Пловдив

Владислав Стефанов Велчев

клубове

роден на: 18.12.1985

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
17-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК Гарата 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
19-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ФК Даяна 3 - 9 ВИСША ЛИГА 2
20-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - VIP Dent 3 - 11 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен ФК Спартак - АФК Гарата 4 - 2 ВИСША ЛИГА 4
03-04-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 4 - 6 ВИСША ЛИГА 4
09-04-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - АФК Гарата 1 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Гражданите 5 - 9 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ФК Даяна 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
23-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - АФК Гарата 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
07-05-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - BONELLI 4 - 2 ВИСША ЛИГА 7
08-05-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 7
19-05-2014 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - АФК Гарата 6 - 2 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Спартак 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-05-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 0 - 8 ВИСША ЛИГА 8
29-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 19:00 СЦ Арена Криско - АФК Гарата 4 - 3 ВИСША ЛИГА 10
05-06-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 5 - 8 ВИСША ЛИГА 10
09-06-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 11
12-06-2014 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 1 ВИСША ЛИГА 11
17-06-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 12
24-06-2014 19:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - АФК Гарата 4 - 4 ВИСША ЛИГА 12
25-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 13
27-06-2014 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Lauta Army Fight Club 3 - 4 ВИСША ЛИГА 13
30-06-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 14
02-07-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 14
04-07-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 9
08-07-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Мас Гранде 6 - 6 ВИСША ЛИГА 15
09-07-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
26-08-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 16
26-08-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 0 - 9 ВИСША ЛИГА 16
02-09-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 11 - 0 ВИСША ЛИГА 17
02-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ФК Спартак 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
14-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Даяна 3 - 17 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 6 - 7 ВИСША ЛИГА 19
23-09-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
25-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - АФК Гарата 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 21
30-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - BONELLI 3 - 1 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - АФК Гарата 3 - 6 ВИСША ЛИГА 22
08-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Спартак 2 - 3 ВИСША ЛИГА 19
09-10-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 4 - 10 ВИСША ЛИГА 22
13-10-2014 20:30 СЦ Арена АФК Гарата - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
15-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 3 - 2 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - АФК Гарата 4 - 2 ВИСША ЛИГА 24
20-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 0 - 3 ВИСША ЛИГА 24
28-10-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Криско 2 - 1 ВИСША ЛИГА 25
30-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Балканска Гозба 6 - 2 ВИСША ЛИГА 25
06-11-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - АФК Гарата 5 - 1 ВИСША ЛИГА 26
06-11-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 26
10-11-2014 00:00 не е избран ФК Даяна - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
13-11-2014 00:00 СЦ Арена АФК Гарата - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - АФК Гарата 0 - 5 ВИСША ЛИГА 28
18-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 28
25-11-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Мас Гранде 7 - 5 ВИСША ЛИГА 29
27-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Фитони 2 - 5 ВИСША ЛИГА 29
07-12-2014 17:00 СЦ Арена Мас Гранде - АФК Гарата 3 - 7 ВИСША ЛИГА 30
11-12-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 5 ВИСША ЛИГА 30
12-12-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Младежка 1 1 - 4 Финални плейофи 11
21-12-2014 12:00 СЦ Арена ФК СпИртист - АПФК Пловдив 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 2
28-12-2014 15:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - FC Siza Sport 2 - 1 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 14:00 СЦ Арена WIMBLEDON - АПФК Пловдив 1 - 7 ЗИМНА ЛИГА 4
10-01-2015 12:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
18-01-2015 14:00 СЦ Арена Ред Бул - АПФК Пловдив 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
25-01-2015 15:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Багатур Пловдив 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 7
08-02-2015 12:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 8
14-02-2015 13:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Ф.К. Сборна Дружина 9 - 0 ЗИМНА ЛИГА 9
21-02-2015 13:00 СЦ Арена АФК Марица - АПФК Пловдив 2 - 17 ЗИМНА ЛИГА 10
28-02-2015 14:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Лаос 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
10-03-2015 20:00 Авангард ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 7 ВИСША ЛИГА 1
11-03-2015 18:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Ф.К. Сборна Дружина 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 22
13-03-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК Гарата 3 - 4 LA LIGA 1
