Пловдив

Георги Робертов Стефанов

клубове

роден на: 13.07.1988

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
12-03-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 1
21-03-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Мас Гранде 3 - 1 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 18 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
23-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - АФК Гарата 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
09-05-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
13-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 8
30-05-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - BONELLI 8 - 4 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
13-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
19-06-2014 21:00 СЦ Арена Криско - СИНИ ОРЛИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 12
27-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
03-07-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 14
07-07-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Lauta Army Fight Club 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
29-08-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 7 - 4 ВИСША ЛИГА 16
08-09-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 ВИСША ЛИГА 18
19-09-2014 19:00 СЦ Арена Мас Гранде - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 17
23-09-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 21
02-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 19
13-10-2014 19:30 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 6 - 6 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
20-10-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 24
28-10-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
05-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Криско 13 - 5 ВИСША ЛИГА 27
24-11-2014 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
01-12-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
01-12-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 9 ВИСША ЛИГА 28
28-12-2014 16:00 СЦ Арена Лаос - ФК СпИртист 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 12:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Лаос 0 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
11-01-2015 14:00 СЦ Арена Лаос - WIMBLEDON 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 5
18-01-2015 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Лаос 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
25-01-2015 14:00 СЦ Арена Лаос - Ред Бул 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 7
31-01-2015 00:00 СЦ Арена Багатур Пловдив - Лаос 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
17-02-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - BOHEMIANS 5 - 1 ЗИМНА ЛИГА 9
26-02-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. Сборна Дружина - Лаос 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 10
28-02-2015 14:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Лаос 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
01-03-2015 14:00 СЦ Арена Лаос - АФК Марица 6 - 1 ЗИМНА ЛИГА 11
11-03-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Лаос 5 - 6 ВИСША ЛИГА 1
12-03-2015 18:00 СЦ Арена Лаос - BOHEMIANS *4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 22
13-03-2015 20:00 СЦ Арена Космос - СИНИ ОРЛИ 6 - 7 ВИСША ЛИГА 1
15-03-2015 20:00 СЦ Арена ФК СпИртист - Лаос *3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 23
17-03-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 11 - 5 ВИСША ЛИГА 2
18-03-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Лаос 4 - 6 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Десант-68 4 - 1 ВИСША ЛИГА 3
26-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - СИНИ ОРЛИ 1 - 8 ВИСША ЛИГА 3
30-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Лаос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 4
01-04-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 13 - 5 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 5
08-04-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 5
14-04-2015 20:00 СЦ Арена Светкавиците - Лаос 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2015 19:00 СЦ Арена Old School - СИНИ ОРЛИ 0 - 21 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - FC Sport Sity 10 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2015 21:00 СЦ Арена VIP Dent - Лаос 5 - 4 ВИСША ЛИГА 6
24-04-2015 19:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Младежка 1 9 - 5 ВИСША ЛИГА 6
07-05-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 6 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
21-05-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Криско 3 - 2 ВИСША ЛИГА 9
23-05-2015 12:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 18:00 СЦ Арена Лаос - AFC Cvet Junior 4 - 3 Вътрешни квалификации ААЛ
26-05-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 13 - 3 ВИСША ЛИГА 10
29-05-2015 21:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Десант-68 9 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2015 16:00 СЦ Арена АФК Гарата - Лаос 7 - 10 Вътрешни квалификации ААЛ
02-06-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - Космос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 11
06-06-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Лаос 3 - 1 Вътрешни квалификации ААЛ
06-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Неудобните 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Лаос 2 - 3 ВИСША ЛИГА 12
09-06-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 11 - 2 ВИСША ЛИГА 10
10-06-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 13 ВИСША ЛИГА 12
12-06-2015 18:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
15-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 8
20-06-2015 18:00 Каменица Арена REAL UNITED - СИНИ ОРЛИ 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 5 - 4 ВИСША ЛИГА 14
24-06-2015 19:00 СЦ Арена Криско - СИНИ ОРЛИ 5 - 14 ВИСША ЛИГА 14
24-06-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - ФК Спартак 7 - 5 ВИСША ЛИГА 13
27-06-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Гражданите 3 - 2 ВИСША ЛИГА 15
28-06-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 4 ВИСША ЛИГА 15
03-07-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Младежка 1 1 - 3 ВИСША ЛИГА 16
04-07-2015 18:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - REAL UNITED 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-07-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 16 ВИСША ЛИГА 17
08-07-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 3 ВИСША ЛИГА 17
