Пловдив

Димитър Асенов Георгиев

клубове

роден на: 06.12.1986

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 11
n/a не е избран FC WORDS - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 12
n/a не е избран ОПТИМИСТ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 PREMIER LEAGUE 13
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 14
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC Canarios PREMIER LEAGUE 15
n/a не е избран Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран ОПТИМИСТ - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран ОПТИМИСТ - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 22
n/a не е избран ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 23
n/a не е избран FC Canarios - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 24
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 26
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 27
n/a не е избран ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 3
n/a не е избран FC Canarios - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 4
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS PREMIER LEAGUE 5
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 6
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 7
n/a не е избран Мон-Крис - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 4
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие НЕДЕЛНА ЛИГА 5
n/a не е избран ОПТИМИСТ - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 8
n/a не е избран ДЕЛТУМ - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 9
n/a не е избран карамел - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
n/a не е избран ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
n/a не е избран Пирне - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 15
n/a не е избран Мон-Крис - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 16
n/a не е избран FC WORDS - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 17
n/a не е избран ОПТИМИСТ - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 1 18
n/a не е избран МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 19
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Пирне НЕДЕЛНА ЛИГА 1 20
17-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
19-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ФК Даяна 3 - 9 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 3
03-04-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 4 - 6 ВИСША ЛИГА 4
10-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ФК Даяна 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
08-05-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 7
20-05-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 0 - 8 ВИСША ЛИГА 8
29-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 5 - 8 ВИСША ЛИГА 10
12-06-2014 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 1 ВИСША ЛИГА 11
17-06-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 12
25-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 13
02-07-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 14
09-07-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
26-08-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 0 - 9 ВИСША ЛИГА 16
02-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ФК Спартак 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
14-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Даяна 3 - 17 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 6 - 7 ВИСША ЛИГА 19
23-09-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
30-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - BONELLI 3 - 1 ВИСША ЛИГА 21
09-10-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 4 - 10 ВИСША ЛИГА 22
15-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 3 - 2 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 0 - 3 ВИСША ЛИГА 24
30-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Балканска Гозба 6 - 2 ВИСША ЛИГА 25
06-11-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 26
10-11-2014 00:00 не е избран ФК Даяна - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
18-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 28
25-11-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Мас Гранде 7 - 5 ВИСША ЛИГА 29
11-12-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 5 ВИСША ЛИГА 30
10-03-2015 20:00 Авангард ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 7 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
30-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Лаос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 6 - 1 ВИСША ЛИГА 5
19-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - ФК Даяна 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
26-04-2015 15:00 Атлетик Арена ОПТИМИСТ - ФК РУСЕ 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 2 - 1 ВИСША ЛИГА 7
03-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 2 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
10-05-2015 16:00 СЦ Арена ФК Даяна - Върколаците (Лев Инс) 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 10 - 0 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
24-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Перла 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
25-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Марица *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 9 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
03-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
07-06-2015 20:00 не е избран ТРАНСВАГОН - ОПТИМИСТ 1 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
14-06-2015 21:00 не е избран ФК Красико Спорт - ОПТИМИСТ 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-06-2015 20:30 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS BURGAS 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
21-06-2015 21:00 не е избран ОПТИМИСТ - Сарафово 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
23-06-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 14
26-06-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 12
28-06-2015 21:00 не е избран ОПТИМИСТ - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
28-06-2015 21:00 не е избран карамел - ОПТИМИСТ 1 - 11 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
02-07-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 0 ВИСША ЛИГА 16
05-07-2015 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Сити 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
06-07-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 3 - 8 ВИСША ЛИГА 17
07-07-2015 21:00 не е избран BSFL - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
08-07-2015 21:00 Авангард ФК Даяна - Космос 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
12-07-2015 19:00 не е избран ОПТИМИСТ - OLD BOYS 7 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
14-07-2015 20:00 не е избран БМФ Порт Бургас - ОПТИМИСТ 1 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
19-07-2015 20:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ОПТИМИСТ 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
21-07-2015 20:00 не е избран Черно Море - ОПТИМИСТ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
26-07-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - ОПТИМИСТ 6 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
23-08-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 БМФ Порт Бургас - ОПТИМИСТ 8 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
25-08-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Даяна 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-08-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - БУНДЕСТИМ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
06-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ОПТИМИСТ 5 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
07-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 19
10-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 0 - 3 ВИСША ЛИГА 20
13-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - карамел 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
16-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 ВИСША ЛИГА 21
20-09-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
24-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 1 - 2 ВИСША ЛИГА 22
