Пловдив

Павел Манчев Катмъров

клубове

роден на: 29.03.1975

години: 45

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
13-03-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Lauta Army Fight Club 5 - 5 ВИСША ЛИГА 2
24-03-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
03-04-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Мас Гранде 5 - 5 ВИСША ЛИГА 4
10-04-2014 20:00 СЦ Арена ГЯВОЛИТЕ - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
08-05-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 7
19-05-2014 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - АФК Гарата 6 - 2 ВИСША ЛИГА 8
29-05-2014 20:00 СЦ Арена Баркод - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
10-06-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 11
12-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 6
19-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 12
26-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
26-06-2014 20:45 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
03-07-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 14
10-07-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 5 - 7 ВИСША ЛИГА 15
28-08-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 6 ВИСША ЛИГА 16
01-09-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 6 ВИСША ЛИГА 17
04-09-2014 20:00 СЦ Арена ELMA-S - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 18
23-09-2014 21:00 СЦ Арена Мас Гранде - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 7 ВИСША ЛИГА 19
25-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 20
09-10-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 4 - 10 ВИСША ЛИГА 22
13-10-2014 20:30 СЦ Арена АФК Гарата - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 0 ВИСША ЛИГА 21
28-10-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
31-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - BONELLI 6 - 6 ВИСША ЛИГА 26
10-11-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Спартак 10 - 6 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 21:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 11 - 0 ВИСША ЛИГА 24
20-11-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
27-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Криско 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
04-12-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 30
10-12-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Verso Travel 8 - 2 Финални плейофи 11
11-03-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Лаос 4 - 6 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 4 - 3 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2015 20:00 СЦ Арена Космос - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
26-04-2015 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕЛМА ТАКСИ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8 ВИСША ЛИГА 9
23-05-2015 17:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 4 - 11 Вътрешни квалификации ААЛ
27-05-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
30-05-2015 09:45 СЦ Арена ELMA TAXI - Karshiaka 10 - 3 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
03-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
05-06-2015 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 1 - 7 ВИСША ЛИГА 8
07-06-2015 18:15 СЦ Арена Internacional - ELMA TAXI 1 - 8 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
10-06-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 13 ВИСША ЛИГА 12
13-06-2015 17:00 СЦ Арена Хълк - ELMA TAXI 5 - 2 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
17-06-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 13
24-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 5 ВИСША ЛИГА 7
28-06-2015 18:00 СЦ Арена Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
01-07-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 16
08-07-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 3 ВИСША ЛИГА 17
26-08-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ВИСША ЛИГА 18
02-09-2015 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
09-09-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Космос 4 - 7 ВИСША ЛИГА 20
16-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 ВИСША ЛИГА 21
23-09-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 4 - 11 ВИСША ЛИГА 22
30-09-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
04-10-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ЕЛМА ТАКСИ - Hott *5 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
14-10-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 1 ВИСША ЛИГА 29
21-10-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Спартак 4 - 1 ВИСША ЛИГА 24
28-10-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 2 ВИСША ЛИГА 25
01-11-2015 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕЛМА ТАКСИ - Пирин 2003 1 - 3 Група F 1
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ СИНИТЕ BD LIQUOR - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 Група F 2
04-11-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 3 ВИСША ЛИГА 26
11-11-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 5 ВИСША ЛИГА 27
25-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 8 - 4 ВИСША ЛИГА 28
09-12-2015 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Младежка 1 3 - 2 ВИСША ЛИГА 30
16-12-2015 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 1 - 4 Финални плейофи
16-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 7 CALCIO 2
23-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Щ+Щ 5 - 4 CALCIO 3
25-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 1 - 5 CALCIO 1
28-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 0 CALCIO 4
13-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - TNN Gold 1 - 11 CALCIO 5
20-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 CALCIO 6
04-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 7
11-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 4 CALCIO 8
15-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Avengers 5 - 0 CALCIO 9
18-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 3 - 16 CALCIO 10
25-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Danika - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8 CALCIO 11
01-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 Група D 1
10-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Dream Team 11 - 1 Група D 3
21-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - АФК ХАОС 5 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Danika 9 - 1 OPEN CUP ГФЛ
29-06-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Old School 7 - 0 OPEN CUP ГФЛ
05-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 OPEN CUP ГФЛ
16-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Армада Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 7 CALCIO 1
21-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 4 - 7 CALCIO 2
27-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 5 CALCIO 3
05-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Пълдин Атлетик 2 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 0 CALCIO 4
19-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 5 - 5* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 7 CALCIO 5