13-03-2015 20:00 Авангард ФК Житница - АФК ХАОС 3 - 4 LA LIGA 1
13-03-2015 20:00 Авангард АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 6 - 2 LA LIGA 1
16-03-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Житница 8 - 1 LA LIGA 2
16-03-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 2
17-03-2015 21:15 Авангард AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 23
18-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
21-03-2015 20:00 СЦ Арена ФК СпИртист - АПФК Пловдив 0 - 6 ЗИМНА ЛИГА 24
24-03-2015 19:00 СЦ Арена ФК Житница - AFC Cvet Junior 3 - 6 LA LIGA 3
24-03-2015 20:00 СЦ Арена 90 - АПФК Пловдив 2 - 5 LA LIGA 3
26-03-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
27-03-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - АФК Гарата 15 - 2 LA LIGA 3
30-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Лаос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 4
02-04-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК Гарата 3 - 5 LA LIGA 4
03-04-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Светкавиците 5 - 0 LA LIGA 4
03-04-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - 90 3 - 4 LA LIGA 4
08-04-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Даяна 6 - 1 ВИСША ЛИГА 5
09-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - BOHEMIANS 4 - 4 LA LIGA 5
09-04-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 2 - 5 LA LIGA 5
13-04-2015 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - 90 9 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Житница - Балканска Гозба 4 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - ФК Даяна 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2015 19:00 СЦ Арена Светкавиците - ФК Житница 6 - 7 LA LIGA 5
20-04-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АФК Гарата 4 - 2 LA LIGA 6
22-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
23-04-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Old School 10 - 3 LA LIGA 6
23-04-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - ХЪШОВЕ 7 - 4 LA LIGA 6
28-04-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 2 - 1 ВИСША ЛИГА 7
28-04-2015 20:00 не е избран Old School - ФК Житница 2 - 13 LA LIGA 7
30-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Kamenitza-Интернационал 5 - 6 LA LIGA 7
08-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-05-2015 16:00 СЦ Арена ФК Даяна - Върколаците (Лев Инс) 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - АФК Гарата 4 - 2 LA LIGA 8
12-05-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 10 - 0 ВИСША ЛИГА 8
15-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 4 LA LIGA 8
15-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Житница - Бактрейд 4 - 5 LA LIGA 8
17-05-2015 18:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Detoni EOOD 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
22-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - ФК Житница 3 - 8 LA LIGA 9
22-05-2015 20:00 Авангард АФК Гарата - АФК ХАОС 0 - 6 LA LIGA 9
24-05-2015 17:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - АФК Гарата 4 - 4* Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - АФК Гарата 9 - 3 LA LIGA 10
25-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Марица *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2015 16:00 СЦ Арена АФК Гарата - Лаос 7 - 10 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
08-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 2 LA LIGA 11
10-06-2015 21:00 Авангард АПФК Пловдив - FC Siza Sport 6 - 3 LA LIGA 12
12-06-2015 19:00 СЦ Арена 90 - АФК Гарата 5 - 3 LA LIGA 12
12-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Житница - BOHEMIANS 1 - 4 LA LIGA 12
14-06-2015 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - Щ+Щ 5 - 7 LA LIGA 10
15-06-2015 20:30 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-06-2015 21:00 Авангард Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 14 LA LIGA 7
18-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 6 - 9 LA LIGA 13
19-06-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Житница 1 - 6 LA LIGA 13
19-06-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Fresh Penis 4 - 3 LA LIGA 13
23-06-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 14
23-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - DXC.technology 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-06-2015 20:00 Авангард АПФК Пловдив - АФК Марица 11 - 2 LA LIGA 14
26-06-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Гарата 13 - 4 LA LIGA 14
26-06-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 12
29-06-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - ФК Житница 0 - 5 LA LIGA 15
02-07-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - АПФК Пловдив 1 - 2 LA LIGA 15
02-07-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 9 - 0 ВИСША ЛИГА 16
03-07-2015 19:00 Авангард АФК Гарата - ФК Житница 0 - 5 LA LIGA 11
03-07-2015 20:00 СЦ Берое - открито АПФК Пловдив - King Games 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-07-2015 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - ФК Житница 4 - 6 LA LIGA 16
05-07-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 2 - 16 LA LIGA 16
06-07-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 3 - 8 ВИСША ЛИГА 17
08-07-2015 21:00 Авангард ФК Даяна - Космос 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
10-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Гарата 7 - 3 LA LIGA 17
10-07-2015 19:00 Авангард ФК Житница - АПФК Пловдив 6 - 6 LA LIGA 17
12-07-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Old School 0 - 5 LA LIGA 15
13-07-2015 20:00 СЦ Арена Щ+Щ - АПФК Пловдив 2 - 18 LA LIGA 9
17-07-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - Kamenitza-Интернационал 8 - 6 LA LIGA 14
25-08-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Даяна 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-08-2015 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 3 - 4 LA LIGA 19
