Бургас

Георги Андонов Праматаров

клубове

роден на: 20.05.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 11
n/a не е избран FC WORDS - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 12
n/a не е избран ОПТИМИСТ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 PREMIER LEAGUE 13
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 14
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC Canarios PREMIER LEAGUE 15
n/a не е избран Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран ОПТИМИСТ - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран ОПТИМИСТ - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 22
n/a не е избран ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 23
n/a не е избран FC Canarios - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 24
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 26
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 27
n/a не е избран ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 3
n/a не е избран FC Canarios - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 4
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS PREMIER LEAGUE 5
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 6
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 7
n/a не е избран Мон-Крис - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 4
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие НЕДЕЛНА ЛИГА 5
n/a не е избран ОПТИМИСТ - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 8
n/a не е избран ДЕЛТУМ - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 9
n/a не е избран карамел - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
n/a не е избран ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
n/a не е избран Пирне - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 15
n/a не е избран Мон-Крис - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 16
n/a не е избран FC WORDS - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 17
n/a не е избран ОПТИМИСТ - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 1 18
n/a не е избран МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 19
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Пирне НЕДЕЛНА ЛИГА 1 20
26-04-2015 15:00 Атлетик Арена ОПТИМИСТ - ФК РУСЕ 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 2 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
24-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Перла 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
31-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 9 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
07-06-2015 20:00 не е избран ТРАНСВАГОН - ОПТИМИСТ 1 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
14-06-2015 21:00 не е избран ФК Красико Спорт - ОПТИМИСТ 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
21-06-2015 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS BURGAS 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
21-06-2015 21:00 не е избран ОПТИМИСТ - Сарафово 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
28-06-2015 21:00 не е избран ОПТИМИСТ - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
28-06-2015 21:00 не е избран карамел - ОПТИМИСТ 1 - 11 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
05-07-2015 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Сити 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
07-07-2015 21:00 не е избран BSFL - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
12-07-2015 19:00 не е избран ОПТИМИСТ - OLD BOYS 7 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
14-07-2015 20:00 не е избран БМФ Порт Бургас - ОПТИМИСТ 1 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
19-07-2015 20:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ОПТИМИСТ 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
21-07-2015 20:00 не е избран Черно Море - ОПТИМИСТ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
26-07-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - ОПТИМИСТ 6 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
23-08-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 БМФ Порт Бургас - ОПТИМИСТ 8 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
30-08-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - БУНДЕСТИМ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
06-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ОПТИМИСТ 5 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
13-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - карамел 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
27-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - ОПТИМИСТ 1 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
04-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ОПТИМИСТ 4 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
11-10-2015 20:15 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - Перла 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
18-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ТРАНСВАГОН - ОПТИМИСТ 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
01-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
08-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ДЕЛТУМ 2 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
10-11-2015 18:30 Каменица Арена - терен 1 .............. - ОПТИМИСТ 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
17-11-2015 20:30 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ОПТИМИСТ 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
22-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 8 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
24-11-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - BSFL 8 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
24-11-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS BURGAS 4 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
20-03-2016 17:00 Игрище зад централна поща ОПТИМИСТ - ШАШ 7 - 3 Група P 3
10-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Лазур Сити 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
16-04-2016 10:00 Спортен комплекс Шампиони ОПТИМИСТ - Актив комерс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - ОПТИМИСТ 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
24-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - ОПТИМИСТ 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
08-05-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - ОПТИМИСТ 6 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
29-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
05-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - ОПТИМИСТ 7 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
12-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - BSFL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
19-06-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
26-06-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - мон-крис А 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
03-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 5 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
10-07-2016 12:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
17-07-2016 12:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Blacksy 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
17-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ИТО-ГАРД 5 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
24-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - OLD BOYS 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
26-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - ОПТИМИСТ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
31-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - Пирне 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
11-09-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ЗИГ-ЗАГ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
18-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
02-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - FC Canarios 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
09-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - ОПТИМИСТ 4 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
16-10-2016 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - Мон-Крис 3 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
23-10-2016 12:15 Терен 3 - Младежки център ОПТИМИСТ - Блясък 8 - 5 Група B 2
23-10-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център ne - ОПТИМИСТ 4 - 5 Група B 3
27-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
30-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ОПТИМИСТ 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
06-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
13-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ИТО-ГАРД 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
20-11-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ОПТИМИСТ - Maska Lens 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
22-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - ПОМОРИЕ 2 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
27-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
29-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
04-12-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
11-03-2017 12:00 Комплекс Трендафила А ОТБОРЪТ - ОПТИМИСТ 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2017 16:00 Каменица Арена ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2017 18:00 Мини футболно игрище Ботевград VIP Dent - ОПТИМИСТ 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ОПТИМИСТ 6 - 1 FINAL FOUR
30-04-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
07-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - ОПТИМИСТ 2 - 10 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
14-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 7 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
21-05-2017 18:00 Каменица Арена - терен 1 Пирне - ОПТИМИСТ 5 - 10 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
28-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
04-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 7 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
11-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - карамел 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
18-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
25-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Пирне 5 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
02-07-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон-Крис 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
03-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - Мон-Крис отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
10-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
10-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
17-09-2017 00:00 не е избран МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
17-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
24-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - карамел 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
01-10-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Сити 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
01-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ 2 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
08-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - жълтата подводница 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-10-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-10-2017 10:00 Игрище Провадия МФК Макао - ОПТИМИСТ 5 - 0 ГРУПА D1 1
22-10-2017 15:00 Игрище Провадия ОПТИМИСТ - Блясък 5 - 0 ГРУПА D1 3
29-10-2017 00:00 не е избран Team Fox - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
02-12-2017 16:00 Градски стадион Несебър МФК Моряците - ОПТИМИСТ 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2018 14:00 Терен 2 - Младежки център ОПТИМИСТ - ФК Кюстендил 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
24-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - FC WORDS 6 - 0 PREMIER LEAGUE 3
28-04-2018 14:00 СЦ Арена ФК СТАРО СЕЛО 777 - ОПТИМИСТ 4 - 9 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
15-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
22-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2018 12:00 СЦ Арена ОПТИМИСТ - Serdika-Sofia 10 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-06-2018 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - Milky Group Bio 4 - 4* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 10:45 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - АФК ВЕРЕЯ 1995 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие 9 - 5 PREMIER LEAGUE 8
10-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон-Крис 6 - 6 PREMIER LEAGUE 7
12-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
28-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ОПТИМИСТ 7 - 6 PREMIER LEAGUE 10
28-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 6 - 7 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 4 - 11 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ 3 - 1 PREMIER LEAGUE 4
25-09-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон крис 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ОПТИМИСТ 2 - 6 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие 8 - 4 PREMIER LEAGUE 9
30-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 6 - 0 PREMIER LEAGUE 10
06-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 5 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ОПТИМИСТ 3 - 8 PREMIER LEAGUE 12
20-11-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC Canarios 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
27-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - ОПТИМИСТ 4 - 14 PREMIER LEAGUE 6
04-12-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон крис - ОПТИМИСТ 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14