София

Цветан Николаев Кошарски

клубове

роден на: 20.10.1971

години: 48

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Colo Colo - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - Торпедо-София 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2014 19:00 Palmsbet stadium Besnite - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ESPRIT BRIGADA - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Аякс-Зебра 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - АЯКС СОФИЯ *7 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
06-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Валяците - Сантяго Бернабеу 7 - 2 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БАЛКАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Арсенал Петров - Торпедо-София 0 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
13-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Plomari Антилопите - Валяците 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 16:00 не е избран МАРАДОНА - Сантяго Бернабеу 4 - 1 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 21:00 не е избран Торпедо-София - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 18:00 не е избран ГОЛ - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 18:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 3 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2014 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-10-2014 21:45 не е избран Валяците - ГОЛ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 4
11-10-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - Гръм София 10 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
12-10-2014 22:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-10-2014 22:30 не е избран Валяците - МАРАДОНА 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2014 17:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 21:45 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-10-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2014 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Белите Якички 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
01-11-2014 17:00 не е избран FreshMarket - Валяците 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 18:00 не е избран МАРАДОНА - Barca 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 21:45 не е избран Актавис - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
02-11-2014 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
08-11-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2014 19:00 не е избран УЛТРА - МАРАДОНА 2 - 5 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Вълците 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
15-11-2014 18:00 не е избран МАРАДОНА - Спортинг 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2014 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Торпедо-София 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-11-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 3 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 21:00 не е избран Лозен - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
21-11-2014 21:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - Торпедо-София 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
21-11-2014 21:45 не е избран Валяците - Barca 2 - 7 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 20:00 не е избран Colo Colo - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Verso Travel 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
28-11-2014 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Валяците 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
28-11-2014 21:45 не е избран Besnite - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 17:00 не е избран Торпедо-София - Chelsea Bulgaria 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-11-2014 20:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2014 22:30 не е избран МАРАДОНА - Plomari Антилопите 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2014 21:45 не е избран Валяците - УЛТРА 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА 4 - 9 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 17:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-12-2014 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 18:00 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-12-2014 16:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-01-2015 14:00 не е избран Gads - Торпедо-София 3 - 13 Група H 1
10-01-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - Черно тото 5 - 0 Група I 1
17-01-2015 16:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 4 - 3 Група H 2
17-01-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - ФК Вадиас 1 - 4 Група I 2
24-01-2015 19:00 не е избран СЕЛ Равно поле - МАРАДОНА 6 - 2 Група I 3
25-01-2015 14:00 не е избран Mladost Team - Торпедо-София 1 - 6 Група H 3
31-01-2015 17:00 не е избран МАРАДОНА - УЛТРА 6 - 3 Група I 4
01-02-2015 13:00 не е избран Спортинг - Торпедо-София 3 - 2 Група H 4
07-02-2015 13:00 не е избран Chelsea Bulgaria - МАРАДОНА 0 - 5 Група I 5
07-02-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem 6 - 4 Група H 5
14-02-2015 00:00 не е избран OLYMPIC HOPES - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
14-02-2015 15:00 не е избран Валяците - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 15:00 не е избран FreshMarket - МАРАДОНА 11 - 2 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 1
19-02-2015 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 9 - 0 PREMIER LEAGUE 8
19-02-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 11 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 14:00 Palmsbet stadium Торпедо-София - ФК Западно Ехо 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
21-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - FC SAN MARCO 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 5 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2015 18:45 не е избран Валяците - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 10
13-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Валяците - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Аполо СК 13 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
15-03-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 19:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
22-03-2015 10:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 19:00 не е избран Арсенал Петров - Торпедо-София 1 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Валяците - не 8 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2015 21:00 не е избран Barca - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