30-08-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - AFC Cvet Junior 0 - 5 LA LIGA 19
01-09-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - ФК Житница 8 - 5 LA LIGA 18
02-09-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Щ+Щ 3 - 4 LA LIGA 18
07-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 19
08-09-2015 20:00 СЦ Арена 90 - ФК Житница 6 - 11 LA LIGA 19
10-09-2015 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 6 - 3 LA LIGA 20
10-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Десант-68 0 - 3 ВИСША ЛИГА 20
11-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Гарата 5 - 0 LA LIGA 20
14-09-2015 19:00 СЦ Арена ФК Житница - Fresh Penis 9 - 7 LA LIGA 20
15-09-2015 21:00 Авангард AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 1 - 2 LA LIGA 16
16-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 ВИСША ЛИГА 21
17-09-2015 19:00 СЦ Арена Old School - АПФК Пловдив 4 - 5 LA LIGA 21
20-09-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
21-09-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Житница 9 - 4 LA LIGA 21
24-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 1 - 2 ВИСША ЛИГА 22
25-09-2015 19:00 Авангард ФК Житница - Old School 5 - 9 LA LIGA 22
25-09-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бактрейд 11 - 6 LA LIGA 22
29-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 23
30-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 3 - 6 ВИСША ЛИГА 23
02-10-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Житница 8 - 6 LA LIGA 23
05-10-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Младежка 1 4 - 4 ВИСША ЛИГА 18
05-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК ПЛОВДИВ 18 - 6 LA LIGA 18
08-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Лаос 2 - 2* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-10-2015 16:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - АФК ГАРАНТ 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
15-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 8 - 4 ВИСША ЛИГА 24
16-10-2015 19:00 Авангард ФК Житница - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 24
16-10-2015 21:00 Авангард АПФК Пловдив - Щ+Щ 7 - 4 LA LIGA 24
19-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 5 - 0 КУПА АРЕНА
20-10-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - ФК Житница 5 - 0 КУПА АРЕНА
27-10-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 25
27-10-2015 21:00 Авангард Щ+Щ - ФК Житница 5 - 5 LA LIGA 25
29-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 2 - 8 ВИСША ЛИГА 25
02-11-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - АПФК Пловдив 2 - 5 КУПА АРЕНА
02-11-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 26
06-11-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - BOHEMIANS 12 - 5 LA LIGA 26
06-11-2015 20:00 Авангард ФК Житница - Пълдин Атлетик 2 - 8 LA LIGA 26
10-11-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Житница 7 - 4 LA LIGA 27
11-11-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 27
12-11-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 2 - 6 LA LIGA 27
15-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM АПФК Пловдив - SPS 3 - 8 Група G 1
15-11-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - АПФК Пловдив 5 - 3 Група G 2
16-11-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 5 - 0 КУПА АРЕНА
23-11-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Kamenitza-Интернационал 8 - 6 LA LIGA 28
25-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Космос - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 28
25-11-2015 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Житница - FC Siza Sport 3 - 4 LA LIGA 28
02-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 8 ВИСША ЛИГА 29
02-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК Марица - АПФК Пловдив 4 - 8 LA LIGA 29
03-12-2015 18:45 Терен 3 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Житница 10 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център ФК Житница - АФК Марица 10 - 4 LA LIGA 30
07-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - АФК ХАОС 7 - 4 LA LIGA 30
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 00:00 не е избран Kilnockie - АПФК Пловдив 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 00:00 не е избран АПФК Пловдив - Сабрина 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АПФК Пловдив 0 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
31-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
05-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ШАШ 5 - 1 ЗИМНА ЛИГА 4
07-02-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - La Masia 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - АПФК Пловдив 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
19-02-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджик 2 - 6 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
23-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Спартак 10 - 0 ВИСША ЛИГА 1
24-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Младежка 1 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 2
01-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 3 ВИСША ЛИГА 2
15-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 2 - 4 ВИСША ЛИГА 3
22-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 4 ВИСША ЛИГА 4
31-03-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - АПФК Пловдив 2 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Даяна 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 7 - 0 ВИСША ЛИГА 4
05-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
06-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Младежка 1 4 - 0 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 6
12-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 15 - 6 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
22-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - АПФК Пловдив 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-04-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - АПФК Пловдив 6 - 5 ВИСША ЛИГА 7
