София

Ангел Руменов Григоров

клубове

роден на: 18.10.1986

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Актив комерс *7 - 7 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 09:00 Palmsbet stadium DEVILS - ФК Вадиас 4 - 5 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ESPRIT BRIGADA - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - Римляните 9 - 2 CHAMPIONSHIP 3
08-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Barca - FreshMarket 2 - 12 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - УЛТРА 8 - 0 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Вадиас 2 - 12 CHAMPIONSHIP 4
27-09-2014 20:00 не е избран Спортинг - FreshMarket 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 18:00 Palmsbet stadium ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 11 - 5 CHAMPIONSHIP 5
05-10-2014 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-10-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - ФК Вадиас 0 - 8 CHAMPIONSHIP 6
06-10-2014 22:30 не е избран FreshMarket - Colo Colo 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2014 19:00 не е избран Plomari Антилопите - FreshMarket 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 14:00 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
12-10-2014 21:00 не е избран Аякс-Зебра - ESPRIT BRIGADA 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК Люлин - METHODIA - ФК Вадиас 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
19-10-2014 10:00 не е избран ФК Вадиас - Реал София 12 - 1 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Белите Якички - ESPRIT BRIGADA 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 13:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК ИХТИМАН - MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
01-11-2014 17:00 не е избран FreshMarket - Валяците 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 16:00 не е избран Вълците - ESPRIT BRIGADA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2014 17:00 не е избран ФК Вадиас - Витоша 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
08-11-2014 20:00 не е избран FreshMarket - FC SAN MARCO 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2014 20:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2014 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ESPRIT BRIGADA 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-11-2014 21:45 не е избран ФК Вадиас - Intellect 9 - 1 CHAMPIONSHIP 16
15-11-2014 16:00 не е избран Besnite - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 11:00 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 20:00 не е избран Verso Travel - ESPRIT BRIGADA 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-11-2014 19:00 не е избран FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - vitoshanews.com 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
27-11-2014 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Елин Пелин 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-11-2014 12:00 не е избран Неудобните - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 17:00 не е избран Лидер Надежда - ФК Вадиас 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2014 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2014 18:00 не е избран FreshMarket - Сантяго Бернабеу 10 - 1 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 16:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
13-12-2014 19:00 не е избран ГОЛ - FreshMarket 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 18:00 не е избран НДП Стрелци - ESPRIT BRIGADA 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 20:00 не е избран El Stars - ФК Вадиас 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
11-01-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Chelsea Bulgaria 6 - 4 Група I 1
17-01-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - ФК Вадиас 1 - 4 Група I 2
23-01-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - Черно тото 15 - 2 Група I 3
01-02-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - СЕЛ Равно поле 5 - 5* Група I 4
07-02-2015 13:00 не е избран УЛТРА - ФК Вадиас 4 - 8 Група I 5
14-02-2015 15:00 не е избран FreshMarket - МАРАДОНА 11 - 2 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Вадиас 9 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
21-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - FreshMarket 1 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - ФК Вадиас 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2015 21:45 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-02-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
14-03-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FreshMarket - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 22:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:00 Palmsbet stadium FC SAN MARCO - FreshMarket *1 - 1 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 10:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket *3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград ESPRIT BRIGADA - КОМОС 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2015 22:30 не е избран Verso Travel - ESPRIT BRIGADA 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-05-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 10:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
11-05-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-05-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Белите Якички 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-05-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 17:00 Игрище Арена ESPRIT BRIGADA - Уефалона 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2015 20:45 не е избран Неудобните - ESPRIT BRIGADA 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 16:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2015 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 17:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - Pasta Gabrovo 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК Вадиас 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-06-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - Sushi Shef 7 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 21:00 не е избран Barca - FreshMarket 3 - 8 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 10:00 не е избран Белите Якички - ESPRIT BRIGADA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 11:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2015 22:45 не е избран FreshMarket - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 1 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 0 - 4 PREMIER LEAGUE 11
20-06-2015 13:00 не е избран НДП Стрелци - ESPRIT BRIGADA 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
