Пловдив

Радослав Атанасов Налбантов

клубове

роден на: 11.09.1997

години: 22

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК Активлайф - Завръщане в миналото Летен турнир група Б
10-03-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Тарос Трейд 6 - 5 LA LIGA 1
15-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Сборная 4 - 1 LA LIGA 2
23-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Тарос Трейд 1 - 8 LA LIGA 3
01-04-2016 00:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC Siza Sport 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 4
13-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд 5 - 10 LA LIGA 5
04-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 4 - 12 LA LIGA 7
11-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Тарос Трейд 5 - 4 LA LIGA 8
16-05-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 8 - 1 LA LIGA 9
22-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Тарос Трейд 3 - 14 LA LIGA 10
24-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 11
27-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Ф.К. ОАЗИС 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-06-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 3 - 2 Bundesliga 1
07-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Тарос Трейд 2 - 6 Bundesliga 2
10-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ХЪШОВЕ 9 - 4 Bundesliga 3
23-06-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Тарос Трейд 8 - 5 Bundesliga 4
28-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - MS 8 - 5 Bundesliga 5
05-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Тарос Трейд 3 - 6 Bundesliga 6
12-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 5 - 0 Bundesliga 7
19-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 6 Финални плейофи
30-08-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Тарос Трейд 2 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
16-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 7 - 4 ВИСША ЛИГА 3
21-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 5 - 0 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 0 - 2 ВИСША ЛИГА 5
07-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
19-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
26-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 8
09-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 9
11-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 0 - 4 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 5 - 0 ВИСША ЛИГА 11
25-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Активлайф 2 - 11 CALCIO 8
07-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 13
01-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 3 - 5 ВИСША ЛИГА 14
09-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Активлайф - Наказателите 7 - 3 CALCIO 9
13-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 15
15-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Активлайф 4 - 6 CALCIO 10
22-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Активлайф - Десант-68 1 - 5 CALCIO 11
22-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 5 - 12 ВИСША ЛИГА 17
05-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 18
12-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Тарос Трейд 2 - 6 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 10 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 3 - 3 ВИСША ЛИГА 21
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 22
11-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
17-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 1 - 1 ВИСША ЛИГА 24
01-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 4 - 6 ВИСША ЛИГА 27
21-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 8 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
23-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
29-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 12 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
24-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 6 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
12-11-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
29-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-12-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
12-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
15-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
11-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 6 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
02-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
18-05-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Fresh Penis 9 - 7 Лига Арена 11
29-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
04-06-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - АПФК Пловдив 2 - 3 Лига Арена 13
04-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
08-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Любекс 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-06-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - ФК Активлайф 2 - 2 Лига Арена 12
12-06-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Old School 4 - 3 Лига Арена 14
