София

Цветан Траянов Трайков

клубове

роден на: 16.04.1984

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ESPRIT BRIGADA - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2014 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 4 - 6 PREMIER LEAGUE 1
22-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Тяло пречиш ми 3 - 11 PREMIER LEAGUE 2
25-09-2014 22:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2014 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 19:00 не е избран Barca - Тяло пречиш ми 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 21:00 не е избран Аякс-Зебра - ESPRIT BRIGADA 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - УЛТРА 11 - 4 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Белите Якички - ESPRIT BRIGADA 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - БНТ 2 - 8 McDonald's Медия Лига 1
26-10-2014 13:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК ИХТИМАН - MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 09:30 не е избран БНТ - БНР 7 - 1 McDonald's Медия Лига 2
01-11-2014 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Colo Colo 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 16:00 не е избран Вълците - ESPRIT BRIGADA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2014 09:30 не е избран 24 ЧАСА - БНТ 2 - 4 McDonald's Медия Лига 3
09-11-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2014 09:30 не е избран БНТ - NOVA TV 3 - 3 McDonald's Медия Лига 4
11-11-2014 22:30 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2014 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ESPRIT BRIGADA 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-11-2014 20:00 не е избран Verso Travel - ESPRIT BRIGADA 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2014 09:30 не е избран SPORTAL - БНТ 1 - 5 McDonald's Медия Лига 5
19-11-2014 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-11-2014 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 6 - 4 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2014 09:30 не е избран БНТ - ТЕМА СПОРТ 11 - 2 McDonald's Медия Лига 6
27-11-2014 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Елин Пелин 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-11-2014 12:00 не е избран Неудобните - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2014 09:30 не е избран TV 7 - БНТ 2 - 7 McDonald's Медия Лига 7
02-12-2014 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2014 17:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 16:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
13-12-2014 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 18:00 не е избран НДП Стрелци - ESPRIT BRIGADA 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
14-02-2015 17:00 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
19-02-2015 19:45 не е избран Спортинг - Тяло пречиш ми 1 - 11 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 5 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ГОЛ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
23-03-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-03-2015 00:00 не е избран GONG.BG - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 9
28-03-2015 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 09:30 не е избран КАНАЛ 3 - БНТ 0 - 7 McDonald's Медия Лига 10
04-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актавис 7 - 1 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
07-04-2015 09:30 не е избран БНТ - СТАНДАРТ 5 - 1 McDonald's Медия Лига 11
14-04-2015 09:30 не е избран БНТ - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 10 - 2 McDonald's Медия Лига 12
19-04-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Космополит 2000 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 09:30 не е избран БНР - БНТ 1 - 3 McDonald's Медия Лига 13
25-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 2 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград ESPRIT BRIGADA - КОМОС 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-04-2015 20:45 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2015 22:30 не е избран Verso Travel - ESPRIT BRIGADA 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-04-2015 09:30 не е избран БНТ - 24 ЧАСА 2 - 4 McDonald's Медия Лига 14
08-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 10:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 16:00 не е избран Космополит 2000 - Тяло пречиш ми 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-05-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 17:00 Игрище Арена ESPRIT BRIGADA - Уефалона 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2015 20:45 не е избран Неудобните - ESPRIT BRIGADA 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
19-05-2015 09:30 не е избран БНТ - SPORTAL 5 - 0 McDonald's Медия Лига 16
21-05-2015 09:00 не е избран БНТ - BTV ACTION 3 - 1 McDonald's Медия Лига 8
24-05-2015 17:00 Игрище Ловен парк ne - Тяло пречиш ми 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-05-2015 09:30 не е избран ТЕМА СПОРТ - БНТ 2 - 1 McDonald's Медия Лига 17
29-05-2015 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 0 - 8 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ne 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 17:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - Pasta Gabrovo 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 09:30 не е избран БНТ - TV 7 5 - 0 McDonald's Медия Лига 18
08-06-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2015 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 1 - 5 McDonald's Медия Лига 19