26-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
02-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
04-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 10
10-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
13-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 11
14-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 4 - 3 ВИСША ЛИГА 12
23-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 13
25-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 9 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 14
31-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
08-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АПФК Пловдив 6 - 2 ВИСША ЛИГА 15
14-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Даяна 2 - 4 Втора шестица 1
15-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 Първа шестица 1
17-06-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 4
27-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 7 Първа шестица 2
28-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Десант-68 6 - 3 Втора шестица 2
04-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 7 Първа шестица 4
06-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 0 Втора шестица 3
06-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 6 - 2 Първа шестица 3
12-07-2016 00:00 не е избран ФК Спартак - ФК Даяна 0 - 5 Втора шестица 5
12-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 5 - 0 Първа шестица 5
30-08-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 2 - 2 ВИСША ЛИГА 1
04-09-2016 00:03 не е избран АФК Гарата - ФК Спартак 0 - 0 ВИСША ЛИГА 99
07-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
07-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 5 - 6 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 3
18-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 2 - 2 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3 ВИСША ЛИГА 5
28-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - АПФК Пловдив 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ФК Даяна 0 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 6 - 5 ВИСША ЛИГА 8
25-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
30-10-2016 12:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Атлетико 5 - 0 Група F 1
30-10-2016 18:00 Игрище Ловен парк СПОРТИНГ - АПФК Пловдив 5 - 0 Група F 3
01-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 9
09-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 5 - 2 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 4 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 6 ВИСША ЛИГА 11
09-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 5 - 6 ВИСША ЛИГА 12
10-12-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 13
14-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 8 - 6 ВИСША ЛИГА 13
28-01-2017 20:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - Наказателите 13 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
04-02-2017 21:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
11-02-2017 20:00 СЦ Оптимум Juventus - АПФК Пловдив 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
19-02-2017 14:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Сабрина 4 - 1 ЗИМНА ЛИГА 4
26-02-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - АПФК Пловдив 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 5
26-02-2017 13:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Pasta Gabrovo 6 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
01-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 3 - 5 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
10-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Наказателите 12 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
12-03-2017 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лев Инс - АПФК Пловдив *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 8 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-03-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Наказателите 17 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
21-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 16
22-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 16
23-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - АПФК Пловдив 0 - 4 ЗИМНА ЛИГА 7
28-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
31-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 8 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 18
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
12-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 8 ВИСША ЛИГА 19
12-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 8
19-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 10 ВИСША ЛИГА 20
24-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 7 - 2 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 22
06-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 12 ВИСША ЛИГА 23
11-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 11 - 4 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 24
25-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 10 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 4 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2017 11:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 7 - 2 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
21-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 6 - 0 ВИСША ЛИГА 29
28-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 10 ВИСША ЛИГА 29
04-07-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - BOHEMIANS 5 - 4 Финални плейофи
23-08-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АПФК Пловдив 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
23-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 10 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 1 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
30-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
08-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Quantico 1 - 7 LA LIGA 1