27-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - ОПТИМИСТ 1 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
30-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 3 - 6 ВИСША ЛИГА 23
04-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ОПТИМИСТ 4 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
05-10-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Младежка 1 4 - 4 ВИСША ЛИГА 18
11-10-2015 20:15 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - Перла 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
15-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 8 - 4 ВИСША ЛИГА 24
18-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ТРАНСВАГОН - ОПТИМИСТ 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 2 - 8 ВИСША ЛИГА 25
01-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
02-11-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 26
08-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ДЕЛТУМ 2 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
10-11-2015 18:30 Каменица Арена - терен 1 .............. - ОПТИМИСТ 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
11-11-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2015 20:30 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ОПТИМИСТ 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
22-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 8 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
24-11-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - BSFL 8 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
24-11-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS BURGAS 4 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
25-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Космос - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 28
02-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 8 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - La Masia 2 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 14:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АПФК Пловдив 0 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център СОКОЛ 2015 - БРЕСТНИК 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Сабрина 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 18:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 16:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - БРЕСТНИК 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
23-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Спартак 10 - 0 ВИСША ЛИГА 1
27-02-2016 17:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
01-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 2
10-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 4 CALCIO 1
15-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 2 - 4 ВИСША ЛИГА 3
15-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ВИС-2 4 - 8 CALCIO 2
20-03-2016 17:00 Игрище зад централна поща ОПТИМИСТ - ШАШ 7 - 3 Група P 3
23-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 5 - 4 CALCIO 3
30-03-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - AFC Cvet Junior 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Даяна 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 7 - 0 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Младежка 1 4 - 0 ВИСША ЛИГА 5
10-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 0 CALCIO 4
10-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Лазур Сити 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
12-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 6
13-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - БРЕСТНИК 2 - 1 CALCIO 5
16-04-2016 10:00 Спортен комплекс Шампиони ОПТИМИСТ - Актив комерс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - ОПТИМИСТ 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
19-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
24-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - ОПТИМИСТ 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
26-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Danika 8 - 1 CALCIO 6
02-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
05-05-2016 21:00 СЦ Арена Криско - БРЕСТНИК 2 - 7 CALCIO 7
08-05-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
10-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 10
11-05-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Old School 5 - 3 CALCIO 8
13-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 11
15-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - ОПТИМИСТ 6 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
17-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 12
17-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Avengers - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 10
23-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - БРЕСТНИК 1 - 2 CALCIO 9
23-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 13
27-05-2016 00:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 5 CALCIO 11
29-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
31-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 Група D 1
05-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - ОПТИМИСТ 7 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
07-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Dream Team - БРЕСТНИК 4 - 10 Група D 2
12-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - BSFL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
14-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Даяна 2 - 4 Втора шестица 1
19-06-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
22-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
22-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 4
26-06-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - мон-крис А 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
27-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
28-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Десант-68 6 - 3 Втора шестица 2
03-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 5 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
06-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 0 Втора шестица 3
06-07-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 0 OPEN CUP ГФЛ
10-07-2016 12:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
12-07-2016 00:00 не е избран ФК Спартак - ФК Даяна 0 - 5 Втора шестица 5
17-07-2016 12:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Blacksy 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
17-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ИТО-ГАРД 5 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
24-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - OLD BOYS 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
26-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - ОПТИМИСТ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
31-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - Пирне 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
30-08-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 5 - 6 ВИСША ЛИГА 2
11-09-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ЗИГ-ЗАГ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
14-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - БРЕСТНИК 0 - 3 LA LIGA 1
18-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
18-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
20-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 8 - 5 LA LIGA 2
20-09-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 4
28-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
02-10-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Old School - БРЕСТНИК 1 - 4 LA LIGA 3
02-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - FC Canarios 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
04-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ФК Даяна 0 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - ОПТИМИСТ 4 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
16-10-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Сборная 4 - 3 LA LIGA 4
16-10-2016 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - Мон-Крис 3 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
18-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