20-06-2015 21:00 не е избран FreshMarket - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 19:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - АФК ВЕРЕЯ 1995 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-06-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Спортинг 6 - 1 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - FreshMarket 1 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2015 19:45 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-07-2015 22:30 не е избран FreshMarket - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
04-07-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Актавис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 21:00 не е избран ФК Вадиас - НДП Стрелци 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 21:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2015 21:45 Palmsbet stadium ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
11-07-2015 21:00 не е избран Cotton club - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
12-07-2015 18:00 Комплекс Трендафила VR Group - ESPRIT BRIGADA 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - ИНТРАМА 12 - 0 Група C 1
16-07-2015 20:45 не е избран Черно тото - FreshMarket 2 - 7 Група C 2
28-07-2015 19:45 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 4 - 2 Група C 3
30-07-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - FreshMarket 0 - 5 Група C 4
31-07-2015 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ King Games - ESPRIT BRIGADA 2 - 2* FINAL FOUR 1
01-08-2015 10:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ESPRIT BRIGADA - Plomari Антилопите 3 - 5 FINAL FOUR 2
01-08-2015 19:15 Спортен комплекс КАМЧИЯ ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ESPRIT BRIGADA 2 - 3 FINAL FOUR 3
06-08-2015 19:45 не е избран FreshMarket - Santos - Група C 5
11-08-2015 20:45 не е избран FreshMarket - Бандата 10 - 3 Елиминации
13-08-2015 20:45 не е избран FreshMarket - Delta Guard 10 - 3 Елиминации
17-08-2015 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - FreshMarket *2 - 2 Елиминации
23-08-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-08-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 21:00 не е избран НДП Стрелци - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2015 20:00 не е избран FreshMarket - FC SAN MARCO 4 - 2 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ЖИВЕЛИ 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2015 22:30 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
10-09-2015 22:30 не е избран FC CRAZY GANG - ESPRIT BRIGADA 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2015 15:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
13-09-2015 16:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2015 22:00 не е избран Рапидо Куриери - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
23-09-2015 22:30 не е избран Вълците - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-09-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 2 - 2* PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 18:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2015 21:30 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - FreshMarket 3 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 14:00 Спортен комплекс ЮЗУ ФК Вадиас - Гаднярите Самоков 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2015 21:45 не е избран Джовани - Лев Инс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 18:00 не е избран FreshMarket - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2015 22:30 не е избран Актив комерс - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-10-2015 19:45 не е избран Лев Инс - Вършец 9 - 4 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 0 - 2 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Intellect 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-10-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-10-2015 19:45 не е избран CAM R - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-10-2015 17:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2015 17:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
27-10-2015 20:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 3 - 3* PREMIER LEAGUE 8
30-10-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Върколаците (Лев Инс) 8 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
31-10-2015 13:00 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ FreshMarket - КУБАНЪ Ст.Загора 5 - 3 Група D 1
01-11-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - FreshMarket 2 - 2 Група D 1
03-11-2015 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2015 15:00 не е избран FreshMarket - Barca 9 - 3 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 22:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FreshMarket 1 - 4 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 09:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 11:00 Игрище зад централна поща КУБАНЪ Ст.Загора - FreshMarket 1 - 4 Група D 2
15-11-2015 14:00 Игрище зад централна поща Холандците - FreshMarket 0 - 2 Група D 2
15-11-2015 20:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-11-2015 18:45 не е избран Лев Инс - Fusion 11 - 4 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2015 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ESPRIT BRIGADA 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-11-2015 22:00 не е избран FreshMarket - АЯКС СОФИЯ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
28-11-2015 21:00 не е избран Витоша Бистрица - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Холандците 6 - 0 Група D 3
29-11-2015 15:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2015 16:00 не е избран Софийска вода - ESPRIT BRIGADA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - КУБАНЪ Ст.Загора 5 - 0 Група D 3
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-12-2015 18:00 не е избран FreshMarket - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - НДП Стрелци 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 22:00 не е избран Sushi Shef - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 20:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
15-01-2016 21:00 не е избран FreshMarket - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 Група F 1
17-01-2016 16:00 не е избран FreshMarket - Whiskey United 10 - 1 Група F 2
24-01-2016 17:00 не е избран Софийска вода - FreshMarket 2 - 3 Група F 3
30-01-2016 20:00 не е избран FreshMarket - ФК Пълна Мрежа 5 - 2 Група F 4
30-01-2016 20:45 не е избран VILLA MARK - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-02-2016 21:00 не е избран SBTECH - FreshMarket 3 - 10 Група F 5
