България

Митко Господинов Димитров

клубове

роден на: 27.12.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
18-03-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК Гарата 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
19-03-2014 20:00 ВСИ 1 терен Гражданите - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 3
31-03-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
09-04-2014 19:30 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
21-04-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
08-05-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Криско 0 - 3 ВИСША ЛИГА 7
12-05-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
29-05-2014 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 2 ВИСША ЛИГА 9
06-06-2014 19:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ВИСША ЛИГА 10
20-06-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 12
27-06-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Спартак 3 - 4 ВИСША ЛИГА 13
02-07-2014 20:00 ВСИ 1 терен ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 5 - 10 ВИСША ЛИГА 14
09-07-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
14-07-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 2 - 8 ВИСША ЛИГА 11
26-08-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 16
01-09-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Гражданите 2 - 5 ВИСША ЛИГА 17
08-09-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 ВИСША ЛИГА 18
15-09-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - BONELLI 1 - 2 ВИСША ЛИГА 19
25-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 20
07-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 22
16-10-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 6 ВИСША ЛИГА 23
27-10-2014 00:00 не е избран ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 25
29-10-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 8 ВИСША ЛИГА 24
03-11-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Десант-68 5 - 0 ВИСША ЛИГА 21
05-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 26
11-11-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Мас Гранде 3 - 3 ВИСША ЛИГА 27
20-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 29
25-11-2014 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 8 ВИСША ЛИГА 28
11-12-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 5 ВИСША ЛИГА 30
10-03-2015 20:00 Авангард ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 7 ВИСША ЛИГА 1
17-03-2015 21:00 Авангард Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
23-03-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 5 - 6 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 13 - 5 ВИСША ЛИГА 4
16-04-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Kamenitza-Интернационал 9 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 16:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
30-04-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
07-05-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - King Games 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2015 20:00 СЦ Арена Космос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ВИСША ЛИГА 8
19-05-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 2 - 3 ВИСША ЛИГА 9
24-05-2015 11:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ХЪШОВЕ 5 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
28-05-2015 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 4 ВИСША ЛИГА 10
31-05-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 2 Вътрешни квалификации ААЛ
03-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
07-06-2015 19:00 СЦ Арена МФК "Булгари" - King Games 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Гражданите 4 - 4 ВИСША ЛИГА 12
16-06-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 13
20-06-2015 18:00 СЦ Арена King Games - Гаднярите Самоков 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 5 - 4 ВИСША ЛИГА 14
28-06-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 15
02-07-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 0 ВИСША ЛИГА 16
03-07-2015 20:00 СЦ Берое - открито АПФК Пловдив - King Games 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-07-2015 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ King Games - ESPRIT BRIGADA 2 - 2* FINAL FOUR 1
01-08-2015 11:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ЕЛ ГАЛАКТИКОС - King Games 3 - 1 FINAL FOUR 2
01-08-2015 18:15 Спортен комплекс КАМЧИЯ King Games - Plomari Антилопите 4 - 1 FINAL FOUR 3
24-08-2015 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 6 - 3 ВИСША ЛИГА 17
31-08-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 18
10-09-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 20
17-09-2015 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Криско 7 - 5 ВИСША ЛИГА 21
28-09-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 1 ВИСША ЛИГА 22
02-10-2015 20:00 Авангард ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Космос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 23
06-10-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 11 ВИСША ЛИГА 19
13-10-2015 21:00 Авангард Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 24
18-10-2015 10:00 не е избран EM Stars - Жокери 2 - 0 LIEBHERR CUP Група Б 1
18-10-2015 11:00 не е избран ФК Изпарители - EM Stars 1 - 4 LIEBHERR CUP Група Б 2
18-10-2015 13:30 не е избран EM Stars - Учебен център 5 - 2 LIEBHERR CUP Елиминации
18-10-2015 15:00 не е избран EM Stars - D-TOX 3 - 1 LIEBHERR CUP Елиминации
18-10-2015 16:00 не е избран Dream Team - EM Stars *0 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
26-10-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 25
01-11-2015 11:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - King Games 3 - 2 Група C 1
01-11-2015 14:00 Игрище зад централна поща БНТ - King Games 4 - 2 Група C 1
04-11-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 3 ВИСША ЛИГА 26
09-11-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2 ВИСША ЛИГА 27
15-11-2015 11:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - БНТ 1 - 1 Група C 2
15-11-2015 17:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 2 Група C 2
24-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Младежка 1 0 - 4 ВИСША ЛИГА 28
29-11-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM King Games - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 4 - 2 Група C 3
29-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM БНТ - King Games 4 - 1 Група C 3
03-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Десант-68 1 - 4 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
16-12-2015 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК ХАОС 4 - 1 Финални плейофи
20-12-2015 15:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Racing Club 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Old School - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 18:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 16:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - БРЕСТНИК 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