30-03-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Белите София 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-04-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - ГОЛ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:45 не е избран Валяците - Спортинг 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2015 21:45 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
15-04-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
17-04-2015 19:45 не е избран Barca - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 4 - 5 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 18:00 не е избран Септември София - Торпедо-София 0 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
19-04-2015 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
23-04-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Спортинг 3 - 5 PREMIER LEAGUE 3
25-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
25-04-2015 19:00 не е избран Валяците - ГОЛ 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - Актавис 3 - 7 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Валяците 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-05-2015 20:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Валяците 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 19:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 1 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 20:00 не е избран Сердика - Торпедо-София 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
13-05-2015 22:45 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
15-05-2015 21:45 не е избран Валяците - Актавис 1 - 1* PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - Vamos 10 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
16-05-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Изток 2014 - Валяците 2 - 2* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2015 00:00 не е избран Cotton club - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
23-05-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 10
24-05-2015 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2015 18:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
30-05-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - ФК Западно Ехо 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
06-06-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
07-06-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2015 21:45 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
13-06-2015 17:00 Комплекс Трендафила VR Group - Валяците 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
14-06-2015 11:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6 PREMIER LEAGUE 1
17-06-2015 22:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
18-06-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 0 - 4 PREMIER LEAGUE 11
20-06-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-06-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 20:00 не е избран Пиянките - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
21-06-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Спортинг 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Валяците 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2015 19:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - УЛТРА 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
28-06-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
03-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 17:00 не е избран Безнадежните - Торпедо-София 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
05-07-2015 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БАЛКАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 19:45 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 6 - 5 PREMIER LEAGUE 13
06-07-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2015 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 20:45 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 1 PREMIER LEAGUE 17
26-08-2015 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 16:00 Palmsbet stadium Торпедо-София - ФК Зенит 13 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
29-08-2015 18:00 Palmsbet stadium Валяците - АЯКС СОФИЯ 6 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
05-09-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2015 22:30 не е избран FC SAN MARCO - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2015 22:30 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 5* MTEL PREMIER LEAGUE 4
12-09-2015 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 3
12-09-2015 20:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem FC 4 - 4* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
12-09-2015 22:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ЖИВЕЛИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 4 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
27-09-2015 19:00 не е избран FC CRAZY GANG - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-10-2015 15:00 не е избран Ugoman - Торпедо-София 2 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
03-10-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - Валяците 7 - 2 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2015 21:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - Busmanci 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
17-10-2015 19:00 не е избран Валяците - Актив комерс 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - ШПОРИТЕ 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
24-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
26-10-2015 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 6 - 5 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2015 21:45 не е избран Barca - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 17:00 не е избран Валяците - Спортинг 8 - 4 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 20:00 не е избран Iztok Sofiq - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2015 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Валяците - Zona C ООД 4 - 6 Група B 1
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лаос - Валяците 5 - 3 Група B 2
02-11-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 8
07-11-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Сборная 2015 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
07-11-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ *3 - 3 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 21:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 16:00 не е избран Атлетик Редута - Торпедо-София 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
14-11-2015 18:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 16:00 не е избран McDonald's - Торпедо-София 2 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-11-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