11-06-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - Sushi Shef 7 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 10:00 не е избран Белите Якички - ESPRIT BRIGADA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2015 00:00 не е избран БНТ - GONG.BG 5 - 0 McDonald's Медия Лига 20
17-06-2015 22:45 не е избран Тяло пречиш ми - Спортинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2015 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 13:00 не е избран НДП Стрелци - ESPRIT BRIGADA 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
21-06-2015 19:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Тяло пречиш ми 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 19:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - АФК ВЕРЕЯ 1995 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-06-2015 09:30 не е избран БНТ - КАНАЛ 3 5 - 0 McDonald's Медия Лига 21
25-06-2015 09:30 не е избран NOVA TV - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 15
27-06-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 09:30 не е избран СТАНДАРТ - БНТ 4 - 12 McDonald's Медия Лига 22
04-07-2015 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest - PREMIER LEAGUE 16
06-07-2015 21:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
08-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Върколаците (Лев Инс) 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-07-2015 21:45 Palmsbet stadium ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
10-07-2015 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
12-07-2015 18:00 Комплекс Трендафила VR Group - ESPRIT BRIGADA 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-07-2015 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Тяло пречиш ми - Great Wall - Ловеч 1 - 1* FINAL FOUR 1
25-07-2015 10:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Чико - Бунара - Тяло пречиш ми 5 - 1 FINAL FOUR 2
25-07-2015 18:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Тяло пречиш ми 4 - 3 FINAL FOUR 3
31-07-2015 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ King Games - ESPRIT BRIGADA 2 - 2* FINAL FOUR 1
01-08-2015 10:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ESPRIT BRIGADA - Plomari Антилопите 3 - 5 FINAL FOUR 2
01-08-2015 19:15 Спортен комплекс КАМЧИЯ ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ESPRIT BRIGADA 2 - 3 FINAL FOUR 3
23-08-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ЖИВЕЛИ 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2015 22:30 не е избран FC CRAZY GANG - ESPRIT BRIGADA 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
12-09-2015 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 15:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2015 22:00 не е избран Рапидо Куриери - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
23-09-2015 22:30 не е избран Вълците - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-09-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 2 - 2* PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2015 18:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 00:00 Спортен комплекс САМОКОВ Тяло пречиш ми - Колор 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2015 09:30 не е избран БНТ - БНР 6 - 2 McDonald's Медия Лига 7
06-10-2015 21:45 не е избран Джовани - Лев Инс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 09:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - БНТ 1 - 3 McDonald's Медия Лига 2
13-10-2015 19:45 не е избран Лев Инс - Вършец 9 - 4 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Спортинг 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Intellect 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 09:30 не е избран БНТ - Bulgaria ON AIR 5 - 1 McDonald's Медия Лига 3
20-10-2015 19:45 не е избран CAM R - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 7
24-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 17:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2015 09:30 не е избран КАНАЛ 3 - БНТ 6 - 4 McDonald's Медия Лига 4
27-10-2015 20:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 3 - 3* PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 14:00 Игрище зад централна поща БНТ - King Games 4 - 2 Група C 1
01-11-2015 17:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - БНТ 1 - 1 Група C 1
03-11-2015 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2015 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 22:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2015 09:30 не е избран 24 ЧАСА - БНТ 1 - 2 McDonald's Медия Лига 6
10-11-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 09:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 11:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - БНТ 1 - 1 Група C 2
15-11-2015 14:00 Стадион Раковски (Димитровград) ЕЛ ГАЛАКТИКОС - БНТ 1 - 4 Група C 2
18-11-2015 18:45 не е избран Лев Инс - Fusion 11 - 4 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2015 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ESPRIT BRIGADA 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-11-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 9
28-11-2015 20:00 не е избран Barca - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM БНТ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 3 - 8 Група C 3
29-11-2015 16:00 не е избран Софийска вода - ESPRIT BRIGADA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM БНТ - King Games 4 - 1 Група C 3
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 2 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - НДП Стрелци 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2015 09:30 не е избран БНТ - VITOSHA NEWS 5 - 0 McDonald's Медия Лига 10
10-12-2015 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 2 - 6 McDonald's Медия Лига 8
12-12-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми *7 - 7 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 22:00 не е избран Sushi Shef - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 20:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 09:30 не е избран СТАНДАРТ - БНТ 1 - 6 McDonald's Медия Лига 11
10-01-2016 19:00 не е избран Неудобните - Тяло пречиш ми 2 - 3 Група B 1
17-01-2016 21:00 не е избран Академикъ - Тяло пречиш ми 3 - 4 Група B 2
24-01-2016 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - Магнус 10 - 1 Група B 3
30-01-2016 20:45 не е избран VILLA MARK - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 13
31-01-2016 21:00 не е избран Вършец - Тяло пречиш ми 1 - 10 Група B 4
07-02-2016 14:00 не е избран Тяло пречиш ми - Торпедо-София 5 - 0 Група B 5
13-02-2016 17:00 Царско село Тяло пречиш ми - Долна Малина 7 - 4 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село ФК Пълна Мрежа - Тяло пречиш ми 0 - 4 ВТОРА ФАЗА
16-02-2016 09:30 не е избран БНТ - NOVA TV 3 - 3 McDonald's Медия Лига 12
17-02-2016 19:45 не е избран Fibank - Лев Инс 0 - 1 PREMIER LEAGUE 14
20-02-2016 16:00 Царско село PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
23-02-2016 09:30 не е избран TV 7 - БНТ 3 - 4 McDonald's Медия Лига 13
24-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
25-02-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
02-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 3 PREMIER LEAGUE 1
02-03-2016 19:45 не е избран Сенатор - Тяло пречиш ми 2 - 3 ВТОРА ФАЗА
08-03-2016 09:30 не е избран БНТ - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 5 - 2 McDonald's Медия Лига 15
08-03-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 09:30 не е избран Bulgaria ON AIR - БНТ 4 - 7 McDonald's Медия Лига 16
16-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 09:30 не е избран БНТ - КАНАЛ 3 *7 - 7 McDonald's Медия Лига 17
23-03-2016 19:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 4
23-03-2016 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
27-03-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 09:30 не е избран ТЕМА СПОРТ - БНТ 5 - 2 McDonald's Медия Лига 18
29-03-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - FC CRAZY GANG 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2016 09:30 не е избран БНТ - 24 ЧАСА 1 - 3 McDonald's Медия Лига 19
09-04-2016 17:00 не е избран Витоша Бистрица - Тяло пречиш ми 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 09:30 не е избран БНР - БНТ 1 - 4 McDonald's Медия Лига 20
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 09:30 не е избран БНТ - BTV ACTION 4 - 0 McDonald's Медия Лига 21
19-04-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Лев Инс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - БНТ 5 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2016 11:00 не е избран Valencia C.F. - ESPRIT BRIGADA 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-05-2016 00:00 не е избран Вършец - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - БНТ 2 - 4 McDonald's Медия Лига 23
12-05-2016 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 4* PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM БНТ - Холандците 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2016 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Неудобните 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2016 09:30 не е избран БНТ - СТАНДАРТ 5 - 0 McDonald's Медия Лига 24
17-05-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 09:30 не е избран БНТ - SPORTAL 4 - 5 McDonald's Медия Лига 1
26-05-2016 09:30 не е избран БНТ - ТЕМА СПОРТ *4 - 4 McDonald's Медия Лига 5
29-05-2016 18:00 не е избран Intellect - ESPRIT BRIGADA 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2016 09:30 не е избран NOVA TV - БНТ 7 - 1 McDonald's Медия Лига 25
31-05-2016 21:45 не е избран Лев Инс - Рапидо Куриери 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 09:00 не е избран SPORTAL - БНТ 5 - 0 McDonald's Медия Лига 14
08-06-2016 09:30 не е избран БНТ - TV 7 - McDonald's Медия Лига 26
14-06-2016 19:45 не е избран Лев Инс - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM БНТ - GOLD INS 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-06-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 21:45 Palmsbet stadium GOLD INS - БНТ - ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-06-2016 22:30 не е избран Хищниците - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-06-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-06-2016 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - ЖИВЕЛИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - DXC.technology 2 - 0 FINAL FOUR - Група А 1
01-07-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - БНТ 2 - 3 FINAL FOUR - Група А 2
02-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - FULLMAX *2 - 2 FINAL FOUR - Група А 3
03-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - СБОРНАЯ 2 - 1 FINAL FOUR
03-07-2016 11:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - FULLMAX 1 - 1* FINAL FOUR
04-07-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 00:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 5 - 8 PREMIER LEAGUE 13
06-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-07-2016 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC ALA GROUP 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2016 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
09-07-2016 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Вадиас - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
27-08-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2016 19:45 не е избран Лев Инс - DHL ФРЕЙТ 15 - 1 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 21:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 10 PREMIER LEAGUE 2
16-09-2016 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - ДЕЛТУМ - СУПЕР КУПА БАМФ
28-09-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
04-10-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 19:45 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 13 - 4 PREMIER LEAGUE 4
13-10-2016 09:30 не е избран ТЕМА СПОРТ - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 7
13-10-2016 09:30 не е избран БНТ - BTV ACTION 2 - 5 McDonald's Медия Лига 1
18-10-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 7 - 2 PREMIER LEAGUE 6
19-10-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
21-10-2016 09:30 не е избран БНТ - NOVA TV 1 - 3 McDonald's Медия Лига 2
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лев Инс - ФК Зебра 7 - 2 Група L 1
22-10-2016 11:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - Тяло пречиш ми 4 - 2 Група B 1
22-10-2016 14:00 Спорт парк Метал (Перник) DE ROSSI - Тяло пречиш ми 3 - 7 Група B 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Pirin2003-Blagoevgrad - Лев Инс 4 - 7 Група L 3
26-10-2016 09:30 не е избран VITOSHA NEWS - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 3
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
26-10-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 12:00 Каменица Арена DE ROSSI - Тяло пречиш ми 2 - 6 Група B 2
29-10-2016 15:00 Каменица Арена Тяло пречиш ми - Неудобните 0 - 0 Група B 2
01-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Изворна вода Бачково 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
04-11-2016 22:30 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 20:30 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
08-11-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 21:30 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
16-11-2016 09:30 не е избран БНТ - 24 ЧАСА 3 - 0 McDonald's Медия Лига 6
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 2 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Неудобните 4 - 2 Група B 3
20-11-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - DE ROSSI 7 - 1 Група B 3
24-11-2016 09:30 не е избран БНТ - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 5 - 4 McDonald's Медия Лига 4
26-11-2016 20:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми *4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
01-12-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2016 09:30 не е избран КАНАЛ 3 - БНТ 3 - 4 McDonald's Медия Лига 9
06-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
09-12-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-01-2017 17:00 Царско село Тяло пречиш ми - Лозен Сити 9 - 0 EFBET Пловдив 1
17-01-2017 21:45 не е избран SPM -ltd - Тяло пречиш ми 4 - 16 EFBET Пловдив 2
21-01-2017 13:00 не е избран Тяло пречиш ми - Bristol Rovers Bulgaria 4 - 6 EFBET Пловдив 3
28-01-2017 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тяло пречиш ми 0 - 5 EFBET Пловдив 4
04-02-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 EFBET Пловдив 5
07-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-02-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Наполи 2 - 2* ВТОРА ФАЗА
13-02-2017 20:45 не е избран ADIDAS - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 18:30 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2017 09:30 не е избран Bulgaria ON AIR - БНТ 1 - 5 McDonald's Медия Лига 5
21-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Easy TV Net 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
24-02-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-02-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Тяло пречиш ми 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-02-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Detoni EOOD 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
28-02-2017 09:30 не е избран БНТ - SPORTAL 4 - 3 McDonald's Медия Лига 8
28-02-2017 20:45 не е избран Лев Инс - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 1 - 0 PREMIER LEAGUE 12
05-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ветераните Благоевград 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лев Инс - АПФК Пловдив *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-03-2017 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 3 - 3* McDonald's Медия Лига 10
17-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2017 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 4 - 0 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2017 09:30 не е избран БНТ - VITOSHA NEWS 3 - 1 McDonald's Медия Лига 12
04-04-2017 09:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - БНТ 4 - 8 McDonald's Медия Лига 13
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2017 09:30 не е избран БНТ - Bulgaria ON AIR 5 - 1 McDonald's Медия Лига 14
13-04-2017 09:30 не е избран NOVA TV - БНТ 8 - 3 McDonald's Медия Лига 11
18-04-2017 09:30 не е избран 24 ЧАСА - БНТ 3 - 3 McDonald's Медия Лига 15
20-04-2017 00:00 не е избран Лев Инс - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - Лев Инс 2 - 2* FINAL FOUR
22-04-2017 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Лев Инс - VIP Dent 5 - 4 FINAL FOUR
25-04-2017 00:00 не е избран БНТ - ТЕМА СПОРТ 5 - 0 McDonald's Медия Лига 16
28-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Изворна вода Бачково 6 - 3 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
02-05-2017 09:30 не е избран SPORTAL - БНТ 9 - 2 McDonald's Медия Лига 17
03-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
08-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
16-05-2017 09:30 не е избран БНТ - КАНАЛ 3 4 - 2 McDonald's Медия Лига 18
17-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Лев Инс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
27-05-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - Тяло пречиш ми 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
20-06-2017 22:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 7
28-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Mentor Resort 11 - 0 PREMIER LEAGUE 16
29-06-2017 00:00 не е избран Виста - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
02-07-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
04-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 3 - 11 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
05-07-2017 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Carpe Diem FC 8 - 6 PREMIER LEAGUE 10
06-07-2017 22:30 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-07-2017 18:45 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
08-07-2017 21:00 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
10-07-2017 20:45 не е избран Драгалевци* - SANTOS* 2 - 10 Група C 1
18-07-2017 18:45 не е избран Тики-Така - Драгалевци* 11 - 1 Група C 2
26-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Драгалевци* - АБВ* 3 - 9 Група C 3
01-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Jaguares* - Драгалевци* 4 - 8 Група C 4
08-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Драгалевци* - Mtel* 5 - 2 Група C 5
29-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Rehau - КОМЕРЦ СОФИЯ *5 - 5 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Тренто - Тяло пречиш ми 1 - 4 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GO PETROLEUM 10 - 1 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2017 18:00 Спортен коплекс Замъка СБОРНАЯ - Лев Инс 4 - 4* СУПЕР КУПА БАМФ
13-09-2017 19:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
21-09-2017 19:00 Palmsbet stadium Лев Инс - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 10 - 0 ГРУПА B2 1
21-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Петролтех Трейдинг - Rehau 4 - 2 PREMIER LEAGUE 2
21-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 ГРУПА B2 1
26-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Rehau 9 - 9* PREMIER LEAGUE 4
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 9 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - Ескус Милк 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 10:00 АВАЛ АРЕНА (Панагюрище) Forever Young - Тяло пречиш ми 4 - 7 ГРУПА E3 1
10-10-2017 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - Rehau 7 - 4 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 12:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 2 - 3 ГРУПА B2 2
15-10-2017 14:00 ПАРК ДЪБНИКА "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 0 - 5 ГРУПА B2 2
17-10-2017 09:30 не е избран БНТ - 24 ЧАСА 3 - 2 McDonald's Медия Лига 1
18-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - FC BAUHAUS ARENA 3 - 10 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2017 09:30 не е избран NOVA TV - БНТ 3 - 3 McDonald's Медия Лига 2
25-10-2017 19:45 не е избран Лев Инс - Rehau 18 - 3 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 12:00 Общинско игрище Козлодуй Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 7 - 3 ГРУПА B2 3
28-10-2017 14:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 1 - 4 ГРУПА B2 3
28-10-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 3 - 9 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2017 09:30 не е избран БНТ - Bulgaria ON AIR 3 - 2 McDonald's Медия Лига 3
01-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - FC ALA GROUP 6 - 4 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Forever Young 4 - 1 ГРУПА E3 2
04-11-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
06-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - FC ALA GROUP 10 - 0 PREMIER LEAGUE 2
07-11-2017 09:30 не е избран BTV ACTION - БНТ 3 - 4 McDonald's Медия Лига 4
07-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - MAHARANI 10 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Rehau 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 13:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Лев Инс 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-11-2017 19:15 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 7
15-11-2017 00:00 не е избран Rehau - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
17-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Rehau - Бат' Динко и Приятели 6 - 14 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК"КРИСТА" ЛОМ 8 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-11-2017 09:30 не е избран VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 6
22-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - Rehau 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Петролтех Трейдинг 13 - 1 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 2 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - Fibank 1 - 11 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2017 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2017 09:30 не е избран БНТ - КАНАЛ 3 8 - 3 McDonald's Медия Лига 8
05-12-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Rehau 7 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2017 19:45 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
07-12-2017 18:45 не е избран Столичен Авто Транспорт - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
08-12-2017 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
08-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Тяло пречиш ми 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 00:00 не е избран Rehau - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
05-01-2018 20:00 Царско село Тяло пречиш ми* - Полиграфия Инфо* 6 - 2 Група B 1
12-01-2018 21:00 Царско село Тяло пречиш ми* - Whiskey United* 11 - 1 Група B 2
21-01-2018 18:00 не е избран Fresh Market* - Тяло пречиш ми* 1 - 1* Група B 3
27-01-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми* - Ел старс* 5 - 0 Група B 4
01-02-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-02-2018 21:00 не е избран Гърдова глава* - Тяло пречиш ми* 0 - 5 Група B 5
04-02-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 0 Западна конференция 17
06-02-2018 19:45 не е избран Rehau - Easy TV Net 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
07-02-2018 19:30 не е избран Лев Инс - Вършец 5 - 3 PREMIER LEAGUE 16
10-02-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми* - Winbet* 10 - 1 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 17:00 не е избран Тяло пречиш ми* - Кракра Перник* 1 - 3 ВТОРА ФАЗА
20-02-2018 09:30 не е избран БНР - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 9
20-02-2018 18:45 не е избран ФК Вадиас - Тяло пречиш ми 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-02-2018 21:45 не е избран Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
09-03-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
12-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-03-2018 09:30 не е избран 24 ЧАСА - БНТ 3 - 4 McDonald's Медия Лига 10
13-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - Rehau 4 - 1 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Serdika-Sofia 3 - 2 PREMIER LEAGUE 6
15-03-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - Лев Инс 4 - 9 PREMIER LEAGUE 15
16-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Африка Юнайтед 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
20-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Вадиас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2018 19:45 не е избран Fibank - Rehau 9 - 2 PREMIER LEAGUE 2
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ел Класико 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-04-2018 09:30 не е избран SPORTAL - БНТ 1 - 4 McDonald's Медия Лига 13
05-04-2018 20:45 не е избран Rehau - ВЕТ Юнайтед 9 - 5 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Rehau 12 - 5 PREMIER LEAGUE 4
12-04-2018 09:30 не е избран БНТ - BTV ACTION 7 - 3 McDonald's Медия Лига 11
12-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2018 09:30 не е избран Bulgaria ON AIR - БНТ 1 - 4 McDonald's Медия Лига 15
19-04-2018 09:30 не е избран БНТ - VITOSHANEWS.COM/BLITZ.BG 5 - 0 McDonald's Медия Лига 14
19-04-2018 18:45 Palmsbet stadium Rehau - Лев Инс 3 - 13 PREMIER LEAGUE 1
20-04-2018 20:45 не е избран Rehau - Петролтех Трейдинг 6 - 5 PREMIER LEAGUE 5
20-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 2 - 10 PREMIER LEAGUE 4
23-04-2018 00:00 не е избран Лев Инс - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2018 09:30 не е избран БНТ - NOVA TV 0 - 5 McDonald's Медия Лига 16
24-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - Ilinden United 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 3
29-04-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Ел Класико 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-04-2018 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
02-05-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Rehau 11 - 4 PREMIER LEAGUE 7
02-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ескус Милк 12 - 5 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2018 09:30 не е избран БНТ - SPORTAL 5 - 0 McDonald's Медия Лига 5
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 13 - 6 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2018 18:45 не е избран ING - Лев Инс 5 - 12 PREMIER LEAGUE 9
18-05-2018 21:45 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
20-05-2018 20:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Лев Инс 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2018 09:30 не е избран КАНАЛ 3 - БНТ 0 - 5 McDonald's Медия Лига 12
28-05-2018 00:00 не е избран Rehau - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2018 18:45 не е избран Лев Инс - MAHARANI 12 - 1 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 18:45 не е избран Rehau - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 18:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 18:45 не е избран Rehau - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Лев Инс 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Rehau 11 - 5 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Вършец - Лев Инс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 11
08-06-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
08-06-2018 21:45 не е избран Rehau - ФК Керамик 0 - 9 PREMIER LEAGUE 8
09-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
20-06-2018 20:45 не е избран ING - Rehau 8 - 4 PREMIER LEAGUE 13
20-06-2018 21:45 не е избран Лев Инс - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
23-06-2018 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
01-07-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2018 19:45 не е избран Вършец - Rehau 5 - 4 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 5 - 6 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2018 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 13
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 PREMIER LEAGUE 4
12-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 14
28-08-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Rehau 5 - 5 Източна конференция 1
28-08-2018 19:45 не е избран Лев Инс - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 1
11-09-2018 19:45 Palmsbet stadium Rehau - Актив комерс 2 - 7 Източна конференция 2
11-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Лев Инс 0 - 8 Източна конференция 2
12-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Easy TV Net 11 - 4 Западна конференция 2
18-09-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Тяло пречиш ми 2 - 5 Западна конференция 3
21-09-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Rehau 15 - 1 Източна конференция 3
21-09-2018 20:45 не е избран Лев Инс - PalmsBet 5 - 1 Източна конференция 3
22-09-2018 12:00 Grand hotel Varna Хулигани Пловдив - MFC Las Bellas 6 - 1 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 2
22-09-2018 16:00 Grand hotel Varna ФК "ПАРТИЗАН" - Хулигани Пловдив 0 - 5 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 3
22-09-2018 20:00 Grand hotel Varna Хулигани Пловдив - ФК Пирдоп 4 - 0 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 4
23-09-2018 11:00 Grand hotel Varna ФК СОД-DSC - Хулигани Пловдив 3 - 0 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 5
25-09-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 0 Западна конференция 4
26-09-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 4
26-09-2018 21:45 не е избран Rehau - ФК Керамик 0 - 5 Източна конференция 4
29-09-2018 12:30 Спортна София КФК Лев Инс - КФК SBORNAYA 2 - 1 Група А 1
29-09-2018 13:50 Спортна София КФК eDYNAMIX - КФК Лев Инс 2 - 3 Група А 2
29-09-2018 15:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК СЕВЕРОЗАПАД 1 - 4 Група А 3
29-09-2018 16:30 Спортна София КФК Уефалона - КФК Лев Инс 0 - 1 Група А 4
30-09-2018 10:10 Спортна София КФК Лев Инс - КФК FC WORDS 4 - 3 Елиминации
30-09-2018 11:00 Спортна София КФК Лев Инс - КФК Каталунците Кирчево 1 - 4 Елиминации
01-10-2018 00:00 не е избран Skypharm - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 9
01-10-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 7
02-10-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 0 - 0 Западна конференция 5
03-10-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 9 - 1 Източна конференция 5
09-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 1 Източна конференция 6
09-10-2018 21:45 не е избран Rehau - Bamboo Beach 2 - 5 Източна конференция 6
12-10-2018 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 4 Западна конференция 6
16-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Лев Инс 2 - 5 Източна конференция 7
17-10-2018 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Тяло пречиш ми 3 - 5 Западна конференция 1
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 Югозапад - група А 1
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 2 Лев Инс - Гадните Джиджовци 6 - 4 Югозапад - група B 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 2 Холандците - Тяло пречиш ми 2 - 5 Югозапад - група А 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - МФК Средногорец (Златица) 9 - 6 Югозапад - група А 3
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
21-10-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 8
22-10-2018 22:30 не е избран ГЕОДЕТ - Rehau 0 - 5 Източна конференция 7
24-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 8
25-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Rehau 14 - 5 Източна конференция 8
31-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - A.C.A.B. 3 - 5 Източна конференция 9
02-11-2018 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Лев Инс 1 - 12 Източна конференция 9
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1 Източна конференция 10
07-11-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Rehau 9 - 3 Източна конференция 10
09-11-2018 20:45 не е избран Лев Инс - Витоша Бистрица 12 - 2 Източна конференция 5
13-11-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 3 Източна конференция 11
14-11-2018 20:45 не е избран Rehau - SSV 2 - 11 Източна конференция 11
23-11-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ДСК Банка 3 - 2 Западна конференция 12
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
27-11-2018 19:45 Palmsbet stadium Rehau - Вършец 4 - 6 Източна конференция 13
01-12-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 15
01-12-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 15
05-12-2018 19:45 не е избран PalmsBet - Rehau 1 - 4 Източна конференция 14
12-12-2018 19:45 не е избран Rehau - iSTYLE 5 - 1 Източна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 14
05-01-2019 16:00 Царско село Софийска вода - Тяло пречиш ми 1 - 3 Palmsbet 1
11-01-2019 00:00 не е избран Ескус Милк - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 18
19-01-2019 13:00 не е избран Кракра Перник - Тяло пречиш ми 6 - 0 Palmsbet 3
23-01-2019 22:00 Царско село Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 3 - 3 Palmsbet 2
27-01-2019 10:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бучките 5 - 3 Palmsbet 4
01-02-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 0 Западна конференция 10
01-02-2019 18:45 не е избран Лев Инс - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 14
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
01-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Rehau 5 - 0 Източна конференция 16
01-02-2019 19:45 не е избран Rehau - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 19
04-02-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - Лев Инс 3 - 11 Източна конференция 17
04-02-2019 19:45 не е избран Rehau - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3 Източна конференция 17
11-02-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тяло пречиш ми 3 - 3 Palmsbet 5
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2 Източна конференция 18
11-02-2019 20:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Rehau 6 - 5 Източна конференция 18
13-02-2019 18:45 не е избран ING - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 16
13-02-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Rehau 0 - 5 Източна конференция 12
17-02-2019 12:00 не е избран Витоша Бистрица - Тяло пречиш ми 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
20-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 4 Западна конференция 19
20-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК Керамик 4 - 5 Източна конференция 12
21-02-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - Тяло пречиш ми 2 - 3 Западна конференция 13
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 Западна конференция 11
01-03-2019 19:00 Царско село Приятели - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Intellect 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2019 20:45 не е избран Rehau - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Магьосниците 2 - 4 ВТОРА ФАЗА
20-03-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Rehau 15 - 4 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
23-03-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Лев Инс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2019 21:45 не е избран Rehau - ГЕОДЕТ 9 - 6 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2019 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - Тяло пречиш ми 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-04-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Rehau 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
02-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2019 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Rehau 7 - 6 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2019 21:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ФК"Мизия" 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Rehau - V-TAC EUROPE 6 - 3 CHAMPIONSHIP 6
10-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Вършец - Тяло пречиш ми 0 - 3 PREMIER LEAGUE 4
13-04-2019 15:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Лев Инс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
17-04-2019 21:45 не е избран Rehau - DSV 14 - 4 CHAMPIONSHIP 11
24-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Актив комерс 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
30-04-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Rehau 7 - 1 CHAMPIONSHIP 1
01-05-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-05-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
03-05-2019 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
07-05-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Тяло пречиш ми 6 - 6 PREMIER LEAGUE 8
08-05-2019 21:45 не е избран SSV - Rehau 0 - 4 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
16-05-2019 21:45 не е избран Rehau - PalmsBet 8 - 5 CHAMPIONSHIP 9
17-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 10
22-05-2019 18:45 не е избран ING - Rehau 10 - 5 CHAMPIONSHIP 10
28-05-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2019 20:45 не е избран Rehau - Easy TV Net 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
01-06-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
04-06-2019 18:45 не е избран Лев Инс - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2019 21:45 не е избран ДСК Банка - Rehau 5 - 4 CHAMPIONSHIP 12
06-06-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
10-06-2019 20:45 не е избран Вършец - Лев Инс 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
12-06-2019 20:45 не е избран Rehau - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 9 CHAMPIONSHIP 13
18-06-2019 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 19 - 2 PREMIER LEAGUE 14
18-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Тяло пречиш ми 1 - 4 PREMIER LEAGUE 14
19-06-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Rehau 9 - 5 CHAMPIONSHIP 14
24-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тяло пречиш ми 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
25-06-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Лев Инс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Лев Инс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-07-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 0 PREMIER LEAGUE 1
03-07-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2019 20:45 не е избран Сердика - Rehau 9 - 3 CHAMPIONSHIP 16
06-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - Лев Инс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 12:15 Терен 2 - Младежки център Лев Инс - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-07-2019 18:45 не е избран Rehau - A.C.A.B. 5 - 2 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Milky Group Bio 2 - 1 PREMIER LEAGUE 17
09-07-2019 20:00 не е избран ФК Керамик - Лев Инс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 17