12-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
15-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 5 - 4 LA LIGA 2
15-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
15-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - FC FIGHTERS 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ХАОС 1 - 5 LA LIGA 3
21-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
25-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - МФК Евмолпия 0 - 13 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - МФК Евмолпия 4 - 2 LA LIGA 4
04-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-10-2017 10:00 Релакс Арена (Пазарджик) Смяна А - ФК Даяна 5 - 0 ГРУПА E5 1
07-10-2017 14:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - Fibank 0 - 5 ГРУПА E5 3
11-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Сабрина 5 - 0 LA LIGA 5
13-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
16-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център La Furia - МФК Евмолпия 3 - 3 LA LIGA 6
18-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Даяна 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
22-10-2017 10:00 Игрище Ловен парк ФК Миро - АПФК Пловдив 0 - 5 ГРУПА E1 1
22-10-2017 14:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - АФК Гробарите 2 - 3 ГРУПА E1 3
24-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - АПФК Пловдив 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
02-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 3 LA LIGA 7
03-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
06-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - МФК Евмолпия 7 - 3 LA LIGA 8
07-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - FC FIGHTERS 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фитони 5 - 8 LA LIGA 9
14-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - МФК Евмолпия 9 - 4 LA LIGA 10
21-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
30-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
03-12-2017 13:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 5 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - BTL UNITED 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
10-12-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Илюминати 2 - 7 LA LIGA 13
13-12-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
05-03-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - 1K 3 - 2 Лига Арена 1
07-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
07-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
12-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 15
13-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
13-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-03-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Raiders 5 - 1 Лига Арена 3
21-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 10 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 1 - 5 Лига Арена 4
28-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
28-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Светците 5 - 4 OPEN CUP Група Б 1
29-03-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - МФК Евмолпия 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - МФК Евмолпия 8 - 1 OPEN CUP Група Б 2
04-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Чико-Бунара 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-04-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 6
11-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Смирненски 8 - 4 OPEN CUP Група Б 3
11-04-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 3 - 0 Лига Арена 9
12-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
16-04-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - papiauto03 9 - 0 Лига Арена 7
17-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
17-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - МФК Евмолпия 13 - 4 OPEN CUP Група Б 4
20-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
21-04-2018 10:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-04-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 1 Лига Арена 8
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
26-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
01-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Малкото Пони 5 - 3 OPEN CUP Група Б 6
03-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 2
04-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 1 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
07-05-2018 18:00 Терен 3 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 2 - 6 OPEN CUP Група Б 7
07-05-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - АПФК Пловдив 4 - 8 Лига Арена 10
08-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
08-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-05-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 7 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
16-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7 OPEN CUP Група Б 8
23-05-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 5
28-05-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Old School 7 - 2 Лига Арена 12
29-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 1 - 3 OPEN CUP Група Б 9
31-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
04-06-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - АПФК Пловдив 2 - 3 Лига Арена 13
06-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
09-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2018 00:00 не е избран Полярните мечки - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 14
12-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Old School 5 - 6 OPEN CUP ГФЛ
18-06-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 10 - 3 Лига Арена 24
20-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
25-06-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - АПФК Пловдив 2 - 10 Лига Арена 23
27-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
09-07-2018 20:00 СЦ Арена Old School - АПФК Пловдив 1 - 3 Лига Арена 16
11-07-2018 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Активлайф 8 - 2 Лига Арена 15
17-07-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 1 - 9 Лига Арена 17
20-08-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Вълчи рай 17 - 1 Лига Арена 18
23-08-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 5 - 1 Лига Арена 20
03-09-2018 00:00 СЦ Арена papiauto03 - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 21
04-09-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 8 - 5 Лига Арена 19
10-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FA Plovdiv 2 - 2 СУПЕР Лига 7 1
13-09-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 4 - 6 Лига Арена 22
17-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - АПФК Пловдив 1 - 3 СУПЕР Лига 7 2
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
19-09-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - МФК Евмолпия 10 - 0 LA LIGA 1
25-09-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 1
26-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Quantico 4 - 2 LA LIGA 2
27-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
01-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - АПФК Пловдив 0 - 5 СУПЕР Лига 7 4
01-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - FC Siza Sport 8 - 5 Лига Арена 2
01-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - МФК Евмолпия 3 - 4 LA LIGA 3
02-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
08-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
09-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Даяна 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
09-10-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Maina City 7 - 2 Лига Арена 3
10-10-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Старата Школа 6 - 7 Лига Арена 3
10-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - БРЕСТНИК 3 - 8 LA LIGA 4
14-10-2018 00:00 не е избран Малкото Пони - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 5
15-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - Fresh Penis 5 - 3 Лига Арена 4
16-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Fitoni 2 - 4 СУПЕР Лига 7 6
16-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
22-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - АПФК Пловдив 6 - 7 СУПЕР Лига 7 7
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Спартак 2 - 3 Лига Арена 1
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Римските орли - МФК Евмолпия 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Старата Школа 4 - 4 Лига Арена 5
29-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - ФК Самурай 3 - 7 СУПЕР Лига 7 8
30-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - ФК Даяна 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - АПФК Пловдив 3 - 5 Лига Арена 6
01-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Римските орли 5 - 0 LA LIGA 6
05-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - АПФК Пловдив 4 - 4 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - FC Siza Sport 5 - 2 Лига Арена 7
07-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
08-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - МФК Евмолпия 2 - 4 LA LIGA 7
08-11-2018 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Старата Школа 4 - 5 Лига Арена 7
12-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Криско 3 - 4 LA LIGA 8
12-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - Футболна Академия 3 - 6 СУПЕР Лига 7 10
13-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
16-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - TNN Gold 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - АПФК Пловдив 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
20-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - МФК Евмолпия 4 - 7 LA LIGA 9
21-11-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 3 - 1 Лига Арена 9
21-11-2018 21:00 СЦ Арена Maina City - Старата Школа 5 - 12 Лига Арена 9
23-11-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - Вълчи рай 6 - 3 Лига Арена 8
24-11-2018 00:00 не е избран ФК Даяна - ПИМ - Хасково 5 - 0 Югоизток - група D 3
24-11-2018 11:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 1
24-11-2018 12:30 Каменица Арена - терен 1 АФК Гробарите - ФК Даяна 5 - 0 Югоизток - група D 2
26-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Lauta Hools 2 - 2 СУПЕР Лига 7 12
26-11-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - КАМИОНИТЕ 5 - 2 Лига Арена 10
28-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - МФК Евмолпия 1 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-12-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - АПФК Пловдив 4 - 1 Лига Арена 10
05-12-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 7 Лига Арена 4
05-12-2018 20:00 не е избран Четирите Пейки - АПФК Пловдив 5 - 0 СУПЕР Лига 7 13
05-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Беси МФК 4 - 1 LA LIGA 10
11-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - МФК Евмолпия 3 - 6 LA LIGA 11
23-12-2018 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - АПФК Пловдив 5 - 12 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 АПФК Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - АПФК Пловдив 3 - 12 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - ХАОС 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - АПФК Пловдив 1 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - АПФК Пловдив 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - Бактрейд 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
05-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - АПФК Пловдив 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - АПФК Пловдив 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
18-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
23-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 АПФК Пловдив - ФК Маламир 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
