София

Иван Василев Арнаудов

клубове

роден на: 23.05.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
26-02-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Delta Guard 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
15-03-2015 19:00 не е избран Лидер - Delta Guard 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
22-03-2015 17:00 не е избран Delta Guard - Милан 1 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
29-03-2015 11:00 не е избран Persy - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
05-04-2015 12:00 не е избран Delta Guard - Mladost Team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
19-04-2015 16:00 не е избран Главите-Карнобат - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
26-04-2015 18:00 не е избран Delta Guard - Seniorite 4 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
09-05-2015 21:45 не е избран Кралете - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-05-2015 11:00 не е избран Delta Guard - White Widow 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2015 13:00 не е избран Valencia C.F. - Delta Guard 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
31-05-2015 16:00 не е избран Delta Guard - Мега Денс 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
05-06-2015 22:30 не е избран Delta Guard - Белите кончета 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
07-06-2015 20:00 не е избран Бохемите - Delta Guard 11 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-06-2015 21:00 не е избран Delta Guard - Новаците 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
21-06-2015 09:00 не е избран Играчорите - Delta Guard 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
28-06-2015 13:00 не е избран Delta Guard - Седмица спатия 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
05-07-2015 17:00 не е избран Majestic - Delta Guard 8 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
09-07-2015 18:45 Palmsbet stadium Delta Guard - Милан 5 - 0 Група H 1
14-07-2015 18:45 не е избран Teka - Delta Guard 9 - 5 Група H 2
20-07-2015 21:45 не е избран Delta Guard - FC ALA GROUP 1 - 3 Група H 3
30-07-2015 20:45 не е избран Delta Guard - ГРАНИТ 5 - 0 Група H 4
03-08-2015 21:45 не е избран NIKE team - Delta Guard 2 - 3 Група H 5
10-08-2015 20:45 не е избран Белите Якички - Delta Guard 4 - 6 Елиминации
13-08-2015 20:45 не е избран FreshMarket - Delta Guard 10 - 3 Елиминации
23-08-2015 16:00 не е избран Играчорите - Delta Guard 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 1
29-08-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Пирин Гоце Делчев 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
29-08-2015 22:30 не е избран Delta Guard - Амфетико 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 6
30-08-2015 18:00 не е избран Delta Guard - Супичка 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
05-09-2015 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Локомотив 2012 Вакарел 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
06-09-2015 22:00 не е избран ORANGE COUNTY - Delta Guard 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
12-09-2015 17:00 не е избран УЛТРА - Пирин Гоце Делчев 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
13-09-2015 09:00 не е избран Delta Guard - БЕСНИТЕ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
26-09-2015 16:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - АКАДЕМИК 84 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-09-2015 14:00 не е избран Милан - Delta Guard 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-10-2015 19:00 не е избран КОС България - Пирин Гоце Делчев 4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2015 14:00 не е избран BulTeam - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-10-2015 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК Живите Мъртви 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2015 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
17-10-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Пирин Гоце Делчев 7 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
18-10-2015 00:00 не е избран Delta Guard - Mladost Crew 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
24-10-2015 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Пиянките 7 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-10-2015 09:00 не е избран Монтевидео - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
31-10-2015 18:00 не е избран Santos - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
01-11-2015 00:00 не е избран Delta Guard - Mladost Team 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
07-11-2015 16:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2015 15:00 не е избран ЦВС - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
14-11-2015 19:00 не е избран Гробарите - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-11-2015 20:00 не е избран Delta Guard - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
21-11-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
22-11-2015 00:00 не е избран Ян Бибиян - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
28-11-2015 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - vampires 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2015 00:00 не е избран Delta Guard - Whiskey United 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
05-12-2015 00:00 не е избран Сердика - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
06-12-2015 00:00 не е избран Interpol - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 16
12-12-2015 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-12-2015 00:00 не е избран Delta Guard - Еконт 61 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
21-02-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ESTUPIDEZ 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
28-02-2016 14:00 не е избран Белите кончета - Пирин Гоце Делчев 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
20-03-2016 10:00 не е избран Лидер - Пирин Гоце Делчев 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
27-03-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Играчорите 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
03-04-2016 15:00 не е избран NIKE team - Пирин Гоце Делчев *3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
10-04-2016 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Спортист Долни Лозен 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
17-04-2016 22:00 не е избран Mladost Team - Пирин Гоце Делчев 0 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
24-04-2016 09:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ПИРИН 10 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
15-05-2016 12:00 не е избран Спокойните - Пирин Гоце Делчев 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
29-05-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Бърдо лозен 13 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
05-06-2016 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФЕНИКС 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
12-06-2016 00:00 не е избран Кривина - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
18-06-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - FC SIVEN 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
26-06-2016 12:00 не е избран Fresh Market - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-06-2016 19:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - Лозен Сити 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
03-07-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ПСЖ София 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
10-07-2016 00:00 не е избран БГ Белот - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
21-08-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Пирин Гоце Делчев 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - БЕСНИТЕ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2016 11:00 не е избран Спокойните - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 12:00 не е избран ЦВС - Пирин Гоце Делчев 0 - 2 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Приятели 4 - 1 CHAMPIONSHIP 5
02-10-2016 20:00 не е избран DELTA - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
06-10-2016 22:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - БНС РЕД БУЛС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2016 19:00 не е избран ING - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 10
30-10-2016 12:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Полиграфия Инфо 2 - 3 CHAMPIONSHIP 11
06-11-2016 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пирин Гоце Делчев 2 - 4 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2016 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Вълците 2 - 8 CHAMPIONSHIP 13
20-11-2016 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Пирин Гоце Делчев 9 - 4 CHAMPIONSHIP 14
27-11-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2016 12:00 не е избран LH7 - Пирин Гоце Делчев 2 - 2 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2016 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
08-01-2017 09:00 не е избран Вълците - Пирин Гоце Делчев 9 - 3 EFBET Кулата 1
08-01-2017 11:00 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 EFBET Света Троица 1
13-01-2017 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - The Mannschaft 1 - 3 EFBET Света Троица 2
15-01-2017 15:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Гетото 2 - 5 EFBET Кулата 2
20-01-2017 19:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 2 - 2* EFBET Кулата 3
20-01-2017 20:00 не е избран Enetpulse - Пирин Гоце Делчев 4 - 5 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 11:00 не е избран Актив комерс - Пирин Гоце Делчев 3 - 1 EFBET Света Троица 4
29-01-2017 09:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Ян Бибиян 1 - 11 EFBET Кулата 4
04-02-2017 15:00 не е избран NIKE team - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 EFBET Кулата 5
05-02-2017 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Софийска вода 4 - 2 EFBET Света Троица 5
11-02-2017 14:00 Царско село Що е европско, оно е от шопско - Пирин Гоце Делчев 2 - 3 ВТОРА ФАЗА
19-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 7 - 2 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ING 5 - 7 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Гетото - Пирин Гоце Делчев 8 - 1 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Пирин Гоце Делчев 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Пирин Гоце Делчев - Черно Тото 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
25-03-2017 19:30 Palmsbet stadium Пирин Гоце Делчев - FC BAUHAUS ARENA 7 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Наполи - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2017 18:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - Торпедо-София 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 13:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Лозен 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2017 19:30 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 11 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
23-04-2017 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2017 00:00 не е избран Реал София - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
04-05-2017 12:00 Palmsbet stadium Пирин Гоце Делчев - ЦВС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
13-05-2017 20:30 не е избран Белите София - Пирин Гоце Делчев 8 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
20-05-2017 21:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - Ultras Team 5 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-05-2017 13:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - LH7 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
26-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Витоша Бистрица - Пирин Гоце Делчев 12 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
27-05-2017 21:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-05-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Пирин Гоце Делчев 11 - 1 CHAMPIONSHIP 12
03-06-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Пирин Гоце Делчев - JAGUARES 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
11-06-2017 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пирин Гоце Делчев 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2017 20:45 не е избран Приятели - Пирин Гоце Делчев 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
16-06-2017 21:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - McDonald's 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
17-06-2017 17:00 не е избран El Stars - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
18-06-2017 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК Пълна Мрежа 1 - 13 CHAMPIONSHIP 15
20-06-2017 18:45 не е избран Наполи - Пирин Гоце Делчев 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
24-06-2017 19:00 не е избран ФК Отборчето - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 12:00 не е избран ПСЖ София - Пирин Гоце Делчев 11 - 2 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2017 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
01-07-2017 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - The Mannschaft 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
02-07-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Тигрите 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2017 19:00 не е избран Santos - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15