Пловдив

Кристиян Георгиев Юнаков

клубове

роден на: 06.07.1998

години: 21

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
25-03-2015 15:00 СЦ Арена ЕГ "Пловдив" - ЕГ" Иван Вазов" 4 - 10 Ученическа Футболна Лига 1
17-04-2015 11:00 СЦ Арена ЕГ "Пловдив" - ОМГ "Акад. К.Попов" 3 - 4 Ученическа Футболна Лига 3
20-04-2015 11:00 СЦ Арена ПГТ "Проф. д-р Асен Златаров" - ЕГ "Пловдив" 7 - 2 Ученическа Футболна Лига 4
22-04-2015 13:00 СЦ Арена НТГ "Васил Левски" Пловдив - ЕГ "Пловдив" 4 - 2 Ученическа Футболна Лига 2
27-04-2015 13:00 СЦ Арена ЕГ "Пловдив" - ПГСАГ "Арх. Камен Петков" 15 - 2 Ученическа Футболна Лига 5
04-05-2015 14:00 СЦ Арена ЕГ" Иван Вазов" - ЕГ "Пловдив" 6 - 4 Ученическа Футболна Лига 6
12-05-2015 15:00 СЦ Арена ЕГ "Пловдив" - НТГ "Васил Левски" Пловдив 2 - 7 Ученическа Футболна Лига 7
18-05-2015 13:00 СЦ Арена ОМГ "Акад. К.Попов" - ЕГ "Пловдив" 19 - 2 Ученическа Футболна Лига 8
21-05-2015 14:30 СЦ Арена ЕГ "Пловдив" - ПГТ "Проф. д-р Асен Златаров" 3 - 11 Ученическа Футболна Лига 9
05-06-2015 15:00 СЦ Арена ПГСАГ "Арх. Камен Петков" - ЕГ "Пловдив" 0 - 5 Ученическа Футболна Лига 10
16-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Армада Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 7 CALCIO 1
20-09-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 6 - 7 CALCIO 2
28-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Danika - Армада Пловдив 7 - 5 CALCIO 3
06-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Сините Ангели 2 - 6 CALCIO 4
21-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - АФК ХАОС 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Армада Пловдив 4 - 4 CALCIO 5
02-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Сборная 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Армада Пловдив 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Армада Пловдив - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3 CALCIO 6
16-11-2016 00:00 не е избран MS - Армада Пловдив 0 - 5 CALCIO 7
23-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Криско 1 - 10 CALCIO 8
02-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Щ+Щ 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 6 - 6 CALCIO 9
15-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - ФК Бунарджика 1 - 4 CALCIO 10
21-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Армада Пловдив 3 - 3 CALCIO 11
05-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Армада Пловдив 0 - 5 Група А 1
10-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Old School 1 - 5 Група А 2
21-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 7 - 3 Група А 3
26-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Армада Пловдив 4 - 6 Група C 1
05-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 4 - 5 Група C 2
14-05-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - DEMBA TEAM 0 - 5 Група C 3
16-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 5 - 0 Група B 1
29-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Криско 0 - 5 Група B 2
05-06-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Армада Пловдив 5 - 0 Група B 3
21-10-2017 20:40 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - TIFA II 3 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 2
28-10-2017 20:40 СЦ Оптимум Малкото Пони - Armada Plovdiv 3 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 3
04-11-2017 20:45 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - TIFA 2 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 4
12-11-2017 17:40 не е избран Armada Plovdiv - United Plovdiv 4 - 6 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 5
19-11-2017 17:00 СЦ Оптимум TIFA II - Armada Plovdiv 1 - 3 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 7
19-11-2017 20:00 СЦ Оптимум FC South central - Armada Plovdiv 1 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 6
02-12-2017 20:00 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - Малкото Пони 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 8
10-12-2017 20:40 СЦ Оптимум TIFA - Armada Plovdiv 0 - 8 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 9
03-02-2018 20:40 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - FC South central 8 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 1
10-02-2018 20:40 СЦ Оптимум United Plovdiv - Armada Plovdiv 3 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 10
19-05-2018 20:30 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 1
31-05-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център United Plovdiv - Armada Plovdiv 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 2
02-06-2018 20:45 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - Малкото Пони 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 3
09-06-2018 20:05 СЦ Оптимум FC South central - Armada Plovdiv 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 4
16-06-2018 00:00 не е избран Armada Plovdiv - United Plovdiv 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 5
19-06-2018 00:00 не е избран Малкото Пони - Armada Plovdiv 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 6
23-06-2018 00:00 не е избран Armada Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 7
26-06-2018 00:00 не е избран United Plovdiv - Armada Plovdiv 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 8
30-06-2018 00:00 не е избран Armada Plovdiv - Малкото Пони 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 9