13-06-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
22-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
29-06-2018 20:00 СЦ Арена Полярните мечки - ФК Активлайф 6 - 15 Лига Арена 23
11-07-2018 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Активлайф 8 - 2 Лига Арена 15
13-07-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Вълчи рай 2 - 5 Лига Арена 16
16-07-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Активлайф 3 - 6 Лига Арена 17
20-08-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 2 - 6 Лига Арена 18
24-08-2018 19:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 7 - 6 Лига Арена 20
28-08-2018 21:00 СЦ Арена papiauto03 - ФК Активлайф 0 - 5 Лига Арена 19
03-09-2018 00:00 СЦ Арена Raiders - ФК Активлайф 0 - 5 Лига Арена 21
05-09-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - FC Siza Sport 12 - 9 Лига Арена 24
11-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Тарос Трейд 1 - 6 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
12-09-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - ХЪШОВЕ 11 - 5 Лига Арена 22
13-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - 20 Super Hot 4 - 1 СУПЕР Лига 7 1
17-09-2018 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Fresh Penis 7 - 5 ВИСША ЛИГА 1
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
19-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - ХАОС 5 - 6 СУПЕР Лига 7 2
19-09-2018 21:00 СК Активлайф Зънгър - AFC Amigos 5 - 5 ВИСША ЛИГА 1
24-09-2018 17:00 СК Активлайф AFC Amigos - AFC Athletic 2 - 3 ВИСША ЛИГА 2
24-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - 20 Super Hot 3 - 3 СУПЕР Лига 7 3
24-09-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Активлайф 8 - 8 Лига Арена 1
25-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 4 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
29-09-2018 18:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC Amigos 15 - 2 ВИСША ЛИГА 3
02-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
02-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 4 - 7 Лига Арена 2
03-10-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - 20 Super Hot 9 - 6 СУПЕР Лига 7 4
05-10-2018 21:00 не е избран Завръщане в миналото - ФК Активлайф 3 - 10 ВИСША ЛИГА 4
07-10-2018 16:00 не е избран AFC Amigos - Марково 1 - 5 ВИСША ЛИГА 4
08-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FC Lauta Hools 3 - 7 СУПЕР Лига 7 5
08-10-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Активлайф 5 - 7 Лига Арена 3
09-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
12-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
14-10-2018 16:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - AFC Amigos 9 - 2 ВИСША ЛИГА 5
14-10-2018 18:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Reddevils 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
16-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Тарос Трейд 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - 20 Super Hot 5 - 7 СУПЕР Лига 7 6
21-10-2018 17:00 не е избран Рекордьорите - ФК Активлайф 4 - 11 ВИСША ЛИГА 6
22-10-2018 21:00 не е избран AFC Amigos - KLUB VAFLA 3 - 11 ВИСША ЛИГА 6
23-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FA Plovdiv 2 - 4 СУПЕР Лига 7 7
25-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 4 Лига Арена 4
27-10-2018 18:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC Amigos 9 - 5 ВИСША ЛИГА 7
29-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 6
30-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
01-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - 20 Super Hot 6 - 3 СУПЕР Лига 7 8
03-11-2018 18:00 СК Активлайф AFC Amigos - Fresh Penis 1 - 7 ВИСША ЛИГА 8
04-11-2018 12:45 Игрище зад централна поща Тарос Трейд - Hott 5 - 2 Югоизток - група D 2
04-11-2018 15:30 ГПЧЕ "Ромен Ролан" ФК Арда 1924 - Тарос Трейд 1 - 3 Югоизток - група D 3
04-11-2018 19:45 Игрище зад централна поща Тарос Трейд - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
05-11-2018 21:00 не е избран Полярните мечки - AFC Amigos 2 - 2 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
09-11-2018 20:00 СК Активлайф Полярните мечки - ФК Активлайф 4 - 6 ВИСША ЛИГА 2
11-11-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - BTL UNITED 6 - 2 ВИСША ЛИГА 9
12-11-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - 20 Super Hot 0 - 5 СУПЕР Лига 7 10
12-11-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Maina City 1 - 3 Лига Арена 8
13-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
14-11-2018 19:00 СЦ Арена Вълчи рай - ФК Активлайф 8 - 5 Лига Арена 7
14-11-2018 21:00 не е избран BTL UNITED - AFC Amigos 3 - 2 ВИСША ЛИГА 10
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - АПФК Пловдив 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
19-11-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - Марково 2 - 7 ВИСША ЛИГА 10
20-11-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ФК Активлайф 4 - 5 Лига Арена 9
20-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
22-11-2018 20:00 СК Активлайф AFC Athletic - ФК Активлайф 6 - 7 ВИСША ЛИГА 8