02-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 6 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Kamenitza-Интернационал 4 - 5 CALCIO 6
16-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 6 CALCIO 7
23-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 9 - 5 CALCIO 8
06-03-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 CALCIO 9
15-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 10
21-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 6 CALCIO 11
04-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 1 Bundesliga 1
12-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 0 - 7 Bundesliga 2
18-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 Bundesliga 3
27-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 8 - 4 Bundesliga 4
04-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7 Bundesliga 5
12-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - АФК ХАОС 5 - 0 Bundesliga 6
16-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 Bundesliga 7
31-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 3 Bundesliga 8
07-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 9 Bundesliga 9
16-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ *3 - 3 Финални плейофи
19-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
22-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
06-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели 4 - 3 CALCIO 1
15-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 7 CALCIO 2
20-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 1 - 0 CALCIO 3
27-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 CALCIO 4
12-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BTL UNITED 3 - 2 CALCIO 5
21-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 3 - 3 CALCIO 6
24-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 6 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 CALCIO 7
10-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 4 - 3 CALCIO 8
14-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 CALCIO 9
17-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Фаворит 6 - 2 CALCIO 10
03-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 CALCIO 11
07-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 3 - 1 CALCIO 12
13-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Смирненски - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 6 CALCIO 13
04-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
09-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Lauta Hools 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
11-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
22-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 10 - 13 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
30-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
05-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
08-02-2018 20:45 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - КАМИОНИТЕ 8 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
12-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - Криско 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
07-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 3 - 7 CALCIO 14
13-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 CALCIO 15
28-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 OPEN CUP Група Б 1
11-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 1 - 9 OPEN CUP Група Б 3
18-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Светците - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 OPEN CUP Група Б 4
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Беси МФК 6 - 3 OPEN CUP Група Б 5
02-05-2018 00:00 не е избран Смирненски - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 5 OPEN CUP Група Б 6
04-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 1 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
07-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Quantico 2 - 8 OPEN CUP Група Б 7
17-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7 OPEN CUP Група Б 8
29-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 6 - 2 OPEN CUP Група Б 9
14-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бирен Спортист *2 - 2 OPEN CUP ГФЛ
20-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 OPEN CUP ГФЛ
19-09-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 7 LA LIGA 1
26-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Илюминати 1 - 5 LA LIGA 2
03-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 4 LA LIGA 3
07-10-2018 00:00 не е избран ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 5 - 0 LA LIGA 4
17-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Римските орли - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 13 LA LIGA 5
24-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 6
06-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 LA LIGA 7
14-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 2 LA LIGA 8
25-11-2018 16:30 Терен 1 - Младежки център Беси МФК - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 3 LA LIGA 9
05-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Rossoneri Plovdiv 4 - 4 LA LIGA 10
13-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Торнадо - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 10 LA LIGA 11
21-12-2018 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - FC Fitoni 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 АПФК Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
13-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 2 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 2 Футболна Академия - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 2 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Маламир 15 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
05-02-2019 20:00 СЦ Оптимум ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Илюминати 0 - 2 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
19-02-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BROTHERS-SECURITY 8 - 2 LA LIGA 12
23-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Активлайф 6 - 13 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Траките 2017 8 - 6 ЗИМНА ЛИГА 12
27-02-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 LA LIGA 13
09-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ХАОС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
11-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 12 LA LIGA 15
13-03-2019 21:00 СЦ Оптимум FC Fitoni - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - NO to Racism 8 - 1 LA LIGA 16
27-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 10 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 2 LA LIGA 17
10-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 4 - 4 LA LIGA 18
15-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 3 LA LIGA 19
22-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Крепост 3 - 6 LA LIGA 20
01-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 LA LIGA 21
07-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 LA LIGA 22
17-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 23
20-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 LA LIGA 24
29-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 25
05-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Plovdiv 0 - 5 OPEN CUP ГФЛ