Пловдив

Цветан Красимиров Веновски

клубове

роден на: 14.08.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
13-12-2015 16:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Сабрина 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 00:00 не е избран АПФК Пловдив - Сабрина 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 13:00 СЦ Арена Сабрина - ШАШ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 14:00 СЦ Арена La Masia - Сабрина 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 12:00 СЦ Арена Сабрина - Kilnockie 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Сабрина 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 16:00 СЦ Арена Сабрина - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 16:30 Терен 1 - Младежки център Old School - Сабрина 3 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 13:00 СЦ Арена Сабрина - Old School 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2016 20:00 СЦ Арена Сабрина - СОКОЛ 2015 5 - 11 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
28-01-2017 21:00 СЦ Оптимум Juventus - Сабрина 1 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
04-02-2017 20:00 СЦ Оптимум Наказателите - Сабрина 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
11-02-2017 19:00 СЦ Оптимум Сабрина - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 8 ЗИМНА ЛИГА 3
19-02-2017 14:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Сабрина 4 - 1 ЗИМНА ЛИГА 4
26-02-2017 13:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗИМНА ЛИГА 5
05-03-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Juventus 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 6
12-03-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Сабрина 3 - 1 ЗИМНА ЛИГА 7
07-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - Сабрина 7 - 1 Група C 1
12-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Сабрина - Фаворит 1 - 4 Група C 2
18-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Криско 4 - 8 Група C 3
26-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - Сабрина 3 - 4 Група B 1
02-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - ХЪШОВЕ 6 - 3 Група B 2
10-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сабрина 1 - 2 Група B 3
18-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Сабрина 6 - 1 Група D 1
02-06-2017 19:30 Терен 1 - Младежки център Сабрина - Победа (Царацово) 3 - 3 Група D 2
06-06-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Avengers 8 - 4 Група D 3
13-06-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Наказателите - Сабрина 0 - 5 OPEN CUP ГФЛ
20-06-2017 21:05 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сабрина 8 - 0 OPEN CUP ГФЛ
08-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - Сабрина 6 - 2 LA LIGA 1
13-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сабрина - Мосад 2 - 12 LA LIGA 2
29-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Сабрина 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Сабрина 5 - 0 LA LIGA 5
25-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Сабрина - Смирненски 2 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Сабрина 7 - 2 LA LIGA 7
07-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Quantico 1 - 2 LA LIGA 8
15-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Сабрина 7 - 3 LA LIGA 9
22-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Сабрина - АФК ХАОС 0 - 9 LA LIGA 10
28-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Сабрина 8 - 1 LA LIGA 11
05-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Сабрина 7 - 1 LA LIGA 12
17-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - La Furia 0 - 5 LA LIGA 13
07-03-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Сабрина 5 - 0 LA LIGA 14
14-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Сабрина - Любекс 0 - 5 LA LIGA 15