21-11-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 1 - 6 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 17:00 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
28-11-2015 00:00 не е избран АС-14 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
28-11-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 5 - 5* PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 00:00 не е избран Валяците - Barca 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2015 15:00 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 16 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
05-12-2015 16:00 не е избран Спортинг - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2015 22:30 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
12-12-2015 18:00 не е избран ФК Баварците - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
12-12-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 18:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2015 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Магнус 4 - 5 Група B 1
10-01-2016 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 6 - 2 Група D 1
17-01-2016 11:00 не е избран Blizoo - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 11 Група D 2
17-01-2016 20:00 не е избран Вършец - Торпедо-София 6 - 4 Група B 2
24-01-2016 09:00 не е избран Торпедо-София - Академикъ 1 - 6 Група B 3
24-01-2016 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Еконт 61 19 - 0 Група D 3
05-02-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Неудобните 2 - 2 Група B 4
05-02-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БНС РЕД БУЛС 6 - 3 Група D 4
07-02-2016 10:00 не е избран Most Wanted - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 6 Група D 5
07-02-2016 14:00 не е избран Тяло пречиш ми - Торпедо-София 5 - 0 Група B 5
13-02-2016 19:00 Царско село ПФК ЧИЧОВЦИ - Mladost Team 15 - 3 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 14:00 Царско село Актив комерс - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
20-02-2016 18:00 Царско село Академикъ - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 6 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
27-02-2016 18:00 не е избран Santos - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-02-2016 18:00 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 22:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
12-03-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Валяците 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 21:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
16-03-2016 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 17:00 не е избран Валяците - FC ALA GROUP 12 - 3 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 18:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 5 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 14:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - SWISSPORT 4 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
26-03-2016 19:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 4 - 4* PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 21:00 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 4 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 20:00 не е избран Сборная 2015 - Торпедо-София 0 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-04-2016 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
07-04-2016 22:30 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
08-04-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Торпедо-София 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 20:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 21:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - ФК Пекарни ванилия 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 12:00 не е избран VILLA MARK - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
11-05-2016 00:00 не е избран Торпедо-София - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
11-05-2016 21:45 не е избран Актив комерс - Валяците 0 - 11 PREMIER LEAGUE 7
12-05-2016 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 4* PREMIER LEAGUE 9
14-05-2016 20:00 не е избран Бандата - Торпедо-София 4 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
16-05-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 3 - 3* PREMIER LEAGUE 9
27-05-2016 18:45 не е избран FC ALA GROUP - МАРАДОНА 1 - 8 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 17:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2016 22:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 7 - 5 PREMIER LEAGUE 7
03-06-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 6 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2016 20:00 не е избран Busmanci - Торпедо-София 2 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-06-2016 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-06-2016 14:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-06-2016 22:30 не е избран Валяците - Сердика 10 - 0 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2016 17:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - Еврофутбол 9 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - FC CRAZY GANG 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
24-06-2016 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
24-06-2016 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 6 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2016 16:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 00:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
07-07-2016 19:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-07-2016 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Белите София *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 17:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2016 19:00 не е избран Mat Star P - Торпедо-София 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
27-07-2016 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
21-08-2016 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 19:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-08-2016 20:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 2 - 2* PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 14:00 не е избран Класа - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 19:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Торпедо-София 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-09-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
17-09-2016 18:30 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2016 20:30 не е избран Сердика - МАРАДОНА 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-09-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
25-09-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-09-2016 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 20:45 не е избран Cotton club - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 19:30 не е избран Santos - Торпедо-София 11 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-10-2016 19:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 19:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
07-10-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-10-2016 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 10 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2016 11:00 не е избран БФК Мики Маус - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 1
15-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
15-10-2016 20:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2016 13:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 18:30 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 6 Висша лига 2
22-10-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 6 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 19:30 не е избран Наполи - Торпедо-София 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 10:00 Парк Вършец Манастирище 2000 - Валяците 14 - 4 Група M 1
23-10-2016 12:00 Парк Вършец Валяците - Север 5 - 0 Група M 2
23-10-2016 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-10-2016 22:30 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 1 - 6 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Evrotur 8 - 4 Висша лига 3
29-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 17:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2016 21:45 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 6 - 6 PREMIER LEAGUE 5
05-11-2016 20:30 не е избран Mat Star - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
06-11-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - The "Mannschaft" 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 4 - 8 Висша лига 5
12-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 10:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
18-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 2 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2016 00:00 не е избран Орлите - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
19-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 8 - 10 Висша лига 6
20-11-2016 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Пълна Мрежа 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2016 21:00 Palmsbet stadium PMP Build Invest - Валяците 8 - 0 PREMIER LEAGUE 9
25-11-2016 21:45 Palmsbet stadium Валяците - Сердика 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Ultras Team 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
26-11-2016 20:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 2 - 9 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - Валяците 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-11-2016 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2016 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 8
04-12-2016 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Valencia C.F. 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2016 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
10-12-2016 20:30 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 21:00 не е избран Intellect - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 10:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - БФК Мики Маус 7 - 8 Висша лига 4
15-12-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
08-01-2017 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Еконт 61 8 - 1 EFBET Лозенец 1
14-01-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Usport.bg 13 - 2 EFBET Лозенец 2
22-01-2017 09:00 не е избран Intellect - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 EFBET Лозенец 3
28-01-2017 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 4 EFBET Лозенец 4
01-02-2017 21:45 не е избран ПФК 61 - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 11 EFBET Лозенец 5
07-02-2017 20:45 не е избран Валяците - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
09-02-2017 00:00 не е избран Хотел Европа - БФК Мики Маус 0 - 5 Висша лига 9
11-02-2017 10:00 Царско село ПФК ЧИЧОВЦИ - Чики Рики *2 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 00:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
18-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
25-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
26-02-2017 21:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-03-2017 19:00 Palmsbet stadium ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-03-2017 00:00 не е избран Валяците - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - МАРАДОНА 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Santos 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
12-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Ян Бибиян 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
17-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 10
19-03-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
22-03-2017 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2017 20:00 не е избран Торпедо-София - Mat Star 4 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 2 - 2* PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 18:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - Торпедо-София 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-04-2017 19:30 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 0 Висша лига 12
01-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
08-04-2017 19:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 8 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 20:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-04-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 12:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - БФК Мики Маус 2 - 5 Висша лига 13
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран МАРАДОНА - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - Evrotur 5 - 0 Висша лига 11
22-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Сердика 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода - MTEL PREMIER LEAGUE 8
03-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
08-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-05-2017 00:00 не е избран МАРАДОНА - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
11-05-2017 22:30 Palmsbet stadium ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
12-05-2017 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
13-05-2017 19:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 3 - 8 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 19:30 не е избран Floor Decor - БФК Мики Маус 4 - 5 Висша лига 15
14-05-2017 21:00 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
17-05-2017 00:00 не е избран Валяците - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
20-05-2017 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Хищниците 8 - 4 Висша лига 16
25-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Актив комерс 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Без напрежение - МАРАДОНА 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
26-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ultras Team - Торпедо-София 6 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
27-05-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM Дартанян - БФК Мики Маус 5 - 0 Висша лига 17
31-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
01-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Сердика 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
02-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Витоша Бистрица 1 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
03-06-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
03-06-2017 17:30 ACCEDIA STADIUM БФК Мики Маус - Чичовци - ветерани 0 - 5 Висша лига 18
04-06-2017 22:00 Palmsbet stadium Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2017 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 0 PREMIER LEAGUE 14
07-06-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-06-2017 19:30 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
13-06-2017 18:15 не е избран Академик - ветерани - БФК Мики Маус *5 - 5 Висша лига 19
17-06-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Наполи 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 11:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 6 - 5 Висша лига 20
18-06-2017 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 21:45 не е избран Без напрежение - Валяците 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
23-06-2017 21:45 не е избран McDonald's - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
24-06-2017 20:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-06-2017 11:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 2 - 1 Висша лига 21
25-06-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-06-2017 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас - MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Carpe Diem FC - Валяците 4 - 7 PREMIER LEAGUE 11
01-07-2017 17:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 0 - 5 Висша лига 22
01-07-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 4 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
04-07-2017 18:45 Palmsbet stadium Чичовци - ветерани - БФК Мики Маус 5 - 0 Висша лига 7
07-07-2017 18:45 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
08-07-2017 17:00 не е избран The Mannschaft - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-07-2017 20:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
11-07-2017 21:45 не е избран Валяците* - Гетото* 2 - 2 Група B 1
13-07-2017 20:45 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
20-07-2017 19:45 не е избран Валяците* - Bauhaus Arena* 13 - 2 Група B 2
25-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ел Сити* - Валяците* 3 - 8 Група B 3
31-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците* - Nike Team* 5 - 0 Група B 4
09-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Локо Вакарел* - Валяците* 1 - 15 Група B 5
15-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Валяците* - Викторио Ленд* 3 - 3* ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК ИХТИМАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-09-2017 20:45 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
02-09-2017 20:00 не е избран Тренто - Валяците 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
02-09-2017 20:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
03-09-2017 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
06-09-2017 15:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 4 - 5 PREMIER LEAGUE 1
09-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - NEXT GEN 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
09-09-2017 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
09-09-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-09-2017 19:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2017 21:45 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2017 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Торпедо-София 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
17-09-2017 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - Витоша Бистрица 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
27-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
29-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
29-09-2017 21:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
29-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-10-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 4 - 8 Висша лига 3
01-10-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 22:45 Palmsbet stadium СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
06-10-2017 00:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
06-10-2017 20:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Mat Star 7 - 13 PREMIER LEAGUE 6
07-10-2017 21:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 4
08-10-2017 11:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-10-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Мойто слабо място 1 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-10-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - БФК Мики Маус 7 - 10 Висша лига 5
15-10-2017 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
20-10-2017 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2017 22:30 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-10-2017 20:45 не е избран Mat Star - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 10:00 Игрище ж.к. Бистрица Самораново - Валяците 5 - 0 ГРУПА A3 1
28-10-2017 14:00 Игрище ж.к. Бистрица Валяците - Пирин 2003 0 - 5 ГРУПА A3 3
28-10-2017 20:00 не е избран Serdika-Sofia - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 21:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
03-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Без напрежение 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
04-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
04-11-2017 19:00 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 2 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
11-11-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Торпедо-София 0 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
11-11-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 9 - 3 PREMIER LEAGUE 11
12-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 12:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - БФК Мики Маус 3 - 20 Висша лига 9