16-07-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Космос 10 - 2 ВИСША ЛИГА 16
24-07-2015 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Чико - Бунара 1 - 5 FINAL FOUR 1
25-07-2015 11:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Great Wall - Ловеч - СИНИ ОРЛИ 2 - 10 FINAL FOUR 2
25-07-2015 18:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Тяло пречиш ми 4 - 3 FINAL FOUR 3
25-08-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 6 - 5 ВИСША ЛИГА 18
07-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 19
09-09-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Гражданите 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
10-09-2015 18:00 СЦ Арена Фитони - Лаос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 20
14-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 7
18-09-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 21
28-09-2015 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Лаос 4 - 2 ВИСША ЛИГА 18
01-10-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 23
04-10-2015 13:00 Игрище Ловен парк Лаос - СПОРТИНГ *2 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 19:30 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - не 5 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
05-10-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - VIP Dent 2 - 10 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 11 ВИСША ЛИГА 19
08-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 8 - 7 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Лаос 2 - 2* Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 8 - 4 ВИСША ЛИГА 24
16-10-2015 20:00 СЦ Арена Криско - Лаос 1 - 4 ВИСША ЛИГА 24
18-10-2015 18:30 Игрище Ловен парк не - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 КВАЛИФИКАЦИИ
20-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Лаос 14 - 2 ВИСША ЛИГА 22
29-10-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 25
29-10-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ВИСША ЛИГА 25
01-11-2015 11:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Ел Класико 3 - 4 Група B 1
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лаос - Валяците 5 - 3 Група B 2
01-11-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Zona C ООД - Лаос 6 - 2 Група B 3
01-11-2015 17:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 5 - 1 Група B 1
03-11-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - Ф.К. ОАЗИС 5 - 7 ВИСША ЛИГА 23
05-11-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 5 ВИСША ЛИГА 26
05-11-2015 21:00 СЦ Арена Космос - Лаос 7 - 3 ВИСША ЛИГА 26
09-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - FC Siza Sport 5 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-11-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 5 ВИСША ЛИГА 27
12-11-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Балканска Гозба 6 - 4 ВИСША ЛИГА 27
15-11-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 4 - 5 Група B 2
15-11-2015 17:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 2
22-11-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 0 - 8 ВИСША ЛИГА 28
25-11-2015 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Спартак - Лаос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 28
29-11-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 Група B 3
29-11-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 3
02-12-2015 18:45 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Криско 10 - 4 ВИСША ЛИГА 29
03-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 2 - 3 ВИСША ЛИГА 30
09-12-2015 21:15 Терен 2 - Младежки център Гражданите - Лаос 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
23-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
24-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 3 - 6 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 2
01-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Лаос 2 - 1 ВИСША ЛИГА 2
15-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Лаос - AFC Cvet Junior 3 - 7 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 15 - 5 ВИСША ЛИГА 3
22-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 4
23-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 7 - 3 ВИСША ЛИГА 4
27-03-2016 14:00 Игрище зад централна поща X-CLUB - Лаос 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Лаос 4 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - СИНИ ОРЛИ 1 - 9 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Спартак 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
06-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Лаос 4 - 6 ВИСША ЛИГА 6
15-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 19 - 4 ВИСША ЛИГА 7
23-04-2016 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лаос 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - АПФК Пловдив 6 - 5 ВИСША ЛИГА 7
27-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 3 - 10 ВИСША ЛИГА 8
30-04-2016 12:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ПОБЕДА БУРГАС 8 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
04-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 4 ВИСША ЛИГА 10
10-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Лаос 7 - 8 ВИСША ЛИГА 10
13-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 11
14-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 7 - 7 ВИСША ЛИГА 11
15-05-2016 12:00 Каменица Арена ПОБЕДА БУРГАС - СИНИ ОРЛИ 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 2 - 15 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 12
23-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 8 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Danika - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Младежка 1 3 - 1 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Бактрейд 6 - 2 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 17 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 4 - 1 Първа шестица 1
15-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 Първа шестица 1
17-06-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 5 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
28-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 3 - 3* Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-06-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 5 - 0 Първа шестица 3
01-07-2016 21:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - FULLMAX 2 - 3 FINAL FOUR - Група А 1
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - БНТ 2 - 3 FINAL FOUR - Група А 2
02-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 6 - 3 FINAL FOUR - Група А 3