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 FC Fitoni - Тарос Трейд 5 - 0 Югоизток - група E 1
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 Тарос Трейд - FC One Minute 0 - 0 Югоизток - група E 2
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 2 ФЛОРИД - Тарос Трейд 5 - 0 Югоизток - група E 3
24-11-2018 18:00 не е избран AFC Amigos - Завръщане в миналото 6 - 10 ВИСША ЛИГА 11
26-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 12
27-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
28-11-2018 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Активлайф 2 - 3 Лига Арена 10
01-12-2018 18:00 не е избран AFC Amigos - ФК Активлайф 3 - 7 Летен турнир група Б 1
03-12-2018 00:00 не е избран 20 Super Hot - БОРА 0 - 5 СУПЕР Лига 7 13
КР не е избран ФК Активлайф - AFC Athletic 8 - 6 Летен турнир група Б 2
07-12-2018 21:00 не е избран AFC Amigos - Мария-Хуана 4 - 5 Летен турнир група Б 2
08-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
09-12-2018 17:00 не е избран AFC Amigos - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Летен турнир група Б 3
12-12-2018 21:00 не е избран AFC Amigos - AFC Athletic 3 - 5 Летен турнир група Б 4
13-12-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група Б 4
16-12-2018 19:00 не е избран ФК Активлайф - Мария-Хуана 5 - 0 Летен турнир група Б 5
22-12-2018 17:00 не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 5 - 3 Турнир Елиминации
22-12-2018 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Markovo2018 12 - 6 Турнир Елиминации
05-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Маламир - ФК Активлайф 3 - 16 ЗИМНА ЛИГА 3
06-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - ХАОС 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
12-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - FC Fitoni 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Активлайф 7 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - АПФК Пловдив 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Илюминати - ФК Активлайф 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бактрейд 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
02-02-2019 17:00 СК Активлайф Reddevils - AFC Amigos 6 - 5 ВИСША ЛИГА 12
04-02-2019 21:00 не е избран ФК Активлайф - KLUB VAFLA 7 - 3 ВИСША ЛИГА 12
10-02-2019 17:00 не е избран AFC Amigos - Рекордьорите 1 - 8 ВИСША ЛИГА 13
11-02-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
12-02-2019 21:00 СК Активлайф KOFTI FC - ФК Активлайф 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
15-02-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 9 - 6 ВИСША ЛИГА 7
17-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бохемианс 2 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
17-02-2019 18:00 не е избран Зънгър - AFC Amigos 8 - 4 ЛИГА Б 1
19-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - ФК Активлайф 3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 9
23-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Активлайф 6 - 13 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 15:00 СК Активлайф KOFTI FC - ФК Активлайф 9 - 5 Лига А 2
26-02-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - ФК Бунарджика 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 12
01-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Тарос Трейд 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
01-03-2019 21:00 СК Активлайф AFC Amigos - Рекордьорите 3 - 5 ЛИГА Б 2
02-03-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Траките 2017 - ФК Активлайф 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 13
04-03-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - KLUB VAFLA 2 - 4 Лига А 3
05-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 19:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Reddevils 3 - 2 Лига А 1
08-03-2019 21:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - AFC Amigos 5 - 2 ЛИГА Б 3
10-03-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - ФК Активлайф 9 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
10-03-2019 17:00 СК Активлайф ПИЕМСИ - AFC Amigos 5 - 2 ЛИГА Б 4
17-03-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 11 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 17:00 СК Активлайф AFC Amigos - Изгустаци 2 - 12 ЛИГА Б 5
18-03-2019 20:30 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - ФК Самурай 3 - 9 СУПЕР Лига 7 14
19-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
19-03-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC Athletic 13 - 6 Лига А 5
23-03-2019 18:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Fresh Penis 7 - 7 Лига А 6
24-03-2019 16:00 СЦ Оптимум ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Активлайф 6 - 4 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2019 17:00 СК Активлайф BTL UNITED - AFC Amigos 4 - 1 ЛИГА Б 6
26-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Хобити ФК - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 15
29-03-2019 20:00 СК Активлайф Марково - ФК Активлайф 1 - 8 Лига А 4
02-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - Футболна Академия 0 - 5 СУПЕР Лига 7 16