17-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Ант студио 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-11-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
18-11-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
18-11-2017 20:00 не е избран Валяците - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 10:00 не е избран Floor Decor - БФК Мики Маус 4 - 12 Висша лига 10
19-11-2017 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2017 00:00 не е избран Валяците - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
24-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-11-2017 19:00 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 6 - 4 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 11
26-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-11-2017 00:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 14:00 не е избран No Name - ветерани - БФК Мики Маус 5 - 3 Висша лига 7
02-12-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-12-2017 13:00 не е избран Дартанян - БФК Мики Маус 5 - 9 Висша лига 12
07-12-2017 18:45 не е избран Тренто - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2017 18:00 не е избран МАРАДОНА - Валяците 1 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
10-12-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 13
14-12-2017 21:45 Palmsbet stadium Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-12-2017 21:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2018 10:00 Царско село ПФК Чичовци* - Чики рики* 6 - 3 Група C 1
13-01-2018 21:00 Царско село Ятион* - ПФК Чичовци* 4 - 1 Група C 2
20-01-2018 21:00 не е избран ПФК Чичовци* - Лозен Сити* 13 - 5 Група C 3
28-01-2018 11:00 не е избран Сините* - ПФК Чичовци* 2 - 3 Група C 4
30-01-2018 22:00 Царско село ПФК Чичовци* - Софийска вода* 5 - 0 Група C 5
04-02-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 17
04-02-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 0 Западна конференция 17
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
09-02-2018 20:45 Palmsbet stadium Fresh Market* - ПФК Чичовци* 9 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2018 17:00 не е избран Без напрежение - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
10-03-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - Тиняците 5 - 2 Висша лига 6
11-03-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 10 - 3 Висша лига 2
11-03-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2018 21:45 не е избран Неудобните - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-03-2018 18:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 4 - 1 Висша лига 8
17-03-2018 19:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 10:00 ACCEDIA STADIUM ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
27-03-2018 18:45 не е избран ОК Супер Транс - Mr.Pizza 2 - 3 CHAMPIONSHIP 2
30-03-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 3
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2018 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - ДСК Банка 1 - 6 CHAMPIONSHIP 4
14-04-2018 18:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2018 19:30 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 11 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2018 19:45 Palmsbet stadium SSV - ОК Супер Транс 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
21-04-2018 18:00 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 9 - 3 Висша лига 4
22-04-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Левски Г - ветерани 10 - 3 Висша лига 3
22-04-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ОК Супер Транс 1 - 4 CHAMPIONSHIP 1
28-04-2018 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 9 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 11:00 не е избран Лозенец Юн - БФК Мики Маус 6 - 8 Висша лига 5
01-05-2018 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
11-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" отложен PREMIER LEAGUE 14
12-05-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2018 13:00 не е избран БФК Мики Маус - Шопски отряд 10 - 3 Висша лига 6
13-05-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Валяците 1 - 7 PREMIER LEAGUE 14
15-05-2018 21:45 не е избран Glaz Trading Troyan - ОК Супер Транс 6 - 4 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
20-05-2018 16:00 не е избран Floor Decor - БФК Мики Маус 3 - 5 Висша лига 7
20-05-2018 20:00 не е избран FC ING - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-05-2018 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Наполи 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-06-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2018 19:00 не е избран Валяците - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 00:00 не е избран No name - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
05-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ОК Супер Транс 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
07-06-2018 00:00 не е избран Валяците - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Вълците 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 0 - 5 Висша лига 9
12-06-2018 19:00 не е избран ОК Супер Транс - V-TAC EUROPE 1 - 5 CHAMPIONSHIP 12
16-06-2018 19:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 0 Висша лига 1
17-06-2018 21:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Ант студио - ОК Супер Транс 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
20-06-2018 22:30 не е избран Валяците - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
22-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Евромар - ОК Супер Транс 3 - 4 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2018 19:00 не е избран No Name - ветерани - БФК Мики Маус 5 - 3 Висша лига 2
25-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МАРАДОНА 7 - 1 PREMIER LEAGUE 5
26-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ОК Супер Транс - UNILEVER ICE CREAM 3 - 2 CHAMPIONSHIP 14
27-06-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
29-06-2018 21:45 не е избран ОК Супер Транс - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
30-06-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2018 00:00 не е избран ОК Супер Транс - Skypharm 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
01-07-2018 20:00 не е избран Intellect - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2018 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 1 - 2 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-07-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 8
09-07-2018 00:00 не е избран Валяците - Сердика - PREMIER LEAGUE 1
09-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - Easy TV Net 9 - 3 CHAMPIONSHIP 8
11-07-2018 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 1 - 4 Висша лига 1
19-07-2018 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Дружба 5 - 0 Група G 1
25-07-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Африка Юнайтед 2 - 5 Група G 2
06-08-2018 21:00 не е избран Профи Спорт - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 8 Група G 3
07-08-2018 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - A.C.A.B. 8 - 5 Група G 4
14-08-2018 21:45 не е избран ВМРО - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Група G 5
20-08-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - MAHARANI 5 - 0 Елиминации
24-08-2018 20:45 не е избран Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7 Елиминации
27-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 7 Елиминации
28-08-2018 19:45 не е избран Лев Инс - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 1
28-08-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Skypharm 4 - 2 Западна конференция 1
30-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 Елиминации
04-09-2018 21:45 не е избран Валяците - ДЖИ 10 11 - 2 Западна конференция 1
09-09-2018 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 4 - 3 Premier League First 8 1
11-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 6 Източна конференция 2
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МАРАДОНА 8 - 1 Западна конференция 2
12-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Ескус Милк 4 - 2 Западна конференция 2
15-09-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6 Западна конференция 3
18-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 6 - 2 Западна конференция 3
21-09-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - ОК Супер Транс 6 - 2 Източна конференция 3
25-09-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - МАРАДОНА 4 - 6 Западна конференция 4
26-09-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 4
30-09-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - PalmsBet ветерани 10 - 4 Висша лига 1
01-10-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 7
02-10-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Milky Group Bio 2 - 3 Западна конференция 5
02-10-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - Валяците 2 - 13 Западна конференция 5
03-10-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ОК Супер Транс 1 - 3 Източна конференция 5
05-10-2018 19:45 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
07-10-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 3 - 2 Premier League First 8 4
07-10-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 2
12-10-2018 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 4 Западна конференция 6
12-10-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Актив комерс 2 - 14 Източна конференция 6
13-10-2018 20:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7 Premier League First 8 5
14-10-2018 16:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Висша лига 3
14-10-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 Premier League First 8 6
16-10-2018 19:45 Palmsbet stadium ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - ОК Супер Транс 2 - 0 Източна конференция 7
17-10-2018 20:45 не е избран Сердика - Валяците 4 - 5 Западна конференция 7
18-10-2018 22:20 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 5 - 0 Premier League First 8 2
21-10-2018 15:00 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 8 Висша лига 4
23-10-2018 19:45 не е избран Валяците - DXC.technology 2 - 6 Западна конференция 8
24-10-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - ФК Керамик 0 - 5 Източна конференция 8
26-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 Premier League First 8 3
28-10-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 4 - 5 Висша лига 5
28-10-2018 18:00 не е избран Неудобните - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 8
30-10-2018 12:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 9
30-10-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - МАРАДОНА 0 - 5 Западна конференция 10
31-10-2018 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Валяците 2 - 0 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 0 - 5 Западна конференция 11
01-11-2018 18:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - МАРАДОНА 0 - 5 Западна конференция 12
02-11-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 9
03-11-2018 00:00 не е избран Валяците - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 10
04-11-2018 17:00 не е избран Дартанян - БФК Мики Маус 3 - 4 Висша лига 6
05-11-2018 22:30 не е избран Валяците - FK Kafana Stefanovic 0 - 5 Западна конференция 4
06-11-2018 19:45 не е избран ING - МАРАДОНА 11 - 4 Западна конференция 8
06-11-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Bamboo Beach 5 - 7 Източна конференция 10
08-11-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 8
11-11-2018 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2 Premier League First 8 10
13-11-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - ОК Супер Транс 0 - 5 Източна конференция 11
13-11-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4 Западна конференция 11
14-11-2018 19:45 не е избран Валяците - ВЕТ Юнайтед 0 - 5 Западна конференция 6
18-11-2018 16:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 2 Premier League First 8 11
21-11-2018 19:45 не е избран Валяците - ASI TEAM 0 - 5 Западна конференция 12
25-11-2018 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 3 - 3 Premier League First 8 12
25-11-2018 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - БФК Мики Маус 4 - 4 Висша лига 9
27-11-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A.C.A.B. - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 13
01-12-2018 18:00 не е избран Каталунците Кирчево - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 Premier League First 8 7
01-12-2018 18:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 15
01-12-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Валяците 5 - 0 Западна конференция 15
02-12-2018 15:00 не е избран PalmsBet ветерани - БФК Мики Маус 4 - 7 Висша лига 10
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
04-12-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - МАРАДОНА 5 - 3 Западна конференция 14
05-12-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Африка Юнайтед 0 - 5 Източна конференция 14
09-12-2018 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Каталунците Кирчево 3 - 4 Premier League First 8 14
11-12-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 5 - 0 Западна конференция 15
17-12-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - ОК Супер Транс 0 - 5 Източна конференция 16