27-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - МФК Евмолпия 4 - 7 LA LIGA 13
03-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Торнадо 5 - 0 LA LIGA 12
04-03-2019 20:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - ФК Илюминати 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
05-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ХАОС 1 - 2 LA LIGA 14
12-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
18-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ФК Даяна 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
19-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Маламир 5 - 0 LA LIGA 16
20-03-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Старата Школа 8 - 2 СУПЕР Лига 7 14
24-03-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Хулигани 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
25-03-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Старата Школа - Old School 0 - 5 СУПЕР Лига 7 15
26-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 14 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 2 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Илюминати 4 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-03-2019 19:00 СЦ Арена Вълчи рай - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 2
01-04-2019 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Десант-68 2 - 7 Лига Арена 11
01-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
02-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
02-04-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Старата Школа 6 - 5 Лига Арена 11
03-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - МФК Евмолпия 3 - 10 LA LIGA 17
04-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - AFC Cvet Junior 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - АПФК Пловдив 1 - 2 Лига Арена 12
10-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 19
12-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 18
15-04-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Вълчи рай 1 - 2 Лига Арена 13
15-04-2019 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 13
16-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Бирен Спортист 8 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
18-04-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Старата Школа 5 - 2 Лига Арена 12
19-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - МФК Евмолпия 5 - 0 LA LIGA 19
22-04-2019 21:00 СЦ Арена Старата Школа - Бохемианс 2 - 12 Лига Арена 14
23-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
24-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК Белица 20 4 - 11 LA LIGA 20
30-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ФК Даяна 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
01-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 11 - 6 Лига Арена 15
02-05-2019 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Старата Школа 7 - 1 Лига Арена 15
03-05-2019 20:00 СЦ Арена Maina City - АПФК Пловдив 4 - 5 Лига Арена 14
05-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - МФК Евмолпия 4 - 6 LA LIGA 21
07-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 2 - 1 LA LIGA 22
07-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - АПФК Пловдив 6 - 3 Лига Арена 16
08-05-2019 21:00 не е избран ФК Самурай - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 21
09-05-2019 20:00 СЦ Арена Старата Школа - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 16
10-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - FC Plovdiv 5 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Активлайф 4 - 11 Лига Арена 5
13-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 17
13-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Старата Школа - Хобити ФК 0 - 5 СУПЕР Лига 7 22
14-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
16-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Лаос 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 23
17-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 8 - 3 Лига Арена 8
20-05-2019 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 6 - 3 Лига Арена 18
20-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 23
21-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 5 - 8 LA LIGA 24
22-05-2019 21:00 СЦ Арена Старата Школа - ФК Спартак 0 - 5 Лига Арена 18
27-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 12 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Internazionale 6 - 3 LA LIGA 25
28-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 19
28-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 19
03-06-2019 01:00 СЦ Арена Старата Школа - Maina City 0 - 5 Лига Арена 20
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 25
03-06-2019 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 20
04-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
06-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 6 - 4 Финални плейофи
10-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - МФК Евмолпия 0 - 3 Финални плейофи
10-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Старата Школа - Четирите Пейки 0 - 5 СУПЕР Лига 7 26
11-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
13-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - FC Siza Sport 4 - 6 Финални плейофи
17-06-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 21
18-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - МФК Евмолпия *0 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
18-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
20-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Имхотеп 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-06-2019 00:00 не е избран Десант-68 - АПФК Пловдив 5 - 0 Лига Арена 22
24-06-2019 00:00 не е избран Старата Школа - ФК Активлайф 0 - 5 Лига Арена 22
26-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
30-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
04-07-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
07-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Илюминати 4 - 3 Финални плейофи