Пловдив

Александър Митков Меликаров

клубове

роден на: 19.07.1994

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Траките 2017 Летен турнир група А 3
13-03-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ELMA-S 4 - 6 LA LIGA 1
18-03-2014 21:00 ВСИ 2 терен Бактрейд - ГЯВОЛИТЕ 0 - 0 LA LIGA 5
26-03-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - Баркод 7 - 1 LA LIGA 3
04-04-2014 21:00 СЦ Арена Светкавиците - Бактрейд 0 - 2 LA LIGA 4
09-04-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - АФК Гарата 1 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - Verso Travel 5 - 3 LA LIGA 11
30-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен FC Galacticos - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 10
07-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен Космос - Бактрейд 5 - 3 LA LIGA 6
14-05-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Харизма 2 - 4 LA LIGA 7
20-05-2014 21:00 ВСИ 2 терен Ф.К. Петър Берон - Бактрейд 1 - 10 КУПА АРЕНА
26-05-2014 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 8
04-06-2014 21:30 ВСИ 2 терен Бактрейд - АФК Марица 7 - 3 LA LIGA 9
16-06-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 4 - 4 LA LIGA 2
30-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Бактрейд *2 - 2 КУПА АРЕНА
02-07-2014 20:00 ВСИ 2 терен Бактрейд - BOHEMIANS 7 - 4 LA LIGA 13
25-08-2014 20:00 СЦ Арена ELMA-S - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 12
03-09-2014 20:00 ВСИ 2 терен Баркод - Бактрейд 1 - 8 LA LIGA 14
12-09-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Светкавиците 3 - 6 LA LIGA 15
17-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен ГЯВОЛИТЕ - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 16
29-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - Космос 0 - 5 LA LIGA 17
02-10-2014 21:00 ВСИ 2 терен Харизма - Бактрейд 3 - 6 LA LIGA 18
10-10-2014 19:00 СЦ Арена Бактрейд - Щ+Щ 7 - 4 LA LIGA 19
17-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - Бактрейд 5 - 7 LA LIGA 20
27-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен Verso Travel - Бактрейд 2 - 1 LA LIGA 22
29-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - FC Galacticos 1 - 5 LA LIGA 21
03-11-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 7 - 13 Финални плейофи 1
07-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 2
10-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Младежка 1 0 - 5 Финални плейофи 3
17-11-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 4
21-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - FC Galacticos 0 - 0 Финални плейофи 5
24-11-2014 00:00 не е избран Космос - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 6
28-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Verso Travel 0 - 5 Финални плейофи 7
01-12-2014 00:00 не е избран Светкавиците - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 8
14-12-2014 12:00 СЦ Арена Багатур Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2014 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
28-12-2014 13:00 СЦ Арена Ф.К. Сборна Дружина - AFC Cvet Junior 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 15:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК Марица 10 - 6 ЗИМНА ЛИГА 4
10-01-2015 12:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
18-01-2015 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Лаос 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
25-01-2015 13:00 СЦ Арена ФК СпИртист - AFC Cvet Junior 1 - 4 ЗИМНА ЛИГА 7
08-02-2015 14:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
15-02-2015 15:00 СЦ Арена WIMBLEDON - AFC Cvet Junior 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 9
01-03-2015 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Ред Бул 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
10-03-2015 21:00 Авангард AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 22
13-03-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК Гарата 3 - 4 LA LIGA 1
13-03-2015 20:00 Авангард АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 6 - 2 LA LIGA 1
16-03-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 6 - 7 LA LIGA 2
17-03-2015 21:15 Авангард AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 23
20-03-2015 20:00 Авангард AFC Cvet Junior - Щ+Щ 0 - 5 LA LIGA 2
24-03-2015 19:00 СЦ Арена ФК Житница - AFC Cvet Junior 3 - 6 LA LIGA 3
27-03-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 3
02-04-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК Гарата 3 - 5 LA LIGA 4
02-04-2015 21:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Бактрейд 3 - 1 LA LIGA 4
15-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - АФК Марица 1 - 0 LA LIGA 5
24-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Бактрейд 3 - 2 LA LIGA 6
24-04-2015 20:00 Авангард AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 6
29-04-2015 21:00 Авангард Светкавиците - AFC Cvet Junior 3 - 7 LA LIGA 7
04-05-2015 21:00 СЦ Арена 90 - AFC Cvet Junior 3 - 5 LA LIGA 5
08-05-2015 21:00 СЦ Арена Криско - AFC Cvet Junior *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-05-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 7 - 3 LA LIGA 8
15-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Житница - Бактрейд 4 - 5 LA LIGA 8
18-05-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - 90 6 - 5 LA LIGA 9
21-05-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - AFC Cvet Junior 4 - 8 LA LIGA 9
24-05-2015 18:00 СЦ Арена Лаос - AFC Cvet Junior 4 - 3 Вътрешни квалификации ААЛ
24-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Бактрейд 6 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
29-05-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 8 - 3 LA LIGA 10
29-05-2015 21:00 Авангард Fresh Penis - Бактрейд 5 - 5 LA LIGA 10
04-06-2015 19:00 СЦ Арена Old School - AFC Cvet Junior 1 - 11 LA LIGA 11
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 2 - 0 LA LIGA 11
11-06-2015 20:00 СЦ Арена Old School - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 12
12-06-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК Марица 3 - 1 LA LIGA 12
17-06-2015 21:00 Авангард Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 14 LA LIGA 7
23-06-2015 18:00 СЦ Арена Бактрейд - AFC Cvet Junior 1 - 6 LA LIGA 13
25-06-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК ХАОС 6 - 3 LA LIGA 14
25-06-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 14
01-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - AFC Cvet Junior 4 - 5 LA LIGA 15
01-07-2015 21:00 Авангард Щ+Щ - Бактрейд 3 - 8 LA LIGA 15
05-07-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 2 - 16 LA LIGA 16
09-07-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Щ+Щ 5 - 0 LA LIGA 17
25-08-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - BOHEMIANS 3 - 9 LA LIGA 17
30-08-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бактрейд 7 - 5 LA LIGA 18
30-08-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - AFC Cvet Junior 0 - 5 LA LIGA 19
01-09-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - ФК Житница 8 - 5 LA LIGA 18
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - Kamenitza-Интернационал 7 - 7 LA LIGA 19
13-09-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - 90 10 - 2 LA LIGA 20
14-09-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - Бактрейд 4 - 2 LA LIGA 20
15-09-2015 21:00 Авангард AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 1 - 2 LA LIGA 16
18-09-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК ХАОС 5 - 4 LA LIGA 21
18-09-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - AFC Cvet Junior 1 - 8 LA LIGA 21
25-09-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бактрейд 11 - 6 LA LIGA 22
02-10-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Житница 8 - 6 LA LIGA 23
04-10-2015 11:00 Игрище зад централна поща AFC Cvet Junior - Атлетико 5 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
07-10-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Fresh Penis 6 - 5 LA LIGA 22
09-10-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
13-10-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - AFC Cvet Junior 6 - 5 LA LIGA 23
15-10-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 24
16-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - Бактрейд 5 - 14 LA LIGA 24
21-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - AFC Cvet Junior 2 - 8 КУПА АРЕНА
27-10-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 6 - 9 LA LIGA 25
28-10-2015 19:00 СЦ Арена Бактрейд - Fresh Penis 3 - 5 LA LIGA 25
30-10-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Бактрейд *3 - 3 КУПА АРЕНА
06-11-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бактрейд 2 - 5 LA LIGA 26
08-11-2015 17:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Old School 3 - 4 LA LIGA 26
10-11-2015 20:00 СЦ Арена АФК Марица - AFC Cvet Junior 2 - 4 LA LIGA 27
11-11-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Old School 3 - 2 LA LIGA 27
15-11-2015 11:00 Игрище Ловен парк AFC Cvet Junior - ФК Запрянови 9 - 0 Група H 1
15-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Актив комерс - AFC Cvet Junior 0 - 2 Група H 2
16-11-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 5 - 0 КУПА АРЕНА
23-11-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Бактрейд 6 - 3 LA LIGA 28
28-11-2015 18:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - AFC Cvet Junior 3 - 2 КУПА АРЕНА
01-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 29
01-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - AFC Cvet Junior 2 - 1 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Щ+Щ 9 - 4 LA LIGA 30
07-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 30
13-12-2015 15:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Old School 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
13-12-2015 16:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Сабрина 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
15-12-2015 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Бактрейд 2 - 0 Финални плейофи
20-12-2015 15:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
20-12-2015 15:00 СЦ Арена ШАШ - СОКОЛ 2015 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - La Masia 8 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 15:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Единствените 2 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
24-01-2016 16:00 СЦ Арена Kilnockie - СОКОЛ 2015 2 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център СОКОЛ 2015 - БРЕСТНИК 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
31-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - СОКОЛ 2015 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
07-02-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - АПФК Пловдив 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
14-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Racing Club - AFC Cvet Junior 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
21-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - BOHEMIANS *1 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
23-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
23-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
28-02-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ШАШ 2 - 5 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2016 20:00 СЦ Арена Сабрина - СОКОЛ 2015 5 - 11 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
02-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
04-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Пълдин Атлетик 4 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 2
15-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Лаос - AFC Cvet Junior 3 - 7 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фитони 9 - 6 ВИСША ЛИГА 3
22-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 9 - 9 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Лаос 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - AFC Cvet Junior 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 5
06-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
13-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Бактрейд 3 - 10 ВИСША ЛИГА 6
13-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
19-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - AFC Cvet Junior 3 - 3 ВИСША ЛИГА 7
22-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Щ+Щ 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - AFC Cvet Junior 5 - 4 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
28-04-2016 00:00 СЦ Берое - открито AFC Cvet Junior - Бодигард 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
04-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 4 - 1 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 10
10-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - AFC Cvet Junior 4 - 11 ВИСША ЛИГА 10
15-05-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 11
18-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 4 - 3 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
20-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Десант-68 10 - 6 ВИСША ЛИГА 11
24-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
30-05-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Old School - AFC Cvet Junior 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 14
31-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Бактрейд 6 - 2 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11 ВИСША ЛИГА 13
08-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Младежка 1 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
08-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 15
13-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 4 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 1
22-06-2016 00:00 не е избран AFC Cvet Junior - ФК Спартак 5 - 0 Втора шестица 2
22-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 4
29-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Младежка 1 4 - 3 Втора шестица 5
01-07-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - AFC Cvet Junior 9 - 8 Втора шестица 3
30-08-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Тарос Трейд 2 - 5 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
07-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 9 - 2 ВИСША ЛИГА 2
14-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Бактрейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 3
16-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
05-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - AFC Cvet Junior 4 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
16-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 7
20-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Фитони 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
24-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 12 ВИСША ЛИГА 8
25-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 8
31-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 6 - 0 ВИСША ЛИГА 9
09-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 4 - 9 ВИСША ЛИГА 10
16-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 6 - 4 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 6 ВИСША ЛИГА 11
25-11-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 9 ВИСША ЛИГА 12
07-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 6 - 1 ВИСША ЛИГА 13
14-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
01-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 0 - 10 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 3 - 6 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 15
16-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 2 - 2 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
29-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 5 - 3 ВИСША ЛИГА 18
13-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 1 - 3 ВИСША ЛИГА 19
17-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 5 - 1 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 9 - 2 ВИСША ЛИГА 20
19-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 7 - 10 ВИСША ЛИГА 20
26-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Фитони 4 - 3 ВИСША ЛИГА 21
26-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 2 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 2 - 0 ВИСША ЛИГА 22
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Бактрейд 0 - 5 ВИСША ЛИГА 23
12-05-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 0 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 1 - 6 ВИСША ЛИГА 24
30-05-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 3 - 5 ВИСША ЛИГА 25
01-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фитони 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
07-06-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Чико-Бунара 5 - 9 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 7 - 2 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
21-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 29
28-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 7 - 8 ВИСША ЛИГА 29
23-08-2017 21:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - AFC Cvet Junior 2 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
06-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - Бактрейд 7 - 5 CALCIO 1
13-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - БРЕСТНИК 5 - 0 CALCIO 2
14-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Бактрейд 4 - 4 CALCIO 3
21-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Победа (Царацово) 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Сабрина 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 2 - 2 CALCIO 4
04-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
11-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
12-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 7 - 5 CALCIO 5
17-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 2 - 1 CALCIO 6
27-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - AFC Cvet Junior 0 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Смирненски - Бактрейд 4 - 6 CALCIO 7
02-11-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - Бактрейд 2 - 5 CALCIO 8
15-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BOHEMIANS 1 - 6 CALCIO 9
15-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Бактрейд 4 - 1 CALCIO 10
29-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Победа (Царацово) 11 - 3 CALCIO 11
29-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - AFC Cvet Junior 12 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-12-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
10-12-2017 17:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Бактрейд 6 - 2 CALCIO 12
13-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 1 - 8 CALCIO 13
13-12-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
03-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 15 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Криско 16 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
12-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Lauta Hools 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
23-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
30-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
02-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 10 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
13-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 10 - 20 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
26-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
03-03-2018 15:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 13
06-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
07-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 3 - 7 CALCIO 14
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 8 - 2 CALCIO 15
14-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
27-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - Бактрейд 2 - 10 OPEN CUP Група Б 1
28-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - МФК Евмолпия 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
04-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Криско 5 - 4 OPEN CUP Група Б 2
10-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
11-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 1 - 9 OPEN CUP Група Б 3
19-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Светците 7 - 2 OPEN CUP Група Б 5
26-04-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
01-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Беси МФК - Бактрейд 3 - 4 OPEN CUP Група Б 6
02-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-05-2018 00:00 не е избран Бактрейд - Смирненски 5 - 0 OPEN CUP Група Б 7
08-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - Бактрейд 2 - 5 OPEN CUP Група Б 8
16-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
28-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 1 - 3 OPEN CUP Група Б 9
06-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Илюминати 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
13-06-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
17-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Old School 6 - 5 OPEN CUP ГФЛ
25-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. Елит 6 - 2 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
30-06-2018 19:30 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Бактрейд 10 - 3 OPEN CUP ГФЛ
13-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
17-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 2 - 13 LA LIGA 1
18-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
24-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BROTHERS-SECURITY 12 - 1 LA LIGA 2
25-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 4 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
25-09-2018 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Вълчи рай 8 - 3 Лига Арена 1
02-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 7 - 0 LA LIGA 3
04-10-2018 21:00 СЦ Арена Maina City - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Лига Арена 2
08-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 2 - 2 Лига Арена 3
10-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АФК ХАОС 3 - 4 LA LIGA 4
16-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
18-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Бактрейд 5 - 5 LA LIGA 5
24-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 00:00 Терен 3 - Младежки център Quantico - AFC Cvet Junior 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 4 Лига Арена 4
26-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Старата Школа 4 - 4 Лига Арена 5
30-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 3 Лига Арена 6
30-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - AFC Cvet Junior 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
06-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Бактрейд 4 - 2 LA LIGA 7
06-11-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Бохемианс 6 - 7 Лига Арена 7
07-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
13-11-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 5 Лига Арена 8
14-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - ФК Маламир 11 - 0 LA LIGA 8
20-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 9
21-11-2018 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 9
27-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бирен Спортист 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
КР не е избран Мария-Хуана - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 5 Летен турнир група Б 1
03-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - NO to Racism 6 - 7 LA LIGA 10
03-12-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - АПФК Пловдив 4 - 1 Лига Арена 10
09-12-2018 17:00 не е избран AFC Amigos - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Летен турнир група Б 3
11-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - AFC Cvet Junior 12 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
12-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - Бактрейд 5 - 8 LA LIGA 11
13-12-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група Б 4
КР не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - AFC Athletic 3 - 2 Летен турнир група Б 5
22-12-2018 17:00 не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 5 - 3 Турнир Елиминации
22-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 2 Турнир Елиминации
29-12-2018 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - Maina City 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
06-01-2019 14:00 СЦ Оптимум ФК Илюминати - Бактрейд 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 1
12-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - ФК Самурай 7 - 4 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ХАОС - Бактрейд 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - FC Fitoni 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - Бактрейд 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бактрейд 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум Бактрейд - Бохемианс 4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Бактрейд 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 10
20-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 2 - 7 LA LIGA 12
23-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - Футболна Академия 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 13:00 не е избран ФК Маламир - Бактрейд 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 12
26-02-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - Бактрейд 3 - 8 LA LIGA 13
01-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
07-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 2 - 4 LA LIGA 14
10-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7 ЗИМНА ЛИГА 13
13-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
18-03-2019 20:00 СЦ Оптимум Бактрейд - ФК Илюминати 3 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - AFC Cvet Junior 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
22-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - АФК Белица 20 5 - 9 LA LIGA 16
24-03-2019 16:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Бактрейд 3 - 4 LA LIGA 15
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Футболна Академия - Бактрейд 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - FC Plovdiv 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 17
03-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 8 Лига Арена 11
04-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - AFC Cvet Junior 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Хулигани 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
12-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Крепост 2 - 7 LA LIGA 18
18-04-2019 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Maina City 7 - 3 Лига Арена 13
18-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 19
19-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
25-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 3 Лига Арена 14
25-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 5 - 10 LA LIGA 20
28-04-2019 00:00 не е избран Беси МФК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 21
07-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 LA LIGA 22
09-05-2019 20:00 СЦ Арена Старата Школа - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 16
09-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
12-05-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 23
14-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-05-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Siza Sport 3 - 1 Лига Арена 17
21-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 5 - 8 LA LIGA 24
21-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - AFC Cvet Junior 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 7 Лига Арена 18
24-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 4 Лига Арена 12
26-05-2019 00:00 не е избран БОРА - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 25
29-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Бирен Спортист - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
06-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 4 Лига Арена 20
06-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи
12-06-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 4 - 6 Лига Арена 15
12-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
13-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Лига Арена 19
17-06-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 21
20-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
24-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 22
25-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - AFC Cvet Junior 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
26-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
01-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 11 - 14 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
03-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
29-07-2019 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 8 Летен турнир група А 1
09-08-2019 20:00 СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Траките 2017 7 - 6 Летен турнир група А
29-08-2019 21:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група А 4
КР СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Летен турнир група А 5