06-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 2 Първа шестица 4
07-07-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - VIP Dent 1 - 5 Първа шестица 4
08-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 0 Първа шестица 3
10-07-2016 22:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Първа шестица 2
12-07-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 Първа шестица 5
12-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 5 - 0 Първа шестица 5
23-08-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 3 - 7 Финални плейофи
30-08-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
06-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Лаос 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
11-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 0 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
13-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 4 - 11 ВИСША ЛИГА 2
16-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 7 - 4 ВИСША ЛИГА 3
16-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
26-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 6 - 4 ВИСША ЛИГА 4
04-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 1 - 4 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 8 - 4 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
12-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
21-10-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
26-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - АКВА БИЛД 0 - 5 ВИСША ЛИГА 8
30-10-2016 14:00 Игрище зад централна поща СИНИ ОРЛИ - Лазур Свети Влас 4 - 6 Група D 2
30-10-2016 17:00 Игрище зад централна поща ГРЪНЧАРИТЕ - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Група D 3
08-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 1 ВИСША ЛИГА 9
14-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 1 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
17-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 3 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АКВА БИЛД - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 11
27-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Лаос 6 - 1 ВИСША ЛИГА 11
28-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
07-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
09-12-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 13
14-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 8 - 6 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
28-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
27-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 17
29-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 5 - 12 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 0 - 5 ВИСША ЛИГА 18
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
12-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 8 ВИСША ЛИГА 19
17-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 5 - 1 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 7 - 10 ВИСША ЛИГА 20
19-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 3 - 3 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 9 - 1 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 22
06-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Бактрейд 0 - 5 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 10 - 1 ВИСША ЛИГА 23
17-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 1 - 1 ВИСША ЛИГА 24
03-06-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 4 - 5 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 26
06-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 10 - 8 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 7 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 8 - 6 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 6 - 0 ВИСША ЛИГА 29
27-06-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
05-07-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Младежка 1 6 - 3 Финални плейофи
22-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
22-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 1 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
29-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - AFC Cvet Junior 2 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
07-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
15-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Лаос 3 - 3* Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - DEMBA TEAM 4 - 9 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
16-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АКВА БИЛД - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
27-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
29-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АКВА БИЛД - Лаос 2 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-12-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
10-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
11-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
14-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - АКВА БИЛД 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
29-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
29-03-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
03-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
04-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
10-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
22-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Лаос 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
26-04-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
27-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АКВА БИЛД 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
08-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
08-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
29-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АКВА БИЛД 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 15 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
06-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2018 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
12-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 9 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Лаос 9 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Чико-Бунара 11 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
27-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
02-07-2018 21:00 СЦ Арена FC Lauta Hools - Лаос 9 - 0 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
04-07-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 0 Финални плейофи
05-07-2018 00:00 не е избран Лаос - FC Lauta Hools 0 - 5 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП