Пловдив

Иван Борисов Сматракалев

клубове

роден на: 15.03.1991

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
14-03-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - Гражданите 2 - 2 ВИСША ЛИГА 1
19-03-2014 20:00 ВСИ 1 терен Гражданите - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
03-04-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 4 - 6 ВИСША ЛИГА 4
13-04-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Гражданите 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Гражданите 5 - 9 ВИСША ЛИГА 5
25-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Гражданите 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
09-05-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
21-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен BONELLI - Гражданите 3 - 5 ВИСША ЛИГА 8
02-06-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Гражданите 2 - 4 ВИСША ЛИГА 10
04-06-2014 19:30 ВСИ 1 терен Lauta Army Fight Club - Гражданите 1 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-06-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Криско 5 - 5 ВИСША ЛИГА 11
23-06-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 12 ВИСША ЛИГА 12
26-06-2014 20:45 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
07-07-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 15
11-07-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
14-07-2014 21:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Гражданите 4 - 6 ВИСША ЛИГА 14
01-09-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Гражданите 2 - 5 ВИСША ЛИГА 17
04-09-2014 21:00 СЦ Арена АФК Марица - Гражданите *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 8 - 8 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 6 - 7 ВИСША ЛИГА 19
25-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - АФК Гарата 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
30-09-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Спартак 2 - 6 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - Мас Гранде 0 - 5 ВИСША ЛИГА 16
14-10-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - BONELLI 2 - 6 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
29-10-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 25
05-11-2014 21:00 СЦ Арена Криско - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 7 - 5 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 00:00 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Гражданите 0 - 5 ВИСША ЛИГА 28
17-11-2014 21:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 11 - 0 ВИСША ЛИГА 24
24-11-2014 00:00 не е избран Гражданите - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
10-12-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 9 - 7 ВИСША ЛИГА 30
11-03-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Десант-68 3 - 7 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Гражданите 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
31-03-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2015 19:00 Авангард Криско - Гражданите 6 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-04-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Криско 9 - 2 ВИСША ЛИГА 7
03-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 3
17-05-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Космос 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
24-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Бактрейд 6 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 4 ВИСША ЛИГА 10
31-05-2015 11:30 СЦ Арена Fresh Penis - Гражданите 10 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Спартак 0 - 5 ВИСША ЛИГА 11
09-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Гражданите 4 - 4 ВИСША ЛИГА 12
17-06-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 13
22-06-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Младежка 1 1 - 4 ВИСША ЛИГА 14
27-06-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Гражданите 3 - 2 ВИСША ЛИГА 15
03-07-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Гражданите 11 - 5 ВИСША ЛИГА 16
06-07-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ФК Даяна 3 - 8 ВИСША ЛИГА 17
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
09-09-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Гражданите 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
15-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 21
22-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 8 - 3 ВИСША ЛИГА 18
23-09-2015 21:00 СЦ Арена Криско - Гражданите 1 - 6 ВИСША ЛИГА 22
16-10-2015 19:00 СЦ Арена Космос - Гражданите 14 - 4 ВИСША ЛИГА 24
26-10-2015 19:00 СЦ Арена Гражданите - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11 ВИСША ЛИГА 23
30-10-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 25
09-11-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2 ВИСША ЛИГА 27
13-11-2015 21:00 Авангард ФК Спартак - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 26
25-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 8 - 4 ВИСША ЛИГА 28
03-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 21:15 Терен 2 - Младежки център Гражданите - Лаос 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
17-03-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - Kamenitza-Интернационал 9 - 7 CALCIO 2
21-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - TNN Gold 3 - 4 CALCIO 3
28-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - TNN Gold 3 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - Avengers 11 - 2 CALCIO 1
07-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - FC Siza Sport 4 - 4 CALCIO 4
13-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - TNN Gold 1 - 11 CALCIO 5
20-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - АПФК Пловдив 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-04-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - MS 2 - 4 CALCIO 6
03-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - TNN Gold 0 - 5 CALCIO 7
12-05-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - Криско 5 - 2 CALCIO 8
16-05-2016 20:00 СЦ Арена Old School - TNN Gold 4 - 11 CALCIO 9
18-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Щ+Щ 6 - 0 CALCIO 10
27-05-2016 00:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 5 CALCIO 11
01-06-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 3 - 2 Bundesliga 1
06-06-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - TNN Gold 2 - 8 Bundesliga 2
10-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - MS 5 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - BOHEMIANS 11 - 3 Bundesliga 3
22-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център MS - TNN Gold 6 - 6 Bundesliga 4
28-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - FC Siza Sport 8 - 3 Bundesliga 5
11-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 7 - 2 Bundesliga 6
12-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Криско 9 - 1 Bundesliga 7
13-07-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 0 - 10 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-07-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - TNN Gold 4 - 5 Финални плейофи
30-08-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 2 - 2 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 10 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 3
21-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 5 - 0 ВИСША ЛИГА 4
29-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Балканска Гозба 8 - 4 ВИСША ЛИГА 5
02-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM TNN Gold - Пирин 2003 1 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
05-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - TNN Gold 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 4 - 3 ВИСША ЛИГА 7
26-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - TNN Gold 0 - 5 ВИСША ЛИГА 8
02-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 4 - 9 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 11
25-11-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-12-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 12
01-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 0 - 10 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 8 - 5 ВИСША ЛИГА 15
13-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - VIP Dent 1 - 1 ВИСША ЛИГА 13
22-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 5 - 4 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3 ВИСША ЛИГА 17
03-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 6 - 2 ВИСША ЛИГА 18
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 3 - 1 ВИСША ЛИГА 20
24-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 0 - 7 ВИСША ЛИГА 21
27-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 2 - 0 ВИСША ЛИГА 22
12-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 8 - 2 ВИСША ЛИГА 24
30-05-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 3 - 5 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 4 ВИСША ЛИГА 26
15-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 2 - 5 ВИСША ЛИГА 27
22-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 3 - 10 ВИСША ЛИГА 29
23-08-2017 21:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Балканска Гозба 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
18-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 5 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - БРЕСТНИК 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
13-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - TNN Gold 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
01-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
12-11-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
29-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Лаос 2 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
14-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
06-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
14-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - TNN Gold 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 9 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - TNN Gold 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
11-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
19-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
27-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
08-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
29-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - TNN Gold 5 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
20-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Лаос 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
02-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Любекс 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
09-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - UEFALONA 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
24-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - TNN Gold 1 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - FC FIGHTERS 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - TNN Gold 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Бирен Спортист 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
16-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - TNN Gold 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
18-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
26-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - TNN Gold 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
19-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
02-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
16-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - TNN Gold 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
23-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
07-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Имхотеп 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
14-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
21-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - TNN Gold 0 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
05-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
12-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
18-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - TNN Gold 5 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
30-06-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Бирен Спортист 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
04-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29