Самоков

Адриян Петров Георгиев

клубове

роден на: 14.08.1984

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
25-04-2015 18:00 Мини футболно игрище Ботевград Гаднярите Самоков - Swansea FC 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Гаднярите Самоков - ФК Запрянови *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Гаднярите Самоков - ФК Елин Пелин 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-06-2015 18:00 СЦ Арена King Games - Гаднярите Самоков 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-10-2015 14:00 Спортен комплекс ЮЗУ ФК Вадиас - Гаднярите Самоков 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
01-11-2015 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - КУБАНЪ Ст.Загора 7 - 2 Група D 1
01-11-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - FreshMarket 2 - 2 Група D 1
15-11-2015 12:00 СЦ Арена КАМИТЕ - Гаднярите Самоков 5 - 0 Група I 1
15-11-2015 14:00 Игрище зад централна поща Холандците - FreshMarket 0 - 2 Група D 2
15-11-2015 17:00 Игрище зад централна поща КУБАНЪ Ст.Загора - Холандците 8 - 4 Група D 2
15-11-2015 18:00 СЦ Арена Гаднярите Самоков - SUTHERLAND 0 - 5 Група I 3
29-11-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Холандците 6 - 0 Група D 3
29-11-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM КУБАНЪ Ст.Загора - Холандците 2 - 3 Група D 3
23-04-2016 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - БНТ 5 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM БНТ - Холандците 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - GOLD INS 3 - 10 Група H 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Околчица /Враца/ 7 - 3 Група H 1
29-10-2016 14:00 Стадион "Локомотив" - Мездра GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 2
29-10-2016 17:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - Холандците 5 - 0 Група H 2
20-11-2016 16:00 ACCEDIA STADIUM Холандците - Околчица /Враца/ 0 - 5 Група H 3
20-11-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 3
08-10-2017 10:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Ел Класико 3 - 4 ГРУПА A4 1
08-10-2017 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - ФК Пирин 13 - 3 ГРУПА A4 1
15-10-2017 12:00 Игрище Гоце Делчев Ел Класико - Холандците 2 - 2 ГРУПА A4 2
15-10-2017 14:00 Игрище Гоце Делчев ФК Пирин - Холандците 5 - 3 ГРУПА A4 2
29-10-2017 12:00 не е избран Холандците - ФК Пирин 2 - 1 ГРУПА A4 3
29-10-2017 14:00 не е избран Ел Класико - Холандците 4 - 2 ГРУПА A4 3
12-11-2017 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Мосад 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 14:00 Игрище Арена Мосад - Холандците 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Холандците 4 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Актив комерс 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 2 МФК Средногорец (Златица) - Холандците 0 - 13 Югозапад - група А 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 2 Холандците - Тяло пречиш ми 2 - 5 Югозапад - група А 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 2 Холандците - Северозапад 2 - 6 Югозапад - група А 3
17-11-2018 12:45 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Холандците - Костандово 13 - 6 Югозапад - група B 2
17-11-2018 15:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Стабилните - Холандците 2 - 5 Югозапад - група B 3
07-04-2019 12:00 ACCEDIA STADIUM Холандците - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2019 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Холандците - Green Planet 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-06-2019 17:00 Игрище зад централна поща Холандците - Мон-Крис 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-07-2019 17:30 Терен 2 - Младежки център Холандците - РЕМИЗА 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 11:00 Терен 2 - Младежки център Холандците - Milky Group Bio 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