19-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 5 - 5* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
23-10-2016 12:15 Терен 3 - Младежки център ОПТИМИСТ - Блясък 8 - 5 Група B 2
23-10-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център ne - ОПТИМИСТ 4 - 5 Група B 3
25-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - БРЕСТНИК 2 - 0 LA LIGA 5
25-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 6 - 5 ВИСША ЛИГА 8
27-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
30-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ОПТИМИСТ 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
02-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
08-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 8 - 6 LA LIGA 6
09-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 9
13-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ИТО-ГАРД 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
15-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - БРЕСТНИК 3 - 5 LA LIGA 7
15-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 10
20-11-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ОПТИМИСТ - Maska Lens 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
22-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - ПОМОРИЕ 2 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
22-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 4 - 3 LA LIGA 8
22-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 4 ВИСША ЛИГА 11
27-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
29-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
04-12-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
10-12-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 8 - 6 ВИСША ЛИГА 13
01-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 3 - 5 ВИСША ЛИГА 14
02-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Космос - БРЕСТНИК 1 - 15 LA LIGA 10
05-03-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 5 - 3 LA LIGA 9
07-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 15
11-03-2017 12:00 Комплекс Трендафила MПИ - ОПТИМИСТ 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 6 - 13 LA LIGA 11
14-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 10 LA LIGA 12
15-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 8 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 2 LA LIGA 13
21-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 16
26-03-2017 16:00 Каменица Арена ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 2 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 8 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 18
09-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - БРЕСТНИК 7 - 1 Bundesliga 1
11-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 5 - 5 Bundesliga 2
12-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 8 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 10 ВИСША ЛИГА 20
21-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 6 - 4 Bundesliga 3
22-04-2017 18:00 Мини футболно игрище Ботевград VIP Dent - ОПТИМИСТ 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ОПТИМИСТ 6 - 1 FINAL FOUR
25-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 7 - 2 ВИСША ЛИГА 21
26-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 2 Bundesliga 4
30-04-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
02-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 22
03-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 8 - 4 Bundesliga 5
07-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - ОПТИМИСТ 2 - 10 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
09-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 12 ВИСША ЛИГА 23
10-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 7 - 3 Bundesliga 6
12-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 7 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
16-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 11 - 4 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 Bundesliga 7
21-05-2017 18:00 Каменица Арена - терен 1 Пирне - ОПТИМИСТ 5 - 10 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
26-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - БРЕСТНИК 6 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
30-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 10 ВИСША ЛИГА 25
31-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 3 - 2 Bundesliga 8
04-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 7 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
06-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 4 ВИСША ЛИГА 26
07-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 9
11-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - карамел 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
12-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 7 - 2 ВИСША ЛИГА 27
16-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 5 - 0 Финални плейофи
18-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
19-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
21-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
25-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Пирне 5 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
28-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 29
02-07-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон-Крис 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
23-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 10 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 1 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
03-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - Мон-Крис отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
05-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Смирненски 3 - 1 CALCIO 1
10-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
10-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
13-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - БРЕСТНИК 5 - 0 CALCIO 2
13-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
15-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
17-09-2017 00:00 не е избран МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
17-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
19-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 CALCIO 3
19-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - FC FIGHTERS 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
24-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - карамел 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
25-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - БРЕСТНИК 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-10-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Сити 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
01-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ 2 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
03-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - БРЕСТНИК 3 - 3 CALCIO 4
03-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-10-2017 10:00 Релакс Арена (Пазарджик) Смяна А - ФК Даяна 5 - 0 ГРУПА E5 1
07-10-2017 14:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - Fibank 0 - 5 ГРУПА E5 3
08-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - жълтата подводница 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
11-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Победа (Царацово) 5 - 2 CALCIO 5
15-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
16-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Даяна 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
20-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - БРЕСТНИК 2 - 4 CALCIO 6
22-10-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-10-2017 10:00 Игрище Провадия МФК Макао - ОПТИМИСТ 5 - 0 ГРУПА D1 1
22-10-2017 15:00 Игрище Провадия ОПТИМИСТ - Блясък 5 - 0 ГРУПА D1 3
24-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-10-2017 00:00 не е избран Team Fox - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
31-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 2 - 6 CALCIO 7
01-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
10-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 4 - 3 CALCIO 8