13-02-2016 17:00 Царско село FreshMarket - Лозен 3 - 0 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село Сердика - FreshMarket 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
17-02-2016 19:45 не е избран Fibank - Лев Инс 0 - 1 PREMIER LEAGUE 14
20-02-2016 17:00 Царско село Сенатор - FreshMarket 2 - 1 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 16:00 не е избран FreshMarket - FC ALA GROUP 6 - 0 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2016 21:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
02-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 3 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Валяците 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 11:00 Терен 1 - Младежки център FC WORDS BURGAS - ФК Вадиас 5 - 3 Група L 1
13-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - Ел Класико 5 - 0 Група L 2
16-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 12:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2016 19:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК "Палаузово" - ФК Вадиас 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 0 - 6 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - FC CRAZY GANG 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 20:45 не е избран FreshMarket - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 6
17-04-2016 09:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Лев Инс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2016 11:00 не е избран Valencia C.F. - ESPRIT BRIGADA 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
30-04-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ЕСЕТРА КОМЕРС - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 21:45 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-05-2016 00:00 не е избран Вършец - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-05-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Неудобните 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
22-05-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Вадиас - Околчица /Враца/ 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2016 18:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FreshMarket 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2016 17:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 18:00 не е избран Intellect - ESPRIT BRIGADA 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2016 21:45 не е избран Лев Инс - Рапидо Куриери 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 20:45 не е избран Сердика - FreshMarket 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
14-06-2016 19:45 не е избран Лев Инс - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - PMP Build Invest *1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-06-2016 17:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2016 19:00 не е избран FreshMarket - Витоша Бистрица 7 - 4 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2016 21:45 не е избран FreshMarket - Carpe Diem FC 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
27-06-2016 22:30 не е избран Хищниците - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-06-2016 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - ЖИВЕЛИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-06-2016 20:45 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 2 - 1 FINAL FOUR 1
01-07-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Лазур Свети Влас - ФК Вадиас 1 - 3 FINAL FOUR 2
02-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ФК Вадиас - ДЕЛТУМ 2 - 4 FINAL FOUR 3
03-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-07-2016 00:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 5 - 8 PREMIER LEAGUE 13
06-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-07-2016 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FreshMarket 5 - 9 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2016 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-07-2016 19:45 не е избран Intellect - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
07-07-2016 21:45 не е избран FreshMarket - АЯКС СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
09-07-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Вадиас - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-07-2016 20:45 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-09-2016 22:30 не е избран Intellect - ФК Вадиас 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-09-2016 19:45 не е избран Лев Инс - DHL ФРЕЙТ 15 - 1 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2016 15:00 не е избран ФК Вадиас - ЖИВЕЛИ 15 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-09-2016 21:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 10 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Ветераните Благоевград 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
18-09-2016 19:00 не е избран Класа - ФК Вадиас 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-09-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
29-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 00:00 не е избран Ветераните Благоевград - FreshMarket 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 19:45 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 13 - 4 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 7 - 2 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лев Инс - ФК Зебра 7 - 2 Група L 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Pirin2003-Blagoevgrad - Лев Инс 4 - 7 Група L 3
23-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 1
23-10-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 Група C 1
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
26-10-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
27-10-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2016 11:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Вадиас 2 - 2 Група C 2
30-10-2016 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 0 - 1 Група C 2
01-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Изворна вода Бачково 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
03-11-2016 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 9
13-11-2016 10:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
20-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 3
20-11-2016 15:30 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Вадиас 9 - 2 Група C 3
23-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-11-2016 15:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
02-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Неудобните 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Пълна Мрежа 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
11-12-2016 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-02-2017 20:45 не е избран ADIDAS - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 18:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Easy TV Net 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
26-02-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Detoni EOOD 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-02-2017 19:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
28-02-2017 20:45 не е избран Лев Инс - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 1 - 0 PREMIER LEAGUE 12
05-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - DXC.technology 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - ФК Вадиас 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лев Инс - АПФК Пловдив *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ФК Вадиас 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Valencia C.F. - ФК Вадиас 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
02-04-2017 13:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ФК Вадиас 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 14:30 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2017 21:45 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-04-2017 00:00 не е избран Лев Инс - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Intellect 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - Лев Инс 2 - 2* FINAL FOUR
23-04-2017 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Лев Инс - VIP Dent 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Изворна вода Бачково 6 - 3 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - ФК Вадиас *1 - 1 FINAL FOUR
03-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 13:00 не е избран ФК Вадиас - ФК ИХТИМАН 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Лев Инс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Вадиас 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
18-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
21-05-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
28-05-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM DELTA - ФК Вадиас 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-06-2017 14:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Mentor Resort 11 - 0 PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-06-2017 00:00 не е избран Виста - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
02-07-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 3 - 11 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
06-07-2017 22:30 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
08-07-2017 21:00 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - DELTA 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GO PETROLEUM 10 - 1 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2017 18:00 Спортен коплекс Замъка СБОРНАЯ - Лев Инс 4 - 4* СУПЕР КУПА БАМФ
03-09-2017 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-09-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-09-2017 19:00 Palmsbet stadium Лев Инс - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 10 - 0 ГРУПА B2 1
21-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 ГРУПА B2 1
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2017 00:00 не е избран Intellect - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Вадиас - Неудобните 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
06-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 9 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 00:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2017 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 11:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - ФК Вадиас 5 - 3 ГРУПА E2 1
15-10-2017 12:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 2 - 3 ГРУПА B2 2
15-10-2017 14:00 ПАРК ДЪБНИКА "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 0 - 5 ГРУПА B2 2
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2017 22:30 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-10-2017 19:45 не е избран Лев Инс - Rehau 18 - 3 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 12:00 Общинско игрище Козлодуй Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 7 - 3 ГРУПА B2 3
28-10-2017 14:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 1 - 4 ГРУПА B2 3
29-10-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - VIP Dent 2 - 5 ГРУПА E2 2
31-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 20:00 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - FC ALA GROUP 10 - 0 PREMIER LEAGUE 2
07-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - MAHARANI 10 - 4 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 13:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Лев Инс 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-11-2017 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК"КРИСТА" ЛОМ 8 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 22:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 3 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Петролтех Трейдинг 13 - 1 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2017 13:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 16:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2017 18:45 не е избран Столичен Авто Транспорт - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-12-2017 10:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2018 12:00 Царско село Сицилианците* - Еконт* 12 - 3 Група F 1
12-01-2018 21:00 Царско село Гетото* - Сицилианците* 5 - 9 Група F 2
20-01-2018 19:00 не е избран Сицилианците* - Изтокът* 3 - 1 Група F 3
26-01-2018 19:00 не е избран ФК Ихтиман* - Сицилианците* 1 - 5 Група F 4
01-02-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-02-2018 12:00 не е избран Сицилианците* - Осма хирургия* 2 - 2 Група F 5
07-02-2018 19:30 не е избран Лев Инс - Вършец 5 - 3 PREMIER LEAGUE 16
10-02-2018 19:00 Palmsbet stadium Сицилианците* - Витоша Бистрица* 4 - 5 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
20-02-2018 18:45 не е избран ФК Вадиас - Тяло пречиш ми 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-02-2018 21:45 не е избран Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-02-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - No name 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-03-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
15-03-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - Лев Инс 4 - 9 PREMIER LEAGUE 15
20-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Вадиас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
29-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2018 18:45 Palmsbet stadium Rehau - Лев Инс 3 - 13 PREMIER LEAGUE 1
21-04-2018 18:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Бучино 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2018 00:00 не е избран Лев Инс - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 3
29-04-2018 09:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
29-04-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Ел Класико 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ескус Милк 12 - 5 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2018 18:45 не е избран ING - Лев Инс 5 - 12 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2018 20:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Лев Инс 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Лев Инс - MAHARANI 12 - 1 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 18:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 12:00 не е избран Chuchuline - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Лев Инс 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Вършец - Лев Инс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2018 00:00 не е избран FC ING - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2018 21:45 не е избран Лев Инс - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
03-07-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 5 - 6 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
07-07-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Вълците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-07-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ФК Вадиас 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-07-2018 20:00 не е избран Наполи - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
30-07-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 13 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-08-2018 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
28-08-2018 19:45 не е избран Лев Инс - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 1
02-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Каталунците Кирчево 1 - 7 Premier League First 8 1
11-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Лев Инс 0 - 8 Източна конференция 2
21-09-2018 20:45 не е избран Лев Инс - PalmsBet 5 - 1 Източна конференция 3
26-09-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 4
29-09-2018 12:30 Спортна София КФК Лев Инс - КФК SBORNAYA 2 - 1 Група А 1
29-09-2018 13:50 Спортна София КФК eDYNAMIX - КФК Лев Инс 2 - 3 Група А 2
29-09-2018 15:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК СЕВЕРОЗАПАД 1 - 4 Група А 3
29-09-2018 16:30 Спортна София КФК Уефалона - КФК Лев Инс 0 - 1 Група А 4
30-09-2018 10:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК FC WORDS 4 - 3 Елиминации
30-09-2018 11:00 Спортна София КФК Лев Инс - КФК Каталунците Кирчево 1 - 4 Елиминации
30-09-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 1 - 2 Premier League First 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-10-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 0 - 5 Premier League First 8 5
07-10-2018 21:00 не е избран ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5 Premier League First 8 4
09-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 1 Източна конференция 6
14-10-2018 13:00 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 6 - 2 Premier League First 8 6
16-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Лев Инс 2 - 5 Източна конференция 7
18-10-2018 22:20 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 2
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 2 Лев Инс - Гадните Джиджовци 6 - 4 Югозапад - група B 1
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
21-10-2018 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Вадиас 2 - 4 Premier League First 8 7
24-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 8
28-10-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - ФК Вадиас 6 - 3 Premier League First 8 8
30-10-2018 12:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 9
01-11-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 12
02-11-2018 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Лев Инс 1 - 12 Източна конференция 9
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1 Източна конференция 10
09-11-2018 20:45 не е избран Лев Инс - Витоша Бистрица 12 - 2 Източна конференция 5
11-11-2018 19:00 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 10
13-11-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 3 Източна конференция 11
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
01-12-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 Premier League First 8 14
09-01-2019 00:00 Царско село Африка Юнайтед - Сицилианците* 3 - 7 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Сицилианците* - Стабилните 3 - 7 Пицария Джовани 2
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Паталеница* - Сицилианците* 7 - 2 Пицария Джовани 3
27-01-2019 21:30 не е избран FK Kafana Stefanovic - Сицилианците* 2 - 5 Пицария Джовани 4
01-02-2019 18:45 не е избран Лев Инс - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 14
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
01-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Rehau 5 - 0 Източна конференция 16
04-02-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - Лев Инс 3 - 11 Източна конференция 17
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2 Източна конференция 18
12-02-2019 20:00 не е избран Сицилианците* - Северозапад 7 - 1 Пицария Джовани 5
16-02-2019 21:30 не е избран Сицилианците* - SUTHERLAND 4 - 1 ВТОРА ФАЗА
20-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК Керамик 4 - 5 Източна конференция 12
22-02-2019 21:00 не е избран Milky Group Bio - Сицилианците* *2 - 2 ВТОРА ФАЗА
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
23-03-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Лев Инс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
02-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
13-04-2019 15:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Лев Инс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
17-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2019 18:45 не е избран Лев Инс - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
10-06-2019 20:45 не е избран Вършец - Лев Инс 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2019 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 19 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Лев Инс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Лев Инс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-07-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
06-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - Лев Инс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 12:15 Терен 2 - Младежки център Лев Инс - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-07-2019 20:00 не е избран ФК Керамик - Лев Инс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 17