02-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
02-04-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Старата Школа 6 - 5 Лига Арена 11
05-04-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 1 - 3 Лига А 7
07-04-2019 18:00 СК Активлайф Reddevils - ФК Активлайф 2 - 5 Лига А 8
09-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - FC Siza Sport 5 - 4 Лига Арена 12
14-04-2019 17:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC Amigos 7 - 5 ЛИГА Б 9
15-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
16-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
16-04-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 8 Лига Арена 13
17-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
19-04-2019 20:00 СК Активлайф AFC Amigos - Полярните мечки 5 - 0 ЛИГА Б 7
20-04-2019 19:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC Amigos 13 - 3 Купа Активлайф
22-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
23-04-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Fresh Penis 5 - 5 Лига Арена 14
27-04-2019 17:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 8 - 3 Купа Активлайф
30-04-2019 21:00 СК Активлайф AFC Amigos - Зънгър 9 - 7 ЛИГА Б 8
01-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
02-05-2019 21:00 СК Активлайф AFC Amigos - Завръщане в миналото 6 - 12 ЛИГА Б 10
04-05-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - ФК Активлайф 1 - 5 Лига А 10
07-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - UEFALONA 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
07-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - АПФК Пловдив 6 - 3 Лига Арена 16
08-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - Old School 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
12-05-2019 16:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 5 - 0 Купа Активлайф
13-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Активлайф 4 - 11 Лига Арена 5
14-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ФК Активлайф 4 - 11 Лига Арена 17
17-05-2019 19:00 СК Активлайф ФК Активлайф - KOFTI FC 6 - 3 Лига А 9
19-05-2019 17:00 СК Активлайф AFC Amigos - ПИЕМСИ 5 - 4 ЛИГА Б 11
20-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Вълчи рай 5 - 0 Лига Арена 18
22-05-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-05-2019 19:00 не е избран ФК Активлайф - Reddevils 7 - 6 Купа Активлайф
26-05-2019 15:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC Amigos 9 - 3 Купа Активлайф
27-05-2019 21:00 СЦ Арена Maina City - ФК Активлайф 5 - 11 Лига Арена 19
28-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
02-06-2019 18:00 СК Активлайф Изгустаци - AFC Amigos 0 - 5 ЛИГА Б 12
03-06-2019 01:00 СЦ Арена ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 20
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 25
04-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-06-2019 16:00 СК Активлайф Reddevils - ФК Активлайф 3 - 7 Купа Активлайф
11-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
12-06-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 4 - 6 Лига Арена 15
14-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
17-06-2019 21:00 СК Активлайф AFC Amigos - BTL UNITED 2 - 9 ЛИГА Б 13
17-06-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Десант-68 9 - 4 Лига Арена 21
19-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Хулигани 0 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
19-06-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - ФК Активлайф 2 - 10 Лига А 13
21-06-2019 19:00 СК Активлайф AFC Athletic - ФК Активлайф 4 - 9 Лига А 12
24-06-2019 00:00 не е избран Старата Школа - ФК Активлайф 0 - 5 Лига Арена 22
24-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 2 - 3 Купа Активлайф
25-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
28-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 8 - 4 Лига А 14
30-06-2019 19:00 СК Активлайф ФК Траките 2017 - AFC Amigos 6 - 4 ЛИГА Б 14
30-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
02-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Тарос Трейд 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
03-07-2019 19:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Марково 4 - 2 Лига А 11
05-07-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 5 - 5 Купа Активлайф
15-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Самурай - ФК Активлайф 4 - 8 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
18-07-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - ФК Самурай 9 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
24-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Активлайф - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 4 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
29-07-2019 21:00 СК Активлайф Харизма - ФК Активлайф 6 - 10 Летен турнир група Б 1
КР СК Активлайф ФК Активлайф - FC FIGHTERS 7 - 6 Летен турнир група Б 2
КР СК Активлайф Завръщане в миналото - ФК Активлайф 3 - 12 Летен турнир група Б 3
КР СК Активлайф ФК Активлайф - ПИЕМСИ 8 - 6 Летен турнир група Б 5
04-09-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 4 - 6 Елиминации