 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
29-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
09-12-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Любекс 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
01-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Тарос Трейд 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Любекс 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Лаос 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
19-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
02-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
23-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
07-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Любекс 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
14-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Хулигани 5 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
21-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - AFC Cvet Junior 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
29-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
12-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 12:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
20-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - TNN Gold 5 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
30-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
11-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 12 - 5 Финални плейофи