18-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 16
31-12-2018 00:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Premier League First 8 13
01-01-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Валяците 5 - 0 Западна конференция 13
09-01-2019 00:00 Царско село МАРАДОНА - AFC Trento 8 - 1 Каменица 1
09-01-2019 00:00 не е избран Спортист Драгичево - МАРАДОНА 2 - 8 Каменица 2
09-01-2019 00:00 не е избран МАРАДОНА - Algomatika - Kammarton 7 - 1 Каменица 3
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0 Западна конференция 18
11-01-2019 00:00 не е избран МАРАДОНА - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 18
18-01-2019 00:00 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 0 - 5 Западна конференция 19
18-01-2019 00:00 не е избран ING - Валяците 5 - 0 Западна конференция 19
26-01-2019 12:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 3 - 2 Каменица 4
01-02-2019 00:00 не е избран ОК Супер Транс - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 19
05-02-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Вършец 4 - 8 Източна конференция 17
07-02-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - ФК ИХТИМАН 7 - 2 Каменица 5
11-02-2019 19:45 не е избран PalmsBet - ОК Супер Транс 10 - 4 Източна конференция 18
13-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - МАРАДОНА 10 - 3 Западна конференция 16
13-02-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Rehau 0 - 5 Източна конференция 12
15-02-2019 20:00 не е избран МАРАДОНА - Осма хирургия 11 - 6 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 20:00 не е избран Левски Паталеница* - МАРАДОНА 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
27-02-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Easy TV Net 2 - 3 Западна конференция 13
01-03-2019 00:00 не е избран Витоша Бистрица - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
12-03-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
13-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - FC ALA GROUP 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - SPM -ltd 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
19-03-2019 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - ОК Супер Транс 0 - 4 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Малки Страсти 3 - 4 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 17:00 не е избран Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
28-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - VENDETTA-OLISPED 4 - 4 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2019 13:00 не е избран БФК Мики Маус - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 13
01-04-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Rehau 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
02-04-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МАРАДОНА 1 - 7 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ОК Супер Транс 6 - 5 CHAMPIONSHIP 5
07-04-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 4 - 6 Висша лига 12
07-04-2019 18:00 ACCEDIA STADIUM Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
14-04-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Стабилните 7 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
23-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Вършец 4 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - БФК Мики Маус 0 - 5 Висша лига 17
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2019 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
07-05-2019 20:45 не е избран PalmsBet - ОК Супер Транс 1 - 3 CHAMPIONSHIP 8
07-05-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - МАРАДОНА 4 - 5 PREMIER LEAGUE 8
12-05-2019 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
14-05-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - DXC.technology 4 - 10 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СТЪРШЕЛ 5 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
21-05-2019 18:45 не е избран DSV - ОК Супер Транс 3 - 5 CHAMPIONSHIP 10
23-05-2019 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - ДСК Банка 0 - 8 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - ФК Керамик 6 - 4 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 19:45 не е избран БФК Мики Маус - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 11
01-06-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
04-06-2019 18:45 не е избран Лев Инс - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2019 21:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ОК Супер Транс 3 - 3 CHAMPIONSHIP 12
09-06-2019 15:00 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 7 - 6 Висша лига 15
09-06-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Winbet 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - FK Kafana Stefanovic 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
16-06-2019 16:00 не е избран Лозенец Юн - БФК Мики Маус 2 - 11 Висша лига 14
16-06-2019 19:00 не е избран Stomana Industry - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
23-06-2019 20:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 4 Висша лига 18
23-06-2019 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Осма хирургия 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
25-06-2019 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Сердика 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
01-07-2019 18:45 не е избран ОК Супер Транс - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-07-2019 19:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
01-07-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - ОК Супер Транс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Intellect 4 - 3 PREMIER LEAGUE 4
03-07-2019 21:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
07-07-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Бандата 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
08-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 3 - 2 PREMIER LEAGUE 17
14-07-2019 21:15 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
21-08-2019 18:00 не е избран Happy Boys - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
25-08-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
08-09-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - SSI 10 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
15-09-2019 19:00 не е избран ФК Устрем - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
20-09-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
28-09-2019 21:00 не е избран ФК Професорите - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
06-10-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Квартала 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
10-10-2019 21:45 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19