14-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 6 - 4 CALCIO 9
15-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 8 - 3 CALCIO 10
21-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
29-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BTL UNITED 6 - 2 CALCIO 11
30-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
02-12-2017 16:00 Градски стадион Несебър МФК Моряците - ОПТИМИСТ 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - DEMBA TEAM 8 - 5 CALCIO 12
05-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 13
13-12-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
06-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 9 - 6 CALCIO 14
07-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
13-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 2 - 8 CALCIO 15
21-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 10 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-03-2018 14:00 Терен 2 - Младежки център ОПТИМИСТ - ФК Кюстендил 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - БРЕСТНИК 3 - 6 Bundesliga 1
29-03-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
09-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - БРЕСТНИК 2 - 7 Bundesliga 2
10-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
12-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
13-04-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 10 - 4 Bundesliga 3
16-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 0 - 5 Bundesliga 4
17-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
21-04-2018 10:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
24-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 4 - 4 Bundesliga 5
24-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - FC WORDS 6 - 0 PREMIER LEAGUE 3
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
28-04-2018 14:00 СЦ Арена ФК СТАРО СЕЛО 777 - ОПТИМИСТ 4 - 9 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 7 Bundesliga 6
08-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
08-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
09-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 Bundesliga 7
15-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
16-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
22-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 4 - 3 Bundesliga 8
22-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2018 12:00 СЦ Арена ОПТИМИСТ - Serdika-Sofia 10 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Бунарджика 8 - 7 Bundesliga 9
02-06-2018 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - Milky Group Bio 4 - 4* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 10:45 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - АФК ВЕРЕЯ 1995 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие 9 - 5 PREMIER LEAGUE 8
05-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 3 - 4 Финални плейофи
09-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон-Крис 6 - 6 PREMIER LEAGUE 7
12-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
12-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
28-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ОПТИМИСТ 7 - 6 PREMIER LEAGUE 10
28-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 6 - 7 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 4 - 11 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
18-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ 3 - 1 PREMIER LEAGUE 4
19-09-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Ф.К. Елит 1 - 4 LA LIGA 1
25-09-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
27-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
30-09-2018 21:30 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 2
02-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 4 LA LIGA 3
09-10-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон крис 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
09-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Даяна 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - БРЕСТНИК 3 - 8 LA LIGA 4
16-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ОПТИМИСТ 2 - 6 PREMIER LEAGUE 8
16-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 5 - 0 LA LIGA 5
23-10-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие 8 - 4 PREMIER LEAGUE 9
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 6 - 0 PREMIER LEAGUE 10
30-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 9 - 2 LA LIGA 6
06-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Quantico 3 - 5 LA LIGA 7
06-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 5 - 3 PREMIER LEAGUE 11
07-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
13-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ОПТИМИСТ 3 - 8 PREMIER LEAGUE 12
14-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - БРЕСТНИК 6 - 3 LA LIGA 8
20-11-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC Canarios 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
20-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 9
24-11-2018 00:00 не е избран ФК Даяна - ПИМ - Хасково 5 - 0 Югоизток - група D 3
24-11-2018 11:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 1
24-11-2018 12:30 Каменица Арена - терен 1 АФК Гробарите - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 2
26-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - БРЕСТНИК 1 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - ОПТИМИСТ 4 - 14 PREMIER LEAGUE 6
04-12-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон крис - ОПТИМИСТ 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Секс богове 8 - 6 LA LIGA 10
11-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - БРЕСТНИК 2 - 7 LA LIGA 11
18-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
20-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 12
04-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - БРЕСТНИК 5 - 5 LA LIGA 13
05-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 1 LA LIGA 14
12-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - БРЕСТНИК 4 - 5 LA LIGA 15
18-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ФК Даяна 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
20-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Rossoneri Plovdiv 6 - 4 LA LIGA 16
24-03-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Хулигани 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
26-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 14 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център БОРА - БРЕСТНИК 0 - 5 LA LIGA 17
02-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
10-04-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - БРЕСТНИК 0 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BROTHERS-SECURITY 11 - 5 LA LIGA 18
16-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Бирен Спортист 8 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 7 - 6 LA LIGA 19
23-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ФК Даяна 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
01-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Маламир - БРЕСТНИК 1 - 8 LA LIGA 21
07-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - NO to Racism 8 - 2 LA LIGA 22
13-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 23
14-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 5 - 0 LA LIGA 24
27-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 12 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
29-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 25
04-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
05-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ФК Крепост 3 - 7 OPEN CUP ГФЛ
07-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 8 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
18-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - МФК Евмолпия *0 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
18-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
26-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
04-07-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
07-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Илюминати 4 - 3 Финални плейофи
09-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 3 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