24-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 2
15-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 8 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Спартак - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 14 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Десант-68 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 15 - 6 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11 ВИСША ЛИГА 7
26-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 10 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 4 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Младежка 1 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 2 - 15 ВИСША ЛИГА 12
24-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
01-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 17 ВИСША ЛИГА 14
14-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 15
20-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 1
21-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 4 Втора шестица 2
05-07-2016 00:00 не е избран ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Спартак 5 - 0 Втора шестица 4
05-07-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 4 Втора шестица 5
06-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 0 Втора шестица 3
19-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 6 Финални плейофи
30-08-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
06-09-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 9 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 3
27-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 1 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 12 ВИСША ЛИГА 4
04-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
19-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6 ВИСША ЛИГА 7
26-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 8
29-10-2016 09:05 Терен 1 - Младежки център EM Stars - Шпорите 2 - 1 LIEBHERR CUP Група Г 1
29-10-2016 10:50 Терен 1 - Младежки център San Paulo - EM Stars 0 - 5 LIEBHERR CUP Група Г 2
29-10-2016 12:35 Терен 2 - Младежки център EM Stars - АФК Жълтата подводница 5 - 1 LIEBHERR CUP Група Г 3
29-10-2016 14:30 Терен 2 - Младежки център EM Stars - Дюшекчиичии 0 - 5 LIEBHERR CUP Елиминации
31-10-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 5 - 8 ВИСША ЛИГА 9
17-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 3 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 4 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 15
15-03-2017 20:30 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 5 - 3 ВИСША ЛИГА 18
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 13 - 2 ВИСША ЛИГА 21
27-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 5 - 5 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 0 ВИСША ЛИГА 24
20-05-2017 09:00 Терен 3 - Младежки център EM Stars - Legends 4 - 2 LIEBHERR CUP Група Б 1
20-05-2017 11:00 Терен 1 - Младежки център ФК Долняците - EM Stars 1 - 9 LIEBHERR CUP Група Б 2
20-05-2017 13:00 Терен 1 - Младежки център EM Stars - Динамит 4 - 0 LIEBHERR CUP Група Б 3
25-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-05-2017 09:40 Терен 1 - Младежки център EM Stars - АФК Жълтата подводница 1 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
27-05-2017 11:30 Терен 2 - Младежки център EM Stars - Dream Team 2 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
27-05-2017 13:00 Терен 1 - Младежки център Жокери - EM Stars 0 - 1 LIEBHERR CUP Елиминации
30-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 9 - 2 ВИСША ЛИГА 25
09-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 26
20-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 4 - 8 ВИСША ЛИГА 27
22-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2017 19:30 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 29
22-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
12-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
14-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
29-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Малкото Пони 8 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-10-2017 11:00 Релакс Арена (Пазарджик) ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Serdika-Sofia 6 - 4 ГРУПА E4 1
07-10-2017 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ГРУПА E4 2
10-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 3 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
25-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
29-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
03-12-2017 13:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 5 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
14-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
15-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
29-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
01-04-2018 16:00 Игрище Ловен парк ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
12-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
18-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
26-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
10-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
26-05-2018 11:30 Терен 1 - Младежки център EM Stars - ФК Изпарители 6 - 0 LIEBHERR CUP Група Б 2
26-05-2018 13:00 Терен 1 - Младежки център Power Team - EM Stars 0 - 5 LIEBHERR CUP Група Б 3
26-05-2018 15:00 Терен 2 - Младежки център EM Stars - Спартак 2 - 1 LIEBHERR CUP Елиминации
26-05-2018 16:00 Терен 1 - Младежки център Dream Team - EM Stars *0 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
31-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
03-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
14-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 9 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
13-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - 20 Super Hot 4 - 1 СУПЕР Лига 7 1
19-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - ХАОС 5 - 6 СУПЕР Лига 7 2
19-09-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
24-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - 20 Super Hot 3 - 3 СУПЕР Лига 7 3
25-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - 20 Super Hot 9 - 6 СУПЕР Лига 7 4
08-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FC Lauta Hools 3 - 7 СУПЕР Лига 7 5
09-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - 20 Super Hot 5 - 7 СУПЕР Лига 7 6
18-10-2018 20:00 не е избран ПИМ - Хасково - Redics 5 - 0 Висша лига - Хасково 3
18-10-2018 20:00 не е избран Мамата - ПИМ - Хасково 1 - 3 Висша лига - Хасково 9
22-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - ПИМ - Хасково 1 - 2 Висша лига - Хасково 2
23-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FA Plovdiv 2 - 4 СУПЕР Лига 7 7
25-10-2018 20:00 не е избран Невидимите - ПИМ - Хасково 2 - 3 Висша лига - Хасково 4
30-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 20:00 не е избран Redics - ПИМ - Хасково 0 - 5 Висша лига - Хасково 12
01-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - 20 Super Hot 6 - 3 СУПЕР Лига 7 8
01-11-2018 20:00 не е избран ПИМ - Хасково - #givemeLOVE 4 - 1 Висша лига - Хасково 5
04-11-2018 00:00 ГПЧЕ "Ромен Ролан" Еко Асорти - Мечкарево - ПИМ - Хасково *2 - 2 Югоизток - група А 1
04-11-2018 00:00 Игрище зад централна поща ПИМ - Хасково - Лаос *3 - 3 Югоизток - група А 2
04-11-2018 00:00 Игрище зад централна поща ПИМ - Хасково - UEFALONA 3 - 5 Югоизток - група А 3
04-11-2018 09:00 Игрище зад централна поща ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 3 Югоизток - група B 1
04-11-2018 11:30 Игрище зад централна поща Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 0 Югоизток - група B 2
07-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
07-11-2018 20:00 не е избран ПИМ - Хасково - Невидимите 5 - 0 Висша лига - Хасково 13
07-11-2018 20:00 не е избран #givemeLOVE - ПИМ - Хасково - Висша лига - Хасково 14
12-11-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - 20 Super Hot 0 - 5 СУПЕР Лига 7 10
13-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
14-11-2018 20:00 не е избран Българе - ПИМ - Хасково - Висша лига - Хасково 15
14-11-2018 20:00 не е избран ПИМ - Хасково - К'во да ви кажа - Висша лига - Хасково 16
15-11-2018 20:00 не е избран К'во да ви кажа - ПИМ - Хасково 0 - 3 Висша лига - Хасково 7
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - АПФК Пловдив 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
21-11-2018 20:00 не е избран ПИМ - Хасково - Мамата 5 - 0 Висша лига - Хасково 18
22-11-2018 20:00 не е избран ПИМ - Хасково - Куцмaника 5 - 0 Висша лига - Хасково 8
22-11-2018 20:00 КОС Авеню Куцмaника - ПИМ - Хасково - Висша лига - Хасково 17
24-11-2018 00:00 не е избран ФК Даяна - ПИМ - Хасково 5 - 0 Югоизток - група D 3
24-11-2018 00:00 не е избран ПИМ - Хасково - FC WORDS 0 - 5 Югоизток - група D 2
24-11-2018 00:00 не е избран ПИМ - Хасково - АФК Гробарите 0 - 5 Югоизток - група D 1
25-11-2018 10:15 Каменица Арена - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК ''Граничар'' - Кирково 0 - 5 Югоизток - група B 1
25-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 2 РЕМИЗА - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 Югоизток - група B 2
25-11-2018 16:00 Каменица Арена - терен 1 КАМИТЕ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 Югоизток - група B 3
26-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 12
29-11-2018 20:00 не е избран Феникс - ПИМ - Хасково - Висша лига - Хасково 10
03-12-2018 00:00 не е избран 20 Super Hot - БОРА 0 - 5 СУПЕР Лига 7 13
04-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
29-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Футболна Академия 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
13-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Маламир - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 17 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Активлайф 7 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
27-01-2019 12:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Илюминати 11 - 7 ЗИМНА ЛИГА 6
05-02-2019 20:00 СЦ Оптимум ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 ЗИМНА ЛИГА 8
12-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Траките 2017 - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 11 ЗИМНА ЛИГА 9
23-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
01-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
04-03-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ХАОС 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
05-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7 ЗИМНА ЛИГА 13
12-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
18-03-2019 20:30 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - ФК Самурай 3 - 9 СУПЕР Лига 7 14
19-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бирен Спортист 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
24-03-2019 16:00 СЦ Оптимум ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Активлайф 6 - 4 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Хобити ФК - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 15
02-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
02-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - Футболна Академия 0 - 5 СУПЕР Лига 7 16
04-04-2019 20:00 КОС Авеню ПИМ - Хасково - Българе 9 - 2 Висша лига - Хасково 6
07-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Футболна Академия 4 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Бунарджика *2 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
16-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
17-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
18-04-2019 20:00 КОС Авеню ПИМ - Хасково - Уефалона отложен Висша лига 2018/2019 2
22-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
25-04-2019 20:00 не е избран К'во да ви кажа - ПИМ - Хасково 0 - 2 Висша лига 2018/2019 3
30-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
01-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
02-05-2019 20:00 КОС Авеню ПИМ - Хасково - #givemeLOVE 5 - 0 Висша лига 2018/2019 4
08-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - Old School 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
09-05-2019 20:00 КОС Авеню Куцмaника - ПИМ - Хасково 1 - 5 Висша лига 2018/2019 5
14-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 8 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
21-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-05-2019 20:00 КОС Авеню Феникс - ПИМ - Хасково 1 - 11 Висша лига 2018/2019 7
28-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
30-05-2019 20:00 КОС Авеню ПИМ - Хасково - Българе 7 - 1 Висша лига 2018/2019 6
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 25
04-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 11 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - FC FIGHTERS 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
30-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
02-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 19 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
08-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Футбол Радар - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
15-07-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Футбол Радар 6 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
17-07-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
22-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 4 - 2 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
24-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Активлайф